Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

ευχαριστώ κορίτσια!της το είπα,το έγραψα κ στο φεις ,μου τη δίνει που απαντανε σε 1000 μακακιες αλλα σε μια τέτοια απορία όλες γιούχου....

μα αφού είναι κουκλιά !!

Βίκυ να μην της τα κόψεις αγορέ ,της πανε πολύ μακρια!!!!είναι κουκλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στο φεις σε 1000 μακακιες η εδω?

η αισθηση καψιματος ειναι ενδειξη αρχομενης μαστιτιδας,

ποσο ειναι το μωρο?

χρησημοποιει θηλαστρο?

οπως και να εχει συχνο και καλο μασαζ με φορα προς τα εξω/...δηλ προς τη θηλη!

θελω καποιον να μου κανει μασαζ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελούδες μου!!!

Τί κάνετε;;;

Εμείς μια χαρά!!

Η Ε πριν λίγο ξύπνησε κλαίγοντας,την πήρα αγκαλιάκαι συνέχισε να κλάιει χωρίς να λέει τί θέλει. Τελικά εκεί που είμασταν αγκαλίτσα αρχίζει να κατουράει!!! :D:D:D

Μ'έκανε λούτσα το καμάρι μου. Από το στήθος μέχρι τις κάλτσες μούσκεμα!!! Ευκαιρία για μπάνιο ήταν (Αν και δεν ήρθε ακόμη το Σάββατο) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σήμερα κουρεύτηκα! Έγινα άνθρωπος! Τα έκοψα αρκετά. Έκανα και φράτζα! Έκανα και μια τρύπα στη μύτη για να μυρίζω καλύτερα!!! :lol::lol::lol:

Η Δ σήμερα έκανε 2 καρούμπαλα! Το ένα δεξιά στο κούτελο και το άλλο στο πλάι του κεφαλιού! Μα τί θα το κάνω αυτό το κορίτσι;;;; :D:D:D

Άλλα νέα;;; Οι μετοχές πως πάνε;;;;;;;;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Δεν έχω διαβάσει τπτ η γαιδούρα!

Αύριο έχουμε εμβόλιομε τη Δ και το απόγευμα θα πάμε στο ωδείο με τη Δ. Θα φάμε και την κοτόσουπα μου έφτιαξα σήμερα και δεν προλάβαμε να την 'κανονίσουμε' γιατί φάγαμε έξω μετά του κούμπάρου!

Μαζέψτε με λέω ό,τι να ναι!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια τι ωραια φωτο!!!!

αλλα δε θα σχολιασω την κοιλιτσα σου!!!!!!!!! τοσο μικρη κ γλυκεια κοιλιτσα!!!

νατασα με γεια το κουρεμα!! τις τριχες φανταζομαι να τις δωρισες για εξτενσιον!! θα κανεις πολλεες γυναικες χαρουμενες με τετοιο ραπουνζελ μαλλι που ειχες! :lol:

για τα δωρα συμφωνω με τα κοριτσια...

βενι μπραβο αγαπη στο φιλιππακο!! παντα τετοια κ ακομα καλυτερα!

θουλαρα μου τι κανετε??? λες να ερθω στον παιδοτοπο? σας πεθυμησα τρελαρες!

βικυ τι λεει η κοιλιτσα?

σημερα ο αναστασης επαθε ΤΗΝ κρισαρα κ μαζι του κ εγω!! :roll::roll:

ο τολης ελειπε ολη μερα σχεδον, να βγαλει το βιβλιαριο του μικρου, να κανει τα χαρτια μου για να παρω (λεμε τωρα) το επιδομα τοκετου κ διαφορα αλλα κ ειχα σαλταρει

του εδωσα μια γερη στο χερι οταν εριχνε τα παντα κατω απο παντου κ το εχω σκυλομετανιωσει :?

φιλακια σε οοοολα τα κοριτσιααα διαβασα παρα πολλες σελ αλλα ειμαι κομματιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...βασικα εμεις τωρα παμε για υπνο...

ενω ξαπλωσαμε το βραδυ...η μικρη ειπε οτι την πονα η κοιλια της...αλλα οχι πολυ...

ηπιε γαλα...ξαπλωσε...ειχε ανησυχο υπνο...

στις 2:30 ξυπνησε με φρικτους πονους και διπλωμενη στα 2...μαζευε τα ποδια της στο στηθος...

δεν ηρεμουσε με κανενα τροπο..

πηγαμε παιδων...υπαρχει υποψια σκωλικοειδητιδας...αν την ξαναπιασει...παλι παιδων!

βεβαια παιζει να εξελιχθει σε γαστρεντεριτιδα...ελαφρα διατροφη...παρακολουθηση

ευτυχως δεν ειχε κοσμο...επιστρεψαμε νωρις!

ο Π. παει κατευθειαν για δουλεια...κομματια ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Χιονονερο ριχνει..και ηθελανα παω βολτα...αν ειχε μονο κρυοθαεβγαινα.

Βικυβ περαστηκα..ελπιζω να μην ειναι τιποτα ρε συ!!!την καημενη!!!

Εγω μονη σημερα με το μικρο μου σιντελακι

Αργυρο...ευχαριστω για τα χρονια πολλα..αλλα περιμενω ναξαναμπειςκαι ναξαναγραψεις..δεν τοδιαπραγματευομαι!!!

Ολοι ειμαστε στακατω μας..οκαθεναςξερει τι περναει..στην τελικη το να μας ταπεις..μπορει να ξελαφρωσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

αχ βικη τι βραδυ !!!μακαρι να ειναι καλα η μικρη και να μην εχει τιποτα .καλη ξεκουραση .

τα μικρα ειναι μπουκομενα ....ο καιμενος ο μικρουλης πρωτη φορα και το βραδυ του ηταν χαλια ...ο Μ απλα εχει νευρα που εχει μυξες ....τον ξεμπουκωσα τον Π τωρα το πρωι στις 7 αλλα δεν ξανα κοιμηθηκε ....

παω να κανω καφεδακι αφου ο μικρος δεν με αφηνει να κοιμηθω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Χρόνια Πολλά σε όλες τις εορτάζουσες!!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα η Έλενα δεν έχει παιδικό. χιόνισε και δεν μπορεί να ανέβει το λεωφορείο, οπότε την πήγα στην μαμά μου.

Αύριο το πρωϊ θα πάμε να κάνουμε και τις εξετάσεις.

Βίκυ περαστικά πώς είναι σήμερα η Μ-Ι?

Έλενα μάλλον ξεκούραση χρειάζεσαι, θα κατέβεις τελικά Ελλάδα με τον μικρό?

Νατάσα με γειά το κούρεμα :D βάλε καμιά φώτο να σε δούμε.

Θεσσαλονικές έχει πάει καμιά στο Στρατώνι, στο χωριό του Αη Βάσίλη?

Λέμε να πάμε το Σάββατο αν βέβαια έχει καλύτερο καιρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανούλες! :x

Έχω καμιά 10ρια σελίδες διάβασμα, αλλά τώρα δεν θα προλάβω, πρέπει να φύγω, αργότερα! :-B

Νιώθω πολύυυυυ κουρασμένη! (-|(-|(-|(-|(-|

Ευχαριστώ για τις συμβουλές, ξεκίνησα από χθες μουρουνέλαιο :ymsick: ελπίζω να βοηθήσει λίγο...

Ναι, το καλύτερο γιατρικό θα ήταν να λιώσω στον ύπνο, το νιώθω ότι το έχω πολύ ανάγκη :( αλλά δυστυχώς δεν παίζει! :(

Μέσα στη μέρα το μικρόβιο δεν κοιμάται καθόλου, αλλά και τις ελάχιστες φορές που έχει τύχει να κοιμηθεί καμιά ωρίτσα, ΠΑΝΤΑ τυχαίνει να είναι ξύπνια η Β. :?

Τα βράδια... τίποτα δεν είναι σίγουρο! Κάποια είναι καλά, κάποια άλλα με 1000 ξυπνήματα! :roll:

Οπότε... υπομονή και θα μεγαλώσουν!!! :-w:lol:

Απλά μου πέσανε όλα μαζεμένα και νομίζω εξαντλήθηκα!!! @-)

Θα ανακάμψω όμως.... ελπίζω!!! :-?

Σας φιλώ γλυκά! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι κανετε??

βικη περαστικα στην μ-ι

αυριο εχουμε την γιορτη στον παιδικο

ο σπυρακος θα ειναι ντυμενος ελαφακι

αχχχ εχω πολυ αγωνια να τον δω στην πρωτη του γιορτουλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Δεν θα σχολιασω μια γρηγορη ερωτηση να κανω. Για να ερθω Θεσσαλονικη εκτος απο αεροπλανο, το τρενο ειναι καλο?? Ποσο διαρκει το ταξιδι και ποσο κοστιζει? επισης που με αφηνει το τρενο και απο εκει υπαρχει μετρο η λεωφορειο??

Το ιδιο και με το αεροδρομιο, ποσο μακρια ειναι απο το κεντρο??

Θα ρωτησω και τη φιλη που θα με φιλοξενησει αλλα καθε πληροφορια ειναι καλοδεχουμενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραν το τρενο ειναι μια χαρα...μπες στο www.trainose.gr οπου μπορεις να δεις τα δρομολογια και νακλεισειςτο εισητηριο σου ναδιαλεξεις θεση και να το εκτυπωσεις.

Ο ΝΣΣ ειναι στο κεντρο, εκει ειναι οτερματηκος σταθμος του ΟΑΣΘ που θα μπορεις ναπαρεις λεοφορειο προς πασα κατευθυνση.

Το Αεροδρομιο ειναι κομματακι μακρια απο το κεντρο αλλα οχι τραγηκα μακρια,β εχει συγκηνωνια αλλα οχι τοσο τακτικη..το μετρο μας ειναι ακομα under construction ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaaaaaa

καλημερα..καλε π[ειτε κ κανα χρονια πολλαααααααααα

χρονια πολλα στις εορταζοντες :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

νατασα αναστασια νατασουλα μπεμπλουλης :roll: καμια αλλη? :oops:

οτι επιθυμειτε κοριτσαρες :x:x:x:x

κ ενα μεγαλο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο αλεξ μας..που εχει γενεθλια σημερα..

αντωνια να το χαιρεσαι πουλιμ..μακαρι σημερα κ γω να ημουνα μαζι σας :cry::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

αργυ καλημερα.ολα καλα..ελα θελω να σε διαβαζωωωωωωωωωωωωω :roll::roll::roll:

βικυ με τη κοιλια στο στομα ετρεχες βραδιατικα ε?περαστικα..ξεκουραστηκατε?ειναι καλυτερα?

φρα σε ειπε η χρυσα..αν θες απο αεροδρομιο ερχομαι κ σε παιρνω..που θα μενεις? :roll::roll:

αφρο με τη συριγγα κανεις το μικρουλη?

χιονουλα σε βλεπωωω :mrgreen::mrgreen::mrgreen: καλα?

μαρια κ σενα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εγω το πηγα σχολειο.αν κ μαλακια που το πηγα..τεσπα..λεω κ αυριο να το παω..ειδωμεν

μιτσακι μου καλο ποση ωρα κοιμαται το κορμι μες τη μερα?

εγω θυμαμαι ο θοδωρης στη ηλικια του μικρου κοιμοταν λεπτα τη μερα :o:o:o:o

σημερα θα αφησω τα παιδια στη αλεξια κ θα παω κεντρο να κλεισω το δοντι μου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε γιατι σημερα γιορταζουν οι αναστασιες ?

την ανασταση δεν γιορταζουν ? :roll:

χρονια πολλα σε ολες .....δεν το περιμενα :? αλλα χρονια σας πολλα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τις ευχες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα σε ολες μας που γιορταζουμε αλλα και στον αλεξ

πολυχρονος να ειναι τονια μου να τον καμαρωνεις [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!

χρονια πολλα σε ολες τις αναστασιες του τρενακιου!! οτι καλυτερο ευχομαι σε ολες!!!

τονια να χαιρεσαι τον τρανο ταλιμπαν!! κουραγιο κ πολυ υπομονη για τις αταξιες του!! παντα γερο να ειναι να σε παιδευει το παλικαρακι σου!

καλε εδω ριχνει ψιλοχιονακι!!!!! αχ τι καλα που ειναι πολυ θαθελα να το στρωσει αλλα δεν παιζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα.... :D:D:D:D Τι κάνετε;;;;;; :D:D:D:D

Χρόνια πολλά στις Αναστασίες μας...

Ψηλή χρόνια πολλά μαρή.... :ymparty::ymparty::ymparty: Με υγεία, πάντα καρακουκλάρα και πάντααααα με τόόοοοοοοσο χιούμορ.... :x:x:x:x Να σε χαίρεται η κοριτσάρα σου... :D:D

Νατάσαααααα χρονια πολλά αγάπη μου.... :x:x Να σε χαίρονται τα κοριτσάκια σου τα όμορφα και ο αντρούλης σου.... :x:x:x Και πάντα να είσαι τόσοο σούργελο.... :lol::lol::lol:

Νατασούλα μου κι εσύ γιορτάζεις;;;;; :D:D Γερή κι ευτυχισμένη και σύντομα με ένα τρίτο... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και μη στενοχωριέσαι που φώναξες στην Έλενα...Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες.... :lol::lol::lol:

Μπεμπούλης χρόνια πολλά και σε σενα..Να είσαι καλά να καμαρωνεις για πολλά χρόνια ακόμη τον κουκλάκο σου... :x:x

Καλέεεε έχει γενέθλια ο Ντένις;;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Χρόνια του πολλά!!!!!!!!!!!!Τόνιαααα να τον χαίρεσαι....Πάντα δραστήριος, πανέξυπνος και του χρόνου με περισσότερες σκανταλιές.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυυυυ έλα ρε... :(:(:(:( Περαστικά...Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό τελικά... :?:?:? Μα είναι πολύ μικρούλα... :?:?:?

Αφροοοο μια χαρά ρε που θα είναι εκεί το στεφάνι σου.... :D:D:D Σίγουρα θα πλακωθείτε και θα σου σπάει τα νεύρα, αλλά δες και τα θετικά.... :roll::roll: Θα μπορέσουμε να πιούμε κανα καφεδάκι μαζί... :D:D:D:D:D Η μήπως όχι;;;; :roll::roll:

Λενάρααααααα υπομονή...Είναι δύσκολο για τον Αναστάση....Το νινί καλά;;;; :D:D

Τόνια έχεις απόλυτο δίκιο για το θέμα νονών....Περιέγραψες ακριβώς αυτά που σκεφτόμαστε όλες...Αλλά δεν μπορούμε να το εκφράσουμε... :lol::lol::lol:

Χθες πήγαμε να δούμε το βίντεο από τη γιορτούλα της Ιως.... :x:x:x:x:x Πήγα εγώ εμ την πεθερά και την μπέμπα να την πάρω από τον παιδικό και να πάμε δίπλα, στο δημοτικό, όπου θα γινόταν η προβολή.... :roll::roll::roll: Μας είχαν πει να τα ντύσουμε με τη στολή τους...Πήγα την πήρα με 20 λεπτά καθυστέρηση :oops::oops: , την άλλαξα μέσα στο αμάξι και την ώρα που ξεφόρτωνα το καρότσι για το μωρό και να μπούμε στη γιορτή, βλεπω την Ιω που κράταγε την πεθερά από το χέρι και κάτω να τρέχουν τσίσα.... :o:o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil: Είχα κάτι νεύρα και ξέσπασα πάνω της....Της φώναζα γιατί δε μου είπε ότι θέλει τσίσα και τι θα κάνουμε τώρα που δεν έχουμε άλλο βρακί και άλλο καλσόν, της είπα να πάει κατουρημένη μέσα να την κοροϊδεύουν τα άλλα παιδάκια.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Σιχάθηκα τον ευατό μου...Μα γιατί να της τα πω αυτά;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Τελικά, ευτυχώς δεν είχε κατουρήσει τη φουστίτσα της, την έβαλα στο αμάξι, της έβγαλα το βρακί το κατουρημένο και το καλσόν της το ξαναέβαλα....Χωρίς βρακί... :?:?:?:? Αλλά δεν είχα άλλα ρούχα μαζί μου... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Τελικά μπήκαμε μέσα, όποιον έβλεπε η Ιω, μου έλεγε να η ταδε...ο ταδε... :lol::lol::lol: Η γιορτούλα ήταν πολύ ωραία, μόνο που η Ιω δεν τραγούδαγε πολύ, γιατί δεν ηξερε τα λόγια.... :(:( Ήταν η εβδομάδα που έλειπε με τη γαστρεντερίτιδα..Αλλά ήταν μια κουκλίτσα.... :x:x:x Μας έδωσαν τα δώρα μας, κάτι τέλειες χειροτεχνίες χριστουγεννιάτικες και φύγαμε...Την ώρα που μπήκαμε στο αμάξι μου λέει το κοριτσάκι μου: "Μανούλιαααα μου σε ευχαιστώ που ήθες και με πή(δ)ες εσύ από το σχολείο μου σήμερα...."Κι έλιωσα.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Και εγώ η μαλακισμένη της τα είχα ψάλει 2 ώρες πριν... :evil::evil::evil:

Ο Γ. ήρθε στη γιορτή όταν τελείωσε.... :evil::evil::evil::evil: Δεν μπορούσε να φύγει νωρίτερα...Είχα σπαστεί τρελά... :evil::evil:

Ήρθε και ο πεθερός μου..... :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil: Θυμηθείτε να σας πω σκηνικό.... :?:?:?:?

Α, το μπεμπέκι μου εδώ και 4 νύχτες ξυπνάει μόνο μια φορά κατά τις 4 και μετά κατευθείαν πρωί, 8.30-9.... :D:D:D:D[smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] Ελπίζω να συνεχίσει έτσι... :roll::roll:

Πολλά είπα ε;;;Οκ, σταματάω.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!! :D:D:D

Κοριτσαρες μου αγπημενες ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x

Σας ευχομαι υγεια πανω απόλα και απο κει και περα καλη προοδο σε ολους τους τομεις ...να ειστε παντα χαρουμενες, να νιωθετε πληροτητα με ο,τι και αν ασχολειστε και παντα να εχετε διπλα σας ατομα που σας αγαπουν και σας νοιαζονται πραγματικα!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ σε ολες σας!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

ΤΟΝΙΑαααααααααααα μου να χαιρεσαι το αστερι σου!!!Να ειναι παντα φωτεινο και λαμπερο!!!

Να σε γεμιζει με χαμογελα και καμαρι!!!Να δεις που οταν μεγαλωσει θα γινει το πιο ησυχο και συνεργασιμο παιδι !!!Απλως τωρα ειναι μια ιδιοφυια κλεισμενη σε ενα τοσοδουτσικο σωματακι και ψαχνει τροπους να βγει απο κει μεσα!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο το παιχνιδι που σου ελεγα.Για παιδια 3+.(Ηλεκτρονικη εγκυκλοπαιδεια σελ.17, το αριστερο κουτι)

http://www.moustakastoys.gr/files/Flash ... ffline.swf

Θου εδω δες

http://modernastaxtopouta.blogspot.com/ ... ilian.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:x μου...με τα 2 εδω σπιτι..ασεεεεεεεεεεε...

Ο Νικολας δεν πηγε παιδικο αυτη τη βδομαδα λογω αυτιων.

Το απογευμα θελω να φτιαξω τα πραγματα μας γιατι αυριο φευφουμε για Αγρινιοοοοοο.... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Τα παιδακια σου ειναι κουκλια!!!! :x:x:x Εχεις καθολου βοηθεια αυτες τις μερες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα καλα να περασετε!!!!

περαστικα στο μικρο!

απο βοηθεια ερχεται η μαμα μου 2-3 ωρες τη μερα κ κανι καμια δουλεια

αλλλα παλι καλα ειναι βολικος ο μικρος.. φτου φτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaaaaaaaaaa

τι μερα κ τουτη :?

εδω βρεχει φυσαει..πηγα πηρα το μικρο απο το σχολικο

να εχω το μωρο στο σλινκ..δε το βαλαα σωστα :twisted:

να φυσαει κ να με περνει τη ομπρελα κ να εχω τη βροχη στα μουτρα κ το μωρο να να νιωθω τι πεφτει

ερχεται ο θοδωρης

του δινω τη ομπρελα του αυτος νομιζε διακοσμητικη ειναι η ομπρελα..δε μπορουσε να τη κουμανταρη κ παταει τα κλαματα γτ του ερχοταν η βροχη στα μουτρα κ να κλαει παρε με αγκαλια βρεχομαι κτ κτλ

πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

ειμαι χαρομενη..

βασικα ερωτηση προς παναγιωτα..τι εννοεις οταν λες στο μιτσκακι μας υπολογιζε κανα μισαωρο να φαει το μικρο? :o

εγω δινω δινω κ αν μου γυρναει το κεφαλι προσπαθω κανα 2 φορες κ τελος..

εστω κ αν εχει φαει μονο μια κουταλια :roll::roll:

κ στο θδωρη ετσι εκανα..μιση ωρα ποτε :shock::shock:

ειμαι χαρουμενη οπως προειπα :D:D

γενκως τη μεταβαση απο τα αλεσμενα στη κομματακια το θεωρουσα δυσκολο..

στο θοδωρη δε το ενιωσα μιας κ αρχισε να τρωει απο μενα κανονικες μεριδες 14 μηνων

κ πρι πολυ καιρο η βενι με ειχε πει να αρχισω να δινω κοματακια κτλ

εγω γενικως ποτε δε τα αλεθα αλοιφη..

κ εχει κανα 5 μερες πριν κλεισει το 10 μηνα εδωσα κ φρουτο κ λαχανικα κ μια χαρα μασαει..καλα δε τρωει μεριδαρες αλλα κ αλεσμενα που εδινα ετρωγε μπορει κ 6 κουταλιες μεσιμεριανο :roll:

σημερα το πρωι εφαγε σχεδον ενα αχλαδι δαγκωνοντας κ αρκετο μεσιμεριανο..οποτε λεω να κοψω το μουλτι

α κ το κρεας το μασαει :mrgreen:

παναγιωτα δε το πιστευω ρε οτι δε υποαρχει χημιο προιον.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Μια από τα ίδια.. να ξεκινήσουμε κίνημα;;; 😝🤣🤣🤣🤣🤣
    • Μεγάλη συζήτηση πραγματικά... είναι να σου τύχει σωστός εργοδότης.. όλοι τα ξέρουμε!! Δεν είναι όλοι βέβαια έτσι.. υπάρχουν και εργοδότες που θυμούνται να είναι και άνθρωποι, να τα λέμε και αυτά.. Στον ιδιωτικό τομέα όμως μπορούν να κάνουν ότι θέλουν.. δεν είναι μυστικό..! Δεν προστατευεσαι από πουθενά δυστυχώς.. βέβαια και εδώ στην εγκυμοσύνη προστατεύεται η μέλλουσα μαμά με νόμο και για δύο έτη μετά το τοκετό απαγορεύεται η απόλυση.. αλλά τι να το κάνεις αν σου βγάζουν την πίστη για να σε αναγκάσουν σε παραίτηση.. ή αν δεν εξελιχθεί σε απολύουν και φυσικά σε συνεντεύξεις σχεδόν όλοι ρωτάνε αν έχεις σκοπό να κάνεις παιδί.. έτυχε με έδιωξαν από συνέντευξη γιατί φόραγα τη βέρα μου και λέει εσύ θα θέλεις να κάνεις παιδιά τώρα εγώ ψάχνω ανθρώπους να μπορούν να δουλέψουν 😕... Ο μπαμπάς δεν προστατεύεται από πουθενά.. το μόνο που πέρσι/προπερσι περάσανε με νομοσχέδιο 15νθημερη άδεια τοκετού στο μπαμπά και καλά για να εξισορροπήσουν την διάκριση μεταξύ φύλων μισθολογικά, τώρα κλαίμε!! 😂😂 Τίμιο πάντως να σε ενημερώνουν και μάλιστα να θέλουν να βοηθήσουν με recruiters να βρεις κάτι άλλο..! Εδώ που έχουν μάλιστα το δικαίωμα να σε απολύσουν με ενημέρωση και έτσι δεν υποχρεούνται να σου καταβάλουν την αποζημίωση, το αποφεύγουν γιατί φοβούνται μη τους κάνεις "κακό" στην επιχείρηση μέχρι να φύγεις!! 🤣🤣🤣🤣 Ας έχουμε την υγεία μας όμως, να καταφέρουμε να έχουμε υγιή παιδάκια στην αγκαλιά μας και ας το βρουν μπροστά τους όλοι αυτοί..!!
    • Καλημέρα! Εγώ έκανα ωοληψια πριν το Πάσχα σε φυσικό κύκλο, έκανα μόνο μια ένεση (νομίζω ovitrelle) την παραμονή της ωοληψιας. Η εμβρυομεταφορα θα γίνει σε λίγες μέρες από τώρα (δεν μπορούσα νωρίτερα λόγω δουλειάς) και από ο,τι βλέπω στις οδηγίες θα κάνω ενέσιμα προγεστερονη μετά την εμβρυομεταφορα. 
    • Ειναι ενέσιμη προγεστερόνη την κανουν για extra boost απο τι καταλαβα. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 3ΑΒ κ ειμαι έγκυος 5,5 μηνών σε μια μπουμπου 👧🏼🎀🤰 με την πρωτη ετ. Σ ευχομαι κοριτσακι μ η επόμενη να σ φέρει το ή τα μωράκια σ🌈👶🏻👧🏼🤰🙏😘
    • Ευχαριστώ πολύ Νικόλ μου!!Και πώς πήγε? Η legogest τι είναι?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...