Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 Νο 18!Μαζί τα ΦΑΓΑΜΕ!!!!


Recommended Posts

δεν γραψατε πολλα ειδα εμεις καλα δοξα το θεο απο θεμα υγειας ειμαστε καλα...με τη μικρη ακομα να λυσουμε το θεμα υπνου τρελλο ξενυχτι πηρα το βιβλιο κοιμισου παιδι μου μπας κ δουμε ασπρη μερα για την ακριβεια ενα σωστο υπνο...τωρα ειμαι στη φαση του διαβασνματος...η μικρη μου σε λιγες μερες γινεται 9 μηνων σηκωνετεια ορθια ανα την κραταω τα χερακια γυρναμε ολο το σπιτι...για το φαγητο παμε καλα κα την δινω να δοκιμαζει τα παντα ξερει κ μασαει κ την χαιρομαι ο γιος μου σε αυτη την ηλικια δεν υπηρχε περιπτωση να φαει ψωμι μπισκοτο κ πολλα αλλα...αυτα τρεχω με τις δουλειες του σπιτιου μπας κ τελειωσω τη ρημαδογενικη στο σπιτι...αλλα την τελειωνω με 2 παιδια δυσκολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 600
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα αγαπημενες μου μανουλες!!Χαθηκα παλι,αυτη τη φορα για τα καλα...Τι κανετε?Περαστικα σε ολα τα μωρακια που ειναι αρρωστα.Κ εμεις απο ιωσεις καλα πηγαμε....παλι κολλησαμε,ημασταν με 39 πυρετο,συναχι,ωτιτιδες,αντιβιωσεις,τωρα αρχισαμε να συνερχομαστε.Τα εχω κυριολεκτικα παιξει,εξαντληθηκα.Σημερα εχουμε κ εμβολια παλι,ελπιζω να μη τους φερει ανησυχια γιατι δεν αντεχω αλλο. Το εχω πει πολλες φορες βεβαια κ δεν θελω να επαναλαμβανομαι αλλα να μεγαλωνεις 2 μωρα ειναι εξαιρετικα δυσκολο.

Ιφιγενεια το πηρα κι εγω αυτο το βιβλιο.το εφαρμοσα ακριβως στην πραξη κ σωθηκα!!

ωχ,ακουω κλαμματα,ξυπνησαν.Ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα,σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!!!!!Τι κανετε κουκλες μανουλες??Εμεις μια χαρα μεγαλωνουμε ζωηρευουμε σηλωθηκαμε στο παρκο κ λεμε κ μαμα!!!!Οχι συχνα βεβαια οπως τα αλλα αλλα το ειπαμε!!!

Προετοιμαζομαστε με τα της βαφτισης..κατα τ αλλα ολα καλα..

Νικολ μου πολυ σε κεφτομαι βρε κοριτσακι αντε να καοκαιριασεινα ηρεμησετε..οπως κ η Σοφιτσα μας!!!

Με τις υπολοιπε ςτα λεμα καθημερινα!!

Ιφι γιατι δεν ερχεσαι κ συ στην ομαδα μας???

Φιλακιααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανηλθα!Κατερινακι ετοιμαζεστε για βαφτιση?Ποτε?Αντε με το καλο γλυκεια μου!Κι εμεις μια απο τα ιδια,λεμε μαμα αλλα αραια κ που...η μικρη μου στεκεται αρκετα ορθια αλλα σπανια σηκωνεται μονη της.Η Κλειω μου παλι,χαλαραααααα...Ολα τα κανει με αργους ρυθμους αυτο το παιδι!Πηρε φαινεται απο τον πατερα της που δεν αγχωνεται για τιποτα :lol::lol::lol::lol:

Μη με ξεχασεις με την ομαδα,προσθεσε με οποτε θυμηθεις γιατι ημουν σε πολλες ομαδες στο φατσοβιβλιο κ εκει που διεγραφα μερικες,σβηστηκα απο ολες τελικα :?:? Κ τωρα σας ψαχνω αλλα δεν σας βρισκω,δεν ξερω γιατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια σου πολλα Σοφακι!!!!Να σε χαιρονται οι δικοι σου!

Ααααααχ!Περασμενα μεγαλεια!!!Ερημο το ποστακι μας......

Ειναι καμια εδωωωωωωωωωωωωω;;;;;;;;;;;;;Εεεδωωω,εεδωωω,εεδωωω.....

:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα γλυκες μου μανουλες!Να χαιρεστε τα ζουζουνια σας,την οικογενεια σας κ οσους αγαπατε!Υγεια κ ευτυχια!

Τονια μου σε ευχαριστω πολυ (αν κ καθυστερημενα) για τις ευχες!Ποσο δικιο εχεις...ερημωσε εντελως το ποστακι μας :(:(:( Αλλα ο ελευθερος χρονος ειναι πολυτελεια πια...

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα!Χριστος Ανεστη!Ειναι κανεις εδω;;;;;; :lol:

Σοφια προσπαθησα να σε βαλω στο γκρουπ του φ/β αλλα δεν με αφηνει γιατι λεει πως σου εχει σταλει αιτημα και δεν το εχεις αποδεχτει. :roll: Για ριξε μια ματια στα αιτηματα σου;

Ιφιγενεια τι κανεις;Ακομα παιδευεστε με τον υπνο;Εχεις φ/β;Εχουμε κανει εκει ομαδουλα και ειναι πιο ευκολο και πιο αμεσο,γι'αυτο χαθηκαμε απο εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

κοριτσακια μου τρεχω σα τη τρελή για τη γαμοβάπτιση κ δεν μπαίνω...μπήκα να χαρίσω κατι φαρμακα και να σας στέιλω φιλια απο εμενα κ τον μπέμπη.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...

Γειά σας κουκλες!!! τι κάνετε????

Σημερα εχουν τα πρωτα τους γενέθλια τα κοριτσακια της Σοφίας μας!!! Να σας ζησουν Σοφία μου να ειναι πάντα γερες κ ευτυχισμένες!!!!!!!!! Σας φιλώ κ τις 3 κ σας στελνω την αγαπη μου! ( θα εστελνα μνμ στο κιν αλλα ο Κερεμ μου το χαλασε κ δεν μπορω!)

από DIOSA » 03 Ιουν 2011, 15:21

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Δεν μπήκα απο το πρωί γιατί είπα να κάνω λίγες δουλίτσες και δεν έχω διαβάσει τα νέα σας!!

Έχω όμως ΤΕΛΕΙΑ νέα!!!!!

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΣΟΦΙΑ ΜΑΣ!!!! Στις 10:00 την μία ζουζούνα και στις 10:02 την άλλη!!!! Λέει ότι όλα πήγαν τέλεια!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!!! ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!! ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!

αυτα ειχα γραψει πριν ενα χρονο....πόσο γρηγορα περναει ο καιρός....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα που εισαι Γιελιζακι σε χασαμεεε εδω και εγωωω..εχω πεθανει και απο την κουραση δεν μπορω να κοιμηθωωω και για να μην ξεχνιομαστεεε δωστε ψηφο στο Μιλακι γιανα παρει το δωρακιιι ναιιι πατηστε το λινκ

http://www.vulli.fr/concours-plus-beau- ... 22〈=fr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Αααααααα καλορίζικοι Ευάκι!!!!!!

Εμείς τώρα τους βγάζουμε και τους 4 μαζί!!!!!

Πολύύύύύύ μαρτύριο..... απαπααααααααααα.....

Αποθηλάσατε??????? Φυσικά?????? Μπράβοοοοοο!!!!!!!!!

Νικολίνα φιλιά στο μούτρο σου!!!!!

Καλημέρεεεεεεεεςςςςς

Σε όόόόόλες..... καλημέρεεεεεςςςςςςς

post-14188-1387393971346_thumb.jpg

post-14188-13873939713602_thumb.jpg

post-14188-13873939713733_thumb.jpg

post-14188-13873939713862_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλύτερα ο Αχιλλάκος μου Εύη φχαριστώ που ρωτάς!!!!!!

Μου φαίνεται πέρασε η μπόρα!!!!!

Απ' το Σάββατο είναι μες στην τρελή χαρά κι άρχισε να τρώει & να κοιμάται normal πάλι!!!!!

Για να δούμε.....

Και με τον φυσικοθεραπευτή έχει εξοικειωθεί πια..... όλο γλύκες του έκανε σήμερα!!!!!

Ααααα.... κι ανοίγουμε και συρτάρια πλέον!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Ποστάκι υπό διάλυση!!!!!!

Κρίμααααα..... τόόόόσα ζήσαμε όλες μαζί.....

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Προφανώς εγώ φταίω κοριτσάκια..... δεν ξαναγράφω.....

Σάμπως γράφει και καμμιά???? 1-2 φορές η Εύη και η Νικόλ και τέλος....

Να είσαστε όλες καλά.....

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Πιπίτσα μου φιλια στον Αχιλλέα σου, καλέ που χρόνος πλέον με τα μωρά...........και εγω εδω μπαίνω πιο πολύ για να μαθαίνω τα νέα μιας φίλης μου που εχει ταλαιπωρηθεί πολύ............μη μασας δεν έχει να κάνει με κανένα.........ζούλα το μικρούλη σου μια απο εμένα. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...