Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

Γεια σας ομορφες!!!!!

Καλη χρονια και παλι!

Να χαιρομαστε ολες τις οικογενειες μας!

Ντομ να χαιρεσαι τον μπιλυ σου! Χαθηκες ομως σκατουλα! Που εισαι? Σε τρεχουνε οι αντρες σου?

Εμεις καλα περασαμε οπως σας ειπα. Ομορφα μας μπηκε και ευελπιστω και ομορφα να μας βγει.

Το ipad μου το πηρε γιατι το λαπτοπ γιοκ. Μας τελειωσε. Ηταν που ηταν εδωσε και τη χαριστικη βολη ο Διονυσης. Ελειπαν το ι το 9 το 3 το θ χαχαχα Για να γραψω εκανα 1 ωρα μιλαμε. Ε και ητανε καιρος να παρω ενα μηχανακι λοιπον για να γραφω τα απομνημονευματα μου.......

Σημερα πηραμε ποδηλατακι πολυ μικρο για την ηλικια του και κανει πενταλ!!!!!!!!!! χεχε! Οχι τελεια αλλα σε καμια βδομαδα θα κανει θεσσαλονικη -αθηνα σε 1ωρα! χαχα

Τα λεμε σε λιγο....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Hello ladies Καλη βδομαδα.

Μα τι γινεται και βλεπω λευκη πλατφορμα?Εχετε και ΄σεις προβλημα?

Χρυσουλακι χρονια πολλα!Του αρεσε του Θανασακη το λαπτοπ?

Χαρα μου τοση γκαντεμια με το που γυρισατε?σου εστειλα και μυνημα αλλα δεν ξερω αν το πηρες.

Σωσω η κουραση κουραση αλλα ολο εξω και με παρεες μου εισαι!Αντε λιγο να ξεκουραστεις!βασικα να κοιμηθεις μην σωριαστεις καμια ωρα κατω στην δουλεια ακους?

Νανα και εγω θελω συνταγη για μπουγατσα αν την δινει.

Εμεις καλα εχει κρυο σημερα,η Λυδια παιζει και ΄γω χαζευω στο ιντερνετ.

Α! Μαρακι διαβασα την ιστορια σας ολοκληρωμενη στο ειμαι μαμα και εχω να σου πω οτι σε σκεφτομαι ολη μερα το πιστευεις?Συγκλονηστικα βασικα με τον καιρο που περασε για να καταλαβετε το τι παιζει.Πιστευω πως αυτο ειναι που σε ποναει περισσοτερο.Δεν το λεω για να σε στεναχωρησω απλα ετσι το ενιωσα εγω σαν μαμα που το διαβασα.Ολα καλα θα πανε στο εξης.Εισαι δυνατη και το εχεις αποδειξει.Σε βαθος χρονου θα δικαιωθεις αν καταλαβαινεις τι εννοω.

Ξεκινησα διατροφη.Εβαλα 3 κιλα στην μαμα.Λογικο ετρωγα οτι εβρισκα μπροστα μου.Απο σημερα τα κεφαλια μεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας...

Χαρα καλη χρονια!!!!ολα καλα..και εγω ειμαι για πλυντηριο..τα εφτυσε..

Σοφη δεν το πολυγουσταρει.. με το κανονικο το δικο μου ολη μερα ασχολειται..

Μαρακι ευτυχως ετσι ξεφορτωθηκα τον αντρα μου απο το netbook μου..μπαινει και απο το κινητο του!!!!

ευτυχως επισης που μου εκοψε και του εβαλα το ποδηλατο μεσα στο σπιτι και πλεον το παει σφαιρα και με οπισθεν...

εγω ειμαι παλι με την ασθματικη μου βροχιτιδα και με το αερολιν αγκαλια...

δεν μπορω να καταπιω με τιποτα, με το ζορι μιλαω..

πηγαμε παιδοτοπο..ειχε γυρω στα 15 παιδια και γινοταν χαμος...ο δικος μου ηταν ο μικροτερος..απορω που δεν τον ισοπεδωσαν..μιλαω για ηλικιες πανω απο 7!!!

κοιμηθηκε ηδη γιατι τον μεσημεριανο υπνο τον εχει σχεδον κξοψει..κοιμαται μια στις 4 και αν...

αυριο δουλεια..εχω βαλει πρωινα μαθηματα που ο μικρος θα παει παιδικο...

καθε κατεργαρης στον παγκο του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

πωπω δεν μπορω να γραψω

ειναι χαλια η παλτφορμα- ποια το εγραψε

εγω δουλεια την Δευτερα και εχω πονολαιμο γμτ μου

ελα ρε χαρα

μλκ με το ψυγειο και με τη σκουπα

καλα τι σκουπα ηταν ηλεκτρικη ή η απλη σκουπα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απ ομας...μη μασας σοφη..δεν πεφτω εγω:::

αληθεια..εχω καλον αντρα που καθεται ωρες με τη μικρη χωρις να ΓΚΡΙνιαζει και τετοια...χαχαχ!!!

οποτε ξςκουραζομαι!!

αυριο παλι πρωι παω..πηγαμε σε 1 φιλη..η μικρη σημερα δαγκωσε πρωτη φορα...καλη δαγκωματια..δε λεω!!

τι 3 κιλα ρε σοφη;;δε μπορω να σχολιασω αλλο πανω σε αυτο!!χαχαχαχ!!

καλη αρχη χρυσουλα σε σενα ατη δουλεια και στον μικρο..εμενα δε ξερει τι εστι ποδηλατο!!χαχαχ::

οχι οπισθεν που κανει της χρυσουλας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα και Μαρκερ περαστικα σας.Καλα πως τα καταφερατε ?Μην κολλησετε τα μικρα μονο.

Σωσω ποιον δαγκωσε η μικρη?Η Λυδια δαγκωνει μονο εμενα καμια φορα αν δεν τησ κανω κατι που θελει.Δεν δινω σημασια εκεινη την ωρα και αδιαφορω.

Βλεπω αρβυλα και τρωω λαχανοσαλατα.Η μικρη κοιμηθηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ντε νερο η μυτη τωρα

ελπιζω να μη προχωρησει παραπανω

θα παρω ενα αντισταμινικο και βλεπουμε

να ρωτησω

το greekddl εκλεισε -θελει συνδρομη για να κατεβασω ταινια

απο που αλλου κατεβαζετε εσεις;

μου ειπαν και το makiskan που το χρησιμοποιω αρκετα

αλλαδεν εχει καλη αναλυση σε ταινιες και ειναι πολυ εργο.

εχετε καμια ιδεα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια...

χρυσουλα μπηκε με το κακο η δικη μας χρονια...τι αλλο να πω...

μπραβο στον γιοκα σου...

κοριτσια ο δικος μου εκανε πυρετο, παω να του δωσω ντεπον το εκανε εμετο,μαζι με γαλα ρουκετα μιλαμε...

ειχε μεινει λιγο γαλα για το πρωι,γιατι δεν εχουμε και ψυγειο,και εβαλα μεσα γκαντιλ, και σοκολατα, το ψυλοκοροίδεψα και ετσι ηπιε λιγο...

τωρα καθε πεντε λεπτα ξυπναει...βλεπω δυσκολο βραδυ...

γεωργια ετσι οπως τα λες...πριν απο καιρο ειχα ακουμπιση την ηλεκτρικη εξω, μεχρι να μαζεψω και εριξε νερο,ευτυχως δεν χαλασε,

την απλη σκουπα που ειχα για μεσα,και την βαζω πισω απο την πορτα πηρε και εσπασε....

βρε κοριτσια γιατι ειναι ολα ετσι;

η συνδεση μου φταιει; η αλλαξε το μαμυ;

ηρθε ο αντρουλης μου τα λεμε φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου Καλή Χρονιά!!! Πως περάσατε? Εμείς οικογενειακά!!!

Δεν σας διάβασα . Είδα το σχόλιο της Μάρκερ όμως για τις ταινίες. Εγώ κατεβάζω απο το ίδιο που ανέφερες και έδωσα 5 ευρώ σαν συνεισφορά!!! Κι έτσι κατεβάζω μια χαρά!!! Βέβαια δεν ξέρω αν στο μέλλον μου ξαναζητήσουν!!!

Φρόσω δεν δέχονται εγγραφές στο σαιτ που ανέφερες. Μήπως μπορείς να μου στείλεις πρόσκληση?

Εμείς καλά. Ο άντρας άρρωστος (ευτυχώς πέρασε η κλιμακτήριος για την ώρα) Εγώ σε πυρετό δουλειάς γενικώς!!!! Τα κάνω όλα και συμφέρω χα χα χα

Σας δείχνω κι ένα απο τα καινούρια αρωματικά κεριά (που εξαφανίστηκαν την ίδια μέρα που τα έφτιαξα)

384555_254437654621400_218435804888252_661843_1950781353_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερακαι απο μας...

δφαγκωσε το παιδακι που ημασταν εχθες σπιτι του..

εγω δουλεια..

τελικα χαρα...τι εγινε με το ψυγειο;;

γιατι χαλασε παλι;;

ζζζ ωραια τα κερια...αν και ετσι πως ειναι μεγαλη η φωτο και 7 το πρωι ειναι λιγο αγριευτικα...χαχαχα..οχι ρε..1 χαρα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

όντως, πολύ χάλια το μάμμυ...

ελπίζω να το διορθώσουν!

σωσωκάκι και σοφάκι, δυστυχώς, δεν μπορώ να σας δώσω την συνταγή...

είναι μυστικούλι...

Χρυσούλα, κι ο δικός μου έχει κόψει τον μεσημεριανό υπνάκο...

το πολύ 2 φορές τη βδομάδα να κοιμηθεί...

ορίστε, που λες τεμπέλη το μωρό...

έμαθε και ποδήλατο!!!

και ο δικός μου υπολογιστάκος χάλασε και δε φτιάχνεται.

έχω όλες τισ φωτό του μωρού εκεί...

μου είπαν ότι μπορούν να τις σώσουν... για να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera Κοριτσακια!!πω πω τι ξενερωμα ακομα ετσι σε αυτο το χαλι ο site??? ελπιζω να φτιαξει συντομα.... μαρκερ περαστικουλια.εμεις ακομα εχουμε μπουκωμενο τον δημξητρη.ξεκιναμε με ΩΡΛ παλι εναν ιδιωτικο που θα μας βαλει και το μηχανημα στον υπνο και φυσικα το πολυποθητο ραντεβου στο παιδων αγ.σοφια που πλησιαζει!!!επιτελους!!μας ειπε η παιδιατρος ή που θα μας πει ο ΩΡΛ για χειρουργιο αλλιως αν οχι ξεκιναμε αιματολιγικες για αλλεργιες.αντε να δω ποτε θα αναπνευσει αυτο το παιδι κανονικα!!και να φανταστειτε οτι κανουμε 3 φορες ορο την ημερα σε κοκτεηλ με τομπραντεξ και οτριβιν συν ενα αλλο για την μυτουλα συν κλαριτιν απο το στομα.

να ρωτησω κατι μηπως ξερετε??...μεσα σολα ειδα τις τελευταιες μερες τα πανω δοντακια του ΜΑΥΡΑ. τρομαξα απιστευτα, κατι μου παν για αποχρωματισμο απο τα φαρμακα αλλα κοιταξα κ στο ιντερνετ και εδειχνε φοτο σε προχωρημενο σταδιο τερηδονας και κουφαθηκα.ειναι δυνατον χωρις να τρωωει γλυκα και ζαχαρη????

ζζζζζζζζ συγγνωμη δεν σε πηρα τηλ.αισιοδοξω αποψε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

περαστικα χαρα μου

και εγω χαλια οπως σας ειπα

και ειχαμε ενα σωρο επισκεψεις να παμε

σημερα περιμενω το πρωι την κουμπαρα μου

ευτυχως δεν εχει παιδια

ετοιμαζω τα κουλουρια

α μικρα μια χαραπαλι

σοφη θα το δοκιμασω

κανεις εγγραφη ή σου στελνουν προσκληση;

θα το δω και θα σου πω να μου στειλεις εαν ειναι

ζζζ ελεγα και εγω να δωδω κανα 5ε αλλα ειναι για μια φορα;

παντως ειναι παρα πολυ καλο και τα κατεβαζει αμεσα

πολυ καλο το κερακι ζζ

ελα ρε σωσω μεγαλωνουν και αγριεβουν χαχα

εμενα τα ανηια ειναι κοριτσακια και τα 3

φαγαμε ολοι μαζι την πρωτοχρονια και τα δικα μου πηδαγαν σαν κατσικια -φωναζαν - εσπρωχναν και οι αλλες 2 με κοιταγαν καλα καλα

κριμα τι σκουπα ρε συ χαρα

μην αφηνεις τιποτα εξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχισμενη περαστικα ρε συ

κριμα το μωρο

εγω θα του εκανα και τις αιματολογικες για καλο και για κακο

δεν εναι τιποτα

οσο για το δοντια μου ειπε ο γιατρος οτι μπορει να χαλασουν τα δοντια απο αυτη την ηλικια

εαν θες ξερουμε καλο παιδοδοντιατρο-δουλευει εκει η μανα μιας καλης φιλης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela ε ευτυχισμενη μανουλα..εμας ειναι μαυρισμενο το 1δοντι αλλα απο χτυπημΑ...ΟΤΑΝ ΛΕς ΔΕ ΤΡΩΕΙ ΓΛΥΚΑ,,,ΔΕ ΤΡΩΕΙ ΤΙΠΟΤΑ;;

ελα ρε νανα..και γω εμα εχω καμια καλη συνταγη θα την στελνω στισ υπολοιπες με πμ!!χαχαχ,,,σιγα το μυστικο του κρατους!!χαχαχ!!

ευτυχως προς το παρον καλα στη δουλεια!!

σοφη στο νησι ειστε,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για ποια συνταγη λετε βρε κοριτσια;

καλα εγω στο σπιτι εχω 2 τεραστια προφιτερολ

ποια θελει α της στειλω το ενα

δεν ενατεχω αλλο να φαω πραγματικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΚΕΡ Σε ευχαριστω πολυ. θα σε ενημερωσω. προς το παρον μας εχουν πει για μια ΚΑΙ ΜΟΛΙς κλεισαμε ραντεβου,αν δεν μας κανει κλικ θα σου πω.μας ειπε το εξης:η μαυριλα οτι μπορει να ειναι και απο πολυ δυνατο χτυπημα στο κεφαλι,κατι σαν αιματωμα.και μπορει να εχει και δικιο οσο το σκεφτομαι γιατι και τα ματακια του απο κατω εχουν μαυριλα.για να δουμε...ΣΩΣωκα τωρα διαβασα και το δικο σου μνμ. βεβαια εμας δεν ειναι μονο 1 δοντακι αλλα σχεδον ολα τα πανω!!αχ μακαρι να ειναι κατι τετοιο και σιγα σιγα να φυγει,ε??δεν εχει δοκιμασει καν σοκολατα!!μονο κανα μπισκοτακι τυπου μιραντα και το μελι στο ψωμακι του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpraβο..αλιναδε του εχιες δωσει η δε θελει;;;

ε ναι..πρεπει να φυγει ρε γαλωτο η μαυριλα..συνταγη μπυγατσας του μπαμπα της νανας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ Αλινα μου

παντως μην δυστασεις εαν δεν σου αρεσει αυτη

οσο για την μπουγατσα σωσω ευτυχως δεν μου αρεσει η μπουγατσα οπότε και μυστικο του κρατους να ηταν δεν θα με ένοιαζε χαχαχα

εσυ τι μυστικη συνταγη έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσώ μου, ελπίζω αυτό που είπες να ήταν χιούμορ και απλά να μη φάνηκε λόγω του γραπτού λόγου...

σίγουρα δεν είναι μυστικό του κράτους, αλλά είναι ένα επαγγελματικό μυστικό που ο κάθε επαγγελματίας το κρατάει για τον εαυτό του για ευνόητους λόγους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ναι!!χαζη εισαι;;;

σιγα!!εγωδεν εχω μυστικακαλε..τι φτιαχνω η δολια;;;;χαχαχα!!!

ολα φορα πρτιδα!!!

οταν συνταξιοδοτηθει θα μας την πει ομως,ε;;χαχαχαχ!!!!

οχι ρε..εγω εχωσυνταγη για μπουγατσα ωραια...συν πλυν ολα πανω κατω τα ιδια ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε νανα ζαχαροπλαστης ειναι ο πατερας σου και δεν μας το εχεις πει;

ο δικος μου ειναι φουρναρης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ Τσουπρα τωρα σωσω για πες μου

τι γεμιση βαζεις μεσα στις τούρτες;

και πως τις κανεις διοροφες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...