Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

αρχισα να ψαχνω και για μπομπονιερες και προσκλησεις στο ιντερνετ.αναστασια βρηκα πολλα με φραουλιτσες αλλα δε θυμαμαι που.αν τα ξαναβρω θα σου βαλω λινκ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοπελες μου!

Αννα μαρια πως εισαι σημερα?καλυτερα?περαστικα σου κοριτσακι!

Μαιμουδακι μου και σειςμαρρωστουληδες?αχ ο καιρος φταιει!στην ελλαδα ακομα ειναι χειροτερα απο εδω!αχ,φετος ο χειμωνας ειναι χαλια,τον αντιπαθησα παρα πολυ!

Λενακι περαστικα και σε σας κοπελα μου!

Καλη αναρρωση σε ολους!

Αννα μαρια και μεις ορο βαζουμε!πιεζουμε 3-4 σταγονες στο καθε ριυθουνι και μετα κανουμε με το μηχανημα για να φυγουν οι μυξες!αχ ρε κοριτσια αρρωστουλια πολλα μωρακια εχουμε και λιωνει η ψυχη μου μια σταλια μωρακια να ταλαιπωρουνται!νομιζα πως μονο η μπεμπα μας κρυολογησε και αγχωνομουν αν φταιμε καπου εμεις αλλα απο οτι φαινετσι το κρυωμα το παθαινουν με το παραμικρο τα μπεμπακια!

Αναστασουλα μου πως ειναι η φραουλιτσα!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλύτερα είμαι σήμερα. Από πυρετό τίποτα, μόνο που γενικά έχω μια αδυναμία. Μια δουλίτσα κάνω και μου κόβεται η ανάσα. Βέβαια, με την αναιμία, αυτά είναι συνηθισμένα για μένα.

Εγώ τις μύξες δεν τις θεωρούσα κρυολόγημα. Έλεγα "έλα μωρέ, μύξες είναι, σιγά". Του βάζαμε ορό και τελείωσε. Αλλά όταν πήγαμε τις προάλλες στο γιατρό, μας λέει "έχει συμπτώματα κρυολογήματος το μωρό;" και του λέω "όχι", κι αμέσως μετά του λέω "έχει, όμως, μύξες, γιατρέ". Οπότε γυρίζει αυτός και με κοιτάει και μου λέει "μα αυτό ακριβώς εννοούσα"! Ουπς! Πάντως, εντάξει, με λίγες μυξούλες μην τρελαινόμαστε κιόλας.

Χτες βράδι, όμως, αγχώθηκα, γιατί τον άκουγα πολύ μπουκωμένο και ζοριζόταν αρκετά. Δε θέλαμε να τον ξυπνήσουμε και κάθε λίγο πεταγόμουν και αφουγκραζόμουν για να δω αν αναπνέει. Επειδή δεν ήθελα να τον έχω δίπλα μου, μην τον κολλήσω, κοιμήθηκε ο άντρας μου από την πλευρά του Αντρέα, και κάθε λίγο τον ξυπνούσα για να ελέγξει αν είναι καλά!

Για τη Σόφη συμφωνώ με το Βανεσσάκι.

Βάσω, κι εγώ, ενώ πάντα παρακαλούσα να βρέχει, τώρα έχουν σπάσει τα νεύρα μου. Θέλω να πάμε μια βόλτα με τον Αντρίκο και δεν μπορώ. Την Κυριακή είπα να τον πάρω και να πάμε στον εσπερινό των Τριών Ιεραρχών. Έβρεχε. Σήμερα είπα να τον πάρω να πάμε στον εσπερινό της Υπαπαντής. Κάνει παγωνιά και είμαι κι εγώ άρρωστη. Είπα στον άντρα μου να τον πάρει ένα πρωί να πάνε καμιά βόλτα στη γειτονιά με το σλινγκ. Αλλά δεν ξέρεις τι θα σου βγει. Ξεκινάς απ' το σπίτι με ντάλα ήλιο και σε δέκα λεπτά ρίχνει χαλάζι... Χάλιαααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι στεναχωρημενη..

γυρισαμε απο τον παιδιατρο

ιωση ειναι τελικα ΑΛΛΑ

ο αναστασης εχει στο ενα αυτακι λιγο υγρο κ πρεπει να το προσεξουμε

κ εχει γεμισει γυρω απο το στομα του σταφυλοκοκκο :(:(:(:(:(

ειχε απο προχτες κατι σπυρακια γυρω απο το στομα του κ δεν ειχα δωσει σημασια

τα βλεπει ο γιατρος κ μου λεει ποσο καιρο τα εχει αυτα? ουτε καν θα τον ρωτουσα...

ο μικρος εβαλε 550 γρ σε 20 μερες! ειναι 5220 το μαναρι μου! κ 60 ποντους!

αλλα για το θεμα με τα κακα του μου ειπε οτι μαλλον δεν ειναι τιποτα αλλα πως θελει παρακολουθηση

θα πρεπει μεχρι 3.5-4 μηνων να τα κανει κανονικα αλλιως θα πρεπει να δουμε παιδοχειρουργο

το σταφυλοκοκκο ο αναστασης τον επαθε απο την πιπιλα :o

εχει την τιμητικη της απο οταν γεννηθηκε ο μικρος :P

οταν του ειπα οτι η πιπιλα του εκανε αυτα τα σπυρακια κ πως μπορει να παθει κακο με το που γυρισαμε σπιτι πηγε τις πηρε κ τις πεταξε στα σκουπιδια απο μονος του :shock::shock:

τωρα κοιμαται.. για να δουμε πως θα παει το βραδυ μας

ανεσσακι πολυ ωραιο ονομα το δαναη!! κ εγω αν ειχα κοριτσι ετσι θα ηθελα να το πω! μαρεσει πολυ!

αναστασακο ο παιδιατρος μας ειπε να χρησιμοποιω το ματζαφλαρι αλλα ισα μεχρι να βγουν οι μυξες στο ρουθουνι κ μετα να τις σκουπιζω με πανακι

γκερλ πραγματικα να βλπεις μια σταλια σκατο να παιδευεται ετσι.. αχ..

αννα μαρια κ εγω το ιδιο ειπα για τη σοφη! νομιζω δε με παρακολουθεις :P

κ μεσα σε ολα αυτα μου εσπασε κ το μεγαλο μου νυχι στο ποδι ουαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, άσε, κι εγώ πολλές φορές δε δίνω σημασία σε πράγματα και μετά με ρωτά ο παιδίατρος "πόσο καιρό το έχει αυτό;" και νιώθω τελείως μα τελείως άχρηστη...

Πω πω, έπαθε τέτοιο κακό από την πιπίλα; Εγώ πάντως τις πιπίλες του Αντρέα τις έβαλα στις θήκες και τις άφησα στο δωμάτιό του. Δεν έχει νόημα, αφού δεν παίρνει με τίποτα πιπίλα. Με το ζόρι θα του τη χώνω στο στόμα;

Α να μπράβο, προσπαθούσα να σκεφτώ μια κατάλληλη έκφραση για το εργαλειάκι που βγάζεις τις μύξες και δε μου ερχόταν. Μαντζαφλάρι, αυτή είναι η λέξη!!!!!

Όσο για τη Σόφη, ε, σόρι, βάλε μου κακό βαθμό κυρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, πρέπει να τον μάθω, όμως, στο μπιμπερό, γιατί στο τέλος του μήνα επιστρέφω στο σχολείο... Το έχω πολύ άγχος, αν θα μπορώ να βγάζω με το θήλαστρο, αν θα τρώει το δικό μου γάλα από το μπιμπερό, αν θα παίρνει γενικώς το μπιμπερό, αν θα δεχτεί το ξένο σε περίπτωση που δεν βγαίνει το δικό μου με θήλαστρο... Μέχρι τώρα τα μπιμπερό τα έχω στις συσκευασίες τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες..

Τι κανετε?εμεις πηγαμε παιδιατρο και καναμε και τα εμβολιακια μας..

Μετρηθηκαμε κιολας..ειμαστε 7530γρ και 64εκ..

Αλλο με καιει ομως και θελω να μαθω..

Εβγαλα ερπη στα χειλη μου τωρα το απογευμα και ηθελα να ρωτησω τι κανουμε με τον θηλασμο?πρεπει να προσεξω να μην κολλησει ο μικρος..θα τον αποφυγω λιγο)με βαρια καρδια ..

Θα μπω αυριο να διαβασω τα νεα σας γιατι τώρα κλιπεινουν τα ματια μου..

Καληνυχτα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια με πολυυυυυυυυυυυυ χιονι!!!!

Χθες εμεις χαμος....κλαμα παλι,κολικους,εμετους,δεν ετρωγε....σαν να μην μπορουσε να καταπιει... γενικως χαλια η βραδυα...νυσταζω ειμαι κομματια.... :( ο αλλος ροχαλιζε....τοσο αναισθησία :evil: Αν παλι αρρωστησε θα κατεβασω ρολα για ολους!!!!

Παω να ξαπλωσω λιγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα καλημερα!!!!!!!

ο θηλασμος δε μεταδιδει τον ερπη... αλλα καλο ειναι να μην τον φιλας οσο μπορεις!!!!! αν βαλεις και κανενα απο αυτα τα αυτοκολλητακια τα θεραπευτικα να μην ειναι εκθετος, είναι ό,τι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!που ειστε ολες???πεφτει υπνος????εμεις εδω βλεπουμε ασπρη μερα :lol::lol::lol:

αγγελικουλα μου, περαστικα,ελπιζω να περασει γρηγορα!!!!

αναστασακι μου, επρεπε να τον ξυπνησεις να σε βοηθησει???ακου σε αφησε μονη σου...κραξε και λιγο, δε βλαπτει!!!

αννα μαρια, μη σε αγχωνει,μια χαρα θα μαθει το μπιμπερο.το μαθαινουν ευκολα γιατι τρωνε και πιο ευκολα απο αυτο.το θηλασμο δε μαθαινουν δυστυχως...σε ποιο σχολειο θα πας???ειναι μακρια απο το σπιτι σου???εγω απο δευτερα θαξερω την kinder εκπληξη!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου..

Τελικα εβγαλα ερπη γμτ :evil::evil::evil:

Διαβαζα χθες το βραδυ στο ιντερνετ οτι περναει στο γαλα και να σταματησουμε τον θηλασμο..μεχρι και το οτι μποερει να χασεις το μωρο σου απο αυτο..αφηστε..μαυρη νυχτα περασα..δεν ηξερα αν επρεπε να τον θηλασω..πηρα πρωι πρωι τηλ την παιδιατρο και μου ειπε να συνεχισω κανονικα τον θηλασμο και να φορεσω μασκα..ζοβιραξ λεω να μην βαλω..κανω κομπρεσες με οινοπνευμα να τον περιορισω οσο γινεται..

Αφροδιτακι, ευχαριστω για την συμβουλη..εψαχνα ολη την νυχτα γι αυτο..μπηκα και στο σαιτ του παπαβεντση αλλα δεν ειχε τιποτα για αυτο το θεμα..του εστειλα ερωτηση να δω και την αποψη του γιατι τα περισσοτερα που διαβασα ηταν κατηγορηματικα..περιμενω να δω τι θα απαντησει..να μου φιλησεις το το κοριτσακι σου..

Λενακι, περαστικα φιλεναδα!κι υπομονη..σταφυλοκοκο?αμαν..θελει προσοχη..ευκαιρια να πεταξει και την πιπιλα..εμενα ο δικος μου δεν την πολυθελει και χαιρομαι γι αυτο..

Βανεσσακι,εσεις γενικα βλεπετε ασπρη μερα..ειδικα τισ τελευταιεσ μερεσ..χαχαχαα..

Αντε ελπιζω να μην σε βαλουν καπου μακρια..

Αναστασακι..εχει δικιο το βανεσακι..μιλα..πες αυτο που θελεις..

Αννα μαρια,δεν ειναι 18βδομαδες η αδεια?γιατι θα πας απο τωρα?θηλαστρο αγορασα κι εγω..το χρησιμοποιησα μια φορα με παταγωδη αποτυχια κι ετσι το ξαναεβαλα στο κουτι του και το εκρυψα βαθια μεσα στην ντουλαπα να μην το βλεπω..χρησημοποιησες εσυ?

Τι αλλο ειπατε..δεν θυμαμαι..

Εδω γυρω θα ειμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε καλε?που πηγατε ολες?

Γιωτακι?που εισαι φιλεναδα?

Μιλησα με την ΠΔ και με καθησυχασε για τον ερπη..μασκουλα!με τον θηλασμο συνεχιζουμε κανονικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!οχι και σε μενααααααααααα!!!εδω ειμαι!!!

αντε, ωραια που συνεχιζεις θηλασμο!!!!αδικα ανησυχησες!!!αλλα ετσι ειμαστε οι μανουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα εδω ειμαι.......δεν περνω απουσια............χαχααχαχα

πολυ βροχη εδω απο χθες το απογευμα.............πολυ μου αρεσει...διπλα στο τζακακι.......αλλα και παλι θελω να βγω εξω.........

εμεις καλα ειμαστε δοξα το θεο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα!!!!!!!!!

Αγγελικούλα φιλενάδα μου περαστικά σου!!!!!

Μάλλον θα στεναχωρέθηκες ή αγχώθηκες!!!!!!!

Συμπεθέρα ότι είναι να πεις στον άντρα σου πεστο μην το κρατάς μέσα σου και γίνεται χειρότερο...

Ελπίζω να μην αρρώστησε η νυφούλα μου!!

Λενάκι περαστικά στον Αναστασάκο σου, του βγήκε σε κάτι καλό ....να τις ξεφορτωθεί!

Βανεσάκι πολύ ωραιο το όνομα Δανάη!!!!!!!!!

Γιωτάκι φιλιάααααααααα

Κορίτσια συγνώμη δε θυμάμαι να σχολιάσω πολλά ...αφήστε που γράφω με ενα χέρι.....

Αγγελικούλααααααααααααα ε όχι απουσία σε εμένα που συνέχεια μιλάω μόνη μου :lol::lol::lol:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις ακουσατε για απουσια, σπευσατε ολες,ε??? :lol::lol::lol: και τα αγια φοβερα θελουν!!!! :lol::lol:

μαρακι-γιωτακι, ναι κι εμενα μου αρεσε πιο πολυ απο ολα οσα ειχαμε σκεφτει!!!το ιδιο και στον αντρα μου!!!ελπιζω να μην εχουμε προβλημα με τον παπα!!

γιωτακι, τελεια ειναι στο τζακακι με τα παιδακια σου!!!!κι εγω εχω κλειστει πολυ.αλλα την κυριακη που θα παμε να ψαξουμε για τη βαπτιση , θα παμε και για καφε και φαγητο με φιλους, οποτε θα ξεσκασω λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσάκι να ρωτήσεις από τωρα τον παπά για το όνομα για να δεις τι θα σου πει...

Μην το αφήσεις για εκείνη την ώρα και σας το χαλάσει, γιατί έχω τύχει σε παπά που δε δεχόταν όνομα, συγκεκριμένα το Ηλέκτρα...φαντάζεσαι εκείνη την ώρα να μην ξέρετε τι θα κάνετε, εκτός αν έχετε και δεύτερη έτοιμη επιλογή...

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατι για απουσιες διαβασα κ ειπα να μπω.. ;);)

Τι κανετε μανουλιτσες?Σας εχουν ταραξει οι ιωσουλες?

Λενα μου περαστικα για ολα!!Θα παρετε αντιβιωση για το σταφυλοκοκκο?Τουλαχιστον θα ξεφορτωθειτε την πιπιλα.Εμεις δεν την πολυσυμπαθούμε αλλα το βραδυ οταν γκρινιαζει στον υπνο του του τη δινω κ ηρεμει.Ε αυτο ειναι μεγαλη βοηθεια για μενα!

Αναστασια μου παλι αρρωστουλα η φραουλιτσα?Περαστικα κ σε σας!

Αγγελική μου περαστικα κ σε σενα για τον ερπη!Καλα οι αδερφες ψυχες δεν παιζονται!Πηγαμε κ μεις σημερα στο γιατρο 7500 και 66!Αν στο μελλον εχουν διαφορετικες τιμες θα στενοχωρηθώ! :lol: Τελικα δυο καναμε, της γαστρεντεριτιδας τελικα εχει δευτερη δοση αλλα θα το κανουμε την επομενη φορα.Μας ειπε σε δυο εβδομαδες να δοκιμασουμε πατατα,καροτο,αχλαδι κ μηλο.Απο δυο κουταλακια οχι ποσοτητα αλλα πολυ το χαρηκα.Ε απο την επομενη επισκεψη λογικα θα ξεκινησουμε να τρωμε κ ποσοτητα.Αντε μηπως κ ηρεμησουμε λιγακι με τη γοπ!

Βανεσακι πολυ ωραιο το ονοματακι σας!Συγνωμη βρε κοριτσια γιατι οι παπαδες εχουν αποψη για το ονομα??Τι ειναι αυτο παλι?Δεν μετραει γι αυτους οτι βαφτιζεις το παιδι σου?

Γιωτακι πως τα πατε με τον υπνο?Εχετε ακομα προβληματακια?

Γιωτα τζακακι?Πωπω ζηλευω!!!!!!!!Κ γω ηθελα εξω να βγω με το καροτσι μετα που γυρισαμε απο το γιατρο αλλα αρχισε να ριχνει κατι ψιχαλες κ η βολτα ματαιωθηκε..

Φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.

Σας διάβασα το πρωί (12 παρά, δικό μου πρωί!), αλλά μετά έφυγα για να προλάβω τις τράπεζες. Έκανα μια δουλειά στη δική μου τράπεζα, και μετά πήγα να καταθέσω τα λεφτά του Αντρίκου στην τράπεζα που του έχω ανοίξει λογαριασμό. Ευτυχώς είναι σχεδόν δίπλα τα δύο καταστήματα. Αλλά με το που μπαίνω στην τράπεζα του Αντρέα, συνειδητοποιώ ότι αντί για το βιβλιάριο τραπέζης, πήρα αφηρημένη το βιβλιάριο υγείας... :( Οπότε έφυγα...

Αφήστε, μας ήρθε και το ηλεκτρικό, 354 ευρώ...

Αγγελική, πω πω, δεν τον μπορώ τον έρπη. Είχα βγάλει κι εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης, και δεν έκανα απολύτως τίποτα και πέρασε. ΤΙ να κάνεις, μάσκα και θα περάσει. Κι εγώ δύο μέρες πλησίαζα τον Αντρέα με μάσκα και δεν μπορούσα να τον φιλήσω και σπάσανε τα νεύρα μου.

Βανεσσάκι, γιατί να έχετε πρόβλημα με το όνομα; Δε νομίζω. Αλλά ίσως έχετε πρόβλημα επειδή κάνατε πολιτικό γάμο (σωστά θυμάμαι, έτσι;). Βλακεία, βέβαια, αλλά κοιτάξτε να βρείτε παπά που να σας βαφτίζει.

Κατερινούλα, κι εσείς αρχίζετε στερεές; Κι εγώ ανυπομονώ, αλλά έχουμε πολύ καιρό ακόμα!

Γιωτάκι, τζακάκι ε; Αχ, τι ωραία...

Γιώτα-Μαρία, φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα ξεκινάτε και εσείς τα φρουτάκια και τα λαχανικά!!!!!!

Άντε σε λίγο θα ακολουθήσουμε και εμείς...

Ο μπεμπούλης μου τις τελευταίες μέρες κοιμάται, αλλά που και που τα χαλάει πάλι...γενικά είναι πολύ ήσυχο παιδάκι....φτουυυυυυυυυ

φιλάκιααα στα πατουσάκια σας!!!!

Άννα Μαρία μου φιλάκιααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την κατερινουλα!!!!σαν τα χιονια βρε!!! :lol::lol: ειστε καλα???μη μας ξεχνας βρε κοριτσακι!!!

οπως τα λες με τους παπαδες!!!και καλα κρινουν αυτοι αν το ονομα ειναι χριστιανικο η οχι!!!οπως και να εχει ΕΜΕΙΣ θα αποφασισουμε το ονομα του παιδιου μας και οχι οποιοσδηποτε παπας!!!αν δεν το βαφτιζει καποιος απλα θα παμε αλλου!!!

αννα μαρια απο αφηρημαδα σκιζεις!!! :lol::lol: ακου το βιβλιαριο υγειας!!!!α, οταν πας παιδιατρο θυμησου να παρεις και το τραπεζικο βιβλιαριο :lol::lol::lol:

οσο γι αυτο με το γαμο, ναι εχουμε κανει πολιτικο, αλλα δε σας ειπα τα νεα!!!επειδη ο αντρας μου εχει λυσσαξει με το θρησκευτικο, του ειπα να κανονισει να παμε οι ΔΥΟ μας καποια μερα πριν τη βαπτιση να παντρευτουμε και με θρησκευτικο να τελειωνει η ιστορια και δεχτηκε!!!και δεν τα κανω μαζι γιατι δε μου αρεσει η γαμοβαπτιση και επιπλεον θελω να αποφυγω και νυφικα κτλ.ετσι δε θα εχουμε και προβλημα να μη μας βαπτιζουν το παιδι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...