Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ βρε κορίτσια μου σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου!!!

Διάβαζα τα σχόλια και δάκρυζα!!!

Όπως καταλαβαίνετε το άγχος είναι μια λέξη πολύ μικρή για να περιγράψει πώς νιώθω...

Ξέρω ότι όλες με νιώθετε γιατί το περάσατε και το περνάτε!!!

Λίγες ώρες έμειναν Παναγίτσα μου! Το γόνατά μου τρέμουν!!!

Σας φιλώ όλες γλυκά και σας ξαναευχαριστώ πραγματικά πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελι μου,

Είμαστε εδώ, όλες μαζί!

Άγνωστες μεταξύ μας, αλλά όλες να αγωνιζόμαστε για τον ίδιο σκοπό και περνάμε τις ίδιες αγωνίες.

Άγνωστες μεν, αλλά κολλημένες όλες στους υπολογιστές μας για να μάθουμε τα νέα η μια της άλλης, να τρελλαινόμαστε από τη χαρά μας με τα θετικά και να στεναχωριόμαστε όλες το ίδιο για τα αρνητικά, για τα προβλήματα, τις απογοητεύσεις της καθεμιάς. Για το πόσο συγκινούμαστε, ας μη μιλήσουμε καλύτερα... Τι να πρωτοπώ κι εγώ μετά τα τόσο καλά σας λόγια... Να ξέρετε ότι με εμπνέετε και δίνετε ιδιαίτερο νόημα στην καθημερινότητά μου... Και λίγα λέω...

Αγάπη μου, ηρέμησε σε παρακαλώ! Σκέψου πόσο κακό κάνεις με το άγχος! Μην τρέμουν τα πόδια σου (κοίτα ποιος μιλάει!). Μακάρι να βγήκατε με τον αντρούλη σου, να ξεχαστείς λίγο...

Κι όσο για το πότε, δεν πειράζει, μίλα μας για ... "Καλό Πάσχα" :D:D:D:D:D:D:D !!!

Γιουλάκι μου, μήπως είναι νωρίς για να απογοητεύεσαι; Δεν πρέπει να κάνεις 3 μετρήσεις, μάτια μου;

Annou & Anji περιμένουμε μεγάάάάάάλα νούμερα, ναι;

Να είστε όλες καλά - πολλά φιλάκια και φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ!!!!

Καλό Σ/Κ!

(ΥΓ.: Σήμερα έκανα μέτρηση προλακτίνης - αχ! ευχηθείτε μου κορίτσια να είναι κάτω από 20! Έρχεται κ η υστ/πιση την Πέμπτη... Πειράζει που θέλω να είναι Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Παναγίτσα μου; Όσο για την περίοδο, μάλλον είναι και οι 4 μήνες μαζεμένοι - μετρήσαμε από την Τετάρτη γιατί είχα πολλή αιμορραγία - είδατε που σας λέω να μην αφήνετε τίποτα στην τύχη; Με τόσες συμφύσεις ΠΩΣ να είχα νορμάλ περίοδο οέοοοοο;;;;)

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!!!

εγώ έχω ευχάριστα!!!! Οι μονάδες 350 και ο γιατρός μου είπε πως είμαι 100% έγκυος!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

θα με δει την επόμενη Παρασκευή!!!!!!!

Melipikto...εννοείται πως δεν θέλουμε νέα σου σήμερα!!!!!!!!! ;););)

Μαρίνα πραγματικά σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά με την εξέτασή σου και να είναι πολύ κάτω από 20!!!!!!!!

Annou, Gioulaki...εύχομαι τα καλύτερα για την Δευτέρα...............!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anji μου, μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το πάρτυ συνεχίζεται!!!!!!!

Άσε όμως τις τούμπες για μας, εντάξει; Εσύ χαλαρά και ξεκούραση!

Αχ! Μακάρι τέτοια νέα και στις υπόλοιπες!!!!

Ευχαριστώ για τις ευχές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΠΛΗΞΗ!!!!!

Κοριτσάκια μου...ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ!!!!!

107,1 μονάδες 12 μέρες από την εμβρυομεταφορά!!!!

Δεν άντεξα να περιμένω και τους πήρα τηλέφωνο, σύζυγο, γιατρό, γονείς, αδελφές!!!!

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!

Παναγίτσα μου σ'ευχαριστώ από τα βάθη της ψυχής μου!!!

Είμαι ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!

Δεν πίστευα ποτέ ότι θα το πω!!!!!

Είμαι σοκαρισμένη, τώρα σταμάτησα να κλαίω από την χαρά και το σοκ!!!

Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος με το 107!!!! Την Τρίτη επαναληπτική για να δούμε μου είπε μήπως έχουμε διδυμάκια!!!!!!!!

Δεν το πιστεύω!!!!! Δεν το πιστεύω!!!!!

Άντζι μου συγχαρητήρια και πάλι!!!!!!!!!

Μαρινάκι εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι κάτω από 20 η εξέταση και όλα να πάνε καλά!!!

Ντιαζάκι και Γιουλάκι η σειρά σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα ειναι νεα!!!!!!!!!!!ποση συγκινηση !!!ποσο το αξιζετε ολες!!!μπραβο μελι!!!!!ποση χαραααααααααααααα!!!μπραβο κοριτσια!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

..Πάμε από το καλό στο καλύτερο!!!!!

Συγχαρητήρια melipikto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Άντε και διδυμομανούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Meli μου συγχαρητήρια!!!! Γιούπι εισαι εγκυος δεν μπορεις να φανταστείς πόσο πολύ χαίρομαι, ήρθε και η σειρα σου! Να εχεις μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Ανζι τελεια και τα δικα σου νεα. Πήραμε μπροστα παλι. Εμεις σήμερα εχουμε γενεθλεια η μικρή μου κλεινει τα 2 μακάρι του χρόνου να της κανω δώρο το αδερφακι.

Πολλα πολλα φιλια σε όλες!!!

Με κανατε πολύ ευτυχισμένη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μέλι μου! Σου το είπα: έρχεται ο πελαργός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!!

Και ξαναλέω: αφήστε τις τούμπες για εμάς που μπορούμε (ακόμα!) κι εσείς ξεκούραση και ηρεμία!

Έλα και κοκκινίζει η λίστα!!!!!! Γιούπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με κάνετε όλες πολύ χαρούμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελι μου.....αμάν και αμάν περίμενα τα νεα σου....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

Να εχεις μια εγκυμοσύνη ΖΑΧΑΡΗ!!

Anji η χοριακή σου ανέβηκε μια χαρά!!!

Labrini μου.....να σου ζησει η κουκλα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντζη μια χαρα η χοριακη σου!!!!

Πολυ το χαρηκα!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Μελι συγχαρητηρια!!!!!!!

Τη χαρα ηταν αυτη που μας εδωσες!!

Με εκανες και δακρυσα απο τα υπεροχα νεα σου!

Οι μυτουλες μας τελικα δεν επεσαν εξω που μυριζαμε μωρακια!

Κοριτσια μου χαρειτε το και πιστεψτε το θα γινετε μανουλες!!

Ερχονται και αλλα μωρακια! [smilie=evil5.gif]

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα νεα τα δικά μου δεν είναι και τόσο ευχαριστα. Πήγα να ξεκινήσω ενέσεις αλλά την 3η μερα που έκανα FSh ήταν στα 13. Και έτσι δεν προχώρησα σε διέγερση αλλά απλά παρακολουθώ την FSH για 3 μήνες. Προκλιμακτιριακό σημάδι ή τυχαίο γεγονός; Θα δείξει. Πάντως με άγχωσε πάρα πολύ το γεγονός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟριτσια τι ευχαριστα νεααααααααααααα!!!!!!!!!!! Γιουπιιιιιιιιιιι!!! Μπράβο Anji με το καλο να σου πανε ολα τελεια κοριτσι μου!!! Melipicto εχουμε ξαναμιλησει παλια εδω μεσα και σε παρακολουθουσα ποσο το ηθελες και στεναχωριοσουνα!! ΕΙμαι πολυ συγκηνιμένη μαζι σου ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ :D Κοριτσι μου αρκετα ταλαιπωρηθηκες!!!!

Αντε και η σειρα μου ερχεται σε λιγο καιρο...Το Μαρτιο θα ξεκινησωωωωω!!! Αχ κοριτσια προσευχηθητε και για μενα!!!! Labrinip τελικα θα παω στον Παντο το αποφασισα!!! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΧΟΡΙΑΚΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif] \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=wav.gif]

Μπράβο βρε κορίτσια.Έλα βρε Μέλι,δεν το πιστεύεις έτσι;ούτε κι εγώ :lol:

Ε ρε γλέντια σήμερααααααααααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια έχει μπει ιος(σήμερα βρήκε) κι ο υπολογιστής δεν αφήνει να μπω.Μπήκα ίσα για να μάθω τα ευχάριστα των κοριτσιών.Λαμπρινή να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου, γερό κι ευτυχισμένο πάντοτε.

Sweety μου μην σε παίρνει από κάτω, τυχαίο θα είναι.Πολλά φιλάκια, ήσυχα οι νεοαφιχθείσες!!!

Γιουλάκι παιδεύομαι με το τικεράκι, δεν με θέλει ρε παιδιάαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!Αυτά είναι νέα!!!! Μέλι μου υπέροχα νέα!!! διδυμομανούλα!! τέλεια!!!

Αντζι η χοριακή σου μια χαρά!!!

Λαμπρινή να σου ζήσει το κοριτσάκι σου κ σύντομα αδερφάκι!!!

swety μην αγχώνεσαι....υπομονή θέλει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ νεα ειναι αυτα κοριιιιιιιιιιιιιιιιιιτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα γινετε μανουλες και απο οτι φαινεται ΔΙΔΥΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

Πιστεψτε το και ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!

Πολυ με συγκινησατε και οι δυο!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελίπικτό μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα!!! Μακάρι να είναι διδυμάκια! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις. Το αξίζεις!!! Ήμουν σίγουρη ότι ήσουν εγκυούλα με τόσες λιποθυμίες!!!! Τώρα να κάτσεις στα αυγά σου και άσε τις βόλτες! Θα γίνεις μανούλα!!!

Άντζι μπράβο και σε σένα! Το μπεμπάκι γατζώθηκε για τα καλά! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις καλή μου!

Αννού και Γιουλακι τώρα τα δικά σας περιμένουμε, να μας το επιβεβαιώσετε δηλαδή και να δω τι θα κάνω την Πέμπτη! Σήμερα είχαμε ένα οικογενειακό θεματάκι και πολύ συγχίστηκα και φοβάμαι μην έπαθαν κανένα κακό τα μπεμπάκια μου. Μακάρι να συνεχιστεί το πάρτυ! Μακάρι Παναγίτσα μου!!! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Λαμπρινή να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και του χρόνου να της έχεις για δώρο ένα αδερφάκι! Πολύχρονη!!!

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto!!Anji!!Μπράβο βρε κορίτσια!Πολύ χάρηκα με τα νέα σας.Τώρα γύρισα σπίτι και μπήκα να δω τι έγινε.

Sweety δεν είχες ξαναμετρήσει ποτέ fsh;;;Περίεργο μου φαίνεταιο τώρα τελευταία στιγμή να σε βάζει να το ψάξεις...Μην απογοητεύεσαι εγώ έχω κάνει μέτρηση μέχρι και 34.Τώρα βέβαια εγώ επειδή το ξέρω οτι έχω θέμα και δεν διορθώνεται με κάτι η fsh ξεκίνησα χωρίς να την ξαναμετρήσω.Και τις 2 φορές δεν έκανα πολλά ωάρια αλλά τουλάχιστον ήτανα καλά(για να γονιμποιηθούν).Δεν έχω κάνει εμβρυομεταφορές για να σου πω πως πήγε απο εκεί και πέρα.Η Ε2 ποση ήταν;Στον υπέρηχο όταν κάνεις μετρήσεις τις άλλες φορές με χαμηλότερη fsh τι έβλεπε;(κύστες κλπ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto, Anji συγχαρητήρια και όλα τα καλά από δω και πέρα.

littledanser, τη μετράω καθε φορά, εδώ και δύο μισυ χρόνια. Παντα ήταν στα φυσιολογικά. Αυτή τη φορά όμως είναι ανεβασμένη. Η Ε2 ήταν 15. Δεν είχα ποτέ προβλήματα στον υπέρηχο. Με την 1η διέγερση έκανα με 300άρια 7 ωαρια. Τώρα ο γιατρός μου είπε για μεγαλύτερη δόση αλλά δεν ξερω αν έχει νόημα με τετοια fsh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα καλημέρα!!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τις εγκάρδιες ευχές σας! Με συγκινήσατε πάρα πολύ!!!

Λαμπρινή να χαίρεσαι την μικρούλα σου! Να είναι πάντα γερή και σύντομα να της χαρίσετε ένα αδελφάκι!!!

Heaven μου σ´ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Εύχομαι πολύ σύντομα και στα δικά σου! Να σε βάλω στην λιστούλα μας;

Ντιαζάκι τώρα η σειρά σου!!!!! Άντε να μην μείνει καμιά πράσινη λέμε!!!

Αννού και Γιουλάκι αύριο να έχετε τα καλύτερα νέα!!!

Θα γίνω μανούλα, Βάγκο, Μαρινάκι, Λαμπρινή, Λαγονησάκι, sweety, εύχομαι σε όλες σύντομα να γιορτάζουμε τις δικές σας χοριακές!!! Συγγνώμη αν ξεχνάω καμία, ζωή να χουμε είμαστε τόσες πολλές!!!

Φιλάκια σε όλες και πάντα χαρμόσυνα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
    • Τωρα σχετικα με τους γιατρους ψαχτηκα πολυ διαβασα για το Ελενα κ πηγα μονη οταν ημουν ακομη στον προηγουμενο γιατρο..ο νεος γιατρος ηθελε να παω σε αιματολογο με βαση το ιστορικό πριν τον ενημερώσω οτι το εχω ηδη κανει.. για θρομβοφιλια ειχα κανει τις βασικές εξετασεις πριν καταληξουμε στην εξωσωματικη γτ ειχαν αποβολες τοσο η μαμα μου οσο κ η γιαγια μου μετα το πρωτο παιδι..αν κ δεν οφειλονταν μαλλον σε κατι τετοιο..η μαμα μ μετα τη γεννα τ αδερφου μ ειχε υπερθυροειδισμο κ ο γιατρος δε της εδινε αγωγη στην εγκυμοσύνη οποτε μαλλον γι αυτο εχασε 2 παιδια πριν απο εμενα (μας εκανε στα 22 και 24)..κ η γιαγια μ αφου επεμεινα κ την ρωτουσα μ ειπε πως ισως δεν προσεξε αρκετα στις επομενες κ τα εχασε γτ ηταν μικρη (18 εκανε τη μαμα μ) κ δουλευε κομμώτρια οποτε ειχε πολυ ορθοστασια κουραση κ δουλευε κ πολλες ωρες.. Νομιζω πως ο προεμφυτευτικος ειναι μονοδρομος κ μετα περεταιρω εξετασεις σε μενα..
    • Τι μ' ευχαριστείς βρε;;; Σιγά. Η καθεμία άλλωστε εδώ λέει τη δική της εμπειρία. Γενικά όμως τα αντισυλληπτικά κατά κύριο λόγο είναι ορμόνες που ρυθμίζουν τον κύκλο και όχι που τον χαλάνε.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...