Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

Παρήγγειλα τα δειγματα,για να δουμε!

Ηλιανακι περαστικα,κι εμεις ειχαμε βροχιολιτιδα αλλα ευτυχως δεν χρειαστηκε φαρμακα!

Νανσυ φιλακια στα μπουτακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια..........

δεν εχω διαβασει δυστυχως τιποτα απο τα νεα σας...............ειμαι χαμενη συνεχεια με τις δουλειες και με τις επισκεψεις....βαρεθηκα πια.........νυσταζω παρα πολυ....καθε βραδυ μια απο τα ιδια κοιμομαστε μετα τις 1 ποσο να αντεξω η χριστιανη............με εχει φαει και η κλεισουρα......εχω να βγω εξω 20 μερες......ουτε λεχωνα να ημουν............δεν τη παλευω και πολυ.....ειμαι πολυ πεσμενη ψυχολογικα..........αισθανομαι οτι μγια το μονο που ειμαι καλη ειναι για να κανω δουλειες και να μεγαλωνω παιδια.........δεν ξερω....ελπιζω να μην συνεχισω ετσι γιατι θα λαλησω...........ο αντρας μου δουλευει πολλες ωρες στο μαγαζι.............και εγω μονη με τρια παιδια χωρις αμαξι που σημειωτεον ειναι γ ζωη μου δε μπορω χωρις αυτοκινητο.........αχ!!!!!!!!!!!!!δεν ειμαι καλα..........

τα μικρα με εχουν τρελανει αλλα δοξα το θεο ειναι μια χαρα απο υγεια.............

συγνωμη αν σας ριχνω...γι αυτο δεν εμπαινα........βεβαια και λογω ελλειψης χρονου....

ευχομαι να ειστε ολες καλα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννακι μου, τι να πω κοριτσι μου?!περαστικα να ειναι και να μην ταλαιπωρηθειτε αλλο..ειναι κριμα..προσεχετε..τα αλλα δυο παιδακια σου τα στελνεις παιδικο η τα εχεις σπιτι?

Κυκλοφορουν πολλες ιωσεις τωρα ρε γμτ..οποιον ακουω λεει οτι ειναι αρρωστος..

Νανσυ μου , ξυπνησε η ζουζουνα?!να μου την φιλησεις..για την αποστειρωση ποτε σου ειπε εσενα να σταματησεις?για τα στερεα εξαρταται απο τον γιατρο τελικα αλλα πεντε μερες πανω πεντε κατω..δεν εχει σημασια..ανυπομονω κι εγω να ξεκινησουμε..μου φαινεται βεβαια παραξενο να ταιζω τον μικρο με κουταλακι..καπως ξενο..

Δλδ τωρα πρεπει να παρουμε μπολακια και κουταλακια σιγα σιγα..πρεπει κι αυτα να ειναι bpa free φανταζομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα είδα την τιμή από τις πάνες και βλέπω ότι οι 120 πάνες έχουν 38 ευρώ και εγώ τα babylino τις 120 τις παίρνω 32 ετρώ από την εταιρία με εμπόριο προιόντων που δουλευεί η αδερφή μου και τις παίρνει πιο φτηνά!!!!!

Αναστασία φιλάκια και στα δικά σας μπουτακια :D:D:D !!!!!!!!!!!!!!!

Ξύπνησε και παίζει στο γυμναστήριο...Αχ Αγγελική μου και εγώ περιμένω πως και πως να πάρω κουταλάκια πιατάκια και μένα μου φαίνεται παράξενο που θα τρώει με κουταλάκι χαχαχαχα μεγαλώνουν τα μικρούλια μας!!!! Για την αποστείρωση μου είπε μέχρι να κλέισει τον 5ο αλλά μου φαίνεται νωρίς και εμένα θα δούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα σε ευχαριστώ για τη βοήθεια!!!

Νάνσυ μου ναι Γιωτα με λένε....όταν μπήκα στο μάμμυ είχα γράψει Μαρία12, δεν ασχολιομουν τότε, το Γιώτα δε το έπαιρνε...υπήρχαν παρόμοια, και το Μαρία 12 το έβαλα στη τυχη το πήρε..και έτσι έμεινε....μετά δε μπορούσα να το αλλάξω...και εγώ babylino χρησιμοποιώ και είμαι πολύ ευχαριστημένη!

Συμπεθέρα παρήγγειλες δείγματα κιόλας, θα μπω να δω και εγώ...

Ηλιαννάκι χαίρομαι που όλα πήγαν τέλεια με τις εξετάσεις σου!!!!!

Μόνο για το μικρούλι στεναχωριέμαι που ταλαιπωρείται το μαναρακι σου!!! περαστικάαααααα

Αχ Γιωτάκι μου και εγώ έχω μείνει χωρίς αυτοκινητο και είναι πίκρα, το έχει ο άντρας μου....

σε νιώθωωωωω φιλενάδα!!!!!!! ήθελε να πάρει μηχανάκι αλλά φοβομουν και με τέτοιο καιρό που θα πήγαινε....και έτσι για την ώρα μου λειπει το αυτοκινητάκι μου!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωωωωωωταααααααα....που εισαι βρε ψυχη?σας τρελαναν ε?υπομονη, θα τελειωσουν κι οι επισκεψεις..κλειστικες μεσα..ε..ασχημο γμτ αλλα με τρια μώρα φανταζομαι..εγω με το ενα και δεν παιρνω ανασα..να μπαινεις ομως βρε φιλεναδα εστω και λιγο γιατι καλο θα σου κανει..φιλια στα μπουμπουκακια ου..βαλε καμια φωτο στην ομαδα να τα δουμε..

Εμεις βαζουμε τα παμπερς..τωρα παιρνουμε το 4 ..δοκιμασαμε και libero,huggies,nannys αλλα δεν μας αρεσαν..ειχαμε διαρροες..ξυπνουσα την νυχτα κι ηταν μουσκεμα μεχρι την μασχαλη ο μικρος κι εκεινη την ωρα ειναι μαρτυριο να αλλαζεις το μωρο και να βγαζεις και σεντονια. Κτλ..

Τις μπειμπιλινο εδω δεν τις φερνουν αλλα εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλες και οικονομικες..ποσο κανουν δλδ?βεβαια στην ελλαδα τα pampers ειναι λιγο πιο ακριβα..εγω εδω παιρνω συνηθως το μεγαλο πακετο που εχει 112 πανες μεσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποια βοηθεια βρε γιωτακι?τι εκανα?

Καλα κι εγω οταν ειχα κανει λογαριασμο στο μαμμυ εβαλα αυτο το πολυ γελοιο ψευδονυμο λες και δεν μπορουσα να βαλω κατι αλλο γμτ..δεν ηξερα τοτε οτι θα κολλουσα τοσο...τωρα δεν μπορει να αλλαξει..

Νανσυ μου μια χαρα τιμη εχουν..εδω αν δεν κσνω λαθος τα pampers των 32 κανουν καπου 10,5€ και αυτα που εχουν 112 ειναι στα 33€ περιπου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αγγελικουλα μου δικιο εχεις αλλα ειναι στιγμες που δεν εχω κουραγιο να κανω τιποτα..........ουτε την νυχτα δεν ξεκουραζομαι.......μια θα ξυπνησει το ενα μια το αλλο και παει μετα........χθες ξαπλωσα στις 1 κοιμηθηκα 10 λεπτα ξυπνησε ο ιασονας μετα η μικρη απο τις φωνες του ιασονα μετα κοιμηθηκε η μικρη ξυπνησε παλι ο ιασονας μετα παλι η μικρη απο τις φωνες του παλι και εφτασε η ωρα 2 και μιση....κοιμηθηκαμε ξυπνησε ο γιωργος στις 3 και μιση και τελικα ξανακοιμηθηκα στις 4 και στις 6 ξυπνησε η μικρη να φαει...........αυτο γινεται σχεδον καθε βραδυ και μετα ολη την ημερα τρεξιμο..........κυριολεκτικα τρεξιμο....τωρα πχ για να μπω αμελω κατι αλλο..........αχ!!!!!!!!!!!!!αλλα το χειροτερο για μενα ειναι οτι ειμαι κλεισμενη σε 4 τοιχους..........θελω να βγω εξω και να παω σε ενα μερος με απολυτη ηρεμια...να μην ακουγεται τιποτα............

εμεις φοραμε το 3 νουμερο στις πανες........αντε να δω ποτε θα την παω στη γιατρο.....τη μικρη εννοω...εχει γινει πολυ χοντρη ρε κοριτσια..........μιλαμε δεν ξεχωριζει το μπουτι της απο την γαμπα.......και δεν μιλαω για μαγουλα και προγουλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως πολυ διαφημηση η σοφή,,,πάλι καλα που έχει και μόνο 15

Αλλα σε εμάς έχει κάνει δουλεια παντως...ειναι το μονοπου τοκραταει και το μασάει τόση ώρα...

Αποστειρωση εμείς απο 4 μηνών σταματησαμε...δεν έχει νόημα....ολα στο στόμα τα βάζει..

Ηλιανακι περαστικα στο Αγοράκι σου και γρήγορα!!!!

Εμείς ΦΑΓΑΜΕ το φρούτο μας έφαγε μπολικες κουταλιες...και απο αύριο βάζουμε και αχλαδι!!!!για να δούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως πολυ διαφημηση η σοφή,,,πάλι καλα που έχει και μόνο 15

Αλλα σε εμάς έχει κάνει δουλεια παντως...ειναι το μονοπου τοκραταει και το μασάει τόση ώρα...

Αποστειρωση εμείς απο 4 μηνών σταματησαμε...δεν έχει νόημα....ολα στο στόμα τα βάζει..

Ηλιανακι περαστικα στο Αγοράκι σου και γρήγορα!!!!

Εμείς ΦΑΓΑΜΕ το φρούτο μας έφαγε μπολικες κουταλιες...και απο αύριο βάζουμε και αχλαδι!!!!για να δούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες μανούλες!!!

Τιτινάκι αρχίσατε το φρουτάκι, πως μεγαλώνουν έτσι τα γλυκούλια!!!

Ηλιαννάκι περαστικούλια στο αγοράκι σου, ελπίζω να συνέλθει γρήγορα!!

χαίρομαι πολύ που οι εξετάσεις σου είναι οκ.

Γιωτάκι Μαράκι μια χαρούλα κοιμήθηκε το αγοράκι σου, φτου φτου!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου σου το έχω ξαναπεί, έπρεπε να έχεις γίνει ψυχολόγος,

θα είχες τρελή πελατεία!!πως είναι ο γλυκός μου Χαρούλης;δώστου τα φιλιά μας!!

Γιωτάκι μας λείπεις!!όποτε μπορείς να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου.σε καταλαβαίνω

με τα τρια παιδάκια είναι δυσκολο, εδώ εγώ με το ένα και καμιά φορά νιώθω

εξαντλημένη....φιλιάαα

Έφη μου καλά τι συνάδελφοι είναι αυτοί....πα πα πα.απίστευτο μου φαίνεται!!

Αναστασάκο μπράβο στη φραουλίτσα που είναι καλύτερα, εσύ πως είσαι;

Νασιούλα μου που είσαι φιλενάδα;

Άννα Μαρία πως είσαι;διάβασα και τις περιπέτειές σας....αχ αχ

πάω γιατί έχουμε κλαμαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλο μηνα...χαθηκα παλι αλλα παλι νοσοκομειο πηγα αυτιο θα ξαναπαω να με δει και ενας αλλος γιατρος και μου εγραψαν να κανω και μια μαγνητικη και φοβαμαιιιι....στη μικρη εχω δωσει πολλες φορες κρεμουλα απο μηλο και απο μπανανα και εχτες της εδωσα ρυζαλευρο βανιλια τρελαθηκεεεε....πολυ χαρα..τοοοσο καιρο με το ξενο γαλα δεν ετρωγε το μικρουλι μου και αρπαζε το πηρουνι μας οταν τρωγαμε οποτε αρχισα να της δεινω 10κουτ κρεμουλα και μετα θηλασμοο η χαρα...αυτα δεν σχολιαζω γιατι δεν μπορω να διαβαζω με το κεφαλι που εχω φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Μια ώρα σας διαβάζω, κολλάει συνέχεια το λάπτοπ...

Εμείς καλά κοιμηθήκαμε, ο μικρός κοιμήθηκε κατά τις εντεκάμιση-δώδεκα και ξύπνησε εξήμιση-εφτά. Τον κοίμισε ο άντρας μου το βράδι και το πρωί σηκώθηκε, τον άλλαξε, του έβαλε ορό στη μύτη και μου τον έδωσε. Μετά ξυπνούσε συνέχεια και γκρίνιαζε και τον έπαιρνε αυτός. Ταλαιπωρήθηκε αρκετά, γιατί κάθε λίγο έκλαιγε. Καλά να πάθει!

Ευτυχώς εγώ είμαι καλά, ο πυρετός εξαφανίστηκε, μόνο πονάω μέση, πλάτη και τέτοια, αλλά γενικά είμαι καλά.

Τώρα τι να σχολιάσω, δε θυμάμαι και πολλά πράγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα για την βοήθεια σου στο λινκ!!!! ευχαριστώωωωω

Χριστινακι και εσείς κολλήσατε με τη Σόφι, θα μπω τώρα και εγώ να την παραγγείλω...με αντικαταβολή πάει σύνολο 21 ευρώ κορίτσια, δεν είναι φτηνή αλλά αν είναι να κάνει δουλειάαααααα χαλάλι!!!!!!

Άννα Μαρία ευτυχώς σου έπεσε ο πυρετός και σε βοήθησε και ο άντρας σου να ξεκουραστείς!!!!

Και εμένα κολλάει προσπαθώ τόση ώρα να παραγγείλω την ΠΕΡΙΦΗΜΗ Σόφι εκ των Παρισίων!!!!!!!

Μου φαίνεται πιο γρήγορα θα πάμε εκεί να την αγοράσουμε :lol::lol::lol::lol:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια! τι κανετε?

αχ εμεις ειμαστε ολοι ΧΑΛΙΑ

το βραδυ ολοι βηχαμε σα γαιδουρια.. κ το καημενο το μικρουλι βηχει συνεχεια, ολο ξυπναει κ γκρινιαζει κ ειναι κ τιγκα στη μυξα

του βαζω ορο με την αμπουλα, τον εχω στο πλαι, βγαινει κ απο το αλλο ρουθουνι ο ορος, αλλα ακομα ρουθουνιζει

του βαζω κ με τη συριγγα παλι τα ιδια.. τι να τον κανω, δε μπορω να του καθαρισω τη μυτη μετιποτα :(

αυτη τη σοφη δεν ξερω γιατι δεν την πολυχωνευω δε μου γεμιζει το ματι :? 20 ευρω για ενα μασητικο? οχι δεν τα δινω!

συγνωμη που δε σας σχολιαζω αλλα βηχουμε ομαδικως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ, Λένα, κι εσείς άρρωστοι; Πω πω... Περαστικά εύχομαι.

Τις προάλλες που είχαμε πάει στον παιδίατρο, μας είπε να βγάζουμε τις μύξες του Αντρίκου με το εργαλειάκι. Του είπα ότι διάβασα ότι το εργαλειάκι μπορεί να προκαλέσει ωτίτιδες και μου είπε ότι είναι πιο επικίνδυνο να μένουν μέσα οι μύξες, και ότι αυτό μπορεί να προκαλέσει ωτίτιδα. Αλλά όχι και να το χρησιμοποιούμε όλη μέρα, μόνο όταν ακούγεται πάρα πολύ μπουκωμένος.

Εμείς του βάζαμε το φυσιομέρ σπρέι, αλλά μας έγραψε αμπούλες, γιατί λέει το σπρέι βγάζει πάρα πολύ για ένα τόσο μικρό μωρό και από την αμπούλα να βάζουμε 3-4 σταγόνες σε κάθε ρουθούνι. Χτες του έβαλα από την αμπούλα, αλλά έχει μείνει μέσα ένα σωρό ορός. Τι το κάνω αυτό; Το αφήνω ανοιχτό όπως είναι μέσα στο κουτί και το ξαναχρησιμοποιώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ορος κραταει 24 ωρες,μετα πεταμα!!!Χανεται και η αποστειρωση ετσι!Αν δεν τις τραβιξεις με το μηχανημα Λενακι δεν ξεμπουκωνει!Απαλα οχι με δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι σταγονες?Εγω την παιρνω την πιεζω μια στο ενα μια στο αλλο και μετα πεταμα!!Σχεδον η μιση και παραπανω αδειζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρω γω; Μας είπε ο παιδίατρος να μη βάζουμε πολύ. Λες να κάνω κι εγώ το ίδιο; Με το φυσιομέρ σπρέι μια χαρά είχαμε βολευτεί, αλλά μας είπε ότι είναι πολύ για το μωρό.

Όσο για το μηχάνημα, είπε να το χρησιμοποιούμε μόνο όταν έχει πολλές μύξες, όχι με το παραμικρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!τι κανετε κοριτσακια μου>???αννα μαρια εισαι καλυτερα σημερα, ε??ευτυχως γιατι δεν παλευεται να εχεις μωρο και να εισαι αρρωστη...κι εγω την προηγουμενη εβδομαδα που ειχα ενα απλο συναχι, ηθελα συνεχεια να κοιμαμαι!!!

λενακι, περαστικα και σε σας!!!γρηγορη αναρρωση να εχετε κουκλιτσα μου!!

κοριτσια,τελικα δεν ξερω αν θα παραγγειλω τη σοφη.ψιλοκοροιδια μου φαινεται τοσα λεφτα για ενα καουτσουκ...δεν ξερω κιολας!!!εσεις απο ποτε τουσ δινατε μασητικα???εμενα ειναι 2, 5 τωρα, αλλα ολη μερα τρωει τα χερακια, τα ζακετακια και το κουβερτακι της.λετε να της δωσω η ειναι νωρις ακομα???

αναστασια μου ,τι κανει η φραουλιτσα???

αννα μαρια κι εγω το βαζω οπως η αναστασια,με πιεση στα δυο ρουθουνια και τελειωνει σχεδον ολο και το πεταω...παω και στο αλλο να δω!!!

εφη μου, δε με εκπλησσει η στασηβτων συναδελφων...εχω κι εγω οθκ ολιγους τετοιους!!!ζηλεια εχω να πω,...τι δουλεια κανεις???που μενετε??

λυδιακι που εισαι???

α δε σας ειπα, καταληξαμε στο ονομα ΔΑΝΑΗ!!!

Την κυριακη θα παμε να δουμε ενα εκκλησακι που μας αρεσε και να μιλησουμε με τον παπα.εμεις λεμε για 25 αυγουστου η 1η σεπτεμβρη πρωα ο θεος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...