Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

Μολις μπηκα στο σπιτι απο το πρωι!!!! Σας διαβαζω και στην δουλεια στα κλεφτα!!!

Σαμανθα μου εγω δεν μπαινω σε ασανσερ!!! τωρα που πηγα οδοντιατρο ανεβηκα στον 5ο με τα ποδια και καθε φορα που παω!!!! που να μ 'εβλεπες που ειχα τον Διονυση στο καθισματακι αυτοκινητου και ανεβενα επανω!!!!!

Και εγω εαν εμενα τωρα εγκυος του ειχα πει του ανδρα μου οτι δεν θα ηθελα να μαθω τι ειναι, μου αρεσει να το μαθω εκεινη την στιγμη τωρα που εχω και αλλα 2.

Οσο για την εγγυηση προσεχε γτ θα σου τα φαει τα λεφτα. μας εχουν φαει εμας αρκετα σε εγγυησεις.

Γωγω τι ωρα εχεις ραντεβου αυριο; καλη επιτυχια!!

Σουλα μου καλο τρεξιμο!! τωρα πια θα σε κραταει σε φορμα για να μην παχυνεις!!!! Πως πατε με το κρυο επανω;

Δαναη ξεχνα μωρα μια μερα την διαιτα και φαεεεεεεε!!!

Εγω με τον Αλεξανδρο θα παρουμε σουβλακια και θα τσινκισουμε!!!!!! το κανω για το παιδι πιο πολυ γτ μονοι παλι θα ειμαστε.

Παω να ταισω τον Διονυση κοκορετσι (ρυζαλευρο :lol::lol::lol: )!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αναστασια μου πολυ ωραια τα καροτσια που βρηκες!!!!!

αλλα ο αντρας μου δεν συμφωνη σε καροτσι για διδυμα εγω το βρισκω βολικο οταν ειμαι μονη μου θα μπορω να παω καπου με δυο παιδια...δεν ξερω ισως τον καταφερω...προτειμω ομως καροτσι που κ οι δυο θεσεις κοιτανε μπροστα...

ο αντρας μου λεει οτι χειμωνας θα ειναι που θα πηγαινω τοσο πολυ πια!!

αχ με βαλατε σε σκεψεις τωρα!!!!

ελενα οκ τοτε κλειστο μην περιμενεις καθολου!!!!το ενοικιο ποσο ειναι???ειπες οικονομικο προσεχε αν με πεις 600 ευρω θα σε βαρεσω!!!!! :lol::lol::lol::lol: καλα εισαι κ μοντελακι τι να λεμε τωρα!!!

ητε στον 7ο ητε εφτα μηνων μια ειναι η αληθεια σε 3 μηνες γεννας :shock: τελος!!! :lol::lol: δαναη λυπησου με...!!!!!!!!τι κοτομπιφτεκια κ πανσετες κ τζατζικια!!!!αχχχχ!!!τα θελω ολα!!!!!

καλα αυτη η σαλατα υπερπαραγωγη!!!!!

αντε κ αλλη απο δω σουβλακια!!!welcome γεωργιαννα!!!!!ηρθες να με αποτελειωσεις :lol::lol:

σημερα ειχε καλη μερα βγηκα καροτσαδα επιτελους!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμανθα 5-6 μαρτιου θα παμε για αυχενικη!!!

σημερα επαιρνα ολη μερα τον γιατρο τηλεφωνο να κλεισω ραντεβου κ εχει βαλει ενα συστημα να σηκωνει το τηλεφωνο τηλεφωνητης αφηνεις νουμερο κ σε παιρνει σκατα δεν με πηρε!!!!! :evil: λεει οτι εξεταζει απο τις 9 ως τις 5 εγω αφησα μυνημα στης δυομιση θα περιμενω κ αυριο κ αν δεν επικοινωνισει θα παω σε αλλον σιγα μην παρακαλαω να δωσω τα ευρουλακια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ,έχεις αύριο το ραντεβού για τη δουλειλα;;καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!!

η μικρή σήμερα όσο θήλαζε είχε όρεξη για παιχνίδια,σηκωνόταν,καθόταν κ μετά έβλεπε ότι το στήθος είναι μακριά,έκανε με το στόμα της μαμ-μαμ-μαμ,έσκυβε και θήλαζε!

παω να πλύνω τη σαλάτα κ να φτιάξω το τζατζίκι,αν κ θα έπρεπε ήδη να έχω τρίψει το αγγούρι κ να το έχω αφήσει να στραγγίξει,έπαιζα με τη μικρή,μιλούσα στο τηλ κ δεν πρόλαβα!έφυγααααα!καλά να περάσετε απόψε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό τσίκνισμα!!!!!!!!!!!!!!!εμείς τσικνισαμε στο σχολειο της μικρής μας ,ο σύζυγος είναι πρόεδρος γονέων και οργανωσαν μια γιορτή για όλο το χωριό,,πολυ σουβλάκι!!!!!!!!!!!!!!!να περάσετε καλά οτι κι αν κάνετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σουλιτσα φοβερά καρότσια,απο τιμες δεν ξερω....

Αναστασια κι εμεις το έχουμε το 700αρι μας στην eurobank....

Γεωργιάννα πως πας με τη δουλεια ,κουραση;

Δαναη λιγο τσατζικακι κι απο δω......

Γωγώ με το καλό.

Ολες οι υπολοιπες να είστε καλά....καλό σας βράδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω βρε γλυκερια εμεις δινουμε 400 σο δανειο κ μας φαινετε βουνο!!!!

εσεις που δινετε τοσα πολλα πως τα βγαζετε περα???τι μισθο πρεπει να παιρνει καποιος για να δινει τετοια δοση????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεδη δεν θυμαμαι ποια κοπελα χρησημοποιη πανες babylino???εχω τρεια κουπονια που ληγουν 3 μαρτιου εγω δεν θα τα χρειαστω να τα δωσω τουλαχιστον μην πανε χαμενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφηστε το κοριτσια...πικρα,η κατασταση δανειο....και να σου κοβουν περιπου 5 μισθους το χρονο ,που στην ουσια αυτα ηταν το δανειο σου......και επιδη ζεις και σε χωριο να θες και 200 ευρω βενζινη για να πηγαινεις στη πολη,για τα εξωσχολικα του παιδιου,φαρμακειο,γιατρους τα βασικα,δηλαδη.....ηρθαμε να στηριξουμε ενα χωριο και μας το ανταποδιδουν......αντι να μας πληρωνουν που καναμε πραξη την αποκεντρωση ,μας επιβραβευουν με αυτο τον τροπο....μ επιασε το παραπονο παλι......ευτυχως που εχω την αδεια και θα παω τον Σεπτεμβρη για δουλεια,αλλιως δεν θα βγαιναμε φετος με τιποτα.

Ευχαριστω ,Σούλα μου εγω παίρνω libero και ειχε 50% στο carefour και πηρα καποια πακετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο με τον εμετο επιδεινωθηκε και μου ειπε η παιδογαστρεντερολογος αμα το βραδυ δεχτει μπιμπερο εκτος απ το στηθος να δωσω αντιαναγωγικο και εδωσα λιγο αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξινή μου βγήκε η τσικνοπέμπτη.........

Από τις 12 δηλαδή εδώ και 2 ώρες και 28 λεπτά προσπαθώ να την κοιμήσω....

Τα νεύρα μου κρόσια.... :evil:

Έχει γίνει κόκκινη απ'το κλάμα. Όλα τα δοκίμασα. Ενώ την παίρνει ο ύπνος, με το που την ακουμπάμε στο κρεββάτι της τσιρίζει και μετά πάλι από την αρχή............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Αφρο μου,περαστικά!θέλει προσοχή με τον εμετό ειδικά όταν είναι ξαπλωμένη.υπάρχει πιο αντιαναγωγικό γάλα από το μητρικό;

Αναστασία,δοκίμασες να τη βάλεις ξύπνια στο κρεβάτι της κ να κοιμηθεί εκεί τηρώντας χρόνους;είναι λογικό να τσιρίζει μόλις την αφήνεις στο κρεβάτι,γιατί αποκοιμιέται πάνω σας κ μετά ταράζεται με την αλλαγή.εγώ θα την νανούριζα λίγο πάνω μου με τραγουδάκια κ πριν κοιμηθεί θα την έβαζα στο κρεβατάκι της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Αχχ βρε Αναστασία μου,πως σας τυρανάει η Γεωργία μας...

Δανάη έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με την Αναστασία,αν δεν εχει κοιμηθεί βαριά για να την βαλω στην κούνια,δεν υπάρχει περιπτωση να κάτσει,χώρια που ξυπνάει την νυχτα όρθια για να την παρω.

Ναι,ειναι τεραστιο πρόβλημα....τωρα που αρρωστησε ειδικά,επειδή ηταν ασχημα μπουκωμένη κ πρεπει να παρακολουθούμε την καθε ανασα της,την ειχα στο κρεββατι μας.

Αντε τωρα φτου κ απο την αρχή.

Αναστασία αν βρείς το κόλπο πες το κ σε μένα.

Σας ευχαριστω για τις ευχες σας....στις 14.00 θα φύγω να πάω Μαρούσι κ το ασχημο είναι πως αδιαθέτησα 1η μέρα κιόλας.....αμάν ρε γμτ !!!

(με εχουν πάρει 3 φορές για να μου αλλάξουν το ραντεβου εν τω μεταξύ καλο ε???)

Να δω ποτε θα ερθω στα ισια μου!!!

Εμεις εχτές φακο-τσικνίσαμε...αν δουλευει ο αντρας,δεν εχει τιποτα νόημα.Γιορτές κάνουμε αν τυχει κ δεν δουλευει ,δυστυχώς.

Δουλευει κ η μάνα μου,ειμαστε κ αρρωστουλικα ...οπότε...καλή χώνεψη σε εσάς :D

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Κι ομως Δανάη ,μια κοπελα που γνωρισα στο Ρίο όταν γέννησα,έκοψε το θηλασμό,γιατι το μωρό,2 μήνες μετα τη γενηση του δεν σταματούσε το κλάμμα μετά από καθε γευμα και περασε στο ξένο, μπορει να ειναι σπανιο αλλα συμβαίνει ,επειτα μου ειπε οτι και η μεγαλη της η κορη ποτε δεν ευχαριστηθηκε το θηλασμο αλλα σε πιο μικρο βαθμο και δεν ειχαν φτασει σε αυτο το συμπερασμα οι γιατροι τοτε

Ο λευτεράκης είναι καλύτερα.ερχομαι να πιστέψω ότι όλα ειναι απο τα δοντια,4-5 φορες κακακια ,λιγο πυρετο το βραδακι,ανησυχια τη νυχτα,τον εβαλα στο κρεββατι μας για να κοιμηθεί, που δεν είχε ξαναγινει,αλλα ταυτοχρονα ,ορεξη για φαι ,παιχνιδι...περιεργα.....

Την Κυριακη,εχουμε το πικολο το καρναβαλι μας θα κατεβουμε με το σχολειο μας ,ειμαστε μπαλες ποδοσφαιρου,θα σας βαλω φωτο,πολυ ωραια στολη ,ευχομαι να μας βοηθησει ο καιρος.....

Πάω για παστιτσιο,να εχετε μια τελεια ,παγωμενη μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw kali epitixia!!!!

K egw perimenw periodo tin kiriaki k otan mou eipe pws 3ekinw douleia stis 1i martiou k oxi amesa xarika giati tis prwtes 2-3 meres mou paei potami k 8a ntrepomoun na pigenw ka8e treis k ligo toualeta, den paw kala ee? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

σημερα δεν κουναω δαχτυλακι!!!χουζουρεψα στο κρεβατι με τη μικρη ( τον πρωινο θηλασμο τον κανουμε στο κρεβατι μας) για καμια ωρα, μετα παιξαμε στον καναπε, τωρα κοιμαται κι εγω λιωνω στο ιντερνετ :lol::lol: χτες ψησαμε με φιλους και ημουν στο ποδι ολη μερα και κουραστηκα!!δεν με πολυειδε και η αθηνουλα και μου 'λειψε :)

γωγω καλη επιτυχια στη συνεντευξη!!!σε εταιρεια πας;;;; να μας πεις πως πηγε!!!υπομονη με τον υπνο, οταν αλλαζουν οι συνηθειες ,το μωρο θελει το χρονο του να επανελθει :(

σουλακι,συγχαρητηρια για το ελενακι σου!!!καλα περπατηματα!!!σκεφτεσαι για διπλο καροτσι;;;παντως ,οπως ειπε και η αναστασια, καλη λυση ειναι ο μαρσιπος και οταν μεγαλωσει λιγο η ελενα, μπορεις να προσθεσεις μια βαση στο πισω μερος του καροτσιου και να στεκεται ορθια!!!

ελενα, τελικα δεν θα μετακομισετε;;;εμεις μενουμε διαμερισμα ( προικα του αντρα μου :lol: ) σε τριωροφο ,μαζι με την κουνιαδα μου και τα πεθερικα μου.....ειμαστε στον 1ο χωρις ασανσερ και δεν ειναι πολυ δυσκολα,αλλα καποιες φορες θα ευχομουν να υπηρχε :( ειμαστε σε εντελως οικογενειακη φαση με τα καλα του και τα κακα του!!!το ευτυχημα ειναι οτι δεν εχουμε ενοικιο η δοση, γιατι πλεον ειμαστε με ενα μισθο και δεν περισσευει δραχμη...

γλυκερια μου, περαστικα στο λευτερακη!!!τα δοντακια του;;; καλα να περασετε στο καρναβαλι!!!

αφρο,δεν καταλαβα τι επαθε η αννουλα....κι εγω συμφωνω με τη δαναη, καλυτερο απο το μητρικο δεν υπαρχει!!!η δικη μου απο 2 μηνων εκανε πολλες γουλιες αλλα εφοσον δεν εκλαιγε και δεν εδειχνε να ποναει δεν σκεφτηκα να της δωσω κατι αλλο....

αντρια, συγγνωμη,αλλα δεν καταλαβα τι εγινε τελικα με τον γαστρεντερολογο που πηγατε τη βικτωρια...τι ειχε;;;τωρα κανει γουλιες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mou o gastrentologos den mas vrike apolitws tipota, 4ilafise tin koilitsa tis gia kamia stenwsi alla tou fainontan ola kala kaname k ultrasound koiliakis xwras k itan OLA teleia stomaxi, entero ele3e k ta ginaikologika mas :lol: o giatros mou eipe na alla3oume gala mipws k eixe allergia i disane3ia se ekeino pou epine k an se 10 meres den doume diafora na 3ana milisoume alla 1 mera prin pame sto giatro eixa dei veltiwsi alla pigame afou eixa kleisei to rantevou, 3ekinisame k gala gia allergeies alla prin meres pou mou eixe teleiwsei k tis edwsa apo to palio pali gia dokimi den mou evgale ka8olou goulitses, den 3erw telika ti eixe k efige apo mono tou (den itan kriwma giati mas talaipwrouse paaaara poli) alla eutixws li8ike to provlima mas..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

μπηκα κρυφα....ςςςςςςς!!

Το απογευμα εχουμε παιδιατρο και ανυπομονο!!!

Αφροδιτη αλα θα κανεις να ξεκουραστεις!!

Γλυκερια περιμενω φωτο!! περαστικα στο φρατζολακη σου!! δεν εχω ντυθει ποτε!

Γωγω περιμενουμε νεα καλη επιτυχια!!!!!!!!!

Εγω ειμαι λιγακι τσαντισμενη με την παθερα μου και την κουνιαδα μου, τα εχωσα και στον ανδρα μου, θα σας πω μετα!!

Παρασκευη σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

μπηκα κρυφα....ςςςςςςς!!

Το απογευμα εχουμε παιδιατρο και ανυπομονο!!!

Αφροδιτη αλα θα κανεις να ξεκουραστεις!!

Γλυκερια περιμενω φωτο!! περαστικα στο φρατζολακη σου!! δεν εχω ντυθει ποτε!

Γωγω περιμενουμε νεα καλη επιτυχια!!!!!!!!!

Εγω ειμαι λιγακι τσαντισμενη με την παθερα μου και την κουνιαδα μου, τα εχωσα και στον ανδρα μου, θα σας πω μετα!!

Παρασκευη σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!

χεχεχε!!γεωργιαννα, καλη ξεκουραση και σ'εσενα!!!να μας πεις, οι πεθεροκουνιαδοιστοριες συνηθως σε κανουν να τραβας τα μαλλια σου!!εγω παλι ειμαι λιγο φορτωμενη με τον αντρα μου, αλλα θα προσπαθησω να του μιλησω αργοτερα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Κι εμείς τεμπελιάζουμε σήμερα! Έχω αράξει με τον Άρη στο δωμάτιό του, το οποίο έγινε κουκλί, έκανα κάποιες αλλαγές για να είναι τελείως ασφαλές να κυκλοφορεί μέσα και του έβαλα κι αυτό το αφρώδες πάτωμα-παζλ κάτω και είναι σαν παιδότοπος, αφού κι εγώ δε θέλω να ξεκολλήσω από εδώ!

Είχαμε κι εμείς λίγο δύσκολη νύχτα, ενώ είχε κοιμηθεί νωρίς και ήταν πολύ κουρασμένος από το προχθεσινό ξενύχτι, στη 1 άρχισε να κλαίει χωρίς να έχει ανοίξει τα μάτια του, τον έπαιρνα αγκαλιά, ησύχαζε για 2-3 λεπτά και μετά πάλι, έβαζε και τα χεράκια του στο στόμα, μάλλον αυτό το 4ο δόντι τα φταίει όλα, ε μετά από μια ώρα του έδωσα ντεπόν αλλά τελικά ησύχασε κατά τις 3:30!

Γωγώ καλή επιτυχία, περιμένουμε νέα σου!

Άφρο τι έγινε με την Αννούλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,εχω μια απορια....απο 6 μηνων ( με παραινεση της παιδιατρου :evil: ) μετα το βραδινο θηλασμο, εδινα στην αθηνα και ξενο,100 μλ που αλλοτε επινε λιγο, αλλοτε ολο και αλλοτε καθολου... εν τω μεταξυ, θηλαζω σταθερα πρωι-βραδυ,δεν μου εχει δειξει να θελει μεσα στην ημερα η εγω ,τουλαχιστον, δεν εχω καταλαβει κατι τετοιο, και απ'ο,τι διαβαζω αυτο θα μας οδηγησει σε αποθηλασμο....εχουν περασει 2 μηνες, και τις τελευταιες μερες δε θελει να βλεπει καθολου μπουκαλι.. και εδω αναρωτιεμαι για καποια πραγματα...αν εχει μειωθει η ποσοτητα, δεν θα επρεπε να πειναει και να πινει και ξενο;;;;απ'την αλλη, δεν ειμαι σιγουρη οτι χορταινει, αλλα δεν διαμαρτυρεται...σ'αυτη τη φαση που βρισκομαστε, υπαρχει κατι αλλο να κανω απο το να παρακολουθω το βαρος της;;;; πανες γεμιζουμε και κακακια κανει 2-3 φορες την ημερα...βεβαια,τρωει και ικανοποιητικα μεσα στη μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα απο Μαρούσι,παρεπιπτόντως χιόνιζε....

Λοιπόν ο κύριος εργοδότης μου δινει 300 ευρώ στο 4ωρο,να μην φευγω στην ωρα μου εφόσον εχει πελατες στο κατάστημα,να πηγαίνω νωρίτερα,να μην κάνω ότι κάνουν οι αλλοι π.χ που σχολάνε στην ώρα τους ακριβώς,να κάνω κατάθεση ταμείου σε τράπεζα όταν χρειάζεται που σημαίνει μεγάλη ευθύνη κ αν τελικά αποφασίσει να συνεργαστούμε,θα με παρει τηλ μέχρι την Τρίτη για να δουλέψω εκπαιδευτικά στο καταστημα του Αεροδρομιου....2 μέρες ανευ αποδοχών κ μεταφορικών.

Πολύ εκμετάλευση,αλλά τι να κάνω?

Θα πάω αν χρειαστεί κ ας τα εχω παρει κρανίο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...