Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

elina twn podiwn opwsdnpote eee ftia3e ta vuxakia apla mn ta vapseis k egw ayto kanw ndn gt d 3erw kai ti mporei na prokupsei na eimai etoimn

sofia d uparxeis ayto einai pia gvwsto alla se favtazomai otan er8ei n wra me t kalo na skaseis mutn sto maieutnrio me valitsa terastiwn diastasewn kai na gelane mexri kai oi nosokomes me ta kamwmata s xaxaxaxaxaxaxaxaxaxxa esu mia stalia kai n valitsa 10 fores esu xaxaxxaxaxaxaxaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα τσουπρες!!

Τζενακι να σας ζησει ο μικρουλης και καλη λοχεια σε σενα..!!! :):)

Ευηνικολας τι ωραια, εστρωσε λιγο ο μικρος να ξεκουραστεις λιγακι! Τα φιλια μας στον μπεμπουλη!!

Τζενη ο κωλοτουμπας μαι χαρα ε? Φτου φτου.. ειναι και πονηροφατσα, θα σας εχει ξετρελανει!! Περιμενουμε περιγραφες απο τη... δυσκολη γεννα σου!! :o

Καλε αφηστε τα νυχακια.. ;) ενταξει λιγο περιποιηση αλλα δεν χρειαζεται να ειναι και βαμμενα!!Ειδικα οσες πανε για καισαρικη αφου ειναι χειρουργειο δεν νομιζω να επιτρεπεται!

Σοφακι θα εχεις πολυ πλακα στο μαιευτηριο με ολο τον εξοπλισμο!! Ρε συ δεν ειχα σκεφτει το πιστολακι!! Ααα καλα δεν παιρνω, θα πω στον καλο μου να φερει καποια μερα, βαριεμαι να κουβαλαω πολλα! :oops: Ειδες ξεχασα να δω μηπως εχουν στο μπανιο απο αυτα που βαζουν στον τοιχο... Να ρωτησουμε τη Μπουρικ που γεννησε στο Μητερα. Περαστικα με τον πονοκεφαλο..

Εγω πηγα για γενικες σημερα, ελπιζω να ειναι οκ.. αυριο εχουμε γιατρο να δουμε τη μικρη γιογκι! Σημερα εχω και γιογκα να μην ξεχνιομαστε,εε ποσες φορες θα παω ακομα??!! Το πρωι ξυπνησα περιεργα, νομιζω οτι ειχα ελαφρα πονακια περιοδου (τα οποια ειχα ξεχασει τοσους μηνες!) και με επιασε μια ανησυχια, του τυπου.. "ειναι πολυ νωρις, δεν ειμαι ετοιμη!!" Αλλα νομιζω πολλες εχετε τετοια καιρο τωρα σωστα?

θα σας βρω και αργοτερα, πολλα φιλια

Η Ιωαννιτα φανταζομαι θα εχει πια αγκαλια τη μικρη της, τι καλα!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! μόλις ξύπνησε και η υπναρού :lol::lol: ευτυχώς ένα βράδυ χωρίς καούρες, αλλά με πολύ πόνο στα πόδια, κάθε μία ώρα ξύπνγα να αλλάξω πλευρά..... αχ πόσο μου έχει λείψει το μπρούμυτα!!!!!

Τζενάκι μου να σου ζήσει ο μπεμπούλης!!!! να ναι γερός και καλότυχος!!!!

evinikolas μπράβο μια χαρά τα πάτε με τον μπεμπούλη!!!!!

Τζοαννίτα σίγουρα θα έχεις αγκαλίτσα τον μπεμπούλη σου!!!!

Τζενάρα μου φιλάκια πολλά πολλά και στον κωλοτούμπα!!!!!

Ναι ναι Ελινάκι και Σοφούλι δεν έχει νύχια στο νοσοκομείο..... ευτυχώς τα έχω αφήσει άβαφα τα νύχια εδώ και μήνες...... ;) τουλάχιστον το μαλλί θα είναι τέλειο :lol::lol:

Μαράκι περιμένουμε νέα σου!!!!!

Φροσάκι και εγώ αν χρειαστώ σεσουαρ θα πω στον καλό μου να φερει, έχω και 2 βαλίτσες που θα τα βάλω όλα δόλια :lol::lol: αν και μετά την καισαρική δεν κάνει να κάνεις ολόκληρη μπανιο, έτσι δεν είναι? ξέρει καμία πόσες μέρες?

Πήρα και εγώ τα αποτελέσματα χθες από τις εξετάσεις μου και ευτυχώς όλα καλά, αρχίζει να ανεβαίνει ο σίδηρος από 28, πήγε 31,5 και με τόσα γλυκά που έχω φάει τόσο καιρό 60 ζάχαρο ;) μια χαρά......

Φροσάκι θυμάμαι ότι πολλές κοπέλες έλεγαν από νωρίς ότι έχουν πόνους περιόδου.....

άντε καλή γιόγκα!!!!!!

Πάω να βάλω φαγητόθα τα πούμε αργότερα........μάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια κοριτσια!

Γυρίσαμε την τρίτη σπιτάκι μας και ειμαστε πολύ καλά.

Φλωριαννα Τζενη να σας ζησουν τα μπεμπακια. Φλωριαννα τα Σαββατογεννημενα παιδιά μας θα εχουν μαζι γενεθλια!

Εχθες κοριτσια εγραψα 2 φορες ενα τεραστιο ποστ και τις 2 φορες με πέταξε εξω. Συγχύστικα λιγάκι γιατί και ο χρόνος μου ειναι πολύτιμος πια.

Θα σας γράψω προσεχως με λεπτομερειες γιατί ηταν τοσο καλή η όλη εμπειρια που θα δωσω μεγαλη χαρά στις μανουλες που ειναι ακομα εγκυες.

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!! πωπω γεννες!!!!!!! να τα χαιρομαστε ολες τα μωρακια μας!!! ολα να εχουν υγεια και να ειναι ευτυχισμενα μωρα!!!!!! με το καλο και στις υπολοιπες!!!!!!

εμεις γεννηθηκαμε 31/1 με καισαρικη! στις 30 ειχαμε παει στον γιατρο και ειδαμε στον υπερηχο οτι τελικα ο μπεμπης ειχε γυρισει με το κεφαλι επανω! απο τις αρχες του 8ου ηταν ετοιμος και ξαφνικα αλλαξε θεση! οπως γυρισε, εμπλεξε και τον ομφαλιο λωρο στον λαιμο του! ο γιατρος αμεσως μας ειπε για καισαρικη,γιατι ηταν επικυνδυνο! φυγαμε απο το γιατρειο πηγαμε σπιτι πειραμε την βαλιτσα και ξεκινησαμε για το ιασω για να δουμε αν ζοριζεται ο μπεμπης! η ψυχολογια μου ηταν πολυ χαλια! δεν ηθελα με τιποτα καισαρικη αλλα αφου κινδυνευε ο μπεμπης μου δεν μπορουσα να κανω και αλλιως!δωσαμε ραντεβου για τριτη πρωι, πηγαμε στις 7 αλλα επειδη ειχε παρα πολυ κοσμο τελικα γεννησαμε στις 14.05. εκανα επισκληριδιο και ετσι μπορεσε και τον ειδα μολις γεννηθηκε, και ακουσα και το πρωτο του κλαμμα! μου τον εβαλαν πανω στο στηθος για να μπορεσω να τον χαιδεψω και να τον φιλησω! τον ερωτευτηκα απο το πρωτο λεπτο!!! μετα τον πειρανε και τον πηγανε να τον δει και ο μπαμπας του!!! στο μαιευτηριο ειχαμε ζητησει rooming in και ετσι τον ειχα συνεχεια μαζι μου και μας βοηθησε πολυ στον θηλασμο και στην γνωριμια μας!!! απο τον ορο για 2-3 μερες ημουν πολυ πρησμενη, η μυτη μελιντζανα :lol: τα δαχτυλα φραντζολακια :lol: ειχα πολυ γελιο!!! εχω βγει σε ολες τις φωτο σαν μπαλονι!!! :lol::lol::lol:

ειναι πολυ πολυ ομορφος ο μπεμπακος μου!!! τον φιλαω και τον αγκαλιαζω ολη την ωρα!!! :x:x:x[smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

με το καλο και οι υπολοιπες να κρατησετε τα μπεμπακια σας στην αγκαλια σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Τζενούλα να σου ζήσει ο παίδαρος!!!

Τζενάκι μια χαρά το κωλοτουμπάκι, περιμενουμε περιγραφή :shock::shock::shock:

Ιωαννίτα με το καλό!!!

Κική φτιαγμένο μαλλάκι;;; Κι εγώ έκανα μία μίνι αποτρίχωση, μανικιουρ, πεντικιουρ χωρίς βαφή, ίσιωμα και περιμενω το ραντεβού με τη γιατρό. Σε μία ώρα πρέπει να έχω φυγει...

Έφτιαξα και μία πουτίγκα-κέικ για να φάμε το απόγευμα μόλις γυρίσω. Το μενού σήμερα έχει έχει φακές οπότε μετά ένα γλυκάκι χρειάζεται. Ο Νικόλας είναι μια χαρά, πήραμε τα αποτελέσματα και όλα καλά, ευτυχώς ;););) Ξέρεις πόσο βάρος μου έφυγε;;; Αφού νομίζω ότι δεν είμαι έγκυος, σκέψου :):):) Πάει και αυτό...

Φροσύνα έλιωσα με τη μικρή γιόγκι γιατί ο Ν βλέπει τον γιόγκι το παιδικό και κάνουμε μαζί γιόγκα, του λέω τι έκανα όταν ήμουν έγκυος σε αυτόν και κάνει τις ασκήσεις... Εχει πλάκα :lol::lol::lol:

Τα πονάκια είναι φυσιολογικά, τα έχω κι εγώ. Αρκεί να μην σου γίνουν συνεχόμενα. Θα τα παρακολουθείς ;)

Σοφάκι ξέβαψε τα νυχάκια, δεν κάνει, πρέπει να βλέπουν την κυκλοφορία του αίματος ;);)

Πάω να ντυθω για γιατρό και σας λέω νέα μετά

Φιλάκια, καλό μεσημέρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ μου, περιμένουμε λεπτομέρειες να μας γράψεις!!!! και σε σκεφτόμουν σήμερα!!!! α και βάλε και καμιά φωτό του μπεμπούκου!!!!!

Μαράκι είναι πολύ γλύκας ο μπέμπης!!!!!

Κατερινάκι άντε περιμένουμε νέα από το γιατρό..... ευτυχώς όλα καλά με τον ζουζουνοΝικόλα!!!!! πάει και αυτό..... άντε να έρθει το αδερφάκι του τώρα!!!!! κάνει και γιόγκα ε? :lol::lol: λιώνω..πρέπει να έχει πολύ πλάκα!!!!!!

Άντε θα πάμε όλες κοκέτες στα μαιευτήρια ;):lol::lol:

Εμείς σπανακόρυζο σήμερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ περιμενουμε τις εμπειριες σου να παρουμε κουραγιο!! Τι λεει ο μικρος, ολα καλα? Ναι βαλε φωτο, εχουμε λιωσει με ολα τα μωρακια του ποστ.. ειναι αξιολατρευτα!!! :):)

Μαριαπαπα εχεις φαει τρελο ερωτα ε? ;) Αντε μωρε τι καλα... να τον χαιρεστε και να τον πνιξετε στα φιλια και τα χαδια! Κριμα για την καισαρικη, τελευταια στιγμη, αλλα δεν εχει σημασια τωρα...

Κατερινα πεθαινω.. ο μικρος σου κανει ασκησουλες μωρε!!! τι νινι ειναι αυτο? Αντε θα ερθει και το αδερφακι τωρα θα περνατε ομορφα ολοι μαζι!! Καλο γιατρο, περιμενουμε νεα σου...Εγινες κουκλα κι εσυ ε? Ετσι μπραβο... Κι εγω θελω να παω για φουλ περιποιηση αλλα θα το αφησω για λιγο αργοτερα.. Ευτυχως τα πονακια δεν συνεχιστηκαν, μεχρι να σηκωθω ειχαν περασει...

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γύρισα πριν από λίγο.

Το νινί δεν θέλει ακόμη να βγει...

Είναι ψηλά και ο τράχηλος κλειστός. Μου είπε η γιατρός ότι τα δεύτερα μωρά είναι όλα πάντα ψηλά και παίρνουν το χρόνο τους αν όλα είναι φυσιολογικά, οπότε κι εμείς περιμένουμε να αποφασίσει... :o:o:o Στο καρδιοτοκο όλα καλά, δεν ζορίζεται καθόλου και δεν έχω πονάκια... :?:?:? Εγώ βέβαια κάτι νιώθω αλλά μάλλον είναι τραβήγματα... Ας πάρει το χρόνο του λοιπόν, εμείς εδώ είμαστε και περιμένουμε :) Μου είπε πολύ περπάτημα και πολύ σεξ :lol::lol::lol: Περπάτημα θα κάνω, σεξ δεν το βλέπω...

Μariapappa τι όμορφα!!! Δεν πειράζει για την καισαρική αφού ήταν επικίνδυνο. Το μωρό να είναι καλά ;) Κι εγώ όταν γέννησα μόλις αντίκρυσα τον Ν η πρώτη μου κουβέντα ήταν ότι τον είχα ερωτευτεί!!! Φοβερές στιγμές... :roll::roll::roll:

Αύριο έχει ο αντρούλης μου ρεπό και θα πάμε βολτίτσα :):):)

Φιλάκια κοριτσάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μ,

Κατερινακι αργει ο μπομπηρακος ε ?χιιχιχιιχ με το πασο του κι αυτος μια χαρα σου αφησε χρονο και για αλλες δουλειες,περπατημα ναι σεξ οχι ε χαχαχαχα ....καλες βολτες αυριο !!

Φροσυνακι μου μην ανησυχεις κι εγω εχω πονους περιοδου πρωινα και βραδυνα και αν περπατησω αλλα τους εχω πολυ καιρο τωρα δεν ειναι ανησυχητικο αρκει να μην ειναι συνεχομενοι...αλλωστε τωρα κοντα θα αρχισεις να κανεις καρδιοτοκογραφους κι εκει φαινονται τα πονακια οι συσπασεις κλπ,εμενα μου πε ο γιατρος δεν βλεπει τιποτα που να προειδεαζει σε τοκετο οποτε κι εγω μαλλον για ολο το μηνα το βλεπω να περνω...με το καλο και τα αποτελεσματα απο τις εξετασουλες σου..

Μπραβο Κικιτσα ανεβηκε ο αιματοκριτης μια χαρα ,ε τωρα θα παιρνει συνεχεια τα πανω του!!

Εβακι τι να κανω μωρε ειμαι τρελη δεν θελω να μου λειπει τιποτα οταν ειμαι καπου εκτος σπιτιου για μερες ,μαλλον ανασφαλεια λεγεται αυτο :roll: ασε ετσι οπως τα λες πρωτα θα μπαινει η βαλιτσα και μετα εγω :lol::lol::lol::lol: φροσυνα και μπιστολακι να χει στο μητερα που δεν νομιζω ,για να στεγνωσει το μαλλι μου με αυτο το σκατουλακι θα κανει 5ωρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πριν από λίγο μίλησα με την joannita όλα καλά το κορίτσι μας γέννησε, η μπουμπού είναι 3850γρ. ζωηρούλα ζωηρούλα την άκουγαάπό το τηλέφωνο, μόλις μπορέσει θα μπει να μας πει λεπτομέρειες......

Και πάλι να σας ζήσει κουκλίτσα μου, να ΄ναι γερή και καλότυχη!!!!!

Κατερινάκι βολευτηκε μια χαρά ο μπεμπούλης ε? ας τον μωρέ λίγο ακόμα και απόλαυσέ το ....άντε καλή βολτούλα αύριο, ε και λίγο σεξάκι ε? :lol::lol:

Σοφούλη ναι πήραμε τα πάνω μας, μάλλον βοήθησαν και οι ενέσεις που έκανα (τον στήσαμε καλά τον κώλο 6 εβδομάδες) :lol::lol: καλά κάνεις και πέρνεις πολλά πράγματα μαζί, και εγώ έτσι είμαι δεν θέλω να μου λέιψει τίποτα.... ;)

Το Μαράκι για να μην έχει μπει σήμερα λέτε να έμεινε μέσα να γεννήσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante joannita teleia kala koritsia ta udroxoakia ametrnta sto postaki mas superr!!!!!

na sas znsei koritsaki m ola kala na einai panta kai t koritsaki sas na'nai gero k gerodemeno opws twra ftou ftou bravo ante perimenoume leptomereies

esu kikitso pote exeis dr telika????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο το απόγευμα Εβάκι, για να δούμε.......με το ζόρι κουνιέμαι και η ανάσα με το ζόρι βγαίνει .... ουφ σαν καμιά κωλόγρια αισθάνομαι.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννιτα να σας ζησει η μπουμπου!!! :):) Περιμενουμε νεα σας...

Κατερινα μια χαρα ο μικρος.. θα μεινει οσο του αρεσει, γιατι να βιαστει αλλωστε? Εχει βολευτει εκει μεσα μια χαρα!! Περπατημα ε? γιατι οχι σεξ?? αφου το λεει ο γιατρος καλε.. ;);)

Αγκαθαπ εσενα εχει παραβολευτει φαινεται, εχεις φτιαξει καλη φωλιτσα!!

Σοφακι σε ευχαριστω για τις συμβουλες.. ετσι κι εσυ σιγα σιγα , να παρει κι αλλο βαρος το σαμιαμιδακι!!!

Κικη μην ανησυχεις, ολες σερνομαστε σαν τις γριες.. εσυ με το διπλο φορτιο εχεις και εξτρα δικαιολογια!! Με το καλο να πατε γιατρο.. κι εμεις αυριο εχουμε το βραδακι!!

Λετε να γενησε το Μαρακι???

καλο βραδυ σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩ..

ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΒΑΛΑΝ ΜΕΣΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΜΤΟ :evil:

ΑΠΟ ΤΗΣ 3 Η ΩΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ,ΕΔΩΣΑ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΝ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΕ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΤΛ.

ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΕ ΚΑ8Ε ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ 8Α ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΑΙ............... ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΕΙΣΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ!!!! Α ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΠΟΣΟ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΘΑΡΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΥΤΟ...

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 3ΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ!!!!

ΑΝ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ , ΟΚ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!!!

IWANNA MOU NA SOU ZHSEI H MPOUMPOU!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε Μαράκι σε χάσαμε σήμερα...... με το καλό, κάνε υπομονή μέχρι την Δευτέρα και όλα θα πάνε καλά.... η Ιωάννα μου είπε ότι δεν κατάλαβε τίποτα από την καισαρική δεν το περίμενε ότι θα ήταν τόσο εύκολα τα πράγματα.... οπότε μην αγχώνεσαι καθόλου.... θα έχεις και τον καλό σου δίπλα να σου κρατάει το χεράκι σου και θα ζήσετε μοναδικές στιγμές βλέποντας τον μπεμπούλι μαζί !!!!!!! Ξεκουράσου τώρα το τριήμερο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε Μαράκι σε χάσαμε σήμερα...... με το καλό, κάνε υπομονή μέχρι την Δευτέρα και όλα θα πάνε καλά.... η Ιωάννα μου είπε ότι δεν κατάλαβε τίποτα από την καισαρική δεν το περίμενε ότι θα ήταν τόσο εύκολα τα πράγματα.... οπότε μην αγχώνεσαι καθόλου.... θα έχεις και τον καλό σου δίπλα να σου κρατάει το χεράκι σου και θα ζήσετε μοναδικές στιγμές βλέποντας τον μπεμπούλι μαζί !!!!!!! Ξεκουράσου τώρα το τριήμερο.......

NAI ASTA NA PANE KIKI MOU SHMERA OLH MERA TREXW ME TOUS GIATROUS.

SOVARA ???

DEN PONAEI TWRA KA8OLOU H IWANNA???

APO OTI 3ERW TO PRWTO 24WRO OI PONOI EINAI LIGO ENTONOI....

PANTOS OPWS KAI NA EXEI DE ME APASXOLOUN TOSO OI PONOI OSO TO OTI 8A DW TON MPEMPOULH MOU EPITELOUS !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι πλέον η καισαρική είναι παιχνιδάκι..... καθόλου μου είπε το μόνο που την ενοχλούσε ήταν οι οροί στο χέρι :lol: πάντως ούτε αυτή δεν το περίμενε να είναι τόσο εύκολη η καισαρική......

Καλό βράδυ κουκλίτσα και μόλις πάρεις αγκαλίτσα το μικρό σου αντράκι θα ξεχαστούν όλα!!!!!!

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα.Λοιπόν τα νεότερά μας από το ντόκτορ είναι ότι ο τράχηλος έχει μαλακώσει αρκετά , η μπουμπού έχει κατέβει χαμηλά και έχω και κάποια διαστολή.Αν δεν ξεμυτίσει μόνη της , τη Δευτέρα μπαίνουμε για πρόκληση. Πάντως υπάρχει μια αρκετά μεγάλη πιθανότητα δυσαναλογίας , οπότε πάμε για καισαρική αφού δε θα χωράει να βγει.Είναι τώρα 3,700 γραμμάρια.Θα ξεκινήσουμε βέβαια με τους τεχνητούς πόνους και θα δούμε στην πορεία μου είπε.

Μετά την εξέταση ;) του γιατρού όμως και ένα καλό περπάτημα , αισθάνομαι κάποιους πόνους τώρα...Λέτε να μου περάσουν;Πάω για ύπνο και θα δείξει...Τουλάχιστον τώρα ξέρω ότι μέχρι τη Δευτέρα θα γίνω μαμά κι αυτό με ανακουφίζει...Καληνύχτα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera omorfies m pame kai gia alles gevves ola ta vivakia va skasouv mutn ax ti teleia!!!!ante maraki&agathap eiste oi epomenes & mallon mazi!!!xaxaxa polu kalo!!!!

egw mporw na pw oti ok koimn8nka ex8es mono kapoia stigmn gurw stis 5 3upvnsa gt n palivdromnsn kovtepse va m'afnsei stov topo alla t 3eperasame k auto!!!!!

snmera skeftomai mnpws paw careffour va parw kamia pana exei 50% ekptwsn stis libero

ante 3upvnste koritsakia m kai ta leme

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κουκλες!! Τι ωραια νεα ειναι αυτα? Τη Δευτερα θα εχουμε δυο ακομα μωρακια :):):) τελεια!! Με το καλο Μαρακι και Αγκαθαπ.. σου ευχομαι να τα καταφερετε φυσιολογικα αλλα κι αν οχι δεν εχει σημασια! Τη Δευτερα αγκαλια με το μωρακι σου... Μαρακι ξεκουρασου ολο το ΣΚ, με τον καλο σου οι 2 σας!! Απο Δευτερα ο μπεμπουλης θα σε θελει αποκλειστικοτητα!!! ;)

Ευακι μπραβο που κοιμηθηκες λιγο καλυτερα... Το ειδα κι εγω αυτο με το carrefour, καλη φαση ισως στειλω κι εγω τον δικο μου να παρει κανενα πακετακι, εδω δεν εχει κοντα μου να πεταχτω..

φιλια σε ολες...μιλαμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια,

Ιοανιτα να σας ζησει η ναταρντανομπεμπουλα να ναι παντα γερη και υγιεις.Καλή λοχεια

Ευακι ταλαιπωρησε κι εσυ με την παλινδρομηση ε? αχ αχ βαλε μαξιλαρια και υπομονη !!!!

Κικιτσα τελος με το στησιματακι του ποπουλη χιχιχιχχι μια χαρα αντε καλο γιατρουλη σημερα,καλα κι εγω πια ερηπειο νιωθω τι ειναι αυτο το πραγμα επεσα πολυ αποτομα :oops: ισως φταει και το αγχος που πλησιαζω....παω λιγο να περπατησω εξω μπας και αλλαξω λιγο διαθεση...

Αγκαθαπ και μαρια19 με το καλο την Δευτερα να κρατατε τα μωρακια σας αγγαλια με ενα χαμογελο μεχρι τ αυτια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...