Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

ο μπαμπάς μου ήταν ζαχαροπλάστης στα νιάτα του και μετά είχε δικό του μπουγατσατζίδικο.

και να σου την έλεγα, δε θα μπορούσες να τη φτιάξεις.

το φύλλο φτιάχνει την ωραία μπουγάτσα και το άνοιγε με έναν πολύ ιδιαίτερο τρόπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δυσκολη δουλεια βρε νανα

για το ωραριο σταματησε;

εχουμε φιλο ζαχαροπλαστη και πραγματικα δεν αντεχετε το ωραριο

και ο πατερας μου ασχετως εαν γκρεμιστηκε ο φουρνος το ωραριο δεν αντεχοταν και την εκανε την δουλεια πανω απο 40 χρονια

που το εχει το μπουγατσαδικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω μαρκερ,μακαρι να ειναι καλη αλλιως δεν θα σε ξεχασω εννοειται.

σωσω οχι δεν του διναμε επιτηδες ακριβως επειδη δεν πλενει τα δοντακια του ακομα παρα μονο με νερακι και επειδη ηταν λιγο γεματουλης θεωρησαμε οτι δεν εχει να του προσφερει κατι καλο στην διατροφη του. οσο μπορουμε θα το κρατησουμε.αλλωστε απο το σπιτι μας δεν λειπουν τα γλυκα, αντιθετως!!οποτε δεν θα του λειψουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μαρκερ....ζηλετω τη δουλεια του μπαμπα σου..αλλα θα ηθελα να ημουν κορη ζαχαροπλαστη..αυτο ειναι σιγουρο παντως..

θα μου μαθαινε πολλα πραγματα...

ρε μακρερ δε κανω διωροφες εγω..μονο η ισμηνη..συτην να ρωτησσεις..αλλα και μονοπατη που την κανω μεσα εχει παντεσπανι και κρεμα ζαχαροπλαστικης η μερεντα..αναλογω

΅φαγαμε μακαρονια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h Ismhnh den mpainei kai ποτέ

μου ειχε πει οτι βαζει βασουλα

αλλα δεν ξερω τι φτιαχνεις ή υπάρχουν και έτοιμες;

η κρεμμα ζααροπλαστικης δεν μου αρεσει

τη νουτελα την έβαλες μονη της

απλα επάλλοιψες δλδ το παντεσπάνι;

εαν θες του λεω να στη μάθει χαχα

τωρα βεβαια δεν ξερω εαν θα αντέξεις καθημερινα το 3:00-22:00 χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά! Χρόνια πολλά με υγεία πάνω από όλα!

Εμείς σήμερα είμασταν επιτέλους καλά.

Ο νέος χρόνος με βρήκε να καθαρίζω εμμετό του δον και να έχω το Φίλ. τουαλέτα για διάρροια :lol: .

Ακούω τα πυροτεχνήματα άντε λέω καλή μας χρονιά και έβαλα τα γέλια.

Ο Χριστ. λύσσαξε να φάει βασιλόπιτα, ενώ δεν τρώει καθόλου γλυκά και το απόγευμα κάποια στιγμή που δεν κοίταζα πήρε καρέκλα σκαρφάλωσε άνοιξε το φούρνο και πήρε βασιλόπιτα και έφαγε.

Έρχεται κλαίγοντας με το πρόσωπο πρησμένο και γεμάτο άχνη.....κορτιζόνη αταράξ και βλέπουμε...μακρύ πάλι το ξημέρωμα.

Μαρία ζ ποιο σάιτ θέλει πρόσκληση για να σου στείλω;

Αλίνα μαύρα δόντια;;;;; Έλα ρε συ πωπω....

Κοιτάξτε και τα κρεατάκια του μικρού. Τα καλά του Χριστ. έχει κι αυτός.

Κι ο Χρ. συνεχώς με μύξα είναι. Πλέον παίρνει χαρτομάντηλα και φυσάει μόνος του τη μύτη του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους ειδα και μια φωτο σας!!!!!

μ'αρεσουν που φορανε τα ιδια ρουχα.... και εγω μερικες φορες τους βαζω ιδια φανελακια και μ'αρεσει....

αλλα παντως εκανες και γ..ω την πρωτοχρονια...... ευτυχως το διακωμοδισες!!!

απ'οτι διαβαζω πολυ μυξα τρεχει παντως.... και μας ο Σπυρος ξαναρχισε και ξαναρχισαμε αεριους και σπρει. ορους δεν ειχαμε σταματησει... και ο δικος μας βοθρος ατελιωτος! αμαν πια!

το στομαχι μου ειναι σκασμενο! το πρωι στη δουλεια ειχα φερει εγω τυροπητακια, η αλλη συναδελφος σπανακοπρασοτυροπητα και κορμο Παρλιαρου με γκαναζ σοκολατας και μεσα κρεμα βατομουρο και εγινε της κολασεως! οι συναδελφοι λεγανε θα μαλωνουν ποιοι θα κανουν μαζι μας υπηρεσια για να καλοτρωνε! εγραφαν και τις συνταγες για τις γυναικες τους! τρελο γελιο!

αλλα πολλα με επεσαν... και το μεσημερι εφαγα αυγα και λιγο ζεσταμενο καβουρμα μοσχαρι και το αποτελειωσα! τωρα ηπια κοκακολα αλλα με 3 τροπιτακια συνοδια.... εσκασα παλι...

για να μη ρωτατε, καβουρμας ειναι θρακιωτικος μεζες. μοσχαρι ή χοιρινο μαγειρεμενο με το λιπος τους και ε μπαχαρικα και το συσκευαζουν σαν σαλαμι. τρωγεται και κρυο και ζεστο. με συνοδια αλκοολ κατα προτιμηση...

Σωσω και εμενα ο Σπυρος δαγκανε πολυ ενα διαστημα, ευτυχως κυριως την πεθερα!

:mrgreen:

το εκοψε τωρα σχεδον τελειως. τωρα λεει με ναζι.... α σε γκαγκάσω......!!!!! ή α σε γκαγκαϊσω.....!!!!

οποτε σταδιο ειναι και αυτο....

πωπω... μονο που μυριζω τα γεμιστα αναγουλιαζω απο το πολυ φαϊ που εκανα σημερα....

ζζζζ ωραιο το κερι.... για αγριες καταστασεις!!!! ;)

μαντονα μια!!!!!

χαχαχα.... Σωσω.....

παω να ετοιμασω τα διαφορα για νανι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

βλέπω τα παιδάκια σας στις φωτό και συνειδητοποιώ πόσο πολύ έχουν μεγαλώσει!!!

και μαζί μ' αυτά και το δικό μου!

υγεία να έχουν όλα τα παιδάκια του κόσμου!!!

εγώ πάλι είμαι μπουκωμένη!

και πώς να μην είμαι αφού δεν έχουμε θέρμανση και χθες κόπηκε και το ρεύμα και δεν μπορούσαμε να ανάψουμε τις αλογόνου.

βάσικα, δεν κόπηκε... έπεσε η ασφάλεια γιατί βαρυφορτώθηκε το σύστημα από τις αλογόνου.

μαρκεράκι μου, ο μπαμπάς μου δεν έκλεισε το μαγαζί γιατί δεν άντεχε το ωράριο.

αγαπούσε πολύ το επάγγελμα του...

τι να σου λέω... μεγάλη ιστορία...

σήμερα δεν ξύπνησα καλά.

είδα ένα άσχημο όνειρο με τη μαμά μου και αναστατώθηκα.

ελπίζω να ήταν τυχαίο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια!!! Τι μου κάνετε?

Αχ βρε Νάνα το παθαίνετε συχνά αυτό με τις διακοπές?

Βαγκ φτου σκόρδα !!! Τι κουκλάκια είναι αυτά?

Φρόσω είναι τόσο γλυκά και όμορφα!!! Δεν θα μου περνούσε απο το μυαλό οτι κάνουν όλα αυτά :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol: πωπω περάσατε δράμα με την αρώστια ε?

Πρόσκληση θέλει αυτό το σαιτ για τις ταινίες που είπες και στην Μαρκεράκο!!!

Αλινάκι μη στεναχωριέσαι δεν χανόμαστε εμείς!!! ;););) Κοίτα να γίνει καλά το παιδί και δες και αυτό με τα δοντάκια του!!

Μαρκεράκο και το άλλο έχει ξανά πρόβλημα!!! Δεν μπορεί να κατεβάσει στους απλούς λογαριασμούς και βγάζει κάποιο σφάλμα. Κατεβάζω απο τους αναβαθμισμένους αλλά πρέπει να γράφω συνέχεια κωδικούς!!! Ασε που δεν ξέρω πως να ενσωματώσω τους εξωτερικούς υπότιτλους και γι αυτό έχω χάσει ένα σωρό ταινίες :oops::oops::oops::oops::oops:

Σόφη που είσαι?

Αλεκάκι κι εσύ που είσαι?

Η Χρυσούλα μας τι κάνει?

Η Ντόμι εξαφανισμένη κλασικά......ποιος ξέρει πόσο τρέχει με τους άντρες της!!!

Τζουλιέτα μου τι κάνεις? Θα βρεθούμε ποτέ?????????? :lol::lol::lol::lol::lol: Πέρασε το καλοκαιρι :D:D:D:D

Η Καλυψούλα επίσης που είναι? Γιατί δεν την έχω δει αυτές τις μέρες?

Μαράκι μου τι κάνεις εσύ? Πως είναι τα πράγματα με τον Διονυσάκο?

Χαρουλίνιξ καλά? Δεν καταφέραμε να μιλήσουμε στο τηλ. Κι ήθελα να τα πούμε για την καλή χρονιά!!!

Λοιπόν κορίτσια θα σας στείλω e-mail γιατί έχω μια καταπληκτική προσφορά!!!!

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

Με πεταξε

Φροσω μου οντως μεγαλωσαν πολυ

μια χαρουλα τους βλεπω παντα υγεια να εχουν

αλλα πολυ κρυωμα βρε παιδι μου πωπω

περαστικα σας

εω παλι δεν τα ντυνω ποτε ιδια

μου αρεσει να τα βλεπω

αλλα δεν εχω ουτε βρακι ιδιο που λεμ ε

Συμπεθερα μασαμοπυκιαζεις και εσυ;

ω ρε γλεντια στο τμημα!!!!!

στα κακομοιρα τα κλεισμενα δινεται τίποτα; :lol:

ζζζζ η σοφη ειπε για το σαιτ - οχι η φροσω μπερδευτικατε καλε :lol:

παω για φρουτοκρεμμα και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Froso Τι κουκλακια ειναι αυτα???φτου φτου!!!να σου ζησουν!ομορφα περασετε βλεπω και εσεις με τις αλλεργιες σας! ο δικος μου δεν εχει μυξουλες,μαλλον σαν κατι να ειναι μονιμα εκει συμπαγες και φραζει την αναπνοουλα του.αντε να δουμε πια τι αλλο!!!ετσι δυσκολα ρε παιδια περασαν και οι γονεις μας??απαπααπαπα!!!και που εισαι ακομα θα λετε!!!και εγω που νομιζα οτι η εφηβεια θα ειναι το δυσκολο κομματι!!!

Σημερα με το καλο παμε ΩΡΛ.μακαρι να ακουσουμε κατι καλο. καντε μια ευχουλα!!Στις 11 του μηνα Παιδων για μια ακομα γνωμη και τελος στις 12 οδοντιατρο.

Ευτηχως το φτιαξαν το site γιατι δεν μου εκανε καρδια να γραψω.

Μαρακι ουτε κ σημερα το βλεπω να προλαβαινω να σε παρω γιατι θα τρεχουμε στην αλλη ακρη για τον γιατρο κ ποιος ξερει τι ωρα θα γυρισουμε παλι.Μεσα σ ολα δεν εχω και μοναδες και δεν βαζω γιατι εχω κανει αιτηση να αλλαξω εταιρια οποτε απο μερα σε μερα θα γινω κοσμοτε και θα εχω μοναδουλες!!

Καλημερα ειπα????να εχουμε ολες μια πολυ πολυ ομορφη μερα παναγια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σε λιγες μερες εχω τα γεννεθλιακια μου..και για οσες δεν ξερουν εχω ερωτα με το χρωμα Μωβ.κοιταξτε λοιπον τι τουρτιτσα θα φτιαξω :

http://www.raspberricupcakes.com/2011/1 ... -cake.html

δερν ειναι πανεμορφη!!!την βρηκε ενα παιδι απο την δουλεια και ειπε οτι γραφει το ονομα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:oops::oops::oops::oops::oops: Νόμιζα οτι ήταν η Φρόσω.......συγνώμη

Σόφηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη μπορείς να στείλεις πρόσκληση?

Καλά Αλίνα φανταστική η μωβ τούρτα....πολύ χρώμα βέβαια αλλά απο εμφάνιση σκίζει!!!! Θα είναι υπερπαραγωγή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα πες την ιστορια του μπαμπα ρε συ

για τους δικους μας αλινα χεσε μεσα

εγω θυμαμαι ειχα προβλημα δυσκοιλιοτητας τρομερο - τι ειχε κανει η μανα μου δεν μπορω να περιγραψω γιατι θα συχαθειτε

εαν ρωτησεις ολοι συσκολα περνανε

σημασια εχει να μην ειναι αρρωστα

απο κει και περα ολα φτιαχννται

η τουρτιτσα πολυ καλη

αλλα ολο παντεσπανι ειναι

απο εμφανισει παντως οπως ειπε και η ζζζ σκιζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχθες τα πηρα με τον Κωσ το βραδυ μιλαμε τρελλα

εχω αρχισει απο το σεπτεμβρη να βαζω το νικο να κοιμαται στο κρεββατακι το και εγω να ειμαι διπλα μεχρι να κοιμηθει - μιλαμε τις ατελειωτες ωρες ετσι - 1-1,5 ωρα τη φορα

ενι γουει δεν με πειραζει δεν εχω παραπονεθει και ο κωστας επερνε το Στελιο του ελεγα

εαν κοιμηθει φερτον στο κρεββατακι του και ας μην κοιματε ο νικος

μιλαμε τον κοιμιζε αγκαλια

αφου περασεμε φωνες -κλαματα φασαριες

εχω 2 μερες τωου βαζω και το στελιο - εχω να πω οτι ειναι πιο ευκολος απο το νικο και δεν το περιμενα

και το εκανε ρε σεις

κοιμισε τον νικο αγκαλια και περα δωθε και στον καναπε

ενω του ειπα οταν πιει το γαλα φερτον μεσα

και τι μου λεει μετα

ε τι να μην κοιμηθει κανενας ή να μου τπον ξυπνησει ο στελιος;

μιλαμε τα πηρα στο κρανιο

καθομαι γμιμαι τοσο καιρο

τα παιδια κλαινε για να μαθουνε

και μας τα διαλυεις ολα;

και μετα παραπονιεται γιατι ξυονανε 800 φορες το βραδυ!!!

του ξεκαθαρισα δεν θα κουνισω το βραδυ ρουπι -ουτε μια φορα

βρε αντε

απο σημερα λεω να αρχισω ποτηρι καλαμακι για το γαλα

κραββατι -παραμυθι και διπλα του

να δουμε τι θα γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάρκερ μου, δε λέγεται από δω η ιστορία...

ξέρεις κάτι όμως, ρε μάρκερ;

δε θυμάμαι τη μαμά μου να παραπονιέται για κούραση εξαιτίας των παιδιών...

όπως και να το κάνουμε... είμαστε λίγο καλομαθημένες.

εγώ πάλι, δεν ξέρω αν θα την έτρωγα τη μωβ τούρτα... χαχαχα!!!

από τότε που κόψαμε την πιπίλα, ξυπνάει τη νύχτα και έρχεται στο κρεβάτι μας.

ο Π είναι με άδεια αυτή τη βδομάδα και είπε ότι θα τον αναλάβει να τον παίρνει και μόλις κοιμάται να τον πηγαίνει πίσω.

σήμερα που ξύπνησε κατά τις 4:30 με σκουντούσε για να πάω να τον φέρω...

πάντως, είναι ρπόβλημα αυτό με τον ύπνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω την θυμαμαι νανα μου

αλλα εμεις ειμασταν αλλη κατασταση μωρε

εγω ημουν απο μωρο στον παιδικο

και μετα ημουν ολη μερα στον φουρνο και επαιζα με ενα σωρο κοσμο και πηγαινα στα διπλανα σπιτια

η αδερφη μου μεγαλωσε μεσα στο μαγαζι

οσο να ναι ηταν αλλη κατασταση τοτε

ειμασσταν πιο οικογενειακα

το καλοκαιρι μας πηγαινανε 1 μηνα στο χωριο - εμενα και λιγο μονοι τους

δεν ξερω

εγω κοιμαμαι αλλα δεν ξεκουραζομαι καθολου

πιο ξεκουραστη νιωθω την ημερα παρα μετα τον υπνο

κουραζομαι οταν κοιμαμαι

την πιπιλα δεν θα την κοψω ακομα

αν και με βριζει ο γιατρος

αλλα δεν μπορω ολα μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια εμείς δεν ήμασταν τόσο καλομαθημένα όσο τα δικά μας τα παιδιά!

Οι γονείς μου τουλάχιστον μας είχαν πειθαρχία (δεν μιλάω για στρατιωτικά πράγματα) αλλά του τύπου αν θες κοιμήσου αν δεν θες κάτσε στο κρεβάτι σου .... δεν ξέρω αν μωρά κλαίγαμε αλλά μας πέρασε το μνμ. Οπως και με τα φαγητά! Αυτό έχουμε, αν θες το τρως αν δεν θες δεν το τρως! Αυτλο για όλη μέρα! Σίγουρα υπήρχαν φαγητά που δεν μας άρεσαν αλλά κατέληξαν να είναι ένα με δυο. Εγώ βλέπω την κόρη μου που ούτε οι πατάτες οι τηγανιτές δεν της αρέσουν πια!!!! Δεν θέλει να τρώει τίποτα!!!

Λοιπόν δεν είμαστε εμείς οι καλομαθημένες αλλά τα παιδιά μας......έτσι πιστεύω :?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι δικοί μου γονείς πάντως τα ίδια τράβηξαν με μας. Απλά έχουν περάσει τα χρόνια και πλέον δεν τα πολυσκέφτονται.

Μου αρέσει που με ρωτάτε αν τους ντύνω ίδια :lol::lol::lol:

Σιγά μην τους ντύνω εγώ...μόνοι τους διαλέγουν τί θα φορέσουν.

Ο Φίλ. ήθελε ίδιο παντελόνι με τον Χριστ. και επειδή μόνο αυτά είχαμε ίδια, που σημειωτέον ότι είναι και καλοκαιρινά :shock: , τα φόρεσαν.

Οι μπλούζες είναι μαύρη με λαιμόκοψη η μία και μπλε με γιακά η άλλη που κάπως ταίριαζαν γιατί κι εκεί είχαμε δράματα :lol: .

Χθες βράδυ το γλυτώσαμε το σοκ. Λέτε να του φεύγει σιγά σιγά η αλλεργία; Μακάρι!

Αθηνά μην παρεξηγείς αλλά αυτό με την συνταγή μου θύμησε την ατάκα'; να σας πω ένα μυστικό; α δεν σας το λέω. :lol: Πάντως αν δεν θέλει ο ίδιος να την πει δεν είναι σωστό να την πεις εσύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλά μία διεκρίνυση...

η σωσώ ζήτησε συνταγή.

εγώ απλά δήλωσα ότι η μπουγάτσα του μπαμπά μου είναι πολύ νόστιμη.

δεν το συνεχίζω γιατί νομίζετε ότι παρεξηγούμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale μδε σε παρεξηγουμαι νανα...ελεος!!αληθεια λεω!φυσικα και αν θελεις μπορει να μην την δωσει..

χαλαρωσε..ελπιω το νειρο με τη μΜα σου να ειναι τυχαιο...και να μη συμβαινει τιποτα..

οταν εχεις 1 παιδι δε το κανεις καλα σε σχεση με το να εχεις 3 και 4 παιδια..απο πειθαρχια λεω..εννοειται.απλα οι γονεις μας νομιζω δεν ηταν γνωστες ολων αυτων των πραγματων που ξεραμε εμεις..

και ηταν πιο χαλαροι..τωρα μη δει τηλεοραση,μη φαΕΙ ΣΟΚΟΛΑΤΑ..

μη το ενα..μη το αλλο..οι ψυχζολογοι λενε και τετοια..και επειδη δε παιξαμε εμεις με παιχνιδια ..βγαζουμε τα δικα μας αποθημενα στο παιδι..

θα αγορασουμε τα παντα προκειμενου να ασχοληθει με κατι..και μετα στα 5 θα εχουν βαρεθει ταπ αντα!!

και το κανω και γω η ιδια πολλες φορες ασυναισθητασ..οτνα το θυμαμαι..το κοντρολαρω..αλλιως με σταματαει ο λευτ!!

σας ειπα οτι κοψαμε τη πιπιλα ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ,Ε;

ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΕ 1 ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΤΗΝ ΞΑΝΑ ΖΗΤΗΣΕ..ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ εκανε τιποτα..ουτε να την βαλει στο στομα..

μαρκερ...σπασιμο αυτο με τον υπνο..και τον αντρα σου!!

ζζ δεν ειδα την προσφορα..εγω δουλεια..δεν εχουμε ασθενεις και κανουμε φασινα ολη την μοναδα..προτιμω να ειχαμε!!

χλωρινες παντου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...