Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Κορίτσια μου τι υπέροχα νέα ήταν αυτά :P:P:P:P:P:P

Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο πολύ χάρηκα!!!! Γύρισα από τη δουλειά και σαν κάτι να με "έτρωγε"....ήταν τα ευχαριστα!!!!

Εύχομαι και στις δυό σας να έχετε υπέροχη εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατάτε στην αγκαλιά σας τα πιο γλυκά μωράκια!!!!

Άντε να παρασύρετε και τα υπόλοιπα κορίτσια της παρεας που είναι σε αναμονή, να κοκκινίσει η λίστα μας και ελπίζω το συντομότερο δυνατό να μην υπάρχει καμία με πράσινα γράμματα να μου κάνει παρέα :lol:

Πολλά φιλιά σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο βρε κορίτσια :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

τι ευχάριστα νέα είναι αυτά, απο της 2 θέλω να μπώ να δω τα νέα σας και τελικά τα κατάφερα μόλις τώρα. Συγχαρητήρια κουκλίτσες. Ομορφη και υγιεστατη τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχετε.

Τώρα που κάνατε την αρχή έρχονται και οι επόμενες 3 gioulaki-melipikto-diaz και μετά οι επόνες 4-6 και γιούπι για για. Πως χάρηκα...ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Μελι μου, ετοιμάζομαι και εγώ σιγά σιγά, θέλω να πιστευω πως θα με κοκκινήσεις και εμένα σύντομα.

Φιλιά πολλά σε όλες, όλα να πάνε καλά για όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANJI & ANNOU, ANNOU & ANJI

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ολόψυχες ευχές για τέλειες & τελειόμηνες εγκυμοσύνες!

Άντε, να μας πάει γούρι! (εγώ αδιαθέτησα σήμερα! τυχαίο; δεν νομίζω!!!!)

Από εδώ και πέρα προσοχή!!! Παναγίτσες σας θέλω, οκ;

Εϊ! Κορίτσια στην αναμονή: έρχεται και η σειρά μας!!!!

Όσο για τα πονάκια περιόδου, συνήθως είναι καλό σύμπτωμα - κι εγώ τα είχα - καθώς μεγαλώνει η μήτρα μας και τεντώνεται για να κάνει χώρο στο μωράκι. Είναι το λιγότερο που πρέπει να σας απασχολεί.

Ένα μεγάλο φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ κι ένα τεράστιο φιλί σε όλες....

Γιούπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές! Είμαι μια μέρα αισιόδοξη και σίγουρη ότι είμαι έγκυος και μια μέρα σίγουρη ότι δεν είμαι και απαισιόδοξη! Λογικό θα μου πείτε!!! Τα ίδια σας έλεγα κι εγώ, ε;

Όταν είμαι όρθια για αρκετή ώρα έχω έναν πόνο σαν σουβλιά δεξιά χαμηλά στην κοιλιά! Εδώ και 3-4 μέρες και δεν μπορώ να φανταστώ τί είναι! Όταν ξαπλώσω μου περνάει! Λέτε να τον φαντάζομαι; Να ειπναι ψυχοσωματικός που φοβάμαι να κυκλοφορώ;

Κον, λίγο απαισιόδοξο να είσαι η μόνη στα πράσινα! Εγώ εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να κάνεις παρεούλα στις εγκυούλες μας!!! Καμία να μην μείνει πράσινη!!!!

Τελικά τα συμπτώματα διαφέρουν από κοπέλα σε κοπέλα!!!

Να σας πω την μαύρη μου αλήθεια, είχα στεναχωρεθεί πολύ με τα δύο κορίτσια μας που δεν πέτυχαν οι προσπάθειες και σκεφτόμουν ότι αν και σήμερα δεν είχαμε θετικά αποτελέσματα ούτε κι εγώ θα ήμουν... Λίγο χαζό αλλά τώρα πήρα λίγο τα πάνω μου... Κάτι τα κορίτσια μας σήμερα κάτι που είδα πιο αισιόδοξες την Βάνγκο και την θα γίνω μανούλα, έφτιαξε και μένα η διάθεση!!!

Ευλογημένη να είναι η ομάδα μας!!! Σημαίνετε τόσα για εμένα να το ξέρετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto μου,

Πού θα πάει; Θα μας βρει κι εμάς ο πελαργός...

Για κοίτα ψηλά, στον ουρανό! Έρχεται;;;

Ναι, έέέέρχεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=headbang.gif] [smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=hello2.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

Συγχαρητηρια κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να εχετε απο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μας φτιαξατε την ημερα και πιστευω πως ολες συμφωνουν εδω μεσα.Το ειχαμε αναγκη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα καλυτερα ερχονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΙΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anji, Annou τέλεια τα νέα σας!!!!!! Πραγματικά χάρηκα πολύ! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και σε 8 μήνες να έχουμε φώτο από τα μωράκια σας!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Άντε κορίτσια, τελικά τα μωράκια είναι πολύ κοντα! Μακάρι η λιστούλα να κοκκινίσει πολύ γρήγορα!

Περιμένουμε τις επόμενες, Μέλι, Γιουλάκι, Diaz άντε να χαρούμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o):o):o):o):o):o):o):o):-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

the party is here!!! πολύ χάρηκα κορίτσια για σας...παίρνω κουράγιο κ γω ότι θα τα καταφέρω....που θα πάει ......

φιλάκια στις κοιλιτσες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anji και Annou ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσακια!!!! :):):)

Ευχομαι να εχετε και οι δυο υπεροχες εγκυμοσυνες!! Με το καλο ο πρωτος υπερηχος...

Καλη επιτυχια στα υπολοιπα κοριτσια που αγωνιουν και περιμενουν.. Ειμαι σιγουρη οτι θα κοκκινησουν συντομα!! πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!

Αλλιώς ξεκίνησε η μέρα σήμερα!!!!! Ομολογώ άλλη διάθεση!!!!! :D:D:D:D

tha_gino_manoyla εννοείται πως θα τα καταφέρεις!!! Θα κοκκινίσουμε ΟΛΗ τη λίστα!!!!!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Annou, όλα καλά;;;;;;;

Gioulaki;;;;; Είσαι έτοιμη;;;;;;;;;;; Ψυχολογία ανεβασμένη;;;;;;;;; Περιμένουμε με χαρά τα επόμενα ευχάριστα νέα!!!!!!!!!

Melipikto, πρόσεχε με τις δουλειές! Ελπίζω τώρα να κάθεσαι όντως στα αυγά σου!!!!!!!!!!!!!! Οι μέρες έφτασαν

Diaz, λίγο υπομονή ακόμη!!!! Η επόμενη εβδομάδα σου ανήκει..... ;););)

Πάντως μιλώντας με τον γιατρό μου μου είπε πως ακόμη δεν πανηγυρίζουμε......είναι ιδιαίτερα σημαντική η επόμενη μέτρηση ε, κορίτσια;;;;;;............ Λίγο με έκανε να μαζευτώ............λίγο όμως.......

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anji και εμενα τα ιδια μου ειπε και μαζευτικα αρκετα. μικρο καλαθι μου λεει. οι πιο κρισιμες 15 μερες τωρα αρχιζουν μου ειπε....

τι να πω τοσο υπομονη καναμε αλλο λιγο εμεινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη κοριτσακια αξιζει για το θαυματακι που εχετε στην κοιλιτσα σας!!! :D

Αγαπημενες μου να περασετε καλα σημερα και να φατε χωρις τυψεις .Απο αυριο θα μαζευτουμε :P

φιλακια σε ολες!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες καλησπέρα!!!!!!!τι μου κάνετε?φρεσκοεγκυούλες πως είστε?συνεχίστε την ξεκούραση να βοηθήσετε τα σποράκια σας!!!!!!!!gioulaki είσαι η επόμενη?εύχομαι αύριο να μας ανακοινώσεις μια τεράστια χοριακή και το πάρτυ να συνεχιστεί!!!!!καλά να περάσετε σήμερα!δεν πρέπει να το ρίξουμε και εμείς λίγο έξω βρε κορίτσια?αν και να σας πω την αλήθεια,το προσπαθώ ,αλλά το ηθικό αργεί να αναπτερωθεί....φιλιά πολλά σε όλες!!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες!!! Καλή τσικνοπέμπτη!!! Να περάσετε τέλεια και μην βαρυστομαχιάσουμε,ε!!!!

Γιουλάκι έφτασε η μέρα!!!! Καλή επιτυχία αύριο γλυκιά μου! Εύχομαι να συνεχίσεις τα καλά νέα και να μου δώσεις την σκυτάλη κι εμένα μεθαύριο!!!!

Όσο φτάνουν οι μέρες αγχώνομαι όλο και πιο πολύ!!!

Δεν θα το πιστέψετε αλλά σήμερα ξαναλιποθύμησα! Είχα πάει σ'ένα εμπορικό να δω μια φίλη που ήρθε από επαρχία για 2 μέρες και όπως έφευγα λέω δεν μπαίνω να αγοράσω κανένα βιβλίο να περνάει η ώρα μου;;; Και ανάμεσα στους διαδρόμους άρχισα να μην νιώθω καλά, πρόλαβα και γονάτισα και μετά μια κοπέλα φώναζε "την κοπέλα, την κοπέλα..."!!! Ντράπηκα τόσο πολύ!!! Σηκώθηκα, ευχαρίστησα κι έφυγα σχεδόν τρέχοντας παρά τις διαμαρτυρίες τους να ξαπλώσω, να μου πάρουν πίεση, να πιω χυμό!!! Ήρθα σπίτι και ξάπλωσα!!!

Τί κακό κι αυτό!!!!

Τώρα νιώθω μια χαρά!!!! Αλλά έτσι ήταν κι η μαμά μου έγκυος σε εμένα! Όλο λιποθυμούσε!

Μακάρι κοριτσάκια μου να είμαι κι ας ξεραίνομαι κάθε μέρα... Θα το συνηθίσω!!!

Σας φιλώ όλες! Γιουλάκι μου θα'σαι στην σκέψη και την προσευχή μου!

Καλό βράδυ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε μελι, μηπως δεν επρεπε να πας ?Και αφου νιωθεις ετσι δεν πιστευω να οδηγεις.Μακαρι να ειναι απο την αλλη θετικο σημαδι και να εισαι εγκυουλα.Συνηθως στην εγκυμοσυνη ο αιματοκριτης πεφτει γι αυτο μας συμβαινει αυτο.

Vango καλα θα κανετε να πατε βολτιτσα να ξεχαστεις.

Εγω εχω κλειστει μεσα τις τελευταιες μερες..δεν μας βοηθαει και αυτος ο παλιοκαιρος βλεπεις. Μαλλον λεμε να βγουμε το Σαββατο αφου σημερα θα γινεται χαμος ..

Οποτε θα κατσουμε σπιτι και θα ψησουμε στο τζακι τελικα.Ειπαμε να φαμε λιγο σημερα 8-} δεν πειραζει για λιγες θερμιδες παραπανω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Μελίπικτό μου τι θα κάνουμε με σένα! Στασό δεν έχεις! Πρόσεχε κοριτσάκι μου και πίνε χυμούς να τονώνεσαι λίγο! Το μωράκι έχει απαιτήσεις! Άντε πλησιάζει η μέρα για τα ευχάριστα! :ympray:

Λιλ μου σε καταλαβαίνω απόλυτα! Μέσα και πάλι μέσα και στο τζάκι καλά είναι! Λίγες θερμίδες παραπάνω δεν πειράζει μέρα που είναι!

Γιουλάκι αύριο η σειρά σου! Περιμένουμε ευχάριστα ε; Τεράστια χοριακή εύχομαι!!! :ympray:

Όπως καταλάβατε σήμερα είχα πιο πολύ τον υπολογιστή και γράφω σαν άνθρωπος!!!

Εγώ μετρώ 7 και σήμερα και δεν σας κρύβω ότι μου φαίνονται αιώνας!!!! Έχω κι αυτά τα πονάκια περιόδου από τη Δευτέρα, όχι συνέχεια για λίγο, νιώθω και λίγο πιο χαλαρό το στήθος μου και φοβάμαι πολύ ρε κορίτσια μήπως δεν πάει καλά! Μακάρι να διαψευστώ και να έρθει το μωράκι μας! Μακάρι η Παναγίτσα να κάνει το θαυματάκι και για μας και για όλες μας! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Συγγνώμη που σας έριξα αλλά δεν είμαι στα πάνω μου αν και τα κορίτσια μας χθες με ανέβασαν αρκετά!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες μου φιλενάδες καλή τσικνοπέμπτη!με θυμάστε ακόμα; :)

το μεσημέρι γυρίσαμε από Αθήνα και διάβασα εν τάχει όσα γράψατε απο την τελευταία φορά που μπήκα, γιαυτό συγχωρέστε με αν παραλείψω κάτι!

Καταρχήν, όλη μου την αγάπη σε vango και tha gino manoula, σας νιώθω όσο δεν φαντάζεστε αλλά σας είπα οτι το 2012 η λίστα θα κοκκινήσει!!!

αννου και anjie, γλυκές μου, συγχαρητήρια!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Οι υπόλοιπες φιλενάδες μου τι κάνετε;

τερι μου χάρηκα πολύ που μπήκες :)

μελιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,βάλε τον απαυτό σου κάτω μην έρθω απο κει.Αφού είσαι έγκυος λέμε!σου στέλνω μήνυμα κοριτσάρα μου, πρόσεξε τις μετακινήσεις.

Diaz, είχα απίστευτους πόνους περιόδου και συζητούσαμε ήδη με τον άντρα μου για την επόμενη προσπάθεια και τώρα........

φτάνω και στα δικά μου.Ναι, ακούσαμε καρδούλα!!!κράτησα την αναπνοή μου για να είμαι ακίνητη κι ακούστηκε ένα ταμπούρλο!!!κλαίγαμε κι οι δυο μας, ακόμη δεν το πιστεύω, 3 χιλιοστά, διανύω την 8η εβδομάδα και τρέμω να περάσει το τρίμηνο.Την άλλη βδομάδα έχουμε πάλι γιατρό και βλέπουμε.Προστέθηκε και σίδηρος γιατί τα επίπεδα ήταν απίστευτα χαμηλά και σερνόμουν.Αυτός είναι κι ο λόγος που δεν μπορούσα να βγω απο το σπίτι να σας γράψω αλλά κι επειδή είπαμε μέσα στη χαρά μας να μείνουμε σ΄το πατρικό μου κι έγιναν πολλά και άσχημα και μόνο που δεν απέβαλλα από τη στενοχώρια.Τέλοσπάντων, τώρα ξεκουραζόμαστε στο σπιτάκι μας.

Αν ξέχασα κάποια μην με παρεξηγήσει, κουράζομαι πολύ εύκολα και βγαίνει κι ένταση των ημερών,θα επανέλθω σύντομα.

Κοριτσάκια μου σας καληνυχτίζω, πολλά πολλά πολλά φιλάκια!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλές Απόκριες με υγεία!!!

Αγγέλα μου, μπράβο - πολλά συγχαρητήρια!!!

Μέλι μου, κανόνισε... και πρόσεχε, σε παρακαλώ!

Diaz μου, σε καταλαβαίνω αλλά αυτή η αγωνία δεν σε βοηθά, το αντίθετο...

Vango μου, καιρός είναι και θα περάσει κορίτσι μου...

Annou & Anji μου: λίγο υπομονή ακόμη, να στεριώσουν τα μωράκια σας με το καλό κι όχι πολλά-πολλά!

Εγώ αδιαθέτησα χθες απόγευμα (αν σας πω ότι έχω μπερδευτεί κ δεν ξέρω ποια μέρα να θεωρήσω πρώτη; :D ), οπότε έκλεισα ραντεβού για την υστ/πιση 23/02 και αύριο για εξέταση αίματος στον καθηγητή που με παρακολουθεί... Άντε, παίρνω μπρος σιγά-σιγά κι εγώ!

Γιουλάκι περιμένουμε τα πολύ ευχάριστα αύριο! Τι αύριο; Σήμερα!!!!!

Σας αγαπώ κι ευχαριστώ που είστε εδώ!

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκές μου σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη! Ίσως είναι που τόσες μέρες είμαι ξάπλα και ο οργανισμός μου δυσκολεύεται να με κρατήσει όρθια!!!!!! Είμαι και υποτασική... Τί άλλο να θέλω!!!

Λιλ και ο άντρας μου με μάλωσε που πήρα το αμάξι για να γυρίσω πίσω αλλά μετά νιώθω μια χαρά! Λες και με την λιποθυμία φεύγει η θολούρα και η ζαλάδα! Τώρα σπίτι πάλι μέχρι το Σάββατο!!!

Ντιαζάκι ατέλειωτες οι μέρες έχεις δίκιο... Βασανιστικά ατελείωτες!!! Προσπάθησε να σκεπφτεσαι θετικά και ότι είναι να γίνει θα γίνει!!! (ποιά στα λέει,ε;;;)

Μαρινάκι μου ξεκινάς κι εσύ!!! Τί καλά!

Πρώτη μέρα περιόδου θεωρείται τυπικά αυτή που σηκώνεσαι από κρεβάτι με αίμα! Άντε μέχρι τις 11-12 το πρωί να σου έχει έρθεο! Μετά μετράς την επόμενη μέρα για πρώτη! (την ίδια απορία είχα κι εγώ!!!!!)

Αγγέλα μου πόσο χαίρομαι που ξαναγύρισες και που το ακούσατε και που είστε καλά!!! Σου έστειλα κιόλας!!!!

Θα γίνω μανούλα μια κοπέλα χαρίζει γκονάλ! Σου κάνουν; Στα νέα θέματα είναι!!!

Τα φιλιά μου σε όλες και Γιουλάκι μου καλή επιτυχία! Σε λίγες ώρες θα ξέρεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!

Αγγελα πολυ γρηγορα παει η καρδουλα του ε?Αχ το φασολακι σου ειδες που παει μια χαρα.Ωρα και για ενα ωραιοτατο τικερακι ;) Βαλε μη το φοβασε!

Εγω παλι δεν πηγα ακομα για χοριακη , φοβαμαι λιγο και σκεφτομαι να παω την Δευτερα.Εβλεπα και κατι εφιαλτες το βραδυ απο την αγωνια μου,αλλο πραγμα.Η κορη μου κοιμαται ακομα οποτε θα το σκεφτω μολις ξυπνησει. Παντως το σκατουλι μαλλον δεν θελει αδερφακι.Προχθες την αλλαζα και χτυπιοταν σαν το χταποδι,μου εδωσε λοιπον 3 κλωτσιες στη περιοχη αλλο πραγμα.Μια για το καθε εμβρυο που βαλαμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ετσι για να ειναι σιγουρη!!!

Τι λεω μεσα στη μαυριλα μου ε?

Οτι κ αν κανω θα σας κρατησω ενημερες!!!!!!!!

Μελι μου κατσε στα αυγα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!πως είστε?περάσατε καλά χθες?εγώ εντάξει,συμπαθητικά,γιατί ακόμη το μυαλό μου τρέχει....gioulaki ελπίζω να μην μας κρατήσεις πολύ σε αγωνία!melipicto μου να σε ρωτήσω,εσύ πια μέρα του κύκλου έβαλες τα μπαρμπασταθάκια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!!

vango mou , χθες εμείς το τσικνήσαμε στους κουμπάρους και ακόμη δεν μπορώ να χωνέψω.....απίστευτες γουρουνιές... :@):@):@)

Gioulaki....πως είναι δυνατόν να κάνεις υπομονή μέχρι την Δευτέρα;;;;;;;;;;;;;;;;.............Αυτό θέλει πολύ γερά νεύρα!!!!!!!!......

Εγώ μετράω ώρες για αύριο...για την δεύτερη μέτρηση χοριακής!!! Θα σκασω....Μου είπαν να πάω κατά τις 10.....Annou, αγωνία και εσύ ε;;;;;

Melipikto....έλεος!!!!!!Που πας και λυποθυμάς;;;;;;;Τουλάχιστον κάντο σπίτι σου....Με τόσες λιποθυμίες δεν δεχόμαστε αύριο αρνητικό αποτέλεσμα.....!!!!!!!!!! :):):)

Μαρίνα καλό νέο ξεκίνημα!!!!!!!!!!!!!!Να πάνε όλα ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ!!!!!!!!!!!

Αγγέλα, με το καλό να μεγαλώσει η κοιλίτσα σου και να αρχίσει να σε κλωτσάει το θαυματάκι σου........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μετρώ 7 και σήμερα και δεν σας κρύβω ότι μου φαίνονται αιώνας!!!! Έχω κι αυτά τα πονάκια περιόδου από τη Δευτέρα, όχι συνέχεια για λίγο, νιώθω και λίγο πιο χαλαρό το στήθος μου και φοβάμαι πολύ ρε κορίτσια μήπως δεν πάει καλά! Μακάρι να διαψευστώ και να έρθει το μωράκι μας! Μακάρι η Παναγίτσα να κάνει το θαυματάκι και για μας και για όλες μας! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Συγγνώμη που σας έριξα αλλά δεν είμαι στα πάνω μου αν και τα κορίτσια μας χθες με ανέβασαν αρκετά!

Φιλιά σε όλες!

Μη ζητάς συγγνώμη Diazaiki......όλες ακριβώς τις ίδιες αγωνίες περάσαμε, περνάμε και θα περάσουμε.....Πραγματικά δύσκολες μέρες!!!!! Άντε πλέον 6 και σήμερα!! Ποιος τη χάρη σου!!! Από αύριο θα μετράμε αντίστροφα μόνο για σένα........ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
    • Προσωπικά να μην κάνεις άλλη χοριακη, να πας για υπέρηχο.  Αχ δεν μπορώ να θυμηθώ το ψευδώνυμο της φίλη μου να την έκανα ταγκ. Είναι στο θέμα εξωσωματικη 2022 Έκανε χοριακες είχε κάτι παρόμοιο με εσένα κραταει την κορούλα της στην αγκαλιά της. Και η μικρή μας είναι σχεδόν 2 Χρ     
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...