Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

sofaki znlepsa k twra psnvetai k to diko m keik

xaxaxaxaxxaxa ksnsou koritsaki m alla xwris skepseis eeee ksnsou sto kefali 8a t kalupsei t snmadi n afava

ela mwre ola kala eee k esu keik n8eles t trws mn skefteis kati allo....

fovamai me tis kaoures p exw mn vgei kai n dikia m me afava kai ginoun t teleio zeugari xaxaxxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εβάκι αλήθεια? δεν το 'ξερα, γιατί να μην ξυστεί? εγώ έχω ξυστεί ουουουυυυ από το πρωί άπειρες φορές :lol:

Όσο για αυτό που ρωτάς, δεν ξέρω αν γίνεται με μία εβδομάδα διαφορά, στο είπε ο γιατρός? εμένα είναι με διαφορά 8 ωρών περίπου είχε πει ο γιατρός....

Φροσύνα πολύ γέλασα με ράστα ε? =))=))=))=)) και αρβίλες???? locomondo πίνω μπάφους και παίζω προ :lol::lol: καλόοοοοο!!!!!!!!

Άσε ΄΄αλλο πράγμα σήμερα με τις καούρες, είμαι όρθια ή κάθομαι στον κώλο και είμαι μια χαρά και μόλις ξαπλώνω λίγο με πιάνουν αμέσως, δεν μπορώ να έχω και τα πόδια κάτω, πάλι μου πρήστηκε επει΄δη είμαι έτσι όρθια από το πρωί......

Μαράκι άμα σπάσουν τα νερά, πιάσε κοιλιά κάνε αναπνοές και κάτι θα καταλάβουν..... ;) δεν ξέρεις καθόλου Ολλανδικά?

ΝΑΝ καλά αποφάσισες, απόλαυσε το ΣΚ και όποτε θελήσει το μπεμπάκι θα έρθει, μην αγχώνεσαι για απόσταση άμα ξεκινήσουμε ταυτόχρονα εσύ από Κόρινθο και εγώ από Πετρούπολη για το Λητώ, να 'σαι σίγουρη ότι θα φτάσεις πιο πριν .....

Ιωαννίτα όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι, σκ΄΄εψου μόνο ότι σε 1 εβδομάδα θα έχεις την μπουμπού αγκαλίτσα!!!!!!

Ανέβασε η Σοφούλα μία φωτό στο facebook που μου άρεσει πάρα πολύ την ανεβάζω και εδώ...γεια σου ρε Σόφι, εμένα σκεφτόσουν εκείνη την στιγμή? :lol::lol::lol:

post-15828-1387393870693_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα ola ta lefta xaxaxxaxaxaxxaaxaxa

lene kai kala mn meletnseis mn laxtaras kati k ksusteis oxi mn ksusteis genika!!!!!!!!!

diafora meres exoun sigoura m to eixe pei o giatros e3arxns apla rwtnsa an ginete na exoun parapanw

egw kikini m ka8omai kai upoferw 3aplwnw upoferw snkwnomai upoferw d paleuonteeeeeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άσε και βλέπω τώρα ένα κοκκινιστώ στην Μενεγάκη με μακαρόνια και έχω πάθει πλάκα....και σκέφτομαι τις καούρες που θα έχω μετά :? ε άμα στο είπε ο γιατρός γίνεται, μπορεί όντως να έχει και εβδομάδα διαφορά......

κοίτα και αυτή τη φωτο....... κάπως έτσι το φαντάζεται η Φροσύνα το σαμιανίδι της σοφούλας..... :lol::lol:

post-15828-13873938707043_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν υπαρχειιιι!!!!!!α ναι και ακουω και πολυ locomondo αυτες τις μερες χιχιχιιχιχιχιχι,γενικα τους λατρεβω....πρωτη πρωτη εσενα σκεφτηκα κικι οταν ειδα την φωτο :lol::lol::lol:

α λες να ναι και η δικη σ τριχωτουλα Εβακι χαχαχα τελεια !!

Μαρακι19 πιστευω με την κοιλια τουρλα οτι ηχο και να κανεις θα καταλαβουν οτι γεννας !!!χιχιιχιχι

Κικι ανεβασε και αυτη με την κοιλουμπα που εβαλα στο φασε να δει και η Ευη να παθει πλακα !!! Ευακι δεν εχεις φασεμπουκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μολις γυρισα απο το καρδιοτοκο. Σε μιση ωρα που ήμουν στο μηχανημα ειχα συσπασεις καθε 5 λεπτα που τις καταλαβαινω αλλά δεν υποφέρω και απο τον πόνο. Οποτε το απογευμα παω να με δει και η γυναικολόγος γιατι σε συσδυασμο με το οτι ποναγα εντονα εχθες το βράδυ μην εχει προχωρησει και αλλο η διαστολή και τρεχω. Εχω εντονα την αισθηση οτι το μωρό θα μου πεσει απο κάτω.

Η Κική έχει το τηλ μου οποτε αν εχω τα ευχαριστα μεχρι αυριο θα της τηλ. Εγω παντως για καλό και για κακό φορτώνω την βαλιτσούλα μου στο αυτοκινητο.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε Νάνσυ μου με το καλό,να πάνε όλα καλά ..... καλά θα κάνεις τελικά ξεκίνα πάρε βαλιτσούλα μαζί σου, φορτιστή, κινιτό, φωτό μην ξεχάσεις τίποτα...... και η τηλεφωνήτρια περιμένει νέα :lol::lol::lol:

Εβάκι κοίτα αυτή μας πέρασε ρε γαμ@&@.....

post-15828-13873938707459_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα.

Να ζησει το νινι στο τζενακι και να ειναι παντα ευτυχισμενοι!

Με το καλο και στισ ετοιμογεννεσ απο οτι διαβαζω..

Το φυλλο του παιδιου το ειχα παντα στο μυαλο μου να ην το μαθω..αφου πηγαινα στον γιατρο και μου ελεγε ολα καλα δεν με ενδιεφρε κατι αλλο.οαντρας μου στην αρχη ειχε φαει τισ σαρκες του ,αλλα αφου μου ελεγε οτι αν το μαθαινε δεν μπορουσε να το κρατησει μονο για αυτον και να μην το πει πουθενα , καναμε μια συμφωνια ,ολα να πανε καλα στο δευτερο θα το μαθουμε απο την αρχη , για να ειναι δικαιο..βεβαι ακαι αυτος απο ενα σημει και μετα δεν ειχε την περιεργια..

Το θετικο που εχω φυσικα ειναι οτι η αδερφη μου εχει διδυμα ενα αγορι και ενα κοριτσι και ειχα τα παντα ετοιμα απο εκει,απο ρουχα,κρεβατια,μπιμπερο ολα ολα ολα.

twiggy αποφασισα να γεννησω στο γενεσις,λογω του οτι ο γιατρος προτιμουσε εκει|(προφανως για δικους του λογους) και δευτερον γιατι εχει μια καλη προσφορα που μου ταιριαζε.

Καλο απογευμα σε ολες και υπομονη κοντευουμε.

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.....Η ΕΓΚΥΟΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΧΑΙΡΙ, ΨΑΛΙΔΙ Κ ΒΕΛΟΝΙ.....ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΑΝ ΠΙΑΣΕΙ ΠΧ ΜΑΧΑΙΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΕΝΑ ΜΗΛΟ, ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΜΕΤΑ, ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΜΗΛΟ....ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΙΑΝΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΣΕ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙ ΑΚ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΔΙΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ Κ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΑ ΜΑΧΑΙΡΙ,.,,ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΨΩΜΙ Κ ΤΥΡΙ Κ ΕΠΛΥΝΕ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ (ΟΧΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΙΑΤΑ)...

ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ Μ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karpa καλώς μας ήρθες, με το καλό το μωράκι σου!!! Τι προσφορά έχει το γένεσις? Ρωτάω γιατί κι εμένα η γιατρός μου αυτό προτιμάει και εκεί λέω να γεννήσω.

Τζενάκη να σας ζήσει!!! Γερό και καλότύχο να είναι!!

Με κάψατε κι εμένα με αυτή τη γιορτή του Αγίου Συμεών, από την ώρα που το διάβασα με φαγουρίζουν διάφορα σημεία... :shock:

Όσο για το μαχαίρι... την έχω πατήσει ήδη!! :? Πρωί πρωί έκοψα μία φέτα τσουρέκι, ελπίζω να μην βγει το παιδί με σημάδι τσουρέκι σε κανένα σημείο... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίνα τα δικά μου θα γεμίσουν με φασολάδα χαχαχα και μηλόπιτα, όλη μέρα με ένα μαχαίρι στο χέρι είμαι ..... και που δεν έχω ξυθεί.....χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εχω σκασει στα γελια σημερα με ολα αυτα που ποσταρετε!! Λιγο η πεθερα, λιγο το ρασταμπεμπε (ακριβως ετσι καλε θα ειναι ο σαμιαμιδας!!), λιγο η τυπισσα με τα 6δυμα.. κραταω την κοιλαρα μου, σε καλο να μας βγει!!!Βεβαια πολυ με τρομαξατε με αυτον τον αγιο τι ειναι!!Εγω και μαχαιρι επιασα και ψαλιδι 2, 3 φορες.. τη σημαδεμενη θα γεννησω??!! :shock::o

Ναν μου με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοο!!! :):)

φιλουμπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορινα το γενεσις εχει προσφορα εαν ενας απο τους δυο γονεις εχει καρτα ανεργιας ενεργη,

φ.τ 1200 ολα μαζι σε δικλινο

κ.τ 1600 περιπου ολα μαζι σε δικλινο παλι

η μονη λεπτομερια ειναι οτι το μπανιο ειναι απεναντι απο το δωματιο

αλλα αποκλιστικα για το δικλινο αυτο,

και εμενα αλλη κοπελα μου το σφυριξε η οποια εμεινε πολυ ευχαριστημενη..

επισης εαν δεν εχεις μαθει τιμες ρωτα γιατι τις εχει ριξει αρκετα..δεν εχει διαφορες με την γενικη κλινικη,

και δινει και 6 ατοκες εαν πληρωσεις με visa.

twiggy ο γιατρος μου δινει πιθανοτατα μεχρι τελη του μηνα γιατι θεωρητικα ειμαι 07/03 αλλα το μωρο παντα βγαινει μια εβδομαδα περιπου μεγαλυτερο στους υπερηχους.

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρπα μια χαρα, πολυ καλες οι τιμες,μακαρι να μεινεις ευχαριστημενη.Πλακα πλακα κι εμενα στο ντοπλερ με ειχαν βγαλει 1 βδομαδα μεγαλυτερη και μετα το αγνοησα! :o Αντε να δουμε, παρειτσα θα παμε... :)

Ευακι ξεχασα πριν να σου γραψω, οτι παλιοτερα η μαια πεθερουλα μου μου ειχε πει οτι συμβαινει να εχουμε δευτερο ωαριο σε εναν κυκλο το οποιο δεν ξερουμε ποτε θα σκασει! Συνηθως ακολουθει το "κανονικο" στη μεση του κυκλου, αλλα μπορει και πεσει και λιγο πριν την περιοδο! Δεν εχεις ακουσει ας πουμε για ζευγαρια που συνελαβαν "καταλαθος" κι ας προσεχαν τις γονιμες μερες? Οποτε δεν ξερεις ποτε συνεληφθει η μικρη, μπορει να συμβαδιζει η αναπτυξη της με τις μετρησεις του γιατρου, να ειναι οντως οκ για τη βδομαδα της ! Αντε και κατηγορησαμε αμεσως την μεγαλη οτι της τρωει το φαι!! :oops:

κοριτσακια σας φιλω, δεν ξερω αν θα μπω πολυ το ΣΚ, θα ειμαστε εκτος...

Ναν μου και Φλωριανα με το καλο να παρετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα!!!ενταξει θα προσπαθησω να μπω λιγο γιατι θα σκασω!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΕΣ ΜΟΥ ΗΡ8ΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΚΑΙ ΔΟ3Α ΤΟ ΘΕΟ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΕΞΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ , ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ .... ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΕΡΙΧΝΕ ΧΙΟΝΙ ΤΟ ΕΣΤΡΩΣΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ . ΑΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΕΞΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΑ......

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΕΞΩ, ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΛΕΥΚΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΕΞΩΔΟΥ ΜΕ ΧΝΟΥΔΟΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΚΑΙ ΓΑΝΤΑΚΙΑ !!!

ΤΟΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΞΩ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΧΙΟΝΙ ΠΟ ΠΟΟΟΟ ΛΙΩΝΩΩΩΩ !!!!! 8-}8-}

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΟΧΙ ΤΑ ΟΛΛΑΝΔΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΑΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ . ΣΥΝΝΕΝΟΟΥΜΑΙ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι τι όμορφη φώτο :):):)

Τζενούλα να σου ζήσει ο κωλοτούμπας!!! Σε ταλαιπωρησε αλλά την έκανε την εμφάνισή του!!!!

Ναν και Φλωριάννα με το καλό αύριο, να πάνε όλα καλά!!! :x:x:x:-*:-*:-*:-*

Καλά έχω λιώσει με αυτά που γράφετε... :lol::lol::lol: Σοφία, Κική, Ευάκι γράψατε πάλι :lol::lol::lol:

Ευάκι μην στενοχωριέσαι καλέ, μια χαρά θα είναι fit η μία μπουμπού και το έχω ξανακούσει αυτό στα δίδυμα... Οπότε είσαι μια χαρά, θα το δεις και στο doppler ;););)

Κική φασολάδα σήμερα;;; Εγώ την έφαγα προχθές και ακόμη δεν λέει να ξεμυρίσει το σπίτι... :oops::oops::oops::oops::?:?:?:? Τι να κάνω, το έντερό μου μάλλον ασφυκτιά... :lol::lol::lol:

Για τον Άγιο Σιμεών τώρα που το είπατε, μου τα είχαν πει κι εμένα αλλά δεν θυμόμουν πότε ήταν. Όμως λένε ότι αν δεν ξέρεις τότε δεν κάνει το μωρό σημάδια... :shock::shock::shock: Αλλά μωρέ δεν τα πιστεύω γιατί ολες πιάσαμε μαχαίρι, λαχταρήσαμε κάτι, ξυστήκαμε... Δηλαδή όλες θα βγάλουμε τα σημαδεμένα;;; :?:?:? Τι να πω...

Ελινάκι μην αγχώνεσαι εγώ αυτα τα ειχα πάρει στην πρώτη εγκυμοσύνη για μία εβδομάδα πριν την 37η, απλά είχα πράγματι λίγες ταχυκαρδίες...

Τέλειωσα με τις δουλειές μου, επιτέλους, τώρα θέλω και μία εβδομάδα να χαλαρώσω και μετά να έρθει το νινί. Ο γιος μου κορίτσια το τι μου κάνει, δεν λέγεται, όλο αγκαλιές, φιλιά στην κοιλιά, στο στόμα, "αδεφούλη μου σε πειμένω" και πραγματικά τρελαίνομαι η κουκουβάγια :oops::oops:

Τώρα που θυμήθηκα Κική αυτό που είπες για τον θηλασμό. Έχεις απόλυτο δίκιο. Εδώ μια φρίκη την τρως και με το ένα, οπότε με τα δύο είναι πακέτο. Θέλει πολύ υπομονή και να είσαι χαλαρή. Είπαμε ότι ο θηλασμός είναι ό,τι καλύτερο για το μωρό αλλά και για τη μαμά αλλά καμιά φορά όταν η μαμά δεν είναι καλά, δεν είναι καλό για το μωρό. Οπότε και το μπουκάλι είναι μέσα στο πρόγραμμα ;););)

Καλό βράδυ κοιλουμπίτσες και με το καλό στις ετοιμόγεννες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου!!!! Μπήκα για λίγο να σας πω τα νεα μου. Πήγα σήμερα τελικά στον γιατρο γιατι επέστρεψε ευτυχώς!!!! Αύριο το πρωί 6 η ώρα μπαίνω να γεννησω!!!!!!! Έρχεται η μπουμπου μου!!!!! Ελπίζω να σας γράψω σύντομα!!!

Κικη γύρισε ο Χασιακος!!! Πετσί και κόκκαλο έχει μείνει ο κακομοίρης!!!!

Φιλακια Πολλά. Ελπίζω να έχει Internet στο μαιευτήριο για να σας πω τα νεα μας. :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζούνες!!!!! πως είστε σήμερα? εγώ κρατάω γερά με τις καούρες μου..... :?

Φλωριάννα μου με το καλό κορίτσι μου, εύχομαι να κρατάς είδη την μπουμπού σου αγκαλιά!!!!! Αχ ο γιατρούλης μας, ήταν που ήταν αδύνατος φαντάζομαι πως έχει γίνει, τουλάχιστον ευτυχώς θα τον έχεις σήμερα δίπλα σου!!!!!!

Νάνσυ μου γλυκιά, σε τι φάση να βρίσκεσαι και εσύ? άντε με το καλό και εσύ το μπεμπάκι σου!!!! μακάρι να τον κρατάς και εσύ αγκαλίτσα τώρα!!!!!!

Σας σκεφτόμαστε κορίτσια και περιμένουμε νέα σας!!!!!!!

Νινάκι φασολάδα φοβερη και τρανή..... :lol::lol::lol: εγώ κάνω μια συνταγή που είδα τώρα τελευταία από την Αργυρώ και γίνεται σούπερ πολύ ελαφριά, κανένα εντερικό πρόβλημα και ούτε μυρωδιές ;)

Μας τρόμαξε ο Άγιος χθες ε? τα σημαδεμένα παιδιά :lol::lol: τι να πω, και εγώ δεν τα πιστευω, δεν γίνεται να μην ξυθείς, άρα όλα τα παιδιά θα ήταν με σημάδια :shock:

Καλά μιλάμε έχω λιώσει με τον Νικόλα!!!!! για ρούφηγμα είναι το αντράκι σου, να το ζουλήξεις στα φιλιά

:-*:-* Ξεκουράσου τώρα αυτήν την εβδομάδα, μάζευε δυνάμεις!!!!!!

Εγώ έτοιμοι, οργανώθηκα και για μπουκαλάκια κορίτσια, πήρα χθες και τον αποστειρωτή της NUK που κάνει μόνο 7 λεπτά, παίρνει όλες τις μάρκες στα μπουκάλια, και μετά γίνεται και ατμομάγειρας, οπότε όταν κόψουμε την αποστείρωση δεν θα πάει χαμένο... ;) πήρα και ένα ωραίο θερμ'ομετρο για το παιδικό δωμάτιο.....

Μαράκι γλυκιά εγκυούλα, κουκλίτσα είσαι, πολύ όμορφη η κοιλουμπίτσα σου!!!!!! ωραία είναι τα χιόνια ζηλευω και εγώ!!!!!

Φροσύνα μας την κάνεις κοπάνα το ΣΚ? για δώσε για λίγο το παρόν σου ;)

Σήμερα χαλαρά, έχω λίγο σίδερο και αύριο που θα έχει ρεπό ο καλώς μου θα φτιάξουμε ντουλάπες!!!!!

Λέω να πάω να ξαπλώσω λίγο μήπως και με πιάσει ο ύπνος γιατί κουτουλάω (-|(-|(-|

Θα τα πούμε αργότερα..... Μάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera koritsoudia m

florianaaaaaa twra sigoura 8a exei agkalitsa tn mpoumpouka tns ti eutuxia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na sas znsei koritsara m panta gern k eutuxismevn perimenoume news ante an d kanw la8os exei internet sta dwmatia!!!

kiki m aupvn???????egw eutuxws koimn8nka mia xaroula apla 3upvnsa me foverous ponous sto de3i podi asta mia wra na snkw8w ap't krevati oute na kouvn8w d mporousa xaxaxa t ernpio!!!!

maraki koukla eisai!!!! xionakia ee znleuw k egw pantou xionise ektos apo'dw xaidari city

twiggy voltaroyme????mia xara se vriskw k egw 8a paw stn mammy m alla movn a kalos m pnge gia kuvngi axxxxxx antres me neuriase alla ok m perase!!!!

filakia koritsakia m ta leme meta kanena neo kiki apo jenny??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοιλουμπιτσες!!!

Τι κανετε?Με το καλο Φλωριαννα μου να εχεις την μπεμπουλα σου αγκαλιτσα!!!Εγω το ξεκινησα το yutopar χθες,μου φερνει μια μικρη ταχυκαρδια σαν υπερενταση για καμια ωρα και μετα περναει,τι να κανω μια βδομαδα θα το περνω και στοπ μετα!Παντως να πω την αληθεια τωρα που πλησιαζει η ωρα εχω αγχωθει αρκετα για τη γεννα :roll: ευχομαι μεχρι εκεινη την ωρα να εχω ξεαγχωθει :)

Σημερα εμεις θα παμε το βραδακι σε ενα φιλικο ζευγαρι να κατσουμε!Εσεις?

Οσο για την χθεσινη μερα οταν το διαβασα για τον αγ.συμεων που λεγατε ειχα ξυστει και ειχα πιασει και μαχαιρι... :shock: δεν φανταζομαι........ :lol:

Πολυ γλυκια κοιλουμπιτσα Μαρακι!Με το καλο και εσυ!

Φιλακιαααα σε ολες!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Elli13παντα θα ποναει. Οποια φορα και αν ειναι, οσα παιδακια κι αν έχεις ηδη. Εκανες όνειρα γι αυτο τ μωρο. Το αγάπησες απο οταν ηταν μονο ιδεα. Μεγαλωνε μεσα σου... Μόνο εσυ ξερεις πως νιωθεις. Ποσο πονας. Κλεισε τ αυτια σου σ αυτους που δεν θέλουν να σ ακουσουν.  Αυτο π περασες μεχρι να το αποβαλλεις δ θελω ουτε να το σκεφτω. Δεν μπορώ να το διανοηθω. Ισως για να μη σου πειραξει τη μητρα. Ευχομαι να καθαρισεις γρήγορα τουλαχιστον και η ταλαιπωρια σου να σταματησει εδω.
    • Καλημερα! Βασικά μου ειπε μόλις γεννήσω θα είναι εκεί να πάρει το μωρό να το δει. Θα είναι σε επικοινωνία με την γυναικολόγο μου για το ποτε γεννάω. Έγραψε κ την ΠΗΤ μου.
    • Καλημερα! Έγραψε τα στοιχεία μου κι ειπε θα μιλήσει η ιδια με την γυναικολόγο μου. Οχι μου ειπε θα τα πουμε μετα. Μου έγραψε μονο τι πρεπει να παρω απο το φαρμακείο 2-3 πραγματάκια. 
    • Καλησπέρα κορίτσι μου. Αυτή την ενεση τη βαζεις στην 28η εβδομάδα αν η μαμα εχει αρνητική ομαδα αίματος, δηλαδή resaus αρνητικό(δεν εχει αντισώματα reasus) . Σε περίπτωση που το έμβρυο εχει θετική ομάδα αίματος (δηλαδή αντισώματα resaus) να προλαβουμε να μην "μπουν" στον οργανισμό της μαμας. Στην ουσία βαζεις αυτή την ένεση για πρόληψη για την επόμενη εγκυμοσύνη. Προσπάθησα να στο εξηγήσω όσο πιο.απλα, εννοείται ο γιατρός θάνατο εξηγήσει πολύ καλύτερα 🩷
    • Ακριβώς το ίδιο μου είχε πει κι εμένα στην αρχή γτ κι ο δικός μου πλακούντας ήταν χαμηλά! Καλά όντως δεν είναι και πολύ βολικό, αλλά αφού βοηθάει για όταν μπούμε στον μήνα μας κάτι θα κάνουμε😀 Θα χούμε και τις ετοιμασίες εντατικά τότε! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...