Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

παντως δεν ηξερα οτι παιζει ρολο κ η χωρα που γεννηθηκες...οσο μεγαλωνουμε μαθαινουμε!!!!!!

πολυ διδυμος επεσε βρε παιδι!!!!!αν δεν γεννιομουν στον δεκατο μηνα(γκατζολι) θα ημουν διδυμος τωρα ειμαι καρκινος με ωροσκοπο αιγοκερο...το αλλο μου μωρο θα βγει παρθενος....

ο αντρας μου ειναι σσκορπιος με σκορπιο :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλως όρισες Αννούλα!!Να σου ζήσει ο γιόκας σου!!!

Είναι ζωηρούλης?Πως τα πατε?μπουσουλάει ,στέκεται ?

Εγώ έχω μια κορούλα την Χριστίνα,1 του μηνός κλείνει τους 10 μήνες :D

Ειναι παρα πολύ ζωηρή κ την φωνάζουμε Η Ζήνα η φαφούτα γτ δεν έχει ουτε ένα δοντάκι!

Εσένα ο μικρούλης έχει βγάλει?

Λοιπον Κριός η Χριστίνα,Λέων ο Χρήστος κ παρθένος εγώ με ωροσκόπο Σκορπιο....τους αλλους ωροσκόπους δεν ξέρω....βγάζει καποια να σας στείλω ωρες?

Σημερα το μενου ειχε μπιφτεκια με πατάτες για εμάς κ μακαρόνια με σαλτσα-φρεσκια ντοματα,καρότο,πιπεριά,ρίγανη κ λαδάκι για την μικρή μας!

Της αρεσε κ το έφαγε όλο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα...

Αννουλα καλωσηρθες στην παρεα μας,εισαι ευπροσδεκτη εδω...εμεις εχουμε συναντηθει κανα 2 φορες...Πως ειναι ο ακης?ο γιωργος??

Εμενα ο Αλεξης ειναι κριος με ωροσκοπο διδυμο σαν εσενα σαμανθα.,,,,,εγω ειμαι σκορπιος με καρκινο και ο νικος ζυγο με ζυγο χρηστε κ παναγιαα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Καλα ενα πρωι δεν μπηκα και 3 σελιδες γεμισατε!!!

Τα παιδακια μου ειναι και οι δυο με ωροσκοπο Παρθενο, ο μικρος Ταυρος και ο μεγαλος τοξοτης. Ξερω οτι οι Παρθενοι εχουν μανια με την καθαριοτητα!! καλο για μενα!!!! :lol::lol::lol:

Γιουλη μου τι εχει ο ανδρας σου; εεεε μια χαρα ζωδιο ειναι!! και εγω ζυγο με ζυγο :lol::lol:

Παω να ξαπλωσω γτ ελειπα παλι για δουλειες και τα λεμε το βραδακι!!

Ο Διονυσης παλι βγαζει δοντι!!

Αννουλα καλως μας ηρθες!! μακαρι να μαθαινουμε τα νεα σου συχνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Καλα ενα πρωι δεν μπηκα και 3 σελιδες γεμισατε!!!

Τα παιδακια μου ειναι και οι δυο με ωροσκοπο Παρθενο, ο μικρος Ταυρος και ο μεγαλος τοξοτης. Ξερω οτι οι Παρθενοι εχουν μανια με την καθαριοτητα!! καλο για μενα!!!! :lol::lol::lol:

Γιουλη μου τι εχει ο ανδρας σου; εεεε μια χαρα ζωδιο ειναι!! και εγω ζυγο με ζυγο :lol::lol:

Παω να ξαπλωσω γτ ελειπα παλι για δουλειες και τα λεμε το βραδακι!!

Ο Διονυσης παλι βγαζει δοντι!!

Αννουλα καλως μας ηρθες!! μακαρι να μαθαινουμε τα νεα σου συχνα.

ειστε λιγο μυστηριοι τυποι...τουλαχιστον για το νικο μιλαω...ισχυρογνωμονες,ξεροκεφαλοι,υποχονδριοι με την ταξη,παρεξηγιαρησες μετο παραμικρο,ευαισθητοι,ρομαντικοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα καλως ηρθες!!!να σου ζησει το αγορακι σου!!!!θες να μας πεις για σενα;;;; εισαι μικρομανουλα, εε;;;που γεννηθηκες;;;εδω αθηνα μενεις;;;

η αθηνα εφαγε ολο το φαι της, 300 γρ κοτοπουλο πατατα καροτο πρασσο, καλα δεν ειναι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!καλέ δεν σας προλαβαίνω,μια μέρα εχω να μπω και γεμίσατε 4 σελίδες!!!!

Να αρχίσω καλωσορίζοντας την Άννα!!εννοείται ότι σε θέλουμε!Είμαι η Δανάη,μαμά της υπέροχης Μυρτώς μας (κουκουβάααααα),είμαι Θεσσαλονικιά αλλά ζούμε και δουλεύουμε στα Χανιά εδώ και 2 χρόνια. Η Μυρτώ μας είναι 8,5 μηνών και μας έχει πάρει τα μυαλά!!!

Η Μυρτώ ανέβασε και σήμερα λίγο πυρετό 38,3 στον ποπό,ήρθε η παιδίατρος σπίτι,είπε ότι έχει μάλλον ίωση γιατί ο λαιμός της είναι κόκκινος,να της δίνουμε αντιπυρετικό αν ανεβάζει πάνω από 38 και να αποφεύγουμε τους κλειστούς χώρους με πολύ κοσμο και να μην την πιάνουν κ τη φιλάνε μικρά παιδιά.οπότε θα ακυρώσουμε την εκδρομή που θα κάναμε την κυριακή στο Ηράκλειο για την κοπή της πίτας στη δουλειά.η αλήθεια είναι ότι την κυριακή που είχαμε πάει για καφέ ήταν πίσω μας ενα κοριτσάκι κ ήρθε κ τη χάιδεψε στο χεράκι,στιγμιαία το σκέφτηκα αλλά δεν πρόλαβα να κάνω κάτι.

Σούλα,για να υπολογίσεις το ποσοστό στη καμπύλη,τσεκάρεις το βάρος της σε αντιστοιχία με την ηλικία της πάνω στην καμπύλη.αν εκτυπώσεις αυτό που έστειλα θα το δεις.

παμε για μπανάκι.αργότερα θα μπω να δω κ τα υπόλοιπα νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria,δεν έχει την χώρα μου στο site που έγραψες.....Στην Ρωσία γεννήθηκα και εκεί υπάρχει διαφορά ώρας από περιοχή σε περιοχή...

GeoV,αν είναι ζωηρός??!!!αχαχαχαχαχα!!! :lol::lol::lol: δες τα βιντεάκια και πες μου!

αυτό είναι πρόσφατο και
αυτό πιο παλιό πριν βγάλουμε το τραπεζάκι στο σαλόνι και το πάρκο γιατί δεν γινόταν...δες εδώ http://www.youtube.com/watch?v=-LKarwEUdww!!!Έχει κανά 2 εβδομάδες που περπατάει κανονικά πλέον!Είμαστε λίγο πιο μεγάλοι από σας..Από δοντάκια έχουμε 8 και ετοιμάζεται για ακόμα 2 και έχουμε πολύ γκρίνια!!Μην αγχώνεσαι που δεν έχει ακόμα δοντάκια...μπορεί να βγάλει και στους 15 μήνες!!Μάλλον θα στα βγάλει μαζεμένα!

jule,καλά είναι ο Άκης,ταλαιπωρείται με δόντια αρκετά....κατά τα άλλα μια χαρά!!Άρχισε να τρώει πάλι γιατί μου το είχε κόψει από τον 7 μήνα και τρεφόταν μόνο με ψωμί και μεμέ!! :shock: Ευτυχώς είχαμε αποθέματα βάρους και δεν αγχώθηκα και πάρα πολύ!!Και ο Γιώργος μια χαρά...μόνο που ακόμα άνεργος...

afrodite,να'σαι καλά!!!Ναι είμαι μικρομανούλα σχετικά...γιατί έχω πολλές φίλες με παιδάκια στην ηλικία μου και μικρότερες ακόμα...οπότε δεν θεωρώ τον εαυτό μου και πολύ μικρομανούλα...ο,τι πρέπει μιας και θέλω 3 παιδάκια,να έχω περιθώριο να μην αγχώνομαι για το πότε θα τα κάνω...έτσι κι αλλιώς η κατάσταση στην χώρα δεν ενδείκνυται για τέτοια προς το παρόν...Αθήνα μένω,συγκεκριμένα στο Χαϊδάρι!Ζούσα 10 χρόνια Χαλκιδική όπου ζουν οι γονείς μου και ο αδερφός μου και άλλα 3 χρόνια Θεσσαλονίκη όπου σπούδαζα βρεφονηπιοκόμος και μετά ξεκίνησα ζαχαροπλαστική-αρτοποιία αλλά με έκοψε ο άντρας μου όταν γνωριστήκαμε και με έφερε στην πρωτεύουσα!!!Εσείς που μένετε?!!!

Danai Karra,περαστικά στο κοριτσάκι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Άννα!που μένατε στη Χαλκιδική;εμείς έχουμε εξοχικά στη Νικήτη και τον Παρθενώνα.Και θεσσαλονίκη που μένατε;ωραία τα 3 παιδάκια!κ εγώ θα ήθελα 3!έρχομαι κ από πολύτεκνη οικογένεια κ είμαι συνηθισμένη στη βαβούρα!

Αφροδίτη,μια χαρά ποσότητα!και η Μυρτώ 300ml τρώει κάθε μεσημέρι!κ παραπάνω να της έδινα νομίζω θα το έτρωγε :lol:

Η δικιά μας είναι Ταύρος με ωροσκόπο Λέοντα,εγώ ταύρος και ο κωστας Λέων!!!χιχιχ!!είμαστε δυναμικό τρίο!!!! :lol::lol:

Δάφνη,χρόνια σας πολλά!!!!ενα μεγάλο φίλο στον όμορφο Αρούλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα,ξεκίνησες δουλειά;καλέ παθαίνω διαλείψεις κ ξεχνάω...είπαμε ο εγκέφαλος της γυναίκας στην εγκυμοσύνη συρρικνώνεται στο 90%....δεν ξέρω αν επανέρχεται... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Αννούλα!!Με έκανες,μετά απο μια γεμάτη κ κουραστική ημέρα,να γελάσω πολύ με τον μικρό ΆΚΗ...ειναι το άμεσο μέλλον της Χριστίνας γτ η κυρία τα κάνει όλα αυτά εκτός απο το να περπατάει...μεχρι 2 βηματακια δλδ κ πέφτει,στέκεται,σκαρφαλώνει παντού,σύνθετο κτλ...με έχει τρελάνει!!!

Τα κορίτσια εδώ ξέρουν,τις έχω ζαλίσει με τα κατορθωματά της!Μακάρι να εμενε λιγο στο πάρκο να ηρεμούσα!

Ο Ακης είναι κ νοικοκύρης βλέπω,μεταφέρει κ καρεκλες :lol:

Πωπω πως τα καταφέρνεις?Βασικά σε ακούει?Άυτο με την κορνίζα ηταν τυχαίο η όντως σε ακουει?

Εγώ της κανω παρατηρησεις κ αυτή γελάει,νομίζει ότι παίζουμε,καμιά φορά ομως με ακούει!

Εχεις καμιά στρατηγική!!!

Επιτέλους βρήκα μια μαμά να με νοιώθει,εκτός απο τις μαμάδες που έχουν 2 παιδάκια κ 3....κ βάλε!Σουπερ Ηρωες δλδ!

HElpppppppppppppppppppp!!!! :lol:

Ευτυχώς που με την τόση ενέργεια που καταναλώνει κοιμάται νωρίς,απο τις 20.30 περίπου κ ξυπνάει έτοιμη για μάχη πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Αννούλα!!Με έκανες,μετά απο μια γεμάτη κ κουραστική ημέρα,να γελάσω πολύ με τον μικρό ΆΚΗ...ειναι το άμεσο μέλλον της Χριστίνας γτ η κυρία τα κάνει όλα αυτά εκτός απο το να περπατάει...στέκεται,σκαρφαλώνει παντού,σύνθετο κτλ...με έχει τρελάνει!!!

Τα κορίτσια εδώ ξέρουν,τις έχω ζαλίσει με τα κατορθωματά της!Μακάρι να εμενε λιγο στο πάρκο να ηρεμούσα!

Ο Ακης είναι κ νοικοκύρης βλέπω,μεταφέρει κ καρεκλες :lol:

Πωπω πως τα καταφέρνεις?Βασικά σε ακούει?Άυτο με την κορνίζα ηταν τυχαίο η όντως σε ακουει?

Εγώ της κανω παρατηρησεις κ αυτή γελάει,νομίζει ότι παίζουμε,καμιά φορά ομως με ακούει!

Εχεις καμιά στρατηγική!!!

Επιτέλους βρήκα μια μαμά να με νοιώθει,εκτός απο τις μαμάδες που έχουν 2 παιδάκια βεβαια!

HElpppppppppppppppppppp!!!! :lol:

χαχαχα!!!Ώστε έτσι η Χριστίνα ε??!!!Σε νιώθω!!Τώρα για το αν ακούει..συνήθως ναι...αν του πω κάτι με αυστηρό ύφος και δεν με πιάσουν τα γέλια από την φάτσα που παίρνει,ναι με ακούει...αλλά συνήθως με πιάνουν τα γέλια αν και δεν θα έπρεπε και τότε γελάει κι αυτός και συνεχίζει να κάνει ο,τι έκανε!! :lol: Από νοικοκυριό,άλλο τίποτα!!!Μας κάνει συνέχεια ανακαίνιση στο σπίτι!Όλα μας τα μεταφέρει από εδώ και από εκεί!!Έχει πολύ πλάκα!!!Κάνε υπομονή,δεν μπορείς να κάνεις και πολλά...Αν δεν σε ακούσει,θα την απομακρύνεις από εκεί που κάνει ζημιά λέγοντας ότι δεν πρέπει να το κάνει.Κάποια στιγμή που θα μεγαλώσει και θα καταλαβαίνει λίγο παραπάνω,θα ηρεμήσει πιστεύω....Πάντως νόμιζα ότι μόνο τα αγόρια είναι τόόόόσο ζωηρά!!

Δανάη,Νέα Μουδανιά μένουν οι γονείς μου!!Στην Θεσσαλονίκη άλλαζα κάθε χρόνο σπίτι αλλά τριγυρνούσα ανατολική μεριά,Μπότσαρι,Δελφών,28η Οκτωβρίου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα,πολύ φάτσα ο Άκης!!!και είναι και εξερευνητήτης!να σας ζήσει!

καλό βραδάκι σε όλες!πάω να χαλαρώσω στον καναπέ!ο κώστας έχει πάει για ποτάκι στον αδελφό του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ σήμερα πηγαινοντας στη δουλειά πέρασα έξω από το ΠΙΚΠΑ και νοσταλγούσα τις μέρες που είχα άδεια πήγαινα εκεί με την κοιλιά για τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού κ μετά πηγαίναμε για καφέ με τα κορίτσια..πωπω η πιο ξέγνοιαστη περίοδος της ζωής μου...αχχχχχχχχχχχ!!!στο δευτερο δεν θα είμαστε και τόσο ξέγνοιαστες...έφυγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα,πολύ φάτσα ο Άκης!!!και είναι και εξερευνητήτης!να σας ζήσει!

καλό βραδάκι σε όλες!πάω να χαλαρώσω στον καναπέ!ο κώστας έχει πάει για ποτάκι στον αδελφό του.

Ευχαριστώ Δανάη μου!!!!Και η κουκλίτσα σου είναι πολύ γλυκιά φάτσα!!!!Καλή ξεκούραση!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά υπάρχει κ η πιθανότητα να μην είμαι κ τόσο χαλαρή μαμά...γτ εγώ δεν γελάω πάντα,σκέφτομαι ποιο θα είναι το αμέσως μετά αποτελέσμα των πραξεών της κ φωνάζω πχ να κατέβει απο εκει που ειναι,τρεχει μπουσουλώντας κ ανεβαίνει με φόρα στον καναπέ,πιάνει κουρτίνα μάλλον για να πηδήξει στην κουζίνα :lol: την κατεβάζω εγώ αλλά δεν μπορώ κουράστηκα,πρέπει να με ακουσει!

Υπομονή λοιπον,τι άλλω να κάνω?Πάντως αντιθέτως έχω φίλες στο περιγυρώ μου με αγοράκια κ δεν έχουν καμία σχεση με την Χριστίνα,είναι πιο ύσηχα....Μαλλον τυχαινει τελικά,είναι στο παιδί...

Καλό μας κουράγιο,έχω κ μια ηλικία Α....που να αντέξω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τελικά μάλλον εξαρτάται από το παιδί....Εμείς έχουμε το θετικό ότι γενικά έχει μάθει σε ησυχία και όταν ανεβάζω τον τόνο της φωνής μου,τρομοκρατείται λίγο..κι έτσι ακούει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τελικά μάλλον εξαρτάται από το παιδί....Εμείς έχουμε το θετικό ότι γενικά έχει μάθει σε ησυχία και όταν ανεβάζω τον τόνο της φωνής μου,τρομοκρατείται λίγο..κι έτσι ακούει..

Και μεις ηρεμη οικογένεια είμαστε...χαδακια,τραγουδάκια κτλ...την εχω τρομαξει με την φωνη μου,αλλά δεν θέλω κιόλας να το ταράζω το μωρουλινι μου!

Εχω κ λεπτή φωνή,μπορει να νομίζει ότι τραγουδάω κιόλας :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μεις ηρεμη οικογένεια είμαστε...χαδακια,τραγουδάκια κτλ...την εχω τρομαξει με την φωνη μου,αλλά δεν θέλω κιόλας να το ταράζω το μωρουλινι μου!

Εχω κ λεπτή φωνή,μπορει να νομίζει ότι τραγουδάω κιόλας :lol:

:lol::lol::lol: ναι παίζει!!!!!!αχαχαχαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλα εχουμε στην παρεα την Ζηνα και τον Ηρακλη!!!!! Αννουλα θα τον φωναζουμε Ηρακλη τον δικο σου!!

Αννα εγω ειμαι η Γεωργιαννα η αρχηγος, χαχα ετσι με λεει η Γωγω. Εχω εναν γιο 8 χρονων και τον βενιαμιν που ειναι 9 μηνων. Στην ηλικια σου εκανα τον Αλεξανδρακο μου. θα δεις και εσυ να εισαι 32 και να εχεις ενα παιδακι μεγαλο και να μπορεις να συνενοησε μαζι του σαν μεγαλος.

Ξαχασα να σας πω οτι ο Αλεξανδρος θελει να φερει μια φιλη του στο σπιτι!! και να μεινουν και μονοι τους παρακαλω!!!! τρελαθηκα αλλα κρατησα την ψυχραιμια μου!!! ξερω την μαμα της ευτυχως, ακομη δεν την καλεσε επισημος στο σπιτι. Αχ μεγαλωνουν τοσο γρηγορα!!!!

Γωγω μου εχεις απολυτο δικαιο με την Ζηνα μας!! ειναι ψυχοφθορο να εισαι συνεχεια στην τσιτα μην γινει κατι κακο, πως να εχεις οραξη για γελιο μετα; Αντιθετα με σενα πιστευω οτι εισαι πολυ καλη μαμα και θελεις το καλυτερο!!! σε ανεβασα;; :lol::lol::lol::lol:

Αφροδιτη μια χαρα ποσοτητα εφαγε! οσο θελει θα φαει η Αθηνουλα μας!!

Δαναη μου την Τεταρτη παω για δουλεια!!! Τωρα θα ειμαι τριημερο στο σπιτι γτ την Δευτερα δεν εχουμε σχολειο!!! χαιρομαι που ειναι καλυτερα η Μυρτω μας!!!!! ελπιζω να μην ανεβασει αλλο πυρετο.

Παω και εγω να ξαπλωσω την πελωρια κορμαρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες αννουλα... ποπο σε διαβαζα θυμαμαι οταν ημουν εγκυος και διαβαζα οτι ειχες παει να γεννησεις που αναρωτιοσουν αν ειχε ξεκινησει ο τοκετος αμα θυμαμαι καλα... εγω ειμαι η αφροδιτη, η αφρο για εδω γιατι εχουμε κι αλλη αφροδιτη, ειμαι ψαρι με ωροσκοπο σκορπιοοο, ο αντρας μου αιγοκερως με ωροσκοπο παρθενο(ο χριστος κι η μανα του) και η αννουλα μας - οπως καταλαβαινεις προσκειμμαι φιλικα σε εσε λογω ονοματος- ειναι ταυρος με ωροσκοπο καρκινο ομως επειδη εχει γεννηθει τελευταια μερα του ταυρου και πεντε λεπτα νωριτερα θα ειχε διδυμο ωροσκοπο θα διδυμιζει ελαφρως ... χεσε μεσα πολυχρονη που δε γιναμε ευζωνοι... παντως εχει αποψη και ειναι και γκουρμεδιαρα...

Λοιπον εισαι πολυ μικρομαμα γιατι εγω ειμαι γεννημενη το 1986 και αιθανομαι και πολυ μικρη για μαμα οποτε εσυ εισαι πιπινι!!!!!

Σουλα παρθενος το νεο μπεμπινι; να το βαζεις να σου καθαριζει !χοχοχοχο :D:D:D:D φωτια και λαυρα η κορη το κριαρι θραυση θα κανει!!!!!

εμενα σημερα πονανε : 1) τα ουλα της 2) ο λαιμος της 3) δεν της αρεσε το φαι 4) ολα τα παραπανω... δεν ξερω και δεν εφαγε μπουκια μονο βυζι βυζι... Κατα τ αλλα η φαφουτα τρωει φρουτα και για μας ουτε γερμας... Φιλακιααααα και καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τ αλλα η φαφουτα τρωει φρουτα και για μας ουτε γερμας... Φιλακιααααα και καληνυχτα

χαχαχα,Αφρο μου,αυτή ειναι μια από τις αγαπημένες μου εκφράσεις!,βεβαια εμείς το λέμε ούε γιαρμάς!νομιζω ταιριάζει γάντι!

καλημέρα!!η μικρή ξύπνησε,δεν ειχε πυρετο,ισα ισα 36,6 στον ποπό.βεβαια σήμερα άρχισε να βήχει κιόλας οπότε θα ξαναπάρω την παιδίατρο.το βράδυ καλά κοιμήθηκε.ξύπνησε μόνο μια φορά,της καθάρισα επι τόπου τη μυτούλα και ξανακοιμήθηκε.σήμερα ειμαστε καλεσμένοι στο θείο του κώστα αλλά το σκέφτομαι αν θα πάμε.η παιδίατρος βεβαια είπε να αποφύγουμε τους κλειστούς χώρους με πολύ κόσμο κ παιδιά.εκεί θα είμαστε λίγοι κ χωρίς παιδιά.θα την ρωτήσω με δεδομενο κ το βήχα.από διάθεση η καημένη μια χαρά είναι!εδώ κ μερικές μέρες γυρνάει και θηλάζει στο 4!!!!έχει πολλή πλάκα,θέλω να την βιντεοσκοπήσω,χιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα,κοπέλα ο Αλέξανδρος,ε;;;και είναι μόλις 8?!?!?!μπράβο που εισαι ψύχραιμη!!κοίτα έχουν αλλάξει οι εποχές,εγώ τον πρώτο τον έφερα στα 14,5!χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι περιμενουμε να δουμε μηπως απλα δεν ειχε ορεξηη... και θα τη δει αμα χρειαστει σημερα.. τωρα εβρασα μοσχαρισια μπριζολα γαλακτος με ντοματα τριμμενη και καροτακι και κολοκυθακι και ριγανιτσα απο το χωριο και θα ριξω τα μακαρονια της κυριας να χω ετοιμο απο το μεσημεριανο απ αυτο θα φαω κι εγω κ οποιος θελει αλατι στο πιατο τουυυυυυυυ... ενω λατρευει το πρασο με το κρεας χθες το πρασορυζο το φτυσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...