Μετάβαση σε περιεχόμενο

σπερματέγχυση άραγε πέτυχε


Recommended Posts

καλημερα σε όλες τις υποψηφιες μανούλες .την παρασκευή 2/12 έκανα την πρωτη μου σπερματέγχυση.όλα πήγαν πολύ καλα είχα 3 ω'αρια το σπέρμα ήταν πολύ καλό ο τράχηλος άνοιξε αμέσως και έφτασε μέχρι τη σάλπιγγα μου είπε ο γιατρός μου. παίρνω utragestan και cyclacur για 10 μέρες μου είπε. Είμαι όμως κορίτσια κομμάτια εχω πονάκια χαμηλά ,νυστάζω αφόρητα πονάω στο στήθος και 'εχω και αναγούλες συνέχεια.Να τα καταφερα άραγε ? εσείς τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα να τα έχεις καταφέρει κ να αποκτήσεις σύντομα το ή τα παιδάκια σου! Μην αγχώνεσαι κ προσπάθησε να ασχολείσαι με κάτι άλλο, μέχρι να διαπιστώσεις την εγκυμοσύνη σου! %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς κανεις δεν ξερει να σου απαντησει :| Κανε λιγο υπομονη και σε λιγες μερες θα μαθεις!!!

Πολλες φορες επιβαλλουμε στον εαυτο μας να νιωθει καπως.παρολαυτα τα συμπτωματα σου ειναι θετικα.Προσπαθησε να το σκεφτεσαι οσο λιγοτερο μπορεις για να περασουν οι μερες γρηγορα :P

Καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα πονακια είναι πολύ καλό σύμπτωμα, παρολο που αυτα είναι σχετικά θα σου πω πως κ εγω κ η αδελφή μου που κάναμε εξωσωματική είχαμε πονάκια περίοδου κ τσιμπιες χαμηλά πριν πάρουμε χοριακή....ήξερα ότι είναι έγκυος γιατι μου περιέγραφε τα δικά μου συμπτώματα...και πρησμένο στήθος...Ευχομαι απο καρδιάς ενα μωράκι σύντομα και 2 και όσα θες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

θα σου ελεγα καλυτεραναμην ψαχνεις για συμπτωματα

χειροτερα θα αγχωνεσαι..

ξερω ειναι λιγο εως πολυ σπαστικη η αναμονη :?

θα περασουν γρηγορα οι μερες ομως

σου ευχομαι μια καραμπινατη θετικοτατη χοριακη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!

ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ. ΑΠΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ, ΠΑΙΡΝΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ.

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχές όντως η αναμονή ειναι εκνευριστικη κοιταζω τη κοιλια μου ,το στήθος αν πονάει κλπ. τελος δεν ξαναλεω τιποτα μέχρι την αλλη παρασκευή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως αγαπημενες μου αδιαθετησα 13 μερες μετα τη σπερματεγχυση. απογοητευτηκα οσο δε λεγεται. το γεναρη παω για εξωσωματικη δεν προσπαθω αλλο σπερματεγχυση πηρα που πηρα ορμονες ας τις παρω μια και καλη. Αν δεν τα καταφερω και με την εξωσωματικη θα το αφήσω και οπως πάει αφου δεν εχουμε κανενα προβλημα μονο οτι δεν βλεπομαστε πολυ λογω της δουλειας του άντρα μου που είναι ναυτικός. Το τι κλάμα έριξα δεν λεγεται,εχω την εντύπωση ότι μας έχουν γρουσουζέψει , όλο μας λένε τι τυχεροί που είστε με τα λεφτά που βγάζεται τώρα με τη κρίση αλλα κάτι που έχουν αυτοί εμείς δεν το έχουμε δηλαδή μια ολοκληρωμένη οικογένεια.Ασχολούμαστε συνέχεια με τα παιδια των άλλων αλλα και αυτοί συνέχεια ψάχνουν να δούν μήπως έμεινα έγκυος και δεν τους το είπα άσε που λίγο πολύ επειδή είμαι συνέχεια με τα δώρα μου στα παιδια τους με το ύφος τους καταλαβαίνω οτι τρέμουν μη τα χάσουν.¨Ολες έκρυβαν την εγκυμοσύνη τους εμένα όμως με ρωτάνε και με κοιτάζουν μήπως και ειμαι και δεν το ξέρουν, και τρέξε τιτούλα απο εδώ τρέξε απο εκει. Τελωσπάντων τα είπα να ξεθυμάνω.Πάω για Χριστουγεννιατικες διακοπες και μετα βουρ για τη τελευταια μου ευκαιρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτουλα λυπάμαι. Πόλυ καλά το σκέφτηκες, απόλαυσε τις διακοπές σου για να πάρεις δυνάμεις και μετά βουρρρρ :D Μην σκέφτεσαι τους άλλους, μη τους δίνεις σημασία, δεν αξίζει. Εσύ έχεις τον αντρούλη σου και είστε ήδη οικογένεια! Θα έρθει το μωράκι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθε εμποδιο για καλο, να το ξερεις αυτο.Να μην σκεφτεσε τι λενε οι αλλοι.Αν κανεις κατι να το κανεις επειδη εσυ θελεις και νιωθεις καλα.Να πας τις διακοπες σου και αφησε τον εαυτο σου ελευθερο καθε προσπαθεια εγκυμοσύνης εχει της ιδιες πιθανοτητες με οποιοδηποτε τροπο το κανεις.Και την επομενη φορα πριν φυγει ο αντρας σου να παει να κανει μια καταθεση σπορου να την εχεις.Κανε ξανα σπερματενχυση αλλα κανε διπλη πρωι και βραδυ το εκανε και αλλη κοπελα και πετυχε, ρωτα!

Καλα κανεις και πας διακοπες Καλα να περασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ina2006 Και γω την τελ διπλή την έκανα αλλά τίποτα....και το μετάνιωσα....συμφωνώ με την τιτούλα... παιρνεις που παιρνεις ορμόνες ας εχεις κ πιο πολλές πιθανότητες...μη στεναχωριέσαι τερι θα τα καταφέρουμε όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην απογοητευεσαι..μια σπερματεγχυση εκανες; οι πιθανοτητες ειναι οπως στη φυσιολογικη συλληψη απλα λιγο ανεβασμενες και στην επομενη εχεις πιο πολλες πιθανοτητες..εγω εκανα τρεις.Η πρωτη δεν επιασε,η δευτερη επιασε αλλα δεν εμεινε το μωρακι οπως συμβαινει και σε πολλες φυσιολογικες συλληψεις κι επειτα η απομενη ηταν η τυχερη.Δεν θελει αγχος ουτε πολλη προσδοκια..ξερεις οτι το κανεις τη σωστη μερα και ωρα..ειναι σημαντικο βεβαια το σπερμα να ειναι ψιλοκαλο και σε καλη ποσοτητα..εμεις το καναμε λογω λιγο χαμηλης κινητικοτητας που ομως για καποιο λογο σε ολες τις προσπαθειες δεν ειχε πια αυτο το προβλημα οποτε αυτο βοηθησε.Μας ειχαν πει οτι κανονικα μετα απο 2,3 βλεπεις αποτελεσμα..κι ομως στη δευτερη ειχα μεινει.Μην το βαλεις κατω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...