Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

Ναι αναστασια μου!μας εδωσε σιροπακι!

Για να δουμε!

Εγω απο κιλα κοριτσια εβαλα συνολο 18 στην εγκυμοσυνη και εχασα τα 12 προς το παρον αλλα θελω γυμναστικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσαρες τι κάνετε?? εμείς σήμερα κοιμηθηκαμε καλα μπορω να πω 6 με 7 ώρες μονοκοματες ζητωωωωωωωωωωω......

Τώρα θα τους πάω βολτιτσα και σκλαβενιτη....... Εσείς τα βγάζετε έξω ..????

Πολλα φιλακια σε ολες .......και στα μωρουδιστικα μπουμπούκια σας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου ευχαριστούμε για τα φιλάκια, στέλνουμε και εμείς τα δικά μας στη πιο γλυκιά φραουλίτσα!!

Κάντη μια μεγάλη αγκαλιά από εμάς!!!!

Βασούλα μου της έφερε γκρίνια το εμβόλιο μωρέ...υπομονή θα περάσει γρήγορα!!!!!Εξαρτάται το παιδάκι εμένα δεν είχε καθόλου γκρίνια.....

Κατερινούλα μου γειά σου!!!!

Εγώ τον βάζω στο πορτ μπεμπέ του καροτσιού με ανάκλιση, και του κρεμάω και διάφορα παιχνίδια να τα φτάνει και παίζει, του δίνω κουδουνίστρες, παιχνιδάκια, διάφορα για να μη βαριέται. Μετά τον βάζω παρκοκρέβατο με το μουσικό παιχνίδι με ζωάκια και τον βάζω και στο παπλωματάκι μπρούμυτα με παιχνίδια ....έτσι για να μην προλαβαίνει να βαρεθεί, όχι ότι δεν βαριέται βέβαια, δε πιάνει πάντα το κόλπο!!!!!!!

Νιάκι μια χαρά τα μωράκια σου μπράβο!!!!

Εγώ γενικά τον βγάζω έξω, χτες που φυσούσε εδώ όπως ξέρεις γειτόνισσα εγώ τον πήγα βόλτα με το καρότσι, απλά δεν έχω το αυτοκίνητο και η μετακίνηση είναι δύσκολη, αφού δεν υπάρχει προσβάσιμος χώρος για καρότσια!!!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδεςςςς

εμεις βγαινουμε εξω απο νωρις λογω μαγαζιου αλλα αυτο με το καροτσι..πφφφ...τοσο μικρα πεζοδρομια που δεν μπορεις να το ανεβασεις αφου παω σχολειο να παρω το χριστοφορι και την περνω αγκαλια πια τι να παρω καροτσι ολο στο δρομο ειμαστε..εμενα εχτες εφαγε 70γρ κρεμα μιλαμε να την εκανε εσκασε αφου την ταισα στις 6.30 κρεμα και ειχε παει 9.30 και δεν πειναγε θηλασε λιγο οχι με τρελα και μετα παλι στις 12 παλι δεν πειναγε και κοιμηθικε ξερη μεχρι τις 8 το πρωι...μιλαμε μετα απο καιρο ειχαν γινει μουσκεμα τα επιθεματα..πως πατε απο βροχες χαμος εδωω 2 φορες πλυμμηρισε το σαλονι μου απο την αποθηκη ετσι οπως εβρεχε χτυπαγε το παραθυρο και μπηκε μεσα ηδη κατι ραφια φουσκωσαν αλλα δεν παει στο...δ...λο υγεια να εχουμε...τι καλο θα φατε...δεν εχω ιδεα καθε μερα αυτο το προβλημα....πφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες..τι κανετε?μπηκα μια στα πεταχτα γιατι εχω λιγο τρεξιμο σημερα..εχει γενεθλια ο αντρουλης μου και καταλαβαινετε..θα ερθει και η θεια υου να μου περασει μια βαφη στα μαλλια..δεν ανοιγει με τιποτα ρε γμτ..κουνελι που λεει και η ευη..ντεκαπαζ εγω δεν κανω κι εχουμε προβλημα..

Θα μπω αργοτεα να διαβαζω νεακια και να σχολιασω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερααααα!!!!ανεβηκα ζυγαρια και με δειχνει σημερα -800 γραμμαρια!!!!ανεβηκα 5 φορες και δειχνει το ιδιο!!!! :D:D:D:D:D .τωρα μενουν 4,5 κιλακια και μετα οκ!!!!

βασω μου, εμενα στο πρωτο εμβολιακι δεν εκανε ουτε πυρετο, ουτε γκρινια.αντιθετως την πρωτη μερα συνεχως κοιμοταν...υπομονη, θα ηρεμησει σιγα σιγα!!!εμεις στις 20.2 παμε για το 2ο!!!να δουμε πως θα αντιδρασει εκει!!!

αγγελικουλα μου, χρονια πολλα!!!να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!!να περασετε τελεια αποψε!!!!

κλαιει ερχομαιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, κάναμε εισαγωγή στο νοσοκομείο, γιατί θέλει μασκούλες που εμείς δεν μπορούμε να του βάλουμε και έχει και δύσπνοια. Πετάχτηκα σπίτι να πάρω κάτι πράματα και σας γράφω. Θα ξαναγράψω όταν μπορέσω.

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, κάναμε εισαγωγή στο νοσοκομείο, γιατί θέλει μασκούλες που εμείς δεν μπορούμε να του βάλουμε και έχει και δύσπνοια. Πετάχτηκα σπίτι να πάρω κάτι πράματα και σας γράφω. Θα ξαναγράψω όταν μπορέσω.

Φιλιά.

Περαστικα μωρε,αχ το μαναρι μου.Ενημερωσε μας οταν μπορεσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω κι εγω..

Αννα μαρια, τοσο σοβαρα ειναι?εχει πυρετο?κριμα ο αντρικος να ταλαιπωρειται..περαστικα να ειναι και συντομα..

´

Βασω μου,αν δεν κανει πυρετο τις ρωτες 36ωρες δεν θα κανει πιο μετα..εμας γκρινιαζε για κανα δυο μερες κι ηθελε αγκαλιτσα συνεχεια..

Βανεσακι μια χσρα σε βρισκω με την διατροφη..σε ενα μηνα θα χασεις κι αυτα που εμειναν..στα βαφτησια θα εισαι κορμι..φιλια στην δαναη!ευχαριστω για τις ευχες φιλεναδα!τελικα σε ποιο σχολειο σε στειλανε?εμαθες η οχι ακομα?

Κατερινακι, τι κανει το αγορακι σου?πως τα πατε με τα δοντια εσεις?κυτταριτιδα κι εγω εχω και ξεκινησα τις κεμες μπας και φυγει μεχρι το καλοκαιρι..νερο..θελει πολυ νερο..

Γιωτακι,τρεχεις για τα βαφτησια φανταζομαι..τι θεμα διαλεξες?

Ευη μου,κι εμενα σιγα σιγα ευελπιστω θα ανοιξει το μαλλι..τα εβαψα την προηγουμενη τεταρτη και τα ξαναεκανα σημερα αλλα δεν ανοιγει γμτ..βγαινει μελι χαλκινο..και μου εβαλε οτι πιο ανοιχτο ειχε και τις δυο φορες..αλλα τι περιμενεις?εννια μηνες δεν τα εβαφα κι εφυγε το ξανθο..στην εποενη εγκυμοσυνη μολις περασει το πρωτο τριμηνο θα α βαφω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκές μου φιλενάδες!!

Άννα Μαρία μου περαστικά στον Αντρεάκο σας, μια αγκαλίτσα από μένα!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου έβαψες το μαλλί διαβάζω, με'γεια!!!θα ανοίξει

σιγά σιγά μη σε νοιάζει καθόλου!!!δώσε φιλιά στο γλυκό μας Χαρούλη!!

Γιωτάκι Μαράκι τέλειο το αγοράκι σου με τον ύπνο, φιλιά στα πατουσάκια!!

Βανεσσάκι είδες πήρε μπρος η ζυγαριά, σε πολύ λίγο θα είσαι κορμάρα!!

σας φιλώ γιατί μόλις ξυπνήσαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ευχηθώ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ στον Αντρίκο!!!!!!!!!!!

Ταχεία ανάρρωση φιλενάδα στο γιόκα σου!!!!!

Περιμένουμε νέα!!!!

Αγγελικούλα να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!!! Να τα χιλιάσει και να σας ζήσει ο Χαρούλης σας!!!

Πήγα και πήρα κάτι προσφορές από φωτογράφους.....

Βανεσάκι μπράαααααααααααααβοοοοοοοοοοοοο!!!!!!Θα γίνεις κορμάρα!!!!!!!!!!Είδες που είχες κατακράτηση;;;; ;);)

Δωράκι καλά ξυπνητούριααααα!!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω κι εγω!!!τι κι εγω δηλαδη,παλι 3 και ο κουκος ειμαστε!!!

εχασα επεισοδια.τι επαθε ο αντρεακης????περαστικα βρε αννα μαρια μου!!!

αγγελικουλα εγω κανω ανταυγειες και επειδη ειναι σκουρο καστανο το χρωμα μου , μου κανει ντεκαπαζ.τι κανει ο χαρουλης???αρχισες κιολας να μιλας για δευτερη εγκυμοσυνη βλεπω!!!εγω θα το σκεφτω πααααρα πολυ δεδομενων των οικονομικων συνθηκων της χωρας μας :evil::evil::evil:

δεν εμαθα ακομη σε ποιο σχολειο.πιθανοτατα την παρασκευη θα μαθω...

εδω θα ειμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακια μου!!!!σας ευχαριστω που με ενθαρρυνετε με το θριλερ των κιλων!!!!

ποσο μου αρεσει το παρεακι μας!!!!(ασχετο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια περαστικα στο αγορακι σας........με το καλο να γυρισετε γρηγορα στο σπιτακι σας....πολλα φιλακια...

βανεσσακι μια χαρα με τα κιλα.....αντε......λιγη ακομη προσπαθεια...και θα εισαστε μοντελακια μαμα με κορη....

αγγελικη μου πολλα φιλακια σας στελνουμε...

δωρακι μου τι κανει η πριγκηπεσσα σου?

αναστασακι μου ολα καλα με την φραουλιτσα?

βασουλα και εμεις καναμε χθες εμβολιακι.....αχχχχχχχχχ....

γιωτακι μου ψαχνεις για την βαπτιση καλη μου?

νιακι μου γλυκο μια χαρα με τον υπνο σας.......τελεια.....να μου φιλησεις τα μικρακια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Αννα Μαρια τοσο χαλια το μωρακι περαστικουλια του μωρε...ο αντρας σου να τα δει αυτα...εε δεν μπορω...Αγγελικη ασεε σου λεωω και εγω δεν τα εβαφα και τα εκοψα να ειναι μονο το φυσικο και τωρα σκ...τα στην πρωτη εγκυμοσυνη εκανα ανταυγιες και ετσι με τη μια που πηγα στο κομμωτηριο εφτιαξε το χρωμα τωρα δεν μπορουσα να το κανω μιας και ημουνα πολυ χειροτερα...εχω να βαψω τα μαλλια απο της Αγιας Αννης...2 μηνες σχεδον...δεν εχω χρονο...επαθα και τη ζαλαδα και τωρα σκεφτομαι να παω να τα περασω στο φυσικο μου και να κανω τα κατω πιο ανοιχτα που ειναι της μοδας τωρα...δεν ειμαι σιγουρη αλλα το σκεφτομαι...απο κιλα εγω βλεπω την κοιλια μου πιο μαζεμενη αλλα εχτες που ειχα παει στη θεια μου και ζυγιστικα ειδα οτι ειμαι στα ιδια απαπαπα δεν τις θελω τις ζυγαριες..περιοδο ακομα τιποτα μπας και ξεπριστω λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι παλι φιλεναδες..

Ευη μου, μην το σκουρυνεις παλι και δεν θα ανοιγει..μου περασε και μια φλασια για χαλκινο, σαν αυτο που εχει η χριστιδου,αλλα ειναι πολυ ασπρο το δερμα μου και δεννθα φαινεται ώραιο..ασε που τα ειχα και παλια κοκκινα και δεννελεγε να φυγει με τιποτα απο πανω μου..καλε ειδα την μιλα στο φεις!μεγαλωσε το κοριτσακι σου!μια κουκλα εγινε!

Βανεσακι,επομενη εγκυμοσυνη δεν παιζει προς το παρον..μετα απο δυο τρια χρονια..πρωτα να χασω τα κιλα μου και να χαρω αγορακι μου και μετα..οσο για το οικονομικο που λες..δεν πρεπει να σκεφτομαστε ετσι βρε φιλεναδα..αν και με πιανουν κι εμενα κατι φασει που σκεφτομαι και λεω σε τι κοσμο εφερα αυτο το παιδι (και με τι συγγενεις)..με τα κιλα εγω εχω ψυχωση..για να ειμαι καλα θελω να νιωθω ομορφη και για να νιωθω ομορφη πρεπει να ειμαι στα κιλα μου, να ντυνομαι οπως μου αρεσει και γενικα να ειμαι περιποιημενη..ανυπομονω να χασω κι εγω τα κιλα μου..μεχρι το πασχα θα εχω φτασει στο στοχο μου αν παω κε αυτον τον ρυθμο..

Δωρακι τι γινεται?πως ειναι η νυφη μου..θελω εδω και μερες να μπω στο θεμα να τα πουμε αλλα δεν προλαβανω να γραψω γμτ..τρεχω ..

Γιωτακι, βρηκες φωτογραφο?ποσα σου ειπαν?για βιντεο τι παιζει?τα κανονιζει ο φωτογραφος αυτα?

Λυδιακι, τα γλυκα μου φιλια στην εκπληξουλα σου!

Νιακι τι κανουν τα ζουζουνακια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια, κατι μανουλες κοντευουν να κοπουν ..πολλες απουσιες..

Η μαντι, μαρια σαραντοπουλου..

Κι η νανσυ εχει μερες να φανει..σταμυ, ηλιαννα,η επιστημη..

Καλα, την χριστιναμθα την βρω στο φεις και θα την μαλωσω..

Ααα, θα βγαλω απουσιολογιο...

Αννα μαρια, περιμενουμε νεα..

Εχει καμια το τηλ της?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.

Άννα Μαρία περαστικά στο αγοράκι σου. Εύχομαι γρήγορα να γίνει καλά.

Βανεσσάκι, μπράβο κορίτσι μου!!!

Εμείς γυρίσαμε χτες στο σπίτι μας. Θα γυρνούσαμε σήμερα αλλά άρχισε να χιονίζει για μια ακόμη φορά και είπαμε να φύγουμε μην αποκλειστούμε.

Τον βαρέθηκα τον χειμώνα κορίτσια. Έχει από πριν τα Χριστούγεννα αυτός ο σκατόκαιρος :cry:

Η μικρή μου σήμερα ήταν λίγο ανήσυχη και δεν έφαγε όσο άλλες φορές. Της έβαλα και θερμόμετρο αλλά δεν είχε ευτυχώς. Εδώ και μια βδομάδα έχει χαλάσει και το πρόγραμμα του ύπνου. Τέλος πάντων ας είναι όλα τα μωράκια καλά και που θα πάει, θα έρθει και η άνοιξη να τα βγάζουμε βολτίτσες.

Καληνύχτα σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικούλια στον Αντρεάκη μας!!!!!!!!!!!!!!!! Γρήγορα να γίνει καλά το γλυκουλάκι μου και να γυρίσετε στο σπίτι σας Άννα Μαρία μου!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάρες τα υπόλοιπα στην ομάδα :evil::evil::evil::evil::evil: Τί να σας λέω.......μεγάλο πανηγύρι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκιαααααααα!!!!!

Φιλάκια σε όλα τα μωράκιαααααααα!!!!!!

Ο μπεμπούλης μου πάλι κοιμήθηκε το επταωράκι του σηκώθηκε έφαγε και κοιμάται....εγώ μην σας κουράζω κάνω τα γνωστά δουλειές αλλά παράλληλα ασχολούμαι με την βάπτιση......

Αγγελικούλα μου οι φωτογράφει κυμαίνονται στα 800 ευρώ με ψηφιακό άλμπουμ.... πιο φτηνά στα 650 είναι τα απλά.

Ενας γνωστός μας έδωσε προσφορά για εμάς κάλυψη στην βάπτιση και στην δεξίωση, ψηφιακό δικό μας και άλλα 3 για κουμπάρα και γονείς, 5 dvd , 80 επιπλέον φωτογραφίες , καμβά του μωρού φωτογραφία, cd με slideshow των φωτογραφιών και εννοείται δείγματα βιβλιοδετημένα στα 850 ευρώ.....

Μπομπονιέρες και προσκλητήρια αναγκαστικά θα πάρουμε απο τους κουμπάρους γιατί όπως είπαμε και τα έπιπλα τους πάντα τα φτιάχνει ο άντρας μου...

αίθουσα στον γνωστό μας να κάνουμε και ότι γουστάρουμε...

και έχω βρει ένα ωραίο εκκλησάκι μεσα στα δέντρα αλλά πρέπει να πάω να δω αν έχει την ημερομηνία....

Φιλιάαααααα στον Χαρούλη!!!!!

Άννα Μαρία μου ελπίζω να γυρίσετε γρήγορα στο σπιτάκι σας!!!!!!!!!! Φίλησέ μου τον Αντρίκο σου!!!!!

Δωράκι μου φιλάκια στην μικρούλα σου!

Βανεσάκι δώσε και σε μας καμία δίαιτα!!!!!!!!!!!!!!!!φιλάκιαααααααα

Λυδιάκι φιλάκιαααααααααα στην εκπληξούλα σου!!!!!!

Νασια θα μπω ομάδα να διαβάσωωωωωωωωωωωω

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ολη μερα!!!

Περαστικα Αννα Μαρια μου στο γλυκο σου αγορακι!Εύχομαι να ειστε καλυτερα!Γρηγορα στο σπιτακι σας!

Νασια μου δεν πανε καλα τα πραγματα?Υπομονη τι αλλο μπορεις να κανεις..?!

Αγγελικη μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!Να ειστε παντα καλα αγαπημενοι κ ευτυχισμενοι!Κ για σας αλλα κ για να σκανε οι γυρω σας!

Αναστασια πως ειναι η φραουλιτσα σου?

Εμεις ξυπνησαμε 7 παρα 10 φαγαμε και κοιμομαστε!Σημερα θα φαμε καλαμαρακια με φαβα!Γιαμ γιαμ!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι καλημερα!

Ασχολεισαι με τη βαφτιση?Εμεις καλοκαιρακι θα την κανουμε μαλλον Αυγουστο..Δινε ιδεες να ενημερωνομαστε!

Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσια μπράβο που έχετε ετοιμάσει τόσα πράγματα κ την τσάντα μαιευτηριου. Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ νωρίς ακόμα, σήμερα είμαι 31 εβδομάδες ακριβώς. Ίσως είναι που κ την πρώτη την γέννησα 40+2. Εγώ προς το παρόν σκέφτομαι μόνο την τσάντα διακοπών🤣, όταν με το καλό γυρισω θα σκεφτώ και την μαιευτηριου🤣 Προς το παρόν έχω πλυνει μόνο τα πράγματα που είχα από την πρώτη, σίδερο μετά τις διακοπές κ αυτο😁
    • Σ' υπερευχαριστώ κορίτσι! Μακάρι! Θα σας ενημερώνω με τις εξελίξεις εάν έρθουν χαχαχα και σας διαβάζω καθημερινά!
    • Χαχαχαχαχα κι εμάς έβαζε το δάχτυλο στο στόμα κάτι που το έκανε κι ο σύντροφός μου μέχρι και που ήταν 5 χρόνων και είπαμε ότι ήδη ξέρουμε από πού πήρε το παιδί 🤣🤣🤣 Τι καλά που είδες κι εσύ το μωράκι σου καλή μου! Πότε είναι η αυχενική τώρα;  Εδώ που λες η οδηγία είναι να κάνουμε αυτές τις εξετάσεις στη 10η εβδομάδα. Βέβαια εγώ με βάση τον τελευταίο υπέρηχο πήγα με το νου μου 10+2 αλλά τελικά ήμουν 11+2 αφού αποδείχτηκε προχθές ότι το μωράκι είχε μεγαλώσει. Δε ξέρω, τι να σου πω, ίσως είναι διαφορετικά πρωτόκολλα από Ελλάδα. Πάντως και στο ξένο μαμαδογκρουπ όλες την ίδια οδηγία με μένα έχουν 😅
    • Κορίτσι μου καλημέρα! Αρχικά συγχαρητήρια για την προαγωγή...όσον αφορά στο ψυχολογικό κομμάτι, πάρε το χρόνο σου..καλοκαιράκι τώρα..βγείτε πιείτε τα ποτά σας,μπανάκια..χαμός..και που ξέρεις; Μπορεί τώρα χωρίς πρόγραμμα να έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις..
    • Πετρώνει με τον ίδιο τρόπο κάθε φορά απ' ότι καταλαβαίνω! Όλη η μήτρα πετρώνει, όχι σε κάποια συγκεκριμένη μεριά, απλά από δεξιά φτάνει μέχρι πιο ψηλά λόγω σχήματος μήτρας!  Ελάχιστες φορές μπορεί να καταλάβαινα ότι έχει βάλει κεφάλι ή ποπό σε μια μεριά γιατί ήταν πιο φουσκωμένη η κοιλιά αλλά όχι την ώρα που κάνω σύσπαση,σε άσχετη στιγμή! Αλλά πλέον όσο μεγαλώνει το καταλαβαίνω λιγότερο γιατί πλέον πιάνει όλο τον χώρο οπότε όταν γυρνάει δεν ξέρω σε τι θέση ήταν και σε τι θέση βρέθηκε!  Μην το προδικαζεις πάντως! . Νομίζω και χθες διάβαζα που έλεγε ένα από τα κορίτσια ότι πήγε για Doppler και το μωρό ήταν με το κεφάλι κάτω αλλά ο γιατρός της είπε ότι δεν σημαίνει κάτι ακόμα γιατί μπορεί να αλλάξει θέση το μωρό.      
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...