Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

Χριστινακι περαστικουλιαα!! Γωγω υπομονη θα την χρειαστειτε!

δαφνη καλο τρεξιμο..ειναι τρελα οταν μπουσουλανε..εμεναη δικια μου ακομα δεν...κανει κατι αναποδα στυλ καβουρας αλλα ακομα μπρος δεν εβαλε χαχα

Κοριτσια οτι και να λεμε οσο και να θυμωνουμε δεν αλλαζει ακτι...αυτοι ειναι οι 300 που διαλεξαμε να μας κυβερνουν ( οι Ελληνες γενικα!) και οπως ειπατε λαθη των γονιων μας κ των παππουδων μας πληρωνουμε..ελπιζω η γενια των νινιων μας να ειναι πιο τυχερξ και να μην τα ανεχεται αυτά... Η μιρκη με εχει βγαλει λιγο οφ..παω να κανω μπανακι τωρα που εχουμε νερο γιατι μπορει αυριο μεθυαυριο να μηνε χουμε ουτε αυτό και μετα θα σας ξαναρθω! φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Afro mou to ka8ismataki pou agorasate to BeSafe izi combi mpainei na vlepei k mprosta? 3erw pws mpainei k vlepei to mwro pros ta pisw alla meta pou 8a megalwsei ligo to mwro k 8a 8elw na to girisw mporw? Afroditi nomizw to exte k eseis? Opoia kopela 3erei as mou pei..Sas euxaristw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, αυτο που πηραμε εμεις, το 2, ειναι και για μπροστα και για πισω...θεωρω παντως, πως ειναι οπως μαθεις τα μωρα...αν δεν τη βαλουμε εμεις μπροστα, δεν θα της λειπει...

κοριτσια, την τελευταια εβδομαδα η αθηνα δεν θελει ουτε να δει το μπουκαλι με το γαλα...στα τσακιρ κεφια μασαει τη θηλη του μπιμπερο και τελος, οποτε μονο τη θηλαζω,,βεβαια, δεν επινε και πολυ απο 30 εως 100 μλ, αλλα σπανια εδειχνε τετοια απεχθεια, μονο οταν ειχε εκεινο το επιμονο μπουκωμα αρχες ιανουαριου, και οχι μπουκαλι δεν ηθελε, ουτε κρεμες ,ουτε φαι, μονο στηθος....αποψε, δεν της προσεφερα καν μπουκαλι...τι να κανω, να το κοψω και να συνεχισω μονο θηλασμο;;;;αν πεινουσε, θα το επινε, ετσι δεν ειναι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw gia tin apantisi!!! Simfwnw me auto pou eipes afou k twra anapoda tin exoume k einai mia xara..Aplws lew pou 8a 4ilwsei k ta podia tis den 8a xwrane apo to ka8isma..

Paw na 3aplwsw, koutoulaw..

Kalinixta!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw gia tin apantisi!!! Simfwnw me auto pou eipes afou k twra anapoda tin exoume k einai mia xara..Aplws lew pou 8a 4ilwsei k ta podia tis den 8a xwrane apo to ka8isma..

Paw na 3aplwsw, koutoulaw..

Kalinixta!!!

χαχαχαχα!!!σωστα, εσεις ειστε και ψηλα κοριτσια!!!εμεις δεν εχουμε και μεγαλες προσδοκιες!!! παντως, απ'ο,τι ξερω χωρανε ανετα και ψηλα παιδακια...

κι εγω κουτουλαω αλλα βαριεμαι οικτρα να συρω το κορμι μου απο τον καναπε στο κοκοματ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη νομίζω πως η μικρή ξέρει τι κάνει, ακολούθησε την.

Το izi combi το 2 που το βρήκατε??

Αχ εγώ είμαι ήδη στο κρεβάτι αλλά δε κλείνει το μάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες,δαφνη,εεεεε;;; να μην πεταμε και το γαλα καθε βραδυ....

ο γιωργος καναδιμηνο εκανε μεγαλη ερευνα αγορας για τα καθισματα και ηταν ενα απο αυτα που ειχε σταμπαρει για καλα....ετσι,οταν εμαθε για το σαββτοκυριακο που ειχε bazaar η besafe στην μεταμορφωση τσακιστηκε να ειναι στην εκθεση απο τις 10 να προλαβει!!! :lol: και οντως, πηγε ντουγρου στα καθισματα και το προλαβε,ενα ηταν! να φανταστεις οτι ουτε ενα κουκλακι δεν πηρε του παιδιου απο την πρεμουρα του να το καβαντζωσει και να το εγκαταστησει σωστα... :lol:

εσυ, γιατι δεν κοιμασαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ντε, γιατί δε κοιμάμαι? έχω μια ένταση τις τελευταίες μέρες και με παίρνει το ξημέρωμα...

μμμμμμ....κι εγω το παθαινα συχνα, με επνιγαν οι μαυρες σκεψεις, αλλα τωρα ξεχνιεμαι με τα της βαπτισης και ειμαι καλυτερα...

πιθανον να εχεις αγχος, γιατι καταπιανεσαι με πολλα και τρεχει ο νους σου...ο βαγγελης κοιμαται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,καλημέρα!

Χρόνια πολλά σε όλες κ όλους!!!!!!εγώ σκέφτομαι τι δωράκι να κάνω στον Κώστα κ τι να του μαγειρέψω το βράδυ ιδιαίτερο..πέρα από τα γιουβαρλάκια που θα φτιάξω για αύριο...διόλου ρομαντικά... :lol:

Αφροδίτη μου,εγώ απορώ γιατί της δίνεις μπουκάλι αφού θηλάζεις κ έχεις γάλα;;σε είχα ξαναρωτήσει....εννοείται ότι το μωρό θα προτιμήσει το μητρικό!η δικιά μου σήμερα το πρωί θήλαζε πάλι κ καθιστή!!!πλάκα εχει αυτό το ζουζούνι!

Γωγώ,κανένα νέο;πώς είναι η μικρή;Δαφνη,βγήκανε από το νοσοκομείο,ξέρεις;

εμείς ακόμα δεν σκεφτόμαστε για άλλο καθισματάκι.αλήθεια πότε πρέπει να αλλάξουμε;νομίζω το δικό μας είναι μέχρι 12-15 κιλά.αυτή θα φτάσει 2 χρονων για να έχει αυτό το βάρος!μάλλον εχει να κάνει με το ύψος ή;όποια ξέρει ας μου πει.θα ρωτήσω κ τη γιατρό την παρασκευή που έχουμε ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν και στο κοριτσάκι μου που γίνεται σήμερα 9 μηνών!!!

Πότε πέρασε ο καιρός!!!

Αφροδίτη και Δάφνη τί ξενύχτια ήταν αυτά χτες? Ευτυχώς είχατε παρέα η μία την άλλη ;) Κοιμάστε ακόμη?

Αφροδίτη αφού σου δείχνει η μικρή ότι θέλει μεμέ, συνέχισε έτσι. Είναι καλύτερα μοντέλα όπως είπες και μας καθοδηγούν για τις ανάγκες τους!

Η Γωγώ, δεν μείνανε στο νοσοκομείο. Πήγανε 2 το βράδυ, τους κανανε εξετάσεις και ξεμπερδέψανε γύρω στις 8 το πρωί. Ίωση είναι. Η Χριστινούλα είναι ήδη καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Danai gia na alla3eis ka8isma prepei to paidaki na exei perasei ta kila pou provlepei to sigkekrimeno ka8ismataki pou exete i an deis pws to kefalaki tis 3eperna tin plati tou ka8ismatos..Fisika an deis pws to mwro den poli volevetai ekei mesa den einai euruxwro k 8elete na pate stin epomeni katigoria auto einai dikia sas apofasi :D..

Egw prepei na paw na parw kati ilika pou mou leipoun gia na kanw cheese cake alla i mikri koimate, pio meta paw..

Idees gia eukolo k grigoro fagito please..

Tou george den tou aresei me tipota auti i giorti sketi ekmetalleusi leei alla epeidi e4es tin nixta 4ilosizitisame to prwi mou esteile minima me euxes :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου,χαρούμενα μηνογενέθλια για το γλυκό κροκοδειλάκι μας!!!!!να τα χιλιάσει όπως κ τα δοντάκια της!!!!

Ανδρια,ευχαριστώ για τις πληροφορίες.εγώ σήμερα θα φτιάξω γιουβαρλάκια με αυγολέμονο,ευκολο,γρηγορο,νόστιμο,υγιεινό κ χειμωνιάτικο!για το βραδυ σκεφτομαι να φτιαξω γαριδομακαρονάδα ή αν βρω μύδια να την κάνω με μυδια που είναι κ αφροδισιακά! :lol: εχει δικιο ο γιώργος ότι ειναι εκμετάλλευση,αλλά ειναι μια ευκαιρία να κάνεις κάτι ιδιαίτερο.χωρίς χαζά αρκουδάκια! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες,χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν,

στεισι να χαιρεσαι τη γεωργια και να ειναι παντα γερη..

Σας γραφω απο τη δουλεια,εχει ενας συναδερφος στικακι με ιντερνετ κ μπηκα λιγο στα κλεφτα.

Δεν εχω διαβασει θα το κανω μολις παω σπιτι....Να δω τι επαθε η χριστινουλα,περαστικα σας γωγω οτι κι αν ηταν...εμεις χτες παιδιατρο για εμβολιο.Ο Αλεξης ειναι 9100 κ 73 ποντους...Ολα καλα μας ειπε..Σας καλημεριζω....Φιλια :P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EIMAI POOOOOLI XAROUMENI..EKLAIGA APO TIN XARA MOU PRIN...Den 3erw an 8imaste alla prin kanena mina piga se 2 douleies (tin idia mera) k i mia mou arese paaaaara poli tis sigkrina k sas egra4a ta iper k ta kata tis ka8e mias,anyway.. pira til prin kammia 10aria meres na tou pw pws den vrika douleia k na me exei ipo4i tou gia tin 8esi pou 8a anoige mesa tou fevrari k itan poli 4ixros mou afise na ennoei8ei pws paizetai an 8a anoixtei i 8esi den me rwtise oute to onoma mou k oute tipota k eipame me tin mama mou pws i8ele na me apofigei me tropo..Me pire til twra k mou eipe avrio to prwi stis 9:30 na pame na milisoume, kati mou leei pws 8a me piasei k aplws 8elei na kanonisoume mis8o, wrario ktl..Min me vgalete trelli alla xarika poli!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια καλη ευκαιρια για γιορτη...χρονια πολλα σε οσες κατι τους λεει η σημερινη μερα.....κι εγω που χθες ειχα γεννεθλεια ιδιο πραγμα δεν ειναι ,αφου εχουμε την υγεια μας καθε μερα πρεπει να ειναι γιορτη.....

Οσο για χθες,το φανταζομουν διαφορετικα...κατι σαν το μιλλενιουμ,ενα πραγμα....αλλα τιποτα,φυσικα αγκαλια με τα παιδακια μου και τον αντρουλη μου αλλαξα τη δεκαετια της ζωης μου....σαραντα και μια μερα.....σαρανταενα να μου λεει η κορη μου σταματα παιδακι μου μη με μεγαλωνεις της ελεγα εγω......

Περαστικα στη χριστινουλα ,καλο κουραγιο στις αυπνες μανουλες στις εργαζομενες μανουλες και σε ολες τις μανουλες γενικα......αντε δαφνη ,ερχονται και τα δικα σου, δεν ξεχνω γιατι ειμαστε γειτονισσες στον υδροχοο......

:x:x

αντρια με το καλο και μακαρι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΕΡΙΑ ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!ΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΗΡΕΜΙΑ,ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Ανδρια,καλή επιτυχία!!!ελπίζω μέσα από την καρδιά μου να σε προσλάβει!!!!όλη τη θετική μου ενέργεια σου στέλνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Glikeria mou xronia polla k to simantiko kala me ugeia..Na se xeretai i oikogeneia sou..

Sas euxaristw gia tis euxes :)

To vlepw aisiodo3a giati einai to 2o interview pou 8a paw konta tou an den tou aresa den 8a me kalouse k gia 2i fora, fisika prepei na kratw k mia pisini giati pote den 3ereis mporei stin poreia kapou na min simfwnisoume.. Fisika eipa osa k an mou dwsei an vgenei i venzini mou k menei k ena sevasto poso 8a dextw afou mou arese to perivallon k oi wres (1:00-1:30 8a sxolanw) gia na 3efeugw ligo apo to spiti k na voi8w k egw ligo oikonomika, den iparxoun douleies min eimai k axaristi..8a dei3ei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!

ΛΙΓΟ ΗΛΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΕΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ,ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΖΙ ΜΕ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΙΛΑ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΛΙΓΟ ΗΛΙΟ......Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΟΣΥΓΚΡΑΣΙΑ ΜΑς....

ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Γλυκερία μου πολύχρονη, πάντα γερή, χαμογελαστή και γοητευτική!! Χρόνια καλά και φωτεινά! Να καμαρώνεις τα παιδάκια σου και να 'στε πάντα αγαπημένοι με τον άντρα σου!

Χρόνια πολλά και στο γλυκό μας κροκοδειλάκι, Αναστασία να τη χαίρεσαι!

Εμένα με αφήνει αδιάφορη η σημερινή μέρα, άλλωστε έχω γενέθλια αύριο κι έτσι θα γιορτάσω αύριο. Από το απόγευμα και μέχρι το βράδυ θα περνάνε κάποιοι λίγοι πολύ στενοί φίλοι (γύρω στους 15) για καφέ ή για ποτάκι. Σκεφτόμουν πως πρέπει να ετοιμάσω δυο τρία πράγματα για τσιμπολόγημα αλλά τελικά δε βλέπω να πολυχρειάζεται, η μαμά μου με πήρε να μου πει πως θα φτιάξει ρολλάκια σολομού, η θεία μου tarte suisse, η πεθερά μου κεφτεδάκια, ε θα προσθέσω κάτι λίγο κι εγώ. Καλό ε!

Όσες το γιορτάζετε σήμερα, να περάσετε πολύ πολύ όμορφα!

Άντρια καλή επιτυχία εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne se euxaristw!!!

Anastasia na tin xeresete tin Gewrgitsa sas..Geri k ugiis!!! :)

Paw na parw ta ilika pou mou leipoun gia na kanw to cheese cake..Oute emeis giortazoume Daphne alla 8a tou kanw to agapimeno tou gliko mono auto!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...