Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

Επανερχομαι γιατι πριν γινοταν της τρελης!

Φροσακι μου δυσκολες καταστασεις αυτες.Πρεπει ηρεμα να βρειτε μια λυση μια τον Α. Ο παιδικος? Θα βοηθουσε? Υπαρχει περιπτωση?

Τα κοριτσια ολα εχουν δικιο αλλα στη πραξη ειναι το θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tzoyl πες της να μου βαφτισει το 3ο οκ; :lol::lol:

μπραβο της παντως που το σκεφτεται τοσο πολυ τον μικρο

περαστικα ρε συ μαρακι

στην τουαλετα την εχεις βγαλει;

κριμα μωρε

μακαρι να μην κολλησουν οι αντρες σου

εμενα παλι τι να πω

απο τοτε που μου κρατησε τα παιδια 3 μηνες ειναι αλλος ανθρωπος

δεν μας ενοχλει καθολου

και παντα με ρωται για να βοηθησει

ακι δεν εχω κανενα παραπονο

να ειναι καλα η γυναικα μας βοηθαει απιστευτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re Marker μαλλον η Σωσω 8α ξαν8υνε τα μαλλιά της , μαλλον ντεκαπαζ εννοει αλλα μας το παιζει Γαλλίδα η γαρίδα :lol::lol::lol:

πωπω με εκνευριζει η πε8ερα μου που βαζει ολο λόγια στον αντρα μου για την μαμα μου :twisted: , χ8ες του έλεγε οτι η μάνα μου δινει σοκολάτα στο παιδι και ανακαλύψαμε οτι είχε πάει η ιδια στη μανα μου και είχε αφήσει σοκολάτες κ τις ειδε το παιδι ! :o

Αυτο πάλι που δεν σε αφήνουνε να μεγαλώσεις οπως 8ές το παιδί σου ... ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ , γαριδακια , φλυφιτζουρια ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ , τρώμε κιντερ μισο αυγο 2-3 φορες την βδομαδα και thats it ! δε βιαζομαστε να βάλουμε τρανς λιπαρα στο σωμα μας ! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ? λες και 8α χασει τις βιταμίνες κ μας βρηκε καημός !!!

η κομμωτρια μου μου ελεγε οτι η πε8 της , εδινε στην κορη της κρυφα καραμέλες και 4 χρονων το παιδακι ειχε 3 σφραγίσματα :o:o:o:shock: ε μη χε...

ασχετο σε κανα 2 μηνο 8α κάνουμε την πρωτη μας φ8ορίωση , ψαχνω απο τωρα παιδοοδοντιατρο :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω παιδοδοντιατρο πολυ καλο

δουλευε σε αυτον μια πολυ καλη φιλη - κοντα στο στερ στο ιλιον ειναι απο οτι θυμαμαι

εαν θες ρωταω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θα εκραγω

ειμαι πολυ στεναχορημενη

μου κανει ενα τροπαρι ο νικος καθε βραδυ αλλο πραγμα

δεν με θελει για να του δωδω το γαλα και να τον κοιμισω καθολου

πως κανει ;-δεν μπορω να περιγραψω -ουρλιαζει και φωναζει οτι δεν με θελει και θελει τον μπαμπα του

ολη μερα ειμαστε μια χαρα

δεν εκληλωνει κατι αρνητικο

και στον παιδικο και πριν φυγουμε απο το σπιτι

μαμα μου μην με αφησει

ελα μαζι μου μεσα

αυτο με το βραδυνο δεν μπορω να το καταλαβω

μιλαμε πραματικα σημερα σταναχωρηθηκα παρα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα και με πεταξε η..παπαρια!!!

θα σας δειξω σε λιγο σοτ μπλογκ μου τιειναι το ντεκουπαζ!!η οτι τελος παντων κανω!!

σε λιγες μερες..αλλα και το μπλογκ της ζζ εχει τελεια ντεκουπαζ!ασχετο..

φροσω καλο μου..εγω λεω να φωναξεις κοπελα..αν σε παιρνει οικονομικα...

και για τισ μετακινησεις σας!!

δε ξερω..παντως και αυτο το χαλι να συνεχιστιε,και φανταζομαι ειναι πολυ λιγα αυτα που εγραψες δε γινεται!!τι να πω!!

μαρκερ εσυ λες για το γαλα..σκεψου η θουλη που τα εχει ολη μερα...και το σαβ κο την φτυνςι ο θοδωρης..μα την φτυνει κανονικα..δε θελει τη μανα του..το μπαμπα του φωναζει..

μιλαμε ειναι απογοητευμενη πληρως!!

που λεει ο λογος..

τζουλ σημερα θα δουμε 1 επεισοδιο ιβεντ..εχει και την παναθα!!

μαρακι πως εισαι;;σε τι γιατρους θα πας;;εγκους αποκλειεται11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε με την ντεκουπαζ

πραγματικα εχω τεραστεια απορια

δεν θα το γκουγκλαρω-θελω να εχω την παρθενικη με τα δικα σου :mrgreen::mrgreen:

ελα ρε συ το κανει και της θουλης;

απαπα

παντως εαν το συνεχισει θα παθω ψυχολογικο πραγματικα

δεν μπορω να καταλαβω

τσαντιομαι και στεναχοριεμαι μαζι

ρε με το ιβεντ

το κατεβαζετε απο σερβερ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ για τις συμβουλές.

Παιδικό δεν υπάρχει περίπτωση να πανε φέτος και μάλλον ούτε του χρόνου λόγω του Χριστ.

Μάρκερ εμένα αυτό που μου ήρθε είναι ότι νιώθει ανασφάλεια.

Σκέφτεται ότι αν κοιμηθεί μαζί σου το πρωί θα το πας παιδικό.

Αν τον πήγαινε ο άνδρα σου μάλλομ δεμ θα ήθελε εκείνον,

Κρατάει μούτρα να το πω, θέλει να σου δείξει με αυτόν τον τρόπο τη δυσαρέσκεια του ίσως.

Μαράκι περαστικά. Η γαστρεντερίτιδα είναι η χειρότερή μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τα 2 μαζι και την πεθερα και γυναικά;

για να τη βοηθαει βρε παιδι μου -θες το ετσι

σε καταλαβαινω πραγματικα

εμεις αυτο το θεμα το ειχαμε περσι εαν θυμαστε τους απειρους τσακωμους που δεν βρισκαμε λυση

οι βαρδιες δεν μπορουν να φτιαχνουν καπως ωστε α ειναι καποιος παντα σπίτι;

καλα τωρα μπορει να γραφω και βλακειες

οσο για το Νικο δεν μπορω πραγματικα να καταλαβω

δεν ξερω πως να το αντιμετοπισω

να το μαλωσω που φωναζει;

να το αφησω μονο στον κωσ;

δεν ξερω πργματικα

θα περασει που θα παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπο ρε παιδια ειδα πως ειναι στον αλλο κοσμο και ηρθα πισω μιλαμε.

Απο τη δυσφορια μεχρι και καρδιογραφημα μου εκανε ο γιατρος σημερα.

το μονο που ειχα φοβερη ταχυκαρδια.

Για εγκυμοσυνη το σκεφτηκα σωσω. Αλλα εχω την αισθηση οτι ξεπρηστηκε λιγο το βυζι και περιμενω την κυριακη το πολυ. Μα μα το θεω μου βρωμανε τα παντα!!!!!!Ακομη και η πατατα η βραστη.... μονο υγρα λαχταρουσα να πιω και εβλεπα τα πορτοκαλια και ελεγα αχ να τσακιζα ενα! Εν τω μεταξυ μελι τα σκασμενα!

Σας λεω αν δεν ειχα παντου πονους θα χτυπαγα ενα τεστ. Καναμε ελευθερα αλλα οχι πανω στις γονιμες....

Να χω το το μικρο ολο μαμα και μαμα και να με τραβολογαει! Καταλαβε οτι τα φτυσα και σου λεει κατσε να την εχω απο κοντα χαχχαχαχαχα

Μαρ μηπως τον ποναει κατι? Ας φαει γιαουρτακι ή καμια σουπιτσα. Θελει μηπως κατι αλλο?

Μπορει να ειναι αυτο που λεει και η φροσω....

Ρε παλι τη κουμπαρα θα πιασω.... Τζουλ οταν ειπα οτι το παιδι μπηκε στο νοσοκομειο λογω αρνησης στο φαγητο τι γυρναει και μου λεει! Μωρε καλα κανω εγω και του δινω σοκολατες! :shock:

Λες και μπηκε απο ασιτια επειδη δε του εδινα τζανκ φουντ ξερω γω. ΠΟτε ποτε ποτε δεν εχω πει μη δινει στο παιδι αυτο ή εκεινο. Στο δικο της εννοω και κανει χοντρες μλκς. Δε με αφορα. Αλλα μονο και μονο επειδη βλεπει οτι εγω προσεχω ετσι και αλλιως και αυτο το σκατουλι δε θελει τιπιτελια σου λεει ας πω τη μλκ μου να περασει η ωρα.

Εγω εχω δωσει τα παντα. Στην

απογνωση μου να φαει το εκανα και αυτο. Αλλα μπαααα.

Τωρα αν παραγγειλουμε κανα πιτογυρο θα φαει το καλο μου πατατουλες λιγο πιτουλα αλλα οχι πολλα πολλα για να μην ερεθιστει το στομαχακι.....

Παντως τα παιδια ειναι περιεργο στορυ.... Εγω μετα απο αυτη τη περιπετεια που ειχαμε καταλαβα οτι παντα οταν αντιδρουν ακραια κατι τα ενοχλει. Οχι απαραιτητα ψυχολογικο. ακομη και ιωση μπορει να τον τριγυρναει. ο δικος μου τοτε ας πουμε που ητανε το θεμα του στο πικ χτυπαγε τον πατερα του και τον εδιωχνε που εχει λατρεια! Ο αντρεας εκλαιγε σχεδον στο νοσοκομειο στη καρδιτσα και μου ελεγε οτι με συνηθισε.... :? γι'αυτο τα κανει αυτα........

Μετα ηθελε μονο φαι απο μενα. Τωρα αρχισε να τρωει απο αλλους. Ενιωθε εμπιστοσυνη μαλλον. Φοβοτανε οτι θα πονεσει? μαλλον.

Η πεθερα λοιπον αγχωνοταν για το οτι το παιδι συνηθισε(τυχαιο δε νομιζω τα ιδια γιος και μανα χαχα) μαζι μου και δε τρωει απο αλλον. Ε λεω οταν φτανει η ωρα να φαει θα φωναζω και τον γειτονα να μαθει και με αυτον... Θελει χρονο της λεω ο ερμος.

Τελικα μια μερα χλαπ χλουπ απο μονος εφαγε.

Οπως και πινουμε τωρα χαμομηλακι ενα ποτηρι το πρωι ενα το απογευμα. Αυτο του αρεσει... Σα γριουλα χαχαχαχχαα χθες λεω ας δωσω ριμπενα να μαθει καλαμακι και το φτυσε.... ασχετο! μη σχολιασεις ριμπενα τζουλ εχουμε εντολη γιατρου για να μαθει να καταπινει σωστα. χαχχαχαααχχαχαχαχαχχα τωρα αμα εθιστει στη ζαχαρη ε αλλο θεμα χχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα μ' αυτα και μ'αυτα δε σε πηρα και τηλ....

Αλλα να σε ρωτησω..... Βονταφον ειναι το κινητο σου?

Η κοκα κολα σας το πα? κανει θαυματα! ΚΑΛΑ εφαγα και ενα πριμπεραν υποθετακι ετσι για να μη παραπονιεμαι.... χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello ladies.

Εχω μερες να μπω ,σας διαβαζα αλλα δεν ειχα διαθεση...ειμαι λιγο στα νταουν μου αρρωστησα κιολας...κατα τ'αλλα καλα!

Νανα μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτα?σου ευχομαι ολοψυχα μια τελεια εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις στα χερια σου το μωρακι σου!Αληθεια χαρηκα πολυ!Μπραβο!Καλη επιτυχια και με την μανουλα σου για την χημειοθεραπεια.Ολα καλα θα πανε και μολις της φυγει το αγχος θα δεις ποσο πολυ θα χαρει!

Μαρακι περαστικα!Το'χεις γενικα με τις διαρροιες ε?θυμαμαι και μια αλλη φορα ειχα λυθει στο γελιο με κατι που ειχες γραψει!Παλι διαρροια ειχες!!χαχαχασοβαρα τωρα περαστικα!Η κοκα κολα οντως κανει θαυματα!Ο Διονυσακης ολο και προοδευει με τα μαθηματα ε?Μπραβο μπραβο!!

Χρονια πολλα στους Θανασακηδες της παρεας!Τζουλια και Χρυσουλακι να τους χαιρεστε!Παντα υγεια ευχομαι!Τζουλια μην αγχωνεσαι με τον αναπτυξιολογο.Θα δεις που τελικα καθε παιδακι εχει τους ρυθμους του.Ετσι αγχωνομουνα και΄γω με την Λυδια μεχρι που καναμε εξετασεις αιματος και δεν δειξανε κατι.Μολις πηρε σιδηρο αμεσως τον πρωτο μηνα κιολας πηρε 400 γραμμαρια.Τωρα εχουμε 2 μηνες να μετρηθουμε.Αυριο εχουμε εμβολιο και θα σας πω.Τελευται φορα ειμασταν 10500 και 85 ποντοι.

Φροσακι να χαιρεσαι τον Αντωνακη σου!Ψηφιζω παιδικο εφοσον δεν βρισκετε ακρη με παππουδογιαγιαδες.Ολοι θα ειστε ηρεμοι ετσι και κυριως τα παιδια και'συ.Κουραγιο Φροσακι τρεις τους εχεις!

Μαρκερ μηπως απλα εχει συνδιασει την ωρα του υπνου με τον πατερα του ?Μηπως ειναι μονο απλα αυτο και'συ στεναχωριεσαι αδικα?Μηπως επειδη ακριβως ειναι μαζι σου περισσοτερες ωρες οπως λες του λειπει ο πατερασ του και τον θελει στην διαδικασια του υπνου.

Καλυψουλα αμαν προβλημα και εσυ με την πεθερα!!Ποτε ρε παιδι μου θα παψει να κανει του κεφαλιου της?Μηπως της αρεσει τελικα να σε εκνευριζει?Μα δεν μπορω να το διανοηθω!Μα ουτε καν το ποτηρι της να πλενει?Ελεος!

Αλεκα1 σε καταλαβαινω απολυτα γιατι και'γω κατα καιρους τραβαω ζορια με την Λυδια και το φαι!Οχι τοσο πολυ βεβαια αλλα καποιες μερες μου κανει νερα!Ετσι ολοκληρες μερες συνεχομενες οχι για να πω την αληθεια και να κλαιει κιολας βλεποντας φαγητο...μηπως να το εψαχνες λιγακι?

Σωσω αναμενουμε αυτο το περιβοητο ντεκουπαζ που οπως ειπε και Μαρκερ δεν θα γκουγκλαρω ετσι για να το δω πρωτη φορα απο 'σενα!

Ισμηνακι μουνα χαιρεσαι τον Ορεστακο σου και φτου φτου τριτωσε το κακο και αλλο να μην σας βρει!Η τουρτα πολυ ομορφη προλαβα και την ειδα.Οπως παντα χρυσοχερα!

Το κοβω εδω και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια ζ πολυ στο τρεξιμο εισαι!Μακαρι να σου κατσουνε καλες δουλειες.Στο ευχομαι ολοψυχα ,δυσκολοι καιροι.

Χαρα τολμη και γοητεια η γειτονια σας ε?Οριστε που θες να φυγεις που θα βρεις καλυτερα βρε?Ο Στεφανακος τι κανει?Εσυ καλυτερα με την αρρωστεια?

Βαγκ τι τι λεει η παγωμενη Θεσσαλονικη?Κουκλια γινανε τα μωρα σου!Καλε ψηλωσανε πολυ η ειναι ιδεα μου?φτου φτου!Με το καλο ευχομαι η ξαδερφουλα σου να μεινει εγκυος!Και μεγεια και τα χαλακια σας!

Εδω παντως κοριτσια 4 μερες τωρα εχει ψοφο!Ηλιο μεν δυο μερες τωρα αλλα πολυ κρυο συνδιασμενο με φουλ υγρασια φυσικα σε βγαζει νοκ αουτ!

Η Λυδια ειναι πολυ καλα φτου φτου δεν εχουμε αρρωστησει,μαλλον και απο μενα την σκαπουλαρε.Ειχα τρεις μερες πονο στο στομαχι και πυρετο.Κανενα αλλο συμπτωμα ευτυχως την εβγαλα στο χαλαρο.Μονο ατονια ειχα τρελη αλλα σημερα ειμαι καλυτερα.

Το μωρο μου καθε μερα μαθαινει καινουρια πραγματα!Ξερει παρα πολλα τραγουδακια,ζωγραφιζει,λεει παραμυθια και πλεον κανουμε κανονικο διαλογο!Νιωθω τοσο ομορφα που μεγαλωνουμε μαζι αληθεια σας λεω!Παλι με πηραν τα ζουμια ε ρε γλεντια!Τελως παντων.

Ελπιζω να μην ξεχασα καμια.Σας σκεφτομαι κορες αλλα ημουν καπως αυτες τις μερες οχι κατι συγκεκριμενο...Αυτα...Τα λεμε αυριο καλο ξημερωμα σε ολες. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ένα θα σας πω... -2!!!

πού στην Κύπρο;

μιλάμε για τρελό κρύο και συνεχίζουμε να μην έχουμε θέρμανση στη δουλειά...

μπαίνω κι εγώ στο κλαμπ των κοριτσιών για το ντεκουπάζ!!!

χαχαχα!!!

μάρκερ μου, το έχω περάσει κι εγώ με τον Α και ξέρω πόσο πληγώνει την καρδούλα μας...

φάση θα είναι μωρέ...

σαν τη μανούλα δεν έχει!!!

Τζουλ η οδοντίατρος μου είχε πει ότι μετά τα 4 κάνουμε φθορίωση στα παιδιά...

Φρόσω μου, δε φαντάζεσαι πόσο στενοχωρήθηκα για τις ζωγραφιές του δον...

πάνω απ' όλα είναι η ψυχική μας ηρεμία.

αν επιμένει ο Αντ για τη μαμά του, συμβιβαστείτε με μία γυναίκα που θα έρχεται να βοηθάει την πεθερά σου.

Σωσώ, το είπα στην ομάδα μου και στους προϊσταμένους μου.

πιο πολύ για να μην κουβαλάω φακέλους όταν χρειάζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalημερες !!! καλέ Ναι Νανα !!!

Η δεύτερη επίσκεψη πρέπει να γίνει ανάμεσα στα 2 ½ με 3 χρόνια και το παιδί έχει όλα τα νεογιλά του δόντια.

Η τρίτη επίσκεψη θα πρέπει να γίνει ανάμεσα στα 3 ½ με 4 χρόνια, όπου γίνεται και η πρώτη φθορίωση. Από εκεί και πέρα το παιδί συνήθως παρακολουθείται κάθε 6 μήνες

------------------------------------------

λοιπόν εδώ και 3 μέρες πολλά σάλιααααα :shock: , λετε να βγάζει κ φρονιμήτες ? :lol: τι στο καλό ??? γκρίνια απιστευτη...

όλη μέρα τρώει 1 φρουτοκρεμα , αχλάδι-μανταρίνι και 1 γιαουρτι ! :? το μεσημερι κοιμαται νηστικός ! :o:o:o και το βραδυ τρώει λίγο φαι ίσα να κρατη8ει κ κοιμαται ! :shock:

που 8α πάει αυτό δε ξέρω...

χ8ες εγραφα 5 ωρες κ δε βλέπω την αναρτηση :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμας..

ο μικρος μολις εφυγε με τον αντρα για παιδικο... ;)

ευτυχως δεν εχω πολλλες δουλειες..μονο μαγειρεμα στην ουσια..

χθες μου εστειλε μια μαμα στο φροντ ενα τεραστιο ταψακι γεματο βαφλες μα μερεντα και αλλες με μαρμελαδα...φανταστειτε τι ωραιος καφες ειναι αυτος ο πρωινος!!!!

λοιπον ο μικρος σημερα κοιμηθηκε 12 ωρες..ειχε φαει ενα γεματο πιατο μακαρονια με μοσχαρι , ειχε πιει γαλα απειρο και στις 8 ξεραθηκε...το κακο ειναι οτι δεν τον προλαβα ξυπνιο.. :(:(:( απαραδεκτο!!!!

εχουμε κανεναν να γιορταζει σημερα???δε μου ερχεται καποιος...

εμενα η πεθερα :mrgreen::mrgreen::mrgreen: μην αναλωθειτε σε ευχες!!!προσοχη!!!!

Μαρακι ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα!!!!για φαντασου να υπαρχει σπορακι πουνα προκαλει ολη αυτη την ανασταστωση????vodafone εχω με δωρεαν προς ολα τα vodafone.. καιhol με δωρεαν τα σταθερα..

Σοφη η Λυδια ειναι αστερακι!!!!και κουκλακι!!!!ελπιζω να εισαι και εσυ καλυτερα τωρα...

Νανα καλα εκανες και τους το ειπες για να μη σε πιεζουν γενικως...

Τζουλια τσεκαρε τους τραπεζιτες..ο δικος μου πριν απο 2 εβδομαδες ετρεχαν ποταμι τα σαλια και τελικα εσκασαν οι δυο πανω...και τρελη αφαγια και απειρα νευρα...

μαλακιες ουτε εγω του δινω και ευτυχως ουτε οι γονεις μου , γιατι δεν εδιναν ουτε σε εμας...

τρωει μονο σοκολατακια γαλακτος γυρω στα 3 με 4 την εβδομαδα..ετσι και αλλιως και αλλα σε γλυκο πραγματα που εχω δοκιμασει να του δωσω , τα φτυνει..

τρωει ομως κριτσινια και κρακερς αρκετα...

Μαρια ετσι ακι αλλιως εσυ τους πιεζεις λιγο περισσοετρο απο τον Κωστα..οποτε και ο Νικος λιγο να μην ηθελε να κοιμηθει αντεδρασε ετσι...

στο μεταπτυχιακο ειχα διαβασει καποια στιγμη οτι το παιδι προσκολλαται περισσοτερο στον γονιο που του λειπει περισστερο.. ;)

Σωσω εγω εχω δει ντεκουπαζ...μαλλον μονο σε εμενα αρεσουν τα θεματα deco... :(:(

Φροσω και αυτη η λυση με κοπελα και πεθερα για να τη συνετιζει και λιγο καλη ακουγεται..η πεθερα απλως να ειναι παρουσα..η κοπελα να ασχολειται...

γμτ εχω δει και ενα σκατοονειρο...εγω και οι ιδιοκτητες του φροντιστηριου(με τους οποιους εχω αψογη και πολυ φιλικη σχεση) τρωγαμε :?:?:?:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ... Χρυσουλάκι, ζηλεύω το πρωινό σου!!!

χαχαχα!!!

να ρωτήσω... πόσα δόντια είναι τα νεογιλά;

εμένα έχει βγάλει 16.

αυτά είναι;

πριν από λίγο έμαθα για την κόρη μιας συναδέλφισας ότι έχει καρκίνο στο θυροειδή...

ετοίμαζε τον γάμο της η κοπέλα...

και χθες μου έλεγε η κουμπάρα για μία φίλη της και την συνυφάδα της που διέκοψαν την κύηση γιατί είχαν πρόβλημα τα μωρά...

και το πρωί άκουσα για μία άλλη συνάδελφο που το εγγονάκι της θα κάνει εγχείριση στο κεφάλι...

ας έχω και τρίδυμα!!!

αρκεί να είναι ΟΛΑ ΓΕΡΑ!!!

θα κουραστώ για 2 χρόνια και μετά ούτε που θα το θυμάμαι... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα οσα εμαθες τυχαια εχει καλως...

αλλα πολλα μπραβο στην κουμπαρα που σου ελεγε γα τις διακοπες των κυησεων...

δε λεω πρωταρα δεν εισαι αλλα οσο να ειναι επηρεαζεσαι...

δεν μπορεις να ξερεις τι κληρονομικοτητα ειχε η καθεμια...

μεχρι τα 3 πρεπει να βγαλει 20 δοντια..εμας τελικα αυτα ηταν τα τελευταια..εγω νομιζα οτι τα ειχε βγαλει ολα..τωρα τα μετρησα καλα :lol::lol::lol:

βγηκα και πηρα μια τσαντα και ενα ζευγαρι μποτες...ακριβα γμτ παροτι ειχε εκπτωσεις 50%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο τις πηρες δλδ χρουσουλα;;;

εμεις εχουμε 17!!!

και γω ξερωο τι 20 πρεπει να βγαλουνε..παιδια με κανετε να νιωθω αβολα...γκουγκλαρετε το ντεκουπαζ..εγω κανω ερασιτεχνικα πραγματα σας λεω..ερασιτεχνικα μεχρι εκει που δε παει..

με βοληθαει σε πολλα και η ζζ!!!

μη περιμενετε το μπλογκ μου..ντρεπομαι!!

μαρακι ενημερωνεις το μπλογκ σου;;

η το παρατησες;;

εμενα τρωει καθε πρωι τσχινι με μελι και ψωμι μετα το γλαλα..

και απο γλυκα καμια σταφιδα κανερνα μουρο ..και αποξηραμενα γενικα..

η κουταλαι ταχινι με μελι..

γλυκα αν παμε και την κερασουν καλω΅ς

η μαμα ευχα απ οεδω εχει συνταγη για ...κεκακια..στυλ κεκακαι δλδλ..

θα μου τη δωσει..και το λεω γιατι η μικρη κεικ κανονικο δε τρωει αλλα αυτο το τσακισε..

σα ψωμι γλυκο ειναι!!

και ειναι οντως τελειο!!

νανα ξαναπεστο αυτο..και 10 να κανεις αλλα γερα να ειναι!!

τζουλ ποτε εχεις ειπαμε ραντρεβου σε αναπτυξιολογο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εχω παρατήσει σωσωκα!!!!

Αλλα θέλω πολυ να ξανασχοληθω!!! Με ολα αυτα τα ζόρια δεν είχα όρεξη αλλα και χρονο τωρα ομως λεω να επανέλθω!!!!! :D

Νανα μου ακριβώς αυτο ηθελα να γραψω και γω τις προάλλες και να φερω παραδειγμα εμενα που αγχονωμουν αλλα οπως λεει και η χρυσουλα σε μια έγκυο δε λες τέτοια πράγματα. Ομως πραγματικά..... Δε εχει τίποτα αξία μπροστά στην υγεια του/των φασολιών σου

Και επισης συμβουλή να μη σου λένε μαλακιες. Οτι συμφορά και μαυρίλα. Μου τη σπαει αυτο το πράγμα. Τωρα βεβαια εσένα μπορει να μη σε ενοχλει. Εγω τρελαινομαι......

Τωρα θα αναφέρω τη περιπτωση μου αλλα για να γελασετε το στο τελος!!!

Το προηγούμενο βραδυ πριν παω στο γιατρο και μάθω τα νεα καθομασταν ολοι και τρωγαμε. Μου λεει η πεθερα...... Αυτη τη φορα θα βάλεις κιλά η κοιλιά σου ειναι πολυ μεγάλη ( οντως ηταν) της λεω στο δεύτερο παντα ειναι πιο μεγάλη... Μου λεει μπαααα εγω 6 κιλά στο ενα παιδι 6 και στο αλλο! Με το που βγήκα απο τη κλινική ,μπηκα σε ενα λευκό στενο τζιν -μετα απο 3 μερες -και πηγα να κόψω τα ράμματα στον γιατρο. Ωραία της λεω. Σημειωτέον έβγαλε 4 κιλά παιδι λεει και εκανε 14 ράμματα.... Τωρα αν σας βγαίνουν τα κιλά γράψτε με!

Την επόμενη αφου έμαθα τα νεα ειχε φυγει ελείπε ταξίδι αλλα οταν γύρισε μου λεει τελικά η κοιλιά σου δεν ηταν πρησμενη απο την εγκυμοσυνη!!!!!!!! Αλλα της λεω απο τι;;;; Δε ξερω μου λεει!!! Ξερω εγω της κανω! Ο γιος σου αντί για πουλί εχει τρομπα!!!!!( χαχαχαχα απο το γνωστό ανέκδοτο) χαχαχα χαχαχαχα

Μα γμτ το κέρατο μου δηλαδη!!!!!

Θέλω να πω η μαλακά παει σύννεφο!!!!!!!

Γκρρρρ τον εχω βάλει για ύπνο και δε κοιμαται!!!!

Εγω καλύτερα ! Πολυ θα ελεγα! Εκανα και τις εξετάσεις οι το πρωι θα τις παρω το απογευμα και μετα θα παω στον γιατρο.

σοφη γουερ αρ γιου γκερλ;;;;;; Χαχαχα θυμάσαι το κόψιμο;;; :lol:

Αχ δε κοιμαται τωρα να ξεραθω λιγο και γω;;;;;;

Εχω και γω μια καλη παιδιδοντιατρο αν ενδιαφέρεσε Τζουλ. Εκει θα παμε και εμεις.

Η αληθεια ειναι πάντως μιας και ανέφερα τη πεθερα οτι της εχω βάλει όρια για τα Καλα. Ειχαμε βεβαια άριστες σχέσεις αλλα οπως σας είχα πει ειχε τάσεις προσκολλησης στο μωρο( αφου δε μπορούσε στο γιο τωρα που το σκέφτομαι) οπότε με πολυ κόπο στην αρχη αλλα με μεγάλη άνεση τωρα ξηγιεμαι σπαθί. αλλα εδω σε μας επαιξε ρόλο και η περιπετεια με τον μικρο...... Της πήγε το στο σκατο στη κάλτσα και σταμάτησε αυτα που ήξερε τουλάχιστον τα χοντρα. Τωρα που αρρώστησε χθες σημερα ηρθε και της ειπα επακριβώς τι να κανει. Οταν το εκανα στραβά εφάρμοζαν τακτική παιδαγωγού για μωρα ( οπως ο Διονύσης) πχ ΧΕΡΑΚΙΑ ΠΛΥΝΑΜΕ;;;;;;;;;;;; Χαχαχαχα εχω να κανω με μωρο ζυμαρακι σας λεω πλαστενινουλα!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααα σας ειπα τι θα ντυθουμε φέτος το γκρουπ;;;;; Τσιγγάνες!!!!! Ολοι αντρες γυναίκες!!!! Χαχαχα και τα μωρα!!!! Θα ντυσουμε τον διονυσακη τσιγγανα χαχαχαχαχαχαχαχαχχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...