Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

καλησπερα....μολις γυρισαμε απο επισκεψη σε σπιτι με 2 κοριτσακια..η ειρηνη δεν ηθελε να φυγουμε...περασαμε πολυ ωραια...

ρε γεωργια αριστεροχειρας εισαι?????δεν θυμαμαι να το ειχες πει....και γω ειμαι..

γεωργια φυσικα και ασχολεισαι με την μαρθα και πολυ μαλιστα..απλα εννοουσα η μαρθα δεν εχει την προσκολληση που εχει η ειρηνη απανω μου οποτε δεν εχει προβλημα και τοσο να παιζεις συνεχεια μαζι της ..εμενα δεν με αφηνει να κανω τιποτα οταν ειμαστε οι δυο μας στο σπιτι...μονο αν την βαλω στην διαδικασια να με βοηθησει σε κατι με αφηνει....

χαρα με το καλο το καινουργιο σπιτι... χαιρομαι που εισαι απο τις μαμαδες που δεν σκανε με ποιο χερι γραφει το παιδι τους γιατι οταν εκανα την πρακτικη μου αντιμετωπισα πολλες τρελες που νομιζαν οτι επειδη το παιδι τους γραφει με το αριστερο εχει το διανοητικο προβλημα... :twisted:

γεωργια θα βρεθουμε αυριο????

παω να κοιμηθω....φιλακια σε ολες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααααααα

ελενη sk δεν σκαω απλα ηθελα να μαθω, αν ειναι φυσιολογικο, και με ποιο τροπο να τον βοηθησω....

αλλα ολα οκ.....ευχαριστω...

χαιρομαι που περασατε καλα....

δεν σας ειπα...

χθες πηγαμε παιδιατρο καναμε το αλλο μισο αντιγριπικο..

στις μετρησεις του ειναι καλος...

και ολα μια χαρα....δοξα το θεο...

κοριτσιαααααααααααααα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδίτσες μου...

δίδυμα...

μονοχοριακά και...

μονοαμνιακά...

έχω την πιο σπάνια μορφή διδύμων.

στη γυναικολόγο μου συμβαίνει πρώτη φορά!!!

μοιράζονται τα πάντα!!!

αυτό σημαίνει ότι είναι και δύσκολη περίπτωση...

δεν επικοινωνώ με το περιβάλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!

μπραβο ναννουκα μου!!!!!!!!!!τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!

με ενα σμπαρο 2 τριγωνια!!!!!!!!!

σου ευχομαι οτι καλυτερο...

εγω μαγειρευω σπανακορυζο....ελπιζω να φαει η κορη μου.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ αριστερόχειρας είμαι.

όταν πήγα στη γιατρό, πήγα τουαλέτα και με εξέτασε μετά από κανένα τέταρτο.

δε φαινόταν κάτι γιατί είχα ούρα πάλι.

πάω τουαλέτα και με εξετάζει.

φάνηκε και φασολάκι και η καρδούλα.

ανοίγει τη φωνή και ακούστηκε η καρδούλα, αλλά πολύ απαλά.

αχ, μου λέει, ησύχασα που είδα το μωρό!!!

τη ρώτησα αν είναι ένα και μου είπε ναι.

εκεί που λέει το ναι... μεγενθύνει τη φωτό και φάνηκαν τα 2 σποράκια...

αθηνά μου, δίδυμα είναι...

έβλεπε μόνο έναν πλακούντα και αμνιακό υγρό, γι' αυτό το έλεγε.

μου είπε να μην πάω Ελλάδα και θαμε βλέπει κάθε βδομάδα...

μας προετοίμασε ότι δεν είναι εύκολα τα πράγματα και ότι πρέπει να προσέχω πολύ...

μιλάμε για σίγουρη καισαρική και σίγουρη προωρότητα.

αγχώθηκα μπορώ να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναννουκα μην ανησυχεις...ειδες την μαρκερ και τη φροσω που γεννησαν μια χαρα...απλα θελει προσοχη....εχεις την θετικη μου ενεργεια.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοο νανααααα

με το καλο σου ευχομαι να πανε ολα καλα...

που σιγουρα θα πανε ολα καλα...

λιγη προσοχη και θα εχεις τα μωρακια σου...και για την καισαρικη δεν πειραζει,και για την προωροτητα,θα τα παρεις πιο γρηγορα αγκλιτσα ;)

και για την ελλαδα δεν πειραζει...δεν κανει να στεναχωριεσαι τωρα....

πολυ το χαρηκα νανα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελένη μου, δεν είνα ίδια περίπτωση με των κοριτσιών.

εμένα μοιράζονται τον ίδιο πλακούντα, το ίδιο αμνιακό υγρό...

αυτό συνεπάγεται πολλές δυσκολίες!!!

μεγαλώνουν πιο αργά... αν δε συνεργαστούν σωστά, μπορεί να μην αντέξει το ένα από τα δύο.

αυτομάτως, δε θα αντέξει ούτε το άλλο...

μου πέρασε και κάτι από το μυαλό που δεν το ρώτησα στη γιατρό...

μπορεί να είναι περιπτωση που μπορεί να γίνουν σιαμαία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aθηνά συγχαρητήρια!!!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα με το άγχος. Εγώ είχα πει ότι τη δεύτερη εγκυμοσύνη θα την ευχαριστηθώ και μόλις έμαθα για τα δίδυμα ήμουν με την ψυχή στο στόμα.

Τα σιαμαία κοριτσάκι μου γλυκό είναι περίπτωση 1 στο εκατομύριο. Μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα.

Όσο για το φαινόμενο της υποκλοπής μπορεί να συμβεί αλλά κι αυτό θα το ελέγχετε.

Ξέρω κοπέλα που έκανε δίδυμα κοριτσάκια μετά από το γιο της μονοχοριακά και μονοαμνιακά (αναγκαστικά) και γέννησε στις 38+ μπουμπούδες 3 κιλά την καθεμία!

Πωπω θα έχεις 2 μωρά καρμπόν! Πολύ γέλιο θα έχουν.

Για την Ελλάδα τώρα σκέψου μόνο πόση χαρά θα πάρει η μανούλα σου που θα αποκτήσει άλλα 2 εγγονάκια!

Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Χαρά πες της μέγαιρας ότι έπιασες δουλειά στο Κορωπί κι επειδή δεν έχεις αυτοκίνητο μετακομίζετε ξαφνικά εκεί.

Τζουλ δεν πειράζει ρε σιγά. Θα βρούμε την άκρη :lol: . Σε πληροφορώ ότι κάνουν απίστευτες εργασίες. Εχθές μου παρουσίασαν μία για τα trans. Τους είπα τί είναι και ζήτησαν από μόνοι τους να την κάνουν :shock: . Το τί χαρτόνια με συσκευασίες κρουασάν μου έφεραν, πληροφορίες, στατιστικά... άσε ούτε στο πανεπιστήμιο να ήταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου, είμαι πολύ πανικοβλημένη!!!

όχι για τα δίδυμα, αλλά για το αν θα είναι καλά στην υγεία τους...

φρόσω γιατί έγραψες το "αναγκαστηκά";

μήπω ξέρεις πότε φαίεται αν είναι σιαμαία;

θα πηγαίνω κάθε βδομάδα για εξέταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά αν έχουν τον ίδιο πλακούντα λογικά δεν είναι και στον ίδιο σάκκο;

Μπορεί να λέω και βλακεία αλλά όσα έχω ακούσει έτσι είναι.

Σιαμαία αν είναι που δεν είναι θα φανεί αμέσως πριν την αυχενική.

Μωρέ στο λέω εκ πείρας σταμάτα να αγχώνεσαι και κοίτα να το χαρείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

δεν εχω διαβασει τιποτις γιατι εμας εδω γινεται πανικος εχουν μια γκρινια να τα πεταξεις απο το μπαλκονι :lol:

ακους νανα :lol::lol:

α μαρη με τα σιαμαια

τα σιαμαια γινονται κατα τον διαχωρισμο

εσενα παει χωριστηκαν

απαξ και χωριστηκαν μετα δεν ξανακολανε οκ

ρωτα αι την γιατρο πριν αγχωθεις

οσο για το οτι ειναι μονοχωριακα μονοαμνιακα εχεις απολυτο δικιο οτι ειναι αρκετα πιο δυσκολο απο οτι οι αλλες περιπτωσεις και με το δικιο σου αγχωνεσαι θα ελεγα και στα υπολοιπα εκτος απο τα σιαμαια εχεις απολυτο δικιο

ενταξυ μην αρχησυμε να λεμε

εγω εχω την ταδε που ταδε γιατι υπαρχουν χιλιαδες περιπτωσεις

αλλα γενικα τα ενα απο 2 επιζει μαι χαρα υγιεστατο εαν λεμε εαν γινει κατι

η κορη της κουμπαρας μου!! ;)

αλλα αυτο θα φανει απο την αρχη ρε συ

μην τρελενεσαι

με το καλο να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη

ξεκουρασου οσο μπορεις τωρααααααα!!!

φιλακια επανερχομαι ελπιζω δλδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αχ Αχ κατουριεμαι!!!!!! Κατουριεμαι σας λεω!!!!!

Συγχαρητήρια νανουκακι γλυκο!!!! Καταλαβαίνω το άγχος σου αλλα ολα θα πάνε σουπερ!!!!! Θα ειναι ολοιδια χαχαχα τελειααααα

Ξεκουρασου όσο μπορεις.... Θα βρεις τρόπους να παίζεις και με τον ανθιμουλη και να κανεις τα παντα! Στο λεω τωρα και μπορει να σου φαινεται βουνό!!! Αλλα οταν θα το δεις στη πραξη θα με θυμηθεις! Όσον αφορα στο θέμα της διδυμης κύησης που μαλιστα ειναι και σπάνια περιπτωση θίνκ ποζιτιβ και μαλιστα σκέψου ποσά δίδυμα ξερεις όμοια;;;; Εγω πολλα! Άρα;;;;

Δε ξερεις ποσο χαίρομαι!!!!! Αληθεια στο λεω!!!! Σαν να εισαι δικος μου άνθρωπος!!! Αληθεια δεν ειναι περιεργο να το νιώθεις αυτο για ανθρωπους που μιλάς μονο στο διαδίκτυο;;;;;;;;;

Φροσω μου να σε βοηθήσω με το σχολείο;;;; Ητανε η δουλειά μου αυτη εκτός απο το γραφείο. Είχα αναλάβει ολα τα σχολεια του νομού. Μπορω να σου συστήσω διαιτολόγο να έρθει σε επαφή μαζι σας.

Για το χέρι τα είπατε πολυ σωστα. Αχ θυμάμαι στο σχολείο που έκαναν παρατήρηση στα παιδακια που έγραφαν με αριστερό.... :?

Και Δυστηχως γίνεται ακομη αυτο..... :(

Οι αριστεροχειρες λεει ειναι χαρισματικοι!!!! Χεχεχεχεχεχεεχε

Έχετε δει οι διάσημοι οι πιο πολλοι γράφουν με αριστερό!!!

Σωσω εκανε σεισμό;;; Κουνηθηκατε;

Μας εδωσε και μας έναν χθες δυνατό αλλα πολυ σύντομο. Σα σπρωξια ηταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχικα

και εγω κουμπωτα τους φοραω ακομα

δεν μου ειχε περασει καν απο το μυαλο οτι θα ηταν κακο

εχω και κανονικες απλα δεν με βολευουν ιδιαιτερα

2ον

αυτο με το αριστερο το χερι μου σπαει τα νευρα

το λεει και η μανα μου

αναποδα ειναι τα παιδια μαρια

να τα μαλωνεις οταν γραφουν με το αριστερο :x

θεε και κυριε

οχι ρε συ χαρα μια χαρα ανθρωποι ειναι και οι αριστεροχειρες

ουτε να το σκεφτεσαι οτι ειναι κατι αφυσικο

εμενα και τα 2 χρησιμοποιουν

περισσοτερο το αριστερο

αλλα εαν τους πεις φαε και με το αλλο χερακι

μια χαρα τρωνε

ελα ρε σκ τετοια νηλα σου εκανε η γιαγια;

απαπα!!!

ααα!!!

Νανα μην ξεχνας ειμαι η κυβερνονα τουςς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα!!!

Νανα μην ξεχνας ειμαι η κυβερνονα τουςς!!!!!

Χαχαχαχαχα και ετσι απο δω και στο εξής θα λένε.......

Τρελή κυβερνονονα σε βαπτισε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nana ???? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!!!!

μην αγχώνεσαι ρε ... κοιτα που 8α γίνει και πολύτεκνη με 1 σμπάρο !!! :D , αμ τωρα καταλαβα γιατί τόσα μπάνια ;):D ... το σωβρακο και το βρακι συννεφο 8α πέσει ! όλα καλά 8α πάνε , ειπαμε αισιοδοξία !!!

έτσι Φρόσω τα παιδιά ε ? ρε μπάς και σε εχουν καψουρα κ σκιζονται για εργασίες... :lol:

Χαρα αμα είναι να με πειράζεις γουσταρω και εγώ ταμάλα ! το παιδι 8α γραφει με οτι γουσταρει , και με το ποδι μη σου πω :lol: - Με το καλό η μετακόμιση , πες ρε παιδι μου 1 ψεμα τυπου δυσκολές εποχες βρηκα πιο φ8ηνο κλπ ... ξερω γω ?

ρε παιδια τελικα επικινδυνη η δευτερη αποπειρα να γινεις μανα ε ? Διπλό τζακ ποτ ??? τωρα ειναι που δεν τολμάω :lol::lol::lol: , εγω ΄ηξερα κληρονομικότητα αλλά πολλες κανουν 2διμα στην δευτερη προσπά8εια ...

αυτες τις μερες μου βγαινει πολυ κουραση , νιω8ω να παραλύω μερικες φορές ... σημερα μακαρονια με κιμα κ ουτε τα ακουμπησε ... μα παιδί να μην τρωει πατατες τηγανιτες και μακαρονια ??? έλεος !!!!!!!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλ, όσο μεγαλώνει η γυναίκα έχει περισσότερες πιθανότητες για δίδυμα!!!

οπότε, μην το καθυστερείς.

όλο τα απόγευμα έχω καφέ υγρά.

θα ξαναβάλω προγεστερώνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη με μαλώσετε γι' αυτό που θα πω...

δεν έχω θετικό προαίσθημα...

πάντα φοβόμουν την αποβολή της κύησης...

κι έχω να πάω σε γαμο σε λίγο...

ευτυχώς έχω τον ανθιμούλη μου και αντλώ λίγη δύναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μην αγχονεσαι ολα καλα θα πανε...

ειδες πως τα καταφερες με τον ανθυμουλη ,και ποσο ευτυχισμενη μανουλα εισαι;

του χρονου τετοια μερα θα τα σκεφτεσαι ολα αυτα και θα γελας,μαζι με τα μωρακια σου...

τωρα θα εχουμε κι αλλη μανουλα με τρια παιδακια....χαχαχαχαα

εχεις τη θετικη μου σκεψη.....

τζουλ σε παω με χιλια να το ξερεις.... :o:o

και φυσικα θα ειναι ο γιος μου το παιδι θαυμα..θα γραφει με το αριστερο,το δεξι, και με το ποδι.... :D:D

πηγα της ειπα οτι εκαναν μειωση στον πετρο, οτι δεν εχω λεφτα να της δωσω το ενοικιο,και θα φυγουμε να μεινουμε στην κουνιαδα μου :oops:

τα πηρε λιγακι...πεταξε και περι νομικα...αλλα της ειπα οτι απο τη στιγμη που δεν εχω μια,δεν μπορει να κανει τιποτα... και οτι δεν υπαρχει λογος για κατι τετοιο...τεσπα

τωρα θα διξει...

καποια στιγμη θα γραψω λεπτομεριες ολης της συζητησεις....

παω να μαζεψω και ερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΟΥΚΑΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΚΑΤΑΡΧΑΣ....

ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ....

ΕΜΕΝΑ ΕΦΑΓΕ ΣΠΑΝΑΚΟΡΥΖΟ, ΕΦΑΓΕ ΕΝΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΚΑΙ ΣΑΛΑΤΑ...ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕ... :evil:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΕΜΕΤΟΥΣ... ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΣ...ΠΧ ΑΝ ΤΗΝ ΜΑΛΩΣΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ...ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ...ΤΕΣΠΑ..

ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΤΟ ΣΠΑΝΑΚΟΡΥΖΟ Ε???? ΚΙ ΓΩ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ.....

ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ ΜΕ ΚΟΥΑΚΕΡ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΝΑ...ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΣΑΝ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΑΛΛΑ ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ....

ΜΑΡΚΕΡ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑ ΑΥΤΗΝ ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ...

ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑΙΝΙΑ....

ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεσε το γαμο ρε νανα και κατσε στα αυγα σου

μαλλον ασε τα αυγα σου στην ηρεμια τους

οτι γινει θα ειναι για καλο

θετικη σκεψη

μην μου αγχωνεις τα βαφτιστηρια μου -θα σε μαλωσω :lol:

χαρα μου με το καλο η μετακομιση

χεστη λεγαμενη να λεει οτι θελει

ελα ρε ελενη ακομα τετοια σου κανει;

τουλαχιστον κοιμαται το βραδυ;

τζουλ

ουτε εμενα τις τρωνε τις τιγανιτες πατατες

και για μακαρονια δεν τρελενονται

μονο με κιμα τα τρωνε ή σε σουπα

γι αυτο το λογο και εμεις ειμαστε σαμιαμιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου οτι και να σου πω ξερω δε θα σε καθησυχασω. Αλλα να ξερεις αν ειναι να γίνει θα γίνει! Αν θελει η φυση; Ο θεος; Θα κρατησεις τα μωρακια σου αγκαλια ο κοσμος να χαλασει!!!!!!! Σκεψου θετικά..... Τα σποράκια θέλουν θετική ενέργεια!!!!

Ζήσε το το τωρα το σημερα απόλαυσε την εγκυμοσυνη σου!!!! Θα φτάσει με το καλο η ωρα να γεννήσεις και θα λες Αχ πέρασε το 9 μηνο και γω μες στο άγχος ήμουν!

Να σου πω κατι.... Ευχαριστηθηκα τοσο τη 2η εγκυμοσυνη!!!!! Θυμάμαι και η μαριαζζζζ που μου ειχε μπει μπράβο που τη φχαριστιομουν! Όσο κράτησε άφησα έξω ολες τις βλακειες που μου ερχόταν στο μυαλό, όπου το ίδιο παθαινα και στον διονυσακη αλλα εκει είχα λυσσαξει με τις ανησυχίες μου. Λεω εδω ολα κι ολα θα το χαρω οπως πρεπει. Εντάξει δε προχώρησε και η ψυχη μου το ξερει. Ηταν τυχαιο θέλω να ελπιζω αλλα ετσι θα συνεχίσω. Στην επόμενη οταν και αν έρθει θα ειμαι παλι το ίδιο! Αισιόδοξη. Δεν εχει σημασία η κατάληξη.... Γιατι δεν τη ξέρουμε γίαυτο.... Οπότε μη καταδικαζεις τα φασολάκια στο άγχος!!!!

Εφαγα τοστ αλλα πεινάω..... Βαριομουν να φτιάξω κατι πιο παχυντικο!!!! Θα έτρωγα ας πουμε κατι σε μακαρονι κλασσικα με κρέμα κλπ!!!!

Πίνω ενα κρασακι πολυ καλο. Απο Δράμα ειναι. Ειναι ροζε πολυ φρουτωδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...