Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

Πω πω έλεος με αυτο το παραμύθι με τα χοντρά μωρά...αμάν ποια...δηλαδή τι πρεπει να μην τρώει το μωρό;;;;το κάθε μωρό ειναι διαφορετικό και ουτος η άλλως αργότερα που θααρχισουν να περπατάνε δεν βάζουν έτσι γρήγορα κιλά,,,,και θα τα κι ήταν να τρώνε,,,ελος πια και εμένα μου τον λενε χοντρό...αλλα το παιδι ειναι απόλυτος φυσιολογικό απλώς έχει τα μαγουλακια του....

Ουτε εμένα έχει πολλα μαλλακια και τι έγινε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maρακι-γιωτακι, τι συμπτωση:!!!!!κι εμεις περσι τα χριστουγεννα ειμασταν στη disneyland !!!τι ψοφος ηταν αυτος!!!!!!να φανταστεις φορουσα χιλια δυο ρουχα και ειχα ξεπαγιασει!!!!λες να συναντηθηκαμε σε καμια ουρα??? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΥΦ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΦΤΑΜΙΣΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 10 ΛΕΠΤΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΟΚΙΝΗ ΣΑΛΤΣΑ Κ ΚΑΘΑΡΙΣΑ Κ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ....ΕΥΤΗΧΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ.ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΡΥΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Κ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΣΚΟΥΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΟΜΦΑΛΟΚΗΛΗ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ Κ ΚΑΠΩΣ ΕΧΕΙ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ,ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ.

ΦΑΡΜΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΔΑΡΜΑ.

ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΦΑΡΜΑ ΤΙΣ ΦΙΣΕΡ ΠΡΑΙΣ Κ ΕΜΕΙΣ Κ ΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΙΣ ΝΤΙΣΝΕΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΔΕΞΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΠΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΙ ΚΛΠ.ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΑΕΙ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΕΧΕΙ ΗΧΟΥΣ ΑΠΟ ΖΩΑΚΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΝΟΣΒΗΝΟΥΝ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΛΠ.Κ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ Κ ΓΙ"ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Κ ΜΑΖΙ ΕΥΤΗΧΩΣ.ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΣ ΠΗΓΕΝΕ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΔΕΣ ΤΑ ΦΙΣΕΡ ΠΡΑΙΣ ΕΧΟΥΝ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΙΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΣΤΩ Κ ΣΤΙΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΕΝΑ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΤΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΕΞΩ ΠΑΜΕ ΚΑΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙ ΛΙΓΟ.ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΗΓΕΝΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΜΩΡΑΚΙ 1 ΜΗΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΡΥΩΜΕΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΑΜΕ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΤΙΝ ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΙΣΑ ΦΟΡΑ ΑΝΤΕ 2 ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΙΓΟ.Σ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ Κ ΝΑ ΒΓΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Η ΠΑΤΡΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΚ Κ [ΗΓΕΝΕΤΕ ΣΤΙΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ.

ΠΑΝΤΩΣ Κ ΕΜΕΝΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΟΤΝ ΛΙΓΟ ΒΓΩ ΕΞΩ ΚΑΠΩΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΑ...

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΑ!!!!

ΣΤΙΝ ΟΜΑΔΑ ΤΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΑΝΟΙΞΑ ΘΕΜΑ Η ΠΕΘΕΡΕΣ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ!!!!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ Κ ΙΣΩΣ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιριαμ αν ειναι να βγαινω εδω στο χωριο και να βλεπω τα μουτρα απο τις αλλες ασε καλυτερα καθομαι σπιτι.Απλα κανω υπομονη να φτιαξει ο καιρος να ανεβαινω Βεροια στις παρεες μου και Ναουσα στη μαμα μου,διπλα ειναι!Εδω δεν την παλευω με τιποτα!!! :?

Πριν ειχαμε κολικους παλι...της εβαλα μουσικη,την χορευα και την ηρεμησα σχετικα γρηγορα.Το τι εβγαλα απο τις μυτες της με τον ορο δεν λεγετε.....πηρα και τον παιδιατρο και μου ειπε αν ο βηχας επιμεινει και αυριο να παμε Δευτερα να την δει!Αλλα αυτος επιμενει οτι ειναι απο τις μυξες....μακαρι!!!

Που ειναι καλε αυτη η ομαδα με τις πεθερες,λυσαω να την βρω να γραψω! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Σας διάβασα πριν, αλλά δεν πρόλαβα να γράψω, γιατί είχα επίσκεψη.

Χτες βράδι κοιμήθηκα στη μάνα μου, αφήστε, μεγάλη πίκρα. Ο μικρός μια χαρά κοιμήθηκε και δε με ταλαιπώρησε, αλλά εγώ δεν μπορούσα να κοιμηθώ. Έτρεμα απ' το κρύο. Το πάπλωμα ήταν πολύ βαρύ κι αλύγιστο, δεν μπορούσα να σκεπαστώ σωστά, με αποτέλεσμα να κρυώνω. Μετά σηκώθηκα και έβαλα και δεύτερο πάπλωμα, αλλά και πάλι δυσκολεύτηκα να κοιμηθώ. Όταν ξύπνησε ο Αντρέας για να φάει στις τέσσερις, ξεπάγιασα...

Το πρωί ήρθε εδώ ο υδραυλικός και σπάσανε τον τοίχο, μήπως βρούνε τη βλάβη και ξεμπερδέψουμε απ' την υγρασία. Δηλαδή δεν σπάσανε τον τοίχο, βγάλανε μια μεγάλη τρύπα. Δυστυχώς δεν βρήκανε την αιτία της υγρασίας... :( :( :( Ο υδραυλικός λέει πρέπει να είναι τελικά απ' τη μπανιέρα, και λέει, πρέπει να σπάσουμε μερικά πλακάκια και να βάλει πορτάκι να αερίζεται. Τώρα αυτό είναι λογική λύση; Λέω στον άντρα μου να πάρουμε και μια δεύτερη γνώμη, εκεί αυτός "μα τα ίδια θα μας πει κι ο άλλος". Μισή ώρα τσακωνόμασταν, σπάσανε τα νεύρα μου, ήταν κι ο πατέρας μου εκεί και του έλεγε κι αυτός τα ίδια, εκεί αυτός, "μα τα ίδια θα μας πει κι ο άλλος". Τελικά, συμφώνησε να πάρουμε και δεύτερη γνώμη, αλλά επιμένει ότι θα δώσουμε λεφτά για να μας πούνε τα ίδια...

Ουφ, νύστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου καλησπέρα.....αφήστε...ανακαλύψαμε κρυμμένη υγρασία πίσω από τις ντουλάπες και είμαι να σκάσω....ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφ......ήρθε και ο μπαμπάς μου να δει και όντως έχει πιάσει όλο τον τοίχο....πωπω..μπελάς....!!!.....ευτυχώς που το άλλο Σάββατο θα περάσουμε κλιματιστικά στο σπίτι και θα τραβήξουν την ντουλάπα ο μπαμπάς με τον άντρα μου για να καθαρίσουν τον τοιχο....και εμείς με την μικρούλα μου θα πάμε στην μαμά μου......δεν υπάρχει χειρότερο από αυτή την μούχλα.... :twisted::twisted::twisted::twisted::?:?:?:? .........εν τω μεταξύ πάντα αέριζα το σπίτι πολλές ώρες και δν είχαμε πρόβλημα αλλά τώρα με το μωρό περιοριστήκαμε πολύ και τσουπππππππππππππ.....να την η κυρία,,,,,....τεσπα...

Αναστασάκι που θα πάει...θα έρθει η πανέμορφη άνοιξη...και τότε ποιος μας πιάνει.,..:))

Μυριαμάκι καλή ξεκούραση...

\Βανεσσάκι πολλά φιλάκια...'

Άννα Μαρία και εμείς

Χριστινάκι μου πού χάθηκες?

Ευάκι περαστικούλια....

Αγγελική, Γιωτάκι και Μαράκι, Δωράκι πολλά φιλάκια...;)

Άννα Μαρία και εμείς έχουμε υγρασία και είναι επειδή δεν αεριζουμε πολύ λόγω του μωρού.....!!!!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία, βλέπω ομοιοπαθείς... Άσε, εμάς δεν είναι επειδή δεν αερίζουμε... :( Συνέχεια ανοίγω, βάζω τον Αντρέα στο δωμάτιό του και ανοίγω. Άλλωστε, η υγρασία εμφανίστηκε όταν είχαμε ακόμα πολλή ζέστη και είχαμε όλη μέρα διάπλατα ανοιχτές όλες τις μπαλκονόπορτες και όλα τα παράθυρα...

Πω πω, τι άσχημο πράγμα... Ευτυχώς είναι στο διάδρομο και στο γραφείο. Τώρα είδαμε πολύ λίγη και στο δωμάτιό μας, αλλά εξωτερικά, από την πλευρά του διαδρόμου. Ακόμα δεν έχει μπει στο δωμάτιο... Ελπίζω να το προλάβουμε... Ουφφφφφφ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς δεν είναι μούχλα. Είναι ο τοίχος βρεγμένος. Κάποιο πρόβλημα υπάρχει με τα υδραυλικά μάλλον. Λες να βγάζει απλά υγρασία το σπίτι; Αν και δε νομίζω, γιατί είναι οι τοίχοι γύρω από το μπάνιο που έχουν το πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλιτσες!τι κανουν τα μωρακια μας?

Δεν μπηκα σημερα..δεν προλαβαινα..ειχαμε κι επισκεψεις και πιασαμε και την κουβεντα..λιγο ο χειμωνας..λιγο το οτι κλειστηκαμε στο σπιτι με το μωρο εχουμε χασει επαφες με τον κοσμο..

Κοριτσια κι εγω δεν ανοιγω πολυ αυτες τις μερες επειδη βρεχει και κανει και κρυο..ανοιγω για κανω τεταρτακι και αν..εμεις εδω εχουμε πολυ υγρασια μαλλον..καθε πρωι ειναι πολυ βρεγμενα πορτες, παραθυρα και τρεχω να τα σκουπισω..

Που ειναι ρε κοριτσια αυτη η ομαδα με τις πεθερες?ποια πονεμενη την εκανε?

Α, δεν σας ειπα...το πιο κουλο που ακουσα σημερα δια στοματος πεθερας βεβαιως...

Να βουτηξω την πιπιλα του μωρου στο μελι και θα κανει καλο στα ουλα του....ντοιγκ.....ντοιγκ ντοιγκ...

Κι εμενα το παιδι μου λενε οτι εχει γινει βουβαλακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ, Αγγελική, σοβαρά σου είπανε τέτοια μαλακία; Το μέλι προκαλεί αλλαντίαση στα μωρά κάτω του ενός έτους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

Τι παθατε καλε ολες με την υγρασια,πω πω ζορι,κουραγιο,αναστατώνεται ολο το σπιτι!!!!

Η φραουλιτσα ζοριζεται το μαναρι μου,με τις μυτες της και εχει και το βηχαλακι της.Αυριο την παω οπωσδηποτε στο γιατρο.Το βραδυ κοιμηθηκε απο τις 23.30 μεχρι σημερα 6.30.....αλλα μια φορα εβηξε στον υπνο της και δεν ακουγοταν οι μυτες της...την ημερα το παθαινει,κουφο δεν ειναι?Τα μικρα μωρα εχουν πονολαιμο,ξερετε?Γιατι για το βηχα μου ειπε ο γιατρος δεν δινουν κατι! :( Πολυ στεναχωριεμαι....φοβαμαι μην εχει κατι αλλο αλλα το θετικο ειναι οτι δεν εχει πυρετο ευτυχως!Το παιδικο οτριβιν το βαζουν σε αυτη την ηλικια?

Κι εγω προσπαθω να αεριζω συχνα,να ανακυκλωνεται ο αερας.Θερμοκρασια στο σπιτι ποσο εχετε? Εμεις 25 βαθμους,ειναι καλα ή πολυ?Πολλες φορες βλεπω ιδρωνει η μικρη στην αγκαλια μου,μηπως να το εχουμε πιο χαμηλα?Ο χωρος σαλονι κουζινα ειναι ενας και δεν ζεσταινει καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!ΧΘΕΣ ΔΥΣΚΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΘΕ 2 ΩΡΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟΝ ΑΛΑΖΑ Κ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΡΧΗ ΩΣΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6 ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΑΛΛΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕ Κ ΕΓΩ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΑΕΡΙΣΤΕΙ Κ ΝΑ ΜΠΕΙ ΗΛΙΟΣ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΤΙΝ ΥΓΡΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ Κ ΛΙΓΟ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΥΓΡΑΣΙΑ ΨΑΞΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΧΕΙΜΩΝΑ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥΧΛΙΑΖΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ Κ Η ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ Κ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΑΡΙΣΖΑ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΜΕ ΒΕΤΕΞ ΝΕΡΟ Κ ΧΛΩΡΙΝΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΒΡΗΚΕ ΗΤΑΝ ΣΤΙΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΛΑ ΣΟΥΠΕΡ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΜΟΥΧΛΑ Κ ΥΓΡΑΣΙΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ.

ΛΟΙΠΟΝ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΙΤΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΑΣ Κ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΕΜΑ ΠΕΘΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙΣ ΣΥΧΝΑ Κ ΝΑ ΤΙΝ ΠΑΣ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟ.Κ ΜΕΝΑ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΡΟ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΙΝ ΥΓΡΑΣΙΑ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΕΘΕΡΕΣ ΣΤΙΝ ΟΜΑΔΑ ΤΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΕΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Πολυ κρυο και παλι σημερα!ποτε θα ανοιξει ο καιρος καλε?

Ουτε κι εγω αεριζω συχνα με αυτες τις θερμοκρασιες κοριτσια!

Αναστασια μου εμας η παιδιατρος μας ειπε την θερμανση να την εχουμε 21-22 να την εχουμε!

Αγγελικουλα οτι θελουνε λενε οι παλιοι με τις φιλοσοφιες τους!το χω ακουσει και γω αυτο με το μελι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωω τοσο χαμηλα?Καλε την σκασαμε εμεις,αλλα εχουμε και κρυα εδω πανω!!Το σπιτι για να ζεστανει με μειον θελει φουλ!Σημερα την ακουω καλυτερα την μικρη παντως για να δουμε.Αλλα γενικα καταλαβα οτι ειναι λιγο γκρινιαρουλα, δεν θελει να την ενοχλουν...ουφ εμενα εμοιασε σε αυτο :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Έχει γενέθλια ο άντρας μου σήμερα, αλλά χτες βράδι τσακωθήκαμε για τον τοίχο, γιατί του έλεγα ότι είναι λάθος που σπάσανε τον τοίχο, κι έχουμε τώρα μια κοτζαμάν τρυπάρα μες στο διάδρομο, κι αυτός επέμενε ότι ήταν σωστή κίνηση. Έτσι σήμερα δεν έχω καμία όρεξη για οτιδήποτε... Τώρα κάπως τα βρήκαμε, επειδή μας τρελαίνει ο Αντρέας. Α, έχει κι αυτός μηνογενέθλια, γίνεται δύο μηνών!!!

Μύριαμ, απ' ό,τι φαίνεται, κι εμάς στη μπανιέρα είναι το πρόβλημα... Ευτυχώς εμάς δεν κάνει μούχλα, απλά είναι βρεγμένος ο τοίχος. Αλλά αν συνεχιστεί, θα κάνει και μούχλα... :(

Αναστασία, γιατί ντε και καλά πρέπει να έχει κάτι η φραουλίτσα; Χαλάρωσε βρε! Ο δικός μου έχει πολλές μύξες και καμιά φορά βήχει, επειδή τον πονάει ο λαιμός απ' το κλάμα και μετά τσαντίζεται. Και ο Αντρέας είναι τύπος που δεν του αρέσει να τον ενοχλούν, ειδικά στην αρχή. Τώρα ευτυχώς έχει ηρεμήσει, γιατί μόλις τον φέραμε σπίτι, όποτε τον αλλάζαμε, χαλούσε τον κόσμο. Να μην πω για το μπάνιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις σημερα γινομαστε 2,5 μηνων γιουπιιιιιιιιιιιι!!!!!!

Αννα Μαρια βηχας με βηχα εχει διαφορα νομιζω....κι επειδη ειναι μικρουλα λεω να προλλαβαινω πριν παθουμε κατι χοντρο μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, μακάρι να μην έχει τίποτα η φραουλίτσα, που σίγουρα δε θα έχει δηλαδή!

Βανεσσάκι, δεν ξέρω να σου πω για την ομάδα για τις πεθερές. Η δική μου είναι απλά σπαστικιά κι αν την συγκρίνω με όσα διαβάζω εδώ μέσα και παραπονεθώ μετά, θα πέσει φωτιά να με κάψει! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκιααααααααα

μετά από μια βδομάδα άσχμου ύπνου τα βράδια ο μικρός μου κοιμήθηκε οκτάωρο χτες!!!!!

για να δούμε σήμεραααααα;;;;;;

Είχαμε πάει βολτα και τον τάισα στο αυτοκίνητο το μεσημέρι του άρεσε πολύ, κοιτούσε από το παράθυρο όση ώρα τον είχα να ρευτεί και μιλούσε το καλό μου!!!!! αχχχχχχ θα το φάωωωω!!!!

Xριστινάκι μου πήγες στην έκθεση;; πήρες καμιά καλή ιδέα;;;

Άντε με το καλό κοριτσάκι μου σου εύχομαι!!!!!!

Φιλιάααααα στον παίδαροοοοο!!

Δωράκι τα πεθερικά δε παίζονται, εγώ είπα ότι είπε μα μα και φυσικά δε το πιστεύουν άσε που ζήλεψε η πεθερά μου γιατί παρόντες ήταν οι γονείς μου!!!!!!

Δεν είπα ότι κατάλαβε τι είπε, βρέφος είναι ....αλλά οι ξένοι χαίρονται περισσότερο....αλλά έχει φαγωθεί γιατί δε μπορεί να τον έχει αποκλειστικά όπως το παιδί της κόρης της!!!!!!!!!!!!η γλυκιά σου φατσούλα καλά;; φιλάκιααα

Βανεσάκι λες να είχαμε συναντηθεί στις ουρές της disneyland;;; εμένα μου αρέσουν πολύ τα τρελάαααααα, σε όλα μέσα ήμουν, στα τρενάκια , στον πύραυλο μπήκα δυο συνεχόμενες, πολύ κόσμος!!!! αλλά υπέροχααα

να πάρουμε και τα παιδάκια μας και να πάμε πάλι!!!!!!!! τέλειαααααα

Muriam άνοιξες ρε παλαβιάρα θέμα για πεθερές;;; ε δε το πιστεύω , δε το είδα,,,καλά δε θα προλαβαίνουμε να γράφουμεεεεεεεεεε!!!!!!!!!

Πώς είναι ο άντρας σου καλύτερα;;; ο γιοκαρίνος σου καλά;;φιλιάααααααα

Λυδιάκι μου τι κάνει η εκπληξούλα σου;; φιλάκιαααααα

Αγγελικούλα τι κουλό και αυτό με το μέλι!!!!!!!

Θες να σου πω τι είπε η δική μου;;;; Να μείνει μαζί μας στο διπλανό δωμάτιο για να προσέχει τον μπέμπη , που κοιμάται μαζί μας, για να με ξεκουράσει το βράδυ............!!!!!!!! έχει λυσσάξει που δε τον κρατάει ρε παιδιάαααααααααα!!!!!!!!

Βουβαλάκιααααααααα είναι τα κεφάλιαααα τους!!!!!!!!! :evil:

Να μου φιλήσεις τον παίδαρό σου!!!!!!!!

Άννα Μαρία να χαίρεσαι τον άντρα σου!!

Να τα εκατοστήσει ο Αντρίκος σας!!!!!Γερό και ευτυχισμένο το μαναράκι σου να είναι!!!!! ;)

Συμπεθερόνι μου πώς είναι η γλυκιά φραουλίτσα σου;;;

Και εμένα είχε μυξούλες λίγες από την Παρασκευή, η πεθερούλα μου ήρθε μπουκωμένη και είπε ότι έχει αλλεργικό και όχι συνάχι, και μετά με πρήζει να μην έρχεται κόσμος στο σπίτι,,,,,,,,,,,,,,θα μας κάνει και κουμάντο!!!!!!!! :evil:

Κορίτσια που είναι το λινκ για τις πεθερές;;;;;;;;γιατί κυκλοφορούν και οι άντρες μας εδώ γύρωωωωω :roll:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?

Ρε βανεσσακι με εκανες και γελουσα μονη μου που ψαχνεις απεγνωσμενα την ομαδα..

Λοιπον, ειναι στην ιδιωτικη ομαδα που εχουμε και δημοσιευουμε φωτο..θα προσπαθησω να βαλω λινκ αλλα δεν ξερω αν γινεται αφου ειναι ιδιωτικη ομαδα..

Αννα μαρια να χαιρεσαι τους αντρες σου..δωσε τοπο στην οργη μερα που ειναι και μην του κρατας κακια..

Αναστασακι μια χαρα ειναι η θεροκρασια που εχετε..μια χαρα εως ζεστα θα ελεγα εγω..

Βασω, τι κανει η μικρη ιωαννα?

Γιωτακι12,τι νομιζε η πεθερα σου?δεν ειμαστε ολοι ισα κι ομοια πες της..ε ρε ζηλια ορισμενες τυπισσες..

Κοριτσια παω να μπω στην ομαδα..εβαλα και δυο φωτο του αγοριου μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημένες μου φίλες!!!!!!!!!!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου αύτό με το μέλι μου το είπε μάντεψε ποια;;;

η αγαπημένη μου κουνιάδα....................Παναγίτσα μου!!!!

Α δεν σου είπα ο Λαλάκης είναι σκέτη γλύκα!!!!!!

Μαράκι Γιωτάκι μα δεν σε καταλαβαίνω,γιατί δεν θες να σε ξεκουράσει λίγο

η πεθερούλα σου.........

Άννα Μαρία να χαίρεσαι τον άντρα σου, μάλλον και τους δυο άντρες σου αφού έχετε

και μηνογενέθλια!!!!!!!

Πάω να βρω αυτή την ομάδα με τις πεθερές..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...