Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

ε καλα τι κολημε με το φαγητο ειναι αυτο;;;

αφηστε το παιδι..ασε εκει που ητνα φαγανο να το γυρισει σε αφαγια;;

φτου φτου!!

εσυ που το εμαθες;;στο ειπανε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ψαροσουπα κ εγω εκανα ! μιαμ μιαμ , τα βραζω ολα μαζι και μετα αλε8ω καροτο-πατατα-σελινο-(το κρεμμυδι ντεκορ μονο) και μαδαω το ψαρι μεσα και ... μιαμ μιαμ !!!

Eftixis mama pare την γιατρο , μπορει να χρειαζεται καμια κορτιζονουχα αλοιφη... ;) 8α σου πει

η σειρα flash forw που λές ΤΕΛΕΙΑ , αλλα την κόψανε κ ξενερωσα την ζωή μου !!! 8α σαρεσει και το the event ! πιστεψε με !!! :D

asxeto πηραμε κατι παντοφλάκια απιστευτα (τα χαζευα καιρό) απο 27Ε ... 9.90Ε !!! :shock::shock:

το τελευταιο νουμερο , ένα είχε :D:D έκανα πολύ χαρά !

Καλυψω μου ελειψες λεμε! , αα να σου πω επειδη ηταν εκεινη αγα8ιάρα και ετρωγε το κερατο κ πριν το γάμο , δεν φταιει κανένα νυφικο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πιασανε χερια ποδια για να φαει;;;;;;!!!!!!

και σου το ομολογησαν κιολλας;;;;

τετοια ακουω και λεω να μην πανε παιδικο....

Τζουλ θα το βαλει στο ιντερνετ το νυφικο;;;

οι κουμπαροι μας παντως ηδη εχουν μωρο, το οποιο και βαφτησα. ειναι παντρεμενοι με πολιτικο αλλα η φιλη μου θελει και θρησκευτικο. και ρε κοριτσια, ποια απο μας απο μικρη δεν ονειρευοταν να βαλει νυφικο;;; Σωσω μην απαντας! :lol:

οσο για το τσουτσουνι, βαλε καμια φουσικορτ για καμια 2 μερες. ρετα και κανα γιατρο ισως. δεν παιζουμε με αυτα! :lol:

σημερα εγινε αλλο κουλο...

πηρε το πρωι στη δουλεια τον αντρα η πεθερα, να τον ρωτησει τι νουμερο μπουφαν να παρει για το Σπυρο για του χρονου. ηταν λεει κατω στην αγορα... του λεω για 3 χρ, γυρω στο 1μ υψος. και ρωταω η αθωα... τη ΜΑριαννα δε θα την παρουν;;;;; μαλλον οχι με λεει!!!! μονο για το Σπυρο ρωτησαν...

με κοιταει η συναδελφος που ειμασταν μαζι με γουρλωμενα ματια.... για να μη με νομιζετε στριγγλα...

το εφεραν το απογευμα και επιδη ρωτουσε η κακομοιρα η μικρη... εγω;;;; εμενα;;;;; και εγω εβγαζα το μπουφαν απο τον εναν και το εβαζα στην αλλη....

και ειπε η πεθερα... η ΜΑριαννα δεν εχει για του χρονου ενα καφε μακρυ της Κ που σας το εδωσε η Ν;;; (κορη τηςπου μας δενει τα ρουχα των παιδιων τη, και την ευχαριστουμε γι'αυτο, δε λεω...)

οχι τη λεω, αυτο την ειναι ισα ισα τωρα...

το βουλωσε. ουτε να πει καλα θα την παρουμε και αυτην τοτε, τιποτα.

δηλαδη επιδη ειναι το οναμα του πεθερου η μικρη θα ειναι στην απεξω;;;;

τι κριμα που ειναι νυχτα ο αντρας να τα λεγαμε ενα χερακι....

τελος παντων.....

και αυριο μερα ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλυψούλα μου μια χαρά με την αδελφή.....ξένιασες απο πεθερά και δεν θα έχεις τόσο την ένοια της μικρής !!! Εδώ εγώ που είμαι μέσα στο σπίτι και δουλεύω και έχω παραμελήσει τον εαυτό μου!!!

Σωκω πες το μπλογκ γρήγορα!!! Ανυπομονώ να δω δημιουργίες σου!!! Τελικά τον έλαβες τον φάκελο?

Οσο για το σπίτι δεν αξίζει να πάρετε. Τώρα με τα χαράτσια θα το πληρώσετε τετραπλό και θα το πληρώνετε μια ζωή. Αν δεν έχετε τα λεφτά μην το κάνετε. Καλύτερα ενοικιο !!!!

Αλινάκι πάρε παιδίατρο τηλ. και μην το αφήνεις. Δες καταρχήν αν το πιέσεις ελαφρά με το δάχτυλο ασπρίζουν τα σπυράκια? Αν ναι δεν θα είναι τίποτα. Αλοιφή για σύγκαμα βάζεις? Πάντως πάρε παιδίατρο

Χρυσούλα απαράδεκτο αυτο που έκαναν του παιδίου!!! Οχι κι έτσι. Αν είναι να φάει θα φάει!!!! Εχει πρόβλημα απο βάρος ή ανάπτυξη?

Τζουλ να δω εμείς πότε θα τα πούμε. Πρέπει να κανονίσουμε!

Βαγκ δεν φταίει ο άντρας σου για την μ@λ@κι@ των γονιών του! Απλά μην επιτρέψεις ξανά δώρο για το ένα παιδί. Μην το δεχτείς. Ευγενικά πες συγνώμη αλλά επειδή και το άλλο έχει ψυχή προτιμώ να τους πάρω εγώ και στα δυο......Αει συχτήρ (σόρυ αλλά τσαντίστηκα!!!)

Εμείς καλά μπορώ να πω. Τρώει τα πάντα όλα. Τώρα έχουμε καινούριο.

Μάθαμε να τραγουδάμε τα καβουράκια (δλδ εγώ τραγουδάω κι ο μικρός ακούει και λέει και καμιά λέξη)

Μια μέρα λοιπόν μου λέει "μαμάαααα, φοβάααμαιιι"

"τι φοβάσαι παιδί μου?"

¨το ημάδι (=ρημάδι δλδ "πάει ο κάβουρας το βράδυ, βρίσκει το τσαρδί ρημάδι" ) :shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν ξέρω πως το έχει συνδυάσει. Οταν τον ρώτησα πως είναι το ρημάδι μου είπε ξινό :o:o:o:o Πάντως τον απολαμβάνω γιατί πετάει ατάκες θεικές!!!!

Λέω μια μέρα

what?

και απαντάει

όχι what. ατό που θου λέω :?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhμερα και απο μας...καλα και μεις..δουλεια..

και μενα λεει πολλα ο στομας της..

αρθρα πουθενα βεβαια αλλα λεει αρκετες λεξεις..αλλοτε τισ καταλαβαινω και αλλοτε οχι!1

σημερα πρωι και νυχτα και μετα βγαινω σε αδεια!!\15 μερες..δε θα κανουμε μαλλον τιποτα..

αλλα θα ειμαι σπιτι..

η μικρη καλυτερα με τισ μυξες της..

φτου!!

ηθελε τη κορτιζονουλα της μαλλον..τι να πω!

ξερω φροσω οτι συμφωνεις..αχαχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημέρες μάνες !!!

ρε Βαγκ μη με φτιάχνεις με την φάση με το μπουφάν ... κ δεν τα γουσταρω κα8όλου αυτά! :mrgreen:

το νυφικο 8α το βγάλω εγώ φωτογραφία , εγω το σκέφτηκά να το κάνω για να τη βοηθήσω κ είπε οκ ουτως η άλλως :mrgreen: δε το χρησιμοποιω ;)

ζζζ πλακα εχουν τα ατιμα ! να βρε8ουμε ρε , αλλά εμένα για πορτο ραφτη με κοβω ανοιξη πάλι :lol: , εχω να κουνησω το αμαξι κανα 3μηνο :o

εμενα πάλι φοβαται το βιντεακι το happy hippo :? άλλα κόλπα :o:lol:

και το φιδι (έχει ενα λουτρινο μαξιλάρι , πρασινο φιδι) το λέει φρύδι :lol:

χ8ες την σουπα ουτε να την φτύσει :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα!!!!

juliax μεγεια τις παντοφλιτσες!!!

το The event δεν το χω ακουσει αλλα θα πω στον αντρα να το κατεβασει. thanks!!!

ευχαριστω για τις συμβουλες για το πουλακι του υιου μου!!!!! με πεισατε θα παρω την παιδιατρο!!!

ζζζζζ ακομα τιποτα....

αυριο κλεινω τα 34??????ουαου μετα την εγκυμοσυνη εχω χασει επεισοδια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ρε παιδια τρωει...οχι τα παντα αλλα τρωει...

εχει κολημα με τα αποξηραμενα..

τισ σταφιδες τα μουρα τα συκα...

και προχτες βγηκαμε εξω για τσιγαρο με το λευτ και καποια στιγμη την βλερπω..

τι ειχε κανει.ανοιξε το νοτυλαπι...πηρε 1 σοκοφρετα την ανοιξε και περπατουσε και την ετρωγε σαν αν ημ συμβαινει τιποτα..κανονικος ανθρωπος μιλαμε..δε μπορεσα καν να της πω γιατι ανοιξε το ντουλαπι..

μου φανηκε πολυ χαριτωμενο..

και εννοειται βαγκ οτι υπαρχουν ανθρωποι ποι που δεν εχουν ονειρο να παντρευτουν..

και οταν παντρευτονται αναγκαστικα..συνεχιζουν να μη το γουσταρουν..χαχαα...

καλε αλινα εισαι 34;;παπαπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!! 8-)

ηλιος!!!!

παω για δουλειες κεπ,δημο ....

τζουλ...η Αγγελικη φοβαται πολυ το χαπι χιπο!!! ουτε την μουσικε θελει να ακουει :o

απο λογια ασε..μιλαει κανονικα πλεον!κ μεγαλες προτασεις...

καλυψω γεια σου!!

χρυσουλα,μαλλον θα σου το ειπανε για το φαγητο....δεν λεει ετσι.....καλες λες....ας μην φαει ..θα φατε μαζι σπιτι καλυτερα!!!!

σωσω....εαν βασταει η τσεπη για δωσεις τοτε...παρε σπιτι!!!!

για το γιατρο...υπαρχει θεσει στο κεντρο υγειας ...αλλα κανεις δεν κανει τον κοπο να ερθει :(

η μικρη φοραει παπουτσια :shock: μαλλον πρεπει να φυγουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Αλεκα με πηραν τηλ και μου το ειπανε..αν εξαιρεσουμε το κολλημα που εχουν με το φαγητο ολα τα υπολοιπα ειναι αψογαhttp://www.kouklospito.edu.gr περιμενω πως και πως να ανοιξιασει να τα βγαζουν κηπο...τους το ξεκαθαρισα..φαγητο γιοκ..θα τρωει μια και καλη σπιτι...παντως ενημερωνουν για τα παντα..!!παλι καλα..!!

Μαριαζ δεν εχει ο καημενος προβλημα..αδυνατισε τωρα τελευταια αλλα ψηλωσε..ασε που δεν τον ηξεραν πιο παχυ..

Σωσω και εμενα ετσι κανει με τα κρακερς :lol::lol::lol:

Βαγκ για φαντασου εμενα που δεν του εχει παρει ποτε τιποτα η γιαγια του και ειναι και ενας και εχει και το ονομα του αντρα της που πεθανε σχετικα νεος..?????

Τζουλια εμενα δε με απασχολησε το νυφικο :mrgreen::mrgreen::mrgreen: αυτο που φορεσα περισσοτερο το ελεγες φορεμα-νυφικο :lol::lol::lol:

χθες με οσα παιδια εκανα μαθημα, εβηχαν ολα!!!!!δεν την ξαναγλιτωνω!!!!!

παντως νομιζω οτι εχω κακομαθει το παιδι σε πολλα..το καταλαβαινα μεσα μου, μού το ελεγε και ο Νικος αλλα....πρεπει να τον μαζεψω λιγο και να του βαλω ορια...το σκεφτομαι απο χθες συνεχεια.. π,χ τον αφηνω να ανεβαινει στο τραπεζι του σαλονιου να καθεται, να στηνει τα ζωακια , να παιζει με τις πλαστελινες , εκει εχω και το πανι ζωγραφικης...οχι παντα αλλα τον εχω αφησει ελευθερο να ανεβαινει..τωρα στον παιδικο ανεβαινει στα τραπεζακια και ανεβαζει :(:(:( και τους αλλους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσούλα κι εμένα μ' έχει αγχώσει αυτό.

τον έχουμε κακομάθει πολύ!

χθες που πήγαμε στο μάθημα προσβάλθηκα.

σε κάποια φάση θύμωσε μαζί μου και άρχισε να φωνάζει και με χτύπησε.

ένιωσα πολύ άσχημα.

όταν πήγα σπίτι μίλησα με τον Π και αποφασίσαμε ότι θα σταματήσουν τα πολλά χατίρια.

τον τελευταίο μήνα έχει ξεφύγει.

πιο πριν ήταν πολύ καλό παιδάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα πρεπει να βαλω ορια..για τον εαυτο μου τουλαχιστον το καταλαβαινω...τη μανα μου την κανει ο,τι θελει..στον πατερα μου δεν του περναει..ισως ειναι ο μονος που τον μαλωνει στην πραγματικοτητα..ο Νικος ετσι και ετσι ..μολις τον μαλωνει μετα το μετανιωνει...

δεν ξερω...στον παιδικο μου το ειπαν εξευγενισμενα.."εχει βρει πατηματα" :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα ακόμα δεν έχει μά8ει να βαράει :roll: , ούτε να τραβάει μαλλιά :shock:

8α πρέπει όμως γιατι ...άντρας ειναι :lol::lol:

καλέ να ρωτησω κάτι

εσάς επαναλάμβάνουν μια πρόταση κατα τη διάρκεια της μέρας ? πχ. η λάμπα έχει ρευμά κ σπάει (μιλάμε μπορεί να το ακούσω και 20 φορές μεχρι το βράδυ)

η πχ ''τα σκουπίδια βρωμάνε να τα πεταξουμε'' πείτε μου οτι επαναλαμβανουν κ τα δικά σας ;;);;)

ευχαριστω Happy mana

αλεκα 1 και σένα ε ? μιλάμε πανικός κ με την μουσικη του κ με το καρτουνακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασαμε τα χρονια πολλα στην Αλινα!!!!

Χρονιααα Πολλαααα!!!!!να εισαι γερή και ευτυχισμενη!!!!

Τζουλια εμενα με τις προτασεις ακομα δεν τα απει καλα---εδω καθυστερησαμε να πουμε λεξεις..παντως στις λεξεις δεν εχω παρατηρησει να τις επαναλαμβανει...αλλωστε δεν εχουμε και πολυ πλουσιο λεξιλογιο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νόμιζα ότι αύριο ήταν τα γενέθλια.

χρόνια πολλά αλινάκι!!!

δε λέω... κι εγώ υποχωρώ... αλλά ο μπαμπάς μας γίνεται χαλί να τον πατήσει.

δεν μπορεί να τον ακούει να κλαίει.

πιάνεται η ψυχή του!!!

ευτυχώς, όμως, έχει αρχίσει να καταλαβαίνει ότι δεν είναι σωστό να του κάνει ΟΛΑ τα χατίρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alo

καλα εχθες ειχαμε ιακοπη ρευματος 4 ωρες

κατα τα αλλα καλα

ο Νικος ξυπωσε στο πι και φι -για κατουρημα ειχα παει η γυναικα- 2 κουμπια απο το λαπτοπ -τον αβαλα τιμωρια αλλα τι να το κανεις καταστρεφεται σιγα σιγα

και εμενα ο Νικος σηκωνει χερι επανω σε ολους εαν δεν κανεις αυτο που θελει -αλλα δεν εχει οπου και να ειμαστε μπαινει τιμωρια

εγω τους μαλωνω πολυ -οταν χρειαζεται φυσικα

αλλα και εγω αφηνω να ανεβαινουν στο τραπεζακι και να παιζουν πανω σε αυτο

να σου πω δεν μου κακοφαινεται και εν με πειραζει γιατι και εμενα μου αρεσει να καθομαι πανω στα τραπεζια :oops:

καλα βαγκ ντροπη μεγαλη μιλαμε -εγω θα το ελεγα χυμα παντως -ειναι παρα πολυ ασχημο και καλα κομα που δεν πολυκαταλαβαινουν συμπαθιες -αντιπαθειες

αργοτερα θα εχεις θεμα

χεσε μεσα μλκιες ειναι αυτα

οσο για το γαμο τι να πω

αφου τους βαφτισατε και θελει να τους οαντρεψετε - καλο θα ηταν να το κανετε- να σου πω για τα εξοδα θα συμφωνθσ με τον αντρα σου αλλα εαν η αλλη θελει να παντρευτη τι να της πεις -

και ασε πο θα ντρεπομουν να κανουν οι ιδιοι τα εξοδα του γαμου

πωπω σε τετοια με πιανουν πολυ κοροιδο γιατι ντρεπομαι και εν υπαρχει λογος τωρα που το σκεφτομαι

εγω θα εβαζα λιγη φουσικορτγια αρχη αλινα -περαστικα σας και Χρονια σου πολλα-παντα υγειης και χαρουμενη

τζουλ αυτο με το νυφικο καλη ιδεα -αν και να σου πω εγ εαν το ειχα αγοραασι το ικο μου δεν θα το εδινα ποτε.

εμενα παλι δεν φοβαυνται τιποτα -φοβοντουσαν τον παλιατζη αλλα παει και αυτος

και ειναι κακο-εν εχ

ω να τους εκφοβισω με κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλλα μην ξεχναμε οτι ειναι χωρισμένη ... καλά νυφικό δεν 8α αγοραζα με τπτ ... ουτε τις αποκριες δεν ξαναφοριέται μετα ... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια οπου παμε αφου δοκιμασει ολα τα καθισματα(το εννοω)--παει απο καναπε σε καναπε και απο πολυθρονα σε πολυθρονα να δει που βολευεται--δοκιμαζει και τα τραπεζια :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

χερακι μονο στον αντρα μου σηκωσε 2-3 φορες, τα πηρε και ο Νικος στο κρανιο-τον ξυλισε λιγακι του κοπηκε..μερικες φορες με νευρα κανει να το σηκωσει και το ξανασκεφτεται :lol::lol::lol:

ουτε εγω εχω να εκφοσβισω με τιποτα---δεν το ειχα σκεφτει κιολας...

φευγω ..παω δουλεια--τον μικρο θα τον παρει σημερα ο αντρας που τελειωνει στις 2 ;);)

υγ ενω εγω εχω ενα φορεμα για μια πολυ καλη περισταση :lol::lol::lol: και για να μην σας παει το μυαλο...το πληρωσα εγω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας...

εμεις ας πουμε δεν εχουμε εξωτερικες παρεμβολες...

απο παπουδες γιαγιαδες..σημαντικο.νομιζω οτι δεν την εχουμε χαλαρα..αλαλ παιδια βαλτε ορια..μετα δε θα μαζευονται..δε το παιζιω ηθηκκη μανα με αρχες..αλλα...απο τωρα γιατι πολυ ευκολα το χανεις ...

αποψη μου..εμεις δεν την εχουμε ξυλιασει ακομα!!

ισως δε χρειαστηκε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Αλινα σου είπανε και οι άλλες κοπέλες για γιατρο δε παίζουμε με αυτα τα πράγματα!!!! Χαχαχα

Τζουλ Καλη ιδέα... Αλλα μη πα και πείτε οτι ειναι απο χωρισμό το νυφικό. Όσο και οπεν μαιντ να εισαι ε αυτο ακούγεται κάπως για μπραιντ του μπι.

Κατα τ´αλλα μου δώσατε ιδέα !! Χαχαχαχ κλεισμένο χω Ριτα πατερονι περικαλω...... Χαχα μπααααα δε μου παει καρδιά να το βάλει άλλη αλλα αν μας πιάσει ανάγκη και κόψιμο όχι μόνο θα το νοικιασω μη το φάω κιολας........

Τα όρια χρειάζονται. Το πως να τα βάλεις ειναι το θέμα... Χαχα

Εμείς με τον άντρα μου εχουμε κοινή λογική σ´αυτο το κομμάτι και ευτυχώς ακούει δε μπορω να πω αλλα δεν ειναι και καταπιεσμενος. Τωρα μπορω να μιλήσω για όρια γιατι πιο πριν με το θέμα που ειχε το παιδι νόμιζα οτι είχα ταλιμπαν Σπιτι μιλαμε για φρίκη........ Άλλο πλάσμα. Πριν είχα απαιτήσεις και ένιωθα και τύψεις τι δεν εχω κανει Καλα και συμπεριφέρεται ετσι άσχημα. Θέλω να πω πριν μπουν όρια αναλογιστειτε γιατι το κάνουν αυτο... Όχι εσείς γενικά μιλάω.

Καλα αυτο με τον παιδικό χρυσουλα ητανε χοντρό.....

Αλλα ειμαι σίγουρη το τακτοποιησες......

Βαγκ δεν εχω λόγια.......... Δε θα δεχόμουν το δωρο! Ξερω αιφνιαδιαστηκες αλλα θα το έδινα πίσω και μαλιστα θα τα χωνα πολυ χοντρά τόσο που θα το θυμοτανε και στις υπόλοιπες ζωές της!! Ξέρεις δεν ειναι αργα να το επιστρεψεις....... Θα έλεγα αιφνιαδιαστηκα με αυτη σου τη συμπεριφορά ευxaristoyme πολυ αλλα θα στο δώσουμε πίσω.

Σωσω ρωτήσεις τον ωρλ για αλλεργίες κλπ;;;;;

ΝΑνα ποτε κανείς τεστ;;;; Χεχεχεχεεχχ Αντε εχω αγωνία!!! Χαχαχα

Και γω αυτο το μήνα κάτι υποπτευομουν αλλα μπαααΔε νομίζω. Δε κάναμε ελεύθερα στις γόνιμες αλλα την επόμενη που τελειωσε η περίοδος. Εχω στάνταρ κύκλο αλλα ένιωσα σα να εκανα διπλή ωορρηξια. Σπάνιο αλλα συμβαίνει. Ειμαστε 9 χρονια ζευγάρι ποτε δε μας έκατσε τυχαία!!!! Λέω αν καθίσει τωρα φάση θα ειναι θαύμα!!! Χαχαχαχα αλλα μπααααααα!! Και να σας πω ακομη δεν ειναι ωρα του γιατι ακομη εχω εκκρεμότητες με τον διονυσακη ταξίδια γιατροί θέλω να περασει το καλοκαίρι κι και μετα οπότε θέλει καλοδεχουμενο!!! Αλλα και τωρα να ερχοτανε παλι καλοδεχουμενο και μαλιστα θα ητανε και σουπριζ!!! Χιχι

Τεσπα. Εμείς Καλα ειμαστε κατα τ´αλλα. Ο διονυσακης κανει καινουρια πραγματάκια παει Καλα με θεραπεία.

Τωρα εχω γυναίκα και καθαρίζει αλλα βοηθήσω και γω. Το πρωί ειχαμε παει να πάρουμε αίμα στον μικρο γιατι παρακολουθούμε συκώτι και νεφρό λογω θεραπειών. Ηταν κύριος!!!! Βεβαια ητανε πολυ σφιγμενο το Μωρακι μου και έβγαινε το αίμα σταγόνα σταγόνα αλλα πήγαινε τη μικροβιολογο τον είχα και γω αγκάλιτσα και ολα Καλα! Μαλιστα οταν φύγαμε χαιρέτησε και εδωσε και φιλί!!!!!! :D

Τα λεμε μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τους φοβιζα με τον παλιατζη αλλα παει - δεν κρατησε πολυ

για μενα ειναι αυτος ο παιδικος :lol::lol:

καποιος να ταισει

σημερα μου εβγαλε την πιστη ο Στελιος δεν του αρεσε το σπανακορυζο -που γενικα το τρωνε πολυ και μου εσπασε τα νευρα

τον επιασε και κριση κλαματος-απαπα ηρεμισε τωρα ευτυχως-ζωγραφιζει

να σου πω εμενα θα μου αρεσε η ιδεα να το αγορασω γιατι και εμενα ηταν σαν φορεμα πιο πολυ

οχι οτι ξαναφοριεται αλλα εαν το εφτιαχνα φουστα μπουστο -το μπουστο ανετα το ξαναεβαζες

καλη δουλεια χρυσουλαααα

και εγω σωσω εαν μορουσα να πληρωσω δοση και μου το δινανε το δανειο -μαλλον θα αγοραζα σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα, μία συνάδελφος με ρώτησε αν έχω θυροειδή γιατί είναι πρησμένος ο λαιμός μου...

βρε λες;

σκέφτηκα να πάω σε μικροβιολογικό να κάνω εξέταση για θυροειδή και εγκυμοσύνη.

στην πρώτη είχα κάνει θυροειδή.

πολύ εύκολα χάνεις την μπάλα...

πρέπει να προσπαθείς συνέχεια!!!

εμείς χαλαρώσαμε όταν του κόψαμε την πιπίλα...

"νιώθει ανασφάλεια το μωρό και θέλει αγκαλίτσες"

παρ' τον τώρα στο κρεβάτι σου...

το κακό με τον Π είναι ότι δε συνεργάζεται μαζί μου.

μπορεί να κάνω μία παρατήρηση στο μωρό κι εκίνος να τον πάρει αγκαλιά και να τον ταντέψει.

αυτό με εκνευρίζει απίστευτα!!!

τώρα, όμως, που βλέπει ότι αυτό έκανε κακό στο μωρό προσπαθεί να αλλάξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγνωμη μαρακι θελεις να πεις οτι εκατσε κυριος στην αιμοληψια;;πλακα μας κανεις τωρα;;και μενα χψαιρετησε φευγοντας αλλα την κρατουσαμε 4 ατομα!!

και της βρηκε με τη δευτερη.

ορια...συσκολο κοκμματι!!αλλα βλεποντας και κανοντας..παντα!!

δε πηραμε ακομα αποτελεσματα μαρακι..εννοω βγηκανε αλλα δε πηγαμε να τα παορυμε!!

και μεις ως τωτρα κοιμη στρατηγικη..εγω λιγο πιο ελαστικη αλλα δεν την αγκαλιαζω ποτε αΝ ΤΗΝ ΜΑΛΩΣΕΙ Ο ΜΠΑΜΠας!!ειχει κανενας θυρεοειδη απο την οικογενεια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι τωρα σε διαβασα

mprabo ston mikro poy ekatse

και εμεις τους κραταμε 4 για να τους παρουν αιμα και μετα παντα χαιρεανε και φιλανε :lol::lol:

η μονη που δεν την πειραξε ο παιδικος ημουν εγω μαλλον :lol:

εμενα πραγματικα δεν θα με πειραζε καθολου - θα της ελεγα και μπραβο με τα θηρια τα δικα μου

βεβαια ο δικος σου τρωει - αλλα θα το ειδε αδυνατο και σου λεει δεν θα το ταιζει -κατσε λιγο να το πιεσουμε :lol::lol:

αντε βρε μαρακι μακαρι να μεινεις και εσυ εγκυουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...