Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

Nan μου εφτασε η ωρα οεο!!! :):) Αντε με το καλο κι εσυ.. καλα θα ηταν να πας χωρις προκληση αλλα ο,τι και να γινει δεν πειραζει! Ερχεται ο μικρος και ειναι και αφρατουλης, τι τελεια!!!Περιμενουμε νεα σου...

Σοφακι μωρε κι εγω ετσι λεω, αν μου παρουν δωρο τη φορμα οκ αλλιως μια χρα βολευομαστε κι ετσι! Σλαλομ ο σαμιαμιδας ε?!! χεχεχε :lol:

Ιωαννιτα μην αγχωνεσαι λιωνουν τα χιονια,αρχισαν οι βροχες οποτε δεν θα εχεις προβλημα...

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

nan m kane oti pisteueis oti einai t kalutero gia sena kai t ninaki s ante koritsaki m me t kalo kai ftou ftou mn t matiasw teleia ta kilakia t swstos antraklas!!!!!!

joannita 8a s pw apla oti tns mamas m tis espasan s'emena ta nera kata tis 10 t vradu kai gevvnse tnv alln mera 16.30

d ntav oti kalutero favtazomai alla mnv agxwnesai kouklitsa m apolause t xioni ax znleuw,k ola 8a ginoun opws prepei!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy ΕΔΩ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ.......ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΓΩΝΕΙ...ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΕΝΩ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΜΑΞΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΟΙ...ΤΕΣΠΑ, ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΑΛΥΣΙΔΕΣ Κ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ!!! :D:lol::mrgreen:

ΧΑΧΑΧΑ......

evatsi ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ Η ΜΑΜΑ Σ ΤΙ ΕΚΑΝΕ?ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Γύρισα!!!!! Δεν με κράτησαν τελικά!!!! Θα ξανά πάω το Σάββατο να κανω πάλι καρδιοτοκογραφημα και θα δούμε αν θα με κρατήσουν!!!! Ελπίζω να με κρατήσουν το Σάββατο γιατι έχω προετοιμαστεί ψυχολογικά για τοτε :D . Αλλα ας είναι ότι είναι καλύτερο για την μπεμπουλα μου!!!

Ναν μου λες να γεννήσεις πριν απο μένα;;; Εμένα ο τραχηλος είναι κλειστός και το μωρό ψιλά ακόμα, οπότε αν μπω με πρόκληση μάλλον θα μου πάρει πολλές ωρες :shock: . Η γιατρός βέβαια μου είπε να ξεσκιστω στο περπάτημα και στο άλλο .... Ξέρετε.... :lol::lol: . Όπως και να έχει Ναν μου με το καλο να έρθει το ζουζουνι σου και για μένα κανε αυτο που λεει η ψυχούλα σου. Αν αγχωνεσαι πολυ λόγω της απόστασης κανε πρόκληση. Άλλωστε δεν θα παιδευτεις πολυ αφού είσαι σχεδόν έτοιμη ;)

Κικη μου ραγιάδες εεε; Καλα εγω έγινα κομμάτια στον γιο μου :? και ας έβαζα κρέμες, λάδια και ότι υπήρχε τελος πάντων. Είναι στο δέρμα να βγάζει. Η Μαμά μου με 3 γενιές και χωρίς κρέμες δεν έκανε ούτε μια, η Ξαδέρφη μου σαν κι εμένα χάρτης!!!! Κι εσυ με δίδυμα που έχεις και μεγάλη κοιλιτσα μπορει να βγάλεις μερικές. Βέβαια εγω τώρα δεν έβγαλα άλλες απλά αυτές που υπήρχαν γίνανε πιο εντονες :shock: . Αλλα μετα τη γέννα και με το πέρασμα του χρόνου εξαλειφονται σιγά σιγά.

Αυτα τα νεα μου κοπελουδες μου. Πάω να κανω καμία δουλεια μπας και γεννησω το Σάββατο και είναι το σπίτι μπάχαλο!!! Άγχος που το έχω κι εγω... Φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση. Δεν εχω αποφασισει ακόμα τι θα κάνω.

Κλείνω στο να περιμενω λιγο ακόμα αλλα δεν είμαι και σίγουρη.

Φλωριαννα με το καλό και εσυ το μωράκι σου. Τελικά μονο εγω γεννάω στο Λητώ δεν θα συναντηθω με καμια σας. Εντωμεταξυ χαζοπονάκια όλο και εχω.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο αφορά τις ραγάδες ευτυχως και εγω δεν ανοιξαν αλλο αυτές που ειχα απο το γιο μου, αρκετες ήταν δεν χρειαζόμουν καινουργιες!

Εγω πηρα για να βγάλω το μωρό απο το μαιευτήριο και φορμα εξοδου και μπουφανακι χουχουλιαρίκο και αναλόγως τον καιρό θα πράξω. Εννοειται και κουβερτούλα για το καρεκλάκι του αυτοκινήτου.

Τώρα που το σκέφτομαι να πάρω και ενα ζευζαρι σαγιονάρες καλοκαιρινές για το μπάνιο χρειαζονται να μην βρέχεις τις χειμωνιάτικες. Θεε μου ανγχώθηκα για τα καλά. Ειπα τα νεα και στην μαμα μου που εχει κανει 3 παιδιά και με αγχωσε περισσότερο. Πηγαινε να γεννήσεις μου είπε! Κορίτσια θα σκάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia !!!!!!! ti mou kanete? vlepw den exoume akoma nea apo to Tzenaki....

axouuuu ti zhlevw mwre pou 8a exei to bebe shmera agkalitsa, ki egw 8elw ton mikro mou , na dw pws einai se poion moiazei, na xazepsw ta mikroskopika tou daxtulakia ,ta podarakia , axouuuuu

egw pote 8a ginw mana ???????

:D

oso gia ponous kai suspaseis paei teleiwsan oti htan proxtes , shmera niw8w les kai eimai sto 4 mhna ena pragma. . . sas afinw twra paw na perpathsw mpas kai voh8hsw ligaki thn katastash gt olh mera 3apla 8a gennhsw to pasxa mou fainete.... :mrgreen::mrgreen: filoures polles!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας...........

nan και φλωριανα κοντευεται τι καλα............με το καλο........

εμεις εδω πολυ βροχη και κρυο....ωραια ειναι..........

τα μικρα καλα..........παω να τα ταισω και να σιδερωσω............φιλια σε ολες...

τζενουλα με το καλο και εσυ το μικρο σου...........α!!!!!!!!!με εχουν πριξει απο την δουλεια δεν εχουν το θεο τους.........με περνανε τηλ στις 3 το μεσημερι...ελεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναν μην αγχωνεσε κανε οτι σου λει η διαισθηση σου και οτι ειναι καλυτερο για το μωρακι σου ολα καλα θα πανε,

καλε ειναι γουρικος ο Φεβρουαριος πολλα μωρακια μαζεμενα!!κι επιτελους πηραν κεφαλι και τα αγορακια και αρχησαν να ερχονται γιατι μας ειχαν φαει οι τσουπρες!!

Μπουρικ καλε τι ειναι αυτοι στην δουλεια σου δεν την παλευουν καθολου ?πφφφφ ειναι κι εποχη περιεργη ....αλλα γραφτους κανονικα !!καλες δουλιτσες

Καλε Ιωαννιτα ολο το κακο φερνεις στο μυαλο σου ολα καλα θα πανε και δεν θα αποκλειστεις μες στα χιονια απολαυσετα τυχερουλαααα, αλλα κι ετσι εχεις αρκετο χρονο μεχρι να γεννησεις απο τη στιγμη που σπανε τα νερα ή πιανουν οι πονοι μην ανησυχεις!!

Κικιτσα που εισαι καλε παλι ? 13 00 σηκωθηκες οεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν είναι η τρίτη φορά που ξεκινάω να γράψω, για να δούμε θα τα ξαναχάσω? τα νεύρα μου......:twisted:

έχετε γράψει και 3 σελίδες πάλι......τι μου κάνετε κουκλίτσες? εγώ αρκετά καλά, λίγες καούρες, λίγα πρηξίματα, κατα άλλα τα μπουχεσάκια μου μια χαρά!!!!!! άργησα σήμερα να εμφανιστώ (Σοφάκι εδώ είμαι μισή ώρα γράφω τώρα) γιατί πήγα για τσαγάκι και κεικ στην γειτόνισσα και μετά γύρισα και ο καλώς μου είχε αναλάβει δράση στην κουζίνα, χοιρινό λεμονάτο με πατάτες στην κατσρόλα έκανε το χρυσό μου!!!!!!! όταν θέλει είναι τέλειος, άμα τον πιάσουν όμως τα σπαστικά είναι να τον σκοτώσω[smilie=naka.gif]

καταρχήν έχω νέα από το Τζενάκι, ο κωλοτούμπας δεν έχει σκάσει ακόμα μύτη......η καημένη έχει πόνους αλλά δεν είναι έτοιμοι ακόμα για γέννα.... περπατάει κάνει λίγες συσπάσεις και μόλις κάθεται ...ηρεμία..... ο γιατρός της είπε να ξεκουραστεί να κοιμηθεί λίγο και το απόγευμα θα βάλουν ένα χάπι νμα το βοηθήσουν λίγο.... άρε κωλοτούμπα ξύλο που θες ταλαιπωρεις την μαμά...... αλλά το καημένο έχει βολευτεί στην ζεστούλα, σου λεει που να βγω στην ζούγκλα έχει και κρύο χιόνι, καλά είμαι εδώ :lol: αχ κωλοτούμπα !!!!

Αχ Εβάκι και εσύ έκανες ραγάδες ε? τι να κάνουμε, στην αρχή το παθαίνεις το ψιλοσοκ, αλλά μετά είπαμε .....2 ζουζουνάκια!!!!!

Φροσάκι σουβενίρ :lol::lol: για να θυμόμαστε την εγκυμοσύνη μας, εδώ έκανα αμάν και πως να δω φουσκωμένη την κοιλίτσα μου!!!!!! φοράω και γκέτες τι να κάνω, ευτυχώς δεν βγαίνω πολύ συχνά έξω....

Μαράκι και Τζοάνα μικρούλες και φρεσκοπαντρεμένες ε? μικρές στα βάσανα και εγώ στα 23 παντρέυτηκα είμαστε 15 χρόνια μαζί και τον Αυγουστο 11 χρόνια γάμου.....!!!!!

Σοφάκι ο γκρινιάρης θα ήταν τρέλα με το βυζάκι χαχαχα =))=)) α για την 'έξοδο που λέτε, εγώ έχω φόρμες εξόδου και θα τα βάλω στο καθισματάκι αυτοκινήτου!!!!!

Νάνσυ μου πλησιάζουμε ε? τέλια...3700γρ. :lol: έπεσα μέσα ε? άντε με το καλό κορίτσι μου!!!!! μην αγχώνεσαι κούκλα μου, αν και να σου πω και εμέις που είμαστε Αθήνα 1 ώρα θέλουμε σχεδόν για το νοσοκομείο..... σκέψου το καλά και ότι νομίζεις εσύ για καλύτερο κάνε!!!!

Αχ τζοαννα μια χαρά το χίονι τι ωραία θελω και εγώ!!!!

Φλωριάννα λες Σαββατογεννημένη η μικρή? χαχαχαχα για να δούμε, ο Χασιάκος δεν επέστρεψε ε? εύχομαι να είναι το Σάββατο εκεί..... άντε κάνε τώρα με την ησυχία σου τις δουλειές και είπαμε φουλ σεξ ε? ;):lol::lol:

εύχομαι να μην βγάλω πολλές, εμένα η μαμά και ραγάδες και σκασμένη όλη η κοιλιά χάλια..... μακάρι να μην της μοιάσω.....

Αυτά επιτέλους έφτασα στο τέλος ουφ....... έχω κάνει δέκα φορές μέχρι τώρα αντιγραφή να μην τα χάσω πάλι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikiiiiiiiiiii kaoures apo t prwi p 3upnaw twra ka8omai edw tosn wra kai upoferwwwwwwww

formakia e3odou exw kai egw exw parei kai foustanakia.......kanei kruo lete omws???8a tous einai vevaia favtazomai kelempies xaxaxaxaxaxaxa n kaumevn n jennoula 8a ta'xei psilopeksei e??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikiiiiiiiiiii kaoures apo t prwi p 3upnaw twra ka8omai edw tosn wra kai upoferwwwwwwww

formakia e3odou exw kai egw exw parei kai foustanakia.......kanei kruo lete omws???8a tous einai vevaia favtazomai kelempies xaxaxaxaxaxaxa n kaumevn n jennoula 8a ta'xei psilopeksei e??????

εμένα τώρα πάλι άρχισαν..... ύπνο δεν το βλέπω τώρα το μεσημέρι.... :( εγώ να σου πω τους έχω βάλει στην βαλιτσούλα από ένα μακριμάνικο εσωρουχάκι, ένα βελουτέ φορμάκι, καλτσάκια, σκουφάκι, και από πάνω την φόρμα εξόδου, έχει και κουκούλα και γαντάκια, τώρα αν έχει πολύ κρύο θα ρίξω μια κουβρτούλα από πάνω μέχρι να πάμε στο αυτοκίνητο..... είχα πάρει στο Αρεταίειο να ρωτήσω τι ρουχαλάκια θα χρειαστώ να πάρω γιατί στο δημόσιο τα παίρνεις όλα εσύ, και μου είπε η μαία τα δίδυμα επειδή γεννιούνται πιο μικρά κρυώνουν πιο πολύ οπότε θέλουν και καλτσάκια και σκουφάκι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katalava egw akoma valitsa d exw ftia3ei gia mena...

8elw na paw na kanw k ta upoloipa pswnia ax 8ee m ka8omai edw san t vouda kai d kounaw na paw na parw tpt...

χαχαχαχα τρέχουμε Εβάκι..... μην νομίζεις και εμένα ευτυχώς μου 'έφερε η κουμπάρα μου σερβιέτες μεγάλες, εσώρουχα μιας χρήσης και επιθέματα που ήθελα να πάρω, και νυχτικιές μου έστειλε η μαμά, πιτζαμούλες έβαλα 2 που είχα άρκετά καλές τα από κάτω και 3 κοντομάνικες μπλούζες με κουμπάκια μπροστά..... μόνο το τσαντάκι με τα καλλυντηντικά μου δεν έχω βάλει ακόμα μέσα, αυτό τελευταία στιγμή......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε ο κωλοτουμπας ταλαιπωρει τη μαμακα του!! Για να δουμε, θα μας κανει τη χαρη συντομα?!!!

Ναν μου σε καταλαβαινω.. εισπνοες εκπνοες! Ολα μια χαρα θα πανε .. μην αγχωνεσαι ουτε για την αποσταση ουτε για τις σαγιοναρες ουτε για τιποτα ;)

Κικη εισαι φουλ οργανωμενη μπραβο, εννοειται να παρουμε σκουφακια και γαντακια, ποτε δεν ξερεις ετσι που το παει φετος με το κρυο... Γιαμι ωραιο φαι εκανε ο καλος σου ε?

Σοφακι πηγες στον γιατρο, τι λεει ο σαμιαμιδας??!! :P

Ιωαννιτα αναπνοες κι εσυ... αααα και λενε οτι οι μικρες δεν μασανε!! Ολα καλα θα πανε, σιγα μην φοβηθουμε λιγο χιονακι!!

Ευακι εχουμε λιγο καιρο ακομα για τη βαλιτσα, αλλα μην επαναπαυεσαι.. σο το αφηνεις σε αφηνει ;)

Φλωριανα μου ωραια οπως τα ηθελες, παμε για Σαββατο δυναμικα!!!

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι και Τζοάνα μικρούλες και φρεσκοπαντρεμένες ε? μικρές στα βάσανα και εγώ στα 23 παντρέυτηκα είμαστε 15 χρόνια μαζί και τον Αυγουστο 11 χρόνια γάμου.....!!!!!

:lol::lol:

NAI OPWS TA LES KIKI M APO MIKRES STA VASANA, XEXEXE.. EMEIS 1 XRONO EIMASTE PANTREMENOI 2 XRONIA ARAVWNIASMENOI, KAI.... TON APRILIO KLEINOUME 6 XRONIA POU EIMASTE MAZI STO SUNOLO,,, :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικη πριν ξεχασα να σου γραψω οτι εμενα μια φιλη μου εδωσε τον αποστειρωτη της mothercare. Εμεινε πολυ ευχαριστημενη και ειναι οικονομικος (γενικα εχουν καλυτερες τιμες τα προιοντα mothercare απο τα αλλα επωνυμα). Εχθες τον καθαρισα και τον δοκιμασα, να δω και πως δουλευει και μια χαρα μου φανηκε. Απλα αν βαλεις πολυ νερο κανει παααρα πολυ ωρα να τελειωσει, αυτο ομως πρεπει να ισχυει γενικα με ολους. Αν δεν θες παντως να παρεις ακομα, μια χαρα δουλεια κανουμε και με ενα κατσαρολακι εδω που τα λεμε! Ετσι κι αλλιως ελπιζουμε να μην χρειαστει με τον αποκλειστικο θηλασμο, μονο σε περιπτωση που θελουμε να αντλησουμε λογω υπερφορτωσης...

Μακαρι το Τζανακι να εχει πια τον κωλοτουμπιτσα αγκαλια!!

καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα σας,

ειμαι καινουργια στην παρεα σας,αλλα γενναω μαζι σας μεχρι τελος του μηνα..

η τελικη μου ημερομηνια ειναι μερχρι 7 Μαρτιου αλλα ο γιατρος λεει οτι μεχρι τελη του μηνα πρεπει να εχω γεννησει..Δεν εχω αγχος(ακομη τουλαχιστον).ειναι το πρωτο μας παιδι και θελησα να μην μαθω το φυλο του παιδιου,αν και πλεον δεν θα αργησω να το μαθω..

Ευχομαι σε ολες με το καλο να υποδεχτειτε τα παιδακια σας και

σας ευχαριστω που με ακουτε..

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia aposteirwti pira ena tis chicco...12 lepta kanei!!!elpizw k egw twiggy mou na mi xreiastei!!! Apokleistiko thilasmo thelw k egw giati mou fainetai megalos mpelas ta mpoukalia k aposteirwsi!!

Maraki stn ollandia pou meneis?exw tin agapimeni mou fili sto alkmaar !!mia panemorfi poli ligo eksw apo amsterdam!!!oi paroxes stin egio einai ontws katapliktikes stin olandia.esi exeis megalwsei ekei??

Iwannita mou emena o giatros mou eipe oti apo otan spane ta nera mporei na genniseis k meta apo 20 wres...opote de xreiazetai trelo agxos!!o giatros mou itan agglia 20 xronia k mou eipe oti stin agglia otan pigainan oi ginaikes me spasmena nera...tis ediwxnan spiti tous k pigainan tin alli mera sti kliniki gia na gennisoun!!!ti na pw???egw thelw xrono oso ena ntouzaki na kanw k ksirismataki k efigaaaaa gia kliniki!!!

Aurio emeis exoume giatrouli...tin alli paraskeui leei tha mou kanei eksetasi sto traxilo na doume pote gennaw!!ponaei poli auto koritsia??tha mou peite mprosta sti genna auto einai xapi logika!!!

Kiki mou i koilitsa sou einai kouklistiki!!pragmatika sas thaumazw tis didimomanoules!!!

Tha ta poume argotera....filakiaaaaa

Yg : h tzenoula gennise???kseroume???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΛΙ.....ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ....ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΔΕΝ ΓΕΝΝΑΩ ΑΥΡΙΟ!!

ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΩΣ...Κ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΛΟΓΙΚΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΡΑΔΥ Η' ΠΕΜΤΗ ΠΡΩΙ.....

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Η ΕΞΕΤΑΣΗ..Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΟΚ...ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ...Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ!!

ΜΑΡΑΚΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΗ...ΕΜΕΙΣ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΠΤ ΔΛΔ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΣΑΣ....

ΚΑΡΠΑ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΝΙΝΙ.......ΤΟ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΦΥΛΟ...

ΚΙΚΗ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΤΗ ΤΖΕΝΗ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΕΑ....

ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΓΙΑ ΜΑΜ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΚΟΥΚΛΕΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΝΕΑ!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα σας,

ειμαι καινουργια στην παρεα σας,αλλα γενναω μαζι σας μεχρι τελος του μηνα..

η τελικη μου ημερομηνια ειναι μερχρι 7 Μαρτιου αλλα ο γιατρος λεει οτι μεχρι τελη του μηνα πρεπει να εχω γεννησει..Δεν εχω αγχος(ακομη τουλαχιστον).ειναι το πρωτο μας παιδι και θελησα να μην μαθω το φυλο του παιδιου,αν και πλεον δεν θα αργησω να το μαθω..

Ευχομαι σε ολες με το καλο να υποδεχτειτε τα παιδακια σας και

σας ευχαριστω που με ακουτε..

χχχ

KALOS HR8ES STHN PAREA MAS !!!!!! PANTOS PREPEI NA EISAI POLU YPOMONETIKH POU DEN 8ELHSES MEXRI TWRA NA MA8EIS TO FULLO TOU MWROU, EGW EIXA SKASEI KAI DEN MPOROUSA NA PERIMENW ME TIPOTA!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki stn ollandia pou meneis?exw tin agapimeni mou fili sto alkmaar !!mia panemorfi poli ligo eksw apo amsterdam!!!oi paroxes stin egio einai ontws katapliktikes stin olandia.esi exeis megalwsei ekei??

KATERINAKI MOU EGW MENW STO VENLO DEN EINAI POLU MAKRIA APO AMSTERDAM PERIPOU 2 WRES XONTRA XONTRA, PRWTH FORA HR9A STHN OLLANDIA TO 2006 KAI APO TOTE KA8E KALOKAIRI EDW HMOUN , MEXRI PERSH POU PANTREYTIKA STHN ELLADA KAI HR8AME ME TON SUZHGO MOU GIA LIGO PARAPANO, PHGAINOERXOMASTE OMWS SUNEXEIA ELLADA, TELEUTAIA FORA HTAN TON SEPTEMVRH .

8A 3ANA EPISTREPSW OMWS META TO KALOKAIRI KAI PALI ALLA AUTH TH FORA 8A HMASTE 3 KAI OXI 2. !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...