Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

geia και απο μας..αντε να δουμε ελενη..θα βρεθουμε αυριο τελικα;;;το πολυ πολυ να μαζευρτυομε σε μενα κανα 2-3 μουλικα...

θα σε παρω τηλ!!

πηγαμε στη θεια στο τυμπακι σημερα..ακους βαγκ;;

καλα περασαμε..ειχε ηλιο..

η μαρθα καλη ητανε..

αντε ρε τζουλ..τελευταιο επεισοδιο..ξεκιναω δουλεια και δεν εχω κανει τιποτα σε ντεκουπαζ!!!χααχαχ

αληθεια..

πρεπει να ξεκινησω..φτανουν οι σειρες..εκανα πιτσα..τελεια η χθεσινη πορτοκαλοπιτα..ηρθαν και για λιγο κανα 2 συναδερφοι απο εδω!!

ξεσαλωσε η μικρη!!

νανα διδιυμα,ε;;;απαπαπαπαπα!!χαχααχα..χαρα στο κουραγιο σου..και ναι..ασε τα ταξιδια..

φροσω τι κανετε;;πως πατε;;

ζζζζζ θελα να σε ρωτησω κατι ..σου στελων πμ!

στο γραφω για να το κοιταξεθις..μπραβο που μετακομιζεται χαρα..και αισιχζτιρ η ιδιοκτητρια..μη την στειλω και αλλου σαββατιατικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koριτσακια καλησπερα!!!σας ειχα γραψει χτες στην σελ 78 νομιζω (πραγματικα δεν σας προλαβαινω!!)

νανουκα μου συγχαρητηρια!!!διπλη χαρα ε??και αγχος ομως απ οτι βλεπω!! κοριτσακι μου φροντισε να χαλαρωσεις για να κανεις τα πραγματα πιο ευκολα.δοξα το θεο εισαι μια ευτηχης μανουλα και δεν εχεις να φοβασαι για τιποτα!!θεου θελωντος θα εισαι μια 3σευτηχισμενη μανουλα!!!βοηθησε το και εσυ ομως!ξεκουραση και θετικη σκεψη κ ενεργεια ε???αντε κοριτσακι μου με το καλο!!!

καλυψω που εισαι????τι κανει η ζουζουνα σου??εμεις εδω απ οτι μαθαινω απο τον αντρα μ που βλεπει τον μικρο πιο συχνα, με τα πεθερικα μου που τον κρατανε,δεν βγαζει ακρη ουτε εκεινος !!οποτε καταλαβες.,,,,

χτες σας ελεγα για την σειρα αλκατραζ που ειναι καλη, τωρα εμαθα για το touch με κιφερ σαδερλαντ (πεθαινω!!)...χρονο να βρω μονο μενει!!!

στην δουλεια πολλα ζορια....πολλες ωρες εκει...φεραν 2 ατομα νεα οποτε εκει που ελεγα μηπως με κρατησουν τα πραγματα δυσκολεψαν γιατι εχω να συναγωνιστω αλλους 2 για την ανανεωση συμβαση....

ζζζζζζζζ ισιωσες ή ακομα αρρωστουλα?? ασε μην στειλεις μωρε τιποτα ακομα γιατι βλεπω δυσκολα τα πραγματα.....

σας φιλωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν κοιμοταν με τιποτα ο Στελιος 65 λεπτα και με κλαμα στο τελος για να κοιμηθει :x

μιλαμε εχει γινει πολυ θηριο :x

και δεν κοιμαται και μονος του

ενι γουει

οχι Μαρακι μην πληγωνεσαι

ειδα δημοσιευση της εγκυου και δινω προτεραιοτητα να μη τη στεναχωρησω :)

και συνεχιζω

καλα λεω απο δω και περα να μην τους ξαναπαρουμε μαζι μας

ο Στελιος εαν κανεις και του αφησεις λιγο το χερι εξαφανιζεται και γελαει

ο Νικος βαριεται και σερνεται κατω μετα απο 5-20 λεπτα

εαν θελουν κατι κλαινε και φωναζουν

καλα στην καφετερια μην πω τι γινεται

μας κοιταει ολος ο κοσμος

δεν καθονται σε καρεκλα με καμια δυναμη -ουτε με παιχνιδια ουτε με τιποτα :twisted:

αυτο γινεται τοσο εντονα 2η βδομαδα τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.tvcrafts.gr/video/60

σωσω κοιτα τι βρηκα

καλα μπορει να το ξερεις

αλλα μου αρεσε πολυκαι μου φαινεται θα σε βοηθησει

μην με ρωτησεις σε τι; :lol:

αχ καλα κανεται και μαζευεστε!!!

μακαρι ευτυχισμενη να σε κρατησουν

εαν φυσικα το θες

αλλιως αποζημιωση και ταμειο ε;

εγω εχω πονακια λες και θα αδιαθετησω και νευρα στι φουλ μιλαμε και ειναι την αλλη εβδομαδα

εαν κυλησει ολη η εβδομαδα ετσι χεσε μεσα θα δολοφονισω κανεναν :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ κ εγω μια απο τα ιδια με τα πονακια....μεσα στο κρυο κι ολας...ομορφια!!

δυστηχως ταμειο δεν μπορω να μπω.χρειαζεται 7 μηνη συμβαση για να μπω οαεδ κ εγω εχω 5μηνη...ασε δεν ξερω τι θα γινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες του μαλαια εαν τελικα δεν σε θελει να σου κανει εικονικη προσληψη με δικα σου τα ενσημα για να μπεις οαεδ

ολοι οι κεραταδες τα ιδια κανουν ρε γμτ μου

και καλα σε ηξερε κιολας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχιν να σου πω οτι α. ειναι γυναικα, β. ειναι στον χωρο της εκπαιδευσης, γ. το εχω προτινει απο την αρχη και ειπε οχι δ. με ξερει πολυ καλα αφου δουλευα εχει πριν την εγκυμοσυνη και μαλιστα οταν δηλωσα οτι ειμαι εγκυος με απειλησε με απολυση!!! οποτε ναι ...ειναι μαλαιαςςςςςς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: xαρα με πάς γιατι δεν με εχεις γνωρισει ακόμα !!! :lol::lol::lol: είμαι λίγο του να τα ''χωνω'' με την καλή έννοια ! και ενοείται δεκτο και το αντιστροφο ! ;)

και τι να σου κάνει η νοικάρα ? σιγα μη σου κλάσει 1 μαντρα πάρκιν :lol::lol::lol:

ρε Ελενη σκ μπας την ενοχλεί τιποτα την μικρή ? μηπως εχει καμια δυσανεξία και κάνει εμετους ???

Μαρκερ ρε και εμενα ξεκινησε ''νερα'' με τον υπνο ! δεν κοιμαται μονος του κ δεν του χω εμπιστοσυνη που σκαρφαλωνει παντου , οποτε... κομματια η μέση μου η δολια... :mrgreen:

ρε κοριτσια οι αντρες σας ποσες φορες την μερα τρωνε ??? εμενα τρωει μια φορα στις 16.00 περιπου , μια στις 23.00 και στην 1.00 ξαναπεινάει :o:o:o , εμ ρε φίλε δεν το ξερα να χα 1 μανικά να αυτοταίζεσαι !!! , δηλ σε καζανι πρέπει να μαγειρευω για να χω και φαι την επόμενη ??? Τσαταλια τα νέυρα μου :mrgreen::mrgreen:

μαρακι99 κρασακι κοκκινο ? εγώ απο τοτε με τις ημικρανιες το καταργησα , εχω να πιω πανω απο 10ετια (κοκκινο) ... αντι8ετα απο ασπρο και απο ουισκακι johny τον Βοσπορο πίνω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

μαράκι, η Δράμα έχει τα καλύτερα οινοποιεία!!!

αλλά, είναι και ακριβά κρασιά.

θα μου περάσει το άγχος... πού θα πάει...

έρχεται στο μυαλό μου η εικόνα τους και χαλαρώνω...

2 φασολάκια ενωμένα με μία γραμμή...

κάποια στιγμή θα τη σκανάρω και θα σας τη δείξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

σημερα γενικα ψιλονορμαλ ο υπνος

μια φορα ο νικοςς σηκωθηκε

Τζουλ

εγω δεν αντεχω πραγματικα

με πιανουν τα νευρα μου ρε συ - μιλαμε πανω απο 1 ωρα

εαν τους βαλω για υπνο το μεσημερι - με το ζορι που λεμε - κοιμουνται περιπου 1,5-2 ωρες και μετα το βραδυ δεν κοιμουνται εμ τιποτα - παει 11 ηωρα

εαν δεν κοιμηθουν γινεται χαμος κυριου -τσακωνονται χτυπιουνται δεν ξερουν τι θελουν και ειναι ολο το απογευμα μεσα στην γκρινια

δεν ξερω τι συμφερει πραγματικα

μια μερα τους ξυπνησα στη 1 ωρα και κλαιγανε απο τα νευρα τους που δεν χωρτασαν υπνο 45 λεπτα

αντε να στρωσει και ο υπνος σιγα σιγα

τι στην εκπαιδευση ακριβως ευτυχισμενη

καλα αυτοι που δεν αποδεχονται την εικονικη ειναι τελειως ηλιθιοι

τι οφελος εχεις ρε κυρια;

νανουκα περινουμεεεε!!!

εχω πολυ αγωνια να τα δω

πραγματικα εχω θυμηθει τα δικα μου -ποσο χαρουμενη ημουν <<ΤΟΤΕ>> :lol:

και πρεπει να σου πω οτι θα με πειτε μαζοχα αλλα ψιλοζηλευω

θελωωω και εγωωω μωρουλιδαααα

και ας ειναι παλι 2

την υγεια τους να εχουν και ολα γινονται :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΣ...ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ....ΕΜΕΤΟ ΜΕ ΜΥΞΑ.. ΠΗΡΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΑΠΟ ΜΥΞΑ..ΕΤΣΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΛΕΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ....

ΤΖΟΥΛΙΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΙΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 3 ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ... (ΑΤΙΜΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟΤΗΤΑ)

ΚΟΙΤΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 4 ΤΟ ΜΗΝΑ..ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ... Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΙΣΙΜΟ..ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΑΓΩΓΗ ΑΛΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΟΨΑ... ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΗΝ ΜΑΛΩΣΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΦΑΕΙ ΟΠΟΤΕ..... :evil:

ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΥΠΝΟ:

ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΚΟΨΑΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ. (9 ΜΗΝΩΝ)...

ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΠΟ 9:30 ΜΕΧΡΙ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ..

ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ....

ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΠΑΙΔΙ... ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΙ ΕΜΕΤΟΙ.

ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ.. ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΡΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ...ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΩΘΕΙ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απο μας...μαρκερ ευχαριστω για το λινκ..

αλινα οντως μαλακια αυτο με τον οαεδ!!

ειπα τον ιδιοκτητη για μειωση ενοικιου και ειπε θα το συζητησουμε..

θα ερθει καποια στιγμη λεει απο εδω!!

αυτος σιγουρα θα μου μιλησει για 10-20 ευρω..

να φαει σκατα..

\τεσπα@

μαρκερ αληθεια ζηλευεις;;τι να πω!!

η τζουλ ειναι και γαμω τα ατομα..εγγυηση!!

τελειωσαμε τη σειρα και ξεκιναω ντεκουπαζ..

το αλατραζ τι υποθεση εχει;;και το τατσ εινα ισειρα και αυτη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοτοπουλο με πατατες σημερα , 3 μπουκιες εφαγε ! πατατα με το που την μυρισε ξυνισε ! :o

γεια σου ρε Σωσω με τα Ντεκαπαζ ! :lol::lol: , ακου εγγυηση ... ουτε πλυντηριο να ημουνα :lol:

α ετσι ελενη μου ? και μενα μικρος εκλαιγε μεχρι να κανει εμετο κ το κοψε ευτυχως :roll:

:roll: μαρκερ και αλλα μωρα ? :shock: είσαι για δέσιμο :mrgreen: η μάλλον μετα 8α είσαι :lol::lol::lol: λες να ξαναβρε8ουμε σε κανενα μαιευτηριο να γεννοβολάμε ??? =))=))=))

παναγία μου ...

τι σκατα 8α κανουμε και εμενα αμα δεν παει 11 δε κοιμαται , ακομα κ χτες που κοιμηθηκε μονο 1 ωρα το μεσημερι και ξυπνησε στις 16.00 παλι 11 κοιμη8ηκε... πω πωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα λες τζουλ;

μακαρι αυτη τη φορα να ζητησου

με ιδιο δωματειο ομως

εγω θα μπω στο ψαξιμο για γιατρο

θα παω για παπ τον επομενο μηνα και εαν μου αρχισει μλκ του τυπου δεν θα γεννησεις φυσιολογικα και τετοια θα τον φουνταρω

δε λεω να εχει λογικο επιχειρημα οκ - αλλα επειδη ειναι καλος χειριυργος δεν θα κοβει για ψιλου πηδημα

θελω να δω και τι επισκεψη θα παρει

η μαια μου ειπε οτι κανονικα ολοι πρεπει να παιρνουν 8,5 ε βαση του εοππυ

τελικα ειδες

μπορει να τα κανουμε νευρικα και περιργα εμεις αλλα ο ανθρωπος γεννιεται παιδι μου

και τα 3 τους να ειναι ετσι;

τυχαίο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι καλα ελενιτα που ειναι βολικη

οσο για την κληρονομικοτητα

τοσο πολυ ε;

ακου εκει γονιδιακο το θεμα.

σε γεννετιστη πήγατε;

σωσω εμενα μου αρεσε η τεχνικη της χαρτοπετσετας

φαινοταν ευυκολη

αλλα βαριεμαι

πηγα παπασωτηριου εχθες και εφαγα 2 ωρες εκει μεσα

ειδα ολα τα παιδικα βιβλια

μα τιποτα να μην μου αρεσει

και οτι χειροτενια ειχαν ηταν για μεγαλα παιδακια

τους πηρα χαρτοκολλα σε στικ και την κανανε κραγιον :?

εκει που ελγε αχ τι ωραια κολλαμε και παιζουμε

μετα μου σπασνε τα νευρα κολλησαν

δεν τα προλαβαινα

απαπα σε 2-3 χρονια και βλεπουμε

μονο το πουλι τους δεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egv tis εχω εξαφανισιε σχεδον ολα τα παιχνιδια αφου δε τα μαζευει..δε πολυ καταλαβαινει..αλλα φανταζομαι οταν θα μεινει χωρις παιχνιδια θα την ψιλιαστει..

κοκορας ζωμος με ρυζι...

και μπριζολα για τον αντρα!!!

τωρα μου λειεπει 1 αλλη κολα...

οποτε απο αυριο..

λες να το κανω επειτηδες και να τα καθυστερω ολα;;

παιδια πληττω!!

φτανει η αδεια..

ας ξεκινησω δουλεια..

βγηκε το νεο μισθολογιο..

εγω θα παιρνω 770!!!

με 1 παιδι!!

καλο,ε;;απο 1100!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γμσ τα σωσω

ρε πως θα ζησει ο κοσμος

ενας συναδελφος 2 παιδια δημοσιοι υπαλληλοι και οι 2 και τους κακοφαινεται πλεον

αναπολουν τις παλιες μερες

εγω εχω μια βδομ δουλεια και μετα εξεταστικη

ηδη βαριεμαι που θα καθομαι πολλες ωρες

ποτε αρχιζεις παλι;

εχω στομαχοπονο

και ιγμοριτιδα

ελεγα πως θα το βγαλω αναιμακτο το κρυωμα αυτο

αλλα που

αντιβωση ξεκινησα

η μυξα καταπρασινη - το ιγμοριο ποναει , το ματι ειναι βαρη και το αυτι βουλωμνεο :evil:

δεν εχει τιποτα η τβ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ωραία και σ´ανωτερα σωσωωωωω!!!

Δε μπορω να καταλαβω που τη πάνε τη δουλειά!!!!! Και ακομη πιο πολυ που τη παμε εμεις που δε κανουμε κατι!!! Τι να κανουμε θα μου πεις! :? δε ξερω.........

Ελένη ακομη κραταει με τον εμετό ε; Θυμάμαι που μας τα έλεγες παλιά! Άκου να δεις!!!! Πραγματικά ομως.... Εξετάσεις για κάποια αλλεργία η δυσανεξια κάνατε;;

Περαστικουλια κιολας!!!!! Ειναι κωλοεποχή με ιωσεις τωρα! Παναθεμα τες!!!!

Σημερα κρέμασα πολλα πολλα καδρακια με φωτο του μικρου!!!! Πολυ μου αρέσουν!!!! Αφου και ο Διονύσης όλο περνάει κοιταζει και κανει ωωωωωωωω χαχαχαχαχα

Ο οποίος Διονύσης όλο και λεει διάφορα!!!! Αντε ξεκινήσαμε και μεις!!! Αμην Παναγία μου!

Τα κρασιά της Δράμας τα αγαπημένα μου νανα!!!!!

Πολυ χαίρομαι που εισαι καλύτερα σημερα!!!!! Ετσι μπράβο!!!!

Μαρ σε βλεπω να παίρνεις σειρά μετα τη ΝΑνα χαχαχαχα χαχαχαχα

Και συ Τζούλια σε βλεπω ψηνεσαι πουλι μου!!!!!!

Σημερα φάγαμε πεθερα και το απογευμα θα παμε επίσκεψη αλλα χωρίς Διονύση. Μη κανουμε αυτα που δε θελουμε να μας κάνουν χαχα ασε να αναρρώσει κιολας γιατι ειχε πολυ βήχα αυτη τη φορα και κανει και κρυο.... Εστι κι αλλιώς τον πηρε ο Μπαμπας του μια γρηγόρη με το αυτοκίνητο και πήγαμε και στη Γιαγια οπότε.....

Αλινα αν εχει ανάγκη το μωρο να κανει την επέμβαση μη φοβάσαι!!! Θα γίνει αλλο παιδακι!!! Είδαμε τα ματια μου όσες μέρες ήμαστε νοσοκομείο!!! Ουυυυ όλο τέτοια περιστατικά!!! Και ολα ηταν 2,5 με 3 χρ. Απο το ίδιο βραδυ ζητουσαν φαγάκι σκέψου!! Βεβαια δεν εκανε.... Αλλα τοσο καλη διαθεση είχαν! Ενα μεγαλύτερο ομως 6 χρ υπέφερε το καλο μου!!! Στα μικρά ειναι τοσο τρυφερά ολα στο λαιμακι και στη μυτουλα που αναρρωνουν και θρεφουν μπαμ μπαμ!! Ετσι έλεγαν οι γιατροί. Οταν τα έφερναν ηταν χαλια δε μπορούσαν να ανασανουν και αμεσως μετα το χειρουργείο ηταν σουπερ!!! Οι γονεις μας έλεγαν οτι 1η φορα στη ζωή τους τα μωρα κοιμοντουσαν και έτρωγαν φυσιολογικα!!!!!!!!!!

Στα εχω ξαναγράψει Εν τω μεταξυ ολα αυτα;;;; Δε θυμάμαι!!!!!Χαχαχα έπαθα ντεζαβου!!!!!! Χαχαχαχαχαχ 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα φάγαμε πεθερα και το απογευμα θα παμε επίσκεψη αλλα χωρίς Διονύση.

Χαχαχαχαχαα ετσι οπως το εγραψα ειναι σα να φάγαμε τη πεθερα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περσαστικα μαρκερ..ατιμη ιγμοριτιδα..εμενα με με εχει παισει 3 φορες και ειναι μαρτυριο...

απλα ηθελε νωρις αντιβιωση και γω δε ξεκουνουσα να παω να το τσεκαρω..

φαγατε τη πεθερα μαρακι;;χαχαχ...

ζζ σε εχω πρηξει στισ ερωτησεις...σορυ!!

ειναι και η κυριαρχος του ντεκουπαζ βλεπετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker εγω ειχα πολυ καλό γιατρό , υπερ του φυσιολογικου τοκετου , τον ειχε και η πετρουλ και η μαστροκω (της ειχε βρει και τον καρκ. που ειχε τότε ! ) :o

και τσάμπα απο τιμές ηταν ο πιο χαμηλός που ειχα ακούσει ΚΑΙ ΔΕΝ εχει το συστημα οσα το δωματιο τοσα και εγω ! :D:D:D

ειτε εκανα καισαρικη ειτε φυσιολογικα 8α γεννουσα το ιδιο και επεμενε φυσιολογικα !!! και ειναι και Νικαια το ιατρειο.

βαριεμαι και δεν 8ελω αλλο νινι μαρακι44 :mrgreen::mrgreen::mrgreen: χαβαλε κανω ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ ποια έλεγε για την σειρά chase ? ξεκινησα το πρωτο επεισόδιο , για να δούμε ... :roll: τελικα πολυ βολικο να βλέπεις 40λεπτα απο το να κα8εσαι 2 ωρες σερί ... εκτος αν έχει τοσο αγωνια που τα βλέπεις 2,3 μαζι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sωσω σηκωσες μεγάλη κουβέντα κ με επιασες και σε δυσκολη φαση :lol::lol::lol:

βουτυρο γαλακτος vs βιταμ

άλλο τι ειναι παχυντικό καταρχάς και άλλο τι ειναι θρεπτικό - υγιεινό . άλλο τι 8α προτιμούσα εγώ σαν ενήλικας άλλο τι θα έδινα στο παιδί μου ...

μου 8υμισες τις διαφωνίες στην σχολή περι γάλακτος αγελαδινου ... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giα πειτε και οι υπολοιπες....

βουτυρο αγελαδος η βιταμ ειναι πιο υγιεινο;;;

μιλαμε ημασταν 4 ατομα και δε ξεραμε την απαντηση...εννοω οτι οι γνωμες ηταν διχασμενες..

για δες την σειρα και πες....

τα αλλα 2 που ειπε η αλινα τα ξερεις;;;τισ σειρες εννοω;ς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...