Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Αnnou :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Δεν έχω λόγια... Λυπάμαι πάρα πολύ που έπρεπε να το περάσεις και αυτό. Να θυμάσαι ότι κάθε αποτυχία μας φέρνει πιο κοντά στο στόχο μας... σίγουρα όλες θα τα καταφέρουμε....απλά κάποιες ταλαιπωρούνται πιο πολύ από κάποιες άλλες....Γι΄αυτό και εμείς είμαστε εδώ μια παρέα..για να στηρίζουμε η μια την άλλη... Υπομονή κοριτσάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μερεντούλα μου γλυκειά, σε ευχαριστώ πολύ, τελικά πως έρχονται τα πράγματα, άλλα προγραμματίζεις άλλα έχεις στο μυαλό σου και άλλα βγαίνουν. Ετσι και εγώ, εκει που πήγαινα για σπερματεχυνση την ULTPI βρέθηκα να κάνω εξωσωματική, πράγμα που ήταν στα επόμενα σχέδια. Νομίζω όμως και το πιστευω τελικά, το πιστευω πάρα πολύ. Ότι γίνετε έχει τους λόγους παρακάτω. Merenta έχει τους λόγους του λοιπόν και η δική σου καθηστέρηση

Πολύ σύντομα θα ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννου μου λυπαμαι πραγματικα, αλλα μη το βαζεις κατω.Το εχουμε πει στο 2012 ολες γινομαστε μανουλες!

καποιες ποιο ευκολα,καποιες περναμε απο σαραντα κυμματα! Η επομενη να ειναι η τυχερη σας!!

Μωρουλι καλη επιτυχια με το καλο η ωολληψια.

Εμενα τα νεα μου ειναι οτι ανεβηκε η χοριακη αλλα οπως λεει ο γιατρος ειμαστε συγκρατιμενα αισιοδοξοιι.

Θα ξανακανω την Πεμπτη να ξεκαθαρισει το τοπιο. Αλλα επειδη εχω στο ιστορικο κ μια ανεμβρυικη κυηση εγω αν δεν ακουσω καρδουλα πλεον δεν σιγουρευομαι.Η χοριακη ανεβηκε μεν παραμενει χαμηλη για 15η μερα.Αλλη μια υπομονη κ συνεχιζω το κλωσσιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Αννού μου πολύ στεναχωρήθηκα... κρίμα κοριτσάκι μου! Αλλά το βασικό είναι ότι πιάστηκε! Την επόμενη φορά θα έρθει και θα μείνει! Αυτό να σκέφτεσαι! Εύχομαι αυτό να ήταν το τελευταίο εμπόδιο κι από δω και πέρα μόνο χαρές!!!

Μερεντούλα επανήλθες; Πολύ χαίρομαι! Όλα καλά;

Μορούλι σου εύχομαι καλή επιτυχία στην ωοληψία σου! Καλά και γερά αυγουλάκια να έχεις και να γονιμοποιηθούν όλα!!!!

Γιουλάκι το σποράκι σας πολύ μας παιδεύει!!! Να αφήσει τα νάζια! Δεν βλέπει τι κούκλα αδερφή θα έχει;;; Άντε να μεγαλώσει να βγει να κάνουν παρεούλα!

Άντζι άσε δεν την παλεύω άλλο! Με βλέπω να πηγαίνω την Τετάρτη για χοριακή... αν είναι θα δείξει κάτι ε; 13η μέρα θα είναι αλλά με εμβρυάκια 2ης μέρας. Την Πέμπτη πρέπει να πάω δουλειά και δεν θέλω να το μάθω εκεί. Όχι τίποτα άλλο να ξέρω τι να κάνω γιατί έχουν βαλθεί όλοι που δεν ξέρουν σε τι φάση βρίσκομαι να με τρελάνουν με όσα λένε! Δοκιμάζουν τα νεύρα μου! Όλα τώρα βρήκαν να τα θυμηθούν!!!

Μελίπικτό μου εγγυούλα τι κάνεις; Το συνειδητοποίησες ή προσπαθείς ακόμα;

Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diazaki upomoni kopela mou!!!liges meres minane!!!sou euxomai mia terastia xoriaki!!!

melipikto,anji k gioulaki sugxaritiria!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] sas euxomai mia teliomini egkumosuni k ugeiestata paidakia!!!

annou lupamai pragmatika!!! :(:( euxomai i epomeni na einai k i tuxeri!!!!

morouli kali oolipsia me kala apotelesmata!!!

den ta diabasa ola ta nea sas...opote sugnomi an ksexasa kamia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα μου γλυκειά, σε ευχαριστώ πολύ, τελικά πως έρχονται τα πράγματα, άλλα προγραμματίζεις άλλα έχεις στο μυαλό σου και άλλα βγαίνουν. Ετσι και εγώ, εκει που πήγαινα για σπερματεχυνση την ULTPI βρέθηκα να κάνω εξωσωματική, πράγμα που ήταν στα επόμενα σχέδια. Νομίζω όμως και το πιστευω τελικά, το πιστευω πάρα πολύ. Ότι γίνετε έχει τους λόγους παρακάτω. Merenta έχει τους λόγους του λοιπόν και η δική σου καθηστέρηση

Πολύ σύντομα θα ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.

ακριβώς έτσι θέλω να πιστεύω και εγώ πως είναι τα πράγματα.

ευχαριστώ για το ενδιαφέρων και δεν ξεχνώ αυτό που μου είπες για τα φάρμακα.

diaz όχι δεν έχω ευχάριστα νέα, μίλησα με τον Ζηκ. τον Δεκέρμβρι μαλιστα και θα ακολουθούσα το ίδιο πρωτόκολλο με το δικό σου απλά αντί για γκονάλ τις πούρεγκον.

Δεν πηγαν όμως όλα όπως τα υπολογίζαμε και η διαδικασία ενώ ήταν να ξεκινήσει 1/1/2012 δεν ξεκίνησε ποτέ.

Τώρα είμαι σε αναμονή και όπως λέει και morouli ελπίζω σύντομα να ξέρω τι πρέπει να κάνω.

εσύ τι έκανες τελικά ; που βρίσκεσαι ; έχω να μπω 2 μήνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντακι είμαι σίγουρη ότι θα ξέρεις τι πρέπει να κάνεις και θα το κάνεις την σωστή στιγμή. Τώρα ξέρω ότι στρώνεις το έδαφος!!!

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες και καλή δύναμη.

diaz υπομονή και μια μεγάλη ++++++++++++++++++++ χοριακη σου ευχομαι.

Μαρίναααααααααααα που είσαι? Ετοιμάσου και εσύ, τα καλύτερα έρχονται. Σου αξίζει κοπέλα μου.

Αννου, πάρε τον χρόνο σου, σήκωσε το κεφάλι και συνέχισε.

Οι γκαστρουλιτσες να προσέχετε τα μπεμπακια.

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κουκλαρες μου!

Εγω απο το Σαββατο ενιωθα κατι να με χτυπαει μεσα στην κοιλιτσα μου ,αλλα δεν εδινα σημασια. Συνεχιστηκε και την Κυριακη και εχθες ηταν λιγο πιο εντονο.Επιτελους ακουσα το μωρακι μας!!!

Καθομασταν στον καναπε με τον καλο μου , του το ειπα εκεινη την ωρα που αρχισε να κουνιεται και δεν σταματαγε για κανα μισαωρο και συγκινηθηκαμε :D

Heaven μου , μεγαλωνουμε, ευτυχως παμε καλα και ζωηρευουμε.Ευχομαι συντομα στην επομενη προσπαθεια να το ζησεις και εσυ!

Diazaki ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!

Μερεντακι θα γινει η προσπαθεια στην ωρα της, μην ανυσηχεις και καλη επιτυχια!!!

Καλα αποτελεσματα στις χοριακες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil μου με συγκίνησες με τα νέα σου! Πραγματικά πολύ όμορφη στιγμή!

Μερεντούλα μου κρίμα που δεν ξεκίνησες. Κάθε εμπόδιο για καλό! Τώρα πότε θα μπορείς να ξεκινήσεις;

Μορούλι έτοιμη για την ωοληψία;;

Μελίπικτο περιμένουμε την επαναληπτική! Μην μας ξεχάσεις!!

Ευχαριστώ για τις ευχές σας για θετική χοριακή! Μακάρι να μην σας απογοητεύσω!!!

Παναγίτσα μου κάνε το θαυματάκι σου και για μας!!! Σε παρακαλούμε!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAriaaaa,σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!!!!!!!....... :P:P:P:P

Lil , πραγματικά η εμπειρία σου που μοιράστηκες μαζί μας είναι ιδιαίτερα όμορφη και συγκινητική!!!!!!!

Morouli , καλή ωοληψία αύριο! :D:D:D ...και καλές γονιμοποιήσεις βεβαίως-βεβαίως.... ;);)

Merentoula, με το καλό να ξεκινήσεις , μόλις ο γιατρός σου πει το οκ!!!!Σου εύχομαι πολύ σύντομα!!!!!

Σκιουρίνι κάθε επιτυχία!!!! Σίγουρα η περίοδος αυτή έως την χοριακή είναι η ποιο δύσκολη....υπομονή και θετική σκέψη!!! Πότε θα κάνεις την χοριακή;;;;;

Melipikto(πιθανή διδυμομανούλα) περιμένουμε αύριο τα....τεράστια νεότερα!!!!!! ;)

Diaz, μακάρι η Παναγίτσα να κάνει το θαυματάκι της!!!!!! Πάντως και εγώ την 13η μέρα έκανα την χοριακή, επίσης με έμβρυο δύο ημερών. Πιστεύω πως αν ρωτήσεις τον γιατρό σου,και λόγω της δουλειάς, πιθανόν να μην σου πει όχι.......

Gioulaki, το σποράκι σου σε παιδεύει.....υπομονή έως την Πέμπτη....αν και συμφωνώ με το σκεπτικό σου πως αν δεν δούμε καρδούλα..........

Φιλιά σε όλες!!!!!!!! @};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil έτσι μόνο χαρές να έχετε !!!

κορίτσια μόνο θετικά αποτελέσματα σε όλες σας και σύντομα να νιώσετε το ίδιο με την lil !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Lil μου!

Κι εγώ συγκινήθηκα! Μακάρι να αξιωθούμε όλες μας να ζήσουμε τέτοιες στιγμές...

Μεγάλη μέρα αύριο!!!!!

Εύχομαι κορίτσια τεράστιες χοριακές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Morouli μου, με συγκινείς και το ξέρεις! Αλλά άφησέ με εμένα και κοίτα αύριο να πάνε όλα κατ' ευχήν και να έχετε μια καλή και ποιοτική συγκομιδή!!!

Προσεύχομαι για ΟΛΕΣ κορίτσια!

Κι εμείς που είμαστε σε αναμονή, να έχουμε καλά αποτελέσματα όσες περιμένουμε και με το καλό να ξεκινήσουμε.

Εϊ! Εγκυούλες! Φιλάκια στις κοιλίτσες σας! Έτσι, να παίρνουμε κ γούρι :D

Σας αγαπώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merenta θα σε μαλώσω, τι είναι αυτά τα "κορίτσια μόνο θετικά αποτελέσματα σε όλες σας και σύντομα να νιώσετε το ίδιο με την lil !!!!" τον εαυτό σου γιατί τον βγάζεις απ έξω? Ε? γιατί?

΄Έλα μην διαβάζω τέτοια. όλες μας να το καταφέρουμε και να το ζήσουμε αυτό, ΟΛΕΣ!

Γειά σου βρε Μαρινάκι μας, τα καλυτερότερα αποτελέσματα να έχετε και εσείς που είστε στην αναμονή, Merenta κάπου εκεί είσαι και εσύ, μην ξεχνιέσαι.

Lil τι όμορφο συναίσθημα...άντε και σε μας κορίτσια σύντομα....

Meli περιμένουμε διπλάσια και τριπλάσια χοριακή, έτοιμη είμαι Diaz...πανέτοιμη η Παναγιά κοντά μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου 250 σήμερα!!!!!

Πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός και τελικά είναι όπως φαίνεται ένα το μωράκι!!!

Σε δυόμιση εβδομάδες θα πάμε να το ακούσουμε να επιβεβαιώσουμε ότι χτυπάει η καρδούλα!!!!

Ντιαζάκι σειρά σου!!!! Φουουουουουουουου!!!! (δεν το πιστεύω ότι φυσάω κι εγώ!!!!)

Μερεντάκι σε χάσαμε!!! Κι εμείς πήγαμε δύο μήνες πίσω και είδες τώρα;;;; Κάθε εμπόδιο υπάρχει για κάποιον καλό λόγο! Είμαι σίγουρη ότι σύντομα θα γιορτάζουμε τα δικά σου καλά νέα!!!

Μωρούλι πολύ πολύ καλή επιτυχία αύριο! Η σκέψη και οι ευχές μας θα είναι μαζί σου!!!

Γιουλάκι πολύ θετικό ότι ανέβηκε!!! Μπράβο!!!! Πολύ χαίρομαι!!! Όταν νιώσεις ότι θες να κοκκινίσεις πες μου!!!!!

Αγγέλα μου τί κάνεις;

Λιλάκι ανατρίχιασα!!!! Τί τέλεια!!!! Νωρίς νωρίς το ένιωσες!!!!

Σας στέλνω γλυκά φιλιά και μια μεγάλη αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipicto μου πολύ χάρηκα!! Μπράβο κοριτσάκι μου! Το σποράκι ή τα σποράκια βρήκαν τη θεσούλα τους!!!!

Άντζι μου ναιαύριο θα πάω τελικά... δεν θα το αντέξω να ανοίξω το μεηλ στη δουλειά και να το δω μόνη μου...

Μακάρι Παναγία μου να είμαι κι εγώ εγκυούλα!!!

Μορούλι όλα θα πάνε καλά! Μην αγχώνεσαι καθόλου! Τέλεια εμβρυάκια εύχομαι!!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merenta θα σε μαλώσω, τι είναι αυτά τα "κορίτσια μόνο θετικά αποτελέσματα σε όλες σας και σύντομα να νιώσετε το ίδιο με την lil !!!!" τον εαυτό σου γιατί τον βγάζεις απ έξω? Ε? γιατί?

΄Έλα μην διαβάζω τέτοια. όλες μας να το καταφέρουμε και να το ζήσουμε αυτό, ΟΛΕΣ!

αχ, μάλλον το διατύπωσα λάθος :lol::lol:

δεν βγάζω τον εαυτό μου έξω απλά ήθελα να ευχηθώ τα κορίτσια που ήδη περιμένουν αποτελέσματα ή έχουν ξεκινήσει την διαδικασία !!

εγώ θα έχω θετικά αποτελέσματα έτσι και αλλιώς :lol::lol:

όταν με το καλό ξεκινήσω :roll:

Μέλι, μπράβο τα κατάφερες !!!! όλα να πάνε καλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναιιιιιιιιιι, επιτέλους φτιάξαμε τον υπολογιστή, τον καθαρίσαμε και μπήκα στο ίντερνετ :)

μελι μου γλυκιά, μαζί πάμε, θα την ακούσεις την καρδούλα και θα κλαίτε από τη χαρά σας!!!

αννου μου, καρδιά μου, λυπάμαι πραγματικά, πίστεψέ με, δεν είναι μόνο λόγια.Ξανά στον αγώνα και θα δικαιωθείς!

μορούλι, ντιαζ, καλή επιτυχία!!!

μερέντα, μην εξαιρείς τον εαυτό σου, καλά σου είπαν τα κορίτσια!

Lil, πώς πάμε;anjie;οι υπόλοιπες εγκυούλες και μη;στέλνω τα φιλιά μου σε όλες κι ένα μεγάλο φύσημα :)

Αύριο έχουμε κι εμεις γιατρό κι έχω αγωνία, για να δούμε...

Έχω κάτι ασπροκίτρινες εκκρίσεις, οι πιο έμπειρες ξέρετε αν είναι φυσιολογικό;

Δεν σας τρελαίνω άλλο, πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meli μου χαρηκα παρα πολυ κοριτσακι μου!!!

Που να ακουσετε και καρδουλα, δεν θα το πιστευεις...με το καλο!!!

Να ξερειις οτι το πρωτο τριμηνο θελει μεγαλη προσοχη και να μην ξεθαρευεις.Μια τελειμηνη εγκυμοσυνη να εχεις!!! :D

Κοριτσια και εγω ελεγα οτι θα αργησει να ερθει η σειρα μου, και να που ηρθε!Ολες σας θα το ζησετε,δεν ειναι απιαστο ονειρο , θελει υπομονη.

Σας ευχαριστω που ημαστε ενα ωραιο παρεακι και χαιρομαστε με τη χαρα μας και ημαστε κοντα η μια στην αλλη στα δυσκολα :x:x:x

Αγγελα καλα απατελεσματα αυριο στο γιατρο!Βαλε και ενα τικερακι να ξερουμε, σου εχω στειλει π.μ.

Αυριο ειναι μεγαλη μερα για το diazaki μας!!!

θα περιμενουμε με αγωνια!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Μελι ανεβαινει ανεβαινει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ντιαζ αυριο περιμενουμε ομορφα νεα και απο σενα μη μας ξεχασεις!!!!

Αγγελα μου ειναι φυσιολογικο, ανοιγει η μητρα και θα τα εχεις σχεδον συνεχεια αυτα τις πρωτες 12-13 εβδομαδες.Αλλοτε πιο εντονα ή λιγοτερο εντονα, μην ανησυχεις για καλο ειναι ;)

Οι υπολοιπες πως ειστε????????????

Εγω περιμενω την Πεμπτη παλι να δουμε τι θα γινει.Και δεν περνανε αυτε οι ριμαδομερες :twisted:

Αυριο και το μωρουλι εχει ωολληψια αν δεν κανω λάθος ε? Καλη επιτυχιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
    • Δυστηχως πάλι δεν βλέπω κάτι ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να σου δείξει αργότερα έτσι και αλλιώς ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση όποτε περίμενε λιιιγο ακόμα  δεν ξέρω μετά από πόση ώρα βγαίνει η εξατμίσεις μην σου πω ψέμματα απλά ξέρω ότι βγάζουν  εγω 2 φορές τα πήρα αυτά τα τεστ με τον σταυρο αλλά τα έκανα με καθυστέρηση και ήξερα ότι θα βγουν θετικά γιατί είχα κάνει άλλο τεστ πιο μπροστά 
    • Μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας και να φτάσουμε στην γραμμή του τερματισμού με υγιέστατα μπεμπακια ♥️♥️🙏🙏🌈🌈  @Θέτις Κ. Θα το δω κορίτσι μου οπωσδήποτε το βίντεο. Η μικρούλα μου περνάει άγχος αποχωρισμού και δεν κάθεται ούτε ένα λεπτό χωρίς αγκαλιά, συν τα δοντακια που βγάζει και έχει πολύ κλάμα τις νύχτες και ανησυχία τη μερα. Για αυτό αναφέρω ότι έχουμε γονατίσει, θα με ακούσει κανένας άνθρωπος και θα πει καλά αυτή με ένα μωρό κάνει έτσι, μετά με τα δύο τι θα κάνει;; 😂😂  Χτες το βράδυ για αρκετές ώρες με έπιασε έντονη ζαλάδα, λες και μετά το μήνυμα μου εδώ το μωράκι αποφάσισε να με καθησυχάσει 🤗🤗♥️♥️ Και μιας και τα λέμε όλα εδώ, βρε κορίτσια δεν με πειραξε τόσο που τα πεθερικά μου ήταν εντελώς απόμακροι με τη μπέμπα και δεν είχα καμία απολύτως βοήθεια 1 εβδομάδα που ήμασταν σπίτι τους. Πληγώθηκα πολύ όμως γιατί ένιωσα ότι αντί να χαρούν με την εγκυμοσύνη μου, προβληματίστηκαν. Ούτε μια ευχή δεν μου έδωσαν, τίποτα. Σε μια συζήτηση με τον άντρα μου ο πατέρας του του ανέφερε το οικονομικό, και ότι έγινε πολύ σύντομα η δεύτερη εγκυμοσύνη και κάτι τέτοια. Λες και ζητήσαμε λεφτά από εκείνους για να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας. Και ο λόγος που στεναχωρήθηκα τόσο είναι γιατί ενώ ξέρουν τι έχω περάσει με τις αποβολές, αντί να πουν Παναγία μου να πάνε όλα καλά και να γεννηθεί αυτό το μωράκι, έκαναν σαν να μην το άκουσαν ποτέ. Και προβληματίστηκαν κιόλας. Νιώθω ότι όλο αυτό είναι κακή ενέργεια προς το μωράκι μου και πονάει η ψυχή μου... 😔😔
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά κι εγώ δεν μπορώ να πω ότι βλέπω κάποια γραμμή. Ίσως μια σκιά, αλλά δε το λέω με σιγουριά. Επανέλαβε την τρίτη αν δε σου έχει έρθει περίοδος γιατί ακόμα βρίσκεσαι στο παράθυρο της εμφύτευσης μετά την οποία θέλει 2 μέρες για να δείξει. Καλή επιτυχία εύχομαι 🙏✨
    • Κι εμένα κανονικά ο γυναικολόγος μου δεν το συστήνει αλλά φέτος λόγω της έξαρσης μου είπε να το κάνω. Σε 4 βδομάδες θα το κάνω. Ξαναρώτα κορίτσι μου καλού κακού... 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...