Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

Kalimera!!!

Daphne mou na ziseis, xronia polla k kala me ugeia..Panta eutuxismeni k oti po8eis..Na se xairetai i oikogeneia sou..

Apo tin 1i Martiou 3ekinw douleia 8-1 600evro ka8ara..Auto pou den mou arese omws einai pws mou eipe na min meinw sintoma egkios :shock: mou eipe ee twra gennises..Mou ir8e na tou pw ti les kale? i kori mou 8a einai sxedon 10 minwn otan 8a er8w douleia k esi mou les pws twra gennisa? Me agxwse k me provlimatise auto pou mou eipe k an meinw logou xari sto 6mino apo tin mera pou 8a paw douleia 8a skeftoume pws 8a tou to anakoinwsw ? I 8a tou dwsw anafora ti kanw sto krevvati mou? :evil:

Axxxx :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπονζούρ!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Σας αγαπώ!

Ο άντρας μου με ξύπνησε με γλυκό γλυκό φιλί και το happy birthday του Stevie Wonder (κλασσικό!!) και χορέψαμε πρωί πρωί με τον Αρούλη αγκαλιά και το σκύλο να χοροπηδάει στα πόδια μας!

Σας αφήνω γιατί έχω δουλειές με φούντες!

Σμουτς!

Άντρια συγχαρητήρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη, χρόνια πολλά με πολλές-πολλές ευτυχισμένες στιγμές! Να είσαι γερή και δυνατή γιατί η γυναίκα - μαμά είναι ο στύλος της οικογένειας!

Μια χαρά ο Αρούλης στο θεατρικό χτες.

Δανάη, ωραίο το δωράκι στους γονείς σας!

Αφροδίτη, ναι μπορείς από τώρα να της δίνεις νερό με το εκπαιδευτικό ποτηράκι.

Άντρια, μπράβο για τη δουλειά! Και γι'αυτά που λέει ο τύπος για το 2ο νινί, μη δίνεις σημασία! Όλοι έτσι λένε. Κι εγώ που δουλεύω στο δημόσιο, τα ίδια μου είπανε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia mou se euxaristw alla me agxwse poli giati prin liges meres sizitousa me tin 3aderfi mou k tis elega pws oso den vriskw douleia gia 2o mwraki den to vlepw giati an evriska douleia k emena amesws me ti moutra 8a to anakoinwna? k stenaxwriomoun poli k twra mou leei autos auti tin kouventa :cry: den ivra douleia pio grigora p.x otan itan i mikri 5 minwn etsi wste na exw xrono mprosta mou alla auti i paliokrisi mas ekane skata, oti fovase ginetai pou lene!!! 8a dei3ei...

Sorry gia to pri3imo :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια συγχαρητηριαααα

δαφνη να εισαι ευτυχισμενη πολυχρονη οι ανθρωποι που περιτριγυριζουν να σου θυμιζουν παντα ποσο αξιζεις και να ειναι κι αυτοι γεροι και παντα διπλα σου. Να χαιρεσαι το μπουσουληθρα γιο σου, να εχεις παντα δημιουργικοτητα, γαληνη και πληροτητα. Και να αγωνιζεσαι για ενα καλυτερο μελλον για τα παιδια μας.

Ωραιο ξυπνημα σου κανε ο βαγγελης μπραβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσάκια!

Χρονια πολλά σε όσες γιορτάσατε εχτες,Χρόνια πολλά κ στην Δάφνη μας,πολύχρονη με full επιτυχίες κ σε όλους τους τομείς της ζωής σου ,τυχερή μαζί με τον γιόκα σου κ τον ρομαντικό αντρουλη σου!

Πολυ γλυκιά η εικόνα φαντάζομαι....τι αλλο να θελει κανεις!

Βρε happy μου πρόσεχε με τα σκαλια!Τα μάτια σου 1000000000000000000000 κ βάλε να τα έχεις!

Δανάη να χαίρεσαι τους γονείς σου,πολύ γλυκιά έκπληξη!

Αντριά καλή αρχή με την δουλειά,ξεκίνα εσύ κ βλέπεις τι θα κάνεις με το σποράκι που θέλεις....

Γεωργιάννα η αγκαλιά κρύβει τα πιο σημαντικά συστατικα μιας σχέσης,αυτη μας δίνει δύναμη να προχωράμε,μπράβο στον άντρα σου κ σε εσενα για το υπέροο γλυκό!

Αννούλα τυχερή με τα κιλά.....ευτυχως την γλυτωσες με τον σκυλο...

Εμεις χαλια...με τον αντρα μου τσακωμενοι κ εχω ιωση ασχημη...η Χριστινουλα δεν εχει πυρετο αλλα ειναι επισης ασχημα μπουκωμενη.....αυτα κ αλλα...

Θα προσπαθησω να ξεκουραστω λιγο τωρα που κοιμαται.Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγώ μου,περαστικά!!!

γεωργιάννα,ο μπαμπάς 58 κ η μαμά 55.

δαφνη,ωραίο κ γλυκό ξύπνημα!

ανδρια,συγχαρητήρια!!!!αγνόησέ τον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια αντρια!!!!καλε, μη σκας για μια κουβεντα!!!!εσυ θα κανεις το παιδακι σου οταν θελεις εσυ!! αντε, καλη αρχη!!πολυ καλο ωραριο, και τα χρηματα ιακανοποιητικα-ετσι οπως γιναμε...!!

γωγω μου,περαστικα!!!!υπομονη, θα περασει!!!ξερω πως τωρα εισαι χαλια ,αλλα θα περασει!!!να τα ξαναβρεις με τον αντρα σου, και θα αρχισεις να νιωθεις καλυτερα!

αναστασια, εσυ που ξερεις, ειναι ασφαλες να της δινω μικρα κομματακια φρουτου απο τωρα η μπισκοτο, η καλυτερα να περιμενω να βγαλει και τα πανω δοντια;;;;;ποτε επιστρεφεις στη δουλεια;;; η γιωργια τι κανει;;;

δαναη,πολυ μικροι οι γονεις σου,εμενα ειναι 66 και 6ο...

δαφνη, πολυ ομορφη εικονα,παντα ετσι να ειστε,οικογενεια που απλωνει βιταμ το πρωι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη μου σου ευχομε κ εγω με την σειρα μου χρονια πολλα καλα κ δημιουργικα!!!

ο αρουλης μαθημενος απο κοιλιας στο σανιδι :lol::lol::lol:

δαναη πολυ γλυκο το δωρακι που κανατε στους γονεις σας!!!!γλυκο κ τρυφερο!!!!!

γιουλι μου ευχομε να συνεχιστει το καλο κλιμα,παντως μια χαρα μου ακουγετε κ κοντα στο σπιτι σουπερ!!!λογικο να σου λειπει ο αλεξακος!!!!καλα σαν να διαβαζω αλλον ανθρωπο καλε εσυ πριν γεννησεις μια υπηρεσια εκανε ο νικος κ επεφτες στα πατωματα!!!!μαλλον εγινες κ εσυ περισσοτερο μανουλα :P

αντρια μου ξεκινα εσυ κ αν ειναι να ερθει ενα μωρακι ηρθε τι να γινει τωρα!!!ολα στη ζωη ειναι...

γεωργιαννα τρυφερη αγκαλιτσα :x:x:x θα συμφωνισω κ εγω μια αγκαλια μπορει να πει περισσοτερα!!!!

αχ βρε γωγουλα πως την πατησατε ετσι οικογενειακως...δεν υπαρχει καποιος να ερθει να σε βοηθησει λιγο μεχρι να νοιωσεις καλυτερα???μαμα πεθερα κολλητη...κ παλι περαστηκα...

αννουλα μην της ακους της υπολοιπες ολες αδυνατες ειναι απο μενα ελα παρε κιλα που τα εχω σε πλεονασμα κ μαλιστα μεγαλο :lol::lol::lol:

αφροδιτη μου μπορεις σιγα σιγα να δοκιμασεις ποτηρακι εχω ενα της nubu αλλα περισσοτερο παιζει απο κανονικο ποτηρι ομως αν της δωσουμε πινει!!!

βρε κοριτσια ασχετο μεγαλωσε η μερα η μου φαινετε????????????????

αφρο τελειωσε η σελιδα σας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν λέτε εκπαιδευτικό ποτηράκι εννοείται αυτό με τα χερουλάκια κ τις τρυπούλες;η μυρτώ πίνει από αυτό από 5,5 μηνών που ξεκίνησε τις στερεές τροφές

Αφροδίτη,μπράβο για τα 2 κιλά!!!κ εγώ είχα χασει 2 κ τη χάλασα πάλι..ουφφφ!αντε πάλι από την αρχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως Αντριά πολύ καλός μισθός κ καλό ωράριο...ειδες τζάμπα αγχωνόσουν!

Εμένα με καλέσαν σε 2ο νεο ραντεβού με ξεκίνημα 4ωρο κ χρήματα τα μισά του βασικου...χαμένη 11 χρόνια προυπηρεσία κ φυσικά τα επιδόματα...μου κακοφαίνεται πάρα πολύ γτ επαιρνα 1100 στην προηγούμενη δουλειά....αλλά πρέπει να ξεκινήσω απο κάπου.

Την Παρασκευη θα δώ τι θα μου πούνε....

Happy ερχεται η πεθερά μου που κ πού αλλά δεν μπορώ ,με κουράζει να μου λεει κάνε αυτό κ κάνε εκείνο,ερχεται ο ξαδερφός μου αν του πώ αλλά δεν ξέρει να κάνει τίποτα άλλο απο το να την παίζει...κ δεν θέλω να καλέσω καποιον αλλον κ κολλησει,έχουμε κ οι 2 ίωση...οπότε βάζω τα δυνατά μου να αναρρώσουμε κ ευχομαι με την δουλειά να πάρω τα πάνω μου κ ας πέρνω ψέιρες...τι να κάνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξύ απο τότε που αρρωστησε η μικρή την έχουμε συνέχεια αγκαλιά...γτ δεν εκανε να την αφησουμε να μπουσουλάει,εκτός κ τις πρωτες μερες δεν ειχε κ κουράγιο....τωρα όμως ερχετε συνεχεια στα ποδια μου κ θελει αγκαλίτσα......την πατησαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ξεχασα να σας πω ..

το κοριτσι μου περπαταει!!!!!σηκωνει τα χερακια ψηλα κ περπαταει τρεχοντας απο τον ενα καναπε στον αλλον :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou einai kalos o mis8os alla apo oti katalava 8a mou vgazei to kwlo, oti vre8etai 8a mou vazei na kanw, mou eipe gia timologia, tils, mporei na me stelei na pernw paraggelies,na ma8w ta proionta tous gia na etoimazw paraggeleies,paralaves k alla polla alla ti na kanw? aso4ete i anagki..Esi gia posa xrimata milas? Den 3erw ton vasiko sas stin Ellada gi'auto rwtaw..

K emas simera mas trellane i mikri ma milame poli klama olo 8elei agkalies, eutixws eimastan stin mama mou itan k me adeia o andras mou k tin moirazomastan oloi..

Elena MPRAVO :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένος Φάμελος...αφιερωμένο σε όλες κ όλους κ ιδιαίτερα στα ζουζούνοπιτσιποπάκια μας!

που μας χαρίζουν κάθε μέρα ευτυχισμένες στιγμές!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια μπραβο σου!!

Κατι τετοιο κανω εγω! και παραλαβες και τιμολογια και τηλ. και πολλα αλλα και βγαζω παραγγελιες με ειδη δωρου- διακοσμησης.

Τα λεμε μετα γτ εχει μια εργασια ο μεγαλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna se euxaristw..K egw stis proigoumenes mou douleies auta ekana alla eimai proetoimasmeni gia oti mou ana8esei na kanw epeidi mou eipe pws oti xreiastei k oti parousiastei 8a kanw epomenws 8a einai kalimenos gia oti mou dwsei alla oi kairoi einai diskoloi k etsi 8a kanoume ipomoni, eutixws pou vrika k kati den 8elw na kanw parapona...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο στην κορούλα σου happy!!!Αχχ Μεγάλη χαρα ε????

Αντριά αν δεν κάνω λάθος γτ κ εγώ δεν είχα ασχοληθεί ποτέ ο βασικός πρέπει να ειναι στα 570...οπότε ουτε 300 ευρω δεν θα πέρνω,αυτός βεβαια θα με κάνει full εφόσον η συνεργασία πάει καλά...δλδ 570΄.

Δανάη ημουν Διευθυντρια Λιανικής σε μία γαλλική εταιρεία 5 χρόνια,'ημουν πολυ παθιασμένη με την δουλειά μου κ εκάνα υπερβάσεις σε όλα,στα ωράρια,εκτός έδρας κτλ...επίσης πράγματα που δεν ηταν στην αρμοδιοτητά μου αλλα δεν με πείραζε γτ αγαπουσα την δουλεια μου μεχρι που μια μέρα το αφεντικό μου μίλαγε ασχημα σε όλους κ σε μένα κ όταν αντεδρασα λεγωντας του πως όλοι ειναι κουρασμενοι γτ κάναμε μια μετακόμιση,σήκωσε το χερι σαν να με χτυπησει.....ε εκει τα πήρα κ χτυπαγα ανναρωτικές μέχρι που παραιτηθηκα απαιτωντας εικονική απολυση,,,,,αυτα......κ αλλα πολλά.......κατάλαβα πάντως πως ποτέ κανείς δεν εκτιμάει τίποτα....δυστυχως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxx diskoloi kairoi Gwgw mou k prepei na pame opou vroume k parallila na 4axnoume gia kalitero mis8o..Oute egw 8a meinw me ta xeria demena san avrio 8a kanw mia aitisi se ena dimosio nipiagwgeio 7:30-2:30 alla 8es meso gia na se paroun giati einai kivernitiki 8esi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ,απαράδεκτος!!!τουλάχιστον πήρες αποζημίωση;μα τι άνθρωποι κυκολοφορούν;;;

εγώ είμαι πτώμα,το πρωί ξύπνησα στις 6 γιατί δούλευα 8,ξύπνησα την καημένη τη μικρή κ από το απόγευμα κουτουλάω...ψιλοκοιμήθηκα στον καναπέ το μεσημεράκι για κανένα 20΄κ σηκώθηκα με βαρύ κεφάλι.παω να πλύνω τα πιάτα κ να λιώσω στον καναπέ!καλή ξεκούραση σε όλες!!!καμιά ιδέα για κωμωδία που θα μπορούσαμε να δούμε με τα εφηβάκια μου στη δουλειά την Παρασκευή;;τους έταξα ταινία κ ποπ κορν!όλες οι προτάσεις ευπρόσδεκτες (χωρίς σκηνές βίας,χρήσης και σεξ :D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...