Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

Μπουρικ μη στεναχωριεσαι για την κλεισουρα κι εμεις που ''μπορουμε''με τετοιο κρυο μονο μεχρι το γιατρο παμε!!μπουλουκακι η Ευα ε χιχιχιχι καταπληκτικες οι ζαρες εγω λατρεβω μπουλουκακια.....να τις δωσεις δαγκωνιτσες.

Καλε Μαρια19 ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται? πρεπει να σαι πολυ μικρουλα αν κρινω απο ημερομ που ειδα στο φασε σωστα? φτου φτου κουκλα....

Φροσυνα να σας συμπαθησει χαχαααχαχ :lol::lol::lol: ελιωσα.....ολες αγχωνομαστε αστα οσο πλησιαζουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπουρίκ υπομονή, θα ανοίξει ο καιρός και θα βγείτε μωρέ, ξέρω είναι δύσκολο, έβλεπα το καλοκαίρι μία γειτόνισα που έχει 2 παιδάκια και ήταν όλη μέρα μόνη στο σπίτι, και ξέρεις τώρα καλοκαίρι, Αθήνα, σαν τα ποντίκια στα διαμερίσματα είμαστε και όλη μέρα τζίριζε και έλεγα την υστερικιά κοίτα πως μιλάει στα παιδιά, μετά άρχισα να την καταλαβαίνω φυσικό να σαλτάρεις όλη μέρα μέσα.... η μπουμπού έκανε δίπλες, πωπω φαντάζομαι για δάγκωμα θα είναι!!!!!!

και εμένα φτηνές μου φάνηκαν οι chicco.......εεεεε Φρωριάννα τι έγινε, βάλαμε μέσω και πήραμε κι ΄΄αλλα δειγματάκια? :lol::lol:

Σοφούλι περιμένουμε νέα, μακάρι να έχει γυρίσει.......

Μαράκι κουράγιο, ότι να γίνει θα γίνει.... εμένα φαντάσου που είναι δύο ήταν με το κεφάλι κάτω και τα δύο και την προηγούμενη εβδομάδα γύρισε το ένα, που δεν έχουν καικαθόλου χώρου για κωλοτούμπες :lol:

Γερά να 'ναι και ας έρθουν όπως θέλουν.......

Ελινάκι ξυνίλες ε? και εμ'ένα που και που με πιάνουν......και έκανα ένα μεγάλο ντου στο σουπερ μαρκετ να έχω ήσυχο το κεφάλι μου, να πηγαίνει μόνο λαϊκή ο καλώς μου. ;)

Βρε Φροσύνα με τόση γιόγκα και ακόμα δεν έχεις χαλαρώσει? μια χαρά θα μας πάνε όλα, και θα μας λατρεουν τα ζουζουνάκια μας!!!! :-* και εγώ περιμένω κάτι σεντόνάκια που έχω παραγγείλει και είναι σε εξέλιξη η παραγγελία, μόνο ένα μπλουζάκι θα αργήσει δικό μου..... ;) είπε και η μαμά να κάνει μία αγορά.

καλέ θα μας λατρεψουν τα ζουζουνάκια μας!!! [smilie=love5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif] μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε.......

Εβάκι άντε με το καλό να δεις τις κουκλίτσες σου αύριο.... εγώ έκανα την προηγούμενη εβδομάδα το ντόπλερ και εφόσον ήταν καλό μου είπε σε 2 εβδομάδες θα σε δω πάλι, τώρα έχω την Τετάρτη και μετά δεν ξέρω, λογικά μετά κάθε εβδομάδα θα πρέπει να με βλέπει, δεν μου έχει πει τίποτα, δηλ. αυτόν τον μήνα κάθε 2 εβδομάδες...εσένα τι σου έχει πει?

Μπράβο ΝΑΝ έτσι σε θέλουμε ανεβασμένη ψυχολογία!!!! κάνε βολτούλες να παιρνάει και η ώρα...... εγώ λέω 3800 με 4 κιλά θα είναι ο μπέμπης :o πόσο ήταν την τελευταία φορά? μεγάλη διαφορά στις τιμές, αυτό΄λέγαμε τώρα μίλαγα με μαμά για τις τελευταίες μου παραγγελίες, καλλυντικά, σαμπουάν, βαφές για μαλλιά, λακ, αφρούς....χαμός γίνεται συλλογή έχω κάνει :lol::lol::lol: φαντάσου η λακ της wella που την παίρνω εδώ 5 ευρώ την είχε εκεί τώρα προσφορά 1,30 :shock::shock: σοκ ε?

Πάνες εγώ πήρα 2 πακέτα babylino 28 τεμ. έχει το καθένα 4 και κάτι και είχα και 2 κουπόνια -2ευρώ οπότε μου βγήκαν πολύ καλά...... ;) τα newborn τα έχει και προσφορά τώρα -1 ευρώ.....

Δεν πιστεύω να ξέχασα καμία, έγραφα έγραφα και με πέταξε και τα ξαναέγραψα....... :twisted:

ΑΧ κορίτσια παρόλο που είμαι όλη μέρα ξάπλα με πονάνε τα πόδια και ακόμα πρησμένα τα σκασμένα :?:(

Κορίτσια η φωτο είναι πριν μία εβδομάδα ΄τωρα μεγάλωσα ακόμα πιο πολύ, δεν ξέρω που θα φτάσει πια :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικη όντως ο γαμπρός της συμφοράς εχει πολύ γελιο. περιμένω να το δω! οσο για τον μπουχεσακο 3300 μου τον εβγαζε πριν 15 μερες με αποκληση ενα 10% πάντα. Παντως οντως απο την στιγμη που με αφησαν οι καουρες εχω ανακαμψει χωρια που απο μερα σε μερα θα παρω αγκαλια το μωρό μου! Ανυπομονώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μόλις έφαγα φασολάδα με ελίτσες και σαλάτα και είπα να μπω να σας πω μία καλησπέρα :)

Τα πραγματάκια σας όλα τέλεια! Κι εγώ το καρότσι της peg perego έχω 3 σε 1 και θα χρησιμοποιήσω το πορτ μπεμπέ για καλαθούνα στο δωμάτιό μου για τους πρώτους μήνες. Από το καλοκαίρι που θα τελειοποιήσω το δωμάτιό του θα πάει στην κούνια του ;)

Φροσύνα έλιωσα με τα λογάκια σου :lol::lol::lol: Λες να μην σας συμπαθήσει η μπέμπα;;; :lol::lol::lol: Είναι δυνατόν καλέ;;; :o:o:o:o

Bourique να σου πω την αλήθεια τώρα που είναι χειμώνας κι εγώ αυτό σκέφτομαι... Την κλεισούρα... Και την φρίκη που θα πάθω... Να είναι καλά τα μωρά μας αλλά την επιλόχεια δεν την γλιτώνεις :oops::oops: Αγχώνομαι μόνο γι' αυτό γιατί αν κρίνω από την προηγούμενη φορά που δεν ήθελα κανέναν εκτός από τον άντρα μου, αυτή τη φορά νομίζω ότι επειδή θα έχω και τον Ν θα είμαι λίιιιιγο δυσκολότερα. Η κλεισούρα χειμωνιάτικα δεν παλεύεται... Οπότε εσύ με 3 είναι πολύ λογικό... Αλλά το καλοκαίρι θα έρθει και θα βολταρουμε συνέχεια, θα βγάλουμε και τις κορμάρες μας στην παραλία και θα γίνει χαμός 8-)8-)8-)

Φλωριάννα καλά που μου το θύμισες για να κλείσω ραντεβού κι εγώ για αποτρίχωση... Έχω λίγο χνούδι γιατί έκανα λέιζερ οπότε δεν θα πονέσω πολύ :?:?:?

Μαράκι μην αγχώνεσαι και να μην γυρίσει θα πάνε όλα καλά και θα γεννήσεις, αυτό έχει σημασία.

Σοφία για να δούμε το σαμιαμίδι έβαλε κανένα γραμμάριο;;;

Ναν καλά κάνεις και βολτάρεις ;););)

Εβάτσι άστα... θελω να τα τελειώνω για να απολαύσω τις τελευταίες μέρες με το σοκολατένιο κέικ μου :oops::oops::oops:

Σήμερα θα σιδερώσω και το τελευταίο πλυντήριο μωρού, αν και έβαλα τώρα ένα με λευκά που έχω και τα νυχτικά του μαιευτηρίου αλλά θα το αναλάβει η μαμά.

Από laredoute μου ήρθε η πρώτη παραγγελία αλλά τα φορμάκια μου φαίνονται λίγο μικρά... Θα δείξει... Η δεύτερη θα αργήσει αλλά αν έχω γεννήσει και δεν τα θέλω μου είπαν ότι μπορώ να μην τα παραλάβω οπότε οκ...

Καλό απόγευμα, θα τα πούμε το βραδάκι :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!! Καλε τ´ι καουρα είναι αυτη που έχω!!!!! Τελείωσα με την αποτριχωση, τα είδα ολα :?:shock: !!!!! Αλλα τα καταφέραμε!!!! Αύριο πάω για την εξέταση, δεν ξ´ερω ακόμα τ´ι ώρα περιμένω τηλ. Ελπίζω μόνο να μην γεννησω αύριο γιατι έχω πολλές δουλειές στο σπίτι και δεν έχω προλάβει να τελειώσω.... Το Σάββατο με βολεύει καλύτερα. Αλλα στην δικιά μου περίπτωση ο πλακουντας αποφασίζει.

Σήμερα έχει η τηλεόραση το fake βυζι;; Για κάτσε να βάλω τον αντρουλη μου να το δει μπας και κανουμε καμία πατέντα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι, επανηλθα μετα τη μεσημεριανη μου σιεστα ;) Οποτε το χετε σιγουρο, θα με συμπαθησει η μικρη ε? :lol: Εχει πλακα ο καλος μου, πεταει κατι πετυχημενα...

Κικη μου κουραγιο με το πρηξιμο, πρεπει να ειναι πολυ μαρτυριο.. ψηλα τα ποδια και μασαζακι! Αχ η ταινια σημερα ειναι τελεια!!! Ελπιζω να τη δω λιγακι γιατι εχω να παω και σε κατι γενεθλια αν και ψιλοβαριεμαι...Οσο για την chicco μου εστειλαν αρχικα τον τσιφουτικο φακελο με τις 2 πανες και σημερα ηρθε κι αλλος με τους καταλογους και 2 δειγματακια μη φανταστειτε! Παντως κι εμενα μου φαινονται πιο φθηνες, βεβαια δεν εχω κανει αναλυτικη συγκριση. Πηρα κι εγω babylino για αρχη με τα κουπονια...

Μαρακι19 πολυ space η ενδοεπικοινωνια, γουσταρω!!

Φλωριανα μια χαρα ετοιμη εισαι παντως και αποτριχωμενη :lol: και να σε κρατησουν δεν πειραζει.. Με το καλο κοριτσακι!!

Μπουρεκακι ειναι δυσκολο τωρα με 3 παιδια, δεν μπορω καν να το φανταστω.. αλλα σε λιγο θα μεγαλωσει και η αφρατουλα (πεθαινω!!) και θα βρεις εσυ τον τροπο σου!! Υπομονη, σε λιγο καιρο θα εισαι οκ και θα περναμε εμεις την καταθλιψουλα μας, οποτε θα σε χρειαζομαστε!! ;) Κι οπως λεει και το Νινακι.. το καλοκαιρακι κορμαρες στην παραλια!!! :P:P:P Οσο για τα laredoute κι εμενα η νυχτικια μου αργει, δεν ξερω αν θα με προλαβει για το μαιευτηριο αλλα ας την εχω και για μετα στο σπιτι. Τελικα βρηκατε καμια συμπαθητικη καπου στα μαγαζια?

Ναν μου πολυ σωστη σε βρισκω!! Μου φαινεται εισαι η πρωτη που θα γεννησει πιο κοντα στην ΠΗΤ της, για να δουμε βεβαια.. Καλο γιατρο!

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello φουσκιτσες κ φρεσκομανούλες!

Διαβαζα ..διαβαζα..εχετε γράψει παρα πολλα ..δεν ξέρω τι να πρωτοθυμηθώ.

Με τον θειο μου δεν εχει αλλάξει κατι κ τελικα μαλλον θα παρει περισσοτερο καιρο η κατάσταση. Στενοχωριέμαι αλλα επικεντρώνομαι στον μπεμπάκο μας τώρα..

Μαρακι 19 κ κικι μεγειες τα πραγματάκια!!!

Σοφια μου πολυ ομορφο το δωματιακι!!!

Γιωτουλα, τι να σου πω..εχεις απολυτο δικιο. Ειναι πολυ λογικο να νιώθεις ετσι. Κανε λίγο υπομονη να φτιάξει ο καιρος. Δεν ειμαστε κ κοντα να ερχόμουν για καφεδάκι κ παρεούλα..Φιλάκια στις διπλούλες τις μπουμπου σου!!!

Κικι είναι τελεια η κουλούμπα σου!!! Καλέ μεγάλωσε παρα πολυ!!!

Σημερα πηγα παλι για καρδιοτοκο..εχτές ενιωθα σαν να ειναι ετοιμο να βγει απο κατω το μπεμπε..Καλα ειμαστε, μεχρι την Τετάρτη θα τον εχουμε αγκαλίτσα τον μπέμπη. Ειχαμε παρει μαζι μας κ την κορούλα μας κ ειχε πολυ πλάκα που την ειδαν οι ανθρωποι που την ειχαν ξεγεννήσει!!! Μετα πηγαμε κ απο την παιδιατρο κ μιλησα μαζι κ για καποια πράγματα που θελω να γίνουν αμέσως με το που θα βγει ο μπεμπάκος μας. Εχω πολυ αγωνία κ χαρα ...

Κοριτσια εγω απο αποτρίχοση, ειμαι οκ εδω κ 10 μερες. Ξυριζομαι μονη μου (πολυ δυσκολο με την κοιλούμπα ως γνωστόν)..αλλα θέλω να ειμαι ετοιμη. Και στην μικρη ειχα παει <<γουλι>> κ δεν με πειραξαν καθόλου :)))).

Τζενούλα με το καλο για αύριο!!! Αντε εφτασε η στιγμη!!!!

Φλωριάννα μου με το καλο κ σε εσένα!!!!!

χαδάκια στις κοιλίτσες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIA NAMAI PALI. ERI3A ENAN UPNO TO EYXARISTI8HKA!!!!

NINAKI--- EUXARISTW , NAI 3ERW OTI SHMASIA EXEI NA GENNH8EI UGEIHS O TROPOS DE ME PIRAZEI TOSO, OSO ME ANGXWNEI H ANAMONH , AUTH H GLUKIA ANAMONH POU KAPOIES FORES 3EFEYGEI KAI GINETE APO GLUKIA ANXWTIKH. ALLA OK UPOMONH !!!!

SOFAKI MOU MALLON EIMAI H PIO MIKRH APO OLES EDW MESA , TON IANOUARIO EKLEISA TA 22 :D

ESEIS KORITSIA POSO XRWNWN EISTE OLES PANW KATW?????

KIKITSA MOU KAI EGW TA IDIA KANW KA8E FORA POU ERXOMAI ELLADA FORTWNW APO EDW SAMPOUAN, VAFES MALLIWN KAI FUSIKA TH WELLA GIA TA MALLIA ,OPWS TO EIPES 1 EURO KAI KATI,

EIMAI TUXERH POU EIMAI 20 LEPTA DROMO APO TA SUNORA GERMANIAS, AKOMA KAI EDW OLLANDIA OI TIMES EINAI IDIES ME ELLADA KAI LIGO PIO DIPLA MOLIS PERNAW TA SUNORA OI TIMES 3EFTILA. LOGIKO DIOTI OLA TA PARAGEI H GERMANIA KAI TA E3AGEI STH DIPLH TIMH.!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ Καλα το υπολογισα μαρια 19 εισαι πολυ πολυ μικρουλα καλε χιχι,εισαι και ποντια απ οτι καταλαβαινω?εμεις η ποντιες παντρευομαστε μικρες και κανουμε οικογενεια μικρες αν κι εγω καμια σχεση μιας και αποφασισα στα 30 μου να παντρευτω και να κανω παιδακι :lol::lol::lol::lol: κοντρα στις παραδοσεις....

Τελικα ολες το ιδιο εργακι θα δουμε σημερα,

Τζενουλα και Φλωριανα με το καλο αυριο ολα να πανε καλα !!με το καλο να ρθει ο κολωτουμπας και η μπεμπα αν ειναι ετοιμη να ρθει κι αυτη !!

μμμμμ σινφ σνιφ,θελω κι εγωωωωω χιονια ο γκρινιαρης μου με ρωτησε με παραπονο να παω κυριακη στο χιονοδρομικο για snowboard κι εγω η ανωτερη του ειπα ναι πηγενε αγαπη μου, αλλα ζηλευω τοσοοοοοο αλλα κριμα ειναι κι αυτος οποτε Κυριακη μοναχουλα ολη μερα απο τωρα το σκεφτομαι ουφφφφ δεν πειραζει του χρονου θα ξεδοσω χαχαχχαχα

Σας αφηνω γιατι γκρινιαζει για παρεα καλο βραδακι σε ολες !! τα λεμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ Καλα το υπολογισα μαρια 19 εισαι πολυ πολυ μικρουλα καλε χιχι,εισαι και ποντια απ οτι καταλαβαινω?εμεις η ποντιες παντρευομαστε μικρες και κανουμε οικογενεια μικρες αν κι εγω καμια σχεση μιας και αποφασισα στα 30 μου να παντρευτω και να κανω παιδακι :lol::lol::lol::lol: κοντρα στις παραδοσεις....

ΧΑΧΑ ΝΑΙ ΠΟΝΤΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ...

ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΑ 18 ΦΑΝΤΑΣΟΥ, ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑ3Υ ΜΑΣ, 42 ΑΥΤΗ 22 ΕΓΩ.. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσάκια .. τελευταίο μου ποστ ως χοντρούλα.. ετοιμάστηκα. εκανα μπάνιο.. ξυρίστηκα όσο μπορούσα.. μου ίσωσε και η κόρη μου το μαλλί.. και στις 8 το πρωί θα είμαι στο μαιευτήριο.. Ουφφφφφφ απ τη μια χαρά για το ότι θα κρατάω σε λιγότερο από 24 ώρες τον κωλοτούμπα αγκαλίτσα.. απ την άλλη αγχος...κι απ την άλλη μελαγχολία γιατί ξέρω ότι είναι η τελευταία φορά που θα νιώσω αυτό το πράγμα που λέγεται εγκυμοσύνη και γέννα..

Μαράκι εγώ είμαι η μεγαλύτερη της παρέας.. 38. Η κόρη μου είναι στα 16 και ο γιος μου προχθές έκλεισε τα 14. Θα είχα και ενα 20χρονο αν δεν είχα αποβάλει όταν ήμουν 18 (την πρώτη χρονιά που ήμασταν μαζί με τον άντρα μου). Δεν είμαι πόντια, ο άντρας μου είναι ... αλλά και η μαμά μου μικρή με έκανε.. στα 20... κι εγώ έγινα στα 23 μανούλα για πρώτη φορά.

Κοριτσάκια μολις μπορέσω θα σας ενημερώσω... φιλάκια πολλά σε όλες σας και να με σκέφτεστεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσάκια .. τελευταίο μου ποστ ως χοντρούλα.. ετοιμάστηκα. εκανα μπάνιο.. ξυρίστηκα όσο μπορούσα.. μου ίσωσε και η κόρη μου το μαλλί.. και στις 8 το πρωί θα είμαι στο μαιευτήριο.. Ουφφφφφφ απ τη μια χαρά για το ότι θα κρατάω σε λιγότερο από 24 ώρες τον κωλοτούμπα αγκαλίτσα.. απ την άλλη αγχος...κι απ την άλλη μελαγχολία γιατί ξέρω ότι είναι η τελευταία φορά που θα νιώσω αυτό το πράγμα που λέγεται εγκυμοσύνη και γέννα..

Μαράκι εγώ είμαι η μεγαλύτερη της παρέας.. 38. Η κόρη μου είναι στα 16 και ο γιος μου προχθές έκλεισε τα 14. Θα είχα και ενα 20χρονο αν δεν είχα αποβάλει όταν ήμουν 18 (την πρώτη χρονιά που ήμασταν μαζί με τον άντρα μου). Δεν είμαι πόντια, ο άντρας μου είναι ... αλλά και η μαμά μου μικρή με έκανε.. στα 20... κι εγώ έγινα στα 23 μανούλα για πρώτη φορά.

Κοριτσάκια μολις μπορέσω θα σας ενημερώσω... φιλάκια πολλά σε όλες σας και να με σκέφτεστεεεεεεεεεεεεεε

8A SE SKEFTOMASTEEEEEE KAI POLU MALISTA, PLHSIAZEI KAI H MERA H DIKIA MAS..... EUXOMAI NA EXEIS MIA EUKOLH GENNA KAI OLA NA PANE KALA !!!!! FILIA POLLA !!!!!!!! ;);););)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζενάρα μου θα μου λείψουν τα πειράγματά σου....κανόνισε να μπεις σύντομα πάλι ....θα σε σκεφτόμαστε συνέχεια!!!!!! με ένα πόνο κούκλα μου, σέξι μανούλα :lol::lol:

Αχου μωρέ Μαράκι, είσαι η μικρή της παρέας μας.....εγώ είμαι στα 34......

Τζένη είδες κάθε εβδομάδα μεγαλώνει και περισσότερο, που θα φτάσει? άσε που εμφανίστηκαν σήμερα οι πρώτες ραγάδες :o:-o όχι που τις γλύτωνα..... αλλά είπαμε να μην έχω παράπονο 2 αγγελουδάκια θα κάνω!!!!! Φαντάζομαι η μαϊμουδίτσα έκλεψε την παράσταση σήμερα :x:x άντε μία εβδομάδα και για 'σενα.....

Φλωριάννα και εσύ καούρες ε? έλα τελειώνουν ....άντε με το καλό αύριο και είπαμε μην αγχώνεσαι για το σπίτι την μπεμπούλα να σκέφτεσαι!!!!!!

Σοφάκι πήραμε θέση για το βυζοθήλαστρο? :lol::lol::lol:

Φροσάκι βολτούλα ε? καλά να περάσεις...άσε τα πόδια τούμπανο, μόνο αθλητικά φοράω πλέον οι μπότες με σφίγγουν, άσε οι κάλτσες κόβουν :(:(

Έτσι έτσι Νινάκι το καλοκαίρι όλες κορμάρες!!!!! ;) και όλο βόλτες με τα μπεμπάκια μας!!!!!

Εμείς πήγαμε μία στα γρήγορα mothercare πήρα το στρωματάκι για την αλλαξιέρα, μετά στο ΗΡΑ κάτι μπιμπερό και μία πάνα για να τα στρογγυλέψω!!!! είδα και τον αποστειρωτή και θα δούμε τώρα, είμαι αναποφάσιστει :roll::?

Αυτάαααα φουσκωκοιλίτσες μου!!!!! πάω να δω το έργο....φιλάκια πολλά πολλά ......και όνειρα γλυκά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!

Τζενακι με το καλο ο κωλοτουμπας σου!!! Φυσικά και θα σε σκεφτόμαστε βρε κουτό!!!! Με έναν πόνο σου εύχομαι και περιμένουμε νεα σου όταν μπορέσεις!!!!

Εγω θα πάω αύριο κατα τις 9.30 για καρδιοτοκογραφημα και βλέπουμε, έχει ο θεός!!!!!

Κικη μου υπομονή με τις καουρες!!!! Αν το βράδυ είμαι ξυπνια θα σκέφτομαι ότι κι εσυ περνάς τα ίδια!!! Χιχιχιχιχιχι!!!

Άντε καληνύχτα και ελπίζω να κοιμηθούμε σήμερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩΩΩΩ....

ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ-ΠΟΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ, ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΧΙΟΝΙ (ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΕΣΤΡΩΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ), ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΟ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΟΠΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ Κ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ....ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΙΞΕΙ.....

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΚΕΤΟΥ!!ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ.... ;):o:shock:

ΤΖΕΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ Σ....Κ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Κ ΣΚΕΨΗ...

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ.....ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ...ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΒΡΑΔΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ, ΠΟΝΟΥΣ, ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ....

Υ.Γ. ΜΑΡΑΚΙ19 ΟΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ Η ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ....ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ 23 ΤΟ ΔΕΚΕΜΡΙΟ!!ΜΙΚΡΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ!!ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕΣ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ....Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ....ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ 2 ΓΑΜΟΥΣ ΣΟΥ???Κ 2 ΝΥΦΙΚΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩΩΩΩ....

ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ-ΠΟΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ, ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΧΙΟΝΙ (ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΕΣΤΡΩΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ), ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΟ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΟ ΤΟΠΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ Κ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ....ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΙΞΕΙ.....

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΚΕΤΟΥ!!ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ.... ;):o:shock:

ΤΖΕΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ Σ....Κ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Κ ΣΚΕΨΗ...

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ.....ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ...ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΒΡΑΔΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ, ΠΟΝΟΥΣ, ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ....

Υ.Γ. ΜΑΡΑΚΙ19 ΟΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ Η ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ....ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ 23 ΤΟ ΔΕΚΕΜΡΙΟ!!ΜΙΚΡΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ!!ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕΣ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ....Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ....ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ 2 ΓΑΜΟΥΣ ΣΟΥ???Κ 2 ΝΥΦΙΚΑ???

Xaxa oxi den einai auto pou nomizeis xexexe den pantreytika duo fores an prosekses o gampros einai o idios kai sta duo. Apla to prwto einai to glenti pou kaname gia tous kalesmenous apo thn pleura mou kai mia evdomada meta egine o kanonikos gamos me thn stepsi. Me papa k koumparo pou leei

Kai h paroimia xexexe.. Vlepeis emeis oi ponties exoume megalo soi.. :-p O gamos htan noemvrio telh tou 2010 exoume kleisei enan xrono oxi duo apla kerdizoume mia xronia an to pareis etsi. B-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ..ΝΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΟΤΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΙΔΙΟΣ...ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟ ΓΛΕΝΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕΣ ΠΑΛΙ ΝΥΦΙΚΟ?ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ..Κ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΛΕΝΤΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ Κ ΜΕΤΑ ΜΑΖΙ....ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΥΦΙΚΟ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmeroudia zouzounitses m

jennakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me t kalo lete na exei ndn gevvnsei kai na exei twra agkalitsa t kwlotoumpa tns gematn sugkivnsn????ante kikitsa 3upna va tns tnl.va ma8oume ta euxarista xaxaxaxaxaxa

ante floriana m eisai n epomevn se ligo exeis tnv e3etasn k an argnseis 8a pei logika oti k esu me tn mpoumpa s agkalitsa 8a eiste euxomai kai stis2 ta kaluterotera!!!!!!!!!!

kiki m emena d m exei pei tpt gia tis episkepseis gi'auto se rwtnsa na 3erw oi koilies mas einai sxedon idies kai nai ex8es eida k egw de3ia 2 ragades oi opoies einai san melanies...asta kata8lipsn epa8a alla k egw auto skeftnka me 2 mwra siga mn glitwna!!!

maraki19 apo mikrn sta vasana xaxxaxaxaxaxaxa egw twra t gevarn ekleisa ta 31

ninaki polla polla filakia ftanei k n dikn s stigmn kai mn skeftesai t meta mporei twra na eisai mia xaroula kai na 8es olo t kosmo konta s

an8rwpaki sugkivntiko eeeeeee???pws favnke stous giatrous???mia xaroula n mpoumpou s ante plnsiazeis k esuuuuuuuuuuuuu

bourique trelainomai k egw gia ta mpoutakia me tis diples kai mono pou t skeftomai liwnw na tns dwseis filakia kai dagkwnitses xaxaxxaxaa

twiggy & sofaki m filakia k s'esas t eidate t andromasto ex8es????polu8rona 8es????pare kai vuzi!!!!!sofia k emena m eipe na paei gia ski alla t eipa vevaiws agapn m va pame opou 8eleis va kaveis ski va dw k egw ligo xiovaki p exw frikarei kleismevn edw mesa!!!!!!!d 3erw gt alla d to anefere 3ava xaxxaxaxaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Τζενακι τι συγκινηση, ερχεται ο κωλοτουμπας!!!! Αντε με το καλο, ελπιζω να γινουν ολα ανετα και ευκολα! Φλωριανα να να δουμε κι εσυ τι θα κανεις!! Λες να ερχεται η μικρη?? :roll:

Καλε τα νεα μας κοριτσια, τι πιπινια!! Σαν την Εβιτα μας.. μικρες μικρες στα βασανα... Εγω στα 34 ειμαι, προφανως οχι Ποντια! :lol:

Κικη δεν πειραζει , αν βολευουν τα αθλητικα μια χαρα εισαι. Παρε τιποτα γκετες μαλλινες για να μην κρυωνεις πιο πανω. Καλα τωρα με τις ραγαδες, κι εσυ και το Ευακι,το περιμενατε περισσοτερο. Εδω εγω νομιζω εκανα 2 στο πλαι αλλα δεν βλεπω και καλα! Δεν πειραζει εγω τις λεω σουβενιρ της εγκυμοσυνης..

Σοφαι ασε τον μωρε τον γκρινιαρη να παει εκδρομουλα να χαρει, γιατι μετα θα ερθει ο μπεμπης και δεν εχει τετοια!! :o Και θα γκρινιαζει που δεν θα καθεται και στην πολυθρονα!! :lol: Εχουμε κι εμεις μια ιδια στο σαλονι και σκεφτομαι να την παρω στο δωματιο για να θηλαζω.. ο δικος μου σκεφτεται ηδη να παρει αλλη μια ιδια, στενοχωρια λεμε!! :P:P

Ανθρωπακι τα φιλια μου και μη μας στεναχωριεσαι πολυ οσο μπορεις, δυστυχως κι αυτα μεσα στη ζωη ειναι..

καλημερα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκουλες χοντρουλες μου,

Οι πρωτες Ραγαδες ακουω απο τις διδυμομανουλες εεεεε και πολυ αργησατε μπορω να πω.....με τετοιες κοιλουμπιτσες μια χαρα!!

Τζενουλα σε σκεφτομαστε ολες ολα να πανε καλα και περιμενουμε νεα απο τον κολωτουμπα τον διασημο!!

Καλε αυτο το μαραφετι με το βυζακι αραγε να πουλιετε καπου να το περνα χαχαχααχ πολυ θα με βολευε!!!ερε να μην εχει βγει μια τετοια πατεντα με πιστο αντιγραφο των βυζακιων μας χαχααχα πολυ πλακα θα χε να δω τα βυζακια μου πανω στον γκρινιαρι :lol::lol::lol::lol:

Ευακι μαλλον θα σκεφτηκε που να την τρεχω την τρελη την γκαστρωμενη που μου θελει και χιονια :lol::lol: εγω θα ηθελα να πινω καφεδακι στο σαλε εστω και αυτο αλλα απο την αλλη ταξιδι πηγαινε ελα και μεσα στο κρυο ολη μερα δεν θα την παλευα ετσι δεν το προτεινα ποτε απλα του πα πηγαινε μπας και ξελαμπηκαρεις και ηρεμησω κι εγω απο τη γκρινια χαααχαχααχχα.....Του χρονου κανονισε να παμε αυστρια ή ελβετια παρεουλα ;)

Φροσυνα θυμαμαι που χες ρωτησει αλλα ξεχασα να σου πω εγω λεω να το βγαλω το σαμιαμιδι με πορτ μπεμπε καλα ντυμενο και μια κουβεροτουλα μιας και φορμα εξοδου δεν εχω παρει και δεν προβλεπεται...αλλα αν ειναι να σου παρουν δωρο πριν γεννησεις ειναι πολυ καλη ιδεα να ζητησεις αυτο!!ναι ειδες η καρεκλα ειναι πολυποθητη ειναι πολυ βολικη δεν τον αδικω !! ναι μωρε ετσι σκεφτηκα κι εγω και λεω ας παει μωρε αλλωστε κι εγω αν μπορουσα ηδη θα χα παει ολα τα σκ στο χιονοδρομικα αλλα πουυυυυυυ....κανει σλαλομ ο σαμιαμιδας στην κοιλια αντι εγω στα βουνα 8-)

Κικιτσα υπομονη με τα πρηξιματα τις καουρες κλπ........υπομονη τι αλλο......

Μαρακι19 ειδες καλα σε καταλαβα τεμετερον χιχιχιιχιχι.......αλλα εγω ειμαι αλλου παπα ευαγγελιο να φανταστεις σε αντιθεση με αλλα ποντιακα σογια εγω εχω πολυ πολυ μικρο σοι στα δαχτυλα μετριομαστε χεχεχεχε οποτε δεν χρειαστηκα δυο γλεντια δεν θα το αντεχα και ενα ηταν αρκετο....

Τζοανιτα μια χαρα σε βρησκω αφου εισαι μια χαρα κανε τον σταυρο σου, μια ωραια μερα τσουπ απλα θα γεννησεις χεχε ουτε που θα το καταλαβεις...

Αν ξεχασα καμια θορυυυυυ χιχιχιιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια εγκυούλες και φρεσκομανούλες. Τι μου κάνετε?

τελικά κορίτσια δεν το κοβω ουτε εγω να φτάνω την πητ μου. Ο μπέμπης ειναι πολύ χαμηλα πια ο τραχηλος κατα 50% φευγατός και διαστολή 2.

Η γιατρός μου μου ειπε οτι υπάρχουν 2 εκδοχές. να μπω αύριο με προκληση ή να περιμένω να με ξαναδει την Δευτέρα το πρωι και πράτουμε ανάλογα.

Εχουμε ρε παιδί μου το θέμα της απόστασης εμεις εδω και επειδή είμαι δευτερότοκη φοβάται μην τρέχουμε. Μου ειπε ότι κατά 97% δεν υπάρχει περιπτωση να εξελιχθει σε καισαρική, ειναι πολύ καλες οι προυποθέσεις και το σωμα μου.

Αυτά τα νεα μου. Το συζητησα και με τον αντρα μου και αυτός ψιλοπροβληματισμένος ειναι, θα δουμε τελοσπάντων. Αυτά τα νεα μου παω να παρω την μαμα μου τηλ.

Α και το μωρο με τις μετρήσεις βγαίνει 3700 συν πλην 10% πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΦΟΥΣΚΩΤΕΣ!!!

ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΗΜΑΘΙΑ......

Κ ΑΚΟΜΑ ΡΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥ......

Κ ΕΧΩ ΨΙΛΟΑΓΧΩΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,,ΜΕΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΠΑΡΑΔΙΠΛΑ Κ ΛΕΕΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΣΧΕΔΟΝ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΙΟΥΝΤΑΙ...

Κ ΑΝ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΩΡΑ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΩ??????ΞΕΡΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ Κ ΜΕΤΑ?ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nan ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.....ΕΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΕΦΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ....

Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ(ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΤΕΤΑΡΤΑ) Κ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΙΣ 8 ΦΛΕΒΑΡΗ ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ...ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΩ...ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ...Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΘΕΟΚΛΕΙΣΤΟΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΨΗΛΑ Κ ΛΙΓΟ ΤΥΛΙΓΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΩΡΟ...ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ Κ ΤΗΝ 39Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...