Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ


Recommended Posts

Γεια σας,ειμαι πολυ χαρουμενη που ανακαλυψα αυτην την σελιδα απο οταν ειμουνα εγκυος ακομα γιατι με ενημερωνει και με βοηθαει αρκετα πολυ.Εχω ενα μπεμπη 2,5 μηνων...οταν ηρθαμε στο σπιτι ετρωγε απο 60....80....100...120...με 130 πριν 3-4 βδομαδες,εφτανε και τα 160..175...γενικα ετρωγε 800 με 900 ml το 24ωρω...τωρα ομως εχει κανα 5-6 ημερες τρωει 600-650 και αυτα με λιγο ζορισμα:( :( τωρα απο χτες το μεσημερι τρωει 60γρ...και εχω τρελαθει,βεβαια ειναι κεφατος..γελαει...αλλα...!χτες τον πηγα και στην παιδιατρο..γιατι ρουθουνιζε λιγο η μυτουλα αλλα δεν εχει και πολυ....(καταλαβαινετε!!!να μην το γραψω:blush: )δεν εχει τιποτα λεει,ουτε αρρωστος ουτε τιποτα αλλα ουτε αυτη μπορουσε να μου βρει να μου πει κατι να με ανακουφισει.....μηπως ξερει καμοια σας βρε κοριτσια να μου πειτε τι συμβαινει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna καλημερα! Απο προσωπικη εμπειρια θα σου πω οτι τα μωρακια κατα καιρους περνανε κρισεις με το γαλα. Το καθενα για δικους στο λογους. Εμενα υπηρχαν περίοδοι που το βαριόταν και περιοδοι που επινε παραπανω . Επειδη ομως καθε περιπτωση ειναι ξεχωριστη καλο ειναι να ρωτησεις τον παιδιατρο. Αυτα απο εμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna καλημερα! Απο προσωπικη εμπειρια θα σου πω οτι τα μωρακια κατα καιρους περνανε κρισεις με το γαλα. Το καθενα για δικους στο λογους. Εμενα υπηρχαν περίοδοι που το βαριόταν και περιοδοι που επινε παραπανω . Επειδη ομως καθε περιπτωση ειναι ξεχωριστη καλο ειναι να ρωτησεις τον παιδιατρο. Αυτα απο εμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...