Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

kALHMERA KORITSARES MOU !!!!!

EYXARISTW GIA TA SXOLIA THS FOTO .... AN KAI ME 20 KILA PARAPANO. ESEIS POSA VALATE? TA DIKA MOU PANTOS EINAI POLLAAAAAA, PARA POLLAAAAA, META THN GENNA EXEI PROPONHSH KAI DIATROFH , DE 8ELW ME TPT NA PARAMEINOUN AYTA TA KILA PANW MOU. :o:o:o

FANTAZOMAI AKOMA KAI ESEIS OI DIDIMOMANOULES DEN EXETE PAREI TOSA KILA OSO EGW ME ENA MWRO STH KOILITSA.. :lol::lol:

H ALH8EIA EINAI OTI EMENA APO THN ARXH THS EGKUMOSUNHS OUTE ANAGOULES ME EPIANAN OUTE EMETOUS EKANA ANTI8ETOS MOU EIXE ANOI3EI H ORE3H KAI PAREMEINE MEXRI K TWRA ETSI ... TRWW TRWW KAI 3ANA TRWW....EIDOU KAI TA KILA ...lol: :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να 'μαι πάλι, έριξα έναν υπνάκο και έχω φρέσκα φρέσκα νέα!!!!!!

Με πήρε η Νάνσυ (ΝΑΝ) γέννησε το κορίτσι μας χθες το βράδυ στις 00.....όλα καλά γέννησε πολύ εύκολα, με έναν πόνο όπως λένε και ο μπουχεσάκος είναι 3900γρ. :lol::lol::lol: αντράκι με τα όλα του!!!!!!! Μόλις μπορέσει θα μας γράψει.....

Να ΄τους ζήσει λοιπόν και να 'ναι γερό και καλότυχο το αντράκι τους!!!!!!!

Από Φλωριάννα δεν έχουμε ακόμα νέα.......

Εβάκι και εμένα με πονάει το δεξί πόδι, άσε σαραβαλάκια :lol::lol::lol: κυνήγι ο καλώς σου ε? χαχαχα και ο δικός μου χθες βράδυ ήθελε έξοδο καταβάθος, και πήρε ένα κρασάκι και έβαλε τραγουδάκια και καλά να αισθανθεί ότι είναι κάπου έξω...... και όλο μου πέταγε για κάτι συναδέρλους πιτσιρίκια ότι θα πάνε έξω για ποτάκι.... εγώ αναίσθητη μπράβο του λεγα άμα δεν βγουν τα παιδιά που είναι ελεύθερα και πιτσιρίκια πιος θα βγει? εμείς? που πουρέψαμε? κοίτα τι ριτίδες έχεις κάνει και άσπρισες και όλο κάτι τέτοια του έλεγα, :lol: τι κακιά που είμαι, όχι σιγά μην του έλεγα να βγει και να κάτσω μέσα εγώ μόνη......

Ελινάκι κάνε υπομονή, 1 εβδομάδα είναι θα περάσει και μην αγχώνεσαι καθόλου, όλα καλά θα πάνε, φτάσαμε στην τελική ευθεία!!!!!!!

Μαράκι εγώ 13-14 κιλά έχω να ζυγιστώ κάτι μέρες, αλλά τρώω πολύ και ειδικά γλυκά....δεν κρατιέμαι... και χθες το βράδυ έστειλα τον καλό μου να μου πάρει κρέπα μισή με Nutella και μπισκότο και η άλλη μισή με γέμιση μπουγάτσα :lol::lol: απίστευτη !!!!! έλα θα γεννήσουμε και μετά μέχρι το καλοκαίρι θα γίνουμε κορμάρες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραιααα,μπραβο!!!Να σας ζησει Νανσυ μου παντα υγεια και ευτυχια ευχομαι στη ζωουλα του!!!Ποπο ολοκληρο αντρακι βγηκε... :D Εγω παλι απο κιλακια εχω παρει 7,μια χαρα μου φαινονται :) Ε,αντε να παρω 1-2 ακομα,γιατι μου εχει πιεσει το στομαχι το μωρο και δε μπορω να φαω και πολυ,χθες δεν μπορουσα να χωνεψω απο το μεσημερι μεχρι το βραδυ,ετοιμη ημουν να τα βγαλω... :ymsick: Αχ,μιαμ μιαμ η κρεπα Κικη μου,καλα εκανες και την τσακισες!!!Απο καουρες ομως μετα....?Και εγω πολλα θελω να φαω αλλα σκεφτομαι το μετα και λεω ασε γιατι θα ειμαι χαλια απο το στομαχι,οποτε το αφηνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μ καλο σκ,

Ναν να σου ζησει το μωρακι σου !!τι καλα που δεν ταλαιπωρηθηκες καθόλου και μεγαλο το μπεμπε παντα γερο να ναι!!

Κι εγω παντος απο ψαλιδια και μαχαιρια χθες αλλο πραγμα δεν πιστευω......ομως να γινει τιποτες,

Κατερινιο φασολαδα εεεε χαχαα θαλαμος αεριων το σπιτι !!Τι καλος ο γλυκος σου ο ΝΙκολας μωρε φτου φτου.

Μαρια19 υπεροχη φωτο και κοιλιτσα καλε μια χαρα εισαι με 20 κιλα δεν σου φαινεται καθόλου και μην ανησυχης τα κιλακια φευγουν χωρις να το καταλαβεις εγω ειμαι +12 μεχρι τωρα αλλα εμενα δεν μου φαινονται γιατι ειμουν καχεκτικουλι πριν μεινω εγκυος :cry::cry: Οσο για τα χιονια ουδεν σχολιο εχω ερωτααααα

Κακιστρο Κικιτσα γιατι μωρε δεν το αφηνεις το πιπινακι σου να βγει να ξεσκασει χιχιιχιχιχι δυο μωρακια ερχονται ασε τον να παει καμια βολτα καλο θα του κανει.....Α Εβακι κι ο δικος σου κυνηγι βλέπω ε τωρα που φτανουμε ολες στο τελος οσο εχουμε κουρασει εμεις αλλο τοσο και τα αντρακια μας οποτε καλο τους κανει λιγος χρονος για τον εαυτο τους , εμενα παει χιονια αυριο οποτε εγω στην μανουλα μου για να μη βαρεθω μοναχη μου οποτε δεν θα μπω καθόλου φορουμ...

Ελπιζω και η Φλωριανα να χει γεννησει τωρα με το καλο και να κραταει το αγγελουδι της αγγαλια...

Φροσυνακι καλο μαθημα !! ε να λεμε και να βλεπουμε καμια βλακιουλα να γελαμε να μας φευγει και το αγχος .

Ελινακι υπομονη κοπελα μου ολα καλα θα πανε,ολες εχουμε αγχος!!καλη βολτουλα σημερα να περασεις ομορφα....

Απο μεχρι τις 4 00 δεν κοιμηθηκα κι εγω απο τις καουρες εμ το παρακανα χθες με το κεικ και τα γλυκα που εφερε ο καλος μου, παντος Κικιτσα εγω εχω εντοπισει τροφες που μου φερνουν καουρες και οποτε τις αποφευγω ειμαι καλητερα , πχ σοκολατα,κρεμα γαλακτος με τσακιζουν στις καουρες ή τα πολυ καφτερα φαγητα!!για δεν μηπως τρως κατι και σε πηραζει σε καθημερινη βαση.(καλα κρεπα με γεμιση μπουγατσα?τελειο ακουγεται...)

μιλαμε αργοτερα παω για μαγειρεμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελινάκι δεν την έφαγα ολόκληρη, με πιάνουν λιγούρες αλλά άμα φάω 3-4 πιρουνιές μου αρκεί, ίσα ισα για την γεύση να μου περάσει.....

Σοφάκι μου όλα τα έχω δοκιμάσει, και νηστικιά έχω μείνει το βράδυ και πάλι όμως έχω, είναι δυο μωρέ και πιέζουν πολύ τώρα γι' αυτό....αααα την κρέπα την πήρα στην γειτονιά σου, καλά μιλάμε τεράστεια και κάνει και πολύ ωραίες αλμυρές!!!!!

Σιγά μην τον άφηνα, άντε καλέ ..... όλοι την ταλαιπωρία την τρώμε εμείς και μια ζωή αυτοί γκρινιάζουν, άσε που μετά θα έχω την μαμά οπότε θα την βγάλει λούφα 8-| ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAX KIKITSA TI MOU KANEIS TWRA ???? 3EREIS POSO KAIRO EXW NA FAW GREEK KREPA?????

MOU 8UMHSES TWRA OTAN HMOUN ELLADA VGENAME ME TON KALO MOU TA VRADIA TSAKIZAME MAKARONADA FOURNOU ME KOKKINH SALTSA KAI META APO PANW MIA PARADEISENIA KREPA GLUKIA ME MPISKOTO MMMMMMMMMMMMMM !!!!!!!! :roll::roll::roll::roll:

ENW EDW STHN OLLANDIA MIA FORA AGORASA KREPA KAI TOUS EVRIZA EPI WRES DIOTI HTAN A8LIA ME TIS STAGONES H NUTELA MESA OXI OPWS STHN ELLADA ME THN KOUTALA KAI THN PLHRWSA KAI 7 EURO :mrgreen:

PO POOO ENA PRAGMA POU 8A KANW PRWTA ME TO POU 8A KATEVW APO TO AEROPLANO GIA ELLADA EINAI NA PAW GIA FAI!!!! I LOVE GREECE :!::!::!::!::D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: ναι Μαράκι άσε τέλεια, εγώ είπα να φτιάξω το απόγευμα μερικές να έχω στο ψυγείο, να μην τον τρέχω μωρέ τον αντρούλι μου συνέχεια...... τις βάζω κατάψυξη και έχω όποτε θέλω, απλά τώρα είχα πολύ καιρό να φτιάξω........ έτσι μου λοίπουν εμένα μερικά Γερμανικά φαγητά όπως τα λουκάνικά τους.....

θα μείνεις μόνιμα στην Ολλανδία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ....ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ 2 ΩΡΩΝ....!!!!!ΕΕΕ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΕΙ Κ ΤΩΡΑ Η ΣΑΤΙΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ????ΚΑΝΩ ΒΑΘΙΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ, ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ, ΚΑΝΩ ΣΕΞ (ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΔΛΔ), ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΙΑ?????????

ΝΑΝ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ.......ΤΕΛΕΙΑ ΓΕΝΝΑ,,ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΗ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΕΤΣΙ....

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΗΔΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΑ Σ...

ΜΑΡΑΚΙ ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟ Κ ΔΕΝ Σ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ +20....Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΟΣΑ ΕΙΝΑΙ...ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΕΛΛΑΔΙΤΙΣΕΣ ΤΟ ΤΣΟΥΠΩΤΟ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΤΙΣ ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΤΙΣ ΚΟΡΜΑΡΕΣ!!!!!ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΘΗΝΑΙΙΚΑ......

ΚΙΚΙΤΣΑ ΜΙΑΣ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΟΔΟΤΗΣ ΜΑΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛ ΤΗΣ ΦΛΩΡΙΑΝΝΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ?????ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΧΛΩΜΟ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.....

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΣΟΡΙ,,,ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΑΜΝΗΣΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!!!

ΗΡΘΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ, Κ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ, ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΑΡΟ, ΤΟ ΦΑΙ (ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ ΜΟΥ) ΕΤΟΙΜΟ, Κ ΟΛΑ ΚΟΜΠΛΕ...!!!!!!!ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΑΝΑ..ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ...ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΝΑ ΟΠΩΣ ΕΓΩ!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai pali koritsia , vgika ekana pali voltitsa phga k germania gia liga psonia kai gurisaaaa. na 3ekourastw ligaki kai meta egw na etoimasw ta pragmatakia mou gia th genna , tou mpempi einai ola etoima ta dika mou emeinan mono.

oxi kikitsa den 8a meinw monima edw, telh kalokairiou 8a eimaste ellada. vasika miso xrono edw miso ekei eimai sunh8os apla twra me thn egkumosunh emeina sta8era olo to xeimwna edw.

kai egw ftiaxnw krepes alla den einai toso nostimes oso ekeines pou ftiaxnei enas eidikos ekei sta giannitsa pou menw, oi krepes tou einai fantastikes, eimai monimh pelatissa tou ... :P:P

iwannita mou nai etsi etsi emeis trwme olo to faghto mas !!!!! xexexe na dw meta an 8a gelame to idio omws... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ......!!!!Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΞΑΔΕΡΦΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗ ΓΝΩΡΙΣΩ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΗ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ1!!!!!

ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΧΟΤ ΝΤΟΓΚ ΜΕ ΚΑΤΙ ΘΕΙΚΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΛΙΩΜΕΝΟ ΚΑΣΕΡΙ????ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kouklares m

nan m na sas znsei t antraki sas mia xaroula xaxxaxa san t aderfo m o opoios gevvn8nke 3900 k me terasties patouses xaxxaxaxa gi'auto egine 2 metra

ase maraki k egw eimai 20+ kila panw opws t les ap'tnv arxn d eixa enoxlnseis ka8olou k masampouka mia xara ore3n eixa...xaxaxxa eee 8a ta xasoume d mporw allo na trelainomai me t 8ema auto...

nea ap'tnv floriana d exoume????ap'tnv jenny??????mia xara 8a einai oles apla lew etsi gia leptomereies

egw edw stn mavoula pnga k kommwtnrio evapsa malli eftia3a nuxi mia xaroula kai twra araxtnnnnnnnnn aaa pnga k jumbo me tnv aderfn m 250 euro eskasa xaxxaxaxaxa xalali!!!!!!

ax kikiiiiiiiiiii 8elw krepaaaaaaaaaaaaaaaaaa egw lew na milame gia ola edw mesa ektos apo fai gt oti akouw t 8elwwwwwww wx znliares 8a ginoun oi korakles m xaxxaxaxax

joannita perpatnma k sex eeeeee mia xara se vriskw maraki kane k esu t idio k apotelesma na ,mnv exei 8a t euxaristieste toulaxiston

filakia koritsakia m ta leme pali

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.........

νανσυ να σου ζησει ο παιδαρος.........ολοκληρο παιδι.......αντε μπραβο........

φλωριανα λογικα θα εχεις γεννησει και εσυ πλεον....να σου ζησει η κορουλα σου.......

εμεις καλα ειμαστε.......πολυ αερα σημερα...ευτυχως δεν εχει κρυο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IWANNA MOU OXI EGW LEW ENA MIKRO GWNIAKO POU EINAI MESA STO PEZODROMO PRIN TO PRWTO STENO APENANTI APO THN ROMA PIZZA,, O ATIMOS TIS KANEI PARADISENIES TIS KREPES MMMMM

(LAXTRARW GREECE & GREEK CREPA ) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

EVAKI MOU ASTA NA PANE TO TI PERPATHMA ERI3A KAI SHMERA DE PERIGRAFETE , PRIN LIGO GURISA PALI E3W HMOUN NA FANTASEIS VOLTA ME TH SKULITSA MAS. ASE EIMAI GIA FOTOGRAFIA OTAN VGENW MAZI THS E3W, FANTASOU MIA KOILOUMPA EGW NA PERPATAW ME TO ZORI KAI NA EXW KAI ENA PIT BULL NA TO KANW VOLTA, :lol::lol::lol:

OSO GIA TO A8LHMA TOU SEX ASE KAI H 3ADERFH MOU APO 8ESSALONIKH POU DOULEVEI SE NOSOKOMEIO AUTO ME EIPE, OSO PIO POLU MPOREIS, TO PHRA STA SOVARA TWRA AN DEN GENNHSW MEXRI THN TETARTH POU EINAI TO EPOMENO RANTEVOU MOU GIA UPERHXO SKOPEVW NA AKOLOU8HSW OLO TO KAMA SUTRA... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ εγω..

Διαβασα ολα τα νεα σας, αλλα τώρα μπορεσα να σας γράψω..

Μαράκι19 πολυ γλυκιά φωτο!

Τέλεια τα νεα απο την Ναν! Να τους ζήσει η κορούλα τους, γερή κ καλότυχη να είναι!

Ελπίζω κ η Φλωριάννα μας να μην εχει ταλαιπωρηθεί καθόλου κ να κρατάει αγκαλίτσα τώρα το μωρούλι της!

Κορίτσια μην μιλάτε για κιλά..μάλλον εχω φτάσει τα +20 :oops: , αλλα τεσπα, το εχω παρει απόφαση..θα επανέλθουμε μετα με το καλό...

Εvatsi, πότε εχεις ντόπλερ πάλι? Καθε ποτε κάνεις τώρα?

Καλα εσυ πηρες +20 αλλα εχεις 2 μωρούλια, εγω το γουρουνάκι τι να πω με ενα μπουχεσάκι :lol:

Σοφάκι Σαμιαμιδάκι, μην αγχώνεσαι με το βαρος του μωρου. Φυσικά κ εχει πολυ να κάνει τον δικο σου σωματότυπο το βαρος που θα γεννηθει το μωρούλι σου. Η φυση προβλέπει για να μπορεις να γεννήσεις καλά ;) ..

Κικίτσα θέλω καινούργια φωτο με την κοιλούμπα!

Σήμερα εκανα παλι καρδιοτοκο..ολα καλα.Ο Νικολάκης (ετσι θα βγάλουμε τον μπεμπη μας) ειναι πολυυυυ κάτω..Ο γιατρός ειπε οχι περπατηματα κτλ, είναι ετοιμος να ξεμπουκάρει..οπότε μεσα στην εβδομάδα θα τον κρατάμε αγκαλίτσα μας! Το μονο που με αγχώνει είναι η καισαρικη.. Τουλάχιστον αυτή την φορα θα είμαι ξυπνια για να υποδεχτώ το μωράκι μου, γιατι στην μικρη μαιμουδιτσα μου εκαναν ολική :(.

Γιωτα τελικά τι εγινε με την δουλειά? Ολα εντάξη με το 9μηνο?

Καλώς ορισε κ η καινούργια κοπέλα..Δεν θυμαμαι το ονομα, με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι έφτιαξα κάτι, αλλά δεν σας λέω για να μην φωνάζετε :-p

Άρε Παρλιάρε τι έφτιαξες πάλι χαχαχα :lol::lol: βρε Εβάκι αφού έχεις την μαμά εκεί, βάλτην στην κουζίνα ;) .....χυμό μπανάνας? :-? μπααααα μόνο και μόνο που το σκέφτομαι ΄μου 'ρχεται αναγούλα......

Μαράκι εγώ τρελαινόμουν για ξινόμηλα, έτρωγα κάθε μέρα από ένα, μέχρι που με έπιασε σπαστική κολίτιδα και όταν το έτρωγα διπλωνόμουν από τον πόνο.... δεν ξέρω αν κάνει δουλειά και ψημένο, έτσι το ανέχομαι....

Μαράκι και Τζοάννα το ρίξαμε στο σπόρ? :lol::lol: κάντε κορίτσια φουλ σεξ όσο μπορείται γιατί εγώ το έχω ξεχάσει και ΄΄εχω ακόμα ουουουουυυ μέχρι να το ξαναθυμηθώ :lol::lol:

Τζενούλα θέλεις κοιλούμπα? :lol::lol: θα βγάλω αύριο .....αχ τον Νικολάκη!!!! μια χαρά ξεκούραση τώρα αυτές της μέρες και μάζευε δυνάμεις..... μην φοβάσαι καθόλου για την καισαρική όλα καλά θα πάνε!!!!! η μαϊμουδίτσα τι κάνει? περιμένει και αυτή τον Νικολάκη? δωσ' της ένα ρουφηχτώ φιλάκι , φατσούλα μου :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthropaki mexri tnv tetartn 8a exw paei akoma nmera akrivws d 3erw akoma...einai t 2o pou 8a kanw twra favtazomai apo'dw kai pera 8a prepei na me vlepei ka8e evdomada alla akoma d m eipe kati

ax parliare .....................mnv avnsuxeis kiki egrapse tn suvtagn kai ayrio 8a ta exw...miam miam miam

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxa naI KORITSIA 3EKINAW DUNATA APOPSE TO A8LHMA!!!!!!

IWANNITA MOU VALE K ESU TA DUNATA SOU GIA NA KATEVOUN TA MPEMPE MAS, !!!!

RE KORITSIA APO THN MIA SAS ZHLEVW POU OLES 3ERETE THN MERA POU 8A PATE NA GENNHSETE . EFOSON SAS KLEINEI O GIATROS MERA K WRA, KALH H WRA TO TZENAKI , MIA XARA EIDATE APO TO VRADI ETOIMASTIKE EKANE K TO MALLI ISIWMA ETOIMASTIKE MAS EVGALE KAI THN TELEYTAI FOTO MW THN OMORFH KOILITSA THS, KAI KURIA MPIKE THN ALLH MERA GIA GENNA. MWRE EMENA POU DE 3ERW POTE 8A ME PIASOUN OI PONOI, POU 8A SPASOUN TA NERA,TI 8A KANW???

8A TREXW ARON ARON STO NOSOKOMEIO!!!

KAPOS ETSI TRAGIKA TA VLEPW,, :roll::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια γλυκα γεια σας!!! Μπηκα λιγο στα γρηγορα και διαβασα τα νεα σας...\Νανσυ μου να σας ζησει ο παιδαρος!!! :):) Να ειναι γερος, καλοτυχος και ευτυχισμενος.. χαιρομαι που ειχες ευκολη γεννα.. ε! κοτζαμ γυναικαρα δεν μασας εσυ!! Καλη λοχεια σου ευχομαι...

Ανθρωπακι να ετοιμαζεσαι σιγα σιγα.. ολα καλα θα πανε!!

ΟΙ αλλες βλεπω το ριξαμε στα γλυκα και στις λιχουδιες ε? Μια χαρα..

Εστειλα μηνυμα στη Φλωριανα και της εστειλα τα φιλια μας! Ειναι καλα, γεννησε και προσπαθει να θηλασει!! Θα μπει αυριο να μας γραψει περισσοτερα! Να τους ζησει η μικρη, ο,τι καλυτερο της ευχομαστε!!

φιλια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτεs οι τελεταιεs μερεs δεν περνανε με τιποτα ειδικα αν η ΠΗΤ ηταν 4/2 και οσο βλεπω οτι ολα τα κοριτσια(να ειναι ολεs καλα να χαιρονται τα μωρακια τουs) τοσο τρελαινομαι...Αs με παρηγορησετε και μενα :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera koritsoudes m 3upvnma stis 7 snmera eutuxws xwris kaoures ftou ftou mn me matiasw!!!!!

xelwnomama kalwsnr8es stnv parea mas!!!!!!1ara esu d uparxei periptwsn v'argnseis eisai n epomevn !!!!!!!!!!!!!koritsaki n agoraki?????????esu sex kaneis xaxaxxaxax gt edw ta koritsoudia mas p perimenoun to'xoun ri3ei sto perpatnma kai sto sex!!!!!!ante me t kalo koritsaki m k esu ugeia kai eutuxia euxomai!!!!!!

exw 3upvnsei me treles ligoures olo skeftomai ti na faw.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου διάβασα τα όσα συνέβησαν και λυπάμαι τόσο πολύ.... @Elli13 είναι τόσο άδικο καρδούλα μου, ότι και να σου πω δε φτάνει.... Εύχομαι να βρεις δύναμη και κουράγιο και κάποια στιγμή να το ξεπεράσεις (όσο βέβαια γίνεται). @Tonia. μου σε έχει πάρει από κάτω και σε καταλαβαίνω... εύχομαι όμως ολόψυχα τις επόμενες μέρες ο γιατρός σου να  σε διαψεύσει κορίτσι μου γλυκό. Στέλνω και στις δυο μια αγκαλιά και όλη τη στήριξη...
    • Καλημέρα κορίτσι μου ααα οκ δεν το γνώριζα καθόλου ευχαριστώ για την απάντηση  εγω έχω Ο θετικό αλλά όταν γέννησα την κόρη εκείνη είχε Α θετικό αλλά αυτό το εμαθα μετά που γέννησα τώρα το έμβρυο δεν γνωριζω τι ομάδα αίματος έχει αν πήρε την δίκη μου ή του αντρα μου 🤷‍♀️
    • @Elli13παντα θα ποναει. Οποια φορα και αν ειναι, οσα παιδακια κι αν έχεις ηδη. Εκανες όνειρα γι αυτο τ μωρο. Το αγάπησες απο οταν ηταν μονο ιδεα. Μεγαλωνε μεσα σου... Μόνο εσυ ξερεις πως νιωθεις. Ποσο πονας. Κλεισε τ αυτια σου σ αυτους που δεν θέλουν να σ ακουσουν.  Αυτο π περασες μεχρι να το αποβαλλεις δ θελω ουτε να το σκεφτω. Δεν μπορώ να το διανοηθω. Ισως για να μη σου πειραξει τη μητρα. Ευχομαι να καθαρισεις γρήγορα τουλαχιστον και η ταλαιπωρια σου να σταματησει εδω.
    • Καλημερα! Βασικά μου ειπε μόλις γεννήσω θα είναι εκεί να πάρει το μωρό να το δει. Θα είναι σε επικοινωνία με την γυναικολόγο μου για το ποτε γεννάω. Έγραψε κ την ΠΗΤ μου.
    • Καλημερα! Έγραψε τα στοιχεία μου κι ειπε θα μιλήσει η ιδια με την γυναικολόγο μου. Οχι μου ειπε θα τα πουμε μετα. Μου έγραψε μονο τι πρεπει να παρω απο το φαρμακείο 2-3 πραγματάκια. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...