Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα και από 'μενα....... από τις 6 ξύπνια και ξαναέπεσα 9.30 μέχρι της 11.30....ουφ πως να κοιμήθηκα βρε Σοφάκι, πλέον δεν περιμένω καλό ύπνο από 'δω και πέρα, όλο το κορμί με πονάει και ειδικά τα πόδια μου, ούτε πλευρό δεν μπορώ να γυρίσω....το βράδυ η κοιλιά ήταν πέτρα πολύ σκληρή......

Αχ να σας πω κοντευω να σκάσω, με πήραν χθες από το γιατρείο του γιατρού μου και μου ακύρωσαν το ραντεβού σήμερα γιατί ο γιατρός δεν είναι και πολύ καλά μετά την επέμβαση που έχει κάνει και με στέλνει την Παρασκευή σε έναν άλλον να με δει και έχω άγχος γιατί πλησιάζουμε στο τέλος..... μακάρι την άλλη εβδομάδα να γυρίσει ο γιατρούλης μου......

Ευάκι πως τον λένε τον δικό σου γιατρό?

Ιωαννίτα τέλεια η κοιλούμπα σου, άντε κορίτσι μου με το καλό αύριο και με έναν πόνο.....

Αχ το Τζενάκι πρέπει να έχει γεννήσει τώρα.......

Μαράκι και εσύ έτοιμοι βλέπω είσαι....δεν παίρνεις και βαλίτσα μαζί σου?

Καλά μιλάμε έχω λιώσει με τις φωτό που έβγαλαν τα κορίτσια στο facebook :x κουκλάκια όλα τα μωράκια του ποστ μας!!!!!

Φροσάκι μπήκαμε στο μήνα? ωραία, χαλαρά τώρα ε? καλά θα κάνει που θα έρθει η μαμά, μην κάνεις εσύ τίποτα ξεκουράσου, πωπω στον 5ο με τα πόδια ε? εγώ λίγα σκαλιά αν χρειαστεί να ανέβω τα παίζω φαντάζομαι εσύ στον 5ο.....

Σοφάκι μακάρι να προσπαθεί να γυρίσει ο μπεμπούλης...... εμένα χθες ήταν κάπως ήρεμα λίγα χτυπήματα χαμηλά, το πρωί όμως ΄κάναν χαρούλες......

άντε σας α΄φήνω να πάω να βάλω το φαί σπανακόρυζο έχει σήμερα το μενού....και να ετοιμαστώ σιγα σιγά έχω κομμωτήριο, είπα να προλάβω να κουρευτώ πριν γεννήσω......

Αν έχω ξεχάσει καμία σορρυ αλλα δεν λειτουργεί ο εγκέφαλος σήμερα :roll::(

Θα τα πούμε αργότερα....... μάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.....ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ!!!!!ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ...ΑΛΛΑ Η ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ..ΟΠΟΤΕ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!!!!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ....ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ....ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΕΒΑΙΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τοσο καλα Κικιτσα με τον υπνο....αντε πηγαινε να γινεις κουκλαρα και ν αναναιωθεις κι εγω ψαχνω καποιον να με παει κωμμοτηριο να δω θα προλαβω ή θα γεννησω και θα μαι σαν.....θα ρθουν και οι φιλεναδες μου σημερα για καφε θα τις χωσω να μου βαψουν και τα νυχακια των ποδιων γιατι δεν φτανω η κακομηρα :lol::lol::lol::lol: Μακαρι ο γιατρουλης σου να γιανει μην αγχωνεσε για να σε στελνει σε καποιον σημαινει οτι τον εμπιστευεται ξερω δεν ειναι το ιδιο αλλα τι να κανεις....μη μου στεναχωριεσε

Ιοαννιτα με το καλο αυριο να υποδεχτεις την μπεμπα σου !!

Εκανα μια βολτα πηρα λιγο οξυγονο και με επιασαν πονοι περιοδου ελεος 5 λεπτα περπατημα εκανα, κρυο εχει παλι σημερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε μωρε Σοφακι σαμιαμιδακι.. θελεις προσοχη εσυ, εχεις ευθραστο φορτιο!!! Εγω εχθες που ανεβηκα στον 5ο με τις σκαλες σκεφτομουνα οτι το παιδι μου ηδη θα σκεφτεται οτι ειμαι τρελη!!! ;) Ωραια που θα ερθουν οι φιλες σου..ετσι να σε περιποιουνται!!!

Κικη καλο κομμωτηριο.. ελπιζω κι εγω να συνελθει ο γιατρος σου συντομα, μην εχεις κι αυτο στο μυαλο σου!

Ελινουλινι στην τελικη ευθεια κι εσυ.. αναπνοουλες, χαλαρα και η μπουμπου ερχεται σιγα σιγα!

Ιωαννιτα με το καλο αυριο, Περιμενουμε νεα σας.

Εδω η μανουλα εγλειψε το σπιτι, εκανα κι εγω κατι ψιλα (δεν κρατιεμαι ειμαι ανυποφορη!!) και τωρα θα δοκιμασω το παστιτσακι της!! γιαμι....

καλο μεσημερι, μιλαμε αργοτερα

Αχ αυτες οι φατσολες στο fb πραγματικα σου φτιαχνουν το κεφι!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy m xaras t kouragio s bravo!!!!

sofaki polu kruo kanei snmera oxi ligo!!!!einai kales les oi korases m e???makari ti napw!!!!!koritsakia m ta t farmakeiou m exoun meinei mono mporei na me von8nsei kamia na m pei ti 8a xreiastei na paw na parw na teleiwnw k apo'kei????

ante joannita m perimenoume nea s

kiki m fwtopoulos legetai o giatros m se poion se esteile????????????????mnv agxwnesai d nomizw n'argnsei n anarwsn t ola kala!!!!!!!!!!!!!!!!

egw telika gia t maieutnrio agorasa 2nuxtikes & 2 putzames 1 rompa &pantoflitses eeeee 3exasa kati?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι απο φαρμακειο εγω πηρα γαζες και καθαρο οινοπνευμα. Ισως βρεις και αμπουλες φυσιολογικου ορου, εγω πηρα απο σουπερ μαρκετ. Δεν ξερω τι αλλο, αν εχεις παρει και τα καλλυντικα του μωρου εισαι οκ. Νυχτικες για σενα απο απο πηρες?

Σοφια ξεχασα πριν να σου απαντησω. Τον αποκλειστικο θηλασμο, τον δηλωνεις με το που θα γεννησεις στις μαιες για να βαλουν τη σχετικη σημανση στο "πυρεξακι" του μωρου! Αν δεν κανεις rooming in ειναι υποχρεωμενες να σου φερνουν τον σαμιαμιδα καθε φορα που κλαιει. Επισης οταν με το καλο πατε για τη γεννα, θα πατε στο επιπεδο 0 που ειναι η εισαγωγη επιτοκων, εχει μια ραμπα που κατεβαινει το αυτοκινητο οπως κοιταμε το κτιριο δεξια. Εχει και παρκινγκ για τον μπαμπα στο υπογειο αλλα φυσικα ιδιωτικο, δεν ξερω αν ειναι πιο ακριβο απο αυτα που υπαρχουν τριγυρω...

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evatsi emena mou eipan na parw mazi k sagionares gia to mpanio gia n mi vrexeis tis pantofles sou. Episis epithemata stithous, servites enisximenes ,soutien thilasmou, ta kallintika sou k rouxa eksodou apo maieutirio, a k petsetes ....an thimirhw kati allo tha sou pw...filakiaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOU EDW EIMAI EGWWWWWWWWWWW

MOLIS HR8A APO TON GIATRO KAI SAS EXW NEAKIAAAAA..

TO VRADI TELIKA STAMATHSAN OI PONOI OLA KALA, APLA ANA DUO WRES 3UPNOUSA GURNAGA PLEYRO KATEVENA GIA TSISA KAI EIXA LIGES KAOURES OI OPOIES ME ENA PRASINO MHLARAKI PERASAN.

PHGA STO GIATRO POU LETE TO MESHMERI KAI ME EIPE OTI EINAI ELAXISTES OI PI8ANOTHTES NA GURISEI TO ISXIAKO MOU MWRAKI, VEVAIA HTAN ALLOS O GIATROS POU MOU EIXE PEI NA PERIMENOUME, AUTOS TWRA MOU EIPE OTI AN PERIMENW NA GENNHSW FUSIOLOGIKA 8A EXOUME KAI TA RISKA MAS EFOSON EINAI ISXIAKO KAI ME RWTHSE PWS 8ELW NA TO GENNHSW, SUMFWNHSA ME THN KAISARIKH, PHGAME KLEISAME RANTEVOU KAI ME TON ANES8HSIOLOGO KAI AURIO TO MESHMERI 8A PAME NA SUZHTHSOUME LEPTOMEROS GIA THN EPEMVASH, KAI NA KLEISOUME MERA GIA KAISARIKH,KATI ELEGE GIA DEYTERA ALLA 8A ME POUN ME SIGOURIA AURIO,,, META THN KAISARIKH RWTISA POSES MERES 8A PARAMEINW MESA KAI ME EIPAN 3 MERES, KAPOS LIGES SE SXESH ME ELLADA E???

TWRA POU 3ERW OTI 8A KANW KAISARIKH KATA 99% DE 3ERW NIW8W LIGO ASXHMA POU DEN 8A EXW FUSIOLOGIKO TOKETO STO PRWTO MOU MWRO, ALLA KAI APO THN ALLH DEN 8A E8ETA POTE SE KINDUNO THN ZWOULA TOU MIKROU MOU AGGELOU, OPOTE DEN EXW PARA NA DEXTW THN KAISARIKH, SKEFTOMAI OTI 8A TON EXW STHN AGKALIA MOU SE LIGES MERES KAI ETSI PROSPA8W NA MHN SKEFTOMAI TON TROPO ME TON OPOIO 8A GENNHSW ,,,

MAKARI NA GENNOUSA FUSIOLOGIKA, ALLA OK OPWS KAI NA EXEI OLA GIA KALO EINAI..

IWANNITA MOU KALH DUNAMH SOU EUXOMAI KAI ESENA GIA AURIO NA EISAI DUNATH !!!!!!

SE OLES TIS UPOLOIPES KORITSIA FILAKIA POLLA,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;;;

Σοφάκι μου όχι, δεν γέννησα ακόμη απλά είχα τις τελευταιες μου δουλίτσες και δεν είχα χρόνο να μπω... Μα δεν μπορώ να κάτσω ούτε ένα λεπτο. Ευτυχως που δεν με πολυζορίζει το νινί :):):) Ακόμη... Εσύ τι έπαθες βρε παιδί μου, τι τρομάρα πήρες;;; Σε παιδεύει το σαμιαμίδι αλλά χαλάλι του...

Αύριο το μεσημέρι έχω γιατρό, για να δούμε... θα έχει κατέβει και πως θα είναι ο τράχηλος... :?:?:? Αγχώνομαι, δεν σας κρύβω... Στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν το είχα σκεφτεί, ήμουν πολύ άνετη... Τώρα έχω περισσότερη αγωνία :roll::roll::roll::roll:

Ειρήνη να σου ζήσει το μπεμπάκι σου!!!

Anthropaki τώρα θα έχεις γεννήσεις!!! Να σου ζήσει κοριτσάκι μου ο μπεμπούλης!!! Δεν περίμενε τελικά τον δικό μου...

Κική μου πόσο ταλαιπωρείσαι με αυτές τις καούρες :roll::roll::roll: Είναι μωρέ που είναι τα δύο και σε πιέζουν πολύ... Υπομονή κοριτσάκι μου!!!

Φροσύνα μπήκες κι εσύ στο μήνα σου;;; Αντε με το καλό!!!

Μαράκι δεν πειράζει βρε κι αν δεν γυρίσει, μην αγχώνεσαι, το θέμα είναι να είστε καλά!!!

Τζοανίτα χιόνι εκπληκτικό και τέλεια στρογγυλή κοιλίτσα ;);)

Εβάτσι κι εγώ έχω τέτοιες νυχτικές για το νινί, να σου πω ότι με βολευαν τη νύχτα για άλλαγμα ;) Ήταν πιο γρήγορο...

Ποια ξέχασα;;; Σας διάβασα και γρήγορα :oops::oops::oops:

Θα σας πω νέα αυριο από γιατρό

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι αντε με το καλο κι εσυ!! Ερχεται η σειρα σου μετα την Ιωαννιτα!! Καταλαβαινω πως νιωθεις κι εγω θα στεναχωρηθω αν αναγκαστω να παω με καισαρικη.. ομως σημασια εχει να γινει το καλυτερο για τα μωρακια μας! Μολις δεις τον μικρο σου θα τα ξεχασεις ολα!! ;)

Κατερινακι!!!τρεχεις και δεν φτανεις ε? Καλο γιατρο αυριο, θα εχουμε νεα τι ωραια....

Κατεριν@ εσυ πως τα απς? Σαγιοναρες ε? καλη ιδεα....

καλο βραδυ κοριτσακια, εγω αυριο παω για τις γενικες εξετασεις του μηνα. Θα κανω μπανακι τωρα και θα χουζουλιασω καναπε... Σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλίτσες μου!!!!! και εγώ χαλαρά σήμερα!!!! πήγα κομμωτήριο, έγινα πάλι άνθρωπος :lol::lol:

Σοφάκι άσε και εγώ περίμενα πότε θα ευκαιρούσε ο Βασίλης να με πάει γιατί είναι στην Νέα Ζωή το κομμωτήριό μου......ανέβηκε η διάθεση, η κοπέλες γέλαγαν και την κοιλούμπα μου, είχαν να με δουν από τον Οκτώμβρη.....πάθαν πλάκα :lol::lol::lol: καλά θα κάνεις και θα βάλεις τις φιλενάδες σου να σου βάψουν τα νύχια...αλήθεια στην καισαρική επιτρέπεται να τα έχεις βαμμένα?

Κατερινάκι τρέχεις ε? άντε περιμένουμε νέα σου αύριο!!!!! ο Νικόλας καλά? βγήκαν τα αποτελέσματα? εμένα είχαν αργήσει πάρα πολύ, 2 μήνες....

Μαράκι άντε με το καλό άυριο τέτοια ώρα θα είσαι παρέα με το μπεμπάκι σου!!! τι ωραία!!!! μην στεναχωριέσαι που θα πας με καισαρική, είπαμε ότι είναι για καλύτερα, και όπως λέει η Φροσύνα όταν τον πάρεις αγκαλιά θα τα ξεχάσεις όλα!!!!!!

Τζοαννίτα και εσύ αύριο πας, ε? θα μιλήσουμε εμείς από το τηλ..... με το καλό κουκλίτσα και εσύ να πάνε όλα καλά!!!!!

Εβάκι όπως είπε και η Κατερίν@, και εγώ πήρα σαγιονάρες για το μπάνιο (να προφύλαξη μυκητών), καλτσάκια, νεσεσέρ με τα απαραίτητα, εσώρουχα μιας χρήσης (θα βρεις και στα φαρμακεία)....α και το πιο σημαντικό φωτογραφική μηχανή ;) ....α εγώ θέλω να πάρω και μαντηλάκια τύπου klinex για απολύμανση

;) είπαμε έχω τρέλα με την απολύμανση :lol::lol: από Φαρμακείο αυτά που σου είπε η Φροσύνα πήρα και εγώ......

Φροσάκι relax τώρα ;) τι ωραία που είναι να σε φροντίζει η μανούλα :x σαν την μανούλα κανένας άλλος!!!!!!

Μακάρι κορίτσια να αναρρώσει γρήγορα ο γιατρούλης μου, με πιάνει ένα άγχος γιατί δεν θέλω να μου κάνει άλλος την καισαρική, αυτός ξέρω ότι είναι πολύ καλός στις καισαρικές..... Εβάκι Μουστακαρίας λέγεται ο γιατρός και είναι και αυτός στο ΡΕΑ.... τον πάτησα στο Ιντερνετ και όντως συνεργάζεται πολύ με τον δικό μου, οπότε θα είναι καλώς......

Ευτυχώς σήμερα είμαι λίγο καλύτερα με της καούρες, κοιμήθηκα και ήρεμα το μεσημεράκι.......

Άντε καλό βράδυ κοιλουμπίτσες, μανούλες και μικρά πατουσάκια!!!!! φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ.......ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!1

ΑΠΟΨΕ.......

ΤΩΡΑ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.....ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ.......

ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΥΣΣΑΛΙΔΕΣ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ (ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΩ Κ ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ) ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΖΑΜΠΑ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΗΘΕΛΕ ΕΣΤΩ Κ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...

ΓΙΑΥΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΦΗΜΕΡΕΥΥΕΙ.....

ΜΠΗΚΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ....Κ ΦΕΥΓΟΥΜΕ....ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΜΟΥ...

ΑΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΠΕΤΕΙΟ ΣΧΕΣΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!ΚΑΡΜΙΚΟ Ε????????

ΕΛΠΙΖΩ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΚΟΚΟΝΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 12!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joannita μου με το καλό!!!!! περιμένουμε νέα σου!!!! το καλύτερο δώρο για την επέτειο σας είναι η μικρούλα!!!! εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!! φιλάκια κουκλίτσα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PW PWWWWW IWANNA MOU ANTE ME TO KALO!!!!!!!!!!!!

ELPIZW OLA NA SOU PANE KALA!!!!

KAI EGW POU ANHSUXOUSA GIA THN KAISARIKI, TELIKA OI PERISSOTERES ME KAISARIKH 8A PATE VLEPW, OK PERNW KAI EGW KOURAGIO APO SAS!!!!

KIKITSA MOU EGW DEN EXW AURIO RANTEVOU GIA KAISARIKH APLA AURIO 8A PAME NA SUZHTHSOUME TIS LEPTOMERIES ME TON GIATRO KAI 8A MOU KANOUN KAPOIES E3ETASEIS,KAI META 8A MOU KLEISOUN MERA GIA KAISARIKH MPOREI NA EINAI KAI TO IDIO VRADU POIOS 3EREI? H ME8AURIO .

OSO GIA TA NUXIA STHN KAISARIKI AN EPITREPETE NA EINAI VAMENNA: SHMERA MOU EIPAN OTI PREPEI NA EINAI AVAFTA KAI TA PODIA KAI TA XERIA, EPEISEIS ME EIPAN NA VGALW TO SKOULARIKAKI APO THN MUTH KAI OPOU ALLOU EXW, AKOMA KAI TOUS FAKOUS EPAFHS POU FORAW GIA THN MUWPIA ME EIPE NA VGALW...

HR8A SPITI KAI EVALA THN MANA MOU NA MOU 3EVAPSEI TA NIXAKIA KATW MIAS KAI DEN FTANW NA SKUPSW ME THN KOILITSA.

AURIO SIGOURA 8A 3ERW POTE 8A KANW THN KAISARIKH.!!!! PANTOS TO ARGOTERO MEXRI THN DEYTERA....

LOIPON OLA EINAI ETOIMA !!!! TO VALITSAKI MAS, KAI... H DIA8ESH MAS!!!!!

FILAKIA SE OLES!!!!! 8A SAS GRAPSW AURIO MOLIS GURISW APO TON GIATRO!!!!!!!!!!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι αντε με το καλο κι εσυ!! Ερχεται η σειρα σου μετα την Ιωαννιτα!! Καταλαβαινω πως νιωθεις κι εγω θα στεναχωρηθω αν αναγκαστω να παω με καισαρικη.. ομως σημασια εχει να γινει το καλυτερο για τα μωρακια μας! Μολις δεις τον μικρο σου θα τα ξεχασεις ολα!! ;)

Κατερινακι!!!τρεχεις και δεν φτανεις ε? Καλο γιατρο αυριο, θα εχουμε νεα τι ωραια....

Κατεριν@ εσυ πως τα απς? Σαγιοναρες ε? καλη ιδεα....

καλο βραδυ κοριτσακια, εγω αυριο παω για τις γενικες εξετασεις του μηνα. Θα κανω μπανακι τωρα και θα χουζουλιασω καναπε... Σας φιλω!!

ONTOS ETSI EINAI MOLIS TON PARW AGKALITSA EIMAI SIGOURH OTI 8A 3EXASW TA PANTA!!!!!

;););););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera koritsakia m ta kala vea pleon einai ka8nmeriva kai xairomai paaaaaaara polu gi'auto!!!!!

joannita m twra 8a kratas k esu tnv mpoumpoukitsa s agkalia ax koritsakia m ta filia m sas stelnw kai fusika tis kaluteres euxes m perimenoume nea s elpizontas ooooola na pngav mia xaroula!!!

kiki m kai egw 3erw ta vuxia d epitrepetai na einai vammena vevaia stnv kaisarikn d eimai sigourn edw an s lene na vgaleis kai tous fakous........pantws nai kosmnmata ta vgazeis!!!!k mnv agxwnesai gia t giatrouln s mia episkepsn 8a kaneis ston allo k meta 8a einai mia xara o dikos s mn m anusnxeis!!!!megeia kai t mallaki sigoura 8a eisai koukla kai me pio anevasmevn dia8aisn k egw t savvato pnga kommwtnrio kai evapsa ta mallakia m...mia xara!!!

maraki19 ante mexri tnv evdomada p mas erxetai 8a kratas k esu agkalitsa t mpoumpouko s kai mn stevaxwriesai vre gia tnv kaisarikoula ap'tn stigmn p xreiazetai ola mia xara o mpoumpns va einai kala kai mono auto exei snmasia allwste ok kai n kaisarikn gevva einai kai mn s pw oti ta mwrakia d talaipwrounte kai ka8olou!!!!!!!eimai k egw uper t fusiologikou toketou alla pote d 8a elega fusiologiko me t zori kai d me apasxolei.....

katerin@ m s'euxaristw polu k an 8umn8eis kati pes m :-*

ante koritsakia m polla polla filakia se oles kai edw eimaste

jennakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααααααααααααααααααααα μόλις μίλησα με την Τζένη.. δεν άντεξα και πήρα τηλέφωνο. Γέννησε χθες στισ 9 παρά το πρωί.. έκανε ραχιαία αναισθησία, όλα πήγαν καλά και τώρα κρατάει αγκαλίτσα τον μπεμπούλη της που γεννήθηκε 3300 !!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ μου γεια σας!!γεννήσετε αρκετές ε?να σας ζήσουν,να τα χαίρεστε!!

Εμείς με το Νικόλα είμαστε μια χαρα,ρύθμισε και λίγο τον ύπνο του και ξυπνά κάθε τέσσερις με πέντε ωρες,έτσι ξεκουραζομαι και γω πια!

ΜΑΡΑΚΙ 19 εγω γεννησα με καισαρικη γιατί φοβόμουν το φυσιολογικό (ακριβώς το αντίθετο απο τις περισσότερες) και είμαι πολυ ευχαριστημένη με την απόφαση μου.είναι θέμα οργανισμού η ανάρρωση της κάθε γυναίκας.το μόνο σίγουρο είναι ότι αφου πάρεις το μωρακι σου αγκαλιά δεν ασχολεισε με τον τροπο που θα γεννήσεις.

ΦΙΛΙΑ και στις κοιλουμπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπέροχα νέα ! Εύχομαι όλα τα μωράκια να είναι καλότυχα και πάντα ευτυχισμένα! Διαβάζω ότι η μια μετά την άλλη γεννήσατε κι εγώ είμαι ακόμα εδώ ... Θέλω κι εγώ τόσο πολύ να κρατήσω στην αγκαλιά μου τη μπεμπούλα μου. Το απόγευμα θα πάω στο γιατρό να δούμε επιτέλους τί γίνεται...Εύχομαι κι εγώ να έχω κάποια νέα επιτέλους.Κοντεύω να συμπληρώσω και την 41 εβδομάδα.Πού θα πάει αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι μου θα σας τα πω αναλυτικά τα δικά μου σήμερα/αύριο κάποια στιγμή.. προσπαθούμε ακόμα να προσαρμοστούμε αν και το κωλοτουμπάκι είναι πολύ καλό παιδί και δε μας τυραννάει..υπόσχομαι ότι δε θα αργήσω να σας γράψω τις λεπτομέρειες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mia xara o kwlotoumpitsas e???t ninaki ti kalo!!!!!!!

afou eiste oloi kala koritsaki m ola kala otan vreis eukairia pes mas ta nea s polla polla filakia sta patousakia tou!!!!!! :-*

evinikolas mia xaroula mpnke k o nikolas se mia seiroula 3ekourazesai k esu ligaki mia xaroula!!!

agathap kalomeleta k erxetai kai n dikn s seira!!!!!!sigoura perimenoume nea s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τι ομορφα νεα....Τζενουλα να σας ζησει το μπεμπακι,γερο και ευτυχισμενο!!!Οτι καλυτερο σας ευχομαι!Ιωαννα μου και εσυ με το καλο,ευχομαι να κρατας το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!Αχ, τι ωραια...αντε ανυπομονω και για τη δικη μου σειρα!Τζενουλα καλη λοχεια και εσυ,ανυπομονουμε να μας πεις για τον μαραθωνιο με τον κωλοτουμπα :lol::lol::lol:

Αgathap εφτασε και για σενα η ωρα,με το καλο! :)

Και τα νυχια των ποδιων πρεπει να τα εχουμε ξεβαψει...?Α,και μ'αρεσει εχω φωναξει κοπελα να μου τα φτιαξει την αλλη βδομαδα...

Φιλακιααα προς το παρων σε ολες (εγκυουλες,μανουλες και νινακια)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια,

Κατερινακι νινακι ακομα τρεχεις με τις δουλειες ? μπραβο ρε παιδι μου σε χαιρομαι εγω δεν κουναω δαχτυλακι δεν την παλευω!!θα σου σπασουν τα νερα και εσυ θα ξεσκονιζεις :lol::lol::lol:

Κικιτσα αααα δεν το ξερα αυτο πφφφφφ ας ελπισουμε οτι θα γυρισει ο σαμιαμιδας και δεν θα χρειαστει να ξεβαψω τα νυχια μου :lol::lol::lol::lol: ,μεγεια τα μαλλακια!!!γελαγαν τα κοριτσια ε ? εμ τετοια κοιλουμπιτσα!!!

Φροσυνακι μου σ ευχαριστω για ολες τις πληροφοριες ;) με βοηθας αρκετα!!η μπεμπα θα βγει αθληταρου με κατι μπρατσα σαν της βερουλη :lol::lol::lol: με τοση γυμναστικη που χει κανει μαζι σου.Α για το παρκινγκ ναι στο μητερα το υπογειο ειναι απο τα ποιο ακριβα απ ολα τριγυρο τα ποιο τελευταια ειναι ποιο φτηνα θυμαμαι απο μια φιλη που επισκεφτηκα εκει οταν γεννησε....και εψαχνα να παρκαρω...

Μια χαρα η μανουλα αλλα κι εσυ δεν κρατιεσε αλιμονο...

Ευακι εγω δεν σου λεω τι εχω βαλει στην βαλιτσα γιατι θα παθεις πλακα, καλε ολο το σπιτι πηρα χαχαχχαχα,αλλα σημαντικο (πετσετες,σαγιοναρες,και μαντιλακια κλινεξ να απολυμαινεις την τουαλετα οποσδηποτε!!σερβιετες και πολλα εσωρουχα)εγω με την αφανα ουφ θα πρεπει να παρω πλακα ισιωματος και μπιστολακι μαζι μου ασεεεε σου λεω ολο το σπιτι πηρα....μια χαρα ειναι οι μικρες σου στα κιλακια τους !!

Τζενουλα να σου ζησει κι εσενα ο μπεμπουλης σου με το καλο σπιτακι σας,

Ιοανιτα με το καλο σημερα ελπιζω ηδη να κρατας τη μικρουλα σου,Μαρακι19 τελικα καισαρικη δεν πειραζει ολα καλα να πανε αυτο εχει σημασια!!

Καλο γιατρουλη και αποτελεσματα οσες εχετε εξετασεις!!

Εχω παλι τρελο πονοκεφαλο και ανακατωσουρα οποτε αν ξεχασα καμια συγχωρηστε με αλλα δεν ειμαι πολυ καλα νιωθω σαν ζαλισμενο κοτοπουλο

Καλημερα σε ολες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...