Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

Exei kammia eklei4i apo4e?

Ax piga panw 5 fores gia na tin girisw anaskela giati eklaige goera k tin evriska mproumita k otan tin girnousa mprosta ekleine ta matia tis, koutoulaei apo tin nista..Tis teleutaies 2 fores pou piga wspou na katevw ta skalia k na er8w katw stin kouzina arxise na 3ana klaiei, twra pige o george..To para3eno einai pws ka8e nixta tin vriskw na koimate mproumita, den 3erw otan tin parei gia ta kala o ipnos girnaei giati tin volevei k den to katalavenei k gi'auto den klaiei? den 3erw avissos i 4ixi tous :D

Gwgw mou katalavenw pws niw8eis k egw otan epese apo ton kanape eniw8a liges ti4eis alla ti na kanoume? na tous desoume?

Danae makari na kollise gia ta kala k na min xreiastei epipleon epidior8wsei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια!

Ειμαι πολύ θυμωμένη,ειμαι στην κρεββατοκαμαρα κ δεν μιλάω στον άντρα μου ....γιατί έπεσε η Χριστίνα απο το κρεββάτι κ ενώ την ειχα αγκαλια κ προσπαθούσα να την ηρεμήσω ο αντρας μου φώναζε να του την δώσω κ με φώναζε άχρηστη κτλ κτλ.....στεναχωρήθηκα πάρα πολύ κ του μίλησα κ εγώ άσχημα....τώρα ήρθε να μου ζητησει συγνωμμη αλλά μου έχει κάτσει πολυ ασχημα αυτό.

Ειχα κ την εννοια μου στο μωρό κ προσπαθούσα να είμαι ηρεμη...για τους λογους που εχουμε συζητησει επαννελημένως...εδώ.

Η Χριστίνα μετά το κλαμα κοιμηθηκε΄.....να ανυσηχω ρε γμτ?

Δεν χτύπησε στο κεφαλι αλλα στην πλάτη γτ έπεσε με τον κωλο.... :cry:

Γωγώ γεια σου!

μην ανησυχείς, αν δεν χτύπησε στο κεφάλι και την είδες πώς έπεσε τότε δεν έχεις πρόβλημα. Αν πάλι δεν είσαι σίγουρη και πιστεύεις ότι μπορεί να χτύπησε και στο κεφάλι, τότε σύμφωνα και με τις οδηγίες της παιδιάτρου μου πρέπει να την παρακολουθήσεις για 1-2 24ωρα και να έχεις το νου σου λιγάκι παραπάνω κατά την διάρκεια της νύχτας. Επεσε σε χαλι? Αν το μωράκι δεν κάνει εμετό και δεν έχει δείγματα οτι είναι ζαλισμένο τότε είναι μια χαρα.

Μπράβο σου που προσπάθησες να κρατήσεις την ψυχραιμία σου! Εγω την φορά που έπεσε στον άντρα μου από το κρεβάτι έκλαιγα μαζί της και τον χτύπαγα :lol::lol::lol::lol: πολύ χάλια η αντίδρασή μου! Από τοτε όταν κάτι κακό πάει να γίνει έχω μάθει να ΚΑΤΑΠΙΝΩ την γλώσσα μου!

κορίτσια να σας ρωτήσω, κάνετε κάθε βράδυ μπανάκι τα μωράκια σας? Εμεις ναι γιατί το βλέπουμε σαν δραστηριότητα με παιχνίδια, γελάκια κλπ κλπ ΑΛΛΑ νομίζω ότι κάπως ξηραίνεται το δερματάκι της (οκ τα τοπικά πλυσίματα μέσα στην ημέρα). Το κεφαλάκι το λούζετε καθε βραδυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη δεν νομιζω να παιζει αυτο ρολο που την αφησες. και τον Διονυση που τον αφηνω δεν κλαιει στην συνηφαδα μου.

Δαναη και να ηθελα να κανω κατι στο σπιτι δεν εχω κουραγιο!!!!! μονο μαγειρεμα και λιγο τα πιατα. αχ να δω ποτε θα συνηθησω και θα εχω λιγο κουραγιο παραπανω;;;;;;;;;;;

Σαμανθα εγω του κανω καθε 2-3 μερες μπανιο το βραδυ για να χαλαρωσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ για τις πληροφορίες για το μπάνιο!

Γεωργιάννα δεν σε έχω ρωτήσει, ή αν το έχεις γράψει δεν το έχω δει, που εργάζεσαι?

Άντρια από τι ώρα πάτε για ύπνο? Εγώ την βάζω κατά τις 11 -11:30....ξυπνάει μετά στις 10:30 (και στις 7:30 για το πρωινό γάλα της)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou stis 9 tin vazw sto krevvataki tis..Palia koimotan opws esas girw stis 11 k mporei k pio arga alla siga siga ma8ame k koimate stis 9..

αχ βολεύει αυτο για να ηρεμείτε και εσείς λιγάκι ε? Εμένα ακόμα ξύπνια είναι και κάνει σβούρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι ώρα ξυπνάει το πρωι?

Τι έγινε με το interview?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....αν κ ξύπνησα πολύ λυπημένη ακόμα σκέφτομαι την χτεσινή συμπεριφορά του άντρα μου,με ακύρωσε πολύ σαν μάνα,μου συμπεριφέρθηκε απαίσια...

Μου ζήτησε συγνώμμη,ότι δεν τα εννοούσε,ότι με αγαπάει πολύ κ φυσικά είμαι πολύ χρήσιμη...αλλά κορίτσια δεν μπορώ να το ξεχάσω,με πλήγωσε πολυ,άρχισα να σκέφτομαι όταν συμβαίνει κάτι τετοιο πως θα αντιδρά... υποσχέθηκε πως δεν θα το ξανακάνει.....αλλά δεν το πιστεύω.

Την ωρα που έπαιζε δίπλα μου,μπροστα στα μάτια μου ενω διπλωνα τα ρουχαλάκια της,πήγε να κάτσει στον κώλο αλλά ήταν πάνω στο χείλος του κρεββατιού κ έπεσε με την πλάτη το μαναρακι μου,δεν χτύπησε στο κεφάλι απο οτι είδα :cry:

Μετά εφόσον την ηρέμησα δεν έλεγε πάλι να κοιμηθεί,το τελευταίο διάστημα εχει αλλάξει την ροή της,ενώ είχε τελειο πρόγραμμα....απλά θελει να παίζει μεχρι κ τις 12 αν την αφήσω.

Την περνω βολτες περα δωθε κ όταν την κοιμίζω κ την βάζω στην κουνια,ξυπνάει κ κλαίει.

Σκέφτηκα λοιπόν,εφόσον ημουν κ ζαλισμένη απο το περα δωθε ,να δοκιμάσω να την αφήσω στην κούνια...μία έκλαιγε μια σταμάταγε,πήγαινα με έβλεπε κ έκλαιγε πιο πολύ.....όταν άρχισε να χειροτερεύει την πήρα αγκαλια κ έριξε ενα κλάμα που δεν το έχω ξανακούσει!

Τρόμαξα παρα πολύ!Εκλαιγε με αναφιλητά διακεκομένα...πρώτη φορά!!

Την αρπαξα κ την πήγα στο σαλόνι,προσπαθούσα να την συνεφέρω!Μολις τα κατάφερα,ευτυχώς,παίζαμε για λίγο κ μετα πάλι δωμάτιο 1 ωρα στο κρεββατι μεχρι να κοιμηθεί.

Εφιάλτης η χτεσινή νύχτα....κ μέρα.... :cry:

Σαμάνθα σε ευχαριστώ για τις χρήσιμες συμβουλές σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Γωγώ μου,έχεις δίκιο,ήταν όντως βαριά αυτά που σου είπε αλλά κ εγώ συχνά πάνω στα νεύρα μου λέω πράγματα που δεν τα εννοώ...

Έλενα,εμείς την κάνουμε κάθε βράδυ μπάνιο γύρω στις 19.30,γιατί τη χαλαρωνει.το έχω ακούσει κ εγώ ότι δεν κάνει τόσο συχνά αλλά φαντάσου ότι όλη μέρα της τρέχουν σάλια,ιδρωνει από το παιχνίδι,της τρέχουν μύξες,αρα μάλλον το χρειάζεται,ειμαι κ εγώ του συχνού μπάνιου. γιατί δεν προσπαθείς να τη βάζεις σταδιακά κάθε μέρα κ λίγο νωρίτερα για ύπνο (κανένα 15'?).εχω διαβάσει ότι τον καλύτερο ποιοτικά ύπνο τα μωρά τον κάνουν από τις 20.00-20.30 το χειμώνα και 20.30-21.00 το καλοκαίρι.μπορείς να ρίχνεις σιγά σιγα τους ρυθμούς αργά το απόγευμα για να μην ειναι σε υπερένταση.το μπανάκι σίγουρα θα τη χαλαρώσει.τώρα τι να πω;κάθε μωρό κ κάθε οικογένεια έχει το βιολογικό της ρολόι :D

Γεωργιάννα μου,θα συνηθίσεις σιγά σιγά τους νέους ρυθμούς!εγώ χθες το βράδυ είχα τέτοια υπερένταση που 23.30 συμμάζευα το σπίτι,πετούσα χαρτιά,έπλυνα τα πιάτα...ενώ συνήθω τέτοια ώρα είμαι στο 13ο όνειροοοο [smilie=sleepy1.gif]

ευτυχως το αμάξι είναι έτοιμο,θα πάρει να το παρει ο κώστας το πρωί κ μετά βουρρρρ στο πλυντήριο γιατί ειναι μέσα στη βρώμα!!!150 ευρουλάκιαααα!παλι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες για ακόμη μια φορά συνειδητοποίησα πόσο πολύτιμη είναι η αίσθηση της όσφρησης....με το μπούκωμα δεν μπορώ να μυρίσω τπτ,ούτε το σβερκάκι της μικρής μου... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!

Σαμανθα δουευω σε μια αποθηκη χονδρικη με ειδη δωρου στο Περιστερι. τωρα φτιαχνει και σιτε για τους πελατες που ειναι στην επαρχια.

Δαναη και εγω πιστευω οτι θα στρωσω, απλα την αλλη εβδομαδα εχουμε παραλαβη = κουβαλιμα!!!!

Εφυγα παω για δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις πολύ δίκιο Δανάη,όλες βεβαια οι αισθησεις είναι πολυτιμες κ σημαντικές!

Είμαστε τυχερες που τις έχουμε,εσύ σε λίγο θα αποκτήσεις παλι την οσφρηση :D

Θα ξεκινησω πάλι το καθημερινό μπάνιο γτ 1 στις 3 την κάνω,μηπως κ δω διαφορα με τον υπνο...

Σαμάνθα το μαλλάκι δεν νομιζω πως ειναι απαραίτητο καθημερινα......το ντους ειναι που χαλαρωνει περισσοτερο,λουστην 1 στις 3 κ εσυ....γνωμη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!γωγω πολυ στεναχωρο αυτο που εγινε, ευτυχως ομως ειναι καλα η χριστινουλα!!! το σοκ του πεσιματος δυσκολα το διαχειριζομαστε....να φανταστεις οτι χτες ΠΑΡΑΛΙΓΟ να χτυπησει η αθηνουλα πεφτοντας και ο αντρας μου νευριασε και φωναζε που δεν την προσεχα!!!!μετα που ηρεμησαμε, συμφωνησαμε να μην ξαναφωναξουμε μπροστα στο παιδι....μη στεναχωριεσαι για τα λογια που ειπωθηκαν, πανω στην ταραχη μας λεμε πολλα, το σημαντικο ειναι το μετα...

εμεις μπανιο κανουμε καθε μερα, γιατι γινομαστε γουρουνιτσες απο το φαι μας, και τα μαλλια της που ειναι σχεδον καρε κολλανε απο τις κρεμες!!!!!και το δικο της δερματακι αρχισε να ξεραινεται,ελενα, απο πολυ νωρις και βαζουμε κρεμα ενυδατικη απο το φαρμακειο, αλλα οχι καθε μερα... το σαμπουαν ,οντως, της ξεραινει τα μαλλακια, και τωρα ψαχνω να παρω ενα καλυτερο βρεφικο σαμπουαν, εχω παραγγειλει της απιβιτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες!

Παρασκευή σήμερα ναι! Άντε να ξεκουραστείτε λίγο οι εργαζόμενες!

Γωγώ ο άντρας σου προφανώς τρόμαξε και έχασε τη ψυχραιμία του ξεσπώντας σε σένα. Βαριά αυτά που σου είπε αλλά είμαι απολύτως σίγουρη πως δε τα πιστεύει. Οι άντρες είναι λιγότερο ψύχραιμοι από εμάς με κάτι τέτοια! Βρε τη Ζήνα! Ευτυχώς που δε χτύπησε! Ο δικός μου ταρζάν, προχθές, αποφάσισε, με εξαιρετική δεξιοτεχνία, να βγει από το καρεκλάκι του κι έπεσε στα πλακάκια της κουζίνας, δίπλα μου! Έχασα τη μισή μου ζωή αλλά ευτυχώς, ούτε καρούμπαλο! Τρόμαξε βέβαια πολύ ο κακομοίρης κι έριξε πολύ κλάμα στη αγκαλιά μου, όπως περιγράφεις τη Χριστίνα χθες, έτσι έκανε. Πλέον ούτε δευτερόλεπτο στο καρεκλάκι χωρίς να είναι δεμένος! Και ήμουν δίπλα ακριβώς, ανακατεύοντας μια κρέμα!

Μπανάκι εμείς κάνουμε κάθε μέρα χρησιμοποιούμε της weleda ένα αφρόλουτρο που είναι και για μαλλιά και για σώμα, πολύ απαλό και ξεπλένεται αμέσως. Μετά κάνουμε πάντα μασαζάκι με φυσικό λαδάκι καλέντουλας ή λεβάντας σε όλο μας το σώμα και δεν έχουμε καθόλου ξερό δέρμα. Δοκιμάστε το! Ο Άρης το λατρεύει το μασάζ και χαλαρώνει κιόλας!

Να πω ακόμα πως τραχανάς υπάρχει ο νηστίσιμος που δεν έχει ούτε γάλα ούτε αυγό. Επίσης δεν έχουν όλα τα ζυμαρικά αυγό. Γιαουρτάκι, έχω ξαναπεί, πως καλύτερο είναι το πρόβειο ή το κατσικίσιο και ναι, επιτρέπεται από τον 7ο μήνα.

Χαίρομαι που σας αρέσει το αβοκάντο στη φρουτόκρεμα, Αφροδίτη! Γλυκοπατάτα βρίσκω στο Σκλαβενίτη.

Δανάη περαστικά!

Έλενα και Γωγώ κι ο Άρης από τις γιορτές και μετά έχει ξαναγίνει πολύ ξενύχτης (ένα διάστημα είχε στρώσει και κοιμόταν μεταξύ 20.30 και 21.30) και προσπαθώ να του κάνω το μπάνιο του νωρίτερα, μετά τον πηγαίνω στο δωμάτιο με χαμηλωμένο φως, του βάζω μουσικούλα, μερικές φορές του διαβάζω παραμύθια. Κάποιες φορές πιάνει, άλλες όχι. Αυτές τις μέρες τον ταλαιπωρεί το 4ο δόντι και κοιμάται όποτε να'ναι! Το μπάνιο πάντως είναι χαλαρωτικό, για αυτό και κάθε μέρα. Και βέβαια επειδή (όπως λέει η Αφροδίτη) κι εμείς γεμίζουμε με κρέμες, το χρειαζόμαστε.

Γεωργιάννα υπομονή, θα συνηθίσεις και θα ξαναβρείς τους ρυθμούς σου.

Άντρια καλημέρα.

Δε θυμάμαι τι άλλο διάβασα, συγγνώμη!!!

Α Γιούλη, με γεια το μαλλί!!! Μ' αρέσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από το πρωί μας κάνει συνέχεια μίνι διακοπές ρεύματος η ΔΕΗ, ψάχνουν, λέει, μια βλάβη! Μου έχουν σπάσει τα νεύρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω οτι λιγο πολυ ολες μας ειχαμε τις εμπειριες απο πεσιματα, και οσο και να λενε οι παλιοτερες μανουλες πως ειναι μες στο προγραμμα, δυσκολα το δεχεσαι!!!!μηπως φταει ο τιτλος του τοπικ;;;;μηπως να βαλουμε καλυτερα :"ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 - ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΕΥΡΩ";;;;;ο καθενας με τον πονο του!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Αφροδίτη είσαι κορυφή!Εριξα πολύ γέλιο με το θέμα του τόπικ!

Αντε το επόμενο να έχει λεφτααα!!!!

Δάφνη κ εμένα μου έχει πέσει απο το καρεκλάκι,την ειχα δέσει αλλά αυτη γλυστρισε κ έφυγε το σαμιαμίδι κ ενώ την ειχα δεί είπα εντάξει μισό να πιάσω την σαλιάρα κ εκεί έγινε......

Α !για το μπάνιο της πέρνω απο μωρό το HYDROVIT ειμαι πολύ ικανοποιημενη!Ειναι σαμπουαν κ αφρολουτρο...Η Αφρο θα το ξερει σιγουρα!

Πωπω Αφροδίτη τελικά ίδια αντιδραση εχουν οι αντρες?Την βαψαμε δεν εχω καμια διαθεση να πρέπει να κουμανταρω κ τον αντρα μου σε τετοιες περιπτώσεις!

Ευτυχως δεν επεσε η Αθηνουλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σαμανθακι μου 1000 συγνωμη αλλα με επιασε ενα γελιο οταν διαβασα που μαζι με την μπεμπα κλαις κ εσυ κ τον χτυπας που πονεσαν οι σκεμπεδιακοι μου... :lol::lol: εφερα την ολη φαση στο μυαλο μου κ ξεκαρδιστικα αστο καλο σου!!!!

γωγω μου μην το παιρνεις κατακαρδα κ εγω πιστευω οτι δεν τα εννοουσε...πανω στην ταραχη μας λεμε κουβεντες που δεν τις εννοουμε...κ σε εσενα θα μπορουσε να συμβει...ελα μην στεναχωριεσε δωσε ενα φιλακι στον αντρουλη σου κ ξεχαστε το θεμα...τουμπιτσες θα τρωνε συχνα απο δω κ περα θελουμε δεν θελουμε!!!

γεωργιαννα μου πως τα πας κουκλιτσα μου???οχι τιποτα αλλο αλλα τωρα που αρχισες να δουλευεις θα χασουμε κ τις υπεροχες συνταγες σου!!!!!

αφροδιτη μου εγω πιστευω οτι τα μωρα καταλαβαινουν...σου ειπα κ για την ελενα που την αφησα 3 ωρες στην πεθερα κ ολο τα βραδυ ματι δεν εκλεισα..δεν ηταν δοντακι...νομιζε απλα πως εφυγα κ την παρατησα αυτο μου δειχνει η συμπεριφορα της...

πω πω βρε δαφνουλα την εκανε τελικα την βουτια του ο αρουλης δεν αντεξε :lol::lol::lol:

γιουλι το μαλλι σου ειναι τελειο κοκκινο στο ειχα πει κ παλιοτερα οτι μου αρεσε περισσοτερο απο το ξανθο σε κανει κ πιο μικρη :D

μπανιο τις κανω ανα τρεις μερες κ μερικες φορες ετσι οπως ειναι στην μπανιερα της πασαλοιφω με λαδακι κ το δερματακι της ειναι σουπερ...προσφατα δοκιμασα την κρεμα novaloo κ μου αρεσε πολυ εχει ιδιαιτερο αρωμα..

αντρια μου κατι θα βρεθει υπομονη...

εχθες εγραφα εγραφα εγραφα κ πριν προλαβω να πατησω υποβολη εφυγε η συνδεση :twisted: δαναη μου δεν εχω τιποτα απο αιμοραγιες απλως τα επαιρνα προληπτικα...τα σταματησα ομως τωρα γιατι δεν αντεχω τις ψυχολογικες μεταπτωσεις..πως τα πατε μαζεψατε αρκετα πραγματα για τους αστεγους???

βασιλικη μου καταλαβα οτι εννοουσες εμενα :lol::lol::lol:

αχ δεν θυμαμαι βρε κοριτσια τι αλλο διαβασα...sorry :oops::oops::oops:

αφροδιτη τελειος τιτλος!!!!!!!!αντε μπας κ σπασει η γκινια κ βγαλει ο αντρας μου κανα στοιχημα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας, κορίτσια!

Σουλίτσα πολύ μου αρέσει που βάζεις πάντα χρώμα στις δημοσιεύσεις σου!

Εκεί που είπα να γράψω, η Γεωργία πάλι "κάτι" έκανε!

Δεν ανέχεται καθόλου τα κακά στον πριγκηπικό ποπό της :lol::lol::lol:

Κλαίει κατευθείαν για να πάω να την αλλάξω!

Πάωωωωωω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές τούμπες διάβασα! Η Ζήνα και ο Ταρζάν είναι απίστευτοι! :lol: Πάλι καλά που δεν χτύπησαν!

Όντως δύσκολο να διαχειριστείς τα λόγια σου όταν πέφτει ένα παιδί..

Εμείς κάνουμε μπανάκι κάθε 2-3 μέρες τώρα το χειμώνα. Η γνώμη μου είναι ότι το καθημερινό μπάνιο αφυδατώνει το δερματάκι τους. Τώρα αν ιδρώνουν και γίνονται χάλια με το φαί τους, αλλάζει το πρόγραμμα!

Ενυδατική χρησιμοποιούμε κάθε φορά μετά το μπάνιο.

Αφροδίτη, απαλό σαμπουάν έχει και η frezyderm. Η βρεφική της σειρά είναι απίθανη!

Σαμάνθα, κι εμείς αργά κοιμόμαστε.. 10:30 με 11! Μόνο εκτός Αθηνών όταν είμαστε νυστάζει νωρίτερα! Άλλο πράγμα το οξυγόνο! χι,χι!

Ά, και κάτι που με σύγχησε σήμερα. :evil: Το επίδομα τοκετού από τον οπάδ δεν το έχω πάρει ακόμη... Το πρωί μου είπαν στο τηλέφωνο ότι δεν τους έχουν δώσει λεφτά και όταν.......θα τους δώσουν, θα ξαναξεκινήσουν τις πληρωμες.. Οι κρατήσεις όμως στο μισθό μου συνεχίζονται, ο οποίος έχει κατρακυλήσει στα 806 ευρώ.. (ΤΕ εκπαίδευση) με 11 χρόνια υπηρεσία.

Αλήθεια εσένα Αφροδίτη πόσο πήγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τι μας κάνουν ακόμα δεν βγήκαν απο το αυγό :lol:

Ξέχασα να σας πω για να γελασετε!

Το πρωί που σηκωσα την Χριστίνα απο τη κουνια για να την αλλάξω-ταίσω,τι είδα?

Και τα δύο πόδια μεσα στο ένα ποδαράκι της πυτζαμας!!!Δεν θα κουνουσε καν τα πόδια της :lol:

Πολύ γέλιο!Θυμήθηκα το στρουμφομωρό που τα πόδια του μοιαζουν με τον αγκαλίτσα-φωτεινούλη!!!!

Δεν υπάρχει αυτο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...