Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

κοριτσακια τι κανετε;ολες μαζι βαδιζετε ε;πολλη αγωνια αλλα θα εχουμε και πολλα θετικα..μην αγχωνεστε καλε με τα συμπτωματα..πρωτον ειναι νωρις δευτερον πολλες απο σας εβαλαν μπαρμπασταθακια αρα δεν πηραν καμποσες ορμονες που δημιουργουν τετοια συμπτωματα οποτε περιμενετε σε καμια βδομαδα θα αρχισουν οι χοριακες και τοτε ολα θα πανε καλα..συμβουλη μου αν και δεν περασα απο το σταδιο της εξω αλλα ειμαι σιγουρη οτι βοηθαει..αφηστε τα να κανουν τη δουλεια τους..κοιταξτε κατι αλλο ασχοληθειτε με το να ειστε με καλη παρεα να γελασετε και οσο γινεται να μην το σκεφτεστε..η αν το σκεφτεστε να ειναι μια σκεψη..ολα θα πανε καλα..

ευχομαι ειλικρινα να τελειωσει εδω αυτη η αγωνια για πολλες απο σας..ειχα γραψει και στην τερι αλλα νομιζω δε γραφτηκε..Μην το βαζεις κατω Τερι..το οτι επιασες μονη σου ηταν ενα θαυμα..και ηρθε για να σου πει οτι εισαι κοντα..σε λιγο καιρο θα εισαι εγκυος και το ξερεις..ειναι αδικο που δεν συνεχισε αλλα ισως ειχε αλλο σκοπο..ισως ηθελε να σε ετοιμασει για το μωρακι που ερχεται.καλη επιτυχια σε ολες πολλα φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφουουουουουουουουουουουουουουουου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tha_gino_manoula ψυχραιμίααααααααααα :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

........και εγώ ψιλοσάλταρα...αλλά, επειδή ο αντρούλης μου θα μου φέρει την μανούλα του για καφέ....................... %-(%-(%-(

....γκρρρρρρρρ....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]:crazy:

αχ κορίτσια δεν είμαι καλά...αρχίζω κ τρελλαίνομαι..... μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας

ΨΥΧΡΑΙΜΙΑΑΑΑ.εγινε κατι και εισαι ετσι η λογο αναμονής?? σκεψου θετικα και σκεψου οτι το περναμε ολες μαζι και ποσους εχεις που σε καταλαβαινουν και ας μην τους εχεις δει ποτε!! λιγες μερες μεινανε και ονειρευομαι τη λιστα της melipikto κατακόκκινη και το καινουριο μας topic: ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννού μου βούρκωσα!!!!! Τί τέλεια θα είναι!!!!!

Θα γίνω μανούλα τί έπαθες γλυκιά μου; Έγινε κάτι ή απλά έφτασες στα όριά σου; Η αναμονή αυτή είναι τόσο δύσκολη ρε γαμώτο αλλά αν έχει θετικό αποτέλεσμα τότε όλα θα μοιάζουν τόσο μακρινά...

Άντζι μου δίκιο έχεις, κι εγώ έτσι είπα, ότι περνάει αποπ το δικό μου χέρι θα το κάνω κι ας είναι υπερβολή... Κι όλα τα άλλα τα αφήνω στο χέρι του Θεού και της Παναγίας...

Κουαντάκι μου σ'ευχαριστούμε πολύ για την εμψύχωση και που μας σκέφτεσαι!!!! Ψώνισες για την μπεμπούλα; Ετοιμάζεσαι σιγά σιγά; Εδώ θα γεννήσεις με το καλό; Φιλάκια καθ στις 2 σας!!!!

Εγώ ΒΑΡΙΕΜΑΙ... Η τηλεόραση έχει όλο βλακείες, έχω πάρει πολλά βιβλία αλλά δεν έχω όρεξη να διαβάσω, έχω πάρει μια παιχνιδομηχανή αλλά βαριέμαι τα παιχνίδια που έχει... Δεν ξέρω πώς να περνάει η μέρα μου!!! Από τις 7 το πρωί ως τις 9 το βράδυ είμαι ολομόναχη και κόβω τις φλέβες μου... Στο πατρικό χιόνισε αλλά εδώ τίποτα... Συννεφιά με ήλιο!!!!!!!!!

Τί θα φάτε σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι δεν έγινε τίποτα....η αναμονή με σάλταρε.....κ έχω αρχίσει να νιώθω κ κάτι πόνους περιόδου... κ κάνω όλο αρνητικές σκέψεις...μακάρι να γίνει κατακόκκινη η λιστούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως η τηλεοραση εχει ολο βλακειες και οτως καμια ορεξη για βιβλιο που εγω γενικα διαβαζω fullδε μπορω με τιποτα. ευτυχως εχω και τη μανουλα εδω απο τη Δευτερα που παει δουλεια ο αντρας μου και λεμε τιποτα. αλλα ολο τρωω βρε κοριτσια . σημερα μου χει τυροψωμο με χορτα μεσημερι και λεμονατο για βραδυ σλουρππππππ. απο αυριο ομως που παω και εγω δουλεια παει και αυτη λιγο σπιτι της και μας βλεπω delivery!!! :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παντως μου ειπανε οτι και αιμα να δω να μην τους παρω καν τηλεφωνο. δε σημαινει τιποτα και παω κανονικα για χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annou , και σε μένα το ίδιο είπανε.....σχετικά με το αίμα. Σχετικά με το φαγητό, προσπαθώ να κρατήσω χαρακτήρα....αλλά, όλοι φέρνουν τάπερ!!!! Η αδερφή μου σήμερα μου έφερε γεμιστά, για αύριο μου υποσχέθηκε παστίτσιο, η πεθερά φακή!!!!!

.....το θέμα είναι να μείνουμε εγκυούλες , όχι να πάρουμε 5 κιλά σε 10 μέρες.......... ;;);;);;);;)

Κορίτσια, σας είχα πει πως πήρα βιβλία ιταλικών για αυτές τις μέρες....τζίφος...δεν μπορώ να συγκεντρωθώ επίσης..............

tha_gino_manoula θα την κοκκινήσουμε την λίστα !!!!!!....έχε πίστη........ :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ....ΚΑΙ ΤΙ ΒΛΕΠΩ??\

ΚΛΩΣΑΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ???

ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ....ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΤΕ ΤΙΣ ΑΓΩΝΙΕΣ ΣΑΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ...ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ...

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

ΑΝΤΕ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑΑΑΑ

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,

Εγώ ακόμη αργώ... Είμαι με τα cyclacur, έχω άλλες 4 μέρες κ μετά... περίοδος, όπου φαίνεται από τώρα ότι θα ... καλοπεράσω!!!! Μετά θα πρέπει να ξαναδώ την προλακτίνη, να ξανακάνω διαγνωστική υστ/ση, ώστε αν όλα, πρώτα ο Θεός, είναι καλά, να ξεκινήσω κατά τον Μάρτη-Απρίλη...

Αλλά μετά από όλα όσα έχω περάσει (5 εξωσωματικές, 1 εγκυμοσύνη που παλλινδρόμισε, 1 απόξεση, 2 σαλ/φίες, 3 υστ/σεις .... θρομβοφιλία, ανοσοποιητικό, ΝΚ), τα βλέπω όλα λίγο πιο "επίπεδα" (ψυχοπροφυλακτικά ίσως...), χωρίς να έχω χάσει το κουράγιο μου κ τις ελπίδες μου. Πιστεύω πια ότι είμαι κοντά... Ο Θεός μόνο το ξέρει!

Να ξέρετε ότι σας διαβάζω ανελλιπώς κ με συγκινεί ιδιαιτέρως το ενδιαφέρον και η υποστήριξή σας!

Είμαι εδώ & Σας αγαπώ!

Στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια κ την ευχή μου για ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ στις κλωσσούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι (έχεις το αγαπημένο μου όνομα!!!!) πόσα έχει περάσει κουκλίτσα μου...

Εύχομαι ο Θεός να μην αργήσει να σας στείλει παιδάκι και να γεμίσει την ζωή και το σπιτάκι σας ευτυχία...

Να έχεις πίστη και δύναμη και πολύ σύντομα θα τα καταφέρετε!!!! ;)

Λαγονησάκι μου σε φιλώ γλυκά!!!! Μας έλειψες!!!!

Εμείς σήμερα σουπίτσα κι αύριο έχει ο Θεός!!!! Καμιά μαμά ή καμιά πεθερά θα φροντίσουν!!! Αν και για να είμαι ειλικρινής δεν προτιμώ καθόλου της πεθεράς ούτε θέλω την βοήθειά της για τους ευννόητους λόγους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα :) Εμεις πριν λίγο γυρίσαμε σπίτι.Αργήσαμε πολύ.Καθυστέρησα και να μπω οποτε μεχρι να φύγουμε απο το κέντρο πήγε κάπου 3 και...Όλα καλα βρε κορίτσια φοφήθηκα πολύ με τη νάρκωση αλλά δεν ήταν τίποτα τελικά.Και για να είμαι ειλικρινής παρόλο που έκανα και την υστεροσκόπηση δεν πονάω ιδιαίτερα.Μου είπαν οτι έστειλαν το δείγμα για βιοψία.Άργησα πολύ να φύγω γιατί δεν ανέβαινε η πίεση μου και μετά που φύγαμε πήγαμε λίγο να κάτσουμε κάπου να φάω λίγο.

5 ωάρια μου πήραν τελικα :D Αύριο θα με πάρουν τηλ να μου πουν νέα.Μακάρι να τα πάνε όλα καλά!! :!: Απο βδομάδα θα μιλήσω πάλι με τον γιατρό για να δούμε τι θα κάνουμε εφόσον θα μπούνε στην κατάψυξη τα εμβρυάκια μας.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανουν οι αγαπημενες μου?

Τι βλεπουν τα ματακια μου :-B ?Κλωσανε τα αυγουλακια τους! :D

Ενα μεγαλο φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

απο εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λιακι καλο κουραγιο και να τελειωσει γρηγορα η ταλαιπωρια αυτη.Μαλλον θα βιαζεται να βγει το μωρακι...

Υπομονη γλυκια μου λιγο εμεινε.

dancer να ειναι τυχερα και τα 5!Καλα αποτελεσματα αυριο!!!!!!Θα περιμενουμε νεα σου...

Εγω γλυκες μου ειμαι ακομα με αντιβιωση, φαινεται οτι ηταν παλιοιωση αυτη και με ταλαιπωρεισε 10 μερες ως τωρα :(

Αυριο θα παμε στο γιατρο , θελω να δω οτι το μωρακι ειναι καλα για να ηρεμισω.

Οσο αφορα τον υδραργυρο, πρεπει αρχικα να τον μαζεψεις με χαρτι η' κολλες χαρτιου να τις κανεις σαν φαρασι για να τα μαζεψεις και μετα να ριξεις αφρο π.χ. ξυρισματος για να εγκλωβισεις και τα πολυ μικρα μπιλακια που δεν μαζευονται ευκολα και να τα πεταξεις αμεσως στα σκουπιδια και τα σκουπιδια μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Σας παρακολουθώ σχεδόν καθημερινά και διαβάζω όλα τα νέα σας!!! Εμείς δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα αφού δεν νομίζω ότι έχω συνέλθει ακόμα από το θάνατο της μητέρας μου... :(

Καταλαβαίνω πολύ καλά την αγωνία και το άγχος που έχετε όσες 'κλωσσάτε' και το γεγονός ότι ψάχνετε να βρείτε συμπτώματα...λίγο-πολύ όλες το έχουμε ζήσει αυτό το στάδιο.

Να σας πω μόνο για τη φίλη μου που εμβρυομεταφέρθηκε προς τα τέλη Ιανουαρίου, έχει κάνει ήδη τη β-χοριακή μέσα στο Φεβρουάριο και είναι θετική (και η δεύτερη!!! :D ). Η κοπέλα δεν έχει κανένα ΑΠΟΛΥΤΩΣ σύμπτωμα...ούτε πρήξιμο, ούτε πόνους, ούτε είχε τις ροζ σταγόνες, ΤΙΠΟΤΑ ακόμη και τώρα!

Χαλαρώστε λοιπόν όσο μπορείτε, δώστε χρόνο στα αυγουλάκια σας και ίσως τελικά να είναι όντως ο Φεβρουάριος μήνας μαγικός για όλες σας!!!

Με τις καλύτερες ευχές μου για πολλές θετικές β-χοριακές %%-:x%%-:x%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

babelicious, λυπάμαι πολύ για την μητέρα σου.........Σου εύχομαι γρήγορα να μπορέσεις να μαζέψεις τα κομμάτια σου και να ξεκινήσεις..... :huh::huh::huh:

...οι λίστες πρέπει να αυξάνονται....

Lil, πραγματικά ταλαιπωρήθηκες, αλλά η αυριανή μέρα θα σε αποζημιώσει...θα το δεις...περιμένουμε περιγραφή!!!

littledancer , 5 αυγά! Σούπερ! Γιατί κάνεις κατευθείαν την κατάψυξη;;;;; :-?:-?:-?

Μαρίνα, καλή ΝΕΑ αρχή!!!!!.... :-bd:-bd

melipikto.......καταλαβαίνω ακριβώς τι εννοείς.......... @};-@};-@};-@};-

Diaz...που είσαι....πες μας τα νέα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Babelicius λυπάμαι πολύ για την μητέρα σου κορίτσι μου... Ότι και να πω ξέρω πόσο λίγο είναι...

Εύχομαι πολύ σύντομα ένα μωράκι να δώσει ξανά χρώμα και ελπίδα στην ζωή σας...

Λιλάκι μου περαστικά σου και πάλι γλυκιά μου!!! Πολυπ σε ταλαιπώρησε αυτή η παλιοίωση... Μην ανησυχείς οπμως το μωράκι θα είναι μια χαρά!!!! Ίσως σας δειξει και το φύλο του!!!!!

Λιτλ ντάνσερ καλή επιτυχία στα εμβρυάκια σας και καλά αποτελέσματα στην ιστολογική σου!!! Οπλα θα πάνε μια χαρά!!!

Φιλάκια πολλά κοριτσάκια μου ομορφα!!! Μόλις γύρισε ο άντρας μου, νωριτερα ευτυχώς, φάγαμε και λέω πάω να ξαπλώσω να κλωσσίσω τα αυγουλάκια μας! Και μου λέει μήπως παραείσαι υπερβολική;;;; Λέω εγώ υπερβολική;;;;; Μέχρι την Παρασκευή ξάπλα θα είμαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....ε, όχι και υπερβολική....!!!!!! :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!: ................. πες του πως υπάρχουν και χειρότερα......χι!χι!!!!!.....μάλλον , μη του το πεις...αυτά μεταξύ μας!!!!!!!

Καλές ξάπλες ;););););););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω γλυκουλες μου!

Μελι μου προσεχουμε για να εχουμε, ετσι ειναι!

Μεσα απο την καρδουλα μου σας ευχομαι θετικοτατες χοριακες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους βρήκα ευκαιρία κι εγώ να διαβάσω τα νέα σας και να γράχω τα δικά μου! Ελπίζω να σας θυμηθώ όλες!

Κοριτσάκια πως πάει το κλω κλω κλω; Tha gino manoula, Ανζι, Αννού, Βάνγκο, γιουλάκι και Μελίπικτο μετράτε ήδη αντίστροφα! Μην αγχώνεστε για τίποτα. Να σκέφτεστε τα σποράκια σας και μόνο αυτά! Τίποτα δεν είναι υπερβολή μετά από τραβάμε! Οι δουλειές ας περιμένουν. Ο σκοπος είναι ΙΕΡΟΣ!!! 5+1 χια να αρχίσει ο χορός των θετικών χοριακών! :ympray:

Μελίπικτό μου όνειρα μπορούμε να κάνουμε και κανείς δεν θα μας σταματήσει! Και όταν έρθει το μωράκι μας θα τα πραγματοποιήσουμε και θα κάνουμε ακόμα περισσότερα όνειρα!

littledancer χαίρομαι που πήγαν όλα καλά! 5 τέλεια αυγουλάκια! Σούπερ! Και με την υστεροσκόπηση όλα καλά ε; Περιμένουμε ευχάριστα νέα σου αύριο!

Babelicius ειλικρινά λυπάμαι για την απώλειά σου. Είναι δύσκολο αυτό που περνάς και τη μανούλα μας η αλήθεια είναι ότι δεν την ξεχνάμε ποτέ. Να σκέφτεσαι όμως ότι θα σε προσέχει από εκεί που είναι! :YMHUG:

Αγγέλα, cuando, twiggy, maria σας ευχαριστώ που θα μας θυμάστε και μας εμψυχώνετε! Φιλιά στις κοιλίτσες! Αγγέλα εσείς σήμερα πήγατε για υπέρηχο; Καλά θυμάμαι;

Λία πως είσαι; Καλύτερα; Ηρέμησε το αντράκι;

Λιλ μου περαστικούλια σου. Σε ταλαπώρησε αυτή η ίωση, αλλά θα δεις το μωράκι σας θα είναι μια χαρά.

Τα δικά μου τώρα! Σήμερα μίλησα με τον εμβρυολόγο και από τα 10 αυγουλάκια έχουμε 7 εμβρυάκια γιατί τα 3 αυγουλάκια ήταν ανώριμα και δεν γονιμοποιήθηκαν. Αύριο το πρωί πάμε για την εμβρυομεταφορά. Κορίτσια ανυπομονώ απίστευτα! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να έρθουν τα μωράκια μας! Μακάρι Παναγίτσα μου! :ympray::ympray::ympray:

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diazaki τελεια γλυκουλα, ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε λιγους μηνες να εχεις και εσυ το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...