Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια μου δεν ειναι μυκητες γτ ηρεμουνε με νερο οταν πλενομαι. Οταν εβαζα κρεμα για μυκητες γινομουνα χαλια. Δεν σκεφτηκα να παρω την ιατρο γτ ηξερα οτι θα μου πει να κανω εξετασεις και επειδη το ειχα ξαναπαθει παλια αυτο αφησα να δω τι θα γινει σε λιγες μερες. Αντι χαρτι τωρα σκουπιζομαι μ'ενα πανι υγρο και αμεσως το πλενω καλα. μαλλον ειναι και αππο το χαρτι, τι να πω. χαιρομαι που δεν χρειαστηκαν λεφτα για εξετασεις γτ ακομη να πληρωθει ο ανδρας μου. Ειμαι καλυτερα τωρα και δεν με τσουζει τοσο πολυ.

Ειρηνη μου την τρωει την κρεμα; εγω το εχω πει ειναι πιο ακριβα αλλα 1ο ειναι βιολογικα και 2ο ειναι χωρις ζαχαρη. το τρωει το ψωμι και μαλιστα το αρεσει, ευχαριστω για το θαρρος που μου εδωσες!!! σημερα του εδωσα 2 φορες και μολις το βαρεθηκε το πεταξε κατω.

Αυριο ο ανδρουλης μου κλεινει τα 38 και παω να του φτιαξω την περιφημη γιαουρτοπιτα. Δεν σας εχω ξεχασει την εψαξα στο ιντερνετ και ολες που βρηκα ηταν πιο περιπλοκες απο αυτες. Εαν προλαβω πιο μετα θα σας την γραψω και αποθηκευστε την μετα!!!!!

Ελενα πολυ ωραια πραγματακι για τον Γιωργακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι ο μιικρος σου φαινετε αντρακλας σωστος!! παναγια μου τι μποι-boy!! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ

με το καλο να ξεκινησουν οι παραδωσεις πελαργου!!!

γεωργιαννα φαγαμε σημερ πρφωτιη μερα της πηρα δημητριακα με σοκολατα κ μπανακα τς φρεζιντερμ ..ενταξει δε ξετρελαθηκε αλλα την εφαγε..ομως καμια σχεση οντφως!!!

παρακαλω για το θαρρος τωρα ειμαστε πατσι..καποτε με βοξηθησες με το ιηλασμο :) :) :)

μονο εμενα δεν απαρνειτε το στηθος>>???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάλι μου έκανα κολπάκια σήμερα,έφαγε από το ενα 10' με κάτι διαλείμματα,μετά στο άλλο άλλα 10',το πρώτο είχε ακόμα γάλα κ την ξαναέβαλα και έφαγε λίγο ακόμα κ μετά την έβαλα για ύπνο κ ξεράθηκε.δεν ξέρω γιατί το κάνει αυτο;;;ανησυχούσα μήπως δεν βρίσκει γάλα κ βαριέται αλλά γάλα τρέχει.τι να πω;για πειτε καμιά ιδέα.αργεί κ το ραντεβού με την παιδίατρο..αφού κάποια στιγμή σκέφτηκα να αποψύξω 50μλ δικό μου γάλα που έχω στην κατάψυξη αλλά τελικά όμως είδα ότι είχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη ειναι η μοναδικη που δεν εχω παρει. Μου ειχε ει ο παιδιατρος οτι δεν θα το φαει επειδη δεν ειναι και τοσο γευστικη. θα την δοκιμασω και εγω καποια στιγμη.

Δαναη θα σου πω την γνωμη μου οπως το ειδα στο μικρο. Οταν επινε βυζι κουραζοταν πολυ γρηγορα και δεν επινε οσο ηθελε, μεσα σε 10 λεπτα τα παρατουσε. τωρα με το μπουκαλι πινει πανω απο 20 λεπτα και δεν κουραζετε θελει να συνεχισει. το ειχα πει στον ανδρα μου και μου ειπε οτι το μπουκαλι τρεχει πιο γρηγορα και δεν θελει τοση προσπαθεια για να χορταινει. μηπως αυτο συμβαινει με την Μυρτω κουραζετε πιο γρηγορα; αλλα γτ ανυσηχεις εφοσον δεν ξυπναει την νυχτα ολα καλα.

Αυριο το πρωι δεν θα χτυπησει το ξυπνητηρι!!!! γιουπι!!!!!!!!!!!

Δαναη σιγουρα με καταλαβαινεις!!!

Γιουλη αρχισες να προσαρμοζεις τον Αλεξη με την κυρια; να μαθει οτι θα λειπεις καποιες ωρες. Αληθεια τι ωρες θα δουλευεις; ο Νικος θα μπορει να σε βοηθησει με το μικρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σβηστήκαν όλα-απογοήτευση.

Γιούλη καλή η ιδέα με τις αφίσες,εγώ μπορεί να βάλω τον εαυτό μου πως ήμουν πρίν κ το τώρα,έτσι για να ξενερωνω περισσότερο.

Εγκυμοσύνες βλέπω στον ορίζοντα ε?Μπράβο!!!Με το κάλο σε όσες ανυπομονείτε κ με το καλό λίγο πιο μετά οι επόμενες.Εγώ με τίποτα πάντως,μπράβο σας κορίτσια πολύ δυνατες είστε!!!

Αναστασία πως είναι το ποδαράκι σου?Η Γεωργια βρήκε αλλες φίλες?

Ανυπομονώ για σουβλακο δίαιτα!

Γεωργιάννα κ για τζάκι ψήνομαι να ζεσταθώ κ αν πέσει κ κανά κοψίδι,θα το τιμήσουμε χαχχαχαχα!!!!

HaPPy ζιζάνιο η Χριστίνα άστα,την μαζεύω απο παντού,εσένα σε τι φάση είναι?

Η φαφούτα μου δοντακι τιποτα ακόμα.

Αντριά μεγιά την καινούργια Σόφι!Τελικά επρεπε να την πάρω κ εγώ.

Δαφνη μαλλον γατουλα εμεις...δεν ξέρω σίγουρα....εσεις???

Δανάη πάω παντα κάθε 6μηνο για εξετάσεις,πρωτη φορά μετα την εγκυμοσύνη που πήγα στο 9μηνο κ συνεχίζω αλλες εξετάσεις για την χολόσταση,υπαρ κτλ....πφφφ....

Τουρίστρια φοβερά τα σκουφάκια σου,τι να σου κάνω που έχω μια φίλη που πλέκει κ αυτη κ με έχει γεμίσει δώρα,παντοφλακια σκουφάκια....τα κορίτσια την γνώρισαν στην συνάντηση.Καλή επιτυχία κ μπραβο,πολυ καλές τιμές!!!!

Λοιπόν θέλω να πάω να ρωτήσω σε κολυμβητήριο για γονείς κ μωρά,τιμές κ τα σχετικά.

Το διαβασα κ πολύ ψηνομαι...γυμναστικη το μωρό κ η μαμα....σουπερ???Και φοβερή εξοικίωση το μωρό με το νερο....

Αντε ψηθειτε,εδώ γυρω μου έχει γηπεδο Πανιωνιου,Μοσχάτο κ πιο μακρυά ΟΑΚΑ.....

Καληνύχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,μια φίλη που γεννήσαμε μαζί,ενώ πριν δεν είχε τπτ στο θυρεοειδή της,απέκτησε εναν όζο μετά τή κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και θα πάει να κάνει παρακέντηση γιατί έχει ιστορικό καρκίνου.Μου είπε λοιπόν,ότι κατα την εγκυμοσύνη ο θυρεοειδής τρελαίνεται κ ότι χρειάζεται έλεγχο κατά τη διάρκεια κ μετά τη γέννα.Εγώ θα μιλήσω με τον γυναικολόγο κ θα τον ρωτήσω τι πρέπει να κανω.Απλά σας το γράφω ενημερωτικά γιατί η έγκαιρη διάγνωση είναι το παν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα,η Μυρτω πάντα έτρωγε 15' από το κάθε στηθος,και από τα δυο κάθε φορά κ ποτέ δεν έδειχνε να κουράζεται.ισα ισα,καμιά φορά έκλεινε και μισάωρο και προσπαθούσα να την ξεκολλήσω! :lol: γι'αυτό μου κάνει εντύπωση που το κάνει 2-3 μέρες τώρα.το πρωί τρώει κανονικά χωρίς διαλείμματα κ παιχνίδια,το βράδυ μόνο το κάνει.πάντως φαντάζομαι ότι χορταίνει αφού κοιμάται σερί μέχρι το βράδυ και αφού κάθε φορά που τη βάζω στην πλάτη μετά ρεύεται σαν νταλικέρης :lol::lol:

σας καληνυχτώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα,η Μυρτω πάντα έτρωγε 15' από το κάθε στηθος,και από τα δυο κάθε φορά κ ποτέ δεν έδειχνε να κουράζεται.ισα ισα,καμιά φορά έκλεινε και μισάωρο και προσπαθούσα να την ξεκολλήσω! :lol: γι'αυτό μου κάνει εντύπωση που το κάνει 2-3 μέρες τώρα.το πρωί τρώει κανονικά χωρίς διαλείμματα κ παιχνίδια,το βράδυ μόνο το κάνει.πάντως φαντάζομαι ότι χορταίνει αφού κοιμάται σερί μέχρι το βράδυ και αφού κάθε φορά που τη βάζω στην πλάτη μετά ρεύεται σαν νταλικέρης :lol::lol:

σας καληνυχτώ!

δαναη μου, κι εμενα εχει καιρο που καπως ετσι τρωει και η αθηνα, και οταν το ειχα πει στην παιδιατρο μου ειπε οτι δεν βρισκει γαλα γι'αυτο το αφηνει γρηγορα :twisted: αν και της ειπα οτι γαλα εχω, το βλεπω οταν το ζουλαω....με τα πολλα το εψαξα, και διαβασα οτι δεν εχει σημασια ποση ωρα καθεται το μωρο στο στηθος αλλα ποσο καταπινει....ετσι ,αρχισα να παρατηρω οτι πραγματι καταπινει πολυ και αν και καθεται λιγο ολο γκλουπ-γλουπ κανει!!επιπλεον, καθε βραδυ της προσφερω μπουκαλι και γυρναει το κεφαλι απ'την αλλη, κοιμαται χωρις γκρινια, και ξυπναει 12 ωρες μετα!!!ετσι κανουν τα μωρα που πεινανε και δεν βρισκουν γαλα;;;;!!! :o

μη σκας, μια χαρα τρωει η μυρτουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω, αυτο με την κολυμβηση το ειχα σκεφτει κι εγω, αλλωστε το οακα ειναι διπλα, τωρα ομως σκεφτομαι και το οικονομικο, ποσο να κοστιζει αραγε;; θα ρωτησω και θα δω...

επισης, ηθελα να σε ρωτησω αν μπορεις να μου προτεινεις σαιτ για βαφτισεις, με υλικα και ιδεες για να φτιαξω μονη μου τις μπομπονιερες, η ακομα και μαγαζια που μπορω να βρω προμηθειες σε καλες τιμες, γενικα ο,τι νομιζεις οτι αξιζει για να ασχοληθω.... εχω κανει και τις μπομπονιερες του γαμου μου, πριν 7 χρονια και δεν ειμαι ασχετη, αλλα εχω αρκετο καιρο που δεν ασχοληθηκα και ξερω οτι εσυ εισαι πολυ δραστηρια και με καλο γουστο!!!πλιιιιιιιιζ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, μπορει να ειναι καμια ελαφρια ουρολοιμωξη..εμενα, οταν μου συμβαινει πινω πολυ νερο κανα δυο μερες και μου περναει....περαστικα σου!!

η αθηνα τρωει της φριζιλακ την βρωμη-γαλα-μηλο-βανιλια και σχεδον γλυφει το πιατο!!!απο εβδομαδα σκεφτομαι να της δωσω και γιαουρτι για απογευματινο, αν της αρεσει, να αλλαξουμε λιγο...

να χαιρεσαι τον αντρουλη σου αυριο!!!χρονια του πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,καλημέρα!!

Ευχαριστώ,Αφροδίτη μου!με καθησύχασες!γιατί όντως κ η Μυρτώ κάνει γκλουπ-γκλουπ!το πρωί έφαγε σερί χωρίς διάλειμμα για διαφημίσεις :lol: μαλιστα ήταν ο κώστας ξύπνιος δίπλα της,ουτε που ασχολήθηκε μαζί του κ επεσε πάνω στο στήθος κατευθείαν! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αφροδίτη έχεις σκεφτεί το θέμα που θες να κάνεις?

Θα σου στείλω π.μ .

Αλλά τα πάντα έιναι σχετικά,εγώ π.χ τις δικές μου μπομπονιέρες έφτιαξα την βάση με υλικο απο καταστημα με είδη υγιεινής...φαντασία θέλει.Θα σου στείλω π.μ . για κορδελες κτλ.

Περαστικά σου κιόλας,χαίρομαι που η Αθηνουλα μας είναι καλά!

Σήμερα το μενου έχει λαχανοντολμάδες,θα περιμένω την νονά της όμως να παίξουν για να διημουργήσω :lol:

Γεωργιάννα να χαίρεσαι τον άντρα σου ...να σε καμαρώνει κιόλας!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα,να χαίρεσαι τον αντρούλη σου κ όπως λέει κ η μαμά μου "τον άντρα σου κ τα μάτια σου" :lol::lol: να είστε γεροί,αγαπημένοι κ ευτυχισμενοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

δαναη, χαιρομαι που ησυχασες, μια χαρα τρωει η μυρτω!!

γωγω, δεν εχω σκεφτει θεμα ακομα,μονο το χρωμα και καποια στοιχεια....

γεωργιαννα χρονια πολλα για τον αντρα σου!!

μολις συννεφιασε...κριμα!!!ηθελε ο γιωργος να παει καμια βολτουλα με τη μικρη!!

τα λεμε αργοτερα!!

να εχουμε μια ομορφη μερα1!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα!!! ευχαριστω!! τον κακομοιρη τον τσαντησανε πρωι πρωι απο την δουλεια!!!

Δαναη γτ να αγχωθεις απο την στιγμη που κοιματε ολη νυχτα; Αυτο που σου ειπα μια χαρα ειναι!!! Που θα πατε σημερα βολτιτσα;

Αφροδιτη μια χαρα καιρο θα εχει σημερα για βολτα απο το βραδυ θα χαλασει πολυ ο καιρος.

Οσο για την πισινα που λετε θα ηθελα αλλα δυστηχως μπορω μονο Σαββατο. εχω και ενα μικρο προβλημα με το χλωριο που χρησιμοποιουν. σας βρηκα ομως σιτε με καποια στοιχεια

http://www.babyswimming.gr/swimming_pool.html . Δαναη εχει και στην Κρητη.

ΘΑ παω πιο μετα στην λαικη γτ δεν εχω τπτ απο λαχανικα, και ο Διονυσης παλι κοιματε!!!! ΚΑλα κοιμηθηκε στις 21.30 και ξυπνησε για φαι στις 8, ξυπνησε 2 φορες ετσι να ελεγξει την μανα του εαν ειναι σε εγρηγορση :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! γεωργιαννα να χαιρεσε τον αντρουλη σου!! Μη μιλας για τετοια σερι...εμεις σηκωθηκαμε στις 1 .10 στις 2.10 στις 3.20... στιε 4 παρα την χαιδεψα ξανα κ κοιμηθηκε ως τις 6.30 κ μετα σηκωθηκε απο πεινα αυτη τη φορα κ μετα ξκοιμηθηκε ως τις 9.30... ουφ..που ειναι ο ακιρος που κοιμονταν σερι??

Κοριτσια κ εγω ηθελα να παω τη μικρη σε πισινα..αλλα μετα με επιασαν οι σιχαμαρες μου...μαμαδες με μωρα μεσα στην ιδι απισινα... κ οκ παιρνυν χαρτια απο γιατρους οτι εισαι οκ..αλλα ποσες φορες πηραμε βεβαιωσεις απο γιατρους χωρις καν να μας εξετασουν??? δε ξερω ειμαι υποχονδρια μαλλον!

Γωγώ στειλε κ απο εδω κανα ντολμά..ειναι οια γαπημενοι μου! σλουρπ!

Εμεις σημερ δεν εχει τιποτα το προγραμμα ο αντρας μου σχολαει 8 το βραδυ , ο καιρος ειναι χαλια κ παλι θα μεινουμε μεσα... για φαγητο εχει φασολακια..εκανα για την Νεκταρια μετα απο προτροπη της γεωργιανας κ θα φαμε σημερα πρωτη μερα . Για να δουμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη δινεις καθε μερα βρωμη; και κατι ακομη δεν ειναι μικρη ια γιουρτι η Αθηνα; εμενα μου εδωσε το οκ μολις κελισαμε και τον 8ο μηνα αλλα δεν του εδωσα. τωρα του δινω μια φορα την εβδομαδα και εαν. πιο πολυ οταν ειμαστε εξω βολτα για ευκολια.

Ειρηνη να μου πεις εαν τα εφαγε. Εμεις εχθες το σπανακορυζο με καροτο και κοτοπουλο δεν το προτημησαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μου,όταν ξυπνάει η μικρή το βραδυ τι θέλει;τη θηλάζεις ή θέλει παρέα;

Εμείς σήμερα μάλλον θα βγούμε βόλτα με τη νονά της μικρής κ το νονό για καφέ,το βράδυ θα πάμε σε φίλο που έχει γενέθλια κ αύριο μεσημέρι για φαγητό με την παρέα.σκούπισα,σφουγγάρισα κ τωρα θελω να καθαρίσω κ τα μπάνια.σήμερα έβαλα πρώτη μέρα σπανάκι.για να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, καθε απογευμα της δινω την κρεμα βρωμης της φρεζιλακ και της αρεσει πολυ!!! για το γιαουρτι, η παιδιατρος το προτεινε απο τον 6ο μηνα και ακομα δεν της εχω δωσει γιατι ημουν επιφυλακτικη, αλλα αρχισα να χαλαρωνω και δεν βλεπω πουθενα κακο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

To kwlaki tis Victorias eliwse milame xalia mavra einai kokkino poli san na epa8e egkaumata k evgale k ligo aima, den tis edwsa tipota diaforetiko stin diatrofi tis alla mou ekane 5 fores kakakia x8es k gi'auto pistevw ere8istike giati den einai sini8ismeni na kanei toso polles fores alla tin elegxa ka8e treis k ligo k den ka8isterousa na tin alla3w..Twra tin ka8arizw me vavmakaki k tin stegnwnw kala k tis vazw nisiaste stin 8esi tis kremas k eida mia mikri diafora pros to kalitero..Twra tis dinw milo pou einai diskoilio mipws k iremisei to stomaxaki tis...

Irinaki mou oxi akomi den 3ekinisame eleu8era giati o andras mou 8elei na kleisei i mikri toulaxiston 1o xronou k meta, alla k twra na 3ekinisoume wspou na ginei i mikri 1os den nomizw na meinw epomenws mallon 8a ton kataferw xexe :))..Diladi na apofasisw xrwmata gia to skoufaki k na sou pw? Meine me tin 1i eukairia na dw photos apo skoufakia k na katali3w sta xrwmata..Euxaristw!!!!!

Elenaki mou ontws poli diskola ta pragmata k gia emas stin Kipro douleies distixws giok :(

Danai euxaristoume perasame wraia efigan arga alla perasame kala, ir8e k o aderfos mou me tin nimfi mou gia na doune tin mikri, 1 mera na min tin doune pa8enoun sterisi :lol: ..Pou 8a kanoune to diko tous 8a to trellanoune sigoura :D

Gwgw mou molis eide tin Sophie ekane san trelli mou tin arpa3e k tin evale kateu8eia sto stoma..Mas eferan k tin mikroula tis tin sophista :D

Gewrgianna mou na sou zisei o andras sou na einai panta iigis k na eisaste panta eutixismenoi..

Apo4e 8a pame k emeis ston 3aderfo mou gia karvounomageiremata :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Ανδρια. καλο θα ηταν να την επλενες καθε φορα μεχρι να ηρεμησει η πληγη της και μετα να την στεγνωνεις καλα. περαστικα

Αφροδιτη το κακο ειναι οτι εχει αγελαδινο γαλα μεσα το γιαουρτι γι'αυτο το αποφευγουμε προς το παρον, μετα το χρονο δεν ειναι τοσο προβλημα. το παιδικο θα παρεις; Της δινεις βρωμη καθε μερα επειδη εχει προβλημα με τακακια της;

Γωγω το αλλο Σαββατο εαν θελεις εχει εκθεση τελικα στο Εxpo Ανθουσα να πηγαιναμε μαζι, οπως λεγαμε. δες το κιολας το σιτε.

http://www.newlife-expo.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna exoume provlima me to zesto nero to vradi gia na kanoume me zesto nero mpanio anavoume to heater switch apo wra gia na zesta8ei k tin ipoloipi mera an den exei ilio den exoume alla 8a prospa8isw na to kanw auto pou eipes , 3erw einai kaitera..

Perimenw ton george na mou ferei kouvertoura na kanw lava cake panta kanw atomika alla epeidi apo4e 8a eimaste polloi den me simferei logw xronou na ta kanw mikra k etsi 8a kanw ena megalo k agxw8ika an to petixw giati an to afiseis ligo perissotero sto fourno pizei poli k den menei igri i sokolata mesa k den trwgetai..8a dei3ei :)

Eimai poli stenaxwremeni pira til mia palia fili na mou dwsei mia dieukrinisi gia to lava cake pou 8a kanw k mou eipe pws exei poooollla provlimata me ton prwin andra tis, tin pernei til k tin apeila, tin vrizei, paei opote tou kapnisei k pernei tin kori tous k opote 8elei tin pernei pisw, tis zita xrimata, den tis dinei diatrofi k alla apisteuta pragmata..O mpampas tis apo tin stenaxwria tou epa8e 2 emfragmata k etsi krivei k pragmata apo tous goneis tis gia na min tous kanei xeirotera..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,καλό είναι να την πλένεις σε κάθε αλλαγή ούτως ή άλλως.εγώ τα μωρομάντηλα τα χρησιμοποιώ μόνο όταν είμαστε έξω κ το πρωί που ξυπνάει κ δεν θέλω να την βάλω κατευθειαν κάτω από τη βρύση.ο πρωην της φίλης σου μήπως έχει κανένα θέμα κατάχρησης?λίγο περίεργα ακούγονται αυτά που περιγράφεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...