Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

Καλημερααα!!!!

Σωσω δε σε ξεχναω :lol::lol::lol:

Νανα ευτυχως που δεν ειμαι εκει!!!

αν δεν εχω στο φουλ τη θερμανση της αιθουσας μου υποφερω...αφου τα παιδια καταληγουν με κοντομανικο μεσα στο μαθημα :lol::lol::lol::lol: αντε με το καλο να φουσκωσει και αλλο η κοιλιτσα...εμεςι το αφησαμε παλι προς το παρον...πηρα και ενα σωρο φαρμακα τωρα με τον κωλοβηχα!!!

Μαριαζζ καλημερα!!!!εδω δεν κανει κρυο ;);););)

Μαρια και εμενα την πιπιλα οταν την εξαφανισαμε ουτε που το πηρε χαμπαρι...παντως εκανα μαλακι που του την εκοψα τοσο νωρις(μολις χρονισε) γατι κατα πασα πιθανοτητα γι αυτο υποφεραμε περυσι στον υπνο...Μαρια τελειες οι φωτο και θελω περισσοτερες πληροφοριες για το αυτοκινητακι να το παρω και εγω γιατι θελει ολη την ωρα να καθεται στο καθισμα του οδηγου :?:?:? τα αγορια σου ειναι κουκλια!!!!

Τζουλια πολυ καλο που τρωει γιαουρτακι ακομα..εμενα το εχει κοψει εντελως αλλα ξαναξεκινησε φρουτα...

εχω διορθωμα και βαριεμαι...ψαρια ψητα σημερα ...στο μπροκολο που λεγατε προχθες, εγω βαζω και τυρι φετα και το τρωει..αλλιως...βεβαια μονο ετσι το τρωω και εγω...

Πειτε μου πώς θα τον κανω να φαει τσουρεκι ή κεικ για πρωινο ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούδια κόρες...

Εχθες χιονισε!!! τελεια! τα μικρά χαζεψανε..

Νανα με το καλο..

τζουλ φανταστικη η φωτο..

καλα και η αλλη θαυμα!!

να μαζευτουμε να φωτογραφησεις τα μικρα μας....

Χρσυσουλα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι καλά... θέλω κι εγώ χιόνι!!!

ο δικός μου τα 2 πρώτα βράδια ξύπνησε και έκλαιγε για την πιπίλα.

από τότε, όμως, έρχεται στο κρεβάτι μας...

όσα δε μου έκανε βρεφάκι, μου τα κάνει τώρα.

εν τω μεταξύ ρε κορίτσια... όταν τον μαλώνουμε μας γράφει εντελώς!!!

η Ανθούλα μου λέει ότι σ' αυτήν είναι πάρα πολύ καλός!!!

μόλις μας βλέπει αρχίζει τις τρέλες.

α ναι... είδα κι εγώ το τρελό δίδυμο!!!

χαχαχα!!!

τα ματάκια τους γυαλίζουν!!!

πλύ γλυκιές φατσούλες!!!

να τους χαίρεστε!

κι εμένα μου φάνηκε ενδιαφέρον το τιμόνι.

αλλά πόσα παχνίδια ρε κορίτσια;

σε λίγο θα βγούμε εμείς από το σπίτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..πηγαμε ψρλ σημερα...

λοιπον...

μας ειπε να κανουμε μερικες εξετασεις να δουμε μηπως και ειναι αλλεργικες οι μυξες..

μας εδωσε 1 διαλυμα με κορτιζονη αντιβιωση, οτριβιν και φυσιολογικο ορο..20 ευρω παρακαλω..για 15 μερες..

εχει λιγο υγρο το αυτακι της.

ακομα οχι αντιβιωση..

μου εξηγησε μερικα πραγματα..

σε 15 μερες επανελεγχος και ισως λεει να χρειαστει να παιρνει προληπτικα τη κορτιζονη στη μυτη ....θα δειξει λεει.

απλα ειπε να ταπ αισουμε ενα ενα..ισως κανει και ακτινογραφια να δουμε για κρεατακια..

πηγαμε παλι ειδαμε 1 σπιτι..μαπα!!

λες ρε νανα;;

καλα μαρκερ τελεια η φωτο..

δε ξερω τι να πω!

εδω φυσαει απιστευτα...τρελος αερας και βροχη..

ειχα ραντεβου στο κεντρο αλλατα ακυρωσα ολα!!

σημερα ρεπο.εκανα πιτσα για μεσημερι..

η μικρη ρε παιδια ακομα τρωει το προβειο με λιγο μελι!!αυτο με τη πετσα!!

χιονι ακουω...μμμ..και γω ειμαι κρυουλιαρα χρυσουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι να βρείτε τη λύση και να μην ταλαιπωρείστε άλλο.

απαντήστε μου σας παρακαλώ...

όταν τα μαλώνετε, σας ακούν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mάρκερ πολύ ωραιες οι φωτό.

Τα παιδάκια σου είναι υπέροχα.

Αυτό με το τιμόνι δεν το βαριούντε; Παίζουν πολύ ώρα;

Σωσώ τα ίδια με το Χρ. η Μάρθα. Εμείς αύριο τον πάμε στο Παίδων για ανοσιολογικό έλεγχο.

Μα είναι συνέχεια άρρωστος, με μια μύξα μέχρι το πάτωμα εδώ και 1, 5 χρόνο!

Αθηνά εννοείται πώς δεν ακούνε όμως τί μπορείς να κάνεις....

Τα κορίτσια όταν τα μαλώνεις ακούνε, τα αγόρια πρέπει να τα κοιτάς στα μάτια.

Πηγαίνεις στο ύψος του, τον κοιτάς μέσα στα μάτια και του λες τί θα θέλεις με πολύ αυστηρό βλέμμ ακαι κοφτή φράση. Αυτό τουλάχιστον κάνω εγώ στο σχολείο και ...πιάνει [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άσε το σχολείο...

στα παιδιά σου πιάνει;

χαχαχα!!!

το κάνω αλλά δε με κοιτάει, με αγνοεί.

αφού ηρεμίσει και του μιλήσω με ακούει.

την ώρα της υστερίας του δεν καταλαβαίνει τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Αθηνά και στα παιδιά μου πιάνει.

Μα εκεί είναι το μυστικό, να τον κάνεις να σε κοιτάξει στα μάτια.

Τα αγόρια αν δεν σε κοιτάνε νομίζουν ότι μιλάς στον αέρα ή σε κανέναν άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

2η μερα που δεν κλεινουν ματι το μεσημερι και γινεται της τρελλης

δεν την θελουν την γιαγια τους καθολου

και οταν ερχεται ο αντρας μου γινεται της τρελλης

καλα φταιει και η πιπιλα

αλλα τι να κανουμε

δεν την ξαναδινω ας μην κοιμηθουν μεσημερι

νανα μακαρι να εισαι εγκυουλα

εγω τους βαζω τιμωρια νανα

γιατι υπαρχουν φορες που ειδικα ο Στελιος του μιλας και γελαει ειρωνικα

μετραω μεχρι το 3 και εαν συνεχιζει να υστεριαζει ή να κανει τις βλακειες του

τον βαζω τιμωρια

τζουλια

στο τει στις θεωριες -οχι στα εργαστηρια οι περισσοτεροι καθηγητες δεν εχουν κανενα προβλημα να μπεις

τωρα εαν ειναι κανα στραβοξυλο μπορει και να μην σε αφησει αλλα μου φαινεται πολυ δυσκολο

και εδω πολυ κρυο

αφηστε το σπιτι ειναι παγοκολωνα

πρωτη φορα το βαζω στος 22,5 για να ζεστανει

20 δειχνει το παιδικο ενω εχω το καλοριφερ στους 22

χεσε μεσα

με πηραν απο τον παιδικο την δευτερα τα παμε 1η μερα για 1 ωρα με εμας μαζι και ολη την αλλη βδομ για 2 ωρες χωρις εμας

αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηναιες σας χιόνισε βρε;;;

εδω εχουμε κατι λιακαδες!!!!! με κρυο βεβαια αλλα καθεσαι στον ηλιο και το απολαμβανεις! χωρις τα παιδια φυσικα! στη δουλεια μονο!

Μαρκερ τα αγορια σου ζουζουνια! και το παιχνιδι πολυ καλο φαινεται..

οσο για τις αλλες φωτο.... δυναμη ζωης!

για το μαλωμα στα παιδια... εμενα Φροσω ο Σπυρος με το που καταλαβαινει μονος του οτι εκανε αταξια πολλες φορες χωρις καν να προλαβω να τον αγριοκοιταξω ή να τον μαλωσω, αυτοτιμωρειται. πεφτει μπρουμιτα οπου βρει με τα χερια στη μουριτσα και δε σηκωνεται μεχρι να πας να τον σηκωσεις. μετα λεω ελα να μιλησουμε, λεω τι αταξια εκανε, κανουμε αγκαλιτσα και μια χαρα...

η ΜΑριαννα ομως..... στην καρακοσμαρα της! οταν τη μαλωνουμε, θα κανει μουτσουνες, φιλακια αγκαλιτσα θελω κλπ και αν δεν πιασουν αυτα θα αρχισει να κοροηδευει και να γελαει! τα νευρα τσαταλια! δοκιμασα και το χαλακι της τιμωριας, την πηγα εκει καμια 50 φορες σε μια φαση αλλα ηρθε ο στοργικος πατερας και την πηρε αγκαλια και τα χαλασε ολα!

ΝΑνα με το καλο!!!! περιμενουμε νεα!

εγω με τον αντρα εχα νευρα... μιλουσα το απογευμα με την κουμπαρα μου και ελεγε οτι θελει να κανουν θρησκευτικο γαμο, να τους παντρεψουμε χωρις να πληρωσουμε τιποτα απολυτως κλπ αλλα η μαμα της και αντρας της δε θελουν να κανουν γαμο για τα εξοδα κλπ κλπ... και επιδη φυσικα ημουν με το μερος της αν και της ειπα να μιλησουν για να μη γινουν παρεξηγησεις κλπ ο αντρας μου αρχισε... και θα δινουμε παλι λεφτα και δωρα κλπ και στη βαφτηση λεγαμε θα μας βγει φθηνα και δωσαμε τοσα λεφτα κλπ κλπ... και εσυ την αβανταρεις να το κανει και τετοια! τα πηρα αγρια! γιατι του λεω αν δεν ειχαμε παντρευτει τοτε δε θα καναμε θρησκευτικο γαμο τωρα για τα λεφτα; βουβα ο κυριος... ή δε θα καναμε την εξωσωματικη για να μη δωσουμε λεφτα;; παλι βουβα... σαμπως τα στεφανα και η καραφα με ποτηρι που λεγαμε να τους κανουμε και το φορεμα το δικο μου θα μας βγει πανω απο 400Ε;;; για αλλα κι αλλα τα δινουμε απο δα και εκει!

τωρα του κραταω μουτρα.

κανω και ψαροσουπα για τα μωρα για αυριο... θελω να κανω και μπανιο...

μετα να βαλω κανενα υποθετο στη ΜΑριαννα μην ανεβασει πυρετο τη νυχτα... με 39 ξυπνησε το απογευμα. αλλα δε θελω να τη δωσω ποσημο με αδειο στομαχι, γιατι μια φοραπου την ειχα δωσει εκανε στο 5λεπτο εμετο.

αυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρυο!!!!

τζακι 24ωρες....κ θερμανση απο καυστηρα.....

βρεχει ακομα....πολλες μερες τωρα!!!!

υγρασια φουλ...

το μονο που με χαλαει ειναι αυτο το 7.15 που πρεπει να ξυπνησω ενα νηπιο να παει σχολειο :x:x:x

το βλεπω το καιμενο να αφηνει το παπλοματακι της ...πηγαινει στο ζεστο σωμα κ καθετε εκει να την ντυσω να το ακουμπαει....κ πινει το γαλα της οχι γιατι θελει...αλλα για να ζεσταθει η καρδουλα της λεει!!!!

εμας η Αγγελικη δεν ακουει κ ειναι νευρικια κ γενικα θελει να γινετε το δικο της κ η Μαρια παντα να κανει υποχωρησεις κ να στεναχωριεται....μονο κ μονο γιατι η μικρη τσιριζει κ δεν μπορουμε να την ακουμε να κλαιει...

εχθες ειπε την Μαρια... εισαι σκατουλα!

:o:shock::oops::oops::oops::oops:

τιιιι?????? κ λεει ο Γ δεν φταει η μικρη απο καπου το ακουσε...απο σενα μηπως?? σοκ εγω!!!

ασχετο

κανουμε θεμα μεσο δημου να ερχετε παιδιατρος απο Σκοπελο ,μια στο τοσο ,2φορες το μηνα μαλλον ,να βλεπει να παιδακια μας ...μακαρι!!!!!

εμεις με την πιπιλα ...να δω πως θα το κανουμε....να μην εχουμε πανες κ να εχει πιπιλα??

κ ενα ακομα ...δεν τωει ...ζει μονο με γαλα....

:(

φαση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

μάρκερ, μου άρεσε αυτό με το μέτρημα.

θα το δοκιμάσω.

αλέκα, εγώ την έκοψα, την πιπίλα, με το ψαλίδι και τη σιχάθηκε.

όταν τη ζητούσε, του την έδινα αλλά δεν την έβαζε στο στόμα.

μετά σταμάτησε και να τη ζητάει.

ψυχούλα μου!!!

πρέπει να είναι πολύ τρυφερό και καλόβουλο μωρό το Μαράκι σου!

μάρκερ, καλή αρχή στον παιδικό!

γιατί αργήσατε τόσο πολύ να ξεκινήσετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό με το μέτρημα το ξεκίνησα εδώ και κάνα μήνα κι έχει αποτέλεσμα παιδιά. Βέβαια στην αρχή έτρωγα σύνδεση αλλά κι εκείνος τιμωρία (τον βάζω σε μια γωνία και μετράω μέχρι το 10) μόλις κατάλαβε οτι αν πω 3 και δεν έχει κάνει αυτό που πρέπει πάει τιμωρία είναι σούζα!!! Στο 2 έχει φύγει σφεντόνα για να με ακούσει!!! :D:D:D:D:D

Αλεκάκι μου δεν έχετε παιδίατρο? Ενα απο τα αρνητικά του νησιού!!!! Μακάρι να γίνει αυτό. Και η μικρή μόνο γάλα? Τι να πω μάλλον φάση αλλά έχε το νου σου!

Νάνα μακαρι βρε καρδούλα να ακούσουμε ευχάριστα!!!

Βαγγούλι τι γίνεται? Δεν χιόνισε ε? Ούτε κι εδώ αλλά έχει ένα ψοφόκρυο λέμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρυοοοοοοοοοο!

Φαντάζομαι για να κανει κρύο εδω τι ψωφο κανει σε σας!

Καλη μερες μπηκα να πω! Δε σας εχω διαβάσει θα τα πουμε αφού γυρίσουμε απο το μάθημα!!!!!! Τσαοοοο μπελες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!!κρυυυυυυυυυυυο αλλα νομιζω καλητερα απο χτες.βλεπω κ το χιονακι στα βουνα.... ασε που το πρωι για να σηκωθω καταβαλω μεγαλες προσπαθειες!!!

βαγκ περαστικουλια.αυτο με τον εμετο μας το χε κανει κ εμας με αδειο στομαχακι αλλα το τελευταιο 2μηνο ειχε παρει τοσα πολλα ακομα κ στον υπνο του που μαλλον συνηθισε!!

τι θεμα κ αυτο με την πιπιλα, αντι να την ελαττωνει εμας την θελει σχεδον ολη μερα!!δεν την δινω οταν ειμαι εγω στο σπιτι αλλα οταν λειπω δεν ξερω....ασε που κοψαν αυτη που περνουμε στην κικο και εχουμε θεμα γενικοτερα.νανουκα κυριολεκτικα με το ψαλιδι;;;;και δεν εκανε καποιο ερεθισμο στη γλωσσα;;;

πηγαμε κ εμεις στο παιδων στο γουδι.πηραμε την παρθενια!!!πολυ καλος ο ΩΡΛ !!!! μας καθυσηχασε αρκετα για τωρα τουλαχιστον.μετα το καλοκαιρι βλεπουμε και για κρεατακια αλλα κ για ψαλιδισμα αμυγδαλων, οχι βγαλσιμο.νεα συστηματα!!!

εγω με παυσιπονα τις τελευταιες μερες με την μεση μου...αχχχχχχ με βλεπω στα γεννεθλια μου με εμπλαστρα!!!σνιφ.....

αυτα τα νεακια μας....λεω να δουλεψω τωρα!!σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλίνα μου, κυριολεκτικά με το ψαλίδι.

την έκοψα στην άκρη.

είναι πολύ μαλακό το υλικό, γιατί να κάνει ερεθισμό;

άσε που δεν την έβαζε στο στόμα.

τη σιχαινόταν.

όταν τη ζητούσε, την έδινα.

με αυτόν τον τρόπο δεν του τη στερείς.

αλλά δε φταις κιόλας που τη σιχαίνεται... χιχιχι!!!

είχε καταντήσει εξάρτηση και έπρεπε να την κόψουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια και απο μας !

κρύο τσουχτεροο

μαρκερ 8α το ρωτησω αυτο που λές

ρε βΑγκ ας κανουν κλειστό 8ρησκ. γαμο . τώρα με τον αντρα , τι να σου πώ , τα οικονομικά σας εσείς τα ξέρετε... βεβαια αν αποφασίσεις κουμπαριές είτε ετσι ειτε αλλιώς ειναι μια παραπάνω υποχρέωση. μπορεί να βρεθείς κ νονά , γιορτες - γενεθλια (παπαπαα εφιαλτικό για μένα προσωπικα :lol: , που δεν μπορώ κ τα ''πρέπει'')

Σωσω ξεκινησα μια Μαματη σειρα ''event'' , ειναι σε στυλ λιγο χωρις ταυτοτητα (ματ ντειμον) καλή φάση...

πιπιλα δε κοβω ακόμα , όση γκρίνια γλιτώσω καλή είναι... :mrgreen:

Νανα συνηθως οταν μαλώνω ακούει γιατι εξαφανίζω αγαπημενα πράγματάκια του , όταν τον πιάνει υστερία περιμένω να ηρεμίσει για να του εξηγήσω (όπως κανω κ με τον πατέρα του :lol::lol: )

φροσω για πες νέοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άσχετο , μια φίλη άνεργη τωρα πια είχε αγοράσει το νυφικό της (εχει χωρισει τωρα) απο kathy heyndels

2.200E kai to εχει κ κά8εται , εγω της είπα να το ''νοικιάζει'' με 500Ε , καλή ιδέα δεν είναι ??? (εχει κ περι8ωριο που μαζευει πισω κλπ) ε ? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελάρες μου τι κάνετε;;

καλή χρονιά να έχουμε κ μακάρι να έχουμε μόνο καλα από δω κ πέρα

άντε κ να έρθουν και καινούργια μωράκια!!!

εγώ χάθηκα τελείως.έχω πήξει τρελά στο γραφείο.

τα πράγματα είναι πολύ απαιτητικά,το ωράριο δεν ισχύει σχεδόν ποτέ

και είναι η 1η μέρα που χαλάρωσα μετά απο 3 βδομάδες περίπου

κ κατάφερα να χαλαρώσω λίγο..

στα δικά μας πρώτα...

η μικρή είναι μια χαρά.το στόμα της πλέον πάει ροδάνι

κ καθημερινά πετάει τρελές ατάκες!!!!

ε'ιναι πραγματικά απίστευτη!!

έχω σπίτι τη μικρή αδερφή μου που θα μείνει μαζί μας για ένα διάστημα

γτ τσακώθηκε με τη μαμά μου

και τα μεσημέρια αναλαμβάνει εκείνη τη μικρή

οπότε η πεθερά με το που θα την δει να μπαίνει σπίτι

γίνεται καπνός...ούτε γεια δεν λέει.

ελπίζω ότι τώρα με τη μικρή θα ισιώσει η αγγελική

γτ είναι αυστηρή κ δεν χαρίζει κάστανα!!!

εγώ είμαι μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας.

έχω παραμελήσει τελείως τον εαυτό μου

και λειτουργώ πλέον μηχανικά.

όλη μέρα δουλεύω μέχρι το απόγευμα,πάω σπίτι,ασχολούμαι με τη μικρή,

κάνω δουλειές,μαγειρεύω κ κοιμάμαι ελάχιστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a reαλυψω....τοσο κουραση,ε;;

και οταν τα ξανα βρει η αδερφη σου με τη μαμασουθ;;θααναλαβει η πεθερα;;

εμεις καλα..πηγαμε παλι ειδαμε 2 σπιτια..βεβαια ο κυριος απο το μεσιτικο ειπε οτι ανδεν εχουμε μπροστα το 60-70%του ποσου να μην ελπιζουμε να μας δωσει η τραπεζα δανειο..ντοιγκ!!

τεσπα..εγω δουλεια..εδω τρελος καιρος..φυσαει βρεχει ακαταπαυστα 3 μερες..

μακαρι να εχετε γιατρο ρε συ αλεκα 234..

ελεος με αυτο το θεμα..

εγω οταν τισ κρυβω πραγματα μου δινει και αλλα να τα κρυψω..ετσι εχουμε εξαφανισει το μισο δωματιο..

φορσω τελικα σε σας ειναι αλλεργικο το θεμα;;

το ιδιο με μας κανατε;;μειγμα αεισπνεομενο κκτλ;;

και ποια η συνεχεια;;

ποιος οσυ ειπε εσενα οτι τα κοριτσια ακουνε φορσω;;

και γω καθομαι στο υψος της και της φωναζω..

αλλα καμια φορα με γραφει!!

πιο πολυ ακουει το μπαμπα της..

ψαροσουπα για σημερα ...η μικρη..ο λευτ βραστο και γω στη δουλεια..

σας ειπα οτι πρει να σταματησωνα τρωω ,ε;;σας το ξανα λεω!

εμενα την πανα δε βλεπω να την κοβει συντομα..

της λεω να μου λεει τα κακα τουλαχιστον για να μη κοκκινιζει ο πωπς αλλα ....αδιαφορει!!

μπορει να ειναι ωρες κολημεμα τα κακα στη πανα και να μη λεει τιποτα..

μαρακι ολα καλα;;

ο αβ βασιλοπουλος τα λιμπερο 30 τις εκατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχχ καλυψουλα ποσο σε νιωθω..........μια απο τα ιδια... μετα απο 2 μηνες και κατι στην δουλεια σημερα εβαλα λιγο σκια στο ματι !!!! απορω αλλες μανουλες πως τα καταφερνουν ολα.... εκτος αν ημαστε εμεις οι σουπερ τελειες σε ολα τα αλλα και αυτες τσαπατσουλες!!!χαχαχα!!!

νανουκα αν δω οτι δεν απεξαρτοποιειται συντομα θα ακολουθησω την τεχνικη σου με την πιπιλα!!!

σωσω πολυ δυσκολα τα πραγματα για δανειο...το χαμε ψαξει και εμεις πριν κανα 5μηνο που ηταν καλητερα τα πραγματα αλλα.....αγγουρια!!!

ρε κοριτσια ο δημητρακος εχει βγαλει κατι σπυρακια στο κατω μερος απ το πουλακι του και ακριβως εκει που εφαπτεται με τα μπαλακια να τα πω??? σορρυ κι ολας για την περιγραφη!!εχετε ιδεα τι μπορει να ειναι??δεν εχω αλλαξει κατι σε σχεση με πανες , κρεμες, μωρομαντηλα κλπ. ετσι απλα να μην ηρεμοπυμε με τιποτα!!!

κατι πηρε το ματι μου για σειρουλες??? βλεπω τωρα περα απο το mentalist, το person of interest και αν καποιες βλεπαν στυλ supernatural η σειρα grim ειναι καλη. επισης το fast forward πολυυυυ καλο αλλα για καποιο λογο δεν βγαλαν 2η σεζον και μας αφησαν στα κρυα του λουτρου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δε προλαβαινω να δω καμιασειρα..ασχολουμαι με τη μαγειρικη και το ντεκουπαζ!!ασε που η τηλεοραση δεν ανοιγει σχεδον ποτε!!

τελευταια μαθαινω τανεα!!

δε μπορω να φανταστω κατι στο πουλι τυο γιου σου!!

ισωςκατι που τον πειραξε σε φαγητο;;η εμεινε ωρα υγρος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και απο μενα....

Καλυψω γειαααα!!!καλα τη βολεψες με την αδερφουλα..να τα βρουν με τη μαμα σου και να συνεχισει να μεινει με εσας!!!

Αλινα μη βαζεις τιποτα στο πουλακι του Δημητρη απλως αστον χωρις πανα για καποια ωρα..μπορε να ειναι ο,τιδηποτε..

Σωσω ξεκολλα με το δανειο..ενοικιο!!!!

εγω δε γινεται να κρυψω πραγματα γιατι το εχουμε παιχνιδι οποτε παντα ψαχνει να βρει κατι...η μανα μου εχει πλακα που παντα του τα κρυβει κατω απο το μαξιλαρι του καναπε... :lol::lol::lol::lol:

Και εμενα με γραφει αρκετες φορες...μονο στο μαλωμα με κοιταει εντονα...αν εχει ορεξη ομως μπορει να κανει τα παντα και να ειναι τελειος..αν δεν εχει βράστα... ;););)

τον πατερα του τον ακουει σαφως περισσοτερο.. :(:(

Τζουλια καλη η ιδεα με το νυφικο αλλα ποιος θα νοικιασει γρουσουζικο νυφικο????? :lol::lol::lol:

Βαγκ εγω τολμω να πω οτι θα συμφωνησω με τον αντρα σου λιγο.... :oops::oops: ειμαι ετσι και αλλιως των κλειστων τετοιων οχι λογω οικονομικων..βεβαια εσυ πολυ καλα κανεις και λες τη γνωμη σου ..γι αυτο υπαρχουν οι φλες αλλωστε...παντως τα εξοδα δεν ειναι πραγματ πολλα...ο καθενας ξοδευει οσα θελει...

Αλεκα ειναι ζητημα ο γιατρος...μακαρι να το πετυχετε συντομα!!!

σημερα ο μικρος ειχε περιπετεια στον παιδικο..τον επιασαν χειροποδαρα για να φαει..ελεος..!!τους εχουμε πει οτι το φαγητο δε μας ενδιαφερει.. αφου τρωει στο σπιτι κανονικοτατα ολη μερα...από ό,τι καταλαβα τον ακουσε ολη η γειτονια.... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...