Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Άντζι μου αυτό δεν το είχα σκεφτεί καθόλου... Για την αρχική ύπαρξη δύο και να έμεινε το ένα! Ενώ με το 107 12η μέρα είπε ο γιατρός ότι μπορεί να είναι 2 στην επόμενη χοριακή με την αύξηση είπε ότι μιλάμε για ένα!

Λέω να κοιμηθώ λιγάκι μπας και μου περάσει και να τον πάρω το απόγευμα που έχει ιατρείο! Ντρέπομαι να τον πάρω στο κινητό απλά για μια φοβία... Απλά και σήμερα περίμενα να είναι κοντά στα 500 όχι 315... :( εγώ περίμενα! Ο γιατρός είπε η χοριακή φαίνεται μετά από 3 μέρες, να αφήσω δύο μέρες ανάμεσα δηλαδή, για να έχει διπλασσιαστεί! Αλλά δεν άντεξα σήμερα και πήγα και έκανα!

Η δικιά σου πάντως χοριακή μου μυρίζει δίδυμα!!! Από 50 350 σε δυο μέρες κάτι τέτοιο μου φαίνεται!!! Αύριο γιατρό, ε; Εγώ σε 2 εβδομάδες! Πώς περνάνε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ξεκουράσου, χαλάρωσε και τα πράγματα το απόγευμα θα είναι καλύτερα!

Μίλα πάντως με τον γιατρό. Στη θέση σου θα τον έπαιρνα και θα αισθανόμουν καλύτερα αν με μάλωνε κιόλας...Οι γυναικολόγοι είναι τόσο συνηθισμένοι στους γυναικείους παραλογισμούς μίας εγκύου...που δεν νομίζω πως θα σε παρεξηγήσει.....

Για διδυμάκια δεν πάω, γιατί τελικά βάλαμε μόνο ένα γονιμοποιημένο ωάριο!! Αύριο βράδυ μάλλον είναι νωρίς βέβαια και πιθανόν να μην δούμε και πολλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρήκα αυτό και ηρέμησα κάπως:

Πόσο γρήγορα μετά τη γονιμοποίηση του ωαρίου αυξάνεται η β-χοριακή γοναδοτροπίνη (ορμόνη της εγκυμοσύνης);

Επτά ημέρες μετά τη γονιμοποίηση, η βhCG μπορεί να βρεθεί σε επίπεδα πάνω από 25mIU σε ευαίσθητα ανοσολογικά τεστ και φτάνει τις 100.000mIU 60 μέρες μετά τη σύλληψη για να πέσει στις 5000mIU μετά από 100-130 ημέρες.

Υπάρχει διαφορά στην αύξηση της β-χοριακής (βhCG) σε φυσιολογική κύηση και σε εξωμήτριο;

Βέβαια! Τα επίπεδα της βhCG στη φυσιολογική κύηση θα πρέπει να διπλασιάζονται κάθε 48-60 ώρες τις πρώτες 8 εβδομάδες της εγκυμοσύνης. Σε μία εξωμήτριο κύηση(έκτοπη) τα επίπεδα της ορμόνης ανεβαίνουν πολύ πιο αργά ή μένουν σταθερά. Σε μια αυτόματη αποβολή (έκτρωση) τα επίπεδα πέφτουν πριν καν φανεί αιμορραγία.

Όταν επιβεβαιωθεί με διακολπικό υπερηχογράφημα από το γυναικολόγο μια φυσιολογική εγκυμοσύνη, το νωρίτερο είναι 5 εβδομάδες μετά την τελευταία περίοδο (φαίνεται ο εμβρυϊκός πόλος καθώς και καρδιακή λειτουργία) και τα επίπεδα της β-χοριακής τότε είναι γύρω στις 1000-1500ΙU.

Εμένα μου είχε καρφωθεί κάθε 48 ώρες ακριβώς και σήμερα πήγα στις 48 ώρες και την έκανα!

Αφού έχω εμπιστοσύνη στον γιατρό μου, απορώ γιατί πανικοβλήθηκα ξαφνικά...

Άντζι μου σε ευχαριστώ για την στήριξη! Ένιωθα ότι καταρρέω αλλά τώρα είμαι οκ!

Δεν έχεις ακούσει για ομοζυγωτικά διδυμάκια! Από διάσπαση του γονιμοποιημένου ωαρίου; Για σκέψου να σου βγει σε διπλή έκδοση!!!!!!!!! Έχεις δίκιο πάντως, μπορεί να δείτε μόνο τον εμβρυικό ή λεκιθικό σάκο αύριο! Μπορεί να δείτε και καμιά κουκίδα!!! Τέλεια θα είναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μια μερα ειχα να μπω και γεμισατε 3 σελιδες ακομα.

σε καθε μια που διαβαζα ηθελα να πω κατι και τωρα εχω μπλεξει τα ονοματα. 8-)

melipikto σκεψου θετικα, κανε χαδακια στην κοιλιτσα και ακου τον γιατρο σου. ετσι και αλλιως ολες μας κανουμε το καλυτερο που μπορουμε για αυτο που με τοση λαχταρα προσπαθουμε οποτε ακου τις οδηγιες και κανε υπομονη 9 μηνες και ολα θα πανε τελεια.

anji μου ευχομαι αυριο να ριξεις πολυ πολυ κλαμα ΧΑΡΑΣ και περιμενουμε με αγωνια νεα.

φιλια σε ολες νυν και μελλουσες μανουλες. ελπιζω σε ενα 4μηνακι να χουμε μια ολοκοκκινη σελιδα.ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧ ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελι μου καταρχην ηρεμησε.Δεν πρεπει να διπλασιαζεται αλλα να ανεβαινει τουλαχιστον 60%.

Υπαρχει κ η πιθανοτητα του διδυμου που "την εκανε" βεβαια.Ολα καλα θα πανε

Τα νεα μου ειναι τα εξης:

Η χορευτικη μου Απο το 15 πηγε στο 25 πηγε στο 123 και σημερα εφτασε 546

ο γιατρος δεν το πιστευε, ολο με ρωτουσε αν πηγα στο ιδιο κεντρο!!!

μπορεις λοιπον να με κοκκινισεις κ αν ειναι αδειος ο σακος, δεν πειραζει ας χαιρομαι 2 εβδομαδες, κατι ειναι κ αυτο!!!!!

Την αλλη Τεταρτη θα παμε να το δουμε.Φυσικα καρδουλα ειναι νωρις ακομα,αλλα ας το δουμε σε πρωτη φαση οτι ειναι εκει να ηρεμησουμε λιγο!!!!

Σας φιλω και σας ευχαριστω πολυ πολυ πολυ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επαναλητπική τώρα την Παρασκευή! Μια αγωνία την έχω αλλά είμαι αισίοδοξη!

Σας ευχαριστώ όλες για τη θετική σκέψη και τη συμπαράσταση!!!

Diazaki πως είσαι;;;;;

περιμένουμε και από σένα σούπερ αποτελέσματα αύριο!!!!!!!!!!! :-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλάκι μου Τι έγινε ρε κορίτσι????? :?: Τι νούμερα είναι αυτά!!!!! :-o Τίναξες την μπάγκα στο αέρα!!! Συχγαρητήρια, εύχομαι να πάνε όλα καλά, αν και είμαι σίγουρη. Ήταν να μην πιαστει, τώρα ποιος το πιάνει το σπόράκι!Τέλεια τα νέα! Να ξεκουράζεσαι και να σκέφτεσαι θετικά. :YMHUG::ymapplause:

Γιουλάκι έχεις απόλυτο δίκιο στα όσα είπες. Θα ήμασταν αχάριστες αν μας ενοχλούσαν τα ξενύχτια ή τα κλάματα. Εμείς προσπαθούμε χρόνια για όλα αυτά!! Δεν πρέπει να ξεχνάμε τη διαδρομή, μπρορεί να γκρινιαξουμε λίγο αλλά πάντα πρέπει να θυμόμαστε!Αχ!

Μωρούλι, είδες? 2 στα 2 είναι να μην δώσουμε ευχή όλες μαζί! Πότε θα μπούνε στο φυσικό τους περιβάλλον?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέλι μου μην σκέφτεσαι τόσο πολύ! Ξέρεις γιατί μετάνοιωσα εγω στην περίπτωσή μου? Γιατί δεν το χάρηκα καθόλου! Πάντα έψαχνα να βρω κάτι που δεν πάει καλά,έψαχνα κι έγω χοριακές αν μεγαλώνουν κανονικά ,είχα φτάσει 9 εβδομάδων και δεν το είχα πει σε κανέναν φίλο! Ξέρεις κάτι, απόλαυσε τις μέρες και χωρίς να το καταλάβεις όλα θα πάνε καλά! Αν είναι να μείνει θα μείνει! Εσύ όμως ζήσε το. Είδες το γιουλάκι την μία 23 την άλλη πάνω από 500. Μην μετράς τίποτα! Είχες πει παλιά ότι κανεις δεν μπορεί να σου απαγορεύσει να ονειρεύεσαι, λοιπόν κάντο και με θετική ατμόσφαιρα θα έρθουν θετικά αποτελέσματα!!!!!

Τώρα θα περιμένουμε τους χτύπους και όχι της χοριακές! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teri μου, κοριτσια το Σαββατο είναι η μεγαλη μέρα. Το 2ο βήμα...τα ζορια του μυαλού εχουν αρχισει το γλεντι τους...

Μαρινακι περιμένουμε τα υπέροχα αποτελέσματα αποτελέσματα που θα μας πεις!!!

Μελι μην ανησυχείς κοπέλα μου, είναι το μωρό σου και είναι εκεί μαζί σου. Σκέψου θετικά και όπως λέει και η Τερι ζήσετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε μπράβο Γιουλάκι!!! Σας άγχωσε το σποράκι αλλά όλα καλά! Αυτό έχει σημασία!! Συγχαρητήρια! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! Να πάνε όλα τέλεια!!!

Ρε κορίτσια πολύ με συγκινήσατε με όσα γράφατε! Μετά από το δώρο αυτό που μας έκανε ο Θεός μόνο αχάριστες δενπρέπει να είμαστε! Γιουλάκι με καθυσηχασες κιόλας γιατί πάντα φοβάμαι μήπως είμαι πολύ αυστηρή μαμά επειδή δυσκολευτήκαμε να πιάσουμε το σποράκι! Αλλά αφου λες ότι βγαίνει χαλαρά ηρέμισα κάπως...μην είμαι υστερική!

Μορούλι πολύ χάρηκα με τα νέα σου! Εύχομαι να γατζωθούν και τα 2 γερά στην κοιλίτσα σου και σε 2 βδομάδες να μας ανακοινώσεις την τεράστια χοριακή σου!

Μελίπικτό μου θα σε μαλώσω! Να σκέφτεσαι θετικά και να μην στεναχωρείς το σποράκι! Κι εγώ όταν πάω κάτι κακό να σκεφτώ ο άντρας μου πάντα μου λέει να σκέφτεσαι το μωράκι και πάντα θετικά! Καλύτερα πάντως να ρωτάς το γιατρό παρά να αγχώνεσαι χωρίς λόγο!

Άντζι μου θα πάτε να δείτε το μωράκι ε; Στις πόσες μέρες γίνεται ο 1ος υπέρηχος; Τον έχω μια αγωνία!!! Για την επαναληπτική αύριο αισιόδοξη είμαι! Μακάρι η Παναγίτσα να προσέχει το μωράκι μου όπως όλων βέβαια! :ympray::ympray::ympray: Αν δεν είχα και την παλιοίωση να φτερνίζομαι και να με ταλαιπωρεί με δέκατα και απίστευτο πονοκέφαλο θα ήμουν καλύτερα....

Κοριτσια να σας ρωτήσω κι εγώ κάτι... μετά από πόσες μέρες πήγατε στη δουλειά; Όχι τίποτα άλλο αλλάζω 2 μέσα μεταφροάς για να φτάσω και δεν ξέρω αν κάνει. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!γιουλακι τελεια!!!!!!μπραβο κοριτσια!!μελι γιατι αγχωνεσαι καλο μου;μωρουλι συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!

πιο νωρις ειχα διαβασει και ειχα συγκινηθει με το Γιουλακι,με ολα αυτα που εγραφε..εγραψα αλλα δεν με αφηνε να το δημοσιευσω!!!τι να πω..εννοειται οτι ολες εχουμε περασει απο αυτο..οτι αυτα τα παιδακια ειναι τα πιο επιθυμητα του κοσμου..και οι μανουλες τους εχουν τοση πολλη αγαπη να τους δωσουν!θα γινουμε ολες πολυ γλυκες μανουλες και οχι πολυ παραπονιαρες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIAZ εγω εκανα εμβρυομεταφορα Σαββατο και Πεμπττη πήγα δουλεια. βεβαια με αυτοκινητο και για 4-5 ώρες το πολύ. σε μια φιλη μου ομως που και αυτη είναι με μεταφορικα της είπε μετα τη χοριακη (15μέρες) οποιο και αν είναι το αποτελεσμα οτι μπορει να παέι. καλύτερα όμως να ρωτήσεις και το γιατρό σου. ποτε σκεφτεσαι? το ξερουνε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι "κίνηση" είναι αυτή;;;;Δε σας προλαβαίνουμε πια!!!!

Diaz και Gioulaki μας ανακοινώσατε τα πιο ευχάριστα νέα!!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια ;););)

Εύχομαι τελειόμηνες εγκυμοσύνες και υγιή μωράκια :P:P:P

Έχω την εντύπωση ότι το 2012 πάει πολύ καλά και μακάρι να συνεχίσει έτσι μέχρι να μας "αποκαταστήσει" όλες!!!!

Twiggy και Cuando εύχομαι με έναν πόνο να έρθουν τα αγγελουδια σας και μετά τη γέννα ποιος σας πιάνει...θα είστε οι πιο ευτυχισμένες γυναίκες στον κόσμο... Πέρασε γρήγορα ο καιρός μου φαίνεται...θυμάμαι που πέρυσι τέτοιο καιρό μαζί αγωνιούσαμε...και τώρα έχετε φτάσει στην τελική ευθεία ;););)

Morouli εύχομαι όλα να πάνε καλά και σύντομα να έχεις μια τεράστια χοριακή!!!!

Πολλά φιλιά και στα υπόλοιπα κορίτσια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki SYGXARITIRIA!!!!!sou euxomai na exeis mia teleiomini egkumosuni k ena gero adelfaki gia tin koroula sou!!

morouli teleia ta nea sou!!!kali embruometafora to sabbato!!

meli mou mia xara einai i xoriaki sou!!!meta apo kapoies meres den diplasiazete apla auksanete!!k mena etsi itan!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω κορίτσια....δεν μπαινω πολυ συχνά και τα νεα...τρεχουν!!!

Goulaki......απο 15 ξεκίνησες???? Αυτό ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!

Μeli μου ολα καλά θα πανε θα δεις!!

Μαρινα.....σε λιγο θα μαθουμε και τα δικα σου ευχάριστα νεα!!

twiggy quando...............φτανει η ώρα??.με εναν πονο κοριτσια!!! :):)

σε ολα τα κορίτσια ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλάκι μου!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!! Μια τέλεια εγκυμοσύνη εύχομαι ολόψυχα!!!

Μέλι μου, μην μετράς τα πάντα, μην αγχώνεσαι μάτια μου...

Αχ κορίτσια μου γλυκά!!!!!!!!!!!

Να είστε ΟΛΕΣ καλά, πάντα με συγκινεί η συμπαράστασή σας. Και σήμερα την χρειαζόμουν γιατί ήμουν λίγο ... στα "κάτω" μου....

Ευχαριστώ για τις ευχές σας - ΕΠΙΑΣΑΝ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μήτρα καθαρή!Μήτρα καθαρή!Μήτρα καθαρή!Μήτρα καθαρή!Μήτρα καθαρή!Μήτρα καθαρή!Μήτρα καθαρή!Μήτρα καθαρή!Μήτρα καθαρή!Μήτρα καθαρή!Μήτρα καθαρή!Μήτρα καθαρή!Μήτρα καθαρή!Μήτρα καθαρή!

Τόσο που η ενόχληση ήταν πολύ μικρότερη από την προηγούμενη φορά που δεν μπορούσε να περάσει η κάμερα από τις συμφύσεις!!! Τον χιλιοευχαρίστησα τον γιατρό μου κ 'γεια στα χέρια σας κλπ. Αλλά βρε κορίτσια, πώς φαινόταν και η δική ΤΟΥ η ειλικρινής χαρά... Μέχρι και πρόγραμμα πήραμε, ώστε αν έχουμε το αυριανό ΟΚ από τον καθηγητή που με παρακολουθεί αιματολογικά-ανοσολογικά, ξεκινάμε!!!

Θα επανέλθω αύριο αργά το απόγευμα με τα νεότερα. Πάντως, κάτι μου λέει ότι θα είναι εξίσου καλά!!!

Και πάλι ευχαριστώ πολυαγαπημένες μου!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα πολύ ευχάριστα τα νέα σου!!! Μακάρι να σου δώσει και ο άλλος γιατρός το οκ και με το καλό να ξεκινήσετε!! Το μωράκι έρχεται!!!

Μορούλι να σκέφτεσαι θετικά και μόνο θετικά! Είναι δύσκολο και στα λόγια όλα λέγονται, αλλά προσπάθησε!!! Άγχος είναι λογικό να έχεις, όλες έχουμε νομίζω, είναι δύσκολη περίοδος! Θα αναπολείς τις ενεσούλες! Αλλά το αποτέλεσμα θα σε δικαιώσει! Οπότε χαλάρωσε και το μωράκι θα βρει το χώρο του πιο εύκολα! Τις πρώτες μέρες εγώ ήμουν σχετικά ήρεμη και χαλαρή, αλλά μολις πέρασε η 1η βδομάβα ζορίστηκα πάρα πολύ!

Αννού μου και σε μένα ο γιατρός είναι πολύ επιφυλακτικός γιατί η καθημερινότητά μου έχει πέρα από τα μεταφορικά και κάποια χιλιόμετρα να διανύσω. Στη δουλειά το ξέρουν γιατί αλλιώς δεν θα μπορούσα να λείψω τόσες μέρες. Ακόμα έχω την άδεια που μου έδωσε ο γιατρός, από Τρίτη όμως θα πάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα ολα τελεια και ευχομαι σημερα να έχεις και το τελικο οκ για μια καινουρια αρχη.

εγω κοριτσια σημερα αδιαθετησα και υποφερωωωω. τουλαχιστον πλησιαζουν οι μερες για τον γιατρο για να μου λυθουν οι αποριες μου, τα γιατι μου και τα πως!!!

καλημερα και φιλια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμ :( είχα γράψει ένα κατεβατό και χάθηκε... Αμάν!!!!

Γιουλάκι μου συγχαρητήρια!!!!! Το σποράκι είναι τρελός μαχητής, να δεις που όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους!!!! Εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη με ένα υγιέστατο μωράκι!!!! Πόσο πολύ χάρηκα!!!!

Μαρινάκι μου μπράβο γλυκιά μου!!!! Άρχισε ο χορός των καλών νέων για σένα μάτια μου!!! Το μωράκι έρχεται!!!!

Ντιαζάκι σήμερα η επαναληπτική; Καλά αποτελέσματα!!!

Άντζι μου καλό γιατρό αγάπη μου!!!!! Όλα να πάνε σούπερ!!!

Σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου!!! Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε ότι θα μπορούσε σίγουρα να είναι καλύτερη η χοριακή αλλά ακόμα και έτσι αυξάνεται στα κατώτερα φυσιολογικά και είναι αισιόδοξος! Χωρίς όμως να είμαστε σίγουροι ότι η κύηση εξελίσσεται φυσιολογικά, είναι ενδομήτριος, ή θα υπάρχει έμβρυο... Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή... Να περάσουν οι μέρες και να μπορούμε να δούμε κάτι στον υπέρηχο! Μάλλον θα ξανακάνω μια χοριακή την άλλη πέμπτη να δούμε αν έχει πάει πάνω από 1500 για να πάμε για υπέρηχο!!! Μου είπε να μην σκέφτομαι συνέχεια ότι είμαι έγκυος και να ζω φυσιολογικά και όχι σαν άρρωστη! Να βγαίνω, να σκουπίζω, να διασκεδάζω, να μαγειρεύω... Να μην πίνω, καπνίζω και σηκώνω βάρη! Μόνο αυτά τα μην και να παίρνω κάθε μέρα φιλισίν και τα ουτροτζεστάν!

Ηρέμησα αρκετά αλλά ακόμα δεν νιώθω πολύ αισιόδοξη... Θα δείξει...

Σας ευχαριστώ όλες όμως... Πάρα πολύ....

Αννού μου κι εμένα η περίοδος μετά ήταν πολύ περίεργη... Με πολύ αίμα και λίγη διάρκεια και πόνους...

Σημασία έχει να μπορείς να ξαναρχίσεις σύντομα και το μπεμπάκι θα έρθει!!!

Ο γιατρός εχθές μου ειπε ότι ακόμα κι αν κάτι δεν παει καλά πρώτοβ η φύση θα έχει λόγο, δεύτερον ο οργανισμός μου θα συνέλθει γρηγορότερα για να μπορώ να ξαναρχίσω νεα προσπάθεια από ότι αν συνέβαινε στην 20 εβδομάδα ας πούμε και τρίτον να κρατήσω το θετικό ότι μπορώ να μείνω έγκυος! Άρα θα ξανασυμβεί!

Έτσι να σκέφτεσαι κι εσύ κορίτσι μου...

Σας φιλώ όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto εγω καθε μερα ειμαι και καλυτερα και πιστευω οτι οταν δω το γιατρο θα ισιωσω.

το θέμα είσαι εσύ!! να ηρεμήσεις που έχεις το πλασματάκι μέσα σου, να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα πάνε τέλεια. Με τόσες φίλες εδώ μεσα που στέλνουμε όοοοοοοοολη τη θετική μας ενέργεια όλα θα πάνε καλά.

φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελι να σκεφτεσαι θετικα!!!μην αγχωνεσαι προκαταβολικα δεν του κανει καλο!..ασχολησου με κατι αλλο οσο γινεται..αν γινεται!αννου ολα καλα ευχομαι με το γιατρο σου!..καλη νεα αρχη!ντιαζ καλη επιτυχια στην επαναληπτικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια τι γίνεται .... και εγώ έχασα όσα είχα γράψει........

Annou mou, χαίρομαι που είσαι καλύτερα!!! Πάμε για επόμενο βήμα!!! Τα μπαρμπασταθάκια σου σε περιμένουν!!!!!!!! ;);););)

Melipikto , δεν μπορείς να ξεαγχωθείς έ;;;;;;;;; Προσπάθησε όμως γιατί το σποράκι θέλει την μανούλα χαρούμενη και αισιόδοξη...... Θα το πάμε όλες βήμα-βήμα και ευχόμαστε να πάνε όλα καλά!!!!!!!!!!

Μαρινάκι μπράβο :ymapplause::ymapplause: πολύ ευχάριστα τα νέα σου!!!!!! μακάρι από εδώ και μπρός να είναι όλα ευχάριστα.....!!!!!!

vango, tha_gino_manoula πως είστε;;;;;

Οι φουσκοκοιλίτσες χαϊδέψτε τις κοιλίτσες σας όσο ακόμη τις έχετε ....σε λίγο καιρό ξεφουσκώνετε!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...