Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

Καλημερουδια..

Τι κανετε?

Εγω σημερα τα φορτωσα στον κοκορα..εβαλα μια σκουπα κι ενα πληντυριο και σχολασα απο δουλειες..φαι εχει απο χθες..εκανα φασολακια για τον αντρα μου αλλα εγω δεν τρωω..θα βοσκησω λιγο σαλατα και κανα μπιφτεκι κι ειμαστε οκ..

Κοριτσια κι εγω ημουν λιγο χαλια πριν καμια βδομαδα αλλα τωρα ειμαι καπως καλυτερα..βρε κοριτσια θελει πολυ δυναμη..θα σας ελεγα τι περναω εγω αλλα εχε χαρη που μπαινει οποιος θελει και διαβαζει..εμενα οχι απλα δεν με γουσταρουν αλλα με ενοχλουν κιολας και κανουν τα παντα για να με δουν να λυγιζω αλλα δεν ους κανω την χαρη..εχω ενα παιδακι που με χρειαζεται δυνατη..τι μονο που με νοιαζει πλεον ειναι να ναι γερο το αγορακι μου και τιποτα αλλο..σκασιλα μου αν δεν προλαβω να τα κανω ολα τελεια κι αν εχει απλυτα στο νεροχυτη..αμαν πια..

Μη σας πιανουν ηττοπαθειες κοριτσια..ξερω οι πιο πολλες δυσκολευτηκαμε για να κανουμε μωρακι κι 9μηνες ονειρευομασταν στιγμες που θα κραταμε αγκαλιτσα τα μικρα μας και θα το απολαμβανουμε..τι περιμενουμε λοιπον?τωρα ειναι η στιγμη..και να το εκμεταλλευτουμε μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο..κι ο καιρος θα

φτιαξει και βολτες θα παμε κι ολα θα τα κανουμε..σιγα σιγα..ολα στην ωρα τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ασε Αναστασακι μια απο τα ιδια......θελω και εγω να παρω τον αντρουλη μου και το μωρακι μας και να παμε μια εκδρομουλα με κλειστα τα κινητα....απλα να φυγουμε.....να χαλαρωσουμε.....

αγγελικη μουυυυυυυυυυυυ......ποσο δικιο εχειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη τι να κανουμε...Αγγελικουλα και σε μενα υπαρχουν τετοια,αλλα δεν θα τους κανω τη χαρη!!!Θα εγραφα πολλα αλλα μπαινουν πολλοι εδω μεσα και δεν θελω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα και Εφουλα μην στεναχωριέστε για το θηλασμό, προσπαθήσατε και αυτό μετράει!!!!!!

Νιάκι χαίρομαι που είστε καλά!!

Αναστασία μου , Λυδιάκι μου και Συμπεθερόνι μουυυυυυυυυ όλες θέλουμε βόλταααααααα!!!!!!

Συγγνώμη που δε σχολιάζω....είχαμε μια δύσκολη νύκτα, και τώρα τρέχωωωωωωωωωω

φιλάκια σε όλεςςςςςςςςςς και στα μωράκια μας!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεσμενη παλι η κινηση!!!αγγελικη βγαλε απουσιολογιο!!!!!

εφακι, γιορταζεις σημερα???

αναστασια μου κι εγω εχω κλειστει πολυ και ωρες ωρες δεν αντεχω, με εχουν πιασει και κατι φοβιες και ανασφαλειες και αγωνιες, αλλα ελπιζω να περασουν και να ειμαστε μια χαρα!!!εξαλλου ολες μας το αξιζουμε να χαρουμε τα μωρακια μας και τις οικογενειες μας!!!ολα θα βελτιωθουν θατο δεις!!1think pink+positive energy!!!

λυδιακι τραβας ζορι κι εσυ κοριτσακι μου με τη δουλεια και το μωρο!!!δεν εχεις καθολου βοηθεια???

αγγελικουλα κι εγω θα εγραφα πολλα για διαφορες ακατανομαστες, αλλα εχε χαρη!δεν αξιζει να τους δινουμε τη χαρα να νευριαζουμε και να στεναχωριομαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, τρελό κρύο και νύστααααααααααα.......... Κοιμήθηκα μιάμιση με πέντε παρά είκοσι που ξύπνησε ο μικρός. Κατά τις έξι τον έβαλα στο κρεβάτι του, αφού είχαμε κοιμηθεί μαζί για λίγη ώρα (εγώ καθιστή, αυτός στην αγκαλιά μου). Μετά ξανά κατά τις οκτώ ξύπνησε, κι εκεί που τον τάιζα κάνει μία και ανασηκώνεται και κάνει έναν εμετό, άλλο πράγμα... Άντε να αλλάξω εγώ πυτζάμες που είχα γίνει μούσκεμα, αυτός ευτυχώς φορούσε βελουτέ φορμάκι και μόνο αυτό λερώθηκε, δεν πέρασε από κάτω, αλλά του άλλαξα και πάνα με την ευκαιρία, και μετά πεινούσε, αφού δεν έμεινε τίποτα στο στομάχι του, κι άρχισε κλάμα. Δεν ήθελα να τον ταΐσω αμέσως, εσείς ρε κορίτσια τι κάνετε σε τέτοιες περιπτώσεις; Τελικά γύρω στο σαραντάλεπτο τον τάισα και είπα στον άντρα μου να αναλάβει για να κοιμηθώ λίγο ακόμα. Πόσο, όμως, να κοιμηθώ, που ήρθε να με ξυπνήσει για να πάμε πάλι σε ταβέρνες να ρωτήσουμε.

Άντε, μες στο τρέξιμο, να τον ταΐσω πάλι, να τον ντύσω, να ντυθώ, τον πήγαμε στη μάνα μου και πήγαμε σε μία ταβέρνα τελικά, που μας είπε μια πολύ καλή τιμή και τεράστιο μενού και μάλλον σ' αυτόν θα καταλήξουμε τελικά! Θα πάμε μάλλον αύριο να φάμε εκεί, να ελέγξουμε και το φαγητό, κι αν μας αρέσει, θα τον κλείσουμε.

Εν τω μεταξύ, αύριο στις οκτώ θα έρθει ο υδραυλικός να τρυπήσουν τον τοίχο για να δουν μήπως βρουν τελικά την αιτία της υγρασίας, κι εγώ με τον Αντρέα πρέπει να φύγουμε απ' το σπίτι, οπότε θα κοιμηθώ στη μάνα μου... Πίκρα, το σπίτι είναι πάρα πολύ κρύο, τώρα που ήμασταν εκεί πάγωσα. Τα δωμάτια μεγάλα, άντε να ζεσταθούν με μια σόμπα, και θα έχω τον Αντρέα ολομόναχη... Είναι και διώροφο, μιλάμε για δύσκολη φάση...

Βανεσσάκι, εμένα ένα τέτοιο χαλί μου πήρε η μάνα μου, δηλαδή δεν το πήρε, το πουλούσαν αυτοί και μου το έφερε, αλλά είναι για μεγαλύτερα παιδιά. Καλά, τα Τζάμπο είναι μεγάλη απάτη, δε σε αφήνουν να ανοίξεις τα κουτιά, αλλά ούτε σου ελέγχουν τα παιγνίδια με μπαταρία να δουν αν λειτουργούν.

Εγώ πάντως κλεισμένη συνέχεια σπίτι δε θα άντεχα με τίποτα. Μόνο που στεναχωριέμαι που δεν μπορούμε να πάμε βόλτες με τον Αντρίκο,γιατί δεν κάνει απλά κρύο, φυσάει ένας τσουχτερός αέρας που δεν είναι για βόλτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλιτσες μου εδω είμαι και πάλι κάναμε την βολτουλα μας έκανε και η Μανουλα ψώνια και χαχαχαχαχ καλ έχω τρελαθει τα άκου πίστα για τα καλα πάλι αλλα ρε κορίτσια εγω με τα ψώνια χαλαρώνω και έτσι βούρ στα μαγαζιά .....χαχαχαχ και εγω ειμουν πολυ πολυ χάλια όλη την προηγούμενη εβδομάδα με τον μικρουλι μου οπότε αυτήν το έριξα .......

Κορίτσια κάντε ότι σας ευχαριστεί ότι σας κάνει να νιώθετε καλα και μην σας νοιάζει τίποτα.. Έχουμε ακόμα πολυ καιρο μέχρι να φτιάξει ο καιρός αλλα αν έχει καλές μέρες μην καθεστε μέσα εμένα ο γιατρός μου λέει έξω να τα βγάζω τα μωρα δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο Καλητερα έξω παρα μέσα με κόσμο οπότε εγω θα το κάνω τα μεσιμερακια θα τα βγάζω όταν δεν βρέχει...... Φιλακια σε ολες καλο μεσιμερι.....

Ψηλα το κεφαλή ακούτε μερικεσσσσσσσσσσς ???????φιαλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια, μην σκατε..εγω εχω να βγω απο την προηγουμενη παρασκευη που πηγαμε για τον υπερηχο..

Σημερα θα παω σουπερμαρκετ..μεγαλη εξοδος..

Γιωτακι12, τι παθατε καλε?σε δυσκολεψε ο θανουλης?

Βαννεσα, αυτο το χαλι ελεγα κι εγω να το παρω..δεν αξιζει λες?

Αννα μαρια, οντως κανει πολυ κρυο..πολυ ομως..θυμαμαι τετοια εποχη περυσι πηγαιναμε στο τροοδος στα χιονια και προσπαθουσα να κανω σκι..δεν θυμαμαι να κτυωνα τοσο..

Παω να μπω απο το λαπτοπ να ανεβασω καμια φωτο στην ομαδα..

Καλε, παχυνε η μεναγακη η ειναι ιδεα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιακι φιλια στα μπουμπουκακια σου..

Βανεσσακι..αν κανω κομμα αντιπεθερικο ερχεσαι?μπαινουμε και στην βουλη..παω στοιχημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω παλι...λιγο γρηγορα μεν γιατι κουνιεμαι...τον κουραμπιε τον ξεσκονιζουμε αλλα με πολυ πονο και δακρυ...απο περιοδο ακομα τπτ...προφυλαξη οχι αμα ερθει 3ο ηρθε,,,,οσο για το κουνημα μου ιλλιγκο εχω τελικα μου εδωσε χαπια και δεεν πρεπει να θηλαζω...τελικα αποφασισα να βγαζω με το θηλαστρω και να πεταω και οταν τελειωσει η αγωγη να συνεχισω....αυτα ,,,λογω κουνηματος δεν μπορω να γραψω και πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλεςςςς!χαθηκα αλλα δυσκολευτηκα να βρω κιολας το νεο ποστακι!

Με βιηθησε ομως η αννα μαρια και το βρηκα:-)

Ρε κοριτσια και μενα μου την εχει δωσει ο ασχημος καιρος!τοσο που λατρευα τον χειμωνα,τωρα τιν εχω αντιπαθησει τοσο πολυ!νομιζα οτι μονο σε μενα εχει γυρισει αλλα δεν ειμαι μονη τελικα!

Στην Κυπρο δεν θυμαμαι αλλες χρονιες να εκανε τοσο τσουχτερο κρυο!και δεν βγαινουμε να παμε πουθενα γιατι ειναι πολυ χαμηλες οι θερμοκρασιες για το μωρο!

Ειχε κλεισει και ο πορος του ματιου της και ζοριζοταν το καλο μου μωρακι!την πηραμε και παιδιατρο και μας εδωσε ενα κολληριο και ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ειναι καλυτερα!γιναμε 3820 γραμμαρια και 53 ποντους:-)

Φιλακια σε ολες κοριτσακια μιυ!

Ο Θεος και Η Παναγια μαζι με μας και τα μωρακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλεςςςς!χαθηκα αλλα δυσκολευτηκα να βρω κιολας το νεο ποστακι!

Με βιηθησε ομως η αννα μαρια και το βρηκα:-)

Ρε κοριτσια και μενα μου την εχει δωσει ο ασχημος καιρος!τοσο που λατρευα τον χειμωνα,τωρα τιν εχω αντιπαθησει τοσο πολυ!νομιζα οτι μονο σε μενα εχει γυρισει αλλα δεν ειμαι μονη τελικα!

Στην Κυπρο δεν θυμαμαι αλλες χρονιες να εκανε τοσο τσουχτερο κρυο!και δεν βγαινουμε να παμε πουθενα γιατι ειναι πολυ χαμηλες οι θερμοκρασιες για το μωρο!

Ειχε κλεισει και ο πορος του ματιου της και ζοριζοταν το καλο μου μωρακι!την πηραμε και παιδιατρο και μας εδωσε ενα κολληριο και ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ειναι καλυτερα!γιναμε 3820 γραμμαρια και 53 ποντους:-)

Φιλακια σε ολες κοριτσακια μιυ!

Ο Θεος και Η Παναγια μαζι με μας και τα μωρακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα..τι κανεις?κοντεψες να μεινεις απο απουσιες..θελεις εντατικα τωρα..μια χαρα η μικρη..σαραντησατε κιολας αλλα με τετοιο καιρο που να πας?κι εμεις μεσα ειμαστε..τον βγαζω λιγο εξω στον κηπο οταν δεν φυσαει αλλα οχι για πολυ..

Βανεσσακι,για την προεδρια θα διαγωνιστουμε..διαβασε καλα τα σος..

Ευη μου, περαστικα..ασχημη φαση αυτη με τον ιλιγγο..πως την παθες ετσι στα καλα καθουμενα..

Βρε κοριτσια τι εγινε?που εξαφανιστηκατε?για ελατε γιατι θα πεσει συννεφο η απουσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιααααααα

Χθες παλι κολικοι απο τις 20.00 μεχρι τις 1 και μετα κοιμηθηκε μεχρι 7 το πρωι και τωρα παλι κοιμαται....

Βασουλα μια χαρα η μικρη,μεγαλωνει πολυ καλα....κι εγω το ιδιο αγαπουσα το χειμωνα και τωρα δεν τον θελω καθολου.....η αληθεια ειναι οτι απο περσυ κανει πιο βαρυ χειμωνα φετος λες και επι του του γινεται,

Αγγελικουλα εσεις εκει εχετε πιο χαλαρο καιρο,εγω αν την βγαλω στην αυλη θα μεινει αγαλμα απο το κρυο! :shock:

Ευη σε θαυμαζω ρε κοριτσι μου,αν ερθει κι αλλο μωρο δεν σε πειραζει εισαι απιστευτη....εγω ουτε για αστειο τωρα!Περαστικα σου με τον ιλιγγο.

Αντε να δουμε πως θα περασει η ημερα παλι,λειπει και ο αντρας και ειμαι μονη....θα με παρουν και τα ζουμια παλι καποια στιγμη και η μπεμπα θα με κοιταει με το βλεμμα της αγελαδας!

Εδω γυρω θα ειμαι!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Τι νεα γλυκα μου κοριτσακια??

Αναστασια μου φανταζομαι τι κρυο θα κανει για να φοβασαι να την βγαλεις βολτα αλλα αν την ντυσεις πολυ καλα πχ αν παρεις αυτα τα ολοσωμα μπουφανακια δεν νομιζω οτι θα παθει κατι το παιδακι σου.Εκτος κ αν εχετε πολυ αερα ή βροχή κ ειναι δυσκολο με το καροτσι.Διαφορετικα εμας η γιατρος μας εχει πει οσο μπορουμε να το βγαζουμε εξω.Μαθαινει ετσι κ στο εξωτερικο περιβαλλον ακομα κ αν ειναι κρυο.Θα αφησεις μονο το προσωπακι της εκτεθειμενο.Σκεφτομαι εξωτερικο πιο Βορεια αποκλειεται να μην βγαζουν τα μωρακια εξω ολο το χειμωνα.Το εχεις τοσο αναγκη να βγεις βολτιτσες.Προσπαθησε θα δεις ποσο καλο θα σου κανει.Κ καλα να ειμαστε ψυχολογικα η πολλη κλεισουρα δεν μας κανει καλο.Ποσο μαλλον τωρα που οι ορμονες μας δεν εχουν επανερθει...

Το αγορακι μου κοιμαται, οπου να ναι θα σηκωθει για να φαει.Εμας εχει βγαλει κ ηλιαρακο οποτε σιγουρα θα βγουμε κ ας ειναι ηλιος με δοντια!!

Κοριτσια εχω την εξης απορια.Εσας τα μωρακια σας τρομαζουν με θορυβους, ηχους κλπ.Ενω το εχω μαθει ολη μερα μεσ τη φασαρια, τηλεοραση,μουσικη ποτε δεν μιλαμε χαμηλοφωνα ακομα κ αν κοιμαται τη μερα ειναι φορες που πεταγεται τρομαγμενο λες κ δεν εχει ξανακουσει θορυβο.Το περιεργο ειναι οτι μπορει να του μιλαω κ να τρομαξει ακομα κ αν αλλαξω τον τονο της φωνης μου.Ειναι συνηθισμενο ή να το ψάξω?

Αρχισε να στριφογυρναει, παω σιγα σιγα να με ξαλαφρωσει κ μενα γιατι δεν αντεχω απ τον πονο του πρηξιματος.

Φιλια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα εχουμε απλα κρυο,εχει λιγο τις μυτες της και ενα χαζο βηχα που σημερα βλεπω ειναι καλυτερα.....ας την προφυλαξω λιγο ακομα και απο Δευτερα αν δεν χιονισει θα βγουμε.Παντως η ψυχολογια ειναι πεσμενη και το ασχημο ειναι οτι πρεπει να το αντιμετωπισουμε μονες μας,ποιος να σε καταλαβει....εξω απο το χορο ολοι τραγουδια λενε......

Κι εμενα ετσι κανει με τους θορυβους δεν ειναι παραξενο μην αγχωνεσαι....ακομα δεν βλεπουν καλα και τρομαζουν....εμενα αλλωτε κοιμαται στη φασαρια,κανονια να βαρανε κι αλλωτε τρομαζει και ξυπναει.... νομιζω κι εμεις το παθαινουμε,ειναι φυσιολογικο!

Εσεις τι καιρο εχετε,βγαινεις καθολου μονη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα!!!!

Άννα Μαρία γρήγορους σας βρίσκω...

Βρήκατε κιόλας ταβερνούλα, άντε να δοκιμάσετε σήμερα να μας πεις εντυπώσεις!!!!!

Και εμείς θέλουμε να πάμε να ρωτήσουμε κάπου, θα δούμε ή σήμερα ή αύριο...

Βανεσάκι πρέπει να ανοίξουμε ειδική σελίδα για θάψιμο....χα χα χα!!!!!!!!

Έχω μια απορίαααααα...........χα χα γιατί ολες θέλουν να ανακατεύονται και να κάνουν με κάποιο τρόπο κουμάντο;;;

Νιάκι και εγώ τον βγάζω τον μπέμπη βόλτα, παρά το κρύο, εντάξει να μην βρέχει...ούτε να φυσάει μανιασμένα...

καλά κάνεις είναι η καλύτερή τους η βολτούλα!!!

Αγγελικούλα μου τι κάνει ο γιόκας σου;;

Εμένα είναι μια βδομάδα που δε καλοκοιμάται τα βράδια, χάλασε το πρόγραμμα χα χα χα

Σκέφτομαι μήπως δε χορταίνει, θέλει να τρώει περισσότερο , αλλά θα το παλέψω δε θέλω να του δώσω συμπλήρωμα....

Τι κούκλοςςςςςςςςςς ο λαλάκηςςςςςςςςςς!!!!!! τρελαίνομαι για τα σκυλιάαααα!!

Εύη περαστικούλιαααααααα

Βασούλα μια χαρούλααααα είναι και τα κιλάκια της!!!μπράβο φιλενάδα

Συμπεθερούλα μου κάνε λίγο υπομονή, θα της περάσουν οι κολικοί, βλέπε εμάς μετά το τρίμηνο του πέρασαν, ταλαιπωρήθηκε πάρα πολύ το μαναράκι μου, μην κλαις και σε βλέπει και η φραουλίτσα σου, κάντο για εκείνη...

Κατερινούλα και εγώ τον δικό μου τον μαθαίνω με φασαρία, έρχονται και τα ξαδέρφακια του και φωνάζουν ....αλλά τρομάζει σε κάτι απίστευτες φάσεις....το έχω ακούσει από πολλές ..δε νομίζω ότι χρειάζεται ψάξιμο.

Όσο για το κρύο πέρυσι τα Χριστούγεννα είμασταν στο Παρίσι στην Disneyland με μείον 5 και όλα τα καροτσάκια έκαναν σειράααααα.....αυτοί έπρεπε να κάθονται μέσα όλο το Χειμώνα......!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια μου εδω και εγω χάθηκαν λιγο....ελπίζω να μην έμεινα αποαπουσιες Αγγελική....

Ειμαστε καλα ο μπεμπουλης μες στα κέφια και το ναζί μουυα έχει πάρει τα μυαλά για τα καλα....

Κλείσαμε και ημερομηνια για την γαμοβαφτιση δεν θυμάμαι αν σας στο είπα... 7 Ιουλίου...και τώρα έχει να πεσεi πολυ τρέξιμο.....την Κυριακή θΑ πάμε και στην έκθεση γάμου-βαφτίσης που εχεινα παρουμε ιδέες...

Αναστασία μου έχει κολικους η φραουλιτσα σου;;;;υπομονη..θα περάσουν κάποια στιγμη απο μονοι του...

Ευακι περαστικα σου!!!!ελπίζω να περάσει γρήγορα όλο αυτο και ν μην ταλαιποριθητε ουτε ΕΣΥ ουτεη μιλά σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!!!!!!!

Ευάκι περαστικά σου, ελπίζω να συνέλθεις το γρηγορότερο κοριτσάκι μου!!!

Αγγελικούλα προχώρα γρήγορα με αυτό το κόμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συμπεθερα μου σε θαυμάζω τα λες πολύ καλά και μας εμψυχώνεις όλες!!!!

Αναστασάκο σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!!!!!!!Και εμένα με έχει πειράξει η κλεισούρα

και κλάμα ρίχνω με το παραμικρό και οι αντοχές μου έχουν περιοριστεί............

Υπομονή κοριτσάκι θα φτιάξει ο καιρός θα βγάλεις τη φραουλίτσα έξω και θα

δεις πόσο θα φτιάξει η διάθεσή σου!!!!!!!!!!!!

Γλυκιά Λυδία και δουλίτσα και εκπληξούλα κουράζεσαι καλή μου, είσαι ήρωας φιλενάδα!!

Μαράκι Γιωτάκι μην ανησυχείς δεν θα χάλασε το πρόγραμμά του ο μικρούλης, τυχαίνει

καμιά φορά μου το έλεγε και μια καλη μου φίλη και μετά από λίγο καιρό επανήλθε

το παιδάκι στο βραδυνό του ύπνο!!

Εχθές έιχα επίσκεψη το πεθερικό....τα νεύρα δεν σας λέω μέχρι που έφθασα.

Μου είπε η μην μπω ότι το παιδί είναι χοντρό και να μην στεναχωριέμαι γιατί θα πάρει

μπόι.......επίσης ρωτούσε γιατί έχει λίγα μαλλιά και επίσης είπε και την εξυπνάδα

ότι μπήκε στο ύψος.....Θα πάρω φόρα και δεν ξέρω ποιας θα γίνει καμια ώρα.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Kαταλαβα κορίτσι μου ! Άλλη περίπτωση! Σ'ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου ! 
    • Εγώ αρχικά τα πήρα ως θεραπεία για τις πολυκυστικές ωοθήκες και μετά τα συνέχισα ως αντισύλληψη. Μετά απο περίπου 10 χρόνια που τα έπαιρνα, ο κύκλος μου έγινε ελβετικό ρολόι!
    • Προσπαθειες εχω κανει για την ωρα ιδιωτικα στο Ι@σω και τωρα στο Υγεια Εμβρυογ...σις. Η αιματολογος ειναι στο Ελενα π πηγα στο τμημα καθεξιν αποβολων. Ο καινούριος γιατρος μ ζητησε να ακολουθησω το πλανο της αιματολογου σχετικα με τις αντιπηκτικες δεν μ τις εδωσε προληπτικά οπως κανουν πολλοι. Εκεινος μ εδωσε μονο σαλοσπιρ με το οποίο ηταν οκ και η αιματολογος.. Το βασικο μας θεμα ηταν το σπερμα χωρις αυτο βεβαια να σημαινει οτι μπορει το θεμα εντελει να βρισκεται και στα ωαρια..απλα η πρωτη ωοληψια μ εγινε στα 35 μ κ τωρα αυτη στα 37.5.. δυστυχως αφησα κ ενα χρονο να ηρεμήσω ψυχολογικα κ να μαζέψουμε λεφτα π ισως ηταν σημαντικός.. επαναπαυτηκα κ με το οτι εχω υψηλη ΑΜΗ.. Στο θεμα του σπερματος εκτος απο ποσοτητα κινητικοτητα κ μορφολογια π ξεραμε πως υπαρχει θεμα καναμε πρωτη φορα dfi και ηταν 28%..δεν καναμε επαναληψη πριν την ωοληψια..αλλα ειδα πως η αναλυση π πηραμε για το σπερμα απο το κεντρο μαζι με τα χαρτια της εμβρυομεταφορας ηταν χειρότερα απο την τελευταια φορα σε σχεση με την ποσοτητα..δε ξερω..εκαναν μικρογονιμοποίηση κ δεν χρειαστηκε κατι επιπλεον μας ειπαν..την καναμε κ σε μια περιοδο π ο αντρας μ ειχε φουλ αγχος κ δε ξερω αν επηρέασε κ αυτο..αλλα ειχα ηδη ξεκινησει την διέγερση οταν προεκυψε.. Μονο τον κενο σακο εχουμε ελεγξει κ ηταν χρωμοσωμικα υγιες αγορι.. Σχετικα με τον προεμφυτετικο δε ξερω αν αξιζει να τον κανω σε 4 εμβρυα μονο..αλλα δεν μπορω να κανω κ νεα διεγερση εφοσον εχω βλαστοκύστες στην κατάψυξη με φαρμακα απο τον εοπυυ..αλλα πραγματικα δε ξερω ποτε θα εχω τα λεφτα για ολα αυτα.. Τωρα την Πέμπτη εχω ραντεβου με τον εξωσωματικο κ τον εμβρυολογο.. θεωρω οτι ισως εκει μας αναφερουν κατι σχετικα με τα ωαρια αν ευθυνονται..επισης στις 3 βδομαδες απο την βιοχημικη μ ζητησε κ η αιματολογος να παω αρα σιγα σιγα πλησιαζει κ αυτο... Εσυ σε τι φαση εισαι τωρα? Σε εχω τρελανει με τα δικα μ!  
    • Εσυ όταν τα σταμάτησες εντελώς ο κύκλος σου ήταν οκ ή χάλασε? Εγώ τα πήρα για ένα μήνα μόνο και τώρα δε θα ξανά πάρω! Απλά φοβάμαι μη μου μπέρδεψε το κύκλο! 
    • Να μην ανησυχείς κορίτσι μου. Μίλα με τη γιατρό σου και θα σε ηρεμήσει. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...