Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

nai kριμα το φαί οντως !

ε ρε ταλέντα που έχει το μάμμυ :lol: , αλή8εια απορώ με την διά8εση σας μερικές φορές . σας χαίρομαι πραγματικά !

καλά μιλάμε ο μικρός τελευταιες μέρες έχει ξεφύγει ! όλο φτυνει κάτω το φαί :twisted: , τι αδιαφορια εχω δοκιμάσει , τι παρατηρηση αυστηρη , τι τιμωρία (του περνω παιχνιδια , δεν βλέπει tv κλπ)

με γράφει κανονικά ! πακετ big !!! :roll:

ναι μάρκερ 8α κανω κ bazaar στην μεγάλη πείνα ! :lol:

σωσω 8ελει ακόμα το blog να βάλεις δουλειά σου αλλά πολλά μπράβο ρε !!! laser εκανα πειραματικά σαν μοντέλο για να βοηθησω τα κορίτσια τότε να το μά8ουν , αλλά πάντα 8ελει συμπληρωματικές 8εραπείες !

και εγω εχασα την μπάλα με την Ισμήνη ... λές να αρραβωνιάζει κανα παιδί ? :lol::lol::lol:

ψαροσουπα ΠΕ8ΑΙΝΩΩΩ αλλα μόνο εγώ :twisted:

εγώ έχω φακές ! η φτωχεια 8ελει καλοπεραση ! :lol:

παω να δω κανα επεισοδιο κ να ξερα8ω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και μεις επεισοδιο ξεκινησαμε..τρελο γελιο ετσι πως τα γραφγεις τζουλ...

ακουσε εκει..αραββωνιασε παιδι!!!χαχαχ!!!θεα!

ρισπεκτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες!

Υποκλιθειτε στο γκαστροταλεντο της νονας Μαρκερ!

ΝΑΝΟΥΚΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΕΝΑ Η ΔΥΟ Η ΤΡΙΑ ΓΕΡΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΙΜΑΚΟΥ!!!

Μαρακι-Ζακινθυνακι ετοιμασου...δεν εχω πειστει οτι δεν εισαι εγκυος!!

Καλα ετσι και εισαι κι εσυ...αν ξανανοιξει η Μαρκερ αλλο ''οκτωβρη'' ετοιμαστειτε κι εσεις που δε θελετε να κανετε αδερφακι στα οκτωβριανα!

Τζουλια Χρυσουλα φυλαχτειτε! :lol::lol:

Φροσακι καλο κουραγιο!

Η μαμα σου τι θα κανει;Δρομολογειται καμια επεμβαση;

Δεν διαβασα καμια εξηγηση, δικαιολογια κλπ απο την πεθερα σου για ολες τις ζημιες.Δεν ειπε τιποτα;

Ο αντρας σου;ουτε αυτος ειπε;

Σωσωκα αποθηκευσα κι εγω στα αγαπημενα το μπλογκ σου να το μελετησω με την ησυχια μου λεμε τωρα.

Χρονια πολλα εστω και καθυστερημενα στους Θανουληδες, τον Ορεστη κλπ κλπ.

7 χρονων ο Ορεστης!Τι λες τωρα!Ισμηνη ακομα βρε να αλλαξεις το τικερ της Ιολης;;;;

ΜαριαΖακι καλη διασκεδαση στα πιτζαμα παρτυ!

Καλυψω οταν εκνευριζεσαι με την πεθερα σου, προσπαθησε να βλεπεις και τη θετικη πλευρα.Αφηνεις το παιδι σου σε εναν ανθρωπο εμπιστοσυνης, στη γιαγια της που αν μη τι αλλο το αγαπαει.Δεν ειναι δηλαδη να σε τρωει το μαραζι για την μπειμπι σιτερ ή τον παιδικο σταθμο που δεν ξερεις αν θα της σκασει και κανα μπουφλο χωρις να το μαθεις.Θελω να πω ζυγιζεις τι ειναι σοβαροτερο, να μη φαει φρουτο και να φαει γιαουρτι ή ακομα κι αυτο που ειπες περι σκουπισματος στα τσισα, ή να ειναι με καποιον που δεν ξερεις τι καπνο φουμαρει;

Ολα αυτα στα λεω φιλικα με αγαπη και χωρις παρεξηγηση, κι αν θες τα κρατας αν θες τα πετας.

Ισως θα πεις επειδη δεν εχω προσωπικα βοηθεια και εκτιμω την υπαρξη μιας γιαγιας.Και ισως να χεις και δικιο!

Ουφ αντε πολυ μελο εγινα και δε μου παει!

Λοιπον αν δεν εχετε αντιρρηση λεω να ξανανοιξει η Μαρκερ το επομενο να γελασουμε και λιγο με τις γκαστριες!

Και πρωτα απ' ολα στην ιδια βεβαιως βεβαιως...

Χρυσουλα τι καιρο εχετε εκει;;;;ε ρε μανα μου θερμοκρασιες!

Χαρα μου καλυτερα εισαι τωρα ε;

Ο Βασιλακης καλα, ο μπεμπακος ειναι μπεμπαρος θα λεγα, 9-12 του φοραω, τα 6-9 δεν του κανουν με τιποτα εδω και καιρο!Προπαθει να μιλησει, καλα να περπατησει δεν το συζηταω, ειναι τεμπελακος

κι οπως ελεγε η αγαπητη Τζουλια για το γιο της τοτε που προσπαθουσε να κανει τα πρωτα βηματα ο Θανος:΄΄Αχου και δε με νοιαζει, αχου και δε με νοιαζει!΄΄ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxa ρε Ντομ , τι πάς και 8υμάσαι ??? μνημη ελέφαντα ! :lol::lol::lol:

καιρό εχουμε να σε δούμε !

όχι δεν αφηνω να ανοιξει η Μαρκερ γιατί προβλέπετε να τραγουδάμε όλες τα παιδια του πειραια ''ποσο 8α η8ελα να ειχα 1 , 2 , 3 και 4 παιδια :lol::lol::lol:

πλακίτσα κάνω μη χε.. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχααχ!!!καλε ωραια τα λετε εσεις...

γεια σου ντομ!!

την πλαευεις;;θηλαζεις;;ολα καλα;;

τι εγινε με τη δολυεια;;παντως δε μας ξεχνας..

αληθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομμμμμ!!!!γειαααα σου!!!!

ειναι μικρος βρε ο Φανης για περπατημα ακομα!!!!!

ασε χαλασε ο κοσμος ..μεχρι και εγω προσπαθησα λιγο για αδερφακι..δε μου εκατσε και τα παρατησα!!!

Τζουλια tuscan's τσαντα πηρα..επειδη εινα απεθαντες αν και ακριβες τις παιρνω γμτ..μια κιτρινη δερματινη την εχω 5 χρονια και ειναι σαν καινουργια..

μην ανησυχεις ειναι terrible two!!!ο δικος μου εμεινε 20 λεπτα κλαιγοντας στο κεφαλοσκαλο γιατι δεν ηθελε να ανεβει σπιτι μετα τη βολτα!!! πηγαμε βολτα στην πλατεια για ποδηλατο , μετα σε κολλητους για καφε και μετα σας λεω δεν εμπαινε σπιτι...οταν τον αφησαμε και κλεισαμε την πορτα και καλα ανεβηκε σφαιρα...

Μαρια μαλλον εμενα με περιμενει σημερα αυτο το ξυπνημα γιατι ηδη κοιμαται :(:(:(

Μαριαζζ ευτυχως που υπαρχεις και εσυ...παρακαλητο ηθελε η Σωσω!!!

Χαρα αντε πες νεα σας!!!!

τα δικα μας τα ψιλοειπα....το απογευμα ειχαν ερθει 2 παιδακια να παιξουν...σημερα εφαγε αψογα..ειμαι σιγουρη οτι αυριο θα εχουμε αφαγιες :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τρεχω να δω το blog της Σωσωκας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!!και ποσα δεν εσω βγαλει φωτο..χαχαχαχ...ψωνιο ειμαι!!!

θα εγραφα και τη διαιδακασια αλλα θελει χρονο ολο αυτο!!οποτε θα εχω μονο ...αυτα που κανω..οταν πεθανω να αφησω και γω κατι!!

περα απο χρεη!!χαχα

ρεπ αιδια να σας ρωτησω..οταν τρωτε κατι....και ερχεται το παιδι και ζηταει ,δινεται;;

δεν ξερω ..εγω εχω 1 ενδοιασμο..να τρωει μανα και το παιδι να μη δινει!!δε ξερω!!

πιο πολυ για να μαθει στο οχι...ειδικα στο φαγητο..δε ξερω..τι λετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω εγω περιπου ξερω τι θα ζηλεψει για αν ζητησει οποτε εχω και του ιδιου το δικο του..

εγω τα απαγορευμενα τα τρωω εκτος σπιτιου...

στο πιο περιεργο που εχει χωσει τη μουρη του ειναι πιτα σουβλακι και του εδωσα να δοκιμασει..δεν του αρεσε το εφτυσε...που να ηξερε πως θα κανει στο μελλον για τις πιτες :lol::lol::lol:

δωσε ενα παραδειγμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dld...ηπιε γαλα...

εφαγε και 1 φετα τυρι...τωρα το βραδυ..

και εγω εφαγα τοστ..και ηθελε...

καζι μετα εφαγα και ποροτοκαλι ..και ζητουσε..

η το πρωι..θα πιειε γαλα..και μετα θα φαει ταχινι με μελι..

στα καπακια θα φαω ισως κουλουρι..και θα ερθει να ζητησει..

νορμαλ καθημερινα πραγματα..

αλλα κατανταει συνηθεια και νομιζω οτι ειναι ασχημο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια και εμενα ζηταει του δινω κανονικα...το λυπαμαι να τρωω και να με κοιταει, δεν μπορω...

το ειδα το blogs σου πολυ ωραιο...γραφτηκα κιολλας :mrgreen:

τζουλ θα πρεπει να τρομαξες πολυ... :shock::shock::o:o

εγω παλια χρυσουλα που μπορουσα καλυτερα οικονομικα,ειχα τρελα με τις τσαντες...τωρα... :cry:

λοιπον τα νεα μου...

πηραμε επιστροφη απο την εφορια...

και ναιιιιιιι, θα μετακομισωωωωωωωωωω..

επιτελους θα φυγω απο αυτηηηηην..

κοριτσια δεν θα την ξαναδωωωωωωωω,

δεν μπορω να το πιστεψω...

ειχα εγκλοβιστεί, και τον μονο που εβλεπα ηταν αυτηηηη....

ενιωθα ολο αυτον τον καιρο,λες και ημουν στην κολαση...

τωρα εχω αρχισει να ψαχνω για σπιτι...

εχω δει παρα πολλα,αλλα κατω απο 400 δεν μπορω να βρω...

ευχομαι να τα καταφερω....

ενα που ειδα ειναι 5 ετων 100 τμ εχει 3δωματια σαλοτραπεζαρια,κουζινα μαζι,τζακι,μπανιο και wc στον πρωτο οροφο,αυτονομη θερμανση,μεγαλες βεραντες,μεγαλες ντουλαπες στα δωματια,ελαχιστα κοινοχρηστα..10 λεπτα με τα ποδια απο το κεντρο,συγκεκριμενα 500 μετρα...

αυτο ειναι στο κορωπι,ξεχασα να το γραψω...

του ειπα για ηλιακο θερμοσυφωνα,και ειπε οτι θα βαλει σε δυο τρεις μηνες..

δεν ξερω αν ειναι σιγουρο ομως, ετσι ειπε..

δεν ξερω τον τροπο να το σιγουρεψω,γιατι ειναι λιγοτερο ρευμα σιγουρα.

και θα εχω συνεχεια ζεστο νερο για το παιδι...

τι λετε να το κλεισω;

θελω πολυ να φυγω,προχθες γυρισε ο ανδρας της...ευτυχως τα βρηκαν..(μπορει να την αντιπαθω,δεν θελω να ειναι χαλια...)

κοιταζω εξω στην αυλη,και τη να δω :o:shock::o ειχαν βαλει και τα δυο αμαξια :o

οταν την ειδα της το ειπα,οτι ειναι σαν γκαραζ,και αν ειναι να βαλουμε αλλο ενα αμαξι μεσα,να :o το κανουμε παρκιν :mrgreen:

βεβαια το πηρε...

αααααα!!!!πιο πριν ειχε ερθει η μαμα της και καθαριζε τα χορταρια απο τον κηπο :x:x:x

δεν μπορω αλλο..και το τελευταιο σας επριξα το ξερω..

οταν το παιδι βλεπει το γιο της,μου λεει...μαμα δεν χτυπαμε ε; μαμα δεν χτυπαμε οπως ο μιχαλης; και μονο εχει περασει αυτο απο την αυλη...

το βραδυ ξυπναει..και κλαιει..γιατι δεν χτυπαμε...

μου ραγιζει η καρδια...

ετσι χωρις λογο...το παιδακι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχιζω..

ψαχνω και για μεταφορικη,παιρνουν ακριβα,τον πιο φτυνω που βρηκα....παιρνει 380..

στη δουλεια του αντρα μου εχει ενα φορτηγο που μεταφερει της εφημεριδες..

και μπορουμε να παρουμε αυτον, ειναι οικονομικα 150,

αλλα δεν εχει ατομα για τα πραγματα...δεν εχω κανεναν για να με βοηθησει...και ο αντρας μου μονος του δεν μπορει... :(

αυριο θα δω αλλη μια μεταφορικη,δεν νομιζω να ακουσω κατι διαφορετικο...

αλλα θα προσπαθησω....

αυτα τα νεα μου.... :D

μαρκερ ειμαστε μια χαρα τωρα, δοξα το θεο...

να δω βρε χρυσουλα οταν τον στειλω παιδικο,ο δικος μου τι θα κανει; πιστευω οτι θα κλαιει συνεχεια..

πολλες φορες που παιζει στο δωματιο του,και εγω ειμαι στην κουζινα, και δεν με βλεπει,ερχεται αγχομενος..και μου λεει..μαμα που εισουν; εφυγες; :shock:

γιαυτο αγχονομαι...τεσπα οταν ερθει η ωρα θα διξει...

ισμηνη καλη επιτυχια...

ντομ θεα..μπουλουκακι ο μικρος ε;

ο βασιλακης; εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xara φροντισε εκεί που πάς μην έχει κανεναν περίεργο γείτονα γιατί σε κόβω να ξεκινάς Γιογκα ! :D

vstoso με το καλό οτι επιλέξεις !

Σωσω ενοείται ότι του δίνω (βρωμιές τρωω κρυφα) , απο οτι τρώω , παιδάκι είναι σου λεει για να το τρωει η μαμα καλό είναι και τι φοβάσαι μην παει γυμνασιο και κυνηγάει τα παιδια να τους φαει τα γιουβαρλάκια καημενη ??? :lol::lol::lol: be cool ... 8α σου έλεγα όχι αν ετρωγε απο αδερφάκι η ξαδερφάκι την μπουκια του , αλλα απο σένα ? το λέει κ η παροιμια οπως λες ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααα

Καλωστινα και ας άργησε!!!! Που εισαι εσύ μαρη;;; Ετσι κάνουν;;;; Σε είχα παρει και Κανα 2 τηλ αλλα ηταν λεει off.

Οχι δεν ειμαι εγκυος αδιαθετησα σημερα. Το είχα αποκλείσει Γιατι το στηθος μαραθηκε σα καστανο χαχα

Απο άνοιξη εμένα να με υπολογιζετε αφηστε με τωρα............. Και αν δηλαδη.

Σωσω τι φοβερό μπλογκ!!!! Και μενα μου άρεσαν σκατζοχοιρος και σπιτάκια!!! Μουρλια!!! Και το μπλογκ τοταλυ μπλακ!!! Δείξει μου το μπλογκ σου να σου ποιος εισαι !!!!! Χαχαχαχα καλη αρχη και περιμένουμε νέες φωτο!!!

Του παιδιού δωστου φαι γιατι αν δεν δίνεις θα εχεις τα αντίθετα αποτελέσματα. Ετσι και αλλιως τοσο πολυ τρωει πια;;;;;Ειναι φυσιολογικό στάδιο της ανάπτυξης. Οπως και η ανακατωσουρα με το φαι πεταμένα εδω και κει οταν μαθαινουν μόνα τους.

Απο την άλλη αν σε βλεπει να τσιμπολογας θα το κανει και αυτη. Εισαι παράδειγμα προς μίμηση..... Οπότε φαε και συ τις ώρες που τρωει η μαρθα που ετσι κι αλλιως αν θες να κανει δίαιτα ετσι θα έπρεπε να τρως. Και μπορείτε να τρώτε παρόμοια η ιδια πράγματα στην ηλικια που ειναι παρεουλα.

Χαρα τι ωραία νεα;;;;; Μπράβο! Το Σπιτι ακούγεται υπέροχο!!!! Ποσο νοικιαζεται αυτο αν επιτρέπεται;;; Αντε να φύγεις απο την υστερω!!!!!!!!!!!!!

Παω για νανι!!!! Μαγείρεμα το πρωι και μετα καπάκι μάθημα με ζουζουνι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι το ειχε 450 και θα το αφησει λεει 400...

καλο βραδυ και φιλακια στον κοντε...

παω και εγω για υπνο,ο γιος μου κοιμηθηκε στο αμαξι κατα 8 οποτε θα εχουμε νωρις ξυπνημα αυριο...

φιλακια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

κοριτσάκια μου έχει χαλάσει το νετμπουκ μου και βαριέμαι να μπαίνω από του Π.

Χαρά μου, τέλεια τα νέα σου!!!

να βρεις ένα σπίτι που να είσαι κοντά σε κάποιον δικό σου για να έχεις παρέα.

κι εγώ είχα τρέλα με τσάντες...

τώρα αγοράζω μία σε κάθε σεζόν και αν...

πακέτο ρε τζουλ... πόση ώρα καθάριζες τα γυαλιά;

σόρρυ, δε θυμάμαι άλλα...

διάβασα πολύ γρήγορα κι έχω πολλή δουλειά...

ζζζ, σου χρωστάω τη διεύθυνση μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!

Χαρα εμενα μου ακουγεται καλη περιπτωση το σπιτι!!!!!

αν βρεις και φτηνη τιμη μεταφορικη ολα σουπερ..ο ηλιακος ειναι σημαντικος..αν μπεις μετα να τον πιεζεις..ειδικα απο ανοιξη και μετα νερο ολη μερα!!

θα κλαψει τις πρωτες μερες αλλα οταν θα βεβαιωθει οτι θα γυριζεις παντα για να τον παιρνεις θα καθισει αψογα γιατι θα περναει καλα!!!

σημερα 3-5 ξυπνιοι..προφανως πεινουσε...εφτιαξα το πρωτο μπουκαλι , το ηπιε ακουω φωνη "και αλλο" ξαναφτιαχνω ξανα τα ιδια ξαγρυπνησαμε και οι τρεις...ο αντρας πηγε κουζινα για γαλα και μπισκοτα(δε νομιζω να απορειτε απο πού εχει παρει το παιδι) ο μικρος κατεβηκε απο κουνια σουλατσαρησε , ξανανεβηκε και κοιμηθηκε...

δεν εχει ξυπνησει ακομα...στις 10 πρεπει να παει παιδικο και να εχει φαει και το αυγο...στο μπανιο περναμε τουλαχιστον ενα τεταρτο για το πλυσιμο :?:?

μαγειρεμα μετα και απειρο σιδερωμα!!! :D:D:D

Νανα καλημερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια!!! Εμείς άρρωστοι απο προχθές. Ο μικρός επίσης γλίστρησε απο ένα παιδικό καρεκλάκι και χτύπησε κεφάλι στην γωνία......είδαμε αίμα και καρούμπαλο μπάλα και χεστήκαμε......τρέξαμε κέντρο υγείας αλλά μας είπαν τα κλασικά. 3 24ωρα παρακολούθηση!

Ζω ένα δράμα με τον ύπνο μιας και πρέπει κάθε 2 ώρες να κοιτάω τι κάνει ο μικρός ο οποίος κοιμαται και κάτι ώρες δράμα!!!

Τα δικά σας ο,τι θυμάμαι

Ντομι τι κάνεις ψυχή? Εχεις όρεξη για εγκυμοσύνες ε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τι κάνουν τα παιδακια σου?

Σωσώ δίνε του παιδιού , απλά φρόντισε να μην το κάνει και σε άλλους!!!

Τζουλ χα χα χα απολαυστική.

Χαρουλίνι μου μπράβο για το σπίτι! Εγώ θα σου έλεγα μη βιαστείτε να κλείσετε γιατί θα νοικιάζονται ένα σωρό. Μήπως βρεις με τα λεφτά που θες!!!

Χρυσούλα μεγεια την τσάντα!!!

Νανουκάκι μου περιμένω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa!!kalhmera kai apo μας..ειχαμε μαμυλσντο συναντηση σε μενα..

καλα περασαμε...ο αντρας μου στο δικαστηριο..δευτερη μερα..απο το πρωι..γιατι αυτοκ που τουκλεψανε..

και λει οτι μπορει να πηγαινει και καθε μερα γιατι υπαρχουν πολλοι μαρτυρες...

η μικρη ξεσαλωνει..περαστικα ρε ζζ...γιατο καρουμπαλο..

καλημερα νανα..ολα καλα;;κανενα συμπτωμα;;

οκ με καλυψατε στην ερωτηση μο για το φαγητο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ήμουν αλλά έκρυψα μερικά χρονάκια :lol::lol::lol::lol::lol:

ρε Σωσω τι ειν αυτο που σηκωσες στο φειςμπουκ ? δεν μου ανοιξε τιποτα ... παντως μην πολυψαρωνεις με αυτα που χρειάζονται like οπως τυπου ''pata like για να δεις πως εγινε η Σαρον στοουν κλπ''

κρυβονται ιοι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα!!!!!!

μαριαζζ ο μικρος καλυτερα????τα τιμα τα χτυπηματα!!!!

και τις ατιμες τις μαχαιριες.. :lol::lol::lol::lol:

καταλαβαινετε σε τι σημειο εφτασε η κοπελα..βεβαια μαλλον ψυχικα ασθενης θα ηταν αλλιως δε δικαιολογειται :shock::shock::shock:

Σωσω περνατε πολυ καλα με μαμυ-φιλες!!!!απο ο,τι εχω καταλαβει εχεις πεσει στις καλυτερες κρητικες!!!!

εμεις τα ιδια...

ασχημη μερα ειχα στη δουλεια...μια απιστευτη τεμπελια τα παιδια σε σημειο να τους κοπανησεις τα κεφαλια..

ο μικρος γυρισα και τον ταισα ευτυχως εφαγε για βραδυ κοτοσουπα μια χαρα..τωρα πινει το γαλα και ετοιμαζεται για υπνακο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...