Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Αχ απ' το κακό στο χειρότερο οι καούρες γλυκια διδυμομανούλα μου Εβάκι, όλη μέρα και όλη νύχτα...... έχω λιώσει στο ιντερνέτ :roll: .....

Καλό μήνα φουσκωκοιλίτσες μου και μανουλίτσες!!!! μήνας με πολλές γέννες!!!!!!!!

πολύ κρύο σήμερα, ρίχνει και χιονάκι αλλά δεν πρόκειται να το στρώσει :cry:.....

Εβάκι ωραίο το καροτσάκι!!!!!! μια χαρά τα κατάφερες.......

Εδώ γύρω θα 'μαι θα τα πούμε αργότερα........μάκια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια!!! Τι μου κανετε;;;

Κικη μου ολονυχτία;; Εγω να δεις!!! Στις 5 το πρωι κοιμηθηκα!!! Με πιασαν οι σκεψεις για τον τοκετο και δεν μπορουσε με τιποτα να με παρει ο υπνος!!!! :shock:

Σημερα εχω αποτριχωση. Μη παω αυριο σαν αρκουδακι!!!! Λετε απο τον πονο να κατεβει η μικρα;;; :lol::lol: Θελω να κανω κι ενα σωρο δουλειες να μην αφησω το σπιτι στα αντρακια μου χαος!!! Αχ πολυ τους σκεφτομαι που θα τους αφησω τοσες μερες μοναχουλια τους... και μετα σκεφτομαι και την αντιδραση του μικρου με τη μπεμπα, αν και ως τωρα μια χαρα το εχει δεχθει και ρωταει συνεχεια ποτε θα ερθει σπιτι μας!! Αλλα αλλο να το φανταζεται κι αλλο να το ζησει.

Αντε σας αφηνω γιατι οπου να ειναι θα ερθει η αποτριχωτου!!!

Φιλακια σε ολες!!!

Μαρακι να χαιρεσαι το ζουζουνι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλυκες μου φιλεναδες.............

να μας ζησουν τα καινουργια μωρακια του ποστ μας...........καλοτυχα να ειναι..........

δεν πολυμπαινω γιατι δεν ειμαι στα καλυτερα μου..........

φιλια σε ολες σας και με το καλο να ερθουν και τα υπολοιπα μπεμπακια..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzouna bourique pou eisai koritsaki m????gt tetoia psuxologia????pare ta panw s n mpoumpou megalwnei???

polla filakia!!!!!

kiki m axxxxxxxx kouragio!!!

florianaaaaaa ax ponaw kai mono p tn skeftomai tnv apotrixwsn p prepei k egw na kanw.....les na katevei???xaxaxaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ.......

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ??

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ...

ΜΑΡΑΚΙ19 Κ ΤΖΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΦΑΝΤΕΣ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ??

ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΛΕΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ...ΚΑΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ..ΑΡΙΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ..ΦΤΟΥ ΜΗ ΜΕ ΜΑΤΙΑΞΩ..

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ, ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ?Κ ΑΝΤΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΨΙΛΟΠΑΛΕΥΕΤΑΙ..ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ...1 ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΤΕ...Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΚΙΝΔΥΝΕΥΩ ΟΥΤΕ Κ ΤΩΡΑ....ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΩ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ, ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΞΥΡΙΣΤΗΚΑ!!!!Κ ΕΠΕΙΔΗ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑ, ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΤΩΡΑ.......ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΟ ΞΥΡΑΦΙ...ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΞΥΡΙΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΕΚΕΙ, ΠΡΟΤΙΜΩ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ....ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ.....!!

ΕΥΑΚΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΣΑΣ...ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΣΕ 1....

ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ....ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ...ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΙΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΤΑ ΞΙΝΟΜΗΛΑ..

SEE U LATER LADIES :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες.. εδώ είμαι ακόμα αλλά όπως καταλαβαίνετε μες το άγχος μη ξεχάσω τίποτα.. τι θα κάνουν τα παιδιά.. δουλειές... και όλα αυτά όταν με δυσκολία περπατάω.. έχει πάει τόσο χαμηλά ο κωλοτούμπας που νομίζω θα ανοίξω τα πόδια και θα δω κανα κεφάλι χαχαχαχα.

Εγώ επειδή στις 2 πρώτες εγκυμοσύνες το φαγα το ξυράφι απ τις μαίες παρόλο που είχα ξυριστεί.. η ζημιά έγινε. Οπότε τώρα πήρα μόνο τα πολλά πολλά κι ας το αποτελειώσουν αυτές...ότι κακό ήταν να γίνει έγινε.

Άντε πάω να αποτελειώσω τον κιμά για τα μακαρόνια.. μμμμμμμάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εγώ δεν την παλευω την αποτρίχωση.... 2 φορές έχω κάνει, στα πόδια εντάξει αλλά μπικίνι απαπα :shock: έτσι κι αλλιώς δεν μ' αφήνει η δερματολόγος γιατί βγάζω εκζέματα, ούτε μηχανή που έχω και τα έκανα μόνη.... οπότε μόνο ξυράφι μου είπε και κάποια στιγμή λεϊζερ..... εμένα με βοηθάει ο αντρούλης μου και τα υπόλοιπα ας τα πάρουν οι μαίες σιγά όλα τόσα που έχουν δει και έχουν ξυρίσει ένα παραπάνω δεν πειράζει :lol::lol:

Φλωριάννα και Τζενάκι μην αγχώνεσται βρε όλα καλά θα πάνε, και οι οικογένεια που θα μείνει πίσω μια χαρά θα τα καταφέρει, εσείς το μυαλό σας μόνο στα μπεμπάκια τώρα!!!!! τι ωραία από αύριο αγκαλίτσα με τα μωράκια σας!!!! άντε να έρθει και για μας αυτή η στιγμή!!!!!

Μπουρίκ γιατί τόσο πεσμένη? η μπουμπού μας τι κάνει?

Κουράγιο μας κορίτσια και με τα ξενύχτια και με τις καούρες μας........

Φροσύνα όντως έχεις δίκιο, όλες μέχρι τώρα έχουν γεννήση πριν την ΠΗΤ..... αγχώθηκες? έλα μωρέ αφού έτοιμοι είσαι ψυχολογικά, το πλύσιμο μπαμ μπαμ θα γίνει, είναι τόσο μικρούλια που στεγνώνουν γρήγορα κα σιδερόνονται πολύ γρήγορα ;) τα πραγματάκια από laredoute σου ήρθαν?

Πάω να τηγανίσω τα ψαράκια μου....... μάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε Κατερινάκι (νινάκι) είπα και εγώ που πήγε αυτή η ψυχή? χαλαρά ε? μην το παρακάνεις με τις δουλειές.... άσε και εγώ είχα να ζυγιστώ 1 εβδομάδα και πήρα 2 κιλά :oops: μ' αρέσει που έκανα το Σάββατο μια μηλόπιτα light με 1 κουτάλι ζάχαρη και κάθε απόγευμα τσακίζω ένα κομμάτι και βάζω από πάνω μπόλικη nutella :oops::oops: απαράδεχτει, δεν κρατιέμαι......

Μαράκι, έτσι ακριβώς τέλεια ποιότητα και τα ριλάξ που μου πήραν τόσο τα πήραν 35 ευρώ πάλι της fisher price και εδώ είχαν 50 ευρώ..... μοντελάκι θα είναι ο μπέμπης :lol::lol:

Α κορίτσια στο facebook μας έγραψε και η Μαρία (mariapapa) γέννησε σήμερα τελεικά!!!!! ο μπεμπάκος είναι 3130γρ. όλα καλά!!!!!

Να σου ζήσει Μαράκι και πάλι, γερό και καλότυχο να '΄ναι!!!!!!! φιλάκια πολλά!!!!

maraki19love έχουμε κάνει και στο facebook μια ομάδα, οπότε αν έχεις προφίλ πες μας να σε βάλουμε και στην ομάδα εκεί!!!!

nai exw profil sto facebook sou afinw to link me to onoma : http://www.facebook.com/profile.php?id=100001744947093

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!! ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΚΟΜΑ.

ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ. ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΕΤΡΗΣΑΜΕ ΠΙΕΣΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟ3Α ΤΟ 8ΕΟ!!!! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΔΩΣΕΙ ΑΛΛΑ.... ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΙ ΜΕΣΑ , ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΑΡΚΕΤΑ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ????? ΕΦΟΣΟΝ ΕΜΠΕΔΩΔΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ... ΑΑΑΑΧ ΤΙ 8Α ΚΑΝΩ???

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΕΙΠΕ ΠΑΝΤΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΑΙΜΑΤΑΚΙ , ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΝΕΡΑ.

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΔΟΛΙΑ, ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.. ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΤΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Η ΝΑ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙ??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΕΜΑΤΗ ΑΓΩΝΙΑ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ 2 ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΝΑ 7 ΜΕΡΕΣ, ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΣ 8 ΤΟΥ ΜΗΝΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΤΠΤ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΩ, ΚΑΙ ΤΟ ΜΕ8ΕΠΟΜΕΝΟ????? 16 ΤΟΥ ΜΗΝΑ . ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ? 8Α ΕΧΩ 3ΕΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΤΗΝ ΠΗΤ. ΓΥΡΙΣΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΡΙΞΩ Κ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΟΗ8ΑΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ :twisted::twisted:

ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΡΥΟ -7,5 ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ,,, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΕΛΙΩΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΜΑΤΙΑΞΑΜΕ. ΧΕΧΕΧΕΧΕ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΔΩ 8Α ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ 8Α ΤΑ ΠΟΥΜΕ !!!!! ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! [smilie=dark1.gif][smilie=dark1.gif] [smilie=computer.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλουμπιτσες!!!Καλο μηνα!!!

Τι κανετε?Μαρακι19 δεν νομιζω να σου παρει και τις δυο επομενες,πιστευω μεχρι την αλλη θα εχεις γεννησει!Σκεφτεται για φυσιολογικο τοκετο ο γιατρος σου?

Οσο για την αποτριχωση και εγω με ξυραφακι,αν και αισθητικος, 1-2 με κερι στο μπικινι και πονεσα πολυ,ειχα ξεκινησει laser αλλα λογω εγκυμοσυνης το σταματησα,θα συνεχισω ομως μετα για μονιμο αποτελεσμα!Bourique μου γιατι βρε ετσι πεσμενη?Υπομονη με τις καουρες...εγω παλι εχω πιο πολλες ξινιλες...χαλια!Τζενη μου και Φλωριαννα αντε με το καλοοοο,εφτασε και η σειρα σας!Εμεις αυριο εχουμε γιατρουλη για να δουμε τι θα μας πει... γιατι πλησιαζουμε και εμεις σιγα σιγα!!! :D

Μεγεια τα πραγματακια,πολυ ομορφααα!!!

Εγω εχω φτιαξει σουπα με λαχανικα απο χθες οποτε δεν εχω μεγειρεμα σημερα!Το απογευμα θα παμε με τον αντρα μου super Market για να εφοδιαστουμε με αρκετα πραγματακια μιας και αργοτερα θα τον στελνω μονο του για τα απαραιτητα!

Φιλακιααα σε ολες [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω ρε κοριτσια.βασικα με εχει φαει η κλεισουρα...........εχω να βγω απο τοτε που ηρθαμε στο χωριο....αμαξι δεν εχω το εχει ο αντρας μου......και μου την εχει βαρεσει...........μονη μου με 3 παιδια.......ουφφφφφ...εχω φρικαρει...ειμαι συνεχεια με νευρα..........ολα μου φταινε.....ξερω οτι ειναι δυσκολο με 3 παιδια αλλα ειλικρινα δεν με ενοχλουν οι δουλειες τα παιδια και ολα τ αλλα αλλα αυτη η κλεισουρα με αποτελειωνει...........

κοριτσια με το καλο αυριο να παρατε αγκαλιτσα τους θησαυρους σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!

Ας ξεκινησω με την κοιλουμπα της Κικης καλεεεεεε αλλο ποσο πια.....χαχαχχαχ τελεια ειναι !!!με δυο μπουχεσακια μεσα....ωραια τα πραγματακια σου Κικιτσα με το καλο να το χαρουν τα παλικαρακια

Ευακι χμμμμ τιποτα απο ονειρα τετοια τωρα βλεπω πολλα αλλα μπερδεμενα δεν βγαζεις ακρη και κατι εφιαλτες τελευταια του τυπου μου κλευουν το μωρω χτυπαω την κοιλια :?:? απο το αγχος θα ναι...καλα το καροτσι υπερπαραγωγη λεμε τελειο φαινεται μεγειες με το καλο οι βολτουλες

Απιστευτο σημερα το πρωι πηγα για εξεταση γενικη κπ κλασικα και ελειψα ενα μισαωρο ουτε κι ενω ολες τις μερες ελιωνα στο σπιτι σημερα περασε ο κουριερ για την παραδοση απο λα ρεντουτ και δεν με βρηκε μα ελεος γκαντεμοοοο παντως κικι και φροσυνα εμενα δεν σργησαν καθολου να τα φερουν!!

Κατερινακι ετοιμασου κι εσυ σιγα σιγα διοτι Τζενουλα και φλωριανα ειναι στο προγραμμα ηδη και το φαι πια φαεεεεεεε οτι τραβαει η ορεξη σου χεχε

Αντε να παω κι εγω γιατρουλι να δω ο σαμιαμιδας αν μεγαλωσε καθολου κι αν μας εκανε τη χαρη να γυρισει εχω αγωνια!!

Με το Μαρακι ολα καλα τελικα !!να της ζησει ο αντρακλας!!

Τζοανιτα ωραια τα πραγματακια σας τα ροζουλια μεγεια και Μαρακι 19 οραιο το καροτσι !! απο τιμες Ελλαδα αστα βραστα!!

Μπουρικ γιατι κοπελα μου ετσι ?ολα καλα?

Υπομονη με τις καουρες κοριτσια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλουμπιτσες!!!Καλο μηνα!!!

Τι κανετε?Μαρακι19 δεν νομιζω να σου παρει και τις δυο επομενες,πιστευω μεχρι την αλλη θα εχεις γεννησει!Σκεφτεται για φυσιολογικο τοκετο ο γιατρος σου?

Οσο για την αποτριχωση και εγω με ξυραφακι,αν και αισθητικος, 1-2 με κερι στο μπικινι και πονεσα πολυ,ειχα ξεκινησει laser αλλα λογω εγκυμοσυνης το σταματησα,θα συνεχισω ομως μετα για μονιμο αποτελεσμα!Bourique μου γιατι βρε ετσι πεσμενη?Υπομονη με τις καουρες...εγω παλι εχω πιο πολλες ξινιλες...χαλια!Τζενη μου και Φλωριαννα αντε με το καλοοοο,εφτασε και η σειρα σας!Εμεις αυριο εχουμε γιατρουλη για να δουμε τι θα μας πει... γιατι πλησιαζουμε και εμεις σιγα σιγα!!! :D

Μεγεια τα πραγματακια,πολυ ομορφααα!!!

Εγω εχω φτιαξει σουπα με λαχανικα απο χθες οποτε δεν εχω μεγειρεμα σημερα!Το απογευμα θα παμε με τον αντρα μου super Market για να εφοδιαστουμε με αρκετα πραγματακια μιας και αργοτερα θα τον στελνω μονο του για τα απαραιτητα!

Φιλακιααα σε ολες [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΙΣΧΙΑΚΟ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟΤΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα μικρα καλα ειναι.........η ευα εχει γινει ενα μικρο τοφαλακι............το μπουτι δεν ξερωριζει απο την γαμπα......και δεν μιλαω για μαγουλα και προγουλια...........χαμος γινεται.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζενακι υπομονη και μην κουραζεσαι πολυ!

Φλωριανα καλη αποτριχωση!Μην ανησυχεις νομιζω ο μικρος θα την λατρεψει την μπεμπα!

Ευακι τελειο το καροτσι.. πολυμορφικο τρανσφορμερς τελειως!! :P

Ιωαννιτα μια χαρα, απολαυσε το! Μπραβο η μαμα που βοηθαει.. Εγω με τα ποδια δεν εχω θεμα, δεν ποναω στην αποτριχωση. Για το αλλο κανω ξυρισμα κακης κακως αφου δεν βλεπω τιποτα, με καθρεφτακι και παλι.. Δεν πειραζει ας το αποτελειωσουν εκει, σκασιλα μου!

Μπουρεκακι τι εγινε, γιατι μας εχεις πεσει? Ορμονικο το θεμα ή εγινε κατι? Ελπιζω συντομα να παρεις τα πανω σου.. φιλια στη μπουμπα!! :)

Κικη αγχωθηκα με ολο το ..πακετο, οχι για τα ρουχα.. .Ξερεις, να παει καλα ο τοκετος,να τα καταφερουμε... να μας συμπαθησει η μικρη που λεει και ο αντρας μου!Ολα αυτα... Θελω λιγο διαλογισμο ακομα!! ;) Ηρθαν τα πραγματα απο laredoute, αλλα οχι ολα! Καποια ειναι μη διαθεσιμα και θα αργησουν , δεν πειραζει.. Ααα επισης η chicco, εκτος απο τις 2 πανες μου εστειλαν και κατι δειγματακια (αφρολουτρο και κρεμα συγκαματος) και τους καταλογους τους φυσικα! Παντως μακαρι να ειναι καλες αυτες οι πανες γιατι ειναι πολυ φθηνοτερες απο τις αλλες επωνυμες! Θα δειξει..

καλο μεσημερι σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουρικ να σκεφτεσαι οτι με τετοιο κρυο ολοι μεσα καθονται!! Ειναι φοβερο πραγμα η κλεισουρα, πες στον αντρουλη σου να μεινει λιγο μεσα να κουνηθεις να ξελαμπικαρεις ενα απογευμα..

Σοφακι αντε με το κλαο να δειτε το σαμιαμιδακι... Κριμα για τον κουριερ.. ε θα ξαναρθει αυριο!

Μαρακι υπομονη, κι ο,τι γινει θα γινει! Με το καλο....

Ελινουλινι κι εσυ κουραγιο με τις ξινιλες και καλο γιατρο!! Πλησιαζεις κι εσυ,,

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy οι πανες τις chicco δεν ειναι φτηνες...τουλαχιστον εμενα ετσι μου φαινεται............τεσπα..........

οσο για να κατσει ο αντρας μου δυσκολο μιας και στο μαγαζι ειναι σχεδον ολη την ημερα............τεσπα.....απλα με πνιγει ολο αυτο.....πριν που ειχα τα 2 πηγαινα παντου....τα εβαζα στο αμαξι και πηγαιναμε....αλλα και στο καροτσι τα εβαζα και πηγαιναμε βολτες με τις ωρες...........τωρααααααααα που να πας μονη με 3;;;;;;οεεεεοοοο............

αχ!!!!!!!!κοριτσια ζηλευω,με τη καλη εννοια....ειναι απιστευτες αυτες οι τελευταιες μερες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy m pws k etsi me ta chicco emena 2 panes mesa s'ena fakelo tragiko!!!!!!!

sofaki gkantemia!!!k egw eixa paraggeilei kati formakia k nr8an ex8es!!!

bourique se katalavainw k egw t mesa d t antexw k epeidn akoma d t exw niwsei gt 3ereis stamatnsa douleia molis pantreutnka k emeina egkuos kai d exw niwsei pws einai na mn mporw na kanw vnma alla t skeftomai kai trww tis frikes m!!!!!ax upomovn koritsaki m aurio lene 8a ftia3ei o kairos pare ta paidia kai pngainte gia kanena kafedaki n kanena paidotopo me ta podia!!!!

AURIO EXW K EGW GIATRO GIA NA DOUME TI 8A MAS PEI!!!

kiki m d m eixes pei...ka8e pote exeis pia ravtebou me t giatro???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ Η ΤΙΜΗ...ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΤΑ PAMPERS H' TA LIBERO ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΙΑΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ ΜΑΣ ΚΩ$%#ΛΟ................... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ Η ΤΙΜΗ...ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΤΑ PAMPERS H' TA LIBERO ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΙΑΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ ΜΑΣ ΚΩ$%#ΛΟ................... :oops::oops::oops:

NA SOU PW EGW POU PHRA TA PAMPERS APO EDW OLLANDIA EDWSA 13 EYRO GIA TIS 56 PANES GIA NEWBORN.. H MEGALH SUSKEVASIA EXEI GURO STA 32 EYRO? KAPOU EKEI . . .

TWRA GIA ELLADA NA MAS POUN AUTES POU 3EROUN... AN KAI DE NOMIZW NA EXOUN POLU DIAFORA AYTA TA EPWNUMA APO XWRA SE XWRA DE 3ERW ... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα τι μου κάνετε?

καταρχας για να μην ξεχάσω Φλωριαννα και Τζένη με το καλό αυριο να κρατήσετε όσο γινετε πιο γρηγορα και ανώδυνα τα μωρά σας αγκαλιά

Μαρία στο εγραψα και στο face να σου ζησει ο γιοκα σου!

Κική τι κοιλιά ειναι αυτή αλλά και τι κορμαρα βρε θηρίο μπράβο σου!

Ευακιμε γεια το καρότσι τέλοιο και με γειες όλα τα υπολοιπα των κοριτσιων!

Κική έπαθα με το μομπιλ μονο τόσα λιγα ρε παιδί μου και εμεις πληρώνουμε του κόσμου τα λεφτά.

Τα νεα τα δικά μου είναι ότι εχει ευτυχως κατεβει η κοιλιά δεν εχω ποια καουρες να με ταλαιπωρουν και η αληθεια ειναι ότι τις τελευταιες μερες ευχαριστιέμαι φαγητό.

Εχω και πονάκια αλλά τιποτα ενησυχητικό απλά επειδη ειναι χαμηλά η κοιλιά και πονάει η λεκάνη μου νιωθω τρομερη πιεση χαμηλά σε σημείο που νομιζω οτι θα μου πέσει τπ μωρό απο κάτω. Περίεργη αισθηση.

Σήμερα βγηκα εξω ψωνισα πηγα στην μαμα μου στην φίλη μου για καφεδάκι και γενικά ειμαι καλά ψυχολογικά.

Αυριο εχω γιατρό για να με δει και να δει αν υπαρχει προοδος. _Παντως νομιζω οτι θα κοντοζυγωσω την πητ μου εχω και περιεργεια να δω ποσα κιλά εχει φτάσει θα ριξω γέλιο και πάλι.

Γιώτα σε καταλαβαινω ειναι που ειναι χειμωνας που θα παει θα περασει και αυτός.

Σας φιλώ όλες!!! ματς μουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου ! Εδώ εδώ !!!εγώ είμαι γενικά με λιγοτερα αιμοπετάλια από το κανονικό λόγω κληρονομικότητας. Λίγο λιγότερα και μεγάλα στην δική μου περίπτωση. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη με παρακολουθούσαν σε δημόσιο νοσοκομείο αιματολογοι και κάθε βδομάδα πήγαινα και έκανα εξετάσεις. Οι εξετάσεις μου πάντα γινόντουσαν σε πλακάκι. Έπεφταν σταθερά κάθε βδομάδα . Προς το τέλος της εγκυμοσύνης μου ήμασταν σε εγρήγορση για το πόσο θα πέσουν και αν θα χρειαστώ τελικά μετάγγιση. Όλα πήγαν καλά και δε χρειάστηκα.  Βέβαια εγώ δεν είχα ρινορραγίες. Το ότι έχεις ναι σημαίνει πως έχουν αρχίσει να πέφτουν για τα καλα το πάθαινα και εγώ παλαιότερα στις πολλές ζέστες και στο πολύ κρύο . Εγώ αυτό που είχα ήταν αρκετά μεγάλη ροή αίματος όταν μου έπαιρναν αίμα. Δλδ άλλαζα δύο χανσαπλαστ μετά. Γέννησα φυσιολογικά ,έκανα 6 ράμματα και όλα πήγαν κατ ευχήν. Είμαι σίγουρη πως και τώρα το ίδιο καλά θα πάνε όλα.  Αν έχεις οποιαδήποτε απορία και μπορώ να βοηθήσω στείλε μου εδώ η προσωπικό!
    • Ευχαριστώ πολύ!! Κρατάω μικρό καλάθι γενικά γιατί κ τον Δεκέμβριο είχα ένα θετικό τεστ και χοριακη 84 αλλά μετά από λίγες μέρες αδιαθέτησα κ ήταν χημικη σύλληψη. Όλα καλά.τωρα εύχομαι να είναι όλα πιο καλά! Α δεν ξέρω νόμιζα ότι κάνουν αποβολές οι συμφισεις
    • Ναι κ γω σκέφτομαι  με τόσο μεγάλο μήπως έχω θέμα με φυσιολογικό τοκετό. Σαν να έχω καταλάβει ότι τον θέλουν μικρό. Τουλάχιστον για την ώρα ανεβαίνω άφοβα στο μηχανάκι.  Φαντάζομαι θα μικρύνει αργότερα...  Ααχ κορίτσια η καθε μια το μακρύ της κ το κοντό της είμαστε  εδώ μέσα 🤣
    • Κορίτσι μου συγχαρητήρια!! Είσαι έγκυος!!  Κι η χοριακη σου έχει πολύ καλή αύξηση! Η προηγούμενη χοριακη έγινε χθες -προχθες σωστά; Γενικά θέλουν ανά δύο μέρες η χοριακη να διπλασιάζεται και σένα έχει τετραπλασιαστεί οπότε είσαι τέλεια!! Απ' ότι φαίνεται έκανες πιο αργά από το συνηθισμένο ωορρηξία γι αυτό και όταν έκανες το πρώτο τεστ ήταν αρνητικό!  Και εννοείται ότι δεν θα φαινόταν κάτι όταν πηγές γυναικολόγο. Θέλει χοριακη 1500-2000 για να φανεί ο σάκος! Για τις συμφυσεις θα σου έλεγα να μην ανησυχείς γιατί συνήθως δημιουργούν δυσκολία στην εμφύτευση. Εσένα τώρα έχει γίνει η εμφύτευση! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σού εύχομαι!!!  
    • Χεχε ναι!! Πάω να φτιάξω τώρα ένα ποτήρι, καναπές και τηλεόραση ή νέτφλιξ.. ωραία και χαλαρά🤗 🤗 και κλωτσιές απ'τον μπέμπη..προσπαθώ να πετύχω καμιά καλή κλωτσιά σε βίντεο! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...