Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κατι δεν παει καλα σημερα..

εσπασε ενα μπωλακι γυαλινο η μικρη..

χιλια κομματια..ξυπολυτη παταει γυαλι

το πιανει να το βγαλει και κοβει την παλαμη της..

σταματαει το αιμα..σκουπιζω..σφουγγαριζω..κανω τον μικρο μπανιο..

παω να ανοιξω το ντουλαπι

πεφτει βαζακι γυαλινο με σουσαμι στο κεφαλι μου

σπαει..σουσαμια παντου....

σκουπιζω...κακα η μικρη..την αλλαζω

της κανω γαλα και..

δεν ειχε κλεισει καλα το μπουκαλι...

εγινε μουσκεμα και το γαλα χυθηκε στο πατωμα...

την ξαναλλαζω και την εβαλα για υπνο..

σφουγγαρισα..

πριν απο ολα αυτα τα ταισα

μαγειρεψα..διαβασα το μικρο και σιδερωσα 3ωρες..

μπορω να πω οτι ειμαι πτωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουλαχιστον τα δικα σου ειναι μαζι..για φαντασου ο δικος μου που εκλαιγε μονος του!!! :?:?:?

καλα εκεινες τις πρωτες μερες ειχα απιστευτη ενταση και αγχος... :?:?:?

εγω εχω κοψει εμτελως την τηλεοραση :(:( βαριεμαι..τα νεα τα μαθαινω απο ιντερνετ,,ταινιες εχω καιρο να δω :(:( ομως εχω διαβασει αρκετα...αν δε διαβασω κατι δεν μπορω να κοιμηθω..

θα ξαναρχισω τις ταινιες...

Ισμηνη απορω που εσαι πτωμα!!!! :lol::lol::lol::lol:

συμβαινουν αυτα..κοψιμο μικρο υποθετω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως ισμηνη εγω δε ματιαζω!!να ξερεις!!!

αλλα αυτο αυοτ δεν ητνα τυχη..αυτο ηταν ..γαμω τη τυχη μου!!χαχαχα!!

μαρκερ ακομα ταπ αιδια τρωνε νεροχυτη ολο το μπωλ;;

πες το μου!!!για το νεροχυτη..οχι γισ το μπωλ!!

δε ιβεντ!!

σκαλωμα..αλλα δε προλαβαινω να κανω τιποτε αλλο οταν κοιμαται η μικρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΝΕΑ!!!!!!!!

ΝΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!

ΓΕΡΟ ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ ΛΕΩ ΕΓΩ.....

εχεις ευχες και απο τον αντρα μου. αυτος λεει να ειναι κοριτσι και να παρει το ονομα της μαμας σου.

Κοριτσια να χαιρεστε τα αγορια σας!

πολυχρονοι!

φωτο δεν ειδα αλλα απ'οτι ξερω..... ομορφαντρα μου!!!!!!

Μαρκερ και εμενα δε θα με χαλουσε ενα τριτο....

το ψιλοσυζηταει και ο συζηξ να χρησιμοποιησουμε τα κατεψυγμενα.... αλλα το φακιγκ δντ δε μας αφηνει να ολοκληρωσουμε την ιδεα!

κοριτσια τις ευχες σας στην ξαδερφη μου στην Κρητη που εκανε την εμβρυομεταφορα τα κατεψυγμενα σε φυσικο κυκλο και περιμενει αποτελεσματα!!!! Μακαρι Παναγια μου!!!!!!!

για τη μανα της κουμπαρας τι να πω ρε ΜΑρκκερ.... εδω η μανα της γυναικας του συναδελφου που ηταν εγκυος και εμαθε πως εχει ογκο και πρεπει να κανει επεμβαση και θεραπεια και μαλιστα γρηγορα, την ελεγε να ολοκληρωσει πρωτα την εγκυμοσυνη. και οταν εκανε την επεμβαση την ειπε ο γιατρος ακομα 1 βδομαδα και εφτανε στους λεμφαδενες και κλαφτα... καλα που δεν την ακουσε....

καλε τοσα διαβασα ολο τα νεα της Νανας μου ερχονται στο νου.... σορυ....

αντε και οι υπολοιπες ..... καλα μας μπηκε το 2012!!!!!!

εμεις τα ιδια... τα μωρα εχουν να βγουν εξω... δεν ξερω και εγω απο ποτε.... μια οι ιωσεις, μια η παγωνια..... λαλησανε μεσα....

αυριο θα παμε να παραγγειλουμε χαλια για τα δωματια τους. 100Ε το ενα θα μας τα αφησει. καλη τιμη ε;; ειναι ενα μαγαζι με στοκ στον παραδρομο του περιφερειακου στον Ευοσμο.

για το Σπυρο θα παρουμε φυσικα το Μαστορακο και για τη Μαριαννα αν δεν εχει Ντορα θα παρουμε καμια πριγκιπισσα να βρισκεται...

ωχ, βρε Νανα.... θα καψω το σπετζοφάι!!!!!!

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

σήμερα έχω συνεδρία με έναν τύπο πολύ εκνευριστικό!!!

έχει μεγάλο κόλλημα μαζί μου, υποθέτω λόγω καταγωγής...

βαγκάκι μου, ευχαριστώ πολύ να πεις του ανδρούλη σου!!!

ναι, το όνομα της μανούλας μου θα δώσω.

παρόλο που πάντα μας έλεγε ότι δε θέλει να δώσουμε στα παιδιά μας το όνομα της.

τη λένε Σαββατώ.

ούτε και σε μένα αρέσει αλλά θα το βάλω με παραλλαγή.

Σαββίνα ή Σάββια.

αλήθεια, εσείς ποιο προτιμάτε;

Μάρκερ, αν είναι δίδυμα σίγουρα θα είναι ομοζυγωτικά.

να σου πω την αλήθεια, μου αρέσει η ιδέα να έχω 3 γιους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ευχαριστουμέ για τις ευχες !

Ισμήνη χεσμενη εισαι ε ? καρδουλα μου ...

Φροσώ ελπίζω να ανεβεις συντομα καλό μου !

Νανα Σαββατω λεν την μανα σου ??? την δικη μου Κυριακή !!! ;)

μπας έχει καμία την Δευτερα να συνεχίσουμε την βδομάδα ??? =))=))=))

Σωσω και εγω σκάλωσα με το Event σα πρεζάκι κ όσο παει εχει κ πιο πολυ αγωνια !!! στο 13 είμαι

χτες χαμενος ο προλογος στην νονα να μην περνει ακριβα πράγματα κ οτι προτιμάμε λίγα κ πολλά...έχει η κοπέλα λεφτά δεν λέω κ μονη της χωρις οικογένεια αλλά στεναχωριέμαι ... μπουφαν 110Ε με την εκπτωση τι να πώ ... ωραίο αλλά κρίμα , 3 φορες το χω πεί κ μου λεει να κοιταω τη δουλειά μου... :roll:

μαρακι78 μια χαρα πάτε ρε , μπράβο ! αντε να δω κ εγω , αυτη η τριτη με το ραντεβου πολυ μου αργεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημέρα....ο μικρός εχθές δδεν κοιμήθηκε μεσημέρι και στις 7 ήταν τελειωμένος. Και προχθές το ίδιο είχε πάθει και κοιμήθηκε 7 με 7 οπότε λέω τζάμι :D:D:D:D Ελα όμως που εχθές χόρασε ύπνο στις 3.30 και είμαστε όρθιοι......

Κατά τις 5 μου ζήτησε κορν φλέικς του τα έβαλα έφαγε ένα και είπε δεν θέλει άλλο :shock::shock::shock::shock::shock: φ

Είμαι κομάτια

Φροσάκι μου τι έχεις καρδούλα μου? Με τα παιδιά τα έχεις παίξει?

Σώκω δεν πειράζει για το ντεκουπάζ....έχεις χρόνο :D:D:D:D το έλαβες καλέ το δεματάκι με τις χαρτοπετσέτες?

Τζουλ έχεις δίκιο βέβαια για τα περισσότερα αλλά μάλλον θέλει να σας ευχαριστήσει η κοπέλα γιατί σας αγαπά!!

Χρυσουλα μου μπράβο για τον μικρό και τον παιδικό.

Μαρκεράκο υπομονή .... την άλλη εβδομάδα θα είναι μια χαρά.

Ισμήνη κουκλί ο μικρός. Πω πω πολλά μαζί τα σπασίματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνεχίζω...

κατ' αρχάς πείτε μου ποιο όνομα προτιμάτε...

τζουλ, η μαμά μου έχει φίλες Κυριακή και Παρασκευή...

χαχαχα!!!

Ισμήνη, είδα κι εγώ τον κούκλο σου!!!

φτου φτου φτου!!!

να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις!!!

Φρόσω, η γιατρός μου είχε αγχωθεί γιατί ήταν ψηλές οι μονάδες και το πρωί δεν είχε φανεί κάτι και φοβήθηκε για εξωμήτριο...

επειδή ξέρω τον τρόπο της, δεν την παρεξήγησα.

Μαράκι μου, ο αδερφός μου χάρηκε πάρα πολύ για την εγκυμοσύνη και ενθουσιάστηκε με την ιδέα των διδύμων!!!

το ίδιο και η νύφη μου.

η μανούλα μου χάρηκε πολύ αλλά δεν μπόρεσε να δείξει έντονα τον ενθουσιασμό της γιατί δεν είναι πολύ καλά.

τη Δευτέρα πάει για την πρωτελευταία χημειοθεραπεία και είναι αγχωμένη.

οι εξετάσεις της είναι πολύ καλές αλλά λόγω κακής ψυχολογίας νιώθει εξαντλημένη...

ο μπαμπάκας μου είναι κι αυτός επηρεασμένος από τη μανούλα, αλλά χάρηκαν πολύ για την εγκυμοσύνη.

χαρακτηριστική ήταν η αντίδραση μίας φίλης μου, της οποίας το είπα με μήνυμα και απάντησε ως εξής:

"έχετε γεια βρυσούλες, λόγκοι, βουνά, ραχούλες"

χαχαχα!!!

η πεθερά μου είπε να μην αγχώνομαι και θα είναι δίπλα μου.

η κύπρια κουμπάρα μου (ο άνδρας της θα βαφτίζε το 2ο παιδί) ζήτησε να βαφτίσει εκείνη το διδυμάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!

Τωρα η ιωση η δηλητηρίαση εχω παθει!!!! Μιλαμε ξερασα 3 φορές χθες βραδυ και 1 το πρωί!!!!! Με ξετιναξε!!!!

Τωρα ειμαι στον καναπέ με το πάπλωμα και έρχονται με δόσεις μια ο αντρεας μια η πεθερα μου!

Αν ειναι χάλια η μανα. Σκατα τίποτα δε τσουλαει στο σπιτι!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα μου αρέσει πολύ το Σαββίνα!!! Παρεπιπτόντως στείλε μου μνμ τα στοιχεία σου για να σου στείλω δωράκι!!!

Μαράκι μου περαστικούλια.....ελπίζω να σου περάσει σύντομα.....θέλω να σε πάρω τηλ αλλά όλο κάτι γίνεται και δεν το κάνω......σύντομα όμως... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα ψηφιζω σαββινα δαγκωτο!!!!!!!!

Καλα μιλαμε το παιδακι μου μου εχει κανει ενα σπιτι μπου.....λο!!!!! ειναι ανεξελεκτος λογω του οτι ειμαι λιωμα και κανει ολο βλακειες!!!!!!

ειμαστε μονοι αυτη τη στιγμη!!!!! αφηστε που οταν με βλεπει ξαπλωμενη στο καναπε με τραβαει!!!! καλα δικαιωμα να καθισω μια μερα δεν εχω/.

Ισμηνη 3 το λαδι 3 το ξυδι μπλα μπλα!!!!! χαχαχα

το χω παθει και γω αυτο.... το ενα μετα το αλλο να τυχαινουν!!!!!!! Να κανει μια ζημια ο μικρος μετα εγω μετα ο μικρος..............

χαλια ειμαι χαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

peraστικα Μαρακι μου !!!

ρε και εμενα όταν με βλέπει κ ξαπλάρω στον καναπέ , αφηνιάζει ! ερχεται με ξεσκεπάζει και ζητάει τα πάντα για να σηκωθώ :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!

Μαρακι περαστικα..μην κολλησει ο μικρος μονο!!!

Νανα και εγω το Σαββινα προτιμω ..εχω μια φιλη που τη λενε Σαββη!!!

εχω τρεις μαθητες απο δαφορετικες οικογενειες που ειναι τρια αγορια αδερφια..φανταστικα!!!πραγματικα τις μαναδες τους τις ζηλευω....γιατι η Φροσω σουπερ δεν ειναι???

εμεις το παρατησαμε το σεξακι γονιμοποιησης αφου δεν εκατσε σε τρεις μηνες :(:( απο το καλοκαιρι παλι και βλεπουμε..

Βαγκ τι διαστασεις και σας το δινει 100Ε????γμτ τι συντηρητικουρα ειμαι????το ενα χαλι που του εχω φτιαξει ειναι μπεζ σκουρα χοντρη μοκετα και το αλλο μπλε σκουρο απαραδεκτο !!!!!φαινεται και το παραμικρο σκονακι και ειμαι καθε μερα με την ηλεκτρικη!!!η μανα μου απο περυσ ουρλιαζει να απρω στο παιδι παιδικο χαλι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τζουλια αστην να παιρνει τωρα που μπορει.και εγω στη δικη μας παραπονιομουν αλλα σταματησα..

τωρα κολλησε με τα hackett που ειναι φανταστικα ρουχα..(η νονα εννοειται οχι ο μικρος)

Μαριαζζ ετσι την πατησαμε και εμεις..σημερα απο τις 5.30 ορθιος ψαχνοντας τις πλαστελινες..αυτη η εβδομαδα ειναι η τελευταια που κοιμαται κουνια..θα την καταργησω...ετσι λεω τουλαχιστον...οχι τιποτα αλλο αλλα στριμωχνεται στα καγκελα και κοπαναει κεφαλι συνεχεια, τα ποδια κρεμασμενα απεξω :lol::lol::lol: κρεβατι θα του παραγγειλω με υφασμα αποσπωμενο για να πλενεται και για να ταιριαζει με το υπαρχον δωματιο

ποιος παει για δουλεια στις 2 ?????ΕΓΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ σκέφτομαι να του αγοράσω κρεβάτι κανονικό μπας και σταματήσει να κοιμάται μαζί μας.

περαστικά Μαράκι μου!!!

έτσι είναι... δε δικαιούμαστε να αρρωσταίνουμε...

όλα ίδια είναι τα σκατούλια...

κι εμένα αν με δει να πλέκω, θα έρθει και θα ζητάει αγκαλιά.

μετά θα με τραβολογάει να πάμε στο σαλόνι καιμπορεί να με βάλει απλά στον καναπέ και να τον κοιτάω που παίζει...

και τώρα που είπα πλέκω...

πρέπει να βγάλω φωτό την καζάκα που του έφτιαξα.

έγινε πολύ όμορφη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...

Ηρέμησα από εχθές...για να δούμε σήμερα πώς θα πάει..

Νανα το Σαββινα κι εγώ!

Τον μπαμπα σου πώς τον λένε και τη πεθερα??

Ευχαριστώ για τις ευχές..καλό είναι τ'αντρακι μου... :oops:

Εχει θεμα με ενα κοριτσακι στο σχολειο που τον κυνηγαει να τον φιλησει..

και θέλει ντε και καλα στο στόμα :shock::shock:

Και τα υπολοιπα παιδια τον τραβάνε να τον πανε λέει κοντα της να κανουνε γαμο.. :shock::shock:

κι εχει πλακα που η δασκαλα της κανει λεει παρατηρηση να ηρεμήσει λίγο..χαχαχααχαχ

εχουν ξεφυγει τα μικρα..και ειδικα τα κοριτσια..

Βαγκ σκεψου το για το χαλι...

Νομιζω τα μονοχρωμα ειναι καλυτερα και για περισσοτερο καιρο..

σε κανα 2 χρονια δεν θα θέλει να τον βλέπει τον μπομπ!!! :lol::lol:

Παρε κανα χαρουμενο χρωμα..δεν ξερω νομιζω οτι επειδη τα παιδικα δωματια ειναι ηδη φορτωμενα

απο παιχνιδια κτλ..ειναι υπερβολη να εχει και παιδικη παρασταση το χαλι..

γνωμη μου παντα..

χρυσουλα αυτο το εχω παθει εγω με μια μοκετα στον παιδοτοπο..

την ειχαμε απο παλια..

ειναι μπορντό και καθε μερα θελει σκουπισμα..

καλυτερα τα πιο ανοιχτα χρωματα..

Τι άλλα??

Φροσω??ειναι κάποιες μερες δυσκολες...

ελπιζω να μην ειναι κάτι σοβαρο..

Σωσω??

Πότε έρχεσαι???

Τζουλ ωραιο το μπουφαν??με γεια σας!!!αφου θελει η νονα αστην

τουλαχιστον να το φορεσει και του χρονου..

Χρυσουλα εχω ερωτα με τα μοντγκομερι..

ειχα και στην Ιολη ενα ροζ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμηνη Καλημερααα!!!!

αυτο σκεφτηκα και εγω με τα παιδικα χαλια..μου εκαναν μπαμ.ασε που δεν εβρισκα τιποτα σχετικο σε καλη τιμη..ενα της haba που ηταν ιδιο με τα υπολοιπα εκανε 300 ευρω και δεν υπηρχε καμιαααα περιπτωσηηηηη!!!!

εχω και εγω ενα μπλε και τωρα εχω βαλει στο ματι ενα γκρι μελανζε :?:?:?

καλα τα κοριτσακια ειναι παντα πιο προχωρημενα απο τα αγορακια...τα βλεπω καθημερινα..!!! :mrgreen::mrgreen: Νανα φαντασου λοιπον, διδυμα κοριτσακια!!!!Θα τρεχει ο Ανθιμος να τις συνετιζει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ, το αγοράκι μου... θα γίνει μεγάλος αδερφός!!!

να σας πω την αλήθεια, αν θα είναι ένα μωρό θέλω να είναι κοριτσάκι, αν θα είναι 2, τα θέλω αγοράκια... :D

ούτε κι εμένα μου αρέσουν τα παιδικά χαλιά και παιδικές κουρτίνες.

αρέσουν, όμως, στα παιδάκια... χαχαχα!!!

θέλω να του φτιάξω κρεβάτι που να έχει κι από κάτω κρεβάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον δημο θα τον βγαλεις γαιτι αγορι θα ειναι!!!

χαχαχα!!νανα λογικα δεθ α σταματησεις τη δουλεια;;

το ειπες στη δουλεια;;

δε πειραζει χρυσολουλα..καλοκαιρι καλοκαιρι..περιμενω εγω.χαχα.γιατι παιδι λεω!!

ισμηνη δε θα ερθω ρε!!αφου εχω αδεια...2 βδομαδες και ειπαμε να στρωθουμε εδω..να μη κανουμε τιποτα..ψαχνουμε σπιτια..

και βολταρουμε ολη μερα!!

ρε ζζζ δε διαβαζεις;;σου ειπα οτι τα παρελαβα προχτες..και εννοειται σε ευχαριστω πολυ για ολα!!

τα εβαλε ταλεφτα η αδερφη..ολα οκ!!

για τα μεταφορικα ...βρηκα τροπο να πατσισουμε..

φασολακια εμεις σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά που θα γράψω έχουν μια μικρή σχέση με το ότι είμαι στα κάτω μου αλλα θέλω τη γνώμη σας.

Η μάνα μου είναι χάλια με την καρδιά της, 2 ανευρίσματα και υγρό γύρω από την καρδιά.

Πρέπει να ξεκουράζεται. Μίλησα με τον Αντ και είπα να βρω μια γυναίκα συστημένη.

Όχι λέει θα έρχεται η μάνα μου. Όπως νομίζεις του λέω.

Έρχεται την πρώτη μέρα, βρίσκω όλες τις ζωγραφιές του δον και τις κατασκευές του από το νήπιο κομμάτια.

Την επόμενη βρίσκω τα Dvd από τη βάπτιση των μωρών ανοιγμένα πεταμένα και γδαρμένα.

Την επόμενη τα μικρά άρχισαν να μου λένε...βρωμ'όλογα :shock:

Και σήμερα που ήταν η 4η φορά που ήρθε, όχι συνεχόμενα, δηλ. σε 3 εβδομάδες ήρθε 4 φορές, βρήκα τα σεντόνια του κρεβατιού μου σχισμένα...εντελώς.

και το σπίτι ένα μπάχαλο.

Αν πω τίποτα είμαι η κακιά ραδιούργα νύφη που δεν τους σέβεται γιατί δεν αγαπώ το γιο τους και ενώ θέλουν να βοηθάνε δεν τους θέλω εγώ και αυτά τα κουλά μου τα λέει και ο Αντ.

Τί να κάνω ρε κορίτσια; Κοντεύουμε να διαλυθούμε με τον άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσω αυτα που εγιναν ειναι σοβαρα...

φυσικα να βρειτε γυναικα και ας γινεις η κακια νυφη.. το αν αγαπας τον Αντωνη του το εχεις αποδειξει αφου τους εχεις κανει 3 γιους υπεροχους και τους μεγαλωνεις με τον καλυτερο τροπο..

οχι οτι θα παθουν τιποτα σοβαρο τα παιδια γιατι ειστε εσεις απο πισω αλλα το πιο σημαντικο [ραγμα για μια καλη οικογενεια ειναι να εχουν ολοι τα νευρα τους καταλαγιασμενα...

εχεις τοσα στο κεφαλι σου οπως ολοι μας που εχουμε οικογεια , δεν επιτρεπεται σε καμια περιπτωση να δημιουργουνατι τετοια προβληματα..

το να της μιλησεις δε θα βγει σε τιποτα..οι ανθρωποι δεν αλλαζουν...

ειναι το οικονομικο βεβαια λλα καλυτερα να στερηθειτε απο αλλου..

για παιδικο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

τι να σχολιασω

νανα και στην κουμπαρα για διδυμα την πριξανε και γιατρος και μικροβιολογος - ειχε 3500μον στις 3 εβδομ αλλα τελικα 1 ειναι

μου κανει εντυπωση παντως

πολυ ακριβο μπουφαν ρε συ

δε πας να το αλλξεις να παρεις τιποτε αλλο;

εγω αυτο θα εκανα εαν γινοταν παντως

να μου πεις και η νονα θα θελει να το δει

αλλα ξερω γω

εγω εχωβαλει χοντρη λαχανι μοκετα σε ολο το δωματειο τους και μας εχει βολεει πολυ -ουτε εμενα μου αρεσουν τα παιδικα παιδικα-οχι τιποτε αλλο απλα δεν μπορεις να κρατησεις για παντα

καλα μπορεις την μοκετα;

εε ισως και να αντεξει

δεν εχω καταλαβει ακομα τι ειναι το ντεκουπαζ

σημερα ξυπνησαν απο της 5:30 και κοιμηθηκαν 6:50 και τους ξυπνησαμε 7:10 και δεν κοιμηθηκαν και μεσημερι:shock:

ολ< μαζι βρε ισμηνη απαπα

Φροσω εγω θα τα πηγαινα παιδικο

ουτε το ενα ουτε το αλλο

ετσι ειμασταν και εμεις και ειχαμε αιωνιους τσακωμους

- εγω δεν θελω τη μανα σου

εσυ δεν θες γυναικα

ωραια η μονη λυση ειναι ο παιδικος

μια χαρα ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω Φρόσω μου δεν 8α στα8ω στον παιδικό η σε κοπέλα ! εσύ ξέρεις κ όπως νιώ8εις καλύτερα , απλά ρίχτο οτι με μια παιδαγωγό (η στα8μο τεσπα) 8α μα8ουν πράγματα , 8α ελίσσονται , 8α εκπαιδευονται κλπ κλπ κ δεν 8α εχετε και 8εμα μεταξυ σας ! (πωπω τα πε8ερικα μονιμως στο προσκήνιο ... ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !!! ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ 8Α ΤΥΡΑΝΝΙΟΜΑΣΤΕ ????????????/)

τσατάλια τα νέυρα μου πάλι... :mrgreen:

ρε μαρκερ αφου με πηρε μαζι να της πω νουμερο , δε γίνεται ! ειλικρινα δεν εχω ξαναγνωρισει πιο γαλαντόμο (αλλά κ δοτικό) άν8ρωπο , ευχομαι να είναι πάντα καλά! ... απλά με στεναχωρεί κ όταν της λέω 8α μπορούσες να παιρνες πιο πολλά απο κάτι άλλο μου λέει ''πες μου κ παίρνω οτι 8ες'' - εννοειται ποτε δεν 8α γίνει αυτό... ;) , 8υμαμαι οταν γέννησα μου πηρε 1 υπνοσακο g.laroche κ μου έδωσε και 400Ε ! :o , ουτε τα πε8ερικά έτσι ... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχχχ!!!!! Ειμαι χαλια! Τι αμαρτιες πληρωνω η ρουφιάνα?

Ευτυχως μονο εγω ειμαι κλινηρης!!! Και ελπιζω να παραμεινει ετσι το σκηνικο!

Στο κρεββατι τεζαρισμενη ειμαι με αφορητη ζαλαδα!

Πηγα γιατρο γιατι μιλαμε ποναγα παντου. Αυτο που παθαινω με τις αρθρωσεις. Ξεκιναω απο αυριο εξονυχιστικο ελεγχο! Θα τους τρελανω τους γιατρους!

Δε μου φτανει η ιωση ποναω κιολας.

Τωρα νιωθω καπως καλυτερα. Αλλε δεν εχω φαει τιποτα παρα 5 φρυγανιες ολη μερα και μολις φαω εμετος. ΦΑΚ!

Τωρα με τραβολογαει ο μικρος να σηκωθω!!!! ΗΜΑΡΤΟΝ!

Πηγαινε στη γιαγια σου παιδι μου ασε με λιγο!!!!!!!! :mrgreen:

Τωρα εχει παρει η γιαγια του ενα λιστεριν υγρο για τα δοντια και παιζει μ'αυτο κιθαρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ελπίζω να μην το καθυστέρηση πολύ ακόμα τότε για να ετοιμαστείς είσαι και αρχές Αυγούστου αν θυμάμαι καλά σε σε κανα 3 βδομαδες μπαίνεις στο μήνα σου θυμάμαι καλά ; Ποσο είσαι τώρα ;
    • Κορίτσια καλησπέρα,μια ερώτηση,ξέρει κάποια που μπορώ να βρω  μπομπονιέρες με θέμα την ταινία ice age;Γιατί στο ίντερνετ όπου έχω κοιτάξει είναι εξαντλημένες.Εχω χρόνο ακόμα,είναι για τον Οκτώβρη.
    • @elbe δεν πρόλαβα να διαβάσω ακριβώςς τι ρωτάς.  Γενικά έχω χαμηλά αιμοπετάλια, στην εγκυμοσύνη όταν ήμουν  39+5 ειχα γυναικολόγο και είδαμε ότι τα αιμοπετάλια πέσανε ακόμα πιο πολύ , με έστειλε στην κλινική και 40 ακριβώς μπήκα για πρόκληση (μένω Γερμανία και δεν κάνουν με το καλημέρα καισαρική) παλέψαμε μήπως και δεν προλάβουμε να γεννήσω χωρίς καισαρική αλλά εμένα δε με έπιασαν πόνοι κτλ το βράδυ είχα ανεκτους πόνους αλλά 0 διαστολή και καμιά εξέλιξη κάνανε συνεχως αιματολογικές εξετάσεις το πρωί εφόσον έγινε επανέλεγχο στις αιματολογικές είδαμε ότι έπεφταν και άλλο τα αιμοπετάλια δεν μας επαιρνε να περιμένουμε. Οπότε μπήκα για καισαρική με τον τελευταίο επανέλεγχο αίματος να μου δίνει το οκ για επισκληριδειο αλλιώς έπρεπε να έκανα ολικη νάρκωση.  Και το πιο παράλογο απ' όλα στην δεύτερη μου εγκυμοσύνη δεν είχα θέμα με τα αιμοπετάλια 🤷 ήταν σε όρια ακόμα και για φυσιολογικό τοκετό . 
    • Αχ έχεις μια γλυκούλα καραμέλα 🍬 βήμα βήμα και τσουπ φτάσαμε στην αγκαλίτσα μας να έχεις το κοριτσάκι σου.   
    • μηπως καθυστερήσει να μου τα στείλει...και γεννήσω και δεν τα έχω...πιο πολύ για το πως θα βγω απο την κλινική χωρίς κάθισμα 🤷 θα πρέπει αναγκαστικά να αγοράσω μετά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...