Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Με το καλο diazaki αυριο να το δειτε και να το ακουσετε!!!

Δεν θα το πιστευεις γιατι μεχρι τωρα βλεπατε μονο νουμερα!

Ο μικρουλης μας ειναι καλος και δεν παρεξηγει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Diaz με το καλό κουκλίτσα μου, περιμένουμε τα όμορφα νέα σου.

Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου, όλα.

Είμαι στην δουλειά σαν να είμαι ετοιμόγεννη, περπατάω λες και πατάω σε αυγά, αλλά ρε κορίτσια στο σπίτι είμαι κάπως διαφορετική, σαν να κάνω και κάτι παραπάνω και μετά αισθάνομαι τύψεις. τρεις μέρες μείνανε :roll::roll:

gioulaki μου γλυκό, οχι δεν πολυκουνιέμαι αλλά όλο και κάτι θα κάνω.... :oops::oops:

να προσέχεις το μπεμπακι.

Λιλάκι ο μπεμπης κλωτσάει, πως παν οι αυπνίες? ηρέμησες?

Μελάκι που είσαι κοπέλα μου?

Ανου με το καλό να δεχτείς τα μπαρμπασταθάκια σου...

Σίγουρα κάποιες ξεχνάω, αααααααTwiggy να σας ζήσει το μπεμπάκι σας.

Μαρινάκι μου σε φιλώ :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρούλι μου να'μαι!!!!!!! Σιδερώνω από χθες και τελειωμό δεν έχουν!!! Κι επειδή είναι πλυμένα καιρό και βαλμένα από τον καλό μου σαν κουρέλια στις λεκάνες δεν σιδερώνονται με τίποτα! Τί τα βρέχω, τί μέριτο βάζω, το ατμοσίδερο στο τέρμα κι αυτά μένουν τσαλακωμένα!!! Ούτε μαγείρεψα να φανταστείς!!!

Περιμένω να πάω να με δει ο γιατρός με αγωνία!!! Τέλειωσε η περίοδος, μόνο 2,5 μέρες κράτησε, συνήθως κρατάει 3 γεμάτες! Θα μου πείτε σιγά την διαφορά αλλά την περίμενα μεγαλύτερη με πολύ αίμα και ήταν σύντομη με λίγο αίμα και πολλά κομμάτια!!! Ο γιατρός θα μας πει!!!

Εσύ υπομονή ακόμα 3 μερούλες!!!! Άντε να μας φτιάξεις την διάθεση!!!!

Ντιαζάκι όλα καλά θα πάνε αγάπη μου! Μην αγωνιάς καθόλου (λέει η γυναίκα που δίπλα στο άγχος έχει την φωτογραφία της!!!!)

Αννού μου θα αφήσεις έναν κύκλο τελικά;

Λιλάκι ζωηρός ο παίδαρος!!!!!!

Γιουλάκι έτσι είναι, όποιος καεί με τον χυλό... Ευτυχώς που απασχολείς το μυαλό σου με το πάρτι της μπουμπούκας!!!!

Αγγέλα μου τί κάνεις;

Τέρι μου, εσείς τί θα κάνετε;

Θα γίνω μανούλα και Λαγονήσι βρήκατε ενεσούλες;

Μερεντάκι η ώρα η καλή καρδιά μου κι από εδώ!!! Εύχομαι το μωράκι να σας έρθει σαν γαμήλιο δωράκι!!!

Κουαντάκι και Λία και Μαρία φιλάκια στις κοιλίτσες!!!!

Λιτλ ντάνσερ πού είσαι;;;;

Λαμπρινή μου τί κάνετε;

Newlife ξεκινήσατε;

Heaven, Babylicious, Κον σε τι φάση είστε κοριτσάκια;

Βάγκο μάλλον θα κλωσσάς γλυκούλα και δεν μπαίνεις!!!! Με το καλό!!!

Σας φιλώ όλες γλυκά!!!! Ελπίζω να μην ξέχασα καμία!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ!!Melipikto μου λυπήθηκα πολύ που δεν πήγε καλά αλλά είσαι αισιόδοξη πάλι τώρα κι αυτό είναι σημαντικό.Με τον θυρεοειδή τι σου είπαν;;Πόσο παίρνεις τώρα;Εγώ που είχε αλλάξει στη διέγερση απο τότε δεν το ξανατσέκαρα και πρέπει.Εχω γιατρό την Παρασκευή(νευρολόγο)επιτέλους γτ μου άλλαξαν 2 φορές το ραντεβού.Και θα συζητησουμε πολλά.Γιατί και τελικά και την εξέταση θρομβοφιλίας δεν την έκανα αφού δεν θα έκανα εμβρυομεταφορά και θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει θέμα με τα φάρμακα και το αίμα κλπ.Lil σε είχα ξαναρωτήσει νομίζω αν πάω για την εξέταση θα πρέπει πρώτα να έχω δει τον αιματολόγο;Θα πρέπει να μου τις έχει γράψει ο αιματολόγος ή αν θέλω πάω μόνη μου και μετά πάω να με δει;;Έτσι κι αλλιώς ιδιωτικά θα την κάνω ΙΚΑ γιοκ μέχρι τον Φεβρουάριο είχα.Τώρα λογικά την Παρασκευή θα μου δώσουν να κάνω γενικό τσεκ απ που κάνω κάθε χρόνο για συκώτι, νεφρά, γενικές ούρων, αίματος και για πήξη αίματος και άλλα πολλά ωραία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ γω!!! σας διαβάζω κορίτσια κ από τη δουλειά...αλλά συνήθως πήζω και δε προλαβαίνω να γράψω!!! εγώ αν αναμονή έχω βρει κάποια φάρμακα αλλά χρειάζομαι κ άλλα.... littledancer νομίζω είπανε ότι αν είσαι άνεργος συνεχίζεις να χεις ταμείο ανεργίας...για ρώτα στο ικα κάτι τέτοιο άκουσα... μελι μου θυμάσαι όλα τα ονόματα...μπράβο...φιλάκια σε όλες τις υπόλοιπες...ποια περιμένουμε τώρα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ρωτήσω και στο νοσοκομείο που θα πάω μεθαύριο.Βασικά εγώ δεν είχα ταμείο τώρα.Ήμουν πρόπερσι ένα διάστημα μετά δούλεψα 2 μήνες.Συνέχισα να παίρνω επίδομα μετα την απόλυση κανονικά τους υπόλοιπους μήνες που έμεναν και τώρα ήμουν ασφαλισμένη με αυτά τα περσινα ένσημα που είχα απο το δίμηνο(το είχαν κάνει απο 80 ένσημα στα 50).Ούτε στον οαεδ είμαι γτ κοροιδία ειναι ίσα ίσα να στήνομαι στην ουρά για την ανανέωση και ποτέ δεν με βοήθησαν και παλιότερα που δεν είχαμε κριση.Άστο...

Όταν λήγει η ασφάλιση μου και δεν μπορώ να ανανεώσω το βιβλιάριο πάω στο γιατρό του ΙΚΑ και υπογράφει ανανέωση για κάποιους μήνες(δεν θυμάμαι πόσους) σαν παράταση της ασφάλειας δλδ αλλά μόνο για την πάθηση που εχω.Οτι εξετάσεις μου γράψει ο νευρολόγος τώρα απο το νοσοκομείο καλύπτονται απο το ΙΚΑ.Αυτό που δεν ξέρω είναι αν μπορεί να μου γράψει και το πακέτο της θρομβοφιλίας.'Ισως να μπορεί.Εννοείται οτι μετά αιματολόγος θα πρέπει να της δει και να τον πληρώσω κανονικά.Όμως αν θυμάμαι καλά δεν καλύπτει όλο το ποσο αυτής της εξέτασης και γι αυτό δεν πήγα και νωρίτερα να την κάνω που είχα ΙΚΑ εεε...συγνώμη ΕΟΠΥ ήθελα να πω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipicto διαβασα λιγο τα νεα σου και στεναχωρηθηκα πολυ :( Δυστυχως σε αυτη τη διαδικασια ερχονται αναπαντεχα γεγονοτα και μας κοβουν τα φτερα. Εσυ εχεις τουλαχιστον καποια εμβρυα να σε περιμενουν! Εγω να δεις τι επαθα! Εκανα υστεροσκοπηση ολα καλα κανενα προβλημα κανω και ορμονικες επαναληψη μετα απο 1 χρονο fsh, lh ktl και η fsh στα υψη, ο γιατρος μου ειπε να την επαναλαβω τον επομενο μηνα μηπως εγινε κατι λαθος αλλα κοριτσια χλωμο το βλεπω το δικο μου κοτετσι μαλλον στερεψε απο αυγουλακια!! Ειμαι ψιλοχαλια και σκεφτομαι εναλλακτικες! Αλλα δεν το βαζω κατω λυση θα βρω... τι να πω ρε κοριτσια μου εκοψε το ολο θεμα τα φτερα! Δεν μπορω αυτη τη στιγμη να κανω τιποτα! Ο γιατρος μου ειπε να μην τα βαψω μαυρα λυσεις υπαρχουν... αυτα προς το παρον... καλη επιτυχια και συνεχεια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Heaven μη στεναχωριέσαι.Σου είπε να κάνεις και ΑΜΗ;Εμένα και η ΑΜΗ μου δεν είναι καλή :( αλλά δεν σημαίνει οτι δεν μπορείς να κάνεις παιδάκι.Μπορεί να μην έχεις πολλούς κακούς κύκλους.

Και κάτι που μάλλον δεν αφορά την περίπτωση σου αλλά ήθελα να το πω.Χθες που πήγα σε μία φίλη μου και έμεινα λίγο μόνη με την μπέμπα (λίγων ημερών) και σκεφτόμουνα όλα όσα έχουν περάσει απο το μυαλό μου όταν μου μίλησαν και για το ενδεχόμενο ξένων ωαρίων.Νομίζω όπως κοιτούσα την μπέμπα ρε κορίτσια που την κρατούσα αγκαλιά κακώς σκεφτόμουνα τόσο αρνητικά αυτή την περίπτωση.Οκ ένα σοκ τότε που το πρωτοάκουσα το έπαθα αλλά και αν μου το χάριζαν το ξένο το παιδάκι θα τρελενόμουν όχι να το γεννούσα κιόλας.Βέβαια την μπέμπα την παράδωσα στη μαμά της φεύγοντας μην ξεχνιόμαστε κιόλας! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκες μου!!!

Εχει παλι ενα μουντο καιρο αστα να πανε...

Ο μικρος με ξυπναει το πρωι απο τις κλωτσιες του που τις νιωθω λιγο πιο εντονα τωρα. :lol::lol:Εχει πλακα παρ 'ολο που δεν κοιμαμαι ακομα καλα.

Λοιπον τα νεα μου...

Πηγαμε εχθες στην αιματολογο και τα νεα μου ηταν πολυ καλα! Καθε μηνα κανω το αντι ha και αυτη τη φορα που ηταν ανεβασμενο και τρομαξα , μου ειπε οτι ειναι πολυ καλο! :D Αν θα κατεβαινε θα επρεπε να μου αυξησει τη δοση.Τις ενεσουλες βεβαια θα τις συνεχισω κανονικα οπως μεχρι τωρα δεν αλλαζει κατι, ουφφ!

Μας ειπε και κατι που μας εκανε την καρδια περιβολι!

Ειδη μεχρι τωρα τις ενεσεις αυτες τις βρισκουμε με δυσκολια στο φαρμακειο και τις εχουμε κατοπιν παραγγελιας που πηγαινουμε μερες πριν!

Μας ειπε οτι ακομα δεν εχουμε δει τιποτα!!!

Απο τον Ιουνιο και μετα θα εχουμε μεγαλες ελληψεις σε φαρμακα!!!

Ο θεος να βαλει το χερι του!!

Ειμαι πολυ απογοητευμενη με τα οσα συμβαινουν!

Σκεφτομαι και την ταλαιπωρια που τραβαμε για να αποκτησουμε ενα παιδακι και αυτοι μας κοβουν τα φτερα,ειναι αδιαφοροι σε ολα.Και τοσος κοσμος που χρειαζετε φαρμακα....Αστα να πανε :twisted::twisted::twisted:

Απο την τσαντιλα μου ειδα ονειρο οτι βρισκομουν στη βουλη και εβγαζα λογο με φουσκομενη την κοιλιτσα!!

Τους τα εχωνα κανονικα και σας υποστηριζα ολες !!

Dancer μου ειναι ειδηκοτητα αιματολογου και οχι γυναικολογου.Εμεις πηγαμε σε αιματολογο και μας την εγραψε.Πηγαμε στη Φοιφα ειναι εξαιρετη και ειμαι και ανυψια της.Συνεργαζεται με το Ιασω.

Heaven καποια λυση θα υπαρχει , αφου στο ειπε και ο γιατρος σου κατι θα ξερει κουκλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Τι κάνουν τα κορίτσια μου;

Εγώ, επειδή με έχει πιάσει υπερένταση κ επειδή η μαμά μου θα κάνει εγχείρηση κ το δεξί της ματάκι αύριο, το έχω ρίξει στις δουλειές γι' αυτό κ δεν πολυ-μπαίνω τις τελευταίες μέρες (ξέρετε, από σίδερο μέχρι πίτες κι από ψωμάκι ζυμωτό μέχρι παντζούρια κ ρολλά....).

Εχθές πήγαμε σε φίλη καρδιολόγο για να κάνω ένα triplex καλού-κακού, καθώς η πίεσή μου είναι ήταν λίγο "τσιμπημένη" την τελευταία φορά στο Κέντρο κλπ. Η καρδιά οκ. Αλλά...

Αχ κορίτσια μου! Το τι μου έσουρε για τα κιλά μου!!! Είχα κ το αγόρι δίπλα να σιγοντάρει :evil: .

Οκ, δεν με άρχισε κ στις γρήγορες, αλλά όλο "πάχυνες, πάχυνες", "δεν πρέπει στην περίπτωσή σου", "να τρως λιγότερο" ή "βάλε στόχο για να βοηθήσεις τον εαυτό σου και την προσπάθειά σου για παιδί", ή "κοίτα μην πάθεις καμιά προεκλαμψία στον 5ο και σε μαζεύουμε"...

Καταπιέστηκα... Και να πω ότι τρώω βρε παιδιά, να πω οκ, βαράτε... Έχω κόψει το αλάτι, τα γλυκά (ο δικός μου τα κατεβάζει 5-5 και μετά έχει τύψεις, αλλά όλο χλαπ κ χλουπ!). Από προχθές τρώω σε μικρό πιατάκι :cry: ...Τέλος πάντων, το αποτέλεσμα είναι ότι πρέπει να χάσω 6 κιλά και θεωρητικά ΠΡΙΝ μείνω έγκυος...

Μήπως γνωρίζετε κανέναν μάγο;;;;;

Περιμένω τα καλά σας τα νέα για να πάρω λίγο τα πάνω μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρινάκι "άμπρα κατάμπρα, τούμπα τουλούμπα, κιλάκια φύγετε από το Μαρινάκι και πηγαίντε στον Λουμούμπα!!!!"

Έφυγαν;;;;;

Μην στεναχωριέσαι βρε κουτό για τα κιλάκια!!! Αν δεις ότι προσπαθείς και δεν χάνεις πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να τσεκάρει μεταβολισμό και θυρεοειδή... Εγώ λόγω θυρεοειδή ήμουν στάσιμη στα κιλά πολλούς μήνες παρότι δεν έτρωγα και μόλις μου άλλαξε το χάπι σε μεγαλύτερο αμέσως ξεκόλλησε η ζυγαριά!

Heaven γλυκούλα μου λυπάμαι για τα νέα σου! Σίγουρα όμως θα υπάρχει λύση! Μην απογοητεύεσαι! Εμείς είμαστε εδώ μαζί σου!!!!

Λιτλ ντάνσερ μου θα πάτε για σπερματεγχυση πρώτα τελικά;

Λιλάκι σίγουρα τα πράγματα θα χειροτερέυσουν με τα φάρμακα! Οι φαρμακαποθήκες είναι άδειες και χωρίς λεφτά!!! Η θεία μου που δουλεύει σε φαρμακευτική μου είπε να παίρνω τα χάπια που χρειάζομαι κάθε μήνα από 2-3 κουτάκια μην ξεμείνω ξαφνικά!!! Τώρα θα πάω να πάρω και ουτρο γιατί ποτέ δεν ξέρεις... Όσο για το όνειρο είσαι όλα τα λεφτά!!!! Χαχαχα!!! Βάλε υποψηφιότητα και σε ψηφίζουμε όλες!!!!

Ντιαζάκι σήμερα η μεγάλη μέρα,ε; Καλό γιατρό μάτια μου!!!!

Εμείς περίεργα πράγματα!!! Την Δευτέρα σταμάτησε το αίμα και Τρίτη τα καφέ! Εντελώς!!! Χθες το βράδυ ήρθαμε σε επαφή με τον καλό μου (μετά από 1 ολόκληρο μήνα) και όταν πήγα μετά τουαλέτα είχα ροζ υγρά!!! Δεν μου έχει ξανατύχει και πανικοβλήθηκα!!! 2-3 φορές εχθες είχα στο σκούπισμα μόνο! Σήμερα τίποτα! Ευτυχώς σε 2 μερούλες θα πάω στον γιατρό και θα μου πει...

Μουντομέρα και σήμερα ρε γαμώτο!!!! Λέω να ανάψω τζάκι και να χαλαρώσω λιγάκι γιατί από το σιδέρωμα έχει πιαστεί όλη η πλάτη και η μέση μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελακι ασε εβγαζα λογο κανονοκα!

Οι πολιτες δε, μου ελεγαν να γιασει το στομα σου!!! :lol::lol:

Λες να το σκεφτομουν... :-? αλλα θα ειχα πολυ δουλεια μπροστα μου :-o:-o#:-s δεν θα αφηνα ουτε εναν!!! [smilie=headbang.gif]

Δεν θα ειναι τιποτα μελι μου,εχεις ταλαιπωρηθει κιολας μην το ξεχνας.

Μαρινακι μου να πας να κανεις το τεστ τροφικης δυσανεξιας!!!

Ειναι μια αιματολογικη εξεταση που σου δειχνει ποιες τροφες σε παχαινουν!

Ειναι λιγο ακριβη αλλα τα αξιζει τα λεφτα της.

Μπορεις να κανεις για 90 τροφες η' για 180 τροφες.

Το τεστ με τις 180 κοστιζει περιπου 450euro.To μισο μικρο πακετακι λογικα θα κοστιζει καπου στο μισο.

Μιλησαν στην πεθερα μου για αυτη την εξεταση και εχασε 15 κιλα.Απλα πρεπει να αποφευγεις τις τροφες που ειναι στο κοκκινο .Σου γραφουν και διατροφικες συμβουλες αναλογα με τα αποτελεματα σου.Αυτο ειναι ολο.

Γεμεσε και το ποστακι μας βλεπω :-B , φτανουμε τις 100 σελιδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου, βλέπω μια λογοδιάρροια που σας έπιασε άλλο πράμα... :lol::lol::lol:

Λιλ είσαι νούμερο έτσι??? χαχαχαχα στην Βουλή και λόγο =))=))=))=)) σε ψηφίζω δαγκωτό!!!!

Κλωτσάει ο μικρός σου έ??? Τι καλά??? :x:x:x

Μελακι σου είπα να πάρεις και τα δικά μου για σίδερο αλλά απο οτι βλέπω την κινέζα κάνεις.

Μαρινάκι μου νομίζω ότι αυτό που λέει η Λιλ είναι καλό, δεν το ήξερα το τεστ τροφών, λέω να το κάνω και εγώ!!!

Εγώ κορίτσια μου έχω περίεργα νιώθω, την μια έχω θυμό γιατί φοβάμαι και δεν ξέρω τι συμβαίνει και δεν περνάνε οι μέρες, έχω αγωνία, την άλλη είμαι ήρεμη, σκαμπανεβάσματα που με τρελαίνουν.

Πάντως ξέρω ότι ήταν να γίνει έγινε.Δεν ψάχνω για συμπτώματα καθόλου αλλά δεν νιώθω κάποιο ένστικτο, κάτι που να μου ξυπνάει αισθήσεις, κάτι.... :roll::roll:

Μουντός καιρός :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil ο γυναικολόγος σίγουρα μπορεί να γράψει εξετάσεις θρομβοφιλίας.Αυτό το έχω τσεκάρει απο γυναικολόγο του ΙΚΑ.Τέλος πάντων έλεγα να πήγαινα απο μόνη μου χωρίς να τρέχω να μου τις γράψουν πρώτα....

Μαρίνα εμένα ο θυρεοειδής μου έκανε δωράκι 6 κιλά κάποτε που ακόμα τα χάνω...Και άλλα 25 περίπου απο την προλακτίνη :evil: ΄τελεια μιλάμε!!!Τολάχιστον αυτά έφυγαν απο μόνα τους σιγα σιγά αλλά τα 6 κιλάκια έχουν κάτσει ωραία ωραία πάνω μου βολεμένα :lol: Η αλήθεια είναι όμως οτι είμαι σε κανονικά όρια και δεν μου λένε τίποτα οι γιατροί.Εγώ το έχω το κόλλημα.

Μελιπίκτο ναι με σπερματέγχυση θα πάμε αλλά μετά το Πάσχα.Θα έχουμε πολλές επισκέψεις απο εξωτερικό στις διακοπές του Πάσχα και θα τρέχουμε πέρα δώθε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, Meli μου,

πόσο γέλασα :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Πάντως, για να μην παρεξηγούμαι, δεν είναι ότι δεν μπορώ να χάσω κιλά γενικώς.

Τώρα η καρδιολόγος-φίλη είχε να με δει 8-10 χρόνια, ε! μετά από τόσες ορμόνες και μια εγκυμοσύνη έστω και ολιγόμηνη που πέρασα, τι; θα έμενα ίδια;

Οκ, τρώω πια σε μικρό πιατάκι - σε λίγο θα φτάσω στο πιατάκι του καφέ :) κι ελπίζω να γίνει κάτι, έστω 2-3 κιλά (τι; θα μπορέσω να χάσω 6 κιλά σε λιγότερο από 2 μήνες; δεν υπάρχει περίπτωση κι ας λέει).

Αλλά ειδικά σε αυτό το θέμα, εισπράττω πολύ καταπίεση κ μουρμούρα από το αγόρι...

Κι ας μην τρώω... Συν τα νεύρα του που παχαίνει συνέχεια κ πονάει η μέση του κλπ κλπ :evil:

Φανταστείτε να έπρεπε να υποβληθεί σε όλα όσα έχω υποβληθεί εγώ....

Τώρα θυροειδή μόνον ορμονικά τον έχουμε δει...

Για την προλακτίνη δεν το είχα σκεφτεί! Σωστή η littledancer!

Lil μου, είδες που πήγαν όλα καλά με την αιματολόγο; Μπράβο, έτσι μέχρι τέλους μάτια μου!

Morouli μου, παίζει παιχνίδια το μυαλό μας σε αυτές τις φάσεις. Ηρεμία & Καλή Διάθεση, ναι; Σε φιλώ επίσης!

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

......Αχ αυτός ο θυροειδής...........κορίτσια θέλει πολύ προσοχή....τρως λίγο...απλά δεν παχαίνεις....τρως λίγο παραπάνω και τσακ....το κιλό ανεβαίνει.........μεγάλο κεφάλαιο......Έχω πάρει απόφαση πως δεν θα φάω ποτέ με την ψυχή μου.....όλο με προσοχή και μέτρο..... =;=; ....εμείς πάλι θα γίνουμε μανούλες.....

Εμένα κορίτσια αυτές τις μέρες έπεσε πολύ η πίεση μου(γενικά έχω χαμηλή πίεση) και μου βγαίνει τέτοια κόπωση που δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου....Ο γιατρός μου είπε να φάω και καμιά ελιά και τυρί αλμυρό...

Anyway εσείς τι κάνετε;;; Δύο μέρες έχω να μπω και το βάλαμε και άτομο στη βουλή;;;;;Εύγε!!!!!....μπράβο μας...Lil σε στηρίζουμε εννοείται......!!!!!!!!!!!!!!

Diazaki περιμένουμε τα νέα σου από τον γιατρό!Με το καλό να δεις το σποράκι σου!!!!!!!

Vango καλό κλώσημα.......

Morouli....κουράγιο...οι μέρες πλησίασαν....Η ψυχολογία είναι λογικό να έχει σκαμπανεβάσματα......

Marinaki, με όλα αυτά που έχει υποστεί ο οργανισμό σου, ο γιατρός σου δεν δικαιολογεί κάποια κιλά;;; Βέβαια, καλό είναι αν δεις και τον θυροειδή σου.

Liitle dancer, διασκέδασε το Πάσχα με την ψυχή σου, να ξεφύγει και τελείως το μυαλό σου και μετά....προς την δόξα τραβάς.....

Heaven εύχομαι όλα να πάνε καλά.Το βασικό είναι πως είσαι αποφασισμένη να γίνεις μανούλα!!!

Melipikto μήπως κουράστηκες πολύ και από το σίδερο και είχες αυτά τα ροζ;;;;;;Χαλάρωσε στο τζακάκι σου και μην κάνεις τίποτα σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια κι εγώ έκανα 2η προσπάθεια με 2 κατεψυγμένα και 1 ακόμα με φυσικό κύκλο. Προσπαθούσα από το 2007 και τελικά το 2011 ήταν η χρονιά μου. 1η Οκτωβρίου έγινε η εμβρυομεταφορά όπου πιάστηκε ο μπέμπης μας. Τώρα μπαίνω στην 26η εβδομάδα και είμαι πολύ χαρούμενη μετά από τόσο αγώνα που έκανα για να αποκτήσω αυτό το μωράκι. Αυτή η επιτυχία οφείλεται σε 3 ανθρώπους. Ο κ.Μαστρομηνάς (ο οποίος έκανε την εξωσωματική), ο κ.Τσιλιβάκος (ανοσοβιολόγος-εξειδικευμένος σε θέματα υπογονιμότητας) και ο κ.Καπετάνιος και γυναικολόγος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este να χαίρεσαι την κοιλίτσα σου!!!!!Είναι σούπερ...και ποιο σούπερ ακόμη το νινάκι που κουβαλάς!!!!!

Με το καλό και με ένα πόνο σου εύχομαι.....

Είναι ωραίο πραγματικά να μην ξεχνάμε τους ανθρώπους που μας βοήθησαν για να φτάσουμε στον στόχο μας!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Στη δική μου προσπάθεια τα εύσημα στην ομάδα εξωσωματικής του διαβαλκανικού μέτρου θεσ/νίκης και τον γιατρό μου κο Σιώκο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dancer μου μακαρι να ειναι ετσι, πωντως οταν το αναφεραμε στον δικο μου γυναικολογο μας ειπε οτι αυτο ειναι δουλεια αιματολογου.Σημασια εχει να σου τις γραψουν με καποιο τροπο.Δεν ξερω τι γινεται και με το ικα...Με το καλο μετα το Πασχα!

Εste καλως ηρθες και εδω!Σου στελνω τα φιλια μου :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα κι εγώ!!!

Μόλις γύρισα από το γιατρό και είδαμε το σποράκι μας! Είναι μέσα στη μήτρα Καρδούλα δεν ακούσαμε, είναι νωρίς λέει, αλλά είδε ανερχόμενη καρδιακή λειτουργία καθώς το είδε να πάλεται! Όλα καλά! Δόξα το Θεό! Σε 2 βδομάδες που θα ξαναπάω θα την ακούσουμε μου είπε και στο μεταξύ πρέπει να κάνω ένα σωρό εξετάσεις!! Μου έφυγε ένα βάρος, απλά στεναχωρήθηκα λίγο που δεν το άκουσα, αλλά ο γιατρός με καθησύχασε ότι είναι φυσιολογικό! Ουφ πάει κι αυτό το άγχος!

Άντζι, Λιλ Αγγέλα εσείς πότε ακούσατε καρδούλα; Πόσες βδομάδες μετά την εμβρυομεταφορά το ακούσατε;

Λιλάκι το όνειρο φοβερό! Το έχεις πάρει πατριωτικά το θέμα ε;

Μορούλι αύριο η μεγάλη μέρα ε: Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μας ανακοινώσεις ευχάριστα!

Heaven μην το βάζεις κάτω. Όλα θα πάνε καλά, το μωράκι θα έρθει!

Μαρινάκι δυστυχώς αυτά τα κιλά μας κηνυγούν! Μια φίλη μου όμως πριν την εγκυμοσύνη έκανε δίατα και όταν έμεινε συνέχισε να χάνει. Αντί να παίρνει στην εγκυμοσύνη αυτή έχανε!!! Βοηθάει πολύ! Κάνε καλή διατροφή χωρίς ψωμί και γλυκά και πιστεύω θα σε βοηθήσει πολύ! Ως το Πάσχα θα είσαι κομπλέ!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα!

Χάθηκα γιατι ξεκίνησα γυμναστήριο και δεν προλαβαίνω απο δουλεια τίποτα βέβαια αλλα ολα οκ.

Diaz πολύ χαιρομαι όλα πανε υπέροχα σύντομα θα ακούσετε και την καρδούλα και θα τρελαθείτε.

Lil κλωτσαει ο μικρούλης τι καλα.

Μοrouli περιμένουμε τα ευχαριστα.

Este καλωσήρθες με το καλο το μωρακι σου ειχα παει και εγω στον Τσιλιβάκο φοβερος γιατρος αν και δεν ειχα τίποτα ανοσολογικο αλλα τον συμπαθησα ειχα παει και στον Καπετανιο αλλα με ειχε απογοητευσει λίγο γιατι δεν βλέπαμε ωάρια και τελικα εκανα παιδακι στον Αρκουλή παντως ειναι πολύ καλοι γιατροι και ανθρωποι.

Εγω το σκέφτομαι κατα τον Μαιο να ξεκινήσω μπας και μαζέψουμε χρήματα και ψυχολογικα θα ειμαι και πιο καλα αν εχω χασει και κιλακια απο την γυμναστική.

Πολλα φιλια σε όλες και πολλες και καλες επιτυχίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...