Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε? Ο καιρός στην Αθήνα είναι πολύ βροχερός ενώ στα αγαπημένα μου Ιωάννινα είναι όλα κάτασπρα! σας ανεβάζω φωτο που μας έστειλαν!

Σούλα: Γιατί να πάρεις utrogestan προληπτικά? Σου το ζήτησε ο γιατρός? Έχεις κάποιο ιστορικό αποκόλλησής? Φυσιολογικά έμεινες έγκυος? Ο δικός μου γιατρός ήταν κάθετος: ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ utrogestan ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ. Να μην σε πάρω και στον λαιμό μου αλλά έτσι ξέρω...Για δες μηπως μπορείς να τα αποφύγεις. Δεν είναι καλό να φορτωνόμαστε ορμόνες χωρίς λόγο!

Γέννησε μια αγαπημένη μου φιλενάδα εδώ στο Μάμμυ! η Χρυσάνθη! Την γνωρίζετε? Είχε χαθεί για ένα διάστημα για να μην αγχώνεται! Είμαι πολύ χαρούμενη :D:D:D:D:D:D

Κατά τα άλλα είμαι κατάκοπη & σήμερα δουλεύω από το σπίτι. Αλλά δεν έχω κουράγιο...θέλω να κοιμάμαιιιιιιιιιιιιιιι...ευτυχώς δεν πρέπει να βγω με τέτοιο καιρό!

Δανάη μπράβο στην Μυρτούλα! το έγραψες στο βίντεο? Εγώ γράφω αρκετά και μετά που τα βλέπω συγκινούμαι κάπως :D:D:D

Άνδρια, συγχαρητήρια! Βλέπω και η δικιά σου έχει ερωτευτεί το pc :lol::lol::lol: είναι πάντα καλό κίνητρο για ...δραστηριότητες...η δικιά μου προκειμένου να το φτάσει περπατάει σχεδόν κανονικά :lol::lol::lol:

βασιλικη, Αφροδίτη, Γιούλη (με γεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), Γωγώ, Αφρο, Δάφνη, Έλενα (που είσαι καλέ??), Γεωργιάννα και σε όοοολα τα κορίτσια, πολλά φιλιά !!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera!!!

I mikri molis apokoimi8ike k eipa na piw to neskafaki mou me tin iremia mou, 8elw na kanw hoover to spiti alla skeftome mipws k tin 3ipnisw k tin lipame..

Elenaki oti exei koumpia tis aresei poli, trellenetai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα βιαστικά!!!ετοιμάζομαι για δουλειά!

Γιούλη,με γεια τα μαλλιά!το έχω ξαναγράψει ότι- κατά τη γνώμη μου- το παιδί χρειάζεται να μάθει να αποκοιμιέται μόνο του γιατί διαφορετικά ταλαιπωρείται...με βοηθησε κ εμενα το κοιμήσου παιδί μου,ούτε άγχος την είδα να έχει ούτε τπτ,πάλι εκεί ήμουν απλά δεν την σήκωνα.εδώ και μήνες πια κοιμάται μόνη της κ μεσα στην ημέρα.το βράδυ ούτως ή άλλως δεν είχαμε πρόβλημα.

Γεωργιάννα,το 6ωρο κυλάει νεράκι!!!

Λοιπόν,σήμερα την ειδα πώς σηκώνεται από ξαπλωμένη!!!την είχα στην αλλαξιέρα,γύρισε μπρούμυτα,σηκωθηκε στα 4 σαν να μπουσουλάει,μετά έκανε την πλάτη της σαν Γ και μετά κάθισε στο πλάι!!!!!περήφανη μάνα το καταγράφω πρωί πρωί!!!!

έφυγαααααα με το ρολό χαρτί παραμάσχαλα!!!!σας φιλώ!!!

Ευχαριστω πολυ για το μαλλι,δαναη μου...χτες το βραδυ κοιμηθηκε στις 1 ξυπνησε στις 430 και ξανα κοιμηθηκε στις 7....Τι θα κανω?που θα παει αυτη η κατασταση??δεν θα αντεξω για πολυ...αυτη η αυπνια δεν αντεχεται....κι εχω και κατι νευρα μετα μου ερχεται να το σπασω στο ξυλο....μιλαμε καλυτερα να παω για δουλεια μπας κ βαλουμε ομαδικως μια σειρα....επισης με ειδοποιησαν αυριο να παω στη δουλεια...Τελικα παω σε υπηρεσια ξηρας κατω στο πειραια στο λιμανι ειναι μια υπηρεσια....υπηρεσια φαρων λεγεται...αυριο παρουσιαζομαι αυριο πρωι.....

Δαναη το βιβλιο τι ελεγε περιπουε μεσα???ποσο κοστιζε???χρειαζομαι τις συμβουλες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli mou egw prin 2 mines pou tin metaferame sto dwmatio tis k 8a tin afina na koimate pia moni tis, tin evaza sto keravvataki tis k tis milousa , tin xaideva wspou na iremisei k efeuga, otan eklaige 3ana pigena oes fores k an xreiastei wspou na tin parei o ipnos tis prwtes meres xtipiotan sto krevvati tis k eklaige alla den tin epairna agkalia tis evaza to mousiko feggaraki tis k tis milousa mera me tin mera meiwnotan i wra pou i8ele na koimi8ei wspou k ema8e etsi..Alla ka8e mwro einai diaforetiko esena mporei na prosarmostei pio eukola i pio diskola..Alles kopeles porei na sou poune kaliteres idees..

Emena edw k ligo kairo revete sinexws k mou vgazei goulitses mporei na ftasei i wra to epomenou geumatos k mou evgaze apo to proigoumeno geuma, kourastika milame poli zori skefteitai efage prin 2 wres peripou k mou evgale 3-4 goulitses k ta kaname ola edw xalia to rixtari tou kanape,ta rouxa tis..Olo elega kriwmeni 8a einai alla to pragma parapige pira til tin paidiatro k mou eipe i na meiwsw tin posotita tou geumatos tis i na au3isw tis wres pou exoun diafora meta3i tou ta geumata k na tis pw an eida diafora..Apo tin alli trwei k den ka8etai lepto piezei k to stomaxaki tis k mporei na ftaiei k auto..Lete na einai palindromisi alla twra 8a fainotan? Den 8a eixe k alla simptwmata (vixa, disforia, min ikanopoiitiki prosli4i varous)?

Afro ta fwta sou!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,την βάζεις να ρευτεί στον ώμο σου πριν την βάλεις να παίξει;μήπως τρώει λαίμαργα κ γρήγορα;

Γιούλη,ο άνδρας σου δεν σε βοηθάει με το μικρό τη νύχτα;;μόνο εσυ σηκώνεσαι;μοιράστε το.το βιβλίο σου προτείνει τρόπους για να βοηθήσεις το μωρό να μάθει να αποκοιμιέται μόνο του.μέχρι πότε θα μπορείς να νανουρίζεις στην αγκαλιά σου (ή στο στήθος για όσες θηλάζουν) για να αποκοιμηθεί;προτείνει να αφήνεις συγκεκριμένα χρονικά διαστήματα μέχρι να πηγαίνεις στο δωμάτιό του,να μην τον σηκώνεις παρά μόνο να τον ηρεμείς κτλ.πρέπει να το διαβάσεις για να καταλάβεις το σκεπτικό.κοστίζει νομίζω 17 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,την βάζεις να ρευτεί στον ώμο σου πριν την βάλεις να παίξει;μήπως τρώει λαίμαργα κ γρήγορα;

Γιούλη,ο άνδρας σου δεν σε βοηθάει με το μικρό τη νύχτα;;μόνο εσυ σηκώνεσαι;μοιράστε το.το βιβλίο σου προτείνει τρόπους για να βοηθήσεις το μωρό να μάθει να αποκοιμιέται μόνο του.μέχρι πότε θα μπορείς να νανουρίζεις στην αγκαλιά σου (ή στο στήθος για όσες θηλάζουν) για να αποκοιμηθεί;προτείνει να αφήνεις συγκεκριμένα χρονικά διαστήματα μέχρι να πηγαίνεις στο δωμάτιό του,να μην τον σηκώνεις παρά μόνο να τον ηρεμείς κτλ.πρέπει να το διαβάσεις για να καταλάβεις το σκεπτικό.κοστίζει νομίζω 17 ευρώ.

Δεν εχω παραπονο..κ ο νικος σηκωνεται τα βραδια αρκετες φορες αλλα το πρωι πρεπει να σηκωθει για τη δουλεια και τον λυπαμαι...εως τωρα ημουν εγω σπιτι αλλα απο αυριο που θα ξεκινησω δουλεια,τι θα γινει??Κοριτσια εχω σοβαρο προβλημα...Γενικα ο Αλεξης δεν ηταν του υπνου απο νεογεννητο ακομη αλλα ενταξει λεγαμε κοιμαται το βραδυ...Αλλα τωρα??Τι θα γινει?Αυτο με το κουνημα στην αγκαλια το απεκτησε τον αυγουστο που ειχαμε θεμα με την παλινδρομηση...εκει αλλαξε το παιδι...Εγινε αλλο παιδι...Εως κ τον αυγουστο ηταν ενα ησυχο,καλοβολο παιδακι που δεν ειχαμε ακουσει το κλαμα του αλλα με την παλινδρομηση που παρουσιαστηκε αλλαξε 180 μοιρες και εκτοτε κοιμαται μονο με κουνημα στη αγκαλια πριν...Οσες φορες επιχειρησα να τον αφησω στη κουνια κ να μην τον σηκωσω πλανταζε στο κλαμα...Δεν ηρεμουσε ουτε μετα απο 45 λεπτα..Ημουν απο πανω του κ τον χαιδευα,του ελεγα νανουρισματα,τιποτα...Τι θα γινει δεν ξερω...Το κακο ειναι οτι εγω γενικα σαν ανθρωπος δεν εχω καθολου υπομονη...Μα καθολου ομως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,Γιούλη,η υπομονή είναι μεγάλη αρετή!!κ εγώ δυσκολεύομαι αλλά το παλεύω...στη δουλειά μου έχω άπειρηηηηηηη!με τον κώστα λιγότερη...με τη μικρή επίσης άπειρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγω!!γεωργιαννα γιατι γκρινια; τι εγινε μ ετο αφεντικο καλε;; ελπιζω να φτιαξει!!

γιουλη τελειο το μαλλακι σου... κ εγω θελω μια αλλαγη αλλα ειμαι μεγαχροινη..το κοκκινο το βαρεθηλα το μαυρο δε μαρεσει..χμ τι αλλο?

δαναη μπραβο!!! αντε τωρακ περπατημα μυρτουλα!!

για το ξενυχτι μαμαδες υπομονη... εγω ξεκινησα βιταμινες γιατι νοιωθω σαν ζομπι καθε μερα...

σουλακι οτνως γιατι παιρνεις ουτροτζεσταν; παντως οι ορμονες ναι ειναι ζορι!!

Ελεγχομενο κλαμα καπου ειπατε πιο πριν.κ εγω κατα ειμαι..δε ξερω δεν αντεχω να τηνβλεπω να κλαιει σπαραζει η ψυχη μου..ξερω οτι θα την κανω κακομαθημενη αλλα δεν μπορω!! αυτες οι τεχνηκες με κανουν να στεναχωριεμαι...γιατι γενικα δε με εχει μαθει στο κλαμα και δε μπορω.. οταν ερθει η ωρα να παει στο δωματιο της δε ξερω τι θα γινει :( Μου εστειλαν κ τα δειγματα απο τις πανες τσικο..χαλια ποιοτητα; Περιμενω εν το μεταξυ κ κατι καλλυντικα ποσο καιρο τωρα κ ενω δειχνει οτι εχον φτασει ελλαδα τα ελτα δε μου χουνσ τειλει χαρτι και τα εχω παρει ασχημα... 2 φορες που πηγα να στειλω πραγματα τους ρωτησα κ δεν ξεραν!! δηλαδη ελεος μου εχει γινει ο κολος της κατα κοκκινος , τα καλλυντικα μολυ ειναι εδω και δε τα φερνουν!! ελλαδισταν!!

χιονισε σε εσας; εμεις εδω ειναι ολα κατασπρααααα!!

φιλουρες σε ολους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θέλει να μας πει βρε Δανάη η κόρη σου? Μήπως έκανε καμιά αταξία και την κρύβει ?? :lol::lol::lol:

Ειρηνάκι γεια σου!!!! Να γίνει ΠΛΑΤΙΝΕ!!! ΤΖΟΥΛΙΑ! :lol::lol::lol::lol:

Γιούλη η υπομονή έχει και τα όριά της! Απλώς ίσως τα δικά σου είναι λίγο στενότερα :lol::lol::lol::lol:

Ανδρια θα γράφω 2 ώρες για τα κουφά που άκουσα χθες και σήμερα !!!για αυτό θα αξω να βρω χρόνο :lol::lol::lol::lol:

ξυπνησεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τρεχωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!η μπουμπου ειναι με το μπαμπα της και βρηκα ευκαιρια να απλωθω στην πολυθρονα με το λαπτοπ!! ;)

ειρηνακι, δεν σε ρωτησα, καναμε τη μεταφορα προχτες νομιζω, φανηκαν τα χρηματα στο λογαριασμο σου;;;;αν δεν φαινεται το ονομα μου, θα φαινεται του αντρα μου γιωργος γκικας!!!

γιουλη, ξερω οτι τα μωρα κοιμουνται 10 ωρες τη νυχτα, και 1-2 την ημερα...αν μενει ο αλεξης ξυπνιος αναπληρωνει τον υπνο του μες στην ημερα;;;μηπως να εμενε περισσοτερο ξυπνιος μεχρι να ερθει η ωρα να κοιμηθει το βραδυ;;;ρωταω γιατι δεν ξερω το προγραμμα του...

αντρια κι εμενα κανει γουλιτσες, αλλα το θεωρουσα φυσιολογικο, παντα εκανε απο τοτε που μονο θηλαζε, δεν ειναι;;;;;

βρε κοριτσια, να της δινω τραχανα για απογευματινο;;;δεν πολυτρωει το απογευμα, και σκεφτομαι μηπως εχει βαρεθει την κρεμα που της εδινα τοσο καιρο....πειτε καμια ιδεα...φαριν λακτε δινετε;;;

ελενα, μεχρι και στο μενιδι αρτας χιονισε,φανταζομαι ποσο χιονι θα ειδαν τα γιαννενα!!!!παντα μου αρεσε το χιονι, αλλα τωρα σκεφτομαι τους αστεγους και τους ανθρωπους που δεν εχουν χρηματα για θερμανση στο σπιτι τους, και δεν χαιρομαι και τοσο :( που μας καταντησαν οι προδοτες...

δαναη,μπραβο στη μυρτουλα και την υπερηφανη μανουλα!!!οι καλυτερες μανουλες ειναι οι χαζομαμαδες λεω εγω!!!!και ολες εδω ειμαστε μια και μια!!!

εχω λιγουρευτει ενα ροφημα σοκολατας, θα κανει μεγαλο κακο στη διαιτα μου;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi goulitses 3ekinise na exei apo tote pou 3ekinise soupitses, kremes, frouta enw prin me to gala mono revotan kanonika k auto itan..To teleuataio kairo omws entonotera alla mallon einai pou arxise na kineitai perissotero k to oti einai poli laimargi :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδίτη,ωραίος ο τραχανάς αλλά η παιδίατρός μας είπε μετά τον 1ο χρόνο γιατί έχει γάλα...οπότε αναμένουμε!εγώ δεν δίνω φαρίν λακτέ (δεν ξέρω αν θα δώσω αργότερα),της δίνω ρυζάλευρο με γευση βανίλια το βιολογικό της frezylac που δεν εχει γλυκαντικές ύλες κ το τρώει ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδίτη,ωραίος ο τραχανάς αλλά η παιδίατρός μας είπε μετά τον 1ο χρόνο γιατί έχει γάλα...οπότε αναμένουμε!εγώ δεν δίνω φαρίν λακτέ (δεν ξέρω αν θα δώσω αργότερα),της δίνω ρυζάλευρο με γευση βανίλια το βιολογικό της frezylac που δεν εχει γλυκαντικές ύλες κ το τρώει ευχάριστα!

μμμμμμ το ρυζαλευρο το κοψαμε λογω δυσκοιλιοτητας, βεβαια απο τοτε εχει περασει πολυς καιρος και δεν νομιζω να εχει πια προβλημα...περιεργο μου φαινεται αυτο με τον τραχανα, τα ζυμαρικα δεν εχουν γαλα;;;;γιαουρτι θα φαει μετα τον 1ο χρονο;;;;κι αν δεν θηλαζε και επρεπε να πινει φορμουλα;;;;εσυ πως το καταλαβαινεις;;;;μηπως ηθελε να πει αυγο ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να ρωτησω κατι??οσες δινετε βιολογικες κρεμες στα μωρακια σας ποιος σας τις συστησε?η παιδιατρος?εγω τη ρωτησα κ μου ειπε οτι οι κρεμες του εμποριου ειναι πιο καλες απο οτι ηταν παλια κ εχουν ελαττωσει κατα πολυ τις γλυκαντικες υλες και μου ειπε οτι δεν ειναι αναγκη να περνω ειδικες κρεμες...επισης μου ειπε οτι σιγα σιγα πρεπει να αρχισει να τρωει οτι τρωμε κι εμεις οποτε ειναι ανωφελο...

αφροδιτη δεν της δινεις αυγο ακομη??παντως ολα τα ζυμαρικα εχουν αυγο μεσα

σαμανθακι μου γλυκο το ξερω οτι εχουν ολα τα ορια τους...πιστευω με εμενα τα ορια μου τα εξω ξεπερασει προ πολλου...θες αυτη η δυσκολη κ ψυχοφθορα δουλεια,θες η σχολη 2 χρονια που τα νευρα μας ηταν τσαταλια και μας εσπαγαν το τσαμπουκα καθε μερα ολη μερα,θες μετα τα πολυμηνα ταξιδια με το πλοιο,η σχεση με το νικο,τι να πω???δεν ειμαι για πολλα πολλα πια...πρεπει να βρω μια λυση...δεν μου αρεσει να ξεσπαω ουτε στο παιδι ουτε στο νικο επειδη εγω εχω πολλα μαζεμενα....πρεπει κατι να κανω...

εγω παντα τα απογευματα του δινω γιαουρτι,φαριν λακτε,μπισκοτοκρεμα εναλλαξ...

εχω παρει μια τελεια κρεμα γιωτης φαριν λακτε με μπισκοτα που του αρεσει πολυ...

Οι υπολοιπες που ειστε?γεωργιαννα τι εγινε?στεισι?δαφνη?ειρηνακι μου ουτε σημερα ηρθε τιποτα...για ποιο κραγιον μιλατε??θελω να μαθω.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!!!!

Σιγα μην ησυχασετε απο μενα!! :lol::lol: Γωγω ακους;;;;;

Αφροδιτη της δινεις γιουρτι; Εγω του δινω και φαριν λακτε τς Φρεζυ. Πανω στο κουτι γραφει απο 6 μηνων. ειναι ωραιο και γευστικο χωρις ζαχαρη. δοκιμασε το παρα τραχανα που νομιζω οτι ειναι πιο βαρυ. Γλυκοπατατα εχεις δοκιμασει;

Δαναη μου φατσα η Μυρτουλα!!!!!! Πραγματι περναει γρηγορα το 6ωρο αλλα ειμαι κομματια μετα! με τα χιλια ζορια κανω δουλειες το απογευμα. ετσι ησουνα και εσυ τις πρωτες μερες;

Ειρηνη μου μια συμβουλη εαν σκεφτεσε να ξεκινησεις δουλεια προσπαθησε να κοιματε η Νεκταρια ολη νυχτα γτ ειναι πολυ κουραστικα.

Γιουλη το ιδιο ισχυει και για σενα! ειδικα που θα πας 8ωρο. Για το μαλλακι θα σου πω την αληθεια, ενω σαν χρωμα ειναι ωραιο εσενα σου παει πιο πολυ το ξανθο. σε κανει πιο παιδουλα και γλυκια!!

Δεν ξερω τι να σου πω για το πως θα τον κανεις να κοιματε την νυχτα. Να μην κοιματε πολυ την ημερα εαν κοιματε!

Παω να μαγειρεψω κρεπες για τον ανδρουλη μου και μια κοτοσουπα για μενα.

Τα Bebylino εχουν εκπτωσεις παλι, ειδα στο Σκλαβενιτη. Στα Λητω εχουν 10% στα Νουκ, πηρα μπιμπερο σημερα.

Γιουλη ο παιδιατρος μου ειπε να παιρνω επειδη δεν εχουν ζαχαρη μεσα. του εμποριου εχουν ζαχαρη μεσα ειδικα τα νουνου. Οσο για τα ζυμαρικα τα σπιτικα εχουν αυγα μεσα του εμποριου δεν εχουν, κοιταξα κιολας πανω σ'ενα πακετο για να ειμαι σιγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλη μου, τωρα θα κλεισουμε τον 8ο και θα εμπλουτισουμε τη διατροφη μας....δεν ειμαι γενικα υπερ των βιολογικων, και δεν εχω τιποτε με τις κρεμες του εμποριου, απλα θελω οσο γινεται να μην συνηθιζει την πολλη ζαχαρη....

βρε κοριτσια, σημερα ειναι ανησυχη και δεν θελει να μας χασει απ'τα ματια της....μηπως φταιει οτι την αφησαμε χτες πρωτη φορα με την πεθερα μου 3 ωρες και σημερα να φοβαται μηπως ξαναφυγουμε;;; τωρα ειναι στον παιδοτοπο, γυρναει με βλεπει, της κανω τσα, και ξαναγυρναει στα παιχνιδια της :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, δοκιμασα την φαριν λακτε της φρεζυ αλλα δεν της αρεσε, γιαουρτι της δινω με λιωμενη μπανανα και τρωει το μισο, γλυκοπατατα δεν βρισκω στη λαικη, εχει στο σουπερ;;;καλη ξεκουραση!! βγαζω το καπελο στις μανουλες που δουλευουν και εχουν να φροντιζουν σπιτι και μωρο!!

αααα δεν σας ειπα, απο χτες της εδωσα αβοκαντο μαζι με την φρουτοκρεμα-αβοκαντο,αχλαδι,μπανανα,μανταρινι και μισο πορτοκαλι-και την τσακισε!!!! πολυ καλη ιδεα το αβοκαντο!!ευχαριστω δαναη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κατι ασχετο, αλλα θελω να το πω!!!!

κανω διαιτα και ολο μαλωνω με τον εαυτο μου γιατι οι πρωτες μερες ειναι δυσκολες!!!!το μονο που μου δινει κουραγιο ειναι η σκεψη οτι στη βαφτιση της αθηνουλας θα ειμαι κομψη και περιποιημενη!!!!ευχαιστω για το group therapy!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Ειμαι πολύ θυμωμένη,ειμαι στην κρεββατοκαμαρα κ δεν μιλάω στον άντρα μου ....γιατί έπεσε η Χριστίνα απο το κρεββάτι κ ενώ την ειχα αγκαλια κ προσπαθούσα να την ηρεμήσω ο αντρας μου φώναζε να του την δώσω κ με φώναζε άχρηστη κτλ κτλ.....στεναχωρήθηκα πάρα πολύ κ του μίλησα κ εγώ άσχημα....τώρα ήρθε να μου ζητησει συγνωμμη αλλά μου έχει κάτσει πολυ ασχημα αυτό.

Ειχα κ την εννοια μου στο μωρό κ προσπαθούσα να είμαι ηρεμη...για τους λογους που εχουμε συζητησει επαννελημένως...εδώ.

Η Χριστίνα μετά το κλαμα κοιμηθηκε΄.....να ανυσηχω ρε γμτ?

Δεν χτύπησε στο κεφαλι αλλα στην πλάτη γτ έπεσε με τον κωλο.... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυγο από ότι ξερω εχουν μονο οι χυλοπιτες.

γωγω μου,πώς έπεσε;συμβαίνουν αυτά,θα φάνε αρκετές τούμπες...μην κοιμηθείτε τσακωμένοι,όσες φορες το εχω κάνει έχω κοιμηθεί απαίσια κ έχω ξυπνησει απαίσια!

αφροδιτη,γλυκοπατάτες έχει στο σουπερ μαρκετ.καλή επιτυχία στη δίαιτα,οι πρώτες μέρες ειναι δύσκολες μέχρι να ξεκινήσεις να χάνεις!!

γεωργιάννα μου,κ εγώ κουράζομαι.προσπαθώ τις δουλειές να τις κανω στο σκ.καθημερινές κάνω μόνο μαγείρεμα κ παίζω κ ασχολούμαι με τη μικρή!το θεωρώ πιο σημαντικό από το σπίτι.

παω να αράξω!!!εχω ξυπνήσει από τις 6,γιατί σήμερα δούλευα στις 8.το πρωί που σηκώθηκα είδα ότι το αντράκι μου είχε ξεχάσει να μου πει ότι τελείωσαν οι μπανάνες κ τα αχλάδια κ έτρεχα 8 παρά στο μανάβη.στην επιστροφή πέρασα από ενα χωματόδρομο που έχω περάσει άπειρες φορές,χτύπησα μια κοτρόνα,ακούστηκε ενα γκτουπππππππ κ ναι,ξανατρύπησε το κάρτερ!!!εχω μια alfro romeo 147 που ειναι χαμηλή κ ειναι δεύτερη φορά που τρυπάει το κάρτερ.την προηγούμενη φορά στην Άνδρο έδωσα 45ο ευρώ για καινούριο κάρτερ.αυτή τη φορά το κόλλησαν,δεν ξέρω πόσο θα μας βγει,αυριο θα παει ο κώστας να το πάρει.ανεβηκα μεσα στα νευρα σπίτι να αφήσω τα φρούτα,τον μάλωσα που έχει εφησυχάσει ότι πάντα εγώ τσεκάρω για ελλείψεις στα τρόφιμα,του άφησα τα κλειδιά να φωνάξει το συνεργείο κ έφυγα!!

αυτά!πάωωωω!!καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...