Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

Την πιπίλα την έχουμε κόψει δυο μήνες τώρα....την είχε πετάξει στο τζάκι μια μέρα και κάηκε και με αυτή την ευκαιρία τις έκρυψα όλες κι έτσι έλεγε οτι η πιπίλα κάηκε στο τζάκι :D:D:D:D:D:D

Εχει μάθει και τρώει τσίχλες τώρα.....(η μαμά μου φταίει :o:o:o:o ) και θέλει να μασάει τσίχλες καθε τρεις και λίγο!!!

Σωσω στο έστειλα!!! Για δες το τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γυρισαμε απο την επισκεψη

μια χαρα ηταν

φαγαμε του σκασμου

ψησανε λουκανικα και πιτες και εχω μια κοιλια τουρλα μιλαμε

εχουν ενα αγορακι ακριβως ιδια ηλικια με τα δικα μας

ο νικος του ζηταγε ενα τηλεκοντρολ παιχνιδι που ειχε "σε πακαλω δωτο μου" - ευγενικο το παιδακι μου

απανταει το αλλο "οχι"

ε αυτο ηταν

μιλαμε τον ειχε αχτι για 1,5 ωρα

απο τον εβρισκε τον εσπρωχνε και του ελεγε

"Δω το μου το τηλεφωνο σου λεω" -κακο παιδι και τον κυνηγαγε γυρω γυρω

αυτο δεν μιλαει καθολου και ουρλιαζε ολη την ωρα και ο στελιος ηταν μια χαρουλα και επαιζε με οτι εβρισκε

και εμενα τρωνε τσιχλιτσα

ο στελιος βεβαια οταν την βαεθει την καταπινει

καλα μην φανταστεις καμια φορα του δινουμε μεσα στο αμαξι για να το βουλωσουν λιγακι εαν ουρλιαζουν

αλλιως εσα στο σπιτι δεν εχουμε τετοια

καλα σωσω οντως οσο πιο πολλα ξερεις μερικες φορες δεν ειναι το καλυτερο

συζηταγαμε με μια ξαδερφη για το θεμα υπνος και λεγαμε οτι εαν θυμηθουμε τα δικα μας καιι εγω μεχρι μεγαλη πηγαινα στο κρεββατι των γονιων μου

στις διακοπες κοιμομουν στο ιδιο κρεββατι με τον παππου και την γιαγια

αφου μου ελεγε η γιαγια¨θα σε κλασει ο παππους και θα σου πεσουν τα δοντια Μαρια¨ - δεν πειραζει της ελεγα

πιπιλα ειχα μεχρι μεγαλη - μπορει να πηγαινα και νηπιο _4 σιγουρα ημουν -μια χαρα ευθεια ευθεια ειναι τα δοντακια μου

στο δρομο με αλλα παιδακια ημουν ολη την ωρα

ολα στο μυαλο ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπιλοκατασταση σημερα;;;

εμεις απο τοτε που τους εκπαιδευσαμε στον υπνο, 10μηνων, τις εχουμε μονο το μεσημερι για λιγη ωρα πριν παμε για υπνο και μολις ξυπνανε τις πετανε στο νεροχυτη και το βραδυ μετα το γαλα πριν ανεβουμε για υπνο και το πρωι που κατεβαινουνε τις πετανε παλι στο νεροχυτη. και φυσικα στον υπνο μονο στην αρχη τις εχουν στο στομα. ή οταν ξυπνανε για λιγο. μονο τις κρατανε στα χερια συνηθως.

αν ειναι να εχουμε προβλημα στον υπνο.... ασε καλυτερα... δεν τις κοβουμε....

Νανα τι θερμοκρασιες εχετε στην Κυπρο;; λογω ζεστης εχετε αλογονου για θερμανση; καλοριφερ και τζακια οχι;;; εχει εκπτωση ο αντρας σου επιδη δουλευει στη ΔΕΗ εκει οπως εχουν εδω στο λογαριασμο ρευματος;

Μαρκερ οι μπαμπαδες ωρες ωρες ειναι για μπατσες! λες και μονο αυτοι αγαπανε και μαλιστα τοοοσο πολυ τα παιδια..... και τα κανουν σαν τα μουτρα τους! οποιανης δεν ειναι ετσι να σηκωσει το χερι!

Σωσω και εγω ως η μικροτερη της οικογενειας ημουν καπως καλομαθημενη, αλλα η πειθαρχεια ηταν το α και το ω στο σπιτι μας! Θατσερ η μανα μου! τα παντα προγραμματισμενα και στην ωρα τους! αν αργουσα πχ να γυρισω απο καμια φιλη μου ειχα επιπτωσεις... ακομα και στην προπονηση στις αρχες που ηξερε οτι καναμε 1,5 ωρα, ειχα περιθωριο μιση ωρα μεχρι να γυρισω σπιτι. ετσι και αργουσε το αστικο... 37 Κρυονερι-ΝΣΣταθμος Σωσω.... ειχα ενα αγχος!

γενικα την πειθαρχια τη θελω και εγω στο σπιτι μου. και προσπαθω πολυ γι'αυτο αν και ο αντρουλης μου μου τα χαλαει...

αυριο και μεθαυριο δε δουλευω!!!! 2 ωρες παραπανω υπνο!!!!

αν δεν εχουμε ιστοριες με το Σπυρακο, γιατι ξανανεβασε πυρετο! με 38 κοιμηθηκε. του εδωσα ντεπον... 2ο ημιχρονο της ιωσης... ή.... καινουρια;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζζζ ασχετο το προγραμμα ενσωματωσεις υποτιτλων ειναι το ALLPLAYER

epilegeiw tainia kai ypotitlo kai ta paizei -χωρις να κανεις κατι αλλο

καλα δεν ειναι μονο αυτο -εγω αυτο χρησιμοποιω

και εμενα ετσι ειναι ο δικος μου

δεν ειναι θεμα αγαπης πιστευω- δλδ δεν νομιζω οτι πιστευουν ουτε οι ιδιοι

ειναι θεμα υπομονης πιστευω

περαστικα βρε συμπεθερα

μαλλον 2η ειναι

αντιβιωση ειχατε παρει;

εαν οχι μαλλον θα χρειαστει τελικα

καλη ξεκουρασηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ντομ που χαθηκε βρε κοριτσια

χαρα εχεις κανα νεο;

πωπω και εχω ενα θεμα με τα τηλ

ξεχναω πολυ

ολο λεω παρε τον ενα παρε τον αλλο και ολο το ξεχναω-δεν ειμαι πολυ του τηλεφωνου το βαριεμαι τρελλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια νυσταζω τρελλα

παω να την πεσω

αντε καληνυχτες και πονηρευμενες

αντε νανα

μεχρι να τελειωσει αυτο το θεμα πρεπει να εχεις συλλαβει την κορη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaκαι απο μενα..καλημεραδλδλ..δουλεια..η μικρη βηχει σα νταλικιερης!!ξερος βηχας!!τι να πω;;;δε ξερω..χθες πηγαμε στααυτοκινητακια ..ξερετε σα λουνα παρκ..στη πλατερια εδω..και ανεβηκαμε σε 1 τρενακι..τζαμπα εννοειται...και ελεγα μηπως την φυσηξε εκει ο αερας....δε ξερω..παιδια καλη και η πειθαρχια αλλα .....με μετρο!!

καταπιεζεσαι οσο ναναι...31/...κρυονερι..αχαχαχα....

περαστικα σας μαρκερ!!

τη πιπιλα εμεις την ειχαμε μονο στον υπνο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

η πιπίλα είχε καταντήσει εξάρτηση!!!

την ήθελε όλη μέρα και μάλιστα ήθελε και μία να κρατάει στο χέρι.

μάρκερ, τέλεια η ατακα της γιαγιάς!!!

απορώ πώς δεν τη σχολίασε η σωσώ!!!

χαχαχα!!!

συμφωνώ με τη βαγκ!

τουλάχιστον, για την περίπτωση του δικού μου άνδρα!

θεωρεί ότι τον αγαπάει πιο πολύ!

όλα τα καλά του τα έχει μάθει εκείνος κι εγώ όλα τα στραβά κουσουράκια.

το να έρχεται στο κρεβάτι μας, του το έμαθε εκείνος.

σήμερα το πρωί κατηγορούσε εμένα.

(επειδή χθες το βράδυ, τον κούρασε χαχαχα!!!)

βαγκ, στη δουλειά δεν έχουμε θέρμανση γιατί έλιωσαν οι σωλήνες...

οπότε φέρνουμε αλλογόνου για να ζεσταθούμε.

στο σπίτι μας έχουμε κανονική θέρμανση και δυστυχώς δεν έχουμε τζάκι...

και δυστυχώς, δεν έχουμε το μειωμένο ρεύμα όπως την Ελλάδα.

εδώ δεν έχουμε βαρυχειμωνιά.

η θερμοκρασία κυμαίνεται από 5- 15 βαθμούς.

όμως, όταν είσαι μέσα στο γραφειό και δεν έχεις θέρμανση... κρυώνεις.

εγώ πάλι άρρωστη είμαι.

Στην Κύπρο, όταν αγοράζεις ένα διαμέρισμα ή ένα σπίτι, το παίρνεις χωρίς θέρμανση και χωρίς παντζούρια.

είναι έξτρα έξοδα.

στα σπίτια, οι περισσότεροι, έχουμε κανονική θέρμανση.

στις πολυκατοικίες, όμως, απαγορεύεται να βάζουν θερμάνσεις πετρελαίου και έχουν κλιματιστικά ή τα άλλα τα σώματα με το ρεύμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι μάρκερ!

στις 12- 13 περιμένω περίοδο.

έχουμε αρκετές πιθανότητες αυτόν τον μήνα... χαχαχα!!!

η αλήθεια είναι ότι μου σταμάτησε το γάλα.

από το ένα μόνο βγάζω μία διαφανή σταγόνα.

η γυναικολόγος μου είχε πει ότι μόλις μείνω έγκυος, θα σταματήσει το γάλα.

βέβαια, μπορεί να σταμάτησε και από μόνο του... τι στο καλό... ένας χρόνος έχει περάσει από τότε που αποθήλασε...

λίγες μέρες υπομονή και θα μάθουμε!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Klahmera ομορφες!!Διαφορα σχολια για την μωβ τουρτιτσα μου!!!μμμμμμμμμ εγω θα την τσακισω παντως!! Μαρκερ μου εχεις δικο πολυ παντεσπανι, (σκεφτομαι να παραλειψω 2 στρωματα) αλλα αναμεσα και πολυ μαρμελαδα!!!!!!φραουλα κατα προτιμηση!!!οσο για το χρωματακι ζαχαροπλαστικης θελω να πιστευω οτι μια-2 σταγονιτσες αρκουν!!μακαρι να ναι ευγεστη αλλιως θα κατσω απλα να την χαζευω!!!

ρε κοριτσια εμεις με τον πονολαιμο και τις αρρωστιες εκει που επαιρνε την πιπιλα μονο για υπνο τωρα ολη μερα την θελει απο κοντα.εντομεταξυ η κικο εκοψε την simple fun αυτη που ειναι απο 12 μηνων και πανω και ο δημητρης δεν θελει καμμια αλλη και εχουμε υστεριες.δεν ξερω τι να κανω...δεν βρισκω πουθενα!!!

με την αλλεργια κοριτσακι μου σου δωσαν αταραξ ;;; εμεις το πηραμε 5 μερες και μια αλλη σταγονα μια φορα.

πηγαμε χτες στον ΩΡΛ τον ιδιωτικο. καταρχιν πολυ καλος.να σου μιλησει να σου εξηγησει και με το παιδι αψογος. μας ειπε οτι εχει κρεατακια. οτι τις αμυγδαλες δεν τις πειραζουν.τα κρεατακια θα προσπαθησουμε να καθυστερησουμε το χειρουργιο μεχρι και να το αποτρεψουμε.θα βαζουμε ενα σπρευ στην μυτουλα κ γενικα θα αποφευγουμε χωρους με πολλα παιδακια και κοσμο γενικοτερα.αρχικα θελουμε για τους επομενους 2 μηνες που ειναι σε εξαρση οι ιωσεις να την βγαλουμε καθαρη αν γινεται!!

για πειτε ρε παιδια ομως...εχω κλεισει και ενα ραντεβου στο παιδων εδω κ εναμιση μηνα, απογευματινο.στον κουδουμνακι,ξακουστος λενε.να παω ή θα μπερδευτω λετε?? α και κατι ακομα...τα απογευματινα του παιδων ειναι πιο ακριβα απο του ιδιωτικου?????

σας ζαλισα ε???σορρυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοείς ότι θα πληρώσεις στο παίδων;

γιατί νόμιζα ότι είναι δημόσιο;

εγώ θα έλεγα να πήγαινες να πάρεις και μία 2η γνώμη.

παραγγείλαμε λαχματζιού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

phγ;αινεις νανα απογ ιατρεια...αν καταλαβα καλα..80 ταριφα..αναλογα αν ειναι επιμελητης η διευθ.εδω η διευθ παιρνουν 100!!!

ταα περισσοτερα τα κραταει το νοσκοκομειο..

δε συ αλινα ξανα βαλε το μινκ με τη τουρτα..δε ξερω σε ποια σελ ειναι..ακουσα μωβ τουρτα και δε σχολιασα;;αποκλειεται!!

νανα μακαρι ρε!!

καΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΡΗ!!

πολυ κουλο αυτο με τα πατζουρια και τη θερμανση..και το θεμα της πολυκατοικιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μάς !!! Καλε κορες , 3 μέρες πάλευα να μπώ τπτ το ρημάδι...

τι να πώ :roll:

Λοιπον στο site του παιδων γράφει τιμες για τα απογευμάτινα eytixismeni Manoula

Ρε κοριτσια φτυνει ! φτυνει το νερο, το γιαουρτι, το τσουρεκι ΤΑ ΠΑΝΤΑ ! μαλλον το χει βρει παιχνιδι γιατι του δινω χαρτι να τα μαζευει ... ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ! :mrgreen:

και σκαρφαλωνει την κουνια για πλάκα πια... τον εβαλα χτες για υπνο , κλεινω την πόρτα και φευγω. Μετα απο 5 λέπτα ερχεται ''εντατσει κοιμη8ηκα'' :shock::o . Δεν μπορω να βγαλω τα καγκελα γιατι δεν προκειται να κα8εται λεπτο στην κουνια κ ετσι αναγκαζομαι κ κουναω σα μλκας μεχρι να αποκοιμη8ει. Χτες ειπε κ ένα καλό όταν κουνουσα... ''αμα πια μωέ μας ζάλισες !!! :lol::lol::lol: (εντομεταξυ το ζαλισες το λέει σαν γυάλισες) χααχχαχαχαχαχαχααχ :lol::lol::lol::lol:

σας φιλώ όλες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφησε το νρε τζουλ...τι θα παεθι;;ας κατεβει!!

εμεις εχουμε 1 μαυρισμενο δοντι απο πεσιμο..κατεβασε το καγλελο και ασε να μπαινοβγαινει..ακι απειλησε με ,...κατι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα!!! Καλα γέλασα με τον μικρο ΤΖΟΥΛ! Χαχαχα

Ειναι αυτή η ηλικια τελεια! Τα λένε τόσο ωραία!

Ο δικος μου όση ωρα διάβαζα εδω ειχε πάρει ένα μαγιό μου μπικινι( εχει γίνει ο χαμός στα συρτάρια) το έβαλε για κασκόλ πηρε και τη τσάντα μου και λέει γεια γεια... Κλείνει και τη πόρτα της κρεβατοκαμαρας και φεύγει. Εγω επειδή διάβαζα εδω δεν τον είχα δει και τον φώναξα να έρθει Και μπαίνει μεσα έτσι χαχαχα μιλαμε λυθηκα στο γέλιο!!!!!

Σε λιγο έχουμε μάθημα. Τα πάμε πολυ Καλα! Ξεκινήσαμε έγκαιρα και δε το εχω μετανιώσει λεπτό! Και ευτυχώς που πήγαμε σε αναπτυξιολογο που δε μας χαϊδεψε τα αυτιά......... Ειναι πια ξεκάθαρο οτι η καθυστέρηση στην ομιλία ηταν απο αυτά που τράβηξε...... Παίζει με νόημα πια και κανει και συμβολικό παιχνίδι οπως αυτο που σας περιέγραψα.

Στο φαΐ μη σας πω.... Θα πάθετε!!! Φανταστείτε αν δεν ειχε πρόβλημα δηλαδη τι ανάπτυξη θα ειχε το παιδι! Έφτασε τα 14 κιλά σε ένα μήνα ψηλωσε και τρώει πολυ και απ´ολα! Και μάλιστα εδω και 4 μερες πίνουμε και υγρά κανονικά!!!! Απο ποτήρι παρακαλώ! Ένα καλο που βγήκε έκοψε το μπει περί τότε μόνος του και το ξεφορτωθηκαμε! :D

Και παρόλο που πέρασε ιωσουλα τα Χριστούγεννα στο φαγάκι εκεί απτόητος!!!

Αυτά τα δικα μας! Πάω να τον ετοίμασε και τα λεμε μετα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μας νομιζω οτι ειναι ωρα να μας δει ωρλ...

δε ξερω..αυτην την εντυπωση εχω!!

και μενα λεει πραγματα..κα ιγελαω σα τη χαζη.θελω να τη μαλωαω και δε μπορω..

λει λει λει και μετα λλει εντ;αξει;;

και εχει κανει η ση τη ζημια..ασε που της μαθαμε να λεει το αομορφαντρααααααα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμας..

Φροσω υπεροχα τα παιδια σου!!!!

Αλινα εχουμε ολοι το τρεξιματακι μας με τις αρρωστιες βλεπω...

και εμενα η τουρτα μου αρεσε..αν παρελειπες 2 στρωματα ισως να ηταν πιο ευκολη στο φαγωμα...

Νανα ελεος πια ..δηλαδη παιρενεις ενα διαμερισμα, σκας του κοσμου τα χρηματα και μετα κανεις του κοσμου τα μερεμετια για να βαλεις καλοριφερ...καλα τα πατζουρια δεν τα σχολιαζω καν...

εγω αδιαθετησα σημερα αν και αυτον το μηνα δεν το ειχαμε πολυπαλεψει..

Τζουλια εγω θα τη βγαλω την κουνια(και απο ο,τι θυμαμαι απο μια σου φωτο εχουμε την ιδια)

και θα βαλω κρεβατι γιατι τον βλεπω δυσκολευεται..σκεφτομουν υφασματινο να του φτιαξω..

αν βρηκε παιχνιδι με το χαρτι :mrgreen::mrgreen: εγω ετσι την πατησα με το πλυσιμο των δοντιων ..του εβαλα ενα σκαμνακι μπανιου για να φτανει και τωρα ολη την ωρα ανεβαινει και πλενεται :lol::lol::lol:

Σωσω με αγχωσες με το μαυρισμενο δοντι..

Μαρακι πηρε τα πανω του το παιδι..ειχε φαει τρελη ταλαιπωρια...παντως εμεις εχουμε δει τρελη διαφορα με τον παιδικο...μπορει να ακουγομαι τετριμμενη και κουραστικη αλλα νομιζω οτι ηταν οτι πραγματικα χρειαζοταν ο δικος μας τουλαχιστον...καθε μερα καινουρια πραγματα..!!

περα απο αυτο ομως ειναι σαφως πιο χαρουμενος και δραστηριος..

Μαρια ο υπνος ειναι μερικες μερες βασανο..εμας τον τελευταιο καρι θελει να κοιμαται στον καναπε και μετα μεταφορα..ουτε αυτο ειναι σωστο..θα του το κοψω και αυτο..κατευθειαν κρεβατι..βεβαιωσου οτι νυσταζουν πολυ πριν πεσουν για υπνο..

εγω ακομα χαλια..ο μικρος ευτυχως συνηλθε..αλλα εγω εχω απστευτο βηχα--το aerolin πλεον δε μου κανει τιποτα..με τοσο βηχα μετα εχω συνεχεια πονοκεφαλο..καποιος συναδελφος μου εβαλε την ιδεα για πολυποδα στο λαιμο αφου μιλαω τοσα χρονια καθε μερα και δυνατα βροντερα..αλλα ο λαιμος δε με ποναει πια...δεν ξερω τι να κανω..

δεν εχω ξεστολισει ακομα και θελω γιατι τα βαρεθηκαμε, σημερα εφτιαξα τη συνταγη της βασιλοπιτας σε κεικ γιατι μας αρεσε, για μεσημερι ρεβυθια γιατι ειναι νηστεια , δουλευω 12-8 και μετα εχουμε ενα παρτυ στον παιδοτοπο..οπου ακουγεται απο παντου ενας βηχας... :lol::lol::lol:

διαβαζω

παντως απο τοτε που εκοψε τον μεσημεριανο υπνο, κοιμαται αψογα το βραδυ...9-7.30 σιγουρα..

η παιδοψυχιατρος που τον πηγαμε για την ομιλια μου το ειχε τονισει--μετα τα 2 οχι υπνος το μεσημερι..πρεπει να εκμεταλλευεται τις γονιμες ωρες..επισης Μαρακι μας τονισε την απραξια της γναθου ως βασικη αιτια καθυστερησης λογου σε μερικα παιδια--ο δικος μου ειναι ενα απο αυτα--τρωει πολυ μεν αλλα μαλακα φαγητα --πρεπε να ειναι δυναμωσει η γναθος αρκετα ---το ξανατονιζω :΅δεν ισχυει για ολα τα παιδια...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε ρε Χρυσούλα... τόσο πολύ για τον μεσημεριανό ύπνο;

κι εγώ στενοχωριέμαι που δεν κοιμάται πια...

να χαλαρώσω δηλαδή.

εγώ αγόρασα κάτι πραγματάκια από το elc για να κάνουμε διάφορες κατασκευές.

είμαι περίεργη να δω πώς θα αντιδράσει.

ο δικός μου τραβάει την καρεκλα κοντά στο νεροχύτη και λέει ότι θα κάνει ουλειέ (δουλειές).

χαχαχα!!!

όταν είμαστε αγκαλιά, φωνάζει τον μπαμπά του (και το αντίστροφο)

και λέει: "όλοι μαγιοί!!!"

να αγκαλιαστούμε όλοι μαζί!!!

προχθές που πήγαμε στο μολ, τον κρατούσε αγκαλιά ο Π και αγκάλιαζε και μένα και περπατούσαμε έτσι...

χαχαχα!!!

το βράδυ που ξύπνησε και τον έφερε ο Π στο κρεβάτι μας, με φώναζε για να γυρίσω πλευρό και να ξαπλώσω στην αγκαλίτσα του.

ανοίγει τα χεράκια του και θέλει να ξαπλώνουμε στην αγκαλιά του!!!

ο αγκαλίτσας μου!!!

χαχαχα!!!

ξέρω ξέρω... η σωσώ θα τα βρει ξενέρωτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε νανα.,.,δε τα βρισκω τοσο ξενερωτα..απλα δε τα βρισκω τοσο ρομαντικα οσο εσυ..χαχαχα..

χρυσουλα δε πειραζει..το ναλλο μηνα..

και μεις ρεβυθια..απο χθες..

καλη δουλεια χευσουλα..να γραφεις πιο συχνα!!

και γω θα ηθελα ναν την παω...

αλλα δε πειραζει..του χρονιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνεχιζω

τουλαχιστον ειναι φτηνα;ή σας κοβουν τον κωλ;

καλα για τους αντρουλιδες μας τι να πω

αστα

εγω παντως νυσταζω τρελλα

πως αντεχει και σηκωνεται 2-3φορες δεν καταλαβαινω

εμεις τους βαζουμε αγκαλιτσα για υπνο και το μεσημερι

το χρειαζονται ρε γμτ μου

εχουν μεγαλη αναστατωση -

βεβαια μια μερα που δεν κοιμηθηκαν μεσημερι

πεσανε ξερα στις 9:30

δεν προλαβαμε να κλεισουμε τα φωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω για τις τιμές...

ένας συνάδελφος του Π που θα βάλει τώρα θέρμανση, θα του στοιχίσει 10.000 ευρώ.

και να φανταστείς ότι υπάρχουν οι πρόνοιες (σωληνώσεις κτλ).

πρέπει να είναι γύρω στα 180- 200 τμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα λες για αγορα + επιπλέον τόσο ή για ενοίκιο + τόσα;

λογικα για αγορα

σωσω θα την πας γιατρο;

ή ομοιο;

δεν αρχιζεις κανα σπρει για καλο και για κακο;

νυσταζωωωωωω!!!! και ποναει τρελλα ο αυχενας μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θυμαμαι εμας πόσο μας πηγαν

λογικη μου εκουγεται η τιμηπαντως

εαν ειναι λογικη και η τιμη αγορας μπορει καινα συμφαιρει τελικα

γιατι εδω το εκμεταλευονται

φτιαχνουν κατι με λιγα χρηματα -βαζουν ψευτικουρες και το πουλανε μετα εντα σωρο λεφτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
    • σε μαλακτικό έχω δοκιμάσει το proderm και Αρκάδι.. το Αρκάδι μου αρέσει πιο πολύ αλλά μου θυμίζει πιο πολύ σαπούνι εμένα η μυρωδιά  και απορρυπαντικό δοκιμασα Αρκάδι σκόνη αλλά δεν λιώνει πολύ καλά στους 30-40 βαθμούς και το υγρό το planet αυτά τα δυο έχω πάρει γενικα δεν έχει μεγάλη ποικιλία στο σούπερ  Η πεθερά μου είχε πάρει υγρό Αρκάδι ωραιο είναι και αυτό έχει πλύνει μερικά ρούχα της μικρης εγω δεν το έχω αγοράσει  γενικα μην περιμένεις να μυρίζουν και πολύ όμως.. μυρίζουν τόσο όσο δηλαδή .. και σκέψου βάζω και πιο πολύ από αυτά που λένε στην δοσολογία εκτός αν τα συνήθισα και δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...