Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalhspera k pali koritsia, shmera ontos htan mia diaforetiki

mera gia mena polu kourastiki k protognwri mporw na

Pw.

h mesh moy ponaei akoma mazi me to petrwma tis koilias.Gia na doume pws tha vgalw k thn nixta

Apopse.

Oso gia to thema peri oreksewn de kserw gia esas koritsia pantos egw den to stamatisa. Akoma k twra den leme oxi.... :-D :-D B-) B-)

Kalh nyxta se oles kai oneira poniremena ...

Filia ta leme ayrio....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑΣ Κ ΣΑΣ ΑΚΟΥΣΑ ΟΛΕΣ ΟΡΕΞΑΤΕΣ ΓΙΑ ΣΕΞ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ!!! :oops:

Κ ΕΙΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ(ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΡΙΟ-ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΔΙΕΙΣΔΥΣΗ-ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΡΑΙΑ Κ ΠΟΥ) Κ Η ΑΠΟΧΗ ΗΤΑΝ ΣΥΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΘΩΣ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΥΠΗΡΧΕ ΦΟΒΟΣ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ...ΤΕΣΠΑ, ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΜΙΑΣ Κ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΙ ΣΠΕΡΜΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΔΛΔ ΣΤΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ....

ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ, ΗΤΑΝ ΦΡΙΚΗ.....ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΝΟ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ........!!ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ....ΕΝΩ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΗΤΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΥΞΗΜΕΝΗ (ΚΑΤΑΛΑΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ) ΥΓΡΑ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΗΜΟΥΝ Τ Ε Λ Ε Ι Ω Σ ΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΤΕΓΝΗ......

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ....ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ Κ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΦΑΝΗΚΕ ΒΟΥΝΟ ΤΟ ΠΟΙΑ ΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ...ΚΑΜΙΑ ΔΗΛΑΔΗ! :cry::cry::cry:

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ????ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ..........ΚΡΙΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΗΘΕΛΑ Κ ΕΓΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.....

ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ Κ ΤΟ ΕΞΑΣΚΕΙΤΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ, ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ.......................ΚΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΓΙΑ ΜΑΣ!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.... ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕ Κ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΙ...

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ maraki19love ΚΑΙ joannitaKAImpempa ΜΑΛΛΟΝ ΗΜΟΥΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ... ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΣΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ .... ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ .

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΕΞΑΚΙ ΒΛΕΠΩ... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 9 ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΟΥ , ΟΝΤΩΣ ΠΟΝΟΣ ΟΥΤΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΤΣΙ... ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΛΥ... ΑΡΧΙΖΕΙ Κ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ Η ΕΛΛΕΙΨΗ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μανούλες και μελλούσες μανούλες. Μια παγωμένη καλημέρα και απο εμένα.

Μαράκι να πανε όλα καλά και αν κρατας τωρα τον γιο σου αγκαλιά τις ευχες μας!

Εγω πολύ ησυχα δουλιτσες εκανα εχθες εφτιαξα και πιτσα και κεικ και καλοφάγαμε το βράδυ και ευτυχως κοιμηθηκα καλά και είμαι ξεκουραστη σήμερα. Απο πονάκια και πετρώματα όλο και εχω αλλά τίποτα συνεχόμενο και ανησυχητικό.

Οσο για σεξ στην πρωτη μου εγκυμοσύνη δεν το ειχαμε ξεχάσει το αθλημα. Σε αυτην εδω μια ο χαμηλός πλακούντας μια η κούραση τίποτα απο τον 5ο μηνα και μετά. ακόμα και τώρα που μπορούμε και κανει και καλό για τον τοκετό τι να πω δεν θέλω καθόλου με την κοιλιά τούρλα.

Αυτά απο εμενα φιλια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!! Ευχομαι το Μαρακι να ειναι καλα και να εχει ηδη τον μικρουλη της αγκαλια!!

Την Πεμπτη εχουμε το Τζενακι και λογικα Ιωαννιτα εισαι η επομενη, εκτος απροοπτου βεβαια... Αντε να δουμε :):)

Εβιτακι ο μικρουλης οντως σου μοιαζει πολυ!Για το τικερακι πηγαινε πανω, εκει που λεει "πινακας ελέγχου μέλους" και μετα στην επεξεργασια υπογραφης και σβησε το παλιο τικερακι ή βαλε καινουργιο!

Αχ το σεξ πονεμενο θεμα, κι εμεις δεν κανουμε συχνα... ελπιζω τωρα στο τελος να το ξαναπιασουμε πιο θερμα το αθλημα!! ;)

Ναν μου υπομονη, ο μικρος σου δεν φαινεται να βιαζεται! Αφου εισαι οκ απολαυσε το..

Εγω εχω ακομα τα γνωστα θεματακια δυσκοιλιοτητας και δεν ειμαι και σουπερ.. Εν τω μεταξυ το βραδυ που αλλαζα πλευρο εκεινος ο πονακος πισω δεξια στη μεση εγινε ξαφνικα σουβλια και τα ειδα ολα! :o Μου φαινεται θα πω στον 9ο σαβαραλιασμενη...

Πολλα φιλια σε ολες και καλο χουχουλι με τετοιο κρυο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia m kalnmera sas marakiiiiiiiiiiiiiiii eisai movn n me tnv kalutern pareoula??euxomai k egw me tn seira m oti kalutero oti k an sumvainei!!!

evitaki m mia xara se vriskw kai me t mpoumpouko s kai mn stevaxwriesai kalomeleta k erxetai k to sexaki se ligo xaxaxaa...

ante sas paresure oles t sofaki kai m ginate sexomaneis xaxaxaxaa k emeis d mporw na pw d to stern8nkame mono twra 7o-8o an kai o giatros d mas eipe kati logw didumwn fovomastan ligaki k einai araia kai pou alla ok sumvnvazomaste kai me ta upoloipa xaxaxaxaxa kokkino X 8a valoume stn selida mas

nan & twiggy polla filakia

katerin@ mpainw na xazepsw gt akoma psaxnw makia!!!

maraki 19 & joannita ta leme stn diarkeia tns nmeras

jennaki kanena neoooooooooo?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακιααα μουυυ,

Καλε παλι μου βγηκε το ονομα??? :lol::lol::lol::lol::lol: ενοουσα εμενα τον αντρα μου και το σαμιαμιδι μου διπλα στο τζακι χαχαχαχχαα ,πονηρα μυαλααααα,

Λοιπον σημερα περιμενα πως και πως χιονι και με ξυπνησε ο αντρουλης μου για να δω λιγο χιονι πανο στο παρ μπριζ του αυτοκινητου μου χαχαχαχα αυτο ηταν του λεωωωωω σνιφ σνιφ τιποτα παλι γαμωτι, λατρευωωω το χιονι Μαρακι19 εισαι πολυ τυχερουλα το ευχαριστηθηκες !!κι εγω θα βγαινα ανετα για περιπατο στο χιονακι, εφτιαξες και γλυκακι βρε θηριο ακουραστη μπραβο!!Οσο για τον μπεμπη και ο δικος μου ποτε δεν γυρισε πανω !!σε ολη την εγκυμοσυνη κοιταει πανω ειναι περηφανο το σαμιαμιδακι :lol::lol::lol::lol:

Μαριπαπα μου ευχομαι ολα να πανε καλα,μη μου στεναχωριεσαι κι ευχομαι ηδη να εχεις το μωρακι σου γερο στην αγγαλιτσα σου!!ειδατε γυρνανε τα μωρακια τελικα οποτε να ναι με ή χωρις χωρο,εχει συμβει σε πολλες φιλες μου δεν μπορεις να κανεις κατι και δεν φταιει και ιδιαιτερα κατι απλα συμβαινει!!!

Ευακι ετσι ετσι τετοια αφανουλα χαχαχαχ !!καλε εσεις μια χαρα εμενα αδικα μου χει βγει το ονομα μονο στον υπνο μου το βλεπω εγω σε ολη την εγκυμοσυνη εκανα 3 φορες τιποταααααα,τωρα που θελω δεν θελει ο αντρας μου τον αγχωνει το μωρο χαχααχχααχ....υπομονη με καουριτσες!!

Ελινακι και Ευακι ηρωες οι αντρουλιδες μπραβο μακαρι να μη σας σωριαστουν τελικα και γελατε :lol::lol:

Φροσυνα μου παλι θεμα με το μερος? γιατι ετσι?εμενα επανερχεται μονο οταν τα φορτωνω στον κοκορα και δεν ακολουθω πιστα το προγραμμα που σου χω πει τι να πω υπομονη κοριτσακι μου ρωτα και τον γιατρο σου μηπως σου γραψει κανα σιροπακι τελικα !!

Ωρα για πρωινο μιας και ξυπνησα αργα η γαιδαρα τα λεμε αργοτερα!!φιλουθκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι ναι σας έχω νέα. Καλημερούδια κουκλίτσες. Λοιπον μόλις γυρίσαμε απ το γιατρό για τον τελευταίο έλεγχο. 1) Το μωρό έχει τέλεια και πλήρη θέση τοκετού.. αφού γελώντας η γιατρός είπε "Είναι στην πόρτα και κοιτάει περιμένοντας να του ανοίξουμε" 2) Ο τράχηλος μέσα σε 3 μέρες έχει εξαλειφθη 100% και είναι μαλακός τελείως. 3)Ως γνωστον ο κωλοτούμπας είναι μεγαλούτσικος για την εβδομάδα του.

Όλα αυτά σημαίνουν ότι αν σήμερα ή αύριο δεν πάω από μόνη μου (γιατί είχα πολύ γρήγορη εξέλιξη τις τελευταίες μέρες) Πέμπτη 8:00 θα είμαι στο νοσοκομείο και θα μου βάλουν κολπικό χάπι για να αρχίσουν οι πόνοι. Στην κατάσταση λέει που είμαι δεν πιστεύει ότι θα χρειαστεί ορός καν... ίσα ίσα ένα τσιγκλισμα θέλει το κωλοτουμπάκι....... και τώρα .... ΑΓΧΩΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tζενακι με το καλοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!Re agxwthikes esiiiiiii???Oi thessalonikies masane re??? (giati oi kalamatianes fovountai gia ta kala....prepei na eimai i pio fovitsiara tou forum!!!!)Ola kala tha pane kai tha kratas savvatokiriako to kwlotoumpaki!!!!!!!!!!!!!!Exeis polleesssss euxes!!!!

Me kanena pono!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα δε σου είπα? Μισή Καλαματιανιά είμαι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε . Ο μπαμπάς μου είναι απ το Δάρα Μεσσηνίας.. κι αν εκεί στην Καλαμάτα ξέρεις ένα μαγαζί με ρούχα που υπάρχει πολλά χρόνια Σάσα... είναι η νονά μου χιχιχχι. Άρα δικαιούμαι και εγώ να φοβάμαιιιιιιιιιιιιιιι

Πάντως ρε κοριτσια τι σκεφτόμουνα... εγώ με την κόρη μου 2 μέρες διαφορά γενεθλίων (24/9 αυτή 26/9 εγώ) ο γιος μου με τον κωλοτούμπα 3 μέρες (30/1 ο Χρήστος 2/2 ο κωλοτούμπας) ... ούτε κανονισμένα να τα είχα χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!'!!

Εβιτακι να σου ζήσει ο μπεμπουλης. Είναι γλυκας!!! Να τον χαίρεσαι. Να ναι πάντα γέρος και δυνατός!!!

Τζενακι κοντευεις και εσυ!!! Άντε με το καλο και με έναν πόνο!!! Σε δυο μερουλες θα κρατάς τον κωλοτουμπα σου αγκαλιτσα!!!!

εγω κοριτσάκια πριν λίγο γύρισα απο το καρδιοτοκογραφημα. Με είδε η συνεργάτης του γιατρού μου γιατι έκανε επέμβαση αφαιρεσης χολης ο κακομοίρης και είναι κρεβατομενος!!! Τα νεα μου είναι ότι ο πλακουντας είναι αρκετα ώριμος και μάλλον δεν θα με πάρει ως την άλλη Πέμπτη να γεννησω. Οι κινήσεις του μωρού είναι καλές. Μου είπε όμως ότι μάλλον θα μπω με πρόκληση να γεννησω αυτο το Σαββατο :o . Θα με πάρει τηλ την Παρασκευή αφού μιλήσει με τον γιατρο μου, για να μου πει αν θα κανω εισαγωγή το Σάββατο η θα πάω για καρδιοτογραφημα πάλι και εκείνη την ώρα θα αποφασίσουν αν θα μείνω μέσα και γεννησω με πρόκληση!!! Η αλήθεια είναι ότι με έχει πιάσει μια αγωνία... Βασικά που υπάρχει πιθανότητα να μην είναι εκει ο γιατρός μου :shock: !!!! Αλλα όλα θα γίνουν!!!! Τώρα προσπαθω να μάζεψω το σπίτι για να μην είναι χάλια αν γεννησω τελικά.

Αυτα τα νεα για την ώρα.

Φιλακια Πολλά κοριτσάκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ΒΛΕΠΩ ΑΡΧΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΖΕΝΗ Κ ΦΛΩΡΙΑΝΑ.....

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΛΕΣ ΦΟΟΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ!!!!

ΤΖΕΝΗ ΕΣΥ 3ο ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΠΑΛΙ ΦΟΒΑΣΑΙ???ΗΛΠΙΖΑ ΟΤΙ ΣΤΟ 2ο ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ....

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΕΝΤΟΝΟ ΠΟΝΟ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΟΥΝΙΕΜΑΙ Η' ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ...ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΙΝΗΤΗ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΜΠΕΔΩΘΗΚΕ?ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ....ΟΤΑΝ ΕΜΠΕΔΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ 'Η ΜΠΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα Τζεναρα τελεια τα νεα σας !!εγω ευχομαι να πας απο μονη σου και χωρις χαπι!!με το καλοοοοο και το αγχος φυσιολογικοτατο περιμενουμε τον κολωτουμπα να δουμε τι θα κανει οταν γεννηθει θα συνεχισει να ναι κολωτουμπας χιχιχιχιιχ,

Καλε Φλωριανα μου κι εσυ με το καλοοοοοο πολλες γεννες!!μακαρι να πανε ολα καλα κοριτσακι μου και να εχεις και τον γιατρουλη σου εκει!!!ολα ευχομαι να πανε καλα !!

Κικιτσα που εισαι σε πηρε ο υπνοςςςς ακομα κοιμασεεεεε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζενακι με το καλοοοο!!!! Μην αγχωνεσαι ο κωλοτουμπας ειναι ετοιμος να βγει και καταπληξει τον κοσμο!! ;) Ευχομαι να πας μονη σου και να μη χρειαστει χαπι..

Φλωριανα μου ηρθε η ωρα??!!! :o:):) Ολα καλα θα πανε.. ευχομαι κι εσυ να μην χρειαστεις προκληση.. Αντε ερχονται κι αλλα μωρακια, τι χαρα!!

Ιωαννιτα υπομονη, μαλλον κατεβαινει η μπεμπα σιγα σιγα...

Κι εμενα παιδια νομιζω οτι εχει κατεβει η κοιλιτσα, δεν πιεζομαι πια και κατω απο το στηθος.. Σοφακι καλα τα πηγαινα ρε γμτ με το συστημα σου, αλλα ειναι μια η φορα που τυχαινει και υποφερω. Θα ρωτησω τη γιατρο τι να κανω σε αυτες τις πολυ δυσκολες καταστασεις. Οχι τιποτε αλλο, αλλα φοβαμαι οτι το πολυ σφιξιμο θα δημιουργησει αλλα προβληματα.. :o

Ααα εχω και δυο ερωτησουλες.. Εσεις εχετε παρει φορμα εξοδου? Με αυτη βγαζουμε τα μωρακια απο το μαιευτηριο ή με φορμακι και κουβερτουλα θα ειναι οκ? Ρωταω γιατι σκεφτομαι να ζητησω μια οταν με ρωτανε τι δωρο θελω και να μην παρω εγω. Επισης, γνωριζει καμια αν δινει το ΙΚΑ αδεια ή και καποιο επιδομα στον μπαμπα?

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia !!!! edw eimai kai egw, den gennhsa telika,,prolava efaga kai to glukaki pou etoimasa xtes... oi ponoi olo to vradi de stamatisan h koilia petrwne sunexeia kai h plath ponouse mexri pou 3aplwsa na koimh8w, meta eixame alla mia na katevenw sunexeia gia tsisa mia na mhn mporw na alla3w pleyro, kai mia na idrwnw sunexeia... ouf den antexw allo ..

aurio exw rantevou me ton giatro na dw ti 8a mou pei. an kai pistevw 8a me afisei kai pali na perimenw mexri o mikros na apofasisei monos tou pote 8a vgei....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοριτσάκια μου φτάνει η ώρα!!!! Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι το μωρό είναι ψηλά και ελπίζω να μην χρειαστεί καισαρικη!!!! :shock::? .

Μαράκι δεν πρέπει να έχουμε ξανά μιλήσει αλλα σου εύχομαι να γεννήσεις σύντομα και να μην ταλαιπωρηθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΣ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ?ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ Σ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι εδώ είμαι ...... στις 13 ξύπνησα :oops::lol::lol::lol: η γαϊδάρα........

Πάλι το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά, με διακοπές από τις 2 μέχρι τις 7 και όρθια..... και έπεσα μετά κατά τις 10 μέχρι τις 13 συνεχόμενα το ευχαριστήθηκα, μόνο που πιάστηκα και πόναγα όταν σηκώθηκα.... με έπαιρνε και το Τζενάκι να μου πει τα νέα της η καημένη και εγώ η γαϊδάρα ονειρευόμουν :lol::lol: όχι πονηρά όνειρα....βρε Σοφάκι πως σου βγήκε πάλι το όνομα, και εγώ που σου είχα πει είστε τρεις για τον μπέμπη έλεγα και κάπου εκεί μπερδέψαμε τα μπούτια μας :lol::lol::lol:

Καταρχήν εύχομαι το Μαράκι μας να έχει γεννήσει, να έχουν πάει όλα καλά και έχει αγκαλίτσα τον μπέμπη της...δυστυχώς έτσι είναι μέχρι τελευταία στιγμή ποτέ δεν ξέρεις σε τι θέση θα είναι το μωράκι, τι να κάνει και αυτό το καημένο, ζορίζεται και αυτό........

Τι λες τώρα Φλωριάννα, ο γιατρούλης μας είναι ξάπλα? απαπάαααααααα σου είπε για πόσο καιρό, αρχίζω να αγχώνομαι τώρα....εγώ έχω να πάω την άλλη Τετάρτη, ποια είναι η συνεργάτιδά του? αυτή η καστανόξανθη, αδύνατη που έχει κάθε φορά εκεί με τα γυαλιά?

Τζενάρα μου άντε με το καλό να έρθει ο κωλοτούμπας και μακάρι να ανοίξει μόνος του την πόρτα ;)

Εβιτάκι απόλαυση η μητρότητα ε? άντε κοριτσάκι μου να στρώσετε τώρα και σαν ζευγάρι, γιατί εγώ έχω ξεχάσει πως γίνεται :lol: αράχνες έχουμε πιάσει, από το Πάσχα και να δούμε πόσο ακόμα :lol::lol::lol:

ΝΑΝ, joannita και maraki19love είστε η επόμενες και η πάππυ που είναι και αυτή πρέπει να έχει πάρει σειρά ...

Φροσύνα και εγώ πονάω πολύ τώρα στον ύπνο, αν δεν γυρίσω συχνά πλευρό......υπομονή, εγώ όποτε προλαβαίνω ρίχνω έναν υπνάκο, και όταν με αφήνουν οι καούρες......

Βρε Κατερινάκι όλες έχουμε φόβο, άλλο που δεν το λέμε.......

Εβάκι πως είσαι? οι μπουμπούδες?

Σοφάκι εδώ το πρωί έριξε τόσο λίγο χίονι ίσα ίσα που φαινόταν.... και όταν έφυγε ο καλός μου στις 8 με παίρνει και μου λέει στο Ίλιον έχουν όλα τα αυτοκίνητα χιόνι και εδώ τίποτα:cry: .......

Αλήθεια κορίτσια με τα κιλά πως είμαστε? εγώ σήμερα που ζυγίστηκα είμαι +13 :roll: ΄΄εχω φάει πολύ τον τελευταίο καιρό :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia m akouw uperoxa nea jennaki me t kalo o kwlotoubitsas s kai eeeeeela mnv eisai xestroula xaxaxaxaxa ola mia xara kai na deis pou monos t 8a er8ei emeis s stelnoume tnv agapn mas kai tis 8etikes mas skepseis!!!!

floriana meta exeis esu seira!!!!an telika eisai sto rea kai o giatros s d mporesei,pou euxomai t anti8eto fusika ,8a se analavei logika o dikos m fwtopoulos legetai!!!!euxomai ta kalutera na exeis t dr s mazi s kai ola mia xara gia tnv mpoumpoukitsa s

ax polu euxarista neaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααα Κικιτσα, μιλαμε για υπνο οχι αστεια εκανα τη μερα νυχτα...., λεμε τωρα χαχααχχα,παλι καλα που οποτε μπορεις ριχνεις κι εναν υπνακο μαζευε υπνοοοοο ερχονται δυο αντρακια!!ναι καλε αλλες εχουν το ονομα αλλες τη χαρη σεξουλιαρες μου...

Φροσυνα εμενα μου πε οτι αν δεν μπορω με τιποτα να βαζω ενα υποθετο γλυκερινης εχω βαλει 2 φορες μεχρι τωρα σε 10 λεπτα κομπλε......αλλα μονο οταν με τιποτα!!!Υπομονη!! πλυντηρια μετα την πεμπτη που ειπαν θα φτιαξει ο καιρος γιατι δεν σε βλεπω να στεγνωνουν εκτος κι αν τα βαλεις μεσα κοντα στο καλοριφερ

Κι εγω πια στον υπνο τιποτα μονο τα κλαματα δεν βαζω οταν αλλαζω πλευρο η λεκανη μου με πεθαινει στον πονο καμια φορα θελω 10 λεπτα να σηκωσω το ποδι απο τον πονο, ασε ο ιδρωτας αλλαζω 3 φορες μπλουζα να δω ποτε θα παθω τιποτα μαλλον γι αυτο ποναει ο θωρακας , ιδρωτας-κρυο, ισον.... μαλλον συνεχεια κρυωμα!! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοριτσάκια μου φτάνει η ώρα!!!! Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι το μωρό είναι ψηλά και ελπίζω να μην χρειαστεί καισαρικη!!!! :shock::? .

Μαράκι δεν πρέπει να έχουμε ξανά μιλήσει αλλα σου εύχομαι να γεννήσεις σύντομα και να μην ταλαιπωρηθεις!!!

euxaristw flwriana mou kai esu to idio!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΥΠΟΦΕΡΕΙς ΚΙ ΕΣΥ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΖΕΙς ΠΛΕΥΡΟ Ε? Εμενα δεν συμβαινει παντα, τι να πω.. κι ευτυχως δεν ιδρωνω ακομα :shock: Αντε κουραγιο, σαραβαλακια γιναμε!! Θα ρωτησω για αυτα τα υποθετα, να τα εχω για ωρα αναγκης.. Παντως σημερα ειμαι ενταξει, υπεφερα λιγακι αλλα οκ!!:ymapplause:

Κικη μου καλα κανεις και κοιμασαι οταν μπορεις, αφου υποφερεις τα βραδια. Εγω ξυπναω νωρις αλλα την πεφτω και το μεσημερακι... :oops:

Ελινουλινι ειδα στο fb οτι θελεις να χορεψεις, πολυ γελασα!! Παντως η δασκαλα γιογκα μας κανει και χορευτικες κινησεις, αυτες που λικνιζεις τη λεκανη τυπου τσιφτετελι.. κανουν πολυ καλο! Οποτε μη το φοβασαι!!

Ευακι και Μαρια19 φιλακια... και σε ολες τις υπολοιπες φυσικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικη μου αυτη ειναι η συνεργατης του. Μου φάνηκε αρκετα εμπειρη και αναλαμβανει αυτη τους τοκετους του μεχρι να γυρισει. Μου ειπε ομως οτι το Σαββατο μπορει να ειναι εκει.

Ιωαννιτα μου, μου ειπε να γεννησω τωρα γιατι ο πλακουντας ειναι πολυ γερασμενος (το ειδα κι εγω στον υπεριχο, ηταν σχεδον ολος ασπρος!!!) με αποτελεσμα να μην οξυγονωνεται καλα το μωρο και να μην αναπτησεται σωστα, πραγμα που ειναι αρκετα επικηνδυνο. Γι'αυτο μου ειπε για προκληση το Σαββατο.

Με πηραν βεβαια πριν λιγο απο το ιατρειο του, μου ειπαν οτι ειδε ο ιδιος τις εξετασεις μου και να παω ξανά στο Ρεα την Πεμπτη να ξανακανω καρδιοτοκογραφημα και υπερηχο :? . Λετε να με βαλουν εσπευσμενα την Πεμπτη;; Τωρα θα μου πειτε τι Πεμπτη, τι Σαββατο... ελπιζω μονο να γεννησω φυσιολογικα!!! δεν με φοβιζει η προκληση, αλλωστε και τον γιο μου, ετσι τον ειχα γεννησει, απλα εκεινος ειχε κατεβει. Μια μερα πριν το ραντεβου βεβαια, αλλα ηταν πιο χαμηλα απο την μπουμπου!!! Μου ειπε αυτη η γιατρος να το ριξω στο σεξ για να μαλακωσει η τραχηλος, οποτε απο σημερα ξεκιναω εντατικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...