Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΕ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟΣ ΜΑΣ!!!!ΣΤΑΜΥΜΑΜΥ!!


Recommended Posts

'' ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕΣ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΑΣ''

ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΤΑ 1 ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΕΙΔΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ ΤΗΣ!

ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 17-12-2011 ΜΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ,Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ Κ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΛΕΣ Κ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ!!!!!!!!

ΕΚΑΝΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΜΕ ΦΙΛΗΣΕ ΓΛΥΚΑ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝΤΕ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΕΝΤΑΞΕΙ???

ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΑΚΙ ΗΡΘΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!!

ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΣΤΟΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΕΤΣΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑΚΙΑ!!!

ΤΣΑ Κ ΒΓΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΕΚΛΑΨΕ ΑΜΕΣΩΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ Κ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ!!ΔΑΚΡΥΑ ΧΑΡΑΣ ΕΤΡΕΨΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!!!ΗΤΑΝ Η ΑΓΩΝΙΑ Κ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ,ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΔΑ ΞΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!

ΜΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΩΡΟ!!ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ!!!!ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ Κ ΤΑ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΤΕΛΙΩΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!!ΜΕ ΦΙΛΗΣΕ Κ ΜΕΤΑ ΦΙΛΗΣΕ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ!!!ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ!!ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΡΩΤΟ ΚΟΙΤΑΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥΣ Κ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ!!!

ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑΣΑΝ Κ ΒΓΗΚΑ Κ ΕΙΔΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΠΟ ΕΞΩ!!ΕΙΔΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΛΑ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!

''ΜΑΝΟΥΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ''

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΩ!!!!

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ Κ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ!!

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΕΚΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ !!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΕΣ Κ ΤΗΣ ΧΑΡΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΗΣ!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΧΑΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΓΛΥΚΕΙΑ ΑΝΑΜΟΝΗ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει το αγορακι σου!!!!!!!!!!! ;)να ειναι παντα υγιης κι ευτυχισμενος!!!!!!!

συγκινηθηκα πολυ με την ιστορια σου!!!!!!!!!!!ελπιζω κι εγω η μικρουλα μου να χαρει τοσο οσο η δικια σου με τον ερχομο της αδερφουλας της!!!!!!!!!!!!!! ;)

καλη λοχεια και να φιλησεις γλυκα και τα δυο σου παιδακια!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ομορφη ιστορια και συγκινητικη!!! Θυμηθηκα και εγω την δευτερη μου γεννα αλλα εμενα δεν αφησανε τον γιο μου να ερχετε στο νοσοκομειο.

Να σου ζησουνα τα παιδακια. Να τα δεις οπως ποθεις!!! Παντα με υγεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗ ΖΩΗ!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ! ΑΧ ΠΟΣΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΖΗΣΩ!!!!!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει και καλα θρεμματα!!!Τετοιες εμπειριες τοσο γλυκες δεν τις ξεχνας με τιποτα!!!!!!!Καλη λοχεια κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει και να χαιρεσαι και τα δύο σου αγγελούδια.

Πραγματικά δε νομιζω να υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία απο τη στιγμή που αντικρίζεις τα παιδάκια σου για πρώτη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπη μου γλυκια εσυ.... τι ομορφα που ηταν .... καλα η κορακλα σου απιστευτη , το καλο μου

να σας ζησει ο παιδαρος γερος κ καλοτυχος να ειναι παντα κ εσεις τοσο ευτυχισμενοι να χαιρεστε τα παιδακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κοπέλα μου ο μπουμπούκος σου!!!!!!!

Τί υπέροχα λογάκια η κοράκλα σου!!!!!!!

Να τα χαίρεσαι και τα δυό!!!!!!!

Καλή λοχεία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταμουλα μου να σας ζησει κοριτσαρα μου!!!! :x:x

Να ειναι γερός και παντα ευτυχισμενος!!!!

Και εσυ καλη λοχεια να εχεις!!!

Πολλα πολλα φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια κρατιεμαι να μην κλαιω ολη την ωρα και τωρα να ...εχω απεναντι και τον δικο μου φατσα 16 ημερων και ειναι πολυ φρεσκες οι εικονες της στιγμης εκεινης...να σου ζησει και να εχει παντα υγεια το μπουμπουκακι σου και σε εσας κοριτσια...ειναι τοσο γλυκα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...