Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

αναστασια μου, πονεμενη ιστορια, ιανουαριο-φεβρουαριο 800 ε (ΠΕ εκπαιδευση) 3 χρονια προυπηρεσια, και δεν ξερω γιατι!!!!τι σκατα κρατησεις κανουν;;;;;θα σταματησει ποτε να κατρακυλα ο μισθος μου;;; :evil: οσο για το επιδομα τοκετου, το ιδιο μου ειπαν περιμενουν λεφτα.....δεν εχω πια καμια ελπιδα :( αληθεια λεω, εχω πληρως απογοητευετει!!!4 χρονια σπουδες , μεταπτυχιακο και κωλοεξετασεις ΑΣΕΠ για να παιρνω 800 ε και να ανεχομαι τις παπαριες της ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ που εχει στειλει το γιο της σε ιδιωτικο.....και αποπανω, βλεπω την απαθεια των ελληνων και τρελαινομαι!!!!!αν γινονταν αυτα τα πραγματα στη γαλλια, θα ειχε καει το παρισι!! στη σκεψη και μονο να πειραξει καποιος δημοσια υγεια,εκπαιδευση και συνταξεις ,θα εστηναν ξανα γκιλοτινες!!!!!

γι'αυτο σας λεω, το ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ θα μας σωσει!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κι απο εμενα...

Αφροδιτη μου δεν σωζωμαστε με τιποτα ειμαστε καταδικασμενοι....

Εγω απο 1350 ευρω παιρνω 719....Γτ οχι μονο μου κανανε κρατησεις αυτες που κανουν σε ολους,μου κρατανε κ 100 ευρω το μηνα για 2 χρονια για να αναγνωριστουν τα 2 χρονια της σχολης συνταξημα...Επισης το διαστημα που δεν πηγαινα στη δουλεια μου εκοψαν επιδομα επικινδυνοτητας,ανθιυγεινης εργασιας,και ετοιμοτητας....Δηλαδη χεσε μεσα πολυχρονη....

Αν δεν γινει λαικη εξεγερση δεν γινεται τιποτα...Αλλα γενικα πιστευω σα λαος ειμαστε ανεκτικοι πολυ κ αυτο γτ λιγο η πολυ ολοι ειμαστε βολεμενοι...Δηλ αυτο το σαπιο συστημα που βριζουμε ολοι μας βολεψε κι εμας κ σε μερικους εδωσε ψωμι να φανε οποτε ποιος να ξεσηκωθει???

Τεσπα!!Σημερα πρωτη ημερα δουλειας πηγα,καλα ηταν,απο οτι καταλαβα εχει πολυ καλο κλιμα η υπηρεσια κ καλους ανθρωπους αλλα δεν εχω καμια ορεξη να γνωριζω καλυτερα εννοω συναδερφους...Βαριεμαι πια να μπαινω στη διαδικασια μαθε τον αλλον κ θα προτιμησω αυτη τη φορα να ειμαι απομακρη απο ολους κ να κανω τη δουλιτσα μου κ να φευγω...

Γωγω τελειο το σκηνικο που περιγραφεις....Εριξα πολυ γελιο :lol::lol::lol::lol:

Στεισι να αισαθνεσαι τυχερη που κλαιει η γεωργια οταν κανει κακακια εμενα ο Αλεξης πρεπει να μυριζω τα νυχια μου καθε φορα...

Δεν σας ειπα!!!αυριο παλι κομμωτηριο γτ λουστηκα κ ξεβαψε ολο το χρωμα...Εγινε ΡΟΖ!!!!λογω που ειχα ξανθο απο κατω...Αυτα απο εμενα...Σας καληνυχτω και σας φιλω.....αντρια,σαμανθα,τουριστρια,δαφνη,δαναη,γεωργιαννα,γωγω,στεισι,γλυκερια κ υπολοιπες καληνυχτααααακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!πώς είστε;

Στρουμφίζει Σαββάτο,Σαββατοκύριακο,αφήστε τα βιβλία να πάμε εκδρομήηηηηη!!

επιτέλους καλός καιρός με ήλιο κ ζέστη!!!!σήμερα το πρόγραμμα εχει καφεδάκι με τη νονά μας κ βολτίτσα στα μαγαζιά!έλεγα να την πάρω στο μάρσιππο για μεγαλύτερη ευκολία (ή έιμαστε μοντελάκια ή δεν είμαστε :lol: ) αλλά επειδή μπορεί να θέλω να δοκιμάσω τπτ στο zara λόγω εκπτώσεων μάλλον θα παρω το καρότσι.

Γωγώ,η Ζήνα πιάστηκε στην παγίδα!!αυτό το μωρό σου πολύ θέλω να το γνωρίσω από κοντά!!!!κ όλα τα υπόλοιπα μωρά βεβαίως βεβαίως!

Γιούλη,καλή αρχή στη δουλειά!καλό κομμωτήριο!κ εγώ θέλω να κλείσω ραντεβού για ανταύγειες (απο τον Οκτώβριο έχω να τις κάνω) και κούρεμα....από τον Απρίλιο!!!!εχω κάνει μαλλί αφάνα!

Για μεσημέρι θα φτιάξω τορτελίνια με κρεμα γάλακτος (ligth εννοείται :lol: ),φρεσκα μανιτάρια κ ένα ξέμπαρκο κολοκυθάκι που έχει στο ψυγείο.Αυριο ταβερνούλα!για τη Δευτερα πρέπει να σκεφτώ τι θα φτιάξω..

το πράσο στο φαγητό της μικρής δίνει άλλη γεύση!άσχετο..

σας φιλώ!ΥΓ όποια περίμενε το νεο grey's anatomy,ανέβηκε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα... εχουμε ξυπνησει ειμαστε για μια ακομη φορα μονες γιατι με τις μαλακιες του λοβερδου σαββατο παρα σαββατο ειμαστε ανοιχτα... αλλα δε θα βρισω αλλο παροτι μου ειναι εξαιρετικα δυσκολοοοοοοοο... η αννουλα καλα ειναι δειχνει σε ολους το ιχνος δοντιου της μασαει τα παντα σε λιγο θα αρχισει να ροκανιζει τα τραπεζακια αφου ειμαι συγουρη πως αμα μπουσουλησει θα μας ροκανιζε τα παπουτσια... λεω να παμε βολτα εξω μεχρι το φαρμακειο(τι ειδυλλιακο!) και επειδη στα μεσα της διαδρομης θα γκρινιαζει το παιδι στο καροτσι μιλαμε ειναι και off road η διαδρομη 4x4 χρειαζομαι θα σηκωσω τα 9 κιλα της στο μαρσιππο... εν τω μεταξυ εμεις τρωμε μονο μεσημεριανο , φρουτα και κρεμες οχι αλλα δεν ανησυχω επρεπε τι να κανω αφου δε δειχνει να πειναει; χωνι για μωρα ποτε θα κυκλοφορησει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχαχα!!!καλημερα!!!το χωνι κι εμενα θα μου αρεσε, να μην γινομαστε γουρουνες καθε φορα που τρωμε!!!!αφροδιτη ειστε 9 κιλα εεε;;;φτου φτου!!!εμεις 7.300, ειμαστε οι πιο αδυνατες η μου φαινεται;;; διαβασα την ιστορια που εγραψες χτες στις απανταχου θηλαζουσες και εφριξα με την ΑΝΗΘΙΚΟΤΗΤΑ του κοσμου!!!αυτοι οι ανθρωποι θελουν δημοσιο διασυρμο...

γιουλη, καλη αρχη!!!ευτυχως ειναι καλα στην υπηρεσια!!!παντως, δεν χρειαζεται να πεφτεις με τα μουτρα στις σχεσεις με τους συναδελφους....η εμπειρια μου λεει, οτι το μονο που χρειαζεται ειναι χαμογελο και ηρεμια, χωρις αγχος και που ξερεις, μπορει να βρεις μερικα "διαμαντακια" στο περιβαλλον εργασιας!!!

δαναη, κι εδω ο καιρος ειναι καλουτσικος, αλλα βαριεμαι οικτρα να ντυνομαι και να βγαινω, προτιμω να τελειωσω τις δουλειες μου και να βγω αυριο το πρωι για καφεδακι, αφου δεν θα εχω και μαγειρεμα, θα φαμε στην πεθερα μου....ααααααχ!!!με κολαζεις , κανω και διαιτα,η δολια μανα!!! :lol::lol: ασχετο, αλλα το πρασσο η αθηνουλα το λατρευει στη σουπιτσα της!!!σημερα της εβαλα ντοματα, γιατι ειχε πααααααρα πολυ καιρο να φαει, ολο το ξεχνουσα... :oops:

που ειναι τα αλλα κοριτσια;;;αντρια;;;γεωργιαννα;;;σουλα;;γωγω;;;ελενα;;αννα;;τονια;;βασιλικη;;; τι θα κανετε αποψε;;;εγω θα ηθελα να βγω με τον αντρα μου για κανενα ποτακι,αλλα δεν εμπιστευομαι και πολυ την πεθερα μου με την αθηνα....απ'την αλλη, αν την βαλουμε εμεις για υπνο, και κατσει μαζι της ενω κοιμαται, δεν θα ειναι και τοσο τραγικο....μμμμμμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ο Διονυσης δεν με αφηνει να γρψω γτ θελει αυτος να σας γραψει!!!! του εξηγω οτι δεν θα καταλαβετε αλλα επιμενι!!!!!!

Θα σας γραψω πιο μετα που θα εχει κοιμηθει!! παω να φτιαξω και 1 μπριζολιτσα για να φαω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egrafa egrafa k kati patisa k svistikane :twisted: ..

Edw eimaste k emeis..

Eimai aganaktismeni, lipimeni, provlimatismeni i mikri oti faei mas to vgazei goulitses einai emetos einai den 3erw..Pigame na agorasoume sentonakia gia to krevvataki tis k supermarket k mas evgale 5-6 fores fagitaki lerwse emena ,ton george pou tin kratousame agkalia enalla3 (den katevasame karotsi) k ennoeitai k ta rouxa tis k to 8ema einai oti mirizei APAISIA tin skoupizw ligo me to mwromantilo alla i vrwma menei ekei :evil:..Tin taizw ka8e 4-5 wres afou den peina k na paraponietai mipws k paragemizei to stomaxi tis alla kamia diafora ta idia k xeirotera..Pira til ena apo tous kaliterous gastrentologous k giatro tou mpampa mou gia rantevou alla den doulevei simera, apo deuteras opwsdipote prepei na ton parw k euxomai na vroume rantevou sintoma gia na se e3etasei perimeneis wres apo ton poli kosmo pou exei..Twra koimate, mou koimi8ike sto autokinito k tin metefera sto krevvataki tis i8ela na tis alla3w rouxa i na tin kanw mpanaki giati mirizei xalia apo tous emetous alla den tin prolava..

Se ligo 8a kanw makaronia tricolore me tiri, xam, manitaria, kalampoki k freska krema ston fourno k na ta parw apo4e stin mama mou na fame oikogeneiakws..Oi goneis mou kanoun anaikinisi to patriko mou monoi tous k einai to ela na deis 8a alla3oun ta panta portes,kouzina, para8ira, keramika, mpania rixnoun toixous gia na megalwsei to spiti 8a ginei teleio alla terastia talaipwreia giati zoune mesa k eipa na tous parw kati na fane apo4e na min exei k auti tin egnoia i mama mou..K meta 8a pame ston 3aderfo mou gia poto k kanena epitrapezio paixnidi..

Sorry gia to terastio minima mou :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μπουμπουδες???

περιμενω πελατησσα κ ειπα να κατσω λιγο να διαβασω τα νεα σας μεχρι να ερθει...

αναστασια ειμαι χρωματιστο κοριτσι τι να κανουμε :lol::lol::lol::lol: τι κανει η μικρη φουρειρα???(ε με τοσο μαλλι) :lol::lol::lol:

αφροδιτη μου εμεις πηγαμε για ενα καφεδακι το πρωι πηραμε κ την ελενα μαζι μας εχουμε πολυ καιρο να βγουμε εξω βραδυ μαζι με τον αντρα μου...εχθες ειπα κ την πεθερα μου να κοιμησω το μωρο κ να την φερουμε εδω στο σπιτι να την προσεχει..κοιμησμενη δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα προχωρησε το!!!βγητε εξω λιγο να ξεσκασετε!!!!

αφρο το καροτσι προς τα που κοιταζει????η ελενα εκλαιγε κ σπαραζε στο καροτσι ωσπου την γυρισα να βλεπει τον δρομο κ οχι εμενα κ ησυχασαμε!!!!πως το κουβαλας με τον μαρσιπο ακομη?αυτο ειναι αθλος!!!!βαρυναν πολυ τα σκατουλια!!!

γεωργιαννα ασε το παιδι να μας γραψει τα νεα του :lol::lol::lol: !!!!

δαναη καλο σοπινκγ θεραπυ :lol: ε δεν μπορει κατι θα παρεις κ εσυ!!!

βρε γωγω που το θυμηθηκες το στρουμφομωρο :lol::lol::lol: την εβγαλες φωτογραφια????

το ματιασα το παιδακι μου κ εχθες το βραδυ με ειχε ορθια ξυπνησε στης δυο κ κοιμηθηκε στις 4 το πρωι ξανα κ αυτο στο κρεββατι μου με 1000 ζορια τι την κουνουσα τι την ξαπλωνα αυτη ορθια λιγο πηγε να την παρει εριξαν μια κροτιδα αρχισε να κλαιει την πηρα μια φορα στο κρεββατι μολις κοιμηθηκε την εβαλα στο δικο της το καταλαβε ξανα κλαμα ξανα στο κρεββατι μου την αφησα κανα μισα ωρο να κοιμηθη βαθια κ την ξανα πηγα στο δικο της προσκυνουσα!!!!κ σημερα νοιωθω αρρωστη...σερνομαι...

σμουτς σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα!

Ξεπάτωμα τα παραμυθοεργαστήρια σήμερα και μόλις γύρισα βρήκα τον Άρη με πυρετό 39,2!! Του έδωσα ντεπόν κι έπεσε αμέσως και τώρα κοιμάται. Αν υποψιαστώ πως τσίμπησε ίωση εκεί που τον πήγα για τη κωλοεξέταση, θα τραβήξω τις κοτσίδες που δεν έχω!!! Υπάρχει περίπτωση να κάνει τόσο πυρετό από δόντι???

Αχ κλαψουρίζει... θα σας ξαναγράψω μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαπλωσω για μεσιμεριανο υπνο και κοιμηθηκα 1 ωρα χωρις να αλλαξω πλευρο!!! μου βγαινει η κουραση μου!! Το μωρο κοιματε τωρα και 2 ωρες και πολυ χαιρομαι μπας και δεν γρινιαξει παλι. Εχουμε κλαμα καθε απογευμα που με βλεπει μη του φυγω παλι!!!!

Σουλα δεν καταλαβα γτ ξυπναγε η μικρη συνεχεια; τι επαθε;

Δαφνγ τι εγινε με τις εξετασεις του Αρη; Βρηκατε τι φταει τελικα; σορρυ αλλα δεν θυμαμαι να διαβασα καπου. Δεν ξερω εαν ανεβαζει τοσο πολυ απο τα δοντια.

Ανδρια κανονικα θα πρεπει να της δινεις καθε 2-3 ωρες μικρες ποσοτητες φαγητου. για να μην γεμιζει πολυ το στομαχι της.

Αφρο μου δεν ηξερα οτι ανοιγουν τα φαρμακεια το Σαββατο. σε μας δεν το ανοιγει.

Αφροδιτη μου αφησε ενα βραδυ την μικρη στην πεθερα σου και βγητε λιγακι!! μακαρι να μπορουσα και εγω να παμε σινεμα οι δυο μας!!!

Παω να δω και το ζουζουνι και αργοτερα θα παμε παλι στην συνηφαδα μου αλλα σε παρτυ αυτη την φορα!!! ειμαι περιεργη να δω τι θα κανει ο μικρος.

Ξεχασα να σας πω οτι μου ηρθε το καθισμα αυτοκινητου που παρεγγειλα απο το αμαζον και ειναι τελειο!!! ο μικρος χαζευε σημερα στο αμαξι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη, τα δόντια δεν κάνουν τόσο πυρετό! Τι να έχει ο μικρούλης :(

Έκλεισα εισητήρια στον ΟΣΕ μέσω του site τους, για να έρθουν οι γονείς μου και μου χρεώθηκαν 2 φορές στην κάρτα :twisted:

Προσπάθησα δύο φορές, γιατί την πρώτη το σύστημα μου έβγαλε μήνυμα ότι "τα εισητήρια που επιλέξατε δεν είναι πλέον διαθέσιμα για εσάς" οπότε ξαναέκανα την διαδικασία από την αρχή. Για προβλήματα με τα web tickets δεν έχει τηλ επικοινωνίας αλλά e-mail :shock: χαιρετίσματα δηλαδή.. αλλά δε θα το αφήσω έτσι. Θα πάρω τηλ τη δευτέρα στην τράπεζα να αρνηθώ την 1η συναλαγή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mou eipe i giatros i na kanw auto pou les i na tin ka8isterw gia na prolavenei na xwne4ei..Otan tis edwsa pio ligi posotita eklaige k i8ele k allo otan teleiwse k den stamatouse etsi mas vole4e i alli epilogi.. Pelagwsa den 3erw ti na kanw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη μου, περαστικα στον αρη!!ελπιζω να ειναι απο τα δοντακια!!!αληθεια, τι εγιναν οι εξετασεις, βγηκαν;;;

αντρια, μαλλον ειναι απο το παραπανω φαι, γιατι κι εμενα που κανει γουλιες οταν ρευεται, το κανει οταν τρωει οοοοοοολο της το φαι..οταν αφηνει και λιγο ,δεν βγαζει τιποτε...

αναστασια, ελπιζω να ξεμπερδεψεις με την καρτα!!

γεωργιαννα, κι εγω μια φορα που την αφησα, την επομενη μερα δεν ξεκολλουσε απο πανω μου!!! τι καθισματακι πηρατε;;;εμεις θελουμε να παρουμε ενα που να κοιταει πισω, ειναι πιο ασφαλη :)

σουλακι, κατι θα εβλεπε το παιδι στον υπνο του, τυχαιο!!!!να ξεκουραζεσαι εγκυουλα μου!!!

τελικα, δεν θα παμε πουθενα, θα αναψουμε τζακι και θα δουμε επεισοδια....ισως μεσοβδομαδα παμε κανενα σινεμαδακι που εχουμε να παμε απο περυσι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη δεν κανουν τοσο πολυ τα δοντακια συνηθως μακαρι να ειναι μεμονωμενο... το 30 τοις εκατο των φαρμακειων ειναι ανοιχτα τα σσββστσ σνοιγουμε πιο συχνα ... σουλιτσα προς το δρομο κοιτα αλλα η αννουλα... μετα απο το τεταρτο τρανταγμα στα κωλοπεζοδρομια της νικαιας φρικαρει το παιδι οταν ειμαστε σε ωραιο δρομο την παλευει... κοριτσια ειδα στις ελληνιδες μαμαδες αυτο το αλλο σαββατοκυριακο http://www.facebook.com/events/272680489464475/

εγω αμα τα καταφερω θα παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη,περαστικά στο μικρό!39,2 στον ποπό ή μασχάλη;

Αφροδίτη,εμεις είμαστε 100γρ ελαφρύτερες!!7.200 αλλά κ λίγο μεγαλύτερες!λεπτή λεπτή μου έφυγε η πλάτη σημερα με το μάρσιππο.το μετάνιωσα που δεν πήρα το καρότσι γιατί νύσταζε κ δεν κοιμήθηκε πανω μου,τι ι φαγητό,τι βυζί,τπτ,το μάτι γαρίδα!!

το βραδυ ταινιούλα,κατέβασα το Biutiful με τον Μπαρδέμ.αχχχχ!ελπίζω να μην πάρει ο ύπνος,θα βάλουμε την ταινία αμέσως μόλις κοιμηθεί το ζιζί μας.σας φιλώ,παμε για μπανάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,η Μυρτώ μεσημεριανό τρώει 300ml,ρυζάλευρο 120ml+σκόνη (5-6 κουτ.σούπας).μου είχε πει η παιδίατρος αν θέλω να της αυξήσω το νερό στα 150ml,αλλά δεν το τρώει,δεν επέμενα γιατί είναι περιττές θερμίδες το ρυζάλευρο.το πρωί τρώει μια μικρή μπανάνα,ενα αχλάδι,μισό μηλο μικρό,δυο δαμάσκηνα και το χυμό μισού πορτοκαλιού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για την ώρα δε μας έχει ξανανέβει ο πυρετός μετά το ντεπόν. Θα δούμε το βράδυ τι θα γίνει. Είναι ταλαίπωρος και κολλημένος στο στήθος και δε μ'αφήνει να γράψω!

Οι εξετάσεις μας ήταν μια χαρά Γεωργιάννα, δεν έχει ουρολοίμωξη. Μάλλον είναι απλώς κομψός!

Δανάη στη μασχάλη τον μετράω πια. Ωραία ταινία το biutiful!! Κι ο Άρης 7200 είναι αλλά έχω συνηθίσει και τον κουβαλάω πάντα και παντού.

Αναστασία και Άφρο κι εγώ δε νομίζω πως μπορούν τα δόντια να κάνουν τόσο πυρετό, μάλλον κάποια ιωσούλα, ελπίζω να την περάσουμε στο πόδι.

Αναστασία καλά ξεμπερδέματα με τη τράπεζα!

Αφροδίτη όντως είναι καλύτερα να κοιτάει προς τα πίσω μέχρι 3 χρονών αλλά στην Ελλάδα δε το κάνουν οι περισσότεροι.

Άντρια εύχομαι να βρείτε άκρη με τη μικρή!

Σουλίτσα φιλιάαα!

Μουτς σμουτς σε όλες!

Α Άφρο κι εγώ το σκεφτόμουν για το μπαζάρ, για κάθισμα be safe, αλλά απ'ότι κατάλαβα θα είναι ελάχιστα παλιά μοντέλα και θα πρέπει κανείς να πάει νωρίς νωρίς το Σάββατο να τα προλάβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite afou den trwei poli fagito, soupa trwei girw sta 200ml k krema trwei 6-7 mezoures k nero oso sikwnei alla girw sta 200ml 8a vgenei k i krema..Molis mou evgale fagitaki pali k tin taisa i wra 5 einai i 5i i 6i fora apo tis 5 pou efage to teleutaio tis geuma pou mou kanei goulitses, prin kanena misawro tis edwsa to dixtaki (pou vazeis mesa frouta i laxanika k apasxoleitai to mwro mono tou) me ligo axladi k mpanana alla den i8ele me tipota, eklaige..

Daphne euxaristoume!!!

Sorry gia to pri3imo alla eimai poli agxwmeni..

Telospantwn ta leme pio meta!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, μηπως την εχει πειραξει κατι που εφαγε;;;;δε νομιζω να ειναι κατι σοβαρο!!

δαφνη, περαστικα και παλι, ευτυχως δεν εχει ουρολοιμωξη!!παντως κι εμενα που ειναι 7.300 μια χαρα μου φαινεται , και με τα μπουτακια της τα αφρατα και και με τα μαγουλακια τους!!!

παω να την κανω μπανακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη,εχει διαφορά ο μάρσιππος από το sling.δοκίμασα της Ειρήνης το sling κ δεν είχε καμία σχέση!μαλλον στο sling θα μπορούσα κ εγώ να την κουβαλάω.νόμιζα ότι μέχρι ενός έτους κοιτουν πίσω τα καθισματάκια...δηλ υπάρχουν μεγαλύτερα καθισματάκια που κοιτούν πίσω;κ δεν ζαλίζονται τα μικρά;

Αφροδιτη,πώς πάει η δίαιτα;;εγώ έφαγα αργά μεσημεριανό (5.30)κ τώρα σκέφτομαι αν θα τσιμπήσω κάτι,δεν πολυπεινάω..

Γεωργιάννα,τυχερή είσαι που κοιμαται το μεσημέρι σερί!!εμένα το πολύ καμιά ώρα,αλλά συνήθως 20'..

πάω για ταινιούλα...με πήρε ήδη ο ύπνος θηλάζοντας πριν τη μικρή...

καλή ξεκουραση σε όλες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη μου,καλα πηγαινει η διαιτα,αν και σημερα εψησε ο γιωργος καλαμακια στο τζακι και θα φαω κανενα!!! :lol:

οχι, τα μωρα δεν ζαλιζονται κοιτωντας πισω, και αν δεν εχετε αποφασισει ακομα η αγορασει, ψαξτε το για αναποδο καθισμα, γιατι ΣΩΖΟΥΝ ΖΩΕΣ!!!! http://www.carseat.se/ να μπεις και να διαβασεις ολα τα στοιχεια, γιατι γενικα δεν επιμενω σε πολλα θεματα, ο καθενας μεγαλωνει οπως ξερει και θελει το παιδι του, αλλα εδω ειμαι καθετη : ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΑΣΦΑΛΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...