Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

Γειαααααααααααααααα!!!!

Ευχαριστούμε ευχαριστούμε!

Τί κάνετε;;;; Εμείς μόλις φάγαμε και σε λίγο θα πάμε για ύπνο!

Το πρωί πήγαμε σε μια σιχαμένη παιδίατρο για εμβόλιο στη μικρή. Μέσα σε όλα μου είπε πως δεν έχω πάρει στα σοβαρά το θέμα της αλλεργίας. :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Απλά την αγνόησα, έκανα το εμβόλιο και έφυγα. Ήταν αγενέστατη πάντως.....Ένα γεια με το ζόρι μου το είπε.Τέσπα

Εγώ ζεεεεεεεεεεεεεεεν. Δε θα με χαλάσει τπτ σήμερα

Νατασούλα μου χρόνιασου πολλά! Να σε χαίρεται η οικογένειά σου και να σαι πάντα καλά! Να περάσεις τέλεια σήμερα ό,τι και να κάνεις!

Μπεμπούλης χρόνια πολλά και σε σένα. Εύχομαι σύντομα να απολαμβάνεις στιγμές οικογενειακής ευτυχίας!

Αναστασία εσένα δε σου μιλάω γιατί δεν κερνάς ποτέ και τπτ!!! :lol::lol::lol:

Τόνια μου να χαίρεσαι τον Αλεξ-Ντένις! Να ναι γερός και να έχει πάντα τόση ενέργεια! Να τον καμαρώνεις γιατί είναι τόσο γλυκούλης και έξυπνος!!!!

Θου :x:x:x:x:x:x:x:x

Γωγώ μωρή τί το πες το παιδί;;;; Δεν υπάρχεις! Άδεια θα πάρεις τις γιορτές; Ο Γ;;;;

Λένα μου πως νιώθεις; Πως είναι η ζωή με το μικρό;;;

Παναγιώτα μου φεύγετε;;;; Καλά να περάσετε! Θα τα πούμε και από το τηλέφωνο!

Αφρο οι αντρες γιορτάζουν την Ανάσταση!

Αργι τί έπαθες μανούλα;;; Εεεεελα και δε θέλω να πέφτουμε>!!!

Βίκυ ελπίζω να είναι μόνο γαστρεντερίτιδα! Περαστικά σας!

Χρύσα ευχαριστώ πολύ για το προσκλητήριο! Αλήθεια μάρεσε τόόόσο πολύ!

¨Εεεεεεελα ο Παντελής!!!!!!!!!!!

Δήμητρα καλή αρχή με το μουρουνέλαιο!!! :lol::lol::lol:

Το πίνει; Είναι κάψουλες;;

Φρανίτα το αεροδρόμιο ειναι εκτός πόλης αλλά έχει συγκοινωνία. ΤΟ τρένο δε γνωρίζω αν αναβάθμισε τις υπηρεσίες του. Πριν 5 χρόνια έκανα με το εξπρες 5ώρες και 10 λεπτά από και προς Αθήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να μαστε

ελπιζω καλυτερα...

το πρωι φωναζε στον υπνο της...¨" ποναω...ασε με"

νομιζω ειχε να κανει με τη ολη διαδικασια της εξετασης!

ξυπνησε με πονους...

αλλα μετα της περασαν

τωρα παιζει με τον ανηψιο μου...

δεν εχει ορεξη για τιποτα!

γενικα ειναι κακοκεφη...

ολο μου λεει οτι δεν θελει να παμε παλι στον αντρα γιατρο...(χειρουργο) αλλα μονο στην κοπελα(παιδιατρο)..ηταν πιο καλη !

εγω δεν θελω να παμε πουθενα...

χθες τη λυπηθηκα...

πονουσε αφορητα και εκλαιγε!

ο Π. ειναι χαλια...κομματια...και θα σχολασει στις 8:00

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα :lol::lol::lol::lol::lol: μα τι καλη παιδιατρος..καλε καλα σε λεει..ψαξε κ λγιο για τη αλλεργια..τι μανα εισαιιιιι :lol::lol::lol:

το εεεεεεεεεελα πατελης που κολλουσε? :roll::roll::roll:

γωγω τα φιλια μου..ποτε θα βρεθουμε? 8-)8-)8-)

λεναρα μου πως πας?

η ελενα που χαθηκε?

αργιιιιιιιιι :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!

Χρονια πολλα στο Ντενις-Αλεξ!!!!!Καλα μυαλα κ καλες σκανταλιες!!!Χτυπα κ αλλο ή μανα σου αντεχει!!! :P:lol::lol::lol: Σοβαρα τωρα!Ευχομαι να ειναι παντα χαρουμενος κ πανω απο ολα ΥΓΙΗΣ κ ακεραιος!Το ιδιο ευχομαι κ για την υπολοιπη φαμιλια!!!! :P:lol::lol:

Νατασακι,Νατασουλα,Αναστασια να μας χαιρονται μονο οσοι μας αγαπουν κ οι υπολοιποι να τραβανε τα μαλλια τους που δεν τους αγαπαμε!!!!! :D:D:D Να ειμαστε παντα τοσο πανεξυπνες κ κουκλαρες κ τα λουλουδια μας να μας κανουν να τα καμαρωνουμε!!!! :x:x:x:x:x Τα φιλια μου,τις ευχες μου κ απο ενα ποτο για το...καλο!!!

Κοριτσια ευχαριστω κ για τις ευχες σας!!!Το βραδυ κερναω!Οσες ξενυχτισες,προσελθετε!!!! :D (αν με αφησει ο καιρος!)

Θουλακι αρχισεατε κ σπορια?με τις δονταρες?!!!χαχαχα

Στο σινεμα που με ρωτησατε,οκ δεν ηταν κ αγγελος αλλα ηταν αδεια η αιθουσα(μονο 1 μαμα με μεγ κορη) ,με ρωτουσε τα διαφορα,προς το τελος ηθελε να πηδηξει στα μπροστα καθισματα...αλλα καταφεραμε κ το ειδαμε!Ηταν κ κουρασμενη οποτε αυτο ειναι το μυστικο!!!! :lol::lol::lol:

Γωγουλα κ εγω σημερα ειπα χοντραδες..κ εδωσα κ μια στο χερι,και ταρακουνησα κ λιγο... :oops::oops::oops::oops: Γενικως επαθα αμοκ...Αλλα κ εκεινη ηταν διαολακι...Τεσπα...Περασμενα κ ελπιζω ξεχασμενα!

Ενα βρακι κ ενα καλσον-κολαν εχε παντα στο αμαξι! ;)

Α Θου!Ρε συ το αννυ μου αρεσε απο τοτε που εβλεπα την καντυ καντυ :lol::lol::lol: και το ειχα σκεφτει προ παιδιου πως θα την φωναζω ετσι αν εβγαινε κοριτσι!Αλλα δεν μου αρεσει να ακουγεται το ιδιο ονομα.Επισης εχω τη δικη μου γιαγια Αννα,την 1η κ λατρεμενη ξαδερφη κ την αδερφη Μαριαννα....Ε μα πια!

Νατασακι ελιωσα με το ποστ σου!!!οτι του φανει,του λωλοστεφανη!!χαχαχα

Σε ελουσε η Ειρηνη εε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παω να χαλαρωσω...τα νευρακια μου στα ουρανια σημερις!

Α!Αργυ φυσικα κ δεν σου ευχομαι καλες γιορτες...Να μπεις να μου ευχηθεις κ μετα θα σου ευχηθω...σε λιγες μερες! :D Ακους εκει μας αφησες για να μην γκρινιαζεις!Η παρεα ειναι κ για τα καλα κ για τα γκρινιαρικα!!!! :YMHUG::YMHUG: Αν θελεις να μιζεριασουμε μαζι...! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι! :!::!::!: ΒΙΚΥ περαστικα της ρε συ... :(:(:(:( Ψυχουλα μου....Κουραγιο κ σε σενα μανουλα!

νατασακι φτου σου μαρη!!!!Ακους εκει δεν κερναω!!!!!Ψευτρονι!!!Εγω φταιω που σε καλεσα στη γιορτη ΜΑΣ να ΣΕ κερασω κ εφαγα κ πορτα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πΟλλα σε ολες και ολους!

να τρελενετε κοσμο και κοσμακι!

Αναστασια...μηπως εχεις βγαλει τη φημη της τσιγκουνας?

εγω δεν πιστευω τιποτα απο αυτα που λενε...

θΟΥΛΗ...δεν εχω λογια για τη ζβγραφια!

ταλεντο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalα Θου ειναι ταλεντο ρε συ!!!απιστευτος!!!

Βικυ νομιζω πως με πειραζει η Νατασα!!!Ειδικα αυτη τη σκατουλα την εχω καπως σαν μικρη αδερφη!...Οποτε αν τολμουσε να υπονοησει πως ειμαι τσιγγουνα θα...Την εκανα κομματακια!!! :lol::lol::lol::lol: νατασα πες την αληθεια ρε συ!Πρεπει να με αποκαταστησεις αλλιως...θα με παντρευτεις!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο!Σισσακι μου θα σε κολ οταν ξυπνησει η μικρη!

σας χαιρετω απαντες!Οσες-λεμε τωρα- ειναι να ερθουν να μπεκροπιουμε το βραδυ παρτε τηλ...αφου δειτε πως ο γκρεμισμενος φουρνος δεν εκανε καμια σοβαρη ζημια! :lol::P:P:P (μονη μου γελαω!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helloooooo!

τι κανετε??

εγω απο αυριο γιοκ ιντερνετ οποτε μπηκα να ευχηθω!!

χρονια πολλα και καλα και καλα χριστουγεννα να εχουμε με υγεια!!! :):):):):):):)

να σχολιασω και οτι θυμαμαι..

καλα γωγω..λεμε κατι χαζα ωρες ωρες..μα τι μας πιανει?? εγω προχθες τρου ειπα οτι επειδη ανοιγοκλεινει τα φωτα δεν θα τρο ναγαπαει κανεις και δεν θα τον θελει κανεις στο σπιτι του.. :( κα ιτο πρωι επειδη τα ανοιγοκλεινε κα ιδεν ακοθγε και βαφομουνα και θα εβγαζα το ματακι μου του εδωσα μια στον ποπο και μετα τον πηρα αγκαλια και ζητουσα συγνωμη..μα τι με πιανει καλε τι??????????? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( τι ωραια με την γιορτουλαααα!!! :x

λενα μου :x:x:x:x:x

νατασσα σε πιο γιατρο πηγες καλε να ξερω??? :lol::lol::lol:

μα εχεις πετυχει τους καλυτερους του τεβε..γιατι στο ειπε ομως? επειδη θηλαζεις και δεν δινεις υποαλλεργικο? :roll:

τσιγουνιτσα εεεεε συγνωμη αναστασια :lol::lol::lol: εννοειτε χρωσταω καφε, να φτιαξω και καλουδια!! αρκει να το κανονισουμε καμια μερα επιτελους!!!!!! :evil::evil::evil:

αχ θα το ξεχουσαααααααα ποολυχρονη καλε και του χρονου με υγεια!!!!!

τονια οαλεξ μας εχει γενεθλια???? πολυχρονος ο ταλιμπανα μας!!!!!! :D

μαρθουλα μπραβο γι τον παντελη!!! δεν στα λεγα????? :D:D:D:D:D:ymapplause::ymapplause: ρε συ την φωτο του θοδωρη δεν την βγαζει :( ελπιζω να τα πουμε αυριο!!!! παρε με κατις 1 να συννενοηθουμε!!!! :D

αργυρω αννεβα βρε!!!! :):):):):):):):):)

αχχχ να σας οπω και τα δικα μας!!!!

εχθες εφαγε λαχανορυζο(με πλιγουρι ομως) χωρις να αλεσωωωωωωω ενα βαθυ πιατοαφου ειχε φαει μπροκολο σαλατα 3τουφες!!!

και σημερα αφγου εφαγε πρωινο βρωμη εφαγε στις 10το πρωι ψαροσουπα χωρις να αλεσωωωωωω

και ειχε και καροτο πατατα απο ολα!!! και ξαναεφαγε το μεσημερι :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

κια το καλυτερο ειναι πως τα ζηταει μονος του!!!!! εγω το κανω..τον ρωταω..και μετα το ζηταειιιιιιιιιιιι!!! τελιακ δεν πρεπει να πιεζεις...πιανει... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

βεβαια φρουτα ουτε να τα φτυσει αλαλ τα κρυβω στην βρωμη...και αι στο καλο οσα φαει!! :D:D

σας φιλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα...πολυ γαηδουρα ειμαι..δεν ευχηθηκα!!!

Λατρεμενς μου Χρονια σας πολλα με υγεια!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x

Τονια μουυυυυυυυυ...Χρονια πολλα και ηρεμα στον Ντενισ!!!!

Βενετια μουτα φιλια μου!!!!,εμεις θα μιλησουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενι δε ξες ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο χαρηκα

ξυπνησε ο τυπος απ το προφιλ μου :D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μολις με ακυρωσε η οδονττιατρος :twisted::twisted::twisted: να δω ποτε θα το κλεισω :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ανοίξει το μάμμυ από το πρωί και μόλις τώρα κατάφερα να γραψω δυο λόγια. :(

Καλα ούτε λόγος να διαβάσω τα νέα σας. Ελπίζω μόνο να είστε όλες όλα καλά.

Λενάκι μακάρι να μη σε δυσκολεύει πολύ ο μπέμπαρος! :D

Αναστασί και Νατάσες! Μιλιόρι αουγγούρι Κρόνια πολλά!!! :D:D:D:D:D Σας αγαπώ, σας εκτιμώ και σας εύχομαι τα καλύτερα!!! :x:x:x:x

Αν προλάβα θα σας τηλεφωνήσω να ακούσετε τη θεσπέσια φωνή μου για να πάρετε τα πάνω σας!! :mrgreen:

Αναστασί υπόψιν 7 το απόγευμα έχω μάθημα και τελειώνω στις 9 το βράδυ.

Είμαι ακόμα στη δουλειά και δεν προλαβαίνω να... βήξω!

Μου λείπει το παιδάκι μου... ελπίζω να μην του δημιουργήσω κανα ψυχολογικό που δεν το βλέπω και το παραμελώ. :(:(:(:(:roll:

Σας φιλώ όλες!!

Παναγιώτα πότε φεύγεις βλαχάκι μου;; :P:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στα κορίτσια που γιορτάζουν!

Χρόνια πολλά και στον Άλεξ.

εγώ σήμερα ήταν τελευταία μέρα στη δουλειά

θα ξαναπάω στις 28 του μήνα 8-)

μπορεί να με βγήκε ο κ.... αυτές τις μέρες αλλά θα ξεκουραστώ :D

Θούλη να στείλεις τον μικρό ζωγραφική..Έχει πολύ καλή άντίληψη του χώρου και των αντικειμένων που βλέπει

Έφτιαξε η Ι χριστόψωμο και το έχω στο φούρνο.

Πάω να δω τι γίνεται κι έρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ετσι σου ειπε η βλαμμενη??? μηποως σου εκανε κ παρατηρηση επειδη τη θηλαζεις??

ελεος

θουλαρα μου πολυ γελασα μ 3την περιγραφη σου με τον παιδικο :D:D:D εισαι σκετη απολαυση

με το μικρο κοριτσια μια χαρα τα παμε, ο αναστασης με μενα το εχει το προβλημα

σημερα το μεσημερι πηγαμε για υπνο εγω ο μικρος κ ο αναστασης

κ μου ζητησε να παω να του κανω γαλα κ θα το προσεχει αυτος το νινι ειπε

παω για πολυ γρηγορα (δεν εχουν ξαναμεινει μονα τους) κ οταν γυρισα τον ειχε αγκαλιασει κ ηταν μεσα στην καλη χαρα! φτου φτου τα παει καλα με τον μικρο.. αλλα η γκρινια γκρινια, μην τυχον κ δεν του κανω στο δευτερολεπτο αυτο που θα μου ζητησει, καηκαμεεεεεεε

βενι μια χαρα βλεπω παει ο μικρος!!

αναστασι καλε μπραο στην αννυ που εκατσε κ ειδατε κ ταινια!!

κ εγω θελω να τον παω σε μια με εναν γατο απο το σρεκ που του αρεσει αλλα το σκεφτομαι πολυ

ρε θουυυυυυυυυυ η ζωγραφια γαματη!!! μποραβο του!

συμπεθερα σουργελο τι της ειπες ρε της μικρης τωρα που το θυμηθηκα?? :lol::lol::lol::lol:

ενταξει νομιζω οτι ολες ξεφευγουμε καμια φορα, λιγο η πολυ

κ ειναι τοσο αθωα τα καημενα,.. μετα απο λιγα δευτερολεπτα τα εχουν ξεχασει ολα

κ εγω σιχαινομαι τον ευατο μου κατι τετοιες στιγμες

σισσιω ζοριζεσαι πουλακι μου ε?

αννα μαρια τι κανετε? τι κανουν οι μικρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρόνια πολλά σε Αναστασίεςκαι Άλεξ!!

εγώ παντως πρέπει να έχω μεγάλη αναισθησία τ όταν την μαλ΄ωνω δεν το μετανιώνω ,ε δεν θα με καβαλήσει κιόλας!!! είναι ίδια εγώ!!!!! ετοιμάζομαι για έξοδο ,παω να ζεστάνω το λαιμό μου πουπνάει με μια σοκολάτα ..Θου τέτοια μου ζωγραφίζει κ η Κωνσταντίνα!!τους κάνει καλό ο παιδικός!!

έχει ένα στόμα μα ένα στόμα....γυναίκες....από κούνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα πηαγαμε για τα δωρα των παιδιων ...αχ παλυ καλα αν και πηγαμε μαζι με τον Μ δεν καταλαβε οτι πηραμε δωρα ! στην αρχη εκατσα εγω με τα παιδια στους διαδρομους που δεν ειχε παιχνιδια και εκανε ο Κ βολτα στα παιχνιδια για να δει ,μετα ηρθε και μου ειπαι τι ειδε και πηγα εγω και ειδα ....μετα πηγαμε πιο κοντα αφου ειχαμε αποφασισει καπως παρκαραμε το καροτσι σε διπλανο διαδρομο και πηγενοερχομασταν μια ο ενας μια ο αλλος μεχρι να αποφασισουμε ...ο Μ βρηκε κατι ζωακια στο ραφι και αποφασισε να τα παρει ολα!! :lol::lol::lol::lol: αφου αποφασισαμε πηγα πηρα ενα ακομα καροτσι τα εβαλα μεσα ο Κ πηρε τα παιδια ...και οσα ζωακια κρατησε με νυχια και με δοντια ο Μ (ευτυχως εκαναν 3ε !!) και κατεβηκε στο ταμειο ,πληρωσε τα ζωακια και μετα εγω πληρωσα τα παιχνιδια και οτι αλλο δεν ηθελα να δει ο Μ ;)

τελικα του πηραμε ενα γκαραζ ,ενα πειρατικο πλιο ενα παζλ και σοκολατακια για την καλτσα (εχει και τα βιλια).τσιμπισε και τα ζωακια του για ξεκαρφομα .στον μικρο πηραμε τον τομας που ειναι μαλακος και εχουμε και ενα πανινο βιβλιο ....στον Μ δεν θα τα δωσουμε τωρα ολα ειναι και για τα γεννεθλια του ;)

ειδα ενα ωραιο καστρο με ιπποτη και δρακο και λεω να πω στον νονο να το παρει ....αλλα δεν ξερω ακομα καλα....αλλα αυτοκινητακια αλλα ειναι του ματσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασαμε πολυ ωραια..φιλεναδα χρονια πολλα και απο δω..εκανε πολλα πραγματα η αντωνια..

ιδια με της χρυσης ζυμης..χαχαχα...ολα ητναε σουπερ!!

κρεατικα πιτακια σκατολοιδια...

και για να φουσκωσω και να ψωνιστω..να η τουρτα που εσβησε ο αλεξ!!

52180576552482338303_thumb.jpg

http://eikona.info/images/52180576552482338303.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aderfi τελεια η τουρτα ρε..μα τελεια..απο γευση καλη? :roll::roll:

γιωτα δε νομιζω να εχει καμια σχεση ο σταθμος..εκεις ελευθερα ζωγραφιζουν ρε..ρωτησα :roll:

αφρο ποτε θα δωσεις τα δωρα?του αη?εγω πρωτοχρονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααααα!!

Δεν προλαβα ολη μερα να μπω. Πηγαμε το πρωι με τον Π. για ψωνια. Εγω πηρα ενα παντελονι και 4 μπλουζες και αυτος τιποτα :lol: Πολυ δυσκολος ειναι γμτ ασε που και εδω τα αντρικα ειναι μαπα..δεν βρισκεις ευκολα κατι ωραιο. Για τον μικρο πηρα παπουτσακια απο H&M μιας και δεν περπαταει ακομα και μια μπλουζα και για την Ε. σκουφακι και γαντια αδιαβροχα.

Χρονια πολλα στα κοριτσια μας που γιορταζουν! Τις καλυτερες ευχες μου σε ολες!!

Συμπεθερακι χρονια πολλα στον Αλεξ!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] Να τον χαιρεστε και να ειναι παντα τοσο τσαχπινος οσο τωρα! Τελεια η τουρτα σας! Μια ολοιδια μου ειχε κανει και η μαμα μου καποτε σε καποια γενεθλια μου! :D

Βικυ πως ειναι η Μ-Ι σημερα? Περαστικα της!

Λενα μια χαρα ο Αναστασης με το μωρο! Στην αρχη ολα τα αγαπανε τα αδερφακια, τους μετα αρχιζουν τα οργανα. Ευχομαι να μην συμβει σε εσας αυτο.

Θου μα τι τελεια ζωγραφιζει ο Θ. ρε συ!! Μολις μεγαλωσει λιγο ακομα στειλτον οποσδηποτε ζωγραφικη. Ετσι ηταν και η ανιψια του Π. απο μικρη και την στειλανε ζωγραφικη και τωρα ειναι αστερι!

Αφρο με γεια τα δωρα σας!! Θα τρελαθει ο Μ.παλι!!

Γωγω και εγω λεω τετοια χαζα στην Ε. και μετα τρεχω να τα μπαλωσω. Βαλε καμια φωτο με την στολη της!

Μαρια χαθηκες! Καλη ξεκουραση απο εδω και περα.

Δεν θυμαμαι αλλα σορρυ τα διαβασα στα γρηγορα και εχω και την Ε. που κατεβαινει απο το κρεβατι της και σηκωνομαι συνεχεια :twisted: Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καληνύχτα! (-|

Σας διάβασα, αλλά δεν έχω κουράγιο να σχολιάσω, είμαι πολύ κουρασμένη!

Το πρωί μέσα στη νύστα μου, ούτε που σκέφτηκα τις γιορτές!! :oops:

Αναστασί, Νατασούλι, Νατασούλα, Αναστασία-Μπεμπ,

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΑ αγαπημένες!!! :x:x:x:x

Να 'στε καλά, να σας χαίρονται τα παιδάκια σας, να 'χετε πάντα υγεία και χαρά στη ζωούλα σας!!! :D

Σας αγαπάμε πολύ! :YMHUG:

Τονάκι... :ymparty:

Πολύχρονος ο μικρός και τρομερός Ντένις, να ζήσει, να τα εκατοστήσει, να τον χαίρεστε τον ανεπανάληπτο!!! :o):o):o)

Βίκυ μου, περαστικά στη γλωσσού μας! :x

Το λυπήθηκε η ψυχή μου το κακομοιρούλι! :( Εύχομαι να μην είναι τίποτα, μια γαστρεντερίτιδα το πολύ!

Θουλάκι, επειδή με ρώτησες... Το έγραψα και το πρωί, αλλά μάλλον δεν το είδες...

Το μικρόβιο δεν κοιμάται καθόλου μέσα στη μέρα! :?

Μέχρι στιγμής έχει κοιμηθεί ελάχιστες φορές, μισή με μία ωρίτσα.

Όσο για το φαγητό, στάνταρ μισαωράκι, για να φάει ελάχιστο τελικά.

Μόνο σήμερα έφαγε καλύτερα, γιατί της έβαλα σκέτη μπανάνα. Ίσως δεν της αρέσει το μήλο, θα φανεί... :roll:

Ρε, τι ζωγραφιές κάνει ο Ντόντος;;;; :shock::shock::shock:

Δε παίζεται λέμε!!!! Οπωσδήποτε να το καλλιεργήσετε!!!!

Αν δεις τις ζωγραφιές της Β... :lol::lol::lol: Βαριέται ελεεινά, κάνει μία μουτζούρα τόσηδα και λέει ότι είναι πχ αεροπλάνο!!! :lol::lol::lol: Κι είναι κι ένα χρόνο μεγαλύτερη! :roll: Λέτε να σημαίνει κάτι; :roll:

Αργυρούλα... :(

Ούτε εγώ θέλω να σου ευχηθώ! Να ξαναγράψεις! Εκτός αν δε σου κάνει καλό... :roll:

Όχι για μας όμως. Είμαστε εδώ για όλα! ;)

Μη παραιτείσαι... :( Υποθέτω ότι η γκρίνια που τόσο σε στεναχωρεί, είναι του συζύγου; :|

Γιατί έτσι; :( Αν προσπαθήσεις να του μιλήσεις; Να του εξηγήσεις; Να κάνετε μία κοινή προσπάθεια...; :roll:

Συγχωρέστε με, κλείνουν τα μάτια μου!

Δεν γράφω άλλα, πάω να τη πέσω, μιας και κοιμήθηκαν τα μικρά!

Α! Λενάκι, που την έβαλες τη φωτοφραφία του μπέμπαρου; Δε την βρήκα στην ομάδα! :(

Σας φιλώ γλυκά όλες και σας καληνυχτώ!!!

Αύριο έρχεται η (μία) κολλητούλα μου απ' το εξωτερικό και πετάω στα σύννεφα απ' τη χαρά μου!!! :D:D:D

Μου 'χει λείψει τόσο πολύ! :(

Μακάρι να μην αρρωστήσουμε πάλι :? να τη χαρώ λιγάκι αυτές τις μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙμαι ετοιμη να καταρευσω!

σημερα καλυτερα...τουλαχιστον δεν εχει παραπονεθει για δυνατο πονο!

επιστρεψαμε στα βρεφικα μας...την ταιζω!

τουλαχιστον να τρωει κατι!

βλεπει τιβι και πινει λιγο γαλα!

αχ δεν μπορουμε να το κοψουμε . αλ το περιορισαμε σε ποσοτητα!

ο Π. γυρισε χαλια!

χθες απογευμα ...εεε βασικα ολη μερα...ολη νυχτα παιδων με τα κατευθειαν δουλεια και επεστρεψε στις 9:00 το βραδυ...

τρελη κινηση στπυς δρομους!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα οι περισσοτεροι αντρες ετσι ειναι, τιποτα δεν τους αρεσει!

οχι σαν τον δικο μου που τις παλιες καλες μερες εκανε καταναλωτικα ντου οπου πηγαιναμε :lol:

για τα αδερφακια το ξερω, στην αρχη ολα καλα ειναι, μετα που καταλαβαινουν οτι το μωρο ηρθε για να μεινει περνανε ζορι.. ελπιζω να μεινουν τα πραγματα ως εχουν γιατι φτου φτου φτου προς το παρον ειμαστε πολυ καλα, σημερα ο αναστασης δε με ζορισε καθολου

μιτσακι πως εισαι?

ρεσυ σοβαρα δεν κοιμαται καθολου η μικρη μεσα στη μρα??? κ πως την παλευεις????? :shock::shock:

εβαλα στην ομαδα φωτο, στο προηγουμενο αλμπουμ που ειχα ανοιξει, ο χουλιγκαν :mrgreen:

βικυ κουραγιο κοριτσαρα, ελπιζω τουλαχιστον να της περασει γρηγορα

αφρο με γεια τα δωρα σας!!! μποραβο που τα καταφερατε μαζι με τα μικρα!!

σωσω εσυ την εκανες καλε?????????????????????? ειναι τελειααααααααααααα ουαου!!!!!!

μπραβο!!!!!

κ οι 3 αντρες μου κοιμουνται :mrgreen::mrgreen: παω κ εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

έυχαριστώ πολύ για τις ευχές,

χθες το απόγευμα πήγαμε όλοι μαζί για ψώνια και μετά για φαγητό, είχαμε πολύ καιρό να το κάνουμε και το ευχαριστήθηκα :D:D

Σήμερα ο Η δεν δουλεύει και πήγε τα παιδιά για αιμοληψία γαι τις εξετάσεις,

μια από τις εξετάσεις ήταν για το στίγμα, του είπαν λοιπόν από το μικροβιολογικό ότι δεν μπορούν να την κάνουν σήμερα γιατί αύριο δεν λειτουργούν και αντί να τους πει οκ θα έρθουμε την άλλη βδομάδα να κάνουμε όλες τις εξετάσεις για να γίνει μια αιμοληψία, δώσανε αίμα για τις υπόλοιπες και τους είπε ότι θα ξαναπάμε από βδομάδα για το στίγμα evil: :evil::evil::evil::evil::evil:

Σκέφτομαι να μην την κάνω κρίμα να τους ξανατρυπήσουμε και 2η φορά :(:(:(:( θα την κάνω στις επόμενες εξετάσεις.

Τώρα πήγε να τους πάρει τα δώρα του Αη Βασίλη

Τόνια Χρόνια Πολλά για το Αλεξ, να τον χαίρεσαι, εύχομαι να είναι πάντα υγιής :D:D

Η τούρτα τέλεια, έχει ταλέντο η αδερφούλα σου Μάρθα

Ο Ντόντος επίσης έχει κλίση στην ζωγραφική, μην το αφήσεις να τον πάς οπωσδήποτε κάπου

Η Έλενα μόνο μουντζούρες κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...