Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

ρε συ μάρκερ... με έχεις μπερδέψει...

όταν βάζεις θέρμανση στο σπίτι σου... την αγοράζεις.

πώς θα νοικιάσεις τα σώματα ή το λέβητα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ήρθα!!!

Χρόνια πολλά κι απο μενα..

Καλη χρονιά κοριτσάκια σε όλες!

Να εχουμε υγεία και να διαβάζουμε μόνο ευχάριστα το 2012!!!

Σας διάβαζα λίγο απο το κινητο μου..laptop δεν εχω ανοίξει καθόλου σπίτι

σημερα λοιπον βρηκα ευκαιρία απο τη δουλεία...

Τα δικά μας τα νεα ειναι καλα..

περασαμε ομορφες γιορτες..

παραμονη Χριστουγεννων καναμε ενα παρτυ ολη η παρεα μαζι 20 ατομα..χωρις παιδια

μεχρι τις 6 το πρωι! Χορεψαμε φαγαμε..σουπερ..

Παραμονη πρωτοχρονιας παλι παρεα σε αλλο σπιτι

αλλα μαζί με τα παιδια..

και βασικα πήγα με μιση καρδια γιατι πιστευα οτι η μικρη δεν θα κατσει και 12.30 θα φυγουμε...

Καμμία σχεση!

Μεχρι τις 5 το πρωι χορευε!!!!

Ηπιε γαλα κατα τις 2.30 και συνεχισε να χορευει..

την εχω τραβηξει βιντεο

δεν το πιστευα αυτο που εβλεπα!!

απο νησιωτικα μεχρι μαικλ τζακσον χορεψε το σκατουλι μου..

ωσπου στο τελος τα μεγαλα παιδια τα ειχαν παιξει κι αυτη πηγαινε και φιλαγε τον κοσμο κι ελεγε καλη χρονια!

Πραγματικα ήταν η καλυτερη πρωτοχρονιά της ζωής μου!

Μετα ομως μου βγηκε ξινο..γιατι μπηκε ο μπαμπας μου στο νοσοκομειο

με πόνο στο στηθος...εκατσε 2 μερες και βγηκε εχθες ...δεν βρηκανε κατι..θα συνεχισει τις εξετασεις...

Αυτα περιληπτικα...τωρα τα κεφαλια μεσα..

αυριο εχει παρτυ η βαφτιστήρα μου...κι απο δευτερα δουλεια..

Περαστικα στα αρρωστούλια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε Ισμήνη;

τέτοιο ξενύχτι η μικρή;

χαχαχα!!!

μπράβο της!

μακάρι να μην είναι κάτι οσβαρό με τον μπαμπά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζωνα μη ειναι τιποτα οσοναφορα το μπαμπα σου!!

τι να πω!!

αντε και του χρονου..

ρε παιδια αν δε κομαται το παιδι μεσημερι...καηκαμε!!

θα σαλταρω!!χαχαχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη καλή χρονιά!

Ευτυχισμένη το παίδων εγώ το θεωρώ κορυφή για τα παιδιά. Στα πρωινά ραντεβού πληρώνεις 5 ευρώ.

Στα απογευματινα σαν να πήγαινες σε εξωτερικό ιατρό.

Αθηνά κι εμένα αυτό με τα παντζούρια και τη θέρμανση κουφό μου φάνηκε :shock: .

Δηλ. βάζεις τις σωληνώσεις εξωτερικές;

Σωσώ κι εγώ νομίζω πώς ήρθε η ώρα να πάτε σε κανονικο γιατρό :P .

Τζουλ φοβερός ο μικρός σου!

Χρυσούλα εγώ ξέρω ότι μέχρι τα 4 ο μεσημεριανός ύπνος είναι απαραίτητος. Μέχρι τα 4 το παιδί πρέπει να κοιμάται 11 ώρες την ημέρα.

Εγώ σήμερα έχω πολλά νεύρα....χθες ήρθε πεθερός και πεθερά να πάνε το δον μια βολτίτσα στις κούνιες και βρέθηκαν στο πάρκο του τρίτση. Τον πήραν με το αυτοκίνητο χωρίς κάθισμα χωρίς ζώνη στην εθνική και δεν είπαν τίποτα. Και μου το είπε σήμερα ο ίδιος.

Νευριάζω με τον Αντ. που λέει και τί έγινε;

Θα το πάθω το εγκεφαλικό αλήθεια σας λέω από τα νεύρα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν... χαχαχα!!!

όταν ένας εργολάβος χτίζει ένα σπίτι, βάζει τις πρόνοιες για θέρμανση πετρελαίου.

αυτός που αγοράζει το σπίτι, αν θέλει, πληρώνει έξτρα λεφτά για να βάλει τα σώματα και το λεβητοστάσιο.

εφόσον μπουν κατά το χτίσιμο, μπαίνουν υπόγεια.

αν χτίσει μία πολυκατοικία, θα βάλει πρόνοιες για κλιματιστικά και θερμοσυσσωρευτές.

παντζούρια δε βάζει ποτέ ο εργολάβος!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για το ενοικιο

ρε συ υπαρχουν καποιοι που οταν χρτιζουν καινουρια σπιτια σου λεει

το νοικιαζω -δεν εχει αυτα και αυτα βαλτα εσυ και τα βρισκουμε στο ενοικιο

οσο για την αγορα δεν μου φαινεται τελειως κουλο

οκαφου εχει σωληνωσεις - δεν ειναι απο πριν θα το βαλεις μετα και τι εγινε

οσο για τα μπατζουρια - πολλες φορες καλυτερα που δεν εχει γιατι ειναι αυτο που λεω

απο το να βαλουν παλιατζουριες καλυτερα να το βαλεις εσυ

γιατι δεν υπαρχουν καθολου τελειωμενα σπιτια να αγορασεις;

με τα ολα τους που λεμε

μπραβο ισμηνη που περασατε ωραια

εγω ομως δεν ξερω ρε συ εαν θα τα αφηνα

δεν ξερω φοβαμαι να τους χαλαω το προγραμμα

την επομενη τι ωρα κοιμηθηκε -τι ωρα ξυπνησε πότε εφαγε;

μπραβο που αντεξε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για τον υπνο εχω αρχισει και πιστευω οτι πραγματικα δεν ειναι τοσο απαραιτητος

μας βγαινει η πιστη το μεσημερι να κοιμησουμε

μας βγαιενι και το βραδυ

κοιμομαστε ολο αγκαλια - κανουμε κατα μεσω ορο 45 λεπτα - 1 ωρα να κοιμηθουν το βραδυ - δε μπα να τους βαζουμε να σκαβουνε πριν

δεν ξερω πραγματικα τι ειναι καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ... πρώτη φορά ακούω για ενοίκιο...

ρε συ... τελειωμένα είναι τα σπίτια.

απλά δεν έχουν θέρμανση και πατζούρια.

τα περισσότερα σπίτια που θα δεις (ακόμη και σπιταρώνες) δεν έχουν πατζούρια.

σε κάποιους δεν αρέσει και κάποιοι σκέφτονται τα επιπλέον λεφτά και δε βάζουν.

όσο για τη θέρμανση... το κλιματιστικό θα το βάλεις απαραιτήτως... οπότε καλύπτεις και τη θέρμανση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα Μαρία μου..

εγω με τον Ορεστη ημουν πιο αγχωμένη..

Το προγραμμα ειναι καλό αλλα πρεπει να υπάρχουν κι εξαιρέσεις..

δεν εγινε και τίποτα αν δεν κοιμηθούν στην ωρα τους..

οταν περνανε καλα και δεν γκρινιαζουν τα αφηνω...

δεν ξερω με τη μικρη εχω αλλαξει εντελως νοοτροπια..

θελω απλα να την ευχαριστηθω και να τη χορτασω..κι ας κακομαθει..

μεγαλωνουν τοσο γρήγορα κι επειδη ξερω οτι δεν θα κανω αλλο μωρακι

θελω απλα να το χορτασω..

Τον μεσημεριανο υπνο τον ζηταει μονη τηε..

την παραμονη την ειχα αφησει και κοιμηθηκε μεχρι τις 7..οποτε παιζει κι αυτο ρολο στο οτι αντεξε..

Εχθες το βραδυ δεν ηθελε να κοιμηθει..ηταν μαζι μου στο τζακι και τραγουδουσαμε αγκαλιτσα..

θελω να κοιμηθω στα χερακια σου μου λέει...και λιωνω εγω..

μου εφυγε και η παντοφλα και μου κανει..

μαμα επεσε η παντοφα σου..

δεν πειαζει (πειραζει)..θα σου βαλω και σως για να γυσταει (γλυστραει)..χαχαχχαχαχα

ομοφαντα μου..σαν τη Μαρθούλα...λυθηκαμε στο γελιο!! :lol::lol::lol:

Φροσω αφου ειναι καλα το παιδι..τι να πω..

μαλ***κιες...δεν καταλαβαινουν οτι δεν αργει να γινει το κακο..??

χτυπα ξυλο παναγια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Ισμηνη στα 2α ειναι διαφορετικα το ξερω

μακαρι να μην ειναι τιποτα αυτο του μπαμπα σου

και ολες οι βλακεις συμβαινουν στις γιορτες ρε γμτ μου

Φροσω τον ειχε αγκαλια στο πισω καθισμα να φανταστω;

αλλα οπως και να χαι οντως το ακκο δεν αργει να γινει

τα δημοσια νοσοκομεια και εγω πιστευω οτι ειναι τ καλυτερα

βεβαια μια φορα εχει τυχει να τους παω σε εφημερια και φυγαμε γιατι γινοταν της τρελλης

Μαρακι μην μιλας για φαι στην πονεμενη οκ;

το χθεσινο το παιδακι ζωη να χει το ππουλακι μου ετρωγε το καταπετασμα και ΜΟΝΟ του

ειναι στο παιδι παντως - εαν ειναι φαγανο μαθαινει αμεσως και μονο του να τρωει

εαν ειναι καχεκτικουλι και το κυνηγας -δεν θα μαθει ποτε

εγω το γιαουρτι εαν τους δωσω μονοι τους να φανε - θα φανε μια κουταλια και μετα θα πουν "κουραστικα"

βεβαια αυτο δεν μιλαγε καθολου

και ειχε θεματακι με τα σαλακια του

κοριτσια στην ηλικια των δικων μας και του βαζει μονιμως σαλιαρα γιατι κανει μουσκεμα τα ρουχα απο τα σαλια :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Νανουλα κ μενα αγκαλιτσας ειναι και το απολαμβανω!!!για την ακριβεια με κοπαναει στην πλατη να γυρισω για να τον αγκαλιασω!!!αλλα μαλλον θα πρεπει γι ατο καλο του να το κοψουμε σιγα σιγα....

οσο για τον μεσημεριανο υπνο ξερω οτι ειναι must για την σωστη αναπτυξη του παιδιου. εστω και 1 ωρα το μεσημερι επιβαλλεται για την καλη λειτουργια του εγκεφαλου βαση παιδιατρων.μου κανει εντυπωση που ακουω κατι διαφορετικο.ο δημητρης αν δεν κοιμηθει μεσημερι θα πεσει στις 8 το απογευμα και θα ξυπνησει 3 με 4 τα ξημερωματα!!!!

τζουλ φαινεται να σας εχει βοηθησει παρα πολυ. ποσο καιρο πατε αναπτυξιολογο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ μπες στο

http://www.raspberricupcakes.com/2011/1 ... -cake.html

για την τουρτιτσα!!αργησα λιγο να απαντησω σορρυ,δεν σας προλαβαινω βρε, με πηζουν!!

Το ραντεβου στο παιδων επειδη ειναι απογευματινο κ με τον συγκεκριμενο γιατρο κοστιζει 75ευρω.με τον ιδιωτικο 50!! τι να πεις...θα παω για μια ακομα γνωμη αλλα αν δωσει αλλη θεραπεια ή δεν ξερω τι θα σαλταρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυσσ'αρες ! πόσα είπατε πάλι ???

αυτο με τα σωματα κ τους λέβητες το χασα λίγο ... :mrgreen:

Νανουκα , με το καλό ενα δευτερο νινι ! :D

Σωσω μου μιλάς πολύ αποτομα και 8α τραβηξω τις κοτσίδες μου :lol: χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχ δεν υπάρχεις ! <3

λοιπον εμενα μου μειωσε πολυ τον μεσημεριανο υπνο , απο 2.5 ωρες , τωρα τελευταια 1.30ωρα. αλλα δεν με νοιαζει , ακομα κ μιση ωρα 8α τον εβαζα που λεει ο λόγος , 8α βοηθησει σαν προγραμμα κ αργοτερα στο σχολειο , σχολειο-φαι-υπνος-διαβασμα .

Φροσω μη ξυνεις πληγές , ποτέ δεν μιλάνε οι αντρες κ μου την δινει ταμάλα ! :evil::evil:

Μανούλα ειπαμε με την γιατρο να δουμε λιγο πως 8α πάει με βιταμινες (εχουμε 8εμα με φαι κ υψος)

κ μετα να δουμε για αναπτυξιολογο. οποτε δεν ειχα παει τοτε στο ραντεβου που χα κλεισει. εσυ τι 8έμα έχεις ?

Ασχετο , εκει που σιχαινοταν τα αυγα τωρα μου ζηταει 2 φορες την ημερα παρακαλώ ! Γινονται κ 8αυματα ... :shock: και το ψαρι τωρα το κατασπαράζει :shock: , παντως τον μουσακα χ8ες ουτε να τον χ#σει !!! STANDAR ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ !!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!!!

Και γω το χασα με τους λεβητες.....

Εμείς ακομη το μεσημερι κοιμόμαστε το εχει ανάγκη προς το παρόν αλλιώς σέρνεται.

Ο παιδικός όντως κανει θαύματα. Τον Απρίλη ομως εμείς για να μη μας ξεκανουν οι ιωσεις και επειδή η αναπτυξιολογος θέλει ουσιαστική βοήθεια απο τον παιδικό γιατι εγω δε θα τον στείλω επειδή εργάζομαι αλλα για να καταφέρουμε αυτο που θελουμε . Συγκεκριμένα μας ειπε οτι θέλει να αρχίσει να λέει πραγματάκια και να επικοινωνεί για να μπορεί να ακολουθήσει εκεί και να κανει πραγματάκια με τη δασκάλα οπως τα υπόλοιπα παιδακια αλλιώς θα μας γυρναγε μπούμερανγκ. Σε μας πάντα ολα αυτα που ειχαμε θέμα.

Αλινα η τούρτα τελεια!!!!!! Μ αρεσε πολυ! Ανυπομονησία να τη δώσω και απο σένα.

Στο ιατρικό που ειμαστε δε ξερω αν στο πα αλλα όλο κρέατα και γερνάνε δίπλα μας και αμυγδαλες. Ολα διαχρονική τυρί χρονια το πολυ. Μιλαμε έφερναν αλλα παιδιά μετα την επέμβαση. Ειδικά ένα κοριτσάκι λέω μα τι στο καλο συν αγχωμένη το έφεραν δίπλα μας; Μιλαμε για τρελό μπουκωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta λεφτά μας πίσωωωω

ΚΑΛΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ??? ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ??? :?:?

του έδωσα έκανε σε 1 πινακα ολα ΟΚ , μετα πασαλειφ8ηκε ΟΚ ,μετα πήγε σε 1 τοίχο ΟΚ, μετα πασαλειψε και εμενα ΟΚ .

και πάω να να βγάλω με το νερό και με σαπουνι ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ !!! :o:o:o:o:o:o:o

ΑΝ υποψιαστώ ότι σε λίγο 8α πρέπει να κυκλοφορήσω σαν ινδιάνος 8α πέσω τα ανασκελα σαν κατσαρίδα απο απολύμανση ! μονο αυτο σας λεω !!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!!!

Και γω το χασα με τους λεβητες.....

Εμείς ακομη το μεσημερι κοιμόμαστε το εχει ανάγκη προς το παρόν αλλιώς σέρνεται.

Ο παιδικός όντως κανει θαύματα. Τον Απρίλη ομως εμείς για να μη μας ξεκανουν οι ιωσεις και επειδή η αναπτυξιολογος θέλει ουσιαστική βοήθεια απο τον παιδικό γιατι εγω δε θα τον στείλω επειδή εργάζομαι αλλα για να καταφέρουμε αυτο που θελουμε . Συγκεκριμένα μας ειπε οτι θέλει να αρχίσει να λέει πραγματάκια και να επικοινωνεί για να μπορεί να ακολουθήσει εκεί και να κανει πραγματάκια με τη δασκάλα οπως τα υπόλοιπα παιδακια αλλιώς θα μας γυρναγε μπούμερανγκ. Σε μας πάντα ολα αυτα που ειχαμε θέμα.

Αλινα η τούρτα τελεια!!!!!! Μ αρεσε πολυ! Ανυπομονησία να τη δώσω και απο σένα.

Στο ιατρικό που ειμαστε δε ξερω αν στο πα αλλα όλο κρέατα και γερνάνε δίπλα μας και αμυγδαλες. Ολα διαχρονική τυρί χρονια το πολυ. Μιλαμε έφερναν αλλα παιδιά μετα την επέμβαση. Ειδικά ένα κοριτσάκι λέω μα τι στο καλο συν αγχωμένη το έφεραν δίπλα μας; Μιλαμε για τρελό μπουκωμα! Ε μετα απο κανά 2ωρο που ανέβηκαν πανω έπαθα πλάκα το παιδι σουπερ!!!!!!

Πάρε και 2η γνώμη Ειναι δικό πιο μαχαίρι βεβαια μη σε μπερδέψει χειρότερα αλλα νομίζω οτι πρέπει να το κάνετε!

Σωσω σου ξαναλέω για αλλεργιολόγο μέχρι να βαρεθεις!!!!!!!!! Ένα άλλο παιδάκι που κανει μετα απο μας μάθημα ειχε απο τις ωτιτιδες 80% απώλεια ακοηςΤίποτα δηλαδη 0 ακοη!Ο δίδυμος του αδελφος μια χαρα το παιδι τίποτα ούτε ομιλία ούτε τίποτα!!!!! Τελικά ειχε αλλεργία στο αγελαδινο! Του διέλυσαν οι ωτιτιδες τα αυτιά και ολα αυτά μάντεψε εξαιτίας του γιατρού του παιδιού όχι εδω αλλα στην αθηνα. Έκαναν αρχική διάγνωση αυτισμό καραμπινατο!!!!!!!!!!!!!!!!! Το παιδι ειχε χτυπήσει πίσω απίστευτα και οι γονείς τρελαθηκαν! Ευτυχώς η αναπτυξιολογος ηταν τζιμανι και τους έστειλε για πλήρη έλεγχο ακοογραμμα κλπ εκεί είδαν οτι τα τύμπανα δε δεχοντουσαν ερεθίσματα ευθεία γραμμή! Απο αλλεργία στο γάλα ολα αυτα!

Ισμηνη Περαστικα στον μπαμπά σου!!!! Τωρα αυτές τις μερες φάγαμε και παραπάνω παίζει ρόλο και αυτο!

Καλα η μικρη σου τελεια!!!!! Χαχαχα

Και γω όταν τύχει κανω καμια αλλαγή ολα στο προγράμματα δηλαδη τη πρωτοχρονιά ξενύχτηααμε και μεις. Του έδωσα να φάει λιγο σου πίτσα κατα τις 12 και μετα ντουρασελ ενω Περυσι 11:55 θυμάμαι κοιμηθηκε στο τσακ!!!! Χαχαχα

Τζουλ για αναπτυξιολογο μπορω να σου αλλα όχι δημοσίως. Και γενικά να σου πω τι παίζει. Πάντως οι σωστοί αναπτυξιολογοι ειναι πολυ μακρυά σε σχέση με τους παιδιατρους μιλαμε άλλη φάση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο ιατρικό που ειμαστε δε ξερω αν στο πα αλλα όλο κρέατα και γερνάνε δίπλα μας και αμυγδαλες. !

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα Καλα τι έγραψα;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol:

Αλλα γραφω και τα περνάει αλλιώς το φοβερό μου iPad χαχαχαχαχα

Όλο κρεατακια φερνανε δίπλα μας και αμυγδαλες!!!!!!

Χαχχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι σου στειλα στο face ποια μου ειπε η δικια μου οτι ειναι πολύ καλή ! δεν ξέρω τι να πω... εχω καποιους ενδοιασμους γιατι φοβάμαι πως 8α χορηγησουν αυξητικες ορμόνες , γιαυτο κ το κα8υστερώ... μπορεί να είναι απο τα παιδάκια που απλά καθυστερεί στην παρουσα φάση η αναπτυξη του :roll:

Σωσω ελπίζω να μην ξαναπάς σε ομοιοπαθητικό που 8α σε βάζει να καβαλάς βράχους κ σανίδες :mrgreen: ψάχτο γιατι κ εμένα η βαφτηστήρα μου έχει απώλεια στην ακοή 25% , η κουμπάρα μου έπρεπε να το χε ψάξει πολύ όταν έπρεπε , έτσι νομίζω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπαμε απο βδομαδα να παμε σε κανενα ωρλ!!

θα το κανω..σωπαστε..

καλα ρε τζουλ.....αφου επρεπε να παρεις τους αδιαβροχουνς..τουες πηρες;;

ε πως δε βγαινουν;;μαλλον θα βγαινουν στο πλυντηριο...

καλα αλινα..αν κανεις αυτην τη τουρτα..προσκυνω..μωβ αγαπημενο χψρωμα..

καλε εσυ πας δουλεια;;κανονικα;;

και ποις αλλος θα παει σε αναπτυξιολογο;;κυκλοφορει,ε;;ειναι τηςε μοδος;;

χααχαχ!!

καλα και γω με το καρεκλακι εχω θεμα...

δε δεχομαι παιδι χωρις καθισματακι..τελος..οχι εθνικη..ουτε 5 λεπτα!!

η μαρθα παιζιε σα τρελη με το μπαμπα της..η ο αντιστροφο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα

εμεις χαλια... :cry::cry:

προχθες ειχε πυρετο,ολο το βραδυ,βηχα πολυ,εμετο χαλια ηταν το παιδι

πηγαμε παιδιατρο,λεει ιωσουλα,και ξεσπασε με τον εμετο... :roll:

τα φλεματακια που εχει ειναι σκουρο χρωμα, και εχει λιγο υγρο στο αυτακι του το ενα...μας εδωσε αντιβιωση...

γυρισαμε σπιτι,το παιδι μες τα νευρα,να μην θελει τιποτα,και να κλαιει...

το βραδυ τα ιδια,

την αντιβιωση να μην θελει να την πιει...

να ξυπναει και να κλαιει,να μην θελει αγκαλια,αλλα ουτε στο κρεβατι του... :o:o

μια περιεργει γκρινια...

και αρχισε και διαρροια..

δεν ξερω τι να κανω...ουτε να τον αλλαξω θελει...

αντε να περασει και αυτο...

η ντομ μαρκερ ειναι στην λιμνη...γεννησε η φιλη μου....δεν ξερω ποτε θα ερθει....

περαστικα σας..

ισμηνη μπραβοοο που περασατε καλα...

τζουλ φοβερος ο θανουλης...ειναι σε αυτη την ηλικια φοβερα...

νανα εγω δεν εχω ιδεα απο σπιτια οποτε δεν λεω τιποτα...ο ανθυμουλης καλα;

φροσω χαρας την υπομονη σου...εγω το εχω πει..εισαι το παραδειγμα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perastικά στα αρρωστούλια μας και γρηγορα !

πολλά σβουριχτά φιλάκια !

Καλέ Σωσω , πες μου οτι πρέπει να μπω στο πλυντηριο για να ξεβαψω και τι στο κόσμο !!! :lol::lol::lol:

αδιαβροχους elc πηρα ... δε καταλαβαίνω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to χασαμες λιγο,ε;;χαχαχα!!!εγω δουλεια..παραγγειλαμε!!

ισμηνη τι κανετε;;

καμια τουρτα στα προσεχως:;;;

εγω ακομα 1 βδομαδα και βγαινωσε αδεια..και μαλλον ψαχνουμε σπτιτ..

450 ειναι πολλα ..το ξανα λεω!!

θα ξανα ρωτησουμε αν κατεβει 1 5αρι..αλλιως...τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου, αν διάβασες και παραπάνω θα είδες ότι κι εμένα που είμαι στην 10η (δεν την έχω κλείσει καλά καλα) κάπως υποχώρησαν τα συμπτώματα, όχι πλήρως αλλά σίγουρα είναι πιο ήπια κι ανησυχώ εξίσου - ειδικά το στήθος που ήταν το μόνιμο "σύμπτωμα" για μένα μέχρι στιγμη΄ς, γιατί τα άλλα μια είναι μια δεν είναι. Το ίδιο αναφέρει κι η @Kiddo που είναι πιο κοντά σε σένα με βάση τις εβδομάδες. Δε θα σου πω να μην ανησυχείς γιατί ξέρω από πρώτο χέρι ότι αυτό δε μπορεί να το εφαρμόσει κανείς - ειδικά εμείς που έχουμε δυστυχώς και τις ατυχείς εγκυμοσύνες μας στο παρελθόν... Απλά θα αφήσω εδώ κάτι που μου υπενθύμισε ο μπαμπάς μου χθες που συζητούσαμε τους φόβους μου, κάτι που του είχα πει κι εγώ σε μια στιγμή που δεν ήταν καλά: "Ο άνθρωπος που ζει στο παρελθόν είναι πάντα δυστυχισμένος, ο άνθρωπος που ζει στο μέλλον είναι μονίμως αγχωμένος, κι εκείνος που ζει στο παρόν είναι απλά ευτυχισμένος". Εμένα αυτό με ξεκλείδωσε κάπως. Δε θα πω ψέμματα, κι εγώ αγωνιώ για το ραντεβού της Τρίτης που έχω, αλλά σήμερα επιλέγω να ζω στο παρόν, είμαι έγκυος, έχω μέσα μου το μωράκι μου που είναι μια ευλογία από μόνο του. Προσπάθησε να ζήσεις στο σήμερα λοιπόν και να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά μπορείς. Είχα βάλει κι ένα βίντεο πιο πάνω αν θες να το τσεκάρεις (τώρα βεβαια θα μου πεις που να βρω το χρόνο και με το μωρό) και προσωπικά το συνδυάζω με ασκήσεις ανάσεων για να ηρεμώ. Σήμερα είμαι αρκετά πιο ανάλαφρη και ήρεμη 🙏 Είναι δύσκολος ο δρόμος της εγκυμοσύνης όταν ανήκουμε στο "1 στις 4" αλλά ωφείλουμε για τα μωράκια που κυοφορούμε να τα γιορτάζουμε κάθε μέρα που είναι μέσα μας ❤️ Δεν είμαι κοντά στη θρησκεία, αλλά κάθε μέρα νιώθω την ανάγκη να προσεύχομαι στην Παναγία να προστατεύει το μωρό μου. Εύχομαι να είναι όλα τα μωράκια μας καλά και να γεμίσουν τις αγκαλίτσες μας 🙏☘️🤱  
    • Κορίτσια καλησπέρα. Χάθηκα γιατί από την Κυριακή είμαστε στο χωριο του άντρα μου, στα πεθερικά, και έχουμε γονατίσει. Δυστυχώς δεν έχουμε την παραμικρή βοήθεια με την μπεμπα,την παραμικρή όμως παρόλο που ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη μου. Τελοσπαντων.... Σε άλλα νέα αυτήν την εβδομάδα τα συμπτώματα μου υποχώρησαν πλήρως, δεν είχα και πολλά εξάλλου. Είμαι 11+3 και την Τρίτη έχω αυχενική. Εννοείται έχω πανικοβληθεί, πιστεύω θα πάω για αυχενική και η καρδούλα θα έχει σταματήσει..... Δεν νιώθω απολύτως τίποτα, ούτε έστω μια αναγουλα να ησυχάσω κάπως. Απλά προσεύχομαι και αναμένω να έρθει η Τρίτη που ξέρω ότι μόλις ξυπνήσω το πρωί η ψυχολογία μου θα είναι πολύ κακή.  
    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...