Μετάβαση σε περιεχόμενο

SIMERAAA I AURIO GENNAEI I STAMMYMAMMY(I STAMOULA MAS)


kelly24

Recommended Posts

FILENADITSA MOUUUUUUUU TWRA MILAME STO TILLL KAI MOU LES TA ANXOI SOUUUU KAI TIS AGWNIES SOUUU..............SIMERA I AURIOOOOO ERXETE O MPOUMPOUKOS MAS KAI I EUAGGELIA MAS THA APOKTISEI ADERFAKII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OLA THA PANEEEE TELEIAAAAAAA O AGIOS NEKTARIOS THA NAI EKEI DIPLA SOUUU K I SKEPSIII OLWN OSWNN SAGAPANE THA NAI MAZI SOUU.......LIPAMEEE KAI SUGNWMI FILI MOU POU EIMAI MAKRIA SOUU SE MIA TETIAA STIGMI KAI MAS XWRIZEIIIII AUTI I APOSTASIIIIIIIIIII.............I SKEPSII MOU THA NAI EKEI MAZI SOUUUU......THA DEIS...THA GENISEISSSSS K THA KRATISEISS TON MIKROULI AGGALITSAAA KAI AUTOS THA ANTIKRISEI TIN PIO OMORFI MANOULAA TOU KOSMOUUUUUUUUU......OLES MASSS SOUI STELNOUME TIN THETIKI MAS ENERGEIAAAAAAAAAAAAAAAA .....K PERIMENWWWW NA SE PARWW NA SOU PWW NA MASSS ZISEI K NA AKOUSWWW KLAMATAKIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!MIN MOU FOVASEEE OLA THA PANE KAT EUXINNNN FILENADITSA MOU.............K GW THA ERTHWW EIPAMEE POTE EEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SAGAPAWWW POLIIIIIIIIIIII............KAI EIMAI EKEI......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΕΛΛΥ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΔΑΚΡΥΣΑ!!!!!!!!!!!ΑΧΧΧΧΧ ΘΑ ΣΕ ΔΑΓΚΩΣΩ!!ΧΑΧΑ!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΣΥ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΔΙΠΛΗ Κ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ!

ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΜΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ!!!ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ Κ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταμουλα με το καλο κοριτσι μου να κρατησεις στην αγκαλια σου το αγορακι σου :!::!::!:

Ολα να πανε καλα σε σκεφτομαστε και περιμενουμε τα νεα σου

Φιλια πολλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταμυ λογικα θα εχεις αγκαλιτσα σου το γιοκα σου......

να σου ζησει λοιπον και παντα γερος να ειναι.....

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει και να εχεις γεννησει τωρα οποτε ...ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ!!!!!!!!!!! Γερος να ειναι και

παντα τχερος στην ζωη του!! Περιμενουμε νεα σου μολις μπορεσεις. Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaaaaaa i stamoulaaaaaaaaa geniseeee exthes to prwiii ton bouboukoooooooooooooo tissss!!!!!ola pigane mia xaroulaaaaaaaaaaaaaaa.................o mikros ugiestatos...kai auti ligo taleporimeniii allaa olaaa mia xaraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na massssssssssss ziseiiiiiiiiii k apo dww filenadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3150ΓΡ ΜΕ 52 ΕΚ ΥΨΟΣ!!!ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ Κ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ !!!!!!!!!!! :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...