Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

Αργηρουλα 150-180 βαθμος μεσαι σκαλα

Γιωτα γιουπηηηηηηη!!! σε περιμενω...κερναω καφε!!!!

Γωγω δεν πειραζεικαλε σηγα!!! φιλιαβ στις κουκλες σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άφρο με τσάκισες!!άκου τανκ!!!!! ταγκ!!!!χαχαχαχαχαχα

Σίσσυ έχω το ίδιο θέμα ακριβώς!!

και εγώ ξεσκίστηκα στο φαί ,εβαλα και τα 5 κιλα που είχα χάσει ,

Αργυρώ θέλω και εγώ τέτοια πεθερικά!!!

Βίκυ ο γιατρός σου τι λέει ?

Χρύσα πρώτη φορά με δάγκωσε σκύλος (ενήλικος) 3 ετών ,στο μπράτσο και μου κάνανε κ εσωτερικα ράμματα,όταν με ρώτησαν γτ του άνοιξα το στόμα είπα ότι ήθελα να μετρήσω τα δόντια του!!! :shock: εκτοτε με εχουν δαγκώσει απειρες φορές σκυλιά αλλά δεν τα μίσησα!!!!τα λατρεύω!!!

περαστικά στο Φωφο!!

ρε παιδιά καλό το Νόβα μα καθε μέρα επανάληψη τις ίδιες ταινίες βάζει!

ναι ,έκλεισα εισητήρια ,αυριο πρωι πρωί θα παω να τα παρω!!!!!!!!!!!! αυτή τη φορά θα πιούμε πολύ καφέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gyrisa.. ωραιο ο καφες...

το τζακι υπεροχο!

η φιλη μου περιμενε να της παω και τη μικρη αλλα εγω πηγα μονη μου!

ακομα δεν πηγα να παρω τη μικρη...την εχω στη αδελφη μου!

σημερα ειμαι καλυτερα...

τελικα ειναι απο την κουραση...

θα δουλεψω και την 1η εβδομαδα του 2012 και μετα τελος....

επιστροφη δεν ξερω....

παιζει το 12/2012 με μειωμενο ως 3/2016

η 10/2013 χωρις μειωμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ποναω ακομα ....και το χερι μου ποναει .....

ο Μ εχει πολλα νευρακια και σημερα με ειπαι κακια μαμα :( ....στεναχωρηθηκα παρα πολυ .....φυσικα μονο εγω τον μαλωνω μονο εγω φωναζω .....ωρες ωρες με αυτα που κανει νιωθω οτι αγαπαω ενα τακ περισσοτερο τον μικρο ...αλλα δεν ειναι αληθεια αυτο απλα ο Μ με παιδευει και το μωρο καθολου .

οσα και να του κανω παλι μου θυμωνει και παλι με λεει κακια ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου μη στεναχωριεσαι...

εισαι πολυ πολυ πολυ πολυ καλη μαμα!

δεν το ενοουσε ο Μ.

καντε μια αγαλιτσα και ολα θα ξεχαστουν!

δεν σε ανακουφισε το μασαζ?

παρε κανα ντεπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω κανει κατι...δεν ξερω τι...

και εχω μεγαλωσει το παραθυρο του μαμμυλαντ...πω μπορω να το κανω πιο μικρο?

ειναι κουραστικο ετσι!

ΧΕΛΠ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!

χρονια πολλα με υγεια κ πολλη πολλη ευτυχια στις οικογενειες μας! :):):):)

αφρο να χαιρεστε τον μανωλακη!

αναστασιες χρονια σας πολλα! :)

τονια χρονια πολλα στον ντενις! :lol::lol::lol::lol: γερός κ τυχερός παντα!αχ ολο λεω να σου τηλ.! :roll::roll:

χρυσα χρονια πολλα κοριτσαρα μου!μα τί παθατε με το σκυλακι! :shock::shock::shock: εγω τα φοβαμαι..αλλα ο μικρος καθολου!

αφρο τί ωραια περιγραφη! :):):)

περασαμε καταπληκτικα!πριν λιγο γυρισαμε απο δραμα!ημασταν ονειρουπολη για το 2ημερο!ειδα κ τη γιαγιακα μου κ τον παππου μου,τους συγγενεις μου εκει..ο μικρος το καταχαρηκε!ηταν τοσο ομορφα..!!

μαγειρευω για αυριο..θα μπω το πρωι να σας πω καποια νεα συνταρακτικα..τωρα ακομη ειμαστε σε χριστουγεννιατικο μουντ..αυριο τα υπολοιπα!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

τι κανετε??

πω πω χρυσα κατατρομαξα με το σκυλι... ευτυχως που δεν ηταν πολυ σοβαρο

βικυ κρατα πατημενο το σιφτ κ ρολαρε με το ποντικι προς τα κατω, λογικο θα διορθωθει (αν καταλαβα καλα τι εγινε)

ιουλια πολυ χαιρομαι κοριτσαρα μου που περασατε ομορφα!!

περιμενουμε τα συνταρακτικα νεα!

σημερ αμας ηρθε ενα δεμα απο τον βασιλοπουλο με κουριερ :?:?

το ανοιξαμε κ ειχε μεσα ενα μεγαλο σαμπουαν, ενα πακετο σερβιετες, μια οδοντοκρεμα, μια ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα κ ενα μεγαλο μαλακτικο!!

αφου εμεινα κ τα κοιτουσα!!

τοσο καλοι πελατες ειμαστε δηλ??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι ξαλωμενη και εχω το μικρο λαπιτοπι...μεσα σε 2 λεπτα η Μ-Ι καταφερε να γυρισει πλαγια ολη την επιφανεια εργασιας και να κανει τα παραθυρα ακομα πιο μεγαλα...

τελικα την επιφανει ατην διρθωσε ο π.μιας και το ειδε πρωτος

και τα παραθυρα τα μικρυνα εγω με ctrl -

θαυματα κανουν τα ατιμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααααα! Τι κανετε?

Σας γραφω απο το κρεβατι του πονου. Θυμαστε που σας ελεγα οτι εχω θεμα με την μεση μου? Ε σημερα το επαθα το πρωτο μου λουμπαγκακι μου! Εκει που μαγειρευα γυρναω στο πλαι να παρω τον Γ. αγκαλια που μου κατεβαζε τα παντελονια και εμεινα εκει, κοριτσια μιλαμε για απιστευτο πονο,συρθηκα στο τηλ. και πηρα τον Π. τηλ. να ερθει να με μαζεψει. Μου εκανε εντριβη με λιιιγη βολταρεν,εβαλα και θερμοφορα ξαπλωσα το μεσημερι και τωρα ειμαι λιιιιγο καλυτερα. Μπορω και περπαταω τουλαχιστον αλλα σαν ζομπι! :lol: Με το σωμα γυρμενο προς τα πισω. :lol: Η Ειρηνη απο χθες ηταν στην γιαγια της και γυρισε με βηχα, μπουκωμα και τωρα ειναι λιγο ζεστη αλλα δεν με αφηνει με τιποτα να της βαλω θερμομετρο :twisted: αυτα τα ωραια μας! :roll:

Βικυ και εμενα στην αρχη τετοια χαζα με το λαπτοπ μου εκανε η Ε. αλλα τωρα προσεχει περισσοτερο.

Γιωτα τι καλα που θα πας Σαλονικα!!!!! Ποσο θα μεινεις?

Ιουλια περιμενουμε τα νεα αυριο! Αχ κοντα στην πατριδα μου ησασταν!

Λενα τι κουλο ηταν παλι αυτο με το δεμα :shock:

Παω να ξαπλωσω δεν την παλευω αλλο. Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

Λενακη περαστηκα!!!!!

Κατι ηθελα να πω αλλα που μυαλο!!!

Αργυρουλα για πες τι εγινε χτες;;;;

Ιουλια τελεια περασατε;;;..αχ και εγω θελωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

χθες όλα καλά με τα φαγητά, είπαν τους άρεσε, τώρα αλήθεια, ψέμματα μόνο εκείνοι ξερουν...έμειναν λίγα :roll::roll::roll::roll: και φεύγοντας ο άντρας είπε "θα ξαναέρθουμε" :lol::lol::lol::lol:

Αφρο μην στεναχωριέσαι, τα λένε αυτά τα παιδιά και την ίδια στιγμή το ξεχνούν κιόλας, σιγά μην είσαι κακή μαμά!!!! :x:x όσο για τις φωνές που λες, κάποιος πρέπει να κρατάει την ισορροπία στο σπίτι, να βάζει τα πράγματα στην θέση τους και αφού είσαι εσύ αυτή που είναι τις περισσότερες ώρες στο σπίτι, εσύ φωνάζεις!!! ;) ο άντρας σού είναι απών αρκετό καιρό, αν φώναζε κιόλας.....

Λενάκι περαστικά :x κάνε και κοιλιακούς βοηθάνε :!:

Αφρο περαστικά :x

Ιουλία :-bd που περάσατε όμορφα......τι συνταρακτικά νέα έχεις? μήπως είσαι έγκυος? 8-}8-}

θυμήθηκα: Κάρολ ρε συ μήπως δίνεις πολύ σημασία σε τέτοια θέματα επειδή είσαι έγκυος? ούτε που θα με ένοιζε αν η ξαδέλφη μου ονόμαζε το παιδί της στο όνομα του μπαμπά μου!!! :roll::roll::roll: δλδ το θεωρώ χαμηλής σημασίας, μέχρι ανύπαρκτης!!!! :roll::roll::roll: εκτός και το κάνει για κληρονομικούς λόγους!!! :o:o:o

πάω να τους χωρίσω, μαλώνουν πρωι πρωί!!!! X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

αργυρο ο Κ ναι δεν φωναζει ,σπανια , αυτες τις μερες εχει αδεια τον μαλωνει αρκετα !!!(για τον Κ )

λενακι εεε ελενα περαστικα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο γι ατο θεμα μανα..μην ακουω χαζα....μονο και μονο που λατρευεις τα παιδια σου σε καθηστουν μανα!!

Εγω χτες εδωσα μια στον ποπο του Χ...σκοτηστηκε βεβεια αλλα τι να κανεις...

σκεφτειτε ποσο με εκνευρησε...

αρχησε να ουρλιαζει θα κανουμε νανιιι..και δεν ηθελε ουτε πανα να αλλαξει ουτε μπανιο να κανει..και αντε μπανιο ΟΚ...δε γουσταρει να τσιτσιδωθει..αλλα τη χεσμενη πανα;;;

Χτες η πεθερα μου πηγε τον μικρο παιδιατρο, ειναι 67 εκατοστα και 8400..τον πηγε μαζι με την κουνιδα αμου και τον αντρα της .

Δε σας ελεγα εγω οτι αυτος ειναι που δε θελει παιδια;;; ε χτες επιβεβειαωθηκε,...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κουκλάρες!!!

Χρόνια πολλά,καλά,κ χαζοχαρούμενα!!!! :D:D:D:D

Τι μου κάνετε???

Χρόνια πολλά κ στο Μανωλάκη μας!!!!Ότι επιθυμεί Αφροδίτη μου!

Περάστικα στα μωράκια(μεγάλα κ μικρά) που είναι άρρωστα!

Εμείς καλά!Σχετικά ήσυχα!Είχα άπειρα νεύρα για λίγες μέρες αλλά ηρέμισα με την περίοδο! :lol::lol::lol:

Δεν έχω τίποτα άλλο να σας γράψω :?:? Έχω χάσει τη φόρμα μου! :P

Α! Ο Αγ.Βασίλης σε εμάς ήρθε την επόμενη των Χριστουγέννων! :P Δεν είχε άλλο κένο!Βασικά τη λυπήθηκα που 1-2 πρωινά με κοίταξε στενοχωρημένη κ μου είπε "Ζεν ηθε το βάδυ ο αιβαθιληθ :(:( " και αποφάσισα να μην περιμένουμε την πρωτοχρονιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης...

μου κανει τρομερη εντυπωση πως μερικες γυναικες δινουν συμβουλες σε αλες του στιλ..

ξεκοψε με τη μανα σου..την αδελφη σου..η αυτοι η εγω...διλαδη..δεν ξερω...

αυτες δενε ιναι μανες;;; δενε χουν παιδια...οταν δηλαδη τα παιδια τους θα αρχισουν να "ζευγαρωνουν" θα πρεπει να ξεχασουν τους γονεις τους και τα αδελφια τους εντελως;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. εδώ έρχεται στις 24 Δεκ ο Αη Βασίλης!!! ;):? ....όταν βλέπεις στην τιβι ταινίες, στα βιβλία διαβάζεις ότι έρχεται τα Χριστ., είναι δύσκολο να το παρατείνεις μέχρι την Πρωτοχρονιά!!! :!:

άλλωστε δεν είναι καν έθιμο ελληνικό, οπότε και τα χριστ. να έρθει πάλι καλά είναι!!! ;)

μετά γιατί θα πρέπει να έρθει στην γιορτή του? εγώ συμφωνώ με τα χριστ., τότε τελειώνει και η νηστεία (για όσους νηστεύουν), τότε υπάρχει κάποια χαρά, κ.λπ., άρα τότε πρέπει να δίνονται και τα δώρα!!! ;)

κατ εμέ!!!!

επίσης ήθελα να σου πω, μπράβο στην πεθερά σου που θα κρατούσε την Ά. γι ανα βγεις έξω.....νομίζω κάτι τέτοιο διάβσα την προηγούμενη εβδομάδα :? ....μήπως προσπαθούν να φτιάξουν τα πράγματα πριν την καταιγίαδα? :?

Χρύσα πώς και δεν πήγες εσύ στον παιδίατρο? :? πεθερά και κουνιάδα? :o:o:o:o και εμπιστεύτηκες? :?

το ραβανί μου χθες βγήκε λίγο στεγνό και γιατί αυτό? γιατί άκουσα τον άντρα μου "πολύ ζάχαρη βάζεις και κανείς δεν θα φάει" :evil::evil::evil::evil::evil: είπα να μην το κάνω και πολύ γλυκό και βγήκε στεγνό τελικά, την επόμενη φορά θα αγοράσω παγωτό και τέλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα σηγα...1 εμβολι0 τον πηγαν να κανει.

Ειχα μιλησει με την παιδιατρο προηγουμενος και για τον Χ επειδη στο νοσοκομειο μας εδωσαν 3,5 γραμμαρια αντιβιωση και τα θεωρησα πολλα...τελικα μου ειπε πως για 10 μερες ειναι υπερβολικα πολυ και να δοσω 2,5 γραμμ..στην τελικη δεν ηταν καν βαθυ το δαγκωμα.

Ολα οσα ηθελα να ρωτησω για τον μπεμπη τα ρωτησα..

αμαν ρε συ..ποσο μα ποσο με εκνευριζουν οταν ανακετευονται σε θεματα που δεν κατεχουν...

το κανει και Ο..και του λεω πως εγω δεν ανακατευομαι στα ηλεκτρονικα σου..κανε μου μια χαρα και φυγε απο την κουζινα μου :lol::lol::lol:

Παιδια η συμπεθεροκουμπαρουλα μου χαθηκε....ειναι καλα;;; μιλησε κανεις με το αγαπητο μου μητσακι...

η Θου επισης....που γυρναει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα εγω το νινι μου ουτε του Κ δεν θα του το εδεινα να το παει ....τα νινακια θελουν την μαμα τους μονο και ποσο μαλιστα οταν ειναι σε στρες .

και εγω ετσι σκευτηκα αργυρο ,τα χριστουγεννα λενε τα παιδικα και τα παραμυθια οτι ερχετε και ειναι και η γιορτη τους την επομενη μερα ;)

α ειμαι πολυ καλυτερα σημερα με το στηθος μου .

χρυσα και εμενα αυτες οι συμβουλες μου φερνουν εμετο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αμα ηταν ο Χ δε θα τον εστελνα για εμβολιο ουτε με τον Ο μονο του...μονο μαζι μου σε τετοια ηληκια..

ο μικρος ειναι φεετταα..πασας δεν καταλαβενει τιποτα..

Ο δε ΧΡιστοφορος εχει πλεων π[ολυυυ γελιο στοςυ γιατρους..

οταν ειμασταν στο νοσοκομειο με τον αφαλο του μας εστειλαν πανω στην κλινικη να τον δει παιδιοχειρουργος..δεν ηθελε να φυγει μετα ηθελε να παιξει...οση ωρα τον εξεταζε με το ειδικο " ψαλιδι" ο γιατρος κρατουσε το φανελακι του και ηταν σουζα...

τωρα στο λοιμοδων με το που μπηκε λεει..θα τσαπλωσουμε...και πηγε και καθησε μονος του στο κρεβατι= εξεταστηριο...

γεννικα εχιε γινει πολυ συνεργασημος...

Μεταξη μας το μοναδικο σημειο στο οποιο θελει " εκπαιδευση" ειναι το να ουρλιαζει χορις λογο και να εχει νευρα..αλαλ εκει δεν μπορω να κανω και πολλα...

χτες πχ καθησε στην καρεκλα και απο τα νευρα του ελιωσε την μπανανα και την εχωσε στο τομα του..νομιζα οτι θα πνηγει...γιατι ταυτοχρονα ουρλιαζε...

ε και φυσικα αυτο με το μπανιο...

Ρε συ..τα διαβαζω τωρα και τρελαινομαι...δηλαδη οχι πες μου...ΟΚ η αλλη εχει τα προβληματα της που μονο αυτη ξερει..αλαλ ειναι λογικη αυτη...

και φυσικο δενε ιναι πως αμα ενας ανθρωπος εχει προβληματα στην δικη του οικογεννεια να απευθυνθει στους γονεις του...

και δεν ειναι λογικο μια μανα να ειναι παντα εκει να στηρηξει τα παιδια της;;;..

τουλαχιστων στο συναισθηματικο επιπεδο ...για μενα περιεργο θα ηταν να πει..ααα...κοιτα...να πας να πνηγεις τωρα εχεις αλλη οικογεννεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...