Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!! Μακάρι όλα να πάνε καλά για όλες μας! Προσεύχομαι κάθε μέρα γι'αυτό! @Katiana1987 όχι δεν ανακοίνωσα την εγκυμοσύνη μου μιας και δεν ήταν και το κλίμα τόσο ωραίο όσο ακούγεται τώρα!! Ξεκίνησα με πολύ χαμηλή χοριακη η οποία ανά 2 μέρες διπλασιαζοταν κανονικότητα αλλά εγώ έτσι μόνη μου την θεωρούσα χαμηλή! Είχα και λίγες καφέ εκκρίσεις σε συνδιασμό με πόνους περιόδου που είναι λογικό να έχουμε μιας και μεγαλώνει η μήτρα εγώ νόμιζα συνέχεια ότι θα αποβάλλω.! Ευτυχώς είχα μια τρελή φίλη η οποία με κυνηγούσε με την παντόφλα κάθε φορά που έκανα κακές σκέψεις και τώρα μετά από τον 1ο υπέρηχο είμαι κάπως πιο ήρεμη αφού είδα ότι είναι ενδομήτριο και είδαμε και το σάκο και το λεκιθικο ασκο! Πάλι με έπιασε η πάρλα 😁😁 
    • Κοριτσι μου καλη επιτυχια ευχομαι απο καρδιας!! ❤️ Εκανα κι εγω ετ στις 13/6 με 2 βλαστοκυστες. Το σαββατο πηρα θετικη χοριακη κ δν ειχα τπτ απ συμπτωματα.. ημουν σιγουρη οτι απετυχε η προσπαθεια αλλα ευτυχως ολα καλα!! Ακομη κ τα φαρμακα δν μ επηρεασαν... Ελπιζω συντομα ν μας πεις κ τα δικα σου ευχαριστα... 🙏🤰✨️🧿🥰
    • Έτσι ήταν οι γονείς μου και μοιάζανε κιόλας και τους λέγανε και αδέρφια 😀 Τα κορίτσια πάντως είναι ωραίο να είναι petite! 🤗 Εγώ δε ζηλεύω τις ψηλές! Χωρίς παρεξήγηση κορίτσια 😜
    • Λίγο στην αρχή θέλει προσοχή μωρέ να κρατάς λίγο αποστάσεις και τις τρίχες το πρώτο τρίμηνο μέχρι να αρχίσουν τα εμβόλια μετά ίσα όσα κάνει και καλό αυτό είπε και εμένα η παιδιατρος  
    • Εμείς κορίτσια πάλι είμαστε 1,63 ύψος και οι δυο όποτε από μπόι δεν περιμένω και πολλά 😂 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...