Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Καλημέρα γλυκιές μου!!!!!τι κάνετε?είμαι σίγουρη ότι η anji και η annou θα μας φτιάξουν την διάθεση,περιμένουμε!!!!!!!!!!!!melipicto μου ψυχραιμία,όλες τα ίδια περνάμε,άντρες παιδί μου,άντρες,τι να κάνουμε που τους χρειαζόμαστε!!!!!!!!Σας αρέσει η φώτο μου?επιτέλους έβαλα!!!annou μου σκέψου θετικά σε παρακάλω!!!!!!!!!!!!!!!!ξέρω ότι είναι δύσκολο,προσπάθησε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου καλημέρα κι από μένα!!!

Άντζι και Αννού σήμερα είναι η μέρα σας!!! Εύχομαι ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΕΣ χοριακες!! Να πάρουμε μπρος να κοκκινήσει η λίστα μας! :ympray::ympray::ympray:

Vango μου χαίρομαι που πήρες τα πάνω σου! Να δεις που οι βλαστοκύστες θα φερουν μωράκια σαν αυτό στη φωτό σου!!

Μελίπικτό μου έκανες δουλίτσες βλέπω.... αχ θα σε μαλωσω όμως με χαμηλή πίεση να κάνεις τέτοια! Μακάρι κοριτσάκι μου το όνειρό σου να βγει πραγματικό και να έχεις μια τεράστια χοριακή!!! :ympray::ympray::ympray:

Aγγέλα μου όλα καλά; Περιμένουμε νέα σου!!!

Λιλ μεγαλώνει η κοιλίτσα ε;;;

Συνεχίζω ακάθεκτη το κλωσσιμα... κουράστηκα από την ξεκούραση!! Από προχθές έχω και κάτι ελαφριά πονάκια περιόδου και δεν ξέρω τι να υποθέσω. Μακάρι να είναι για καλό και να είναι το μωράκι μας! Μακάρι Παναγίτσα μου!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Κοριτσάκια μου συγγνώμη δεν πρόλαβα να διαβάσω άλλα νέα σας, παίρνω το λάπτοπ με το σταγονόμετρο.... time is up!!! Θα ξαναμπώ για τα εθχαριστα των κοριτσιών μας!!! φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vango πολυ ωραια η φωτο σου!Ευχομαι να ειναι γουρικη :)

Μελι δεν κανει να ζοριζεσαι με τις δουλειες, κανε και λιγο τα στραβα ματια τωρα.Και εγω ειμαι πολυ ψειρα με το σπιτι και δεν μπορω το κουμανταρω μονη μου.Ευτυχως εχω βοηθεια.Ελπιζω πως το ονειρο σου θα βγει αληθινο!

Και εγω εχω λιγο χαμηλη πιεση και παρ' ολο που παιρνω 2 φορες την ημερα σιδηρο εχω χαμηλο αιματοκριτη.. Σημερα εφτιαξα μοσχαρακι κοκκινιστο γιατι επρεπε να φαω κοκκινο κρεας .Βλεπω ομως την κοιλιτσα που φουσκωνει και παιρνω δυναμη απο το μωρακι :D

diazaki μου δεν πηραζει κατσε εκει που καθεσαι ..και εγω κουραστηκα με το μεσα και δεν ειχα μαθει ετσι.

Ειπαμε ειναι για καλο σκοπο!!!

Κοριτσακια περιμενω με αγωνια νεα σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto φαντάσου το δικό μου μπάνιο που περιφέρονται και 2 γάτες γιατί εκεί έχω και την αμμολεκάνη τους....Μέσα σε όλα ο νυπτήρας (όπως και σχεδόν όλα) σ αυτό το διαμέρισμα έχει πρόβλημα και βουλώνει.Οπότε αν πλύνεις τα δόντια σου μέχρι να φύγει όλο το νέρο έχει αφήσει παντού σημάδια απο οδοντόκρεμα :evil: Άντε να φύγουμε απο εδώ γιατί όλα μου τη δίνουν στα νεύρα πια σ αυτό το διαμέρισμα!!

Που είστε καλέ με τα αποτελέσματα;;Αντζι;;Αννου;;; :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θετικό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μονάδες 45!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν το πιστεύω ακόμη....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Επανάληψη το Σάββατο........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντζι μου ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!

Συγχαρητήρια γλυκιά μου!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι μια τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη!!!!!!

Επιτέλους ξεκολλήσαμε!!!! Τρέχω να σε κοκκινίσω!!!!

Μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!έσπασε η γκαντεμιά κορίτσια!!!!!!!!!!!μπράβο anji μου!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] !!!!!!Όλα να πάνε τέλεια και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!annou που είσαι?περιμένουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ =))

ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΑΡΑΚΡΟΥΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

ANJI ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ :D:lol::D:lol:

ΜΟΝΑΔΕΣ 38 (μηπως ειναι λιγο?)

ξανα χοριακη τη Δευτερα. Anji εσυ θα ξανακανεις?

πηγα και στον γιατρο και που ειπε να συνεχισω το κλωσσιμα 15 μερες ακομα γιατι είναι πολυ κρισιμες!!

ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :lol::D:P:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννού τί τέλεια!!!!! Συγχαρητήρια και σε σένα γλυκιά μου!!!!

Μια τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου!!!!

Είμαι πολύ ευτυχισμένη και για τις δυό σας!!!!

Μακάρι να συνεχίσει το σερί επιτυχιών!!!!!!!

Σε κοκκινίζω κι εσένα αννού μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annou τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα χτυπήσαμε δύο στα δύο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το 15 όντως τυχερός μας αριθμός!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Ακόμη τρέμω!!!!!!!!!!!!!!!!!Κλαίω, γελάω.......κλαίω, γελάω...........

Ξανά χοριακή το Σάββατο!!!!!!!!

vango , τέλειο το μπουμπουκάκι στην φωτό!!!!!!!!!!!!!!Εύχομαι να σου φέρει grande επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια ευχαριστούμε για τις ευχές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ανοίξαμε το δρόμο...παρακαλώ οι επόμενες να τον συνεχίσουν.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αnji και Αnnou ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να εχετε γλυκες μου μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Να το πιστεψετε ηρθαν τα μωρακια!!!

Να προσεχετε τις επομενες μερες τα σπορακια σας!!!!!!

Γιουπι! Γιουπι!

Τι χαρα μας δωσατε!!! :D:D:D

ααααχ ....Μου φτιαξατε τη διαθεση :D

:ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Αρχισε η λιστουλα μας παλι να κοκκινιζει!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήμουν σίγουρη ότι θα κάναμε διπλό πάρτυ!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Συγχαρητήρια και σε σένα annoula μου,όλα να σου πάνε τέλεια!!!!!!!!!!κάνε ότι σου λεει ο γιατρός!μπράβο βρε κορίτσια!!!!!!!!γέλασε το χειλάκι μας!!!!!!!ο χορός των θετικών χοριακών και ελπίζω να μην έχει τελειωμό!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vango μου με το τέλειο φατσάκι στην φωτό, τον είχα στο χέρι από χθες γιατί ήμουν σίγουρη για τα κορίτσια!!!!

Και στα δικά μας οι υπόλοιπες!!!!! Η λίστα πρέπει να γίνει κατακόκκινη!!!

Ούτε για δείγμα πρασινάκι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Angi & Annou να εχετε μια υπέροχη τελειόμην εγκυμοσύνη! Πολύ χάρηκα κορίτσια αντε με το καλο οι επόμενες! Αλήθεια είχατε πονάκια περιόδου; για να δουμε τελικα ειναι σημάδι η οχι. Πολλα πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrinid, είχα έντονους πόνους περιόδου μόνο την Κυριακή 12/2 και ήμουν σίγουρη ότι θα αδιαθετήσω......Από την Δευτέρα άρχισαν να υποχωρούν και να ηρεμεί και το στήθος μου.....

αλλά, αυτό δεν διαφέρει από οργανισμό σε οργανισμό;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΖΙ & ΑΝΝΟΥ διπλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif] Διπλό πάρτυ σήμερα!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Πολύ χαρά μας δώσατε!! Επιτέλους να ξεκολήσουμε και να πάρουμε σειρά οι υπόλοιπες!!!

Μελίπικτό μου εσύ είσαι η επόμενη, μετά το Γιουλάκι και μετά εγώ ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diazaki ευχαριστούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πετάμε προφανώς στα σύννεφα....... :D:D:D:D:D

η σειρά της λίστας μας είναι πλέον:

gioulaki--> 17/2

melipikto--> 18/2

diaz--> 23/2

Δυναμικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif] συγχαρητηρια κι απο μενα!!!παντα παρτυ να εχετε εδω μεσα!!!με το καλο και οι υπολοιπες!!!μελιπικτο πολυ καλο το οενιρο που ειδες τις προαλλες!!νομιζω οτι θα τα καταφερετε ολες οσες περιμενετε!πολλα φφουουουουουουουουου!!!και τεραστιες χοριακες!!με τοσο καλη παρεουλα εδω αδυνατον να αποτυχετε!!καλες εγκυμοσυνες!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ πολυ πολυ μου δωσατε και μου δινετε πολυ κουραγιο. τιποτα ακομα δεν ειναι σιγουρο αλλα ελπιζω να πανε ολα τελεια σε ολες μας.

απο συμπτωματα κοριτσια τιποτα. το στηθος μου ειχε πριστει πιο πολυ στις ενεσεις. τη προηγουμενη βδομαδα νομιζω ειχε ξεπριστει και μετα το νιωθα λιγο ευαισθητο. αλλα γενικα το εχω εγω αυτο επειδη τα ορμονικα μου κανουν τα πανω κατω τους συνεχεια, οποτε ελεγα μαλλον επειδη θα αδιαθετησω ειναι.

ααααχχχχχ ελπιζω ολη η λιστα της melipikto να γινει κατακοκκινη συντομα και το "θα γινει μανούλα" να αντικατασταθει από το "είναι μανούλα" :P:P

φιλια πολλα και ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...