Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

http://www.eimaimama.gr/2012/01/den-kse ... paidi.html

διαβασε πρωτα αυτο και μετα αυτο:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 1843498094

εαν δεν στο ανοιγει γιατι ειναι απο το δικο μου το φβ πες μου να το παραθεσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πιασατε τακοινωνικοοικονομικα βλεπω.....

ρε μλκ στην ουγκαντα δε ξερουνε τι ειναι προφυλακτικο.....εδω δε ξερουν στην ελλαδα καλα καλα. εμεις εχουμε αλλο επιπεδο χαχαχαχα

τωρα εδω η κατασταση εχει ξεφυγει και παιζονται χοντρα παιχνιδια. Οτι ακους ειναι μπουρδες. να σου πω γιατι... γιατι ουτε αυτοι δε ξερουν που μας κυβερνουν. εχουνε τοσο αρρωστημενα μυαλα τους νοιαζει μονο η καρεκλα και το μπερμπερυ και το αηλαινερ(για κουλουρη αφιερωνω!) και φυσικα κανουν αλλοι κουμαντο.

αυτοι ειναι πιονα εχουν δωσει τη ψυχη τους στο διαολο για τη καρεκλα.

ρε σεις! πηγα σινεμα χθες και ειδα αλμοδοβαρ! Το δερμα που κατοικω! Ρε τι ζψγραφισε ο ατιμος? μιλοαμε γαμω τις ταινιες(για λατρεις του εν λογω σκηνοθετη παντα) πολυ μου αρεσε. αλληγορικη ταινια. Μαρ εσυ την ειχες δει νομιζω! Τι ηθελε να επι ο ποιητης? γιατι νομιζω καταλαβα αλλα θα ηθελα να μου πεις και συ!

Τουλαχιστον αυτο που καταλαβα με καλυψε! ΜΙλαμε τελεια!

Καλυψω η πεθερα ειναι για ριαλιτι! χαχαχα γραψε βιβλιο! Θα ρθω να μου το υπογραψεις οταν εκδοθει! Τουλαχιστον να βγαλεις κανενα φραγκο! Περα απο τη πλακα κανε κουβεντα ισα και σταρατα και μετα στενο μαρκαρισμα. Να μην ανασαινει...... Να νιωθει οτι θα σκασει. :twisted:

Δηλαδη... αφου ξηγηθεις μετα εννοειτε οτι θα ξανακανει μαλακιες. Εσυ θα βλεπεις το στραβο και θα λες καλα δε σου ειπα? Παλι τα ιδια? Δε μου αρεσει να επαλαναμβανομαι μητερα (χαχα καλο το μητερα? καλα μη το πεις) δε μου αρεσει να λεω τα ιδια και τα ιδια κουραζομαι. γενικα μην αφηνεις αερα.... στην αρχη θα δυσκλευεσαι αλλα μετα θα σ'αρεσει... χαχχα

και γω ψιλοσκατα ημου κατι με τριγυρναγε και με επισαε η αντανακλαστικη αρθριτιδα που ειχα παθει τοτε με το εμβολιο... θυμοσαστε? αυτολεει για καμια 2ετια θα με θυμαται..... οταν θα περναω ιωσουλα θα ποναω. Τουλαχιστον ξερω τι εχω. Τωρα ειμαι καλα.

Κανα 2 μερες κραταει..

χαρα μου περαστικα!!!!!! Εχετε ιντρικες δηλαδη στη γειτονια! Τολμη και γοητεια η σπιτονυκοκοιρα! Ειναι σιγουρο ή θα ξαναγυρισει ο λεγαμενος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ναι εγω το ειδα

και εγω θεωρω οτι ηταν ισως απο τις καλυτερες ταινιες που εχω δει

η σκηνοθεσια ηταν απαιχτη

η υποθεση καταπληκτικη

ο μπαντερας θεος απλα

κατα τα αλλα αλμοδοβαρ ειναι αυτος

εμενα αυτο που εμεινε ειναι το ποσους ανθρωπους κατεστρεψε ο μπαντερας-

αρχικα την γυναικα του

την κορη του

τον κακομοιρη που βρεθηκε μπραστα του -

την μανα

και τον αδερφο του

για πολυ κοσμο

τελικα και να εχεις πολυ μυαλο δεν ειναι παντα καλο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μαρ διαβασα για την αλλη τη γελοια..... τι να πω ρε γμτ! Αλλα δε φταιει αυτη! Φταιει η γαμ...νη κοινωνια! ΠΟυ δε ξερουνε οχι τι ειναι αυτισμος αλλα ουτε τη τυφλα τους τη μαυρη.....

Αυτα τα παιδια αλλα και οι γονεις ειναι ηρωες! εγω με τη περιπετεια που ειχαμε αναθεωρησα και ειδα οχι τον χριστο φανταρο αλλα μου ρθε ταμπλας! Διαβασα ενημερωθηκα εγινα μελος σε ολα τα σχετικα σαιτ μιλησα με αυτιστικους αλλα και με γονεις. Οταν αγαπας αυτο κανεις. και αυτη δεν αγαπαει. Και αν καποιος ειναι αυτιστικος στη πραγματικοτητα δεν ειναι το μωρο αλλα αυτη. ΕΑΥΤΙΣΜΟΣ. Αλλα η κοινωνια ειναι γεματη απο κατι ανθρωπαρια σα και αυτη και γιαυτο βγαζουν στη απ'εξω αυτους τους ανθρωπους που ειναι χαρισματικοι και ηρωες.... και ειναι ηρωες γιατι εμεις φτιαξαμε μια κοινωνια κομμενη και ραμμενη στα μετρα μας που δε τους χωρα και πρεπει να επιβιωσουν....

Ο δικος μας γιος μερα με τη μερα φαινεται οτι δεν εχει αυτισμο αλλα ολοι γυρω μας μας εκαναν στη ακρη. η καλη μου η κουμπαρα και κατι αλλες δηθεν καλες μαμαδες φοβουνται οτι επειδη ο γιος μου δεν λεει ομορφαντρα μου και αγαπουλα πουλα θα τους κολλησει μουγκαμαρα και αφαγια....

ηθελα να κλειστω να απομονωθω να μη παηγαινουμε πουθενα αλλα λεω οχι! Θα παλεψω! Θα τον παω παντου! Και σε παρτυ και σε παιδοτοπους και σε παιδικες χαρες. ΚΑι ας μας κοιτανε καπως.... Βλεπετε τα εβαλα και με τον σουπερ θεο γιατρο τους!

Και σκεφτειτε το παιδακι μας λεει κουβεντουλες ειναι κοινωνικο παιζει γελαει μας κοιτα στα ματια και δε κανει στερεοτυπιες! Και ομως ειχαμε αυτη τη συμπεριφορα επειδη μαθανε οτι κανουμε εργοθεραπειες.....

Η φροσω τον εχει δει.... Σκεψου τωρα φροσω ειναι 1000 φορες καλυτερα! Και ομως ειχαμε αυτη την αντιμετωπιση! Το πιστευεις?

Φανταστειτε να ειχε οντως αυτισμο! ΘΑ μας ριχνανε στον καιαδα!

Βρωμιαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον......

ο νεαρος ηταν εγκλωβισμενος(το δερμα που κατοικω) Τη κορη του μμπαντερας ειδες δε τη βιασε αλλα της εβαλε και το φορεμα μετα προσεκτικα. Οταν τον εδειξε στο μαγαζι μετα εκανε θηλυπρεπεις κινησεις αρκετα κρυμμενες αλλα και η υπαλληλος του ειπε βαλτο εσυ το φορεμα. Επαιρνε ναρκωτικα και επισης ηθελε να φυγει απο τη πολη... Γιατι? γιατι ειχε κατι να κρυψει ή να ζησει επιτελους.

Τελικα ο βινσεντε εκρυβε μια γυναικα μεσα του τη βερα... ο αλμοδοβαρ προκειμενου να κανει μια κλασσικη ταινια τυπου αλλαζω φυλο με παιρνουν ολοι και γινομαι τρανς πορνη κανει ολο αυτο.

Το μυστηριο λυνεται οταν λεει στο τελος... Μαμα εγω ειμαι ο βινσεντε.... Οπου εγω συγκινουμαι αστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα για την κοπελια επαυξανω σε αυτα που λες

αλλα ισως καποιος θα επρεπε να τα γραψει ρε γμτ μου

γιατι πολλοι μπορει να το νομιζουν σαν αρρωστια

ενι γουει - δεν θελω να λεω πολλα γιατι μαλλον εχει καποιο θεμα παιδακι της οικογενειας μας

θα σας πω με πμ οποια θελει

παω στο αλλο

φυσικα και δε την βιασε

εγω το εργακι το εχω δει 2 φορες ηδη απο τηναρχη νομιζω -δεν

γιατι μου αρεσει παντα 2η-3η φορα σε καλα εργακια να παρατηρω θεματαπου μου ξεφυγαν

ο βινσεντ εδειξε τις προθεσεις του απο την αρχη νομιζω γι αυτο δεν τον ανεφερα

μονο και μονο η αντιδραση στη αφαιρεση του οργανου

οσο και η φανερη αντιδραση του οταν τον ανακαλυψε ο συναδελφος του μπαντερας

οι πληροφοριες ερχονταν απο παντου

γιατι η μανα του - το τρελλο το οιδιποδιο με το γιο της

το παιδι που δεν ηθελε και πως κατεληξε - ο 2ος γιος -τον οποιο ηθελε να σκοτωσει η ιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακια καλα τα λετε!!!!!

εγω νευριαζω κ με τις ρατσιστριες μανες......μια φορα την ειπα κ σε κανα δυο.

την ταινια δεν την εχω δει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

της οικογενειας? ποιος?τι εννοεις? στειλε πμ.

ναι φοβερη ταινια. εχεις δικιο και στα υπολοιπα. Η μανα φευγα εντελως.

σημερα ειχε το "μεχρι να σε βρω" Αλλα δε μπορουσα να παω. ΠΟλυ καλη και αυτη.

Που εισαι αλεκα? Τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αλεκα

κοριτσια μην σας φαινεται περιεργο - εδω οι ιδιες οι μαναδες και συμπεριφερονται στα παιδια τους ασχημα και τους τονιζουν τα προβληματα τους

σας εχω πει για την μανα που παρακολουθει μαθημα μαζι με το παιδι της

ολη την ωρα του τονιζει οτι κανει λαθος - τον αγριοκοιταει -του λει τι να γραψει

μιλαμε νιωθω εγω ασχημα για αυτο

και το παιδακι εχει θεμα - ειχε χτυπησει μωρο και του εχει μεινει νευρολογικο -ψυχικο προβλημα και μιικρη καθιστεριση

κατα τα αλλα ειναι μια χαρα - μπορει μονο του να κινηθει - τα παντα

απλα ειναι αυτο που λες οτι δεν ειναι ενα εξυπνο παιδακι και δεν παινουν τα χερια του

αλλα κατα τα αλλα δεν διαφερει απο τα υπολοιπα παιδια - αντιθετως μην σας πω οτι ειναι και πιο εξυπνο

αλλα το καταστρεφει η ιδια του η μανα

δεν το αφηνει να εξεληχθει και το εχει μεσα στο βρακι της μετα συγχωρησεως

ολη μερα απο πανω του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας γραφω απο την παγωμενη αλοννησο...-1!!!!!

το πρωι πηγαμε σχολειο κ την ειχα κουκουλομενει ,μονο τα ματακια εξω!!!

εμεις εχουμε θεμα με την μικρη ..μολις δει φαγητο ,πιατο κλαιει! δεν θελει να φαει με τιποτα...να φαει η Μαρια λεει...κ κλαμα!!!!!!

εχθες την νυχτα 1λιτρο γαλα κατεβασε...τι θα γινει δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Αλεκα τοσο πολυ;

λογικα θα ποναει καπου ρε συ

δεν την πας στο γιατρο να τη δει

να μου τι σου λεω και εγω τωρα

αλεσμενα δοκιμασες; να δεις βρε παιδι μου μηπως φταιει αυτο

τι να σου πω

ειναι το χειροτερο μου το φαι - το ξερετε σε συμπονω πολυ να ξερεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπα...οπα.... χαθηκα....

και δεν ειμαι και για Αλμοδοβαρ.....

κατι πιο... λιγο κρασι λιγο θαλασσα και τ'αγορι μου;;;

ή εστω, csi, bones, ncis;;;

Χαρα περιμενουμε νεα απο το σηριαλ με την απο πανω... δε νομιζω να θελει τον ωμο σου να την παρηγορησει;;;;

Σωσω και εγω ηθελα να κανω λέιζερ αλλα δεν κανω λογω χρηματων. κερι τα κανω ολα.

παντως η γαστρεντεριτιδα θεριζει και τη Θεσσαλονικη. και σημερα το πρωι στη δουλεια μια συναδελφισσα εκανε μεγαλη παπ..ρια που δεν την περιμενα απο αυτην.

ηρθε κανονικα στη δουλεια 6παρα και αφου καναμε τα προκαταρκτικα αρχισε να λεει που χθες ειχε το μεσημερι παρτυ για τα γεν της κορης της και οτι ξυπνησε και την πονουσε ολο το κορμι και με το ζορι στεκοταν στο παρτυ και το βραδυ που εβαλαν τα μικρα για υπνο η κορη εκανε εμετο πολυ και αργοτερα εκανε και ο αντρας της που δεν προλαβε καν να σηκωθει απο το κρεβατι κλπ κλπ!

καλα τη λεω εχετε ολοι γαστρεντεριτιδα και ηρθες στη δουλεια!!!!!

γιατι δεν πηρες τηλ να πας αργοτερρα σε γιατρο να βγεις ελευθερη υπηρεσιας;;;

ε, λεει, δεν ηξερα οτι γινεται...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και αρχισαν και οι αλλοι 2 συναδελφοι να της τη λενε χοντρα, γιατι ο ενας εχει 4 μηνων μωρο και του αλλου η γυναικα και συναδεφος ειναι 4μηνων σε μονοζυγωτικα διδυμα!

καθομασταν ολοι διπλα στην εξωπορτα για να μη μας κολησει μεχρι να παει 7:30 να παει σε κανενα γιατρο....

καλα τετοια αναισθησια;;;;

φαντασου ολους αυτους και τα μικρα που ηταν στο παρτυ τους!

Τζουλ μη λες για φαγητο... πρεπει να κανω διαιτα αλλα δεν..... αφου θα μας κανουν να πεινασουμε θα την κανω τοτε αναγκαστηκα!

;)

Νανα τι λεει το τεστ;;;;

ΜΑρκερ τι κανει η μυτουλα;;; εμενα ο Σπυρος οταν μαλωνουν με το χερι την κεντραρει τη μυτη της Μαριαννας και τη γεμιζει νυχες κοντα στα ματια... λες να του τη βαρεσει και να τη δαγκωσει και αυτος;;;

Μαρακι ποσο δικιο εχεις.... αλλα ρε συ δεν περιμενα να γινει τοσο σουσουρο για τον κοντε... και να σας φερθουν ετσι... τι να πω... δεν αξιζουν ουτε το σχολιασμο. αλλα αργοτερα οτνα με το καλο θα προοδευει στο σχολειο και τα δικα τους θα πετανε αετο.... θα γελασεις καλυτερα τελευταια!!!! με την καλη την εννοια.

και φυσικα η πεθεροπληκτη Καλυψω!!!!!

τα λογια ειναι περιτταααααα!!!!!!!

θα ψαξω συνταγη για να κανω μικρα ψωμακια ολικης και να τα εχω στην καταψυξη να τρωμε τοστ κλπ.

εχει καμια σας;;; αρτοπαρασκευαστη δεν εχω.

επισης στο libero club εβαλανκαινουρια παιχνιδακια που τα παιρνεις με τους ποντους.

καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βεβαια μεχρι να γραψω το μυθηστορημα μου γραψατε τα διαφορα....

Μαρκερ με το παιδι στη σχολη;;;;;;;;

αλλα τι λεω... εδω πατερας 40χρονου ανυπαντρου συναδελφου οταν τυχαινει να το παιρνουμε για να αλλαξει η υπηρεσια του ή μια φορα που ετυχε να του ζυτησει χαρη συναδελφος να αλλαξουνε για να παει το πειδι στο γιατρο, δεν μας τον δινει στο τηλ και λεει οτι δεν μπορει να αλλαξει βαρδια και τελος!

Αλεκα αυτο ακριβως επαθε και η 3η κορη της ξαδερφης του αντρα μου σε αυτη περιπου την ηλικια. για ενα χρονο ουρλιαζε σαν να την εσφαζαν οταν εβλεπε πιατοκαι κουταλι. την πηγαν σε ποσους γιατρους, νοσοκομεια, πανεπιστημιακα κλπ και τελικα μια γιαγια στο χωριο τους ειπε και τη δωσανε μουρουνελαιο και ανοιξε η ορεξη και αρχισε να τρωει. αφου λοιπον αποκλεισεις κατι παθολογικο εχετο υπ'οψιν σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι το μαρακι μου? τι σας λεει? τι την ενοχλει?????????????????????????

Φανταζομαι κρυο που θα εχετ! Εδω εμεις εδω και το εχουμε δαγκωσει!

Μαρ τι να πω! ξερεις καμια φορα δε γνωριζουν και οι γονεις πως να βοηθησουν.. Φταιει η παιδεια μας. Αφου στα σχολεια δε μας μαθαινουν τιποτα.......

Τουλαχιστον σημερα μπορουμε να ενημερωθουμε απο 1002 πηγες αλλα πουυυυυυ!

Βαγκ μερικοι ανθρωποι ειναι ζωα.....

Μην ανυσηχεις ομως. Η γαστρεντεριτιδα κολλαει κυριως απο κακη υγιεινη. Δηλαδη εχει καποιος και εχει παει τουαλετα δεν εχει πλυνει χερια και σκορπαει το μικροβιο. Δηλαδη παραδειγμα μια μαμα πως μπορει να κολλησει? εχει κανει κακα το μωρο που παει παιδικο το οποιο εχει κολλησει αλλα δεν εχει εκδηλωσει συμπτωματα. το αλλαζει αλλα δε πλενει χερακια τοτε θα πιασει ισως τη μυτη της τα ματια της ή θα φτιαξει φαγητο θα κολλησει αυτη και οι υπολοιποι.

Οποτε καθαρα χερακια.

Οσον αφορα στον μικρο ειναι μικρη εδω η κοινωνια και γνωστη η οικογενεια μας. Ουτε να κλασουμε δε μπορουμε........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα η μυτη βαγκ μου

δεν καταλαβαινει ο Στελαρας

αλλα δεν ξερω λογικα τα διδυμα μου φαινεται μαθαινουν στο ξυλο πιο ευκολα :lol::lol:

παντως οσο πιο κλειστη ειναι μια κοινωνια τοσο την τριχα την κανουν τριχια δεν το ξερεις

οσο για την βλαμμενη την συναδελφιση

δεν της απαντησες οτι και στον ιδιωτικο τομεα βρε κοπελια να ησουν θα σε διωχνανε

ελεος με μερικες

και το πηγε και σε παρτυ

και μετα λεμε για την αλλη την χαζη με το βαφτιστηρι. εαν ειανι ανεγκεφαλος ο αλλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε μαρακι...ακομα αλεσμενα τρωει...ετρωγε....

αρνητε να φαει ,δεν ανοιγει στομα..

τωρα σε λιγο θα φωναξει γαλα!!!!

ουτε βρεφακι δεν επινε τοσο...κ να φανταστεις οτι ετρωγε τα παντα αλεσμενα ομως.....

θα την παω στο γιατρο..εχει κ εμβολιο να κανει..να μην το κανω λες τωρα ??

βαγκ λες???

παντος δεν ειναι αδυνατη...βαρια ειναι ,μου κοβει την μεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια φωτο !

Αλεκα και το αλλο κοριτσακι μια χαρα ηταν, αλλα φαντασου 1 χρονο να πινει μονο γαλα και να μην τρωει τροφες σε αυτη την ηλικια.....

ειναι 1 χρονο μεγαλυτεο απο τα δικα μας και το καλοκαιρι που το ειδαμε, που ειχε αρχισει να τρωει ηταν σαν τα δικα μας σε κιλα και υψος!

βρκα συνταγη για ψωμι... να δω ποτε θα την κανω... αλλα χρονο ψησηματος λεει για καρβελι εγω που θελω σε ψωμακια;;;; θα αυτοσχεδιασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα κουκλες οι κορες σου...να σου ζησουν,να ειναι παντα γερες και δυνατες...

και εδω εχει πολυ κρυο...

μπραβο μαρια με τον κοντε...μην πτοησε, ο κοσμος ειναι κακος....

η αδερφη μου η μεγαλη δουλευει σε πικπα,και εκει εχει παιδια με διαφορες παθησεις...

λοιπον...εχουν ενα μωρακι που ειναι γυρω στα 2 κοριτσακι,πανεμορφο...

η αδερφη μου το εχει βαφτισει κιολλας...

αυτο δεν μεγαλωνει..

ειναι σε ηλικια 16 ετων μπορει και παραπανω,

και φενεται σαν μωρακι...

οι γονεις του το πηγαν και το αφησαν και απο τοτε δεν το ξανα ειδαν...

καποια στιγμη καλεσαν τους γονεις τον παιδιων,

γιατι καποια απο αυτα θα τα μετεφεραν σε αλλο ιδρυμα...

ερχονται και οι γονεις του...

πανε στο δωματιο,οπου ειχε πολλα παιδακια..

και αρχισε η μαμα της να κλαιει, την πηρε αγκαλια,τη χαιδευε....κτλ.

η αδερφη μου ηταν εκει...

και δεν μιλαγε καθολου..απλα χαμογελουσε...

ερχεται η συναδελφος της αδελφης μου...

και λεει στη μαμα του μωρου...

συγγνωμη, αυτο το κοριτσακι δεν ειναι το δικο σας... :shock::shock:

το δικος σας ειναι στο αλλο κρεβατι... :oops::oops:

η αδερφη μου ντρεποταν, να της πει οτι ειχε κανει λαθος μωρο και ειχε παρει αλλο, αγκαλια.. :oops::oops:

τοτε γυρισε και ειπε...

εχω κανει αλλα δυο παιδια..

και ντρεπομαι να τους πω οτι το αδερφακη τους..

ειναι ατομο με ειδικες αναγκες..

δεν ξερουν για την μικρη...

κριμα, πολυ κριμα...

ευτυχως που η μικρη μαρια, αυτο το ονομα της εδωσε η αδερφη μου...

δεν καταλαβαινει...

αν οι γονεις δεν ειναι ετοιμη να δεχτουν ενα τετοιο γεγονος...πως θα το δεχτουν οι ξενοι;

και τη αντιμετωπιση θα εχουν αυτα τα παιδια;

και δεν λεω μονο αυτου του ειδους παιδια...

λεω για οποιαδηποτε ιδαιτεροτητα... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τωρα για το ειδυλλιο....

η αποπανω...

καθε φορα που μαλωνε με τον αντρα της...τον εδιωχνε απο το σπιτι...

αυτος κοιμοταν στο αμαξι...

απο το καλοκαιρι, δεν τα πηγαιναν και τοσο καλα...

συνεχεια οταν βρισκονταν με κοσμο, αυτη τον μειωνε...

το καλοκαιρι ειχε πει αυτος στον αντρα μου...

οτι μαζευε λεφτα για ωρα αναγκης....

προχθες το βραδυ ακουω θορυβο εξω στην αυλη....

ξυπναω τον αντρα μου,

και του λεω

κλεφτες ειναι εξω....

ακουσα κορνα... :mrgreen: (ο κλεφτης δεν θα χτυπουσε την κορνα)εκεινη τη στιγμη δεν το σκεφτηκα :mrgreen:

ηταν γυρω στις 4παρα το βραδυ...

το πρωι, αυτος μαζευε τα πραγματα του...και εφυγε..

λεω καλαααα θα ξαναερθει....

την επομενη μερα ηρθε..

λεω πιο γρηγορα ηρθε απ'οτι υπολογιζα...

αλλα μαζεψε και τα υπολοιπα πραγματα του και εφυγε...

εδω και δυο μερες δεν εχει εμφανιστη ...

δεν ξερω αν ειναι μονιμο...

ευχομαι να τα ξαναβρουν...

τωρα στα δικα μας...

δεν εχασε αυτη..

με το που εφυγε ο αντρας της,

εφερε το αμαξι της μεσα,

καλεεεεε!!!!

τοσα χρονια εξω το εχεις,

και εφου ξερεις οτι νευριαζω,οταν δω το αμαξι σας στην αυλη μου...γιατι το βαζεις μεσα..μη χασεις, να με τσαντισεις παλι :twisted::twisted:

σημερα με το που σχολασε 11μιση το βραδυ..

να ποτισει τα λουλουδια...

να μετακομιση τα επιπλα,

να πεταξει πραγματα στο πατωμα..

και ακουγοταν λες και εσπαγε το σπιτι...

πολυ φασαρια..

μαλωνε το παιδι..και αυτο ουρλιαζε....

αν μου ξυπναγε το παιδι....

θα ανεβαινα πανω....

αυταααααα

τα ειπα και ξαλαφρωσα..... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυβερνοφιλεναδίτσες μου!!!!!!!!!!

Ε Ι Μ Α Ι Ε Γ Κ Υ Ο Σ !!!!!!!!!!!!!!!!

έρχεται το αδελφάκι του Ανθιμούλη μου!!!

μακάρι να πάνε όλα καλά και να κρατήσω ένα γερό μωρό στην αγκαλιά μου!!!

χθες είπα στον Π να μου αγοράσει ένα τεστ.

με το που σχολάω και πάω σπίτι τρέχω στο μπάνιο για να κάνω το τεστ.

κατεβάζω εσώρουχο και τι να δω...

καφέ υγρά...

τρώω το ξενέρωμα της ζωής μου και κάνω πιπί μου χωρίς να κάνω το τεστ...

βγαίνω από το μπάνιο και είμαι έτοιμη να βάλω τα κλάματα...

μα δε γίνεται... αφού ήμουν σίγουρη!!!

είχε πρηστεί η κοιλιά, το στήθος, έβλεπα το λαιμό μου πρησμένο (θυροειδής), μέχρι και το χλώασμα που είχα κάνει στον Α. μαύρισε...

οι άνδρες πήγαν για κούρεμα και έμεινα μόνη στο σπίτι.

λέω "θα το κάνω κι ας βγει αρνητικό..."

πίνω μπόλικο νερό και πάω τουαλέτα... κάνω πιπί πάνω στο τεστ και δεν το κοιτάω...

περίμενα να βγει αρνητικό...

μετά από λίγο, το κοιτάω...... και τι να δω;

2 Γ Ρ Α Μ Μ Ε Σ !!!!!!

είμαι πολλή χαρούμενη!!!

θέλω να βάλω τα κλάματα και κρατιέμαι...

πήγα στη γιατρό και το επιβεβαίωσε!!!

χάρηκε κι εκείνη πολύ!

μου είπε "χαίρομαι τόσο πολύ για σένα, λες και είμαι εγώ έγκυος!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymapplause::ymapplause:

ΝΑΝΑ ΜΟΥ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!

αντε κ με ενα κοριτσακι τωρα ;) ....

αχ,αυτα ειναι νεα!!!!

ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Χρυσουλα!

τι κανει ο μικρος ?

ευχομαι καλυτερα! πηγε σημερα παιδικο?

εμεις θα την παμε μετα το πασχα...να γινει κ η προσαρμογη της...να δουλεψω το καλοκαιρι ενα 4-5ωρο

απο της 7το πρωι...δεν εχω αλλες δουλειες να κανω....μια μερα να μην βαλω σκουπα δεν μπορω?????

πολυ κρυο.....εχει ηλιο ομως....αργοτερα θα την βγαλω...πρεπει να παμε για ψωνια κ να παρουμε την Μαρια απο το νηπιο....

θα την βαλω στο καροτσι θα την ντυσω σαν κρεμμυδι κ θα παμε μια στα γρηγορα...τι να κανω ο αντρας ειναι οικοδομη :(

πινω καφεδακι κ η Αγγελικη μου κανει παρεουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα

μπραβοοοοο νανουκα....με το καλοοοο να ερθει το μωρακι σου....

σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη....

πολυ το χαρηκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...