Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

Ειρηνη το πρωτο μπορεις να μου το κανεις και για το κεφαλι μου; το θελω φαρδυ. ή μπορεις μονο για μωρα; μη γελατε μου αρεσουν τα σκουφακια γενικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεωργιαννα μου καπου το ειχα διαβασει οτι σκφτοσουν να σταματησεις.εχασα επισοδεια! Δε ξερω εγω ακομα δν εχω φανταστει να μην την θηλαζω.. την εχω αναγκη...σε σημειο να εχω ΕΓΩ προβλημα κ να την εχω αναγκη...

η μαμα της αναστασιας ειπε : οι μαμαδες απογαλακτιζονται απο τα μωρα τους δυσκολα! χαχα ποσο δικιο ειχε...

κοιτα για μεγαλους τι κανω :

P1090466.jpg

P1090481.jpg

φυσικα μπορω να κανω κ ολα ..απλως ειναι μεγαλυτερο το νουμερο κεφαλιου! χαχα

σου αρεσαν αληθεια;

κ εδω ειμαστε απο τη συναντηση

P1040431.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irini mou teleia ta skoufakia, an sou zitisw na mou kaneis einai ok? k na analavw egw ta xrimata gia tin apostoli stin Kipro..Alla 8a i8ela na exei k lourakia gia na kalivei k ta autakia..San k auto (photo)

Epa8a porwsi me ena ergo, tixaia eida 1-2 epeisodia to prwi ka8ws taiza tin mikri k kollisa einai i 3i mera-nixta pou to 3ekinisa einai mia kipriaki seira pou 3ekina na diadramatizetai to '74 stin eisvoli , 3ekinisa apo to 1o epeisodio k twra eimai sto 25o k apo ton semptevrio pou 3ekinise mexri k simera edei3e 32 axxxxx kontevw xexe :))

Tin nixta pou koimate i mikri vlepw perissotero k tin mera sto endiameso otan koimate i otan paizei moni tis..

post-5713-13873938439555_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν ξερω τι θα τη ντυσω το σκεφτομαι! τελεια τα σκουφακια! θελω κι εγω! κ για το κεφαλι μου χιχι

ποπο ειναι πολυ ανησυχη κατι την ενοχλει.... ειναι εξι μιση το πρωι

νυστααααζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια εμενα ειναι ανθεκτικη στον αποθηλασμο, δηλαδη κ συμπληρωμα που της ειχα βαλει κ με πολυ χορο απο καποιον τριτο επιανε το μπιμπερο παλι θηλαζε... τωρα θηλαζει μονο παλι κ ξενο μπορει να της δωσω αμα δε φαει γευμα στερεων .... Αλλα δεν το γουσταρει το πινει χαριστικα ειδικα αμα λειψω, Αυτο που λενε μη δωσεις συμπληρωμα γιατι θα το κοψει σε εμας δεν τοο ειδα... Αλλα κι εγω φοβαμαι οτι θα μυ λειψει αλλα θα θελα κ να απεμπλακω πολυ αμφιθυμια... ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΒΥΖΙ!!!! τιποτα αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Θα προσπαθησω να σας γράψω όσο μπορώ γτ η Ζήνα ανεβαίνει στο τραπεζάκι του σαλονιού συνέχεια, με στόχο την τηλεοραση στο συνθετο.....

Εχτές πήγα στον παλιό μου γυναικολόγο τον οποίο αφησα για να πάω στο Ελενα.

Έκανα τεστ παπ,υπερηχο κ ψηλαφιση στηθους,παραμένει μια σοκολατοειδής ενδομητρίωσης κύστη 2 cm...υπήρχε απο παλιά αλλά πρέπει να την παρακολουθώ γτ διαφορετικά θα πολλαπλασιαστεί κ να πάει στις σάλπιγγες να τις φράξει,οπότε γιοκ μωράκια...

Γεωργιάννα πως είσαι σήμερα?

Αναστασία τουριστρια κ Δανάη ζήλεψα την κοριτσόσυναντηση,αν κ στην δικιά μας την Χριστίνα την είχαν στα ώπα ώπα τα αγοράκια χιχι!!!Κούκλες όλες ,μπράβο!!!

Κλεινω γτ με τρελανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Kanw ena dialleima apo tis douleies tou spitiou, simmaze4a k ligo e4es to spiti k eutixws ekana k arketes simera alla den evala tipota sto stoma mou, vrika eukairia pou i mikri einai stin strata k apasxoleitai k eipa na ekmetalleutw tin eukairia fisika ota ekana hoover mplekotan mesa sta podia mou xexe :))..Den peirazei na ginei noikokira apo twra :D

To apogeuma 8a pame supermarket k avrio to vradi exoume mia mini sinantisi ston 3aderfo mou, 8a vre8oume ola ta 3aderfia gia mezedakia sta karvouna :)

Efiga paw na sinexisw!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Ειρηνη ναι μου αρεσουν πολυ τα σκουφακια!! Καντιο επαγγελμα και που ξερεις μπορει να βγαλεις καποια απο τα εξοδα του σπιτιου.

Γωγω μου καλα ημουνα το πρωι αλλα μου χαλασε το πλυντηριο ρουχων και καταλαβαινεις!!!!!! Ειδικα που εχω απλυτα μπολικα!!!!!!!!

Παω για δουλιτσες στην γειτονια!!!

Αντε ξυπνηστε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα σας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ αν κα με τις περισσοτερες τα ειπαμε μεσω fb ;) χαθηκα αλλα δεν μπορω διαφορετικα δεν εχω χρονο καθολου για το μαμμυ μεγαλωνουμε βλεπω ε?

ειπα να μπω να πω μια Καλημερα και να δω τι κανετε? πως ειστε εσεις?

βρε αντρια μου να κανονιζαμε και εμεις καμια συναντηση τι λες τωρα που μεγαλωσαν τα παιδακια μας και τους αρεσουν οι βολτες, να βρεθομασταν ωραια θα ηταν . :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια...νυσταζωωωωωωωωωωω.θελω υπνο λεμε.χθες ο μικρος κοιμηθηκε 9'3ο.ξυπνησε 2'30 τον ταισα τον εβαλα στο κρεβατι του αλλα δεν γουσταρε μια.τον πηρα στο δικο μας και τον ξαναγυρισα στις 3'30.7'00 ξαναξυπνησε :twisted: .απο εκεινη την ωρα ετρωγε 3 λεπτα χαζοκοιμοταν.μεσα στην ανυσηχια.ωσπου 8 παρα λεω στον αντρα μου παρτον να κοιμηθω μιση ωρα...τωρα κοιμηθηκε.γκρινια ομως.τα ουλα μας ειναι πρησμενα μας ειπε η παιδιατρος.εχει κοκκινο λαιμο και υγρο στα αυτακια που πρεπει να προσεχω για να μην κανει καμια ωτιτιδα.ολα αυτα του βγαζουν την ανησυχια.τελος παντων....ΤΕΛΕΙΑ τα σκουφακια..μπραβο..τολμησε να το κανεις επαγγελμα.γεωργιαννα το χειροτερο μου να μου χαλασει το πλυντηριο.η απολυτη καταστροφη.1 φορα μου ετυχε και το καλαθι απλυτων μεχρι πανω και φρικαρα :oops: .δαφνη και εγω σκεφτομαι τι θα ντυσω τα παιδακια μου.δεν ξερω...αφρο υπομονη σιγα σιγα θα αρχισει να πινει και το ξενο.σκεφτεσαι να σταματησεις σιγα σιγα τον θηλασμο???εγω το σκεφτομαι και του εχω αρχισει σιγα σιγα λιγο το ξενο αλλα μου αρεσει και αυτο το δεσιμο με το μωρακι μου.....πρεπει να το παρω αποφαση.μεγαλωνουν τα μωρακια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Molis me pire til i 3aderfi mou k mou eipe pws 8a er8oune apo4e me ton andra tis na mas feroun tin sophie mas pou tin pirane apo ta Xania pou pigane ta3idi..Mpika prin sto katastima tous k eida pws exoun k stin Kipro (euxomai twra teleutaia na tin eferan) k 8imwsa me ton euato mou :twisted: giati tin perasmeni fora talaipwri8ika poli ekanan 1 mina na tin steiloun apo tin Ellada logw twn apergeiwn..

Eimai poli ston kosmo mou!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γιωργο μου!!!!!!!!!!!επιτελους εμφανιστηκες!!!πως ειναι τα πραγματα στην δουλεια τωρα που εμεινες μονος???

με πηρε τηλ το ειρηνακι το σκουφι μας ειναι ετοιμο κ απο μερα σε μερα θα ειναι εδω!!!!πολυ χαιρομε!!!!

αντρια η νυφη σου πως τα παει με την εγκυμοσυνη?ολα καλα????ολο λεω να σε ρωτησω κ ξεχνιεμε!!!μηπως να ερθει στο γκρουπακι μας να μαθαινει??? :lol:

γεωργιαννα μου καλα εκανες κ της τα ειπες ενα χερακι ετσι επρεπε!!!ενα μωρο ειναι μεγαλη ευθηνη κ δεν μπορει να κανει του κεφαλιου της η μητερα πρεπει παντα να εχει τον πρωτο λογο σε ολα κ οι γιαγιαδες πρεπει να ακολουθουν την γραμμη της μητερας!!!!οσο για το αλλο θεμα πινε πολυ νερο κ καμμια μπυριτσα κ εγω το παθαινω καπου καπου,μπορει να ερεθιστικε η περιοχη η να εφαγες κατι...αλλα κ ουρολοιμοξη να ναι με πολυ νερο φευγει!!!

δεν θυμαμαι πια κοπελα με ρωτησε για την φουστιτσα που φοραει η ελενα στην φωτογραφια νομιζω ηταν η αφροδιτη????

θυμαστε πριν μεινω χωρις ιντερνετ που σας ειπα οτι φτιαχνω μια φουστιτσα tutu???ε!!!αυτη ειναι η tutu που εφτιαξα τοτε,ηθελα να βαλω μεγαλη φωτογραφια αλλα ειναι μεγαλο το μεγεθος κ δεν την δεχετε... :(

δαφνη μου δεν εχω ιδεα τι να ντυσω την μικρη...ειδα κατι πολυ ομορφες στολες στο ελληνιδες μαμαδες αλλα ηταν σαιτ απο εξωτερικο κ δεν ερχοντε εδω...

γωγω ταρζανακι η μικρη ε??? :lol:

το βραδυ δεν κοιμηθηκα καλα πονουσε πολυ η κοιλια μου τωρα ηρεμησα λιγο,περιμενω περιοδο σχεδον ποτε δεν ποναω πριν η μονη φορα που πονουσα ηταν τον μηνα που ημουν εγκυος στην ελενα :D θυμαμαι πριν κανω τεστ πονουσα τοσο πολυ που πηγα να ξαπλωσω...λετε να συμβαινει παλι κατι παρομοιο??? :lol::lol::lol: ερε γλεντια!!!!θα δειξει δεν ενθουσιαζομαι ακομη αλλα το σκευτομε συνεχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na kanonisoume george mou alla distixws eimaste k makria alla an kanonisoume me ton george na er8oume kanena ta3idaki Pafo 8a se parw opwsdipote til..K eseis an er8ete me tin Marianna k ton Xrisovalanti enimerwse me :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ola mia xara Soula mou tin tetarti 8a pane gia tin auxeniki k euxomai na dei3ei k to fulo tou mwrou :)..Einai egkuos k i 1i mou 3aderfi k mas to eipe prin 1,5-2 evdomades einai kammia 20aria meres pio mprosta apo tin nimfi mou k mas to eipe arga giati i8ele na sigoureutei pws pane ola kala k perimene tin auxeniki..Epine gia kammia 10aria xronia antissiliptika logw sovaris morfis plolikistikwn wo8ikwn k ekeino to mina ekane k polles kataxriseis (farmaka logw grippis, efage sushi, epie pota logwn enos gamou ktl) giati den perase apo to nou tis pws itan egkios k fovi8ike poli alla eutixws k ekeini ola kala..Emeine apo tin 1i eleu8eri epafi..I 3aderfi mou gennaei 10-12 Iouliou k i nimfi mou 29..

Makari na eisai egkioula :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σταματημα του θηλασμου πιστευω οτι ειναι πιο πολυ θεμα της μαμας. Εαν η μαμα θελει τοτε θα τα καταφερει πιο ευκολα. Το ντεσιμο ειναι μεγαλο. Δεν θελω να ειμαι κακια αλλα δεν θελω να μου λειψει γτ θα νιωσω τυψεις. Τωρα ομως κοιμομαστε ολη νυχτα και ετσι θα ειμαι πιο ηρεμη που θα επιστρεψω στην δουλεια μου.

Ειρηνη του εδωσα και εγω ψωμακι για να δουμε θα αρχισει να μην πνηγετε με το φαγητο;

Σουλα μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι η επομενη εγκυμονουσα της παρεας!!!!! Περιμενουμε νεα ετσι;;;;;

Η φουστιτσα ειναι τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τον πρωτο μηνα κ με τρεις ελευθερες επαφες λιγο κουφο θα μου φανει αλλα τοσα εχουμε διαβασει εδω μεσα :D απο αυριο θα ξεκιναω να μετραω καθυστερηση αν κ τον προηγουμενο μηνα μου ηρθε στις 14 αρα επρεπε να ειχα απο εχθες περιοδο...αχ μακαρι να ερθει τοσο γρηγορα..

οχι τιποτα αλλο να εχει παρεα κ η σαμανθα :lol::lol::lol:

αντρια η βικτωρια μαλλον εφερε γουρι στην οικογενεια σας κ επαθαν ολες γκαστριτιδα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hehe 3 egkimosines akousa to telautaio kairo einai k mia kali mas fili pou talaipwri8ike poli me 8erapeies wspou eipe ftanei k stamatise ta panta k pige to kalokairi Rodo stin Panagia tin Tsampika efage to vamvaki me to ladi (an katalava kala) k ta katafere :) an 8imame kala gennaei me tin 3aderfi mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω...Σουλακι λες να εισαι εγκυος????ποποοοοοοοοο!!!Εμενα μου ειπε ο γυναικολογος αν δεν αδιαθετησω σημερα-αυριο να παρω τεστ εγκυμοσυνης....Δεν θελω να μεινω τωρα εγκυος και δεν ξερω μεσα μου αν θελω να κανω αλλο παιδι...Ο χρονος θα δειξει!!!Μετραω αντιστροφα,την αλλη παρασκευη παω για δουλεια κ οσο πλησιαζουν οι μερες νιωθω περιεργα...Ο αλεξακος μαλλον βφαζει δοντια γτ εχει πολλα σαλακια,μυξουλες και ολο γκρινια...Αυριο θα κανω γενικη στο σπιτι γτ μετα ποιος ξερει ποτε θα ξανα κανω...Σουλακι εως τωρα εχω χασει 33 κιλα κ συνεχιζω...υπαρχουν φορες που θελω να καταβροχθισω τα παντα αλλα εχω κολλησει σε ολες τις ντουλαπες αφισες με κομψοντυμενες γυναικες που φοαρνε τελεια ρουχα κ μολις τις βλεπω τα ξεχναω ολα...χτες ξανα ξεκινησα κ ποδηλατο που τα ψιλοειχα παρατησει λογω γιορτων....εκανα ενα μισαωρο για αρχη...

Σημερα εχει τελεια μερα για βολτα και σκοπευω να βγω το απογευμα πειραια με το καροτσακι...Λεω να περπατησω πειρραικη...Σημερα δεν μαγειρεψα γτ εχει υπηρεσια ο νικος κ θα τη βγαλω με σαλατουλα...Εσεις???τι αλλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταντυ! καλε πως μεγαλωσε ετσι ο μικρος;;

Σουλακι λες να εισαιε γκυουλα μωρε;; Καλα θα ηταν να ερθει γρηγορα..ξερεις τι λενε ε; Οτι μετα απο μια γνα η γυναικα γινεται πολυ γονιμη..χαρα στο κουραγιο σου που το τολμας απο τωρα...εγω φοβαμαι πολυ το αυριο με 2ο παιδι..απο ολες τις πλευρες..οικονομικα ψυχολογικα κλπ.. ευχομαι παντως να εισαι :)

Κ εσυ αντρια διαβασα ξεκινας προσπαθεια; η θυμαμε λαθος;

παντως υατο με τιν γκαστρητηδα ξαναπεστο..κε γω θα γινω θεια σε λιγους μηνες :) :) :)

Κοριτσςια ευχαριστω για τα καλα σας λογια για τα σκουφακια :)

Ηδη της σουλας ταξιδευει για ορεστιαδα κ εχω αγορασει νηματα για την Γεωργιαννα!

Οποια θελει μπορει να μου πει θα χαρω πολυ ν α κανω για σας. 15 ευρω τα δινω καποια με ρωτησε.. αντρια αν σε ενφιαφερει θα προσπαθησω με αυτακια για σενα ..δε το εχω ξαναδοκιμασει..κ σιγα ποσα μεταφορικα θα εχει για Κυπρο; Δεν τιθετε θεμα να επιβαρυνθεις τιποτα ..η τεχνη κ τα μεταφορικα χαλαλι της Βικτωριας !

Γεωργιαννα πηγα κ πηρα βιολογικα δημητριακα φρεζυντερμ που που ειπες!! Απιστευτο θα σας φανει αλλα λιγο που μιλησα το πρωι με την γεωργιαννα κ λιγο η συναντηση πριν 1 βδομαδα νοιωθω πολυ καλά ..ειχα ξεχασει ποσο ευεργετικη ειναι η παρεα κ να μοιραζεσαι !

Εφαγε ψωμακι η φατσα σου; Εμενα σημερα κοντεωε να μας δειρει γιατι δν της διναμε μπισκοτο...αληιθεια ποια εχει τη συναντη για τα μπισκοτα οδοντοφυιας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!! πωπω, πολλα πολλα νεα διαβασα, πιθανες εγκυμοσυνες, αποθηλασμους, φοβερα σκουφακια!!! δεν τα προλαβα ολα, αλλα ελπιζω το βραδυ να ξαναμπω να συνεχισω ;)

η αθηνουλα ειναι καλα, τελος οι μυξες και ο βηχας, τρωει οοοοοολο της το φαι και θηλαζει πρωι-βραδυ, εχει μερες να πιει μπουκαλι, αν και της δινουμε καθε βραδυ πινει μια γουλια και γυρναει το κεφαλι, μαλλον δεν της αρεσει... εγω εχω ιγμοριτιδα και ειμαι με αντιβιωση και παναντολ αλλα θα καλυτερεψω, που θα παει!!! ειδα και τρια πανεμορφα μωρα που συναντηθηκαν στη βορεια ελλαδα και στεναχωρηθηκα που εχασα τη δικη μας συναντηση, δεν με θελει καθολου μου φαινεται, και την προηγουμενη φορα παλι αρρωστουλα ηταν η αθηνουλα :(

τωρα, καθεται στον ποπο της,αν και μπαλαντζαρει λιγο, και εχει μαθει να σηκωνει τα χερια για να την παρεις αγκαλια, στην αρχη ηταν χαριτωμενο, τωρα που το κανει συνεχεια, οχι πια :lol::lol:

θα τα πουμε αργοτερα, μου λειψατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά!! Ειρήνη τέλεια τα σκουφάκια!Κρυφό ταλέντο ήσουν τόσο καιρό!! Καλή αρχή!!

Σουλίτσα μου εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκυούλα!!! Ανυπομονώ να μάθω νέα σου!! Πάντως ΄το έχω ακούσει κ εγώ οτι οι γυναίκες μετά τη γέννα είναι πιο γόνιμες.. ελπίζω μετά απο σένα να ακολουθήσω κ εγώ..ξεκινησαμε ελεύθερες επαφές αλλα όποτε να ναι,ασε που λόγω θηλασμού δν έχω σταθερό κύκλο οπότε μπορεί να αργήσω..

Γιούλη να μας πείς κ εσύ τα νέα!! Που ξέρεις μπορεί άν είναι θετικό να αλλάξεις γνώμη! ;) Συγχαρητήρια για τα 33 κιλά! Θέλει πολύ θέληση!

Δάφνη μου είδα τη σελίδα σου!Καλή αρχή κ σε σένα!!

Αντρια καλή επιτυχία στην αναζήτηση εργασίας..δύσκολα κ στη Κύπρο έ? Τί να πώ,έλεγαν στις ειδήσεις τα ποσοστά ανεργείας κ τρελάθηκα..που φτάσαμε.

Γεωργιάννα μήπως έχεις μύκητες απο κάτω?τα υγρά σου μυρίζουν? :oops: ίσως σε ανακουφίσει πλύσιμο με χαμομηλι.Τον γυναικολόγο γιατί δν τον παίρνεις?

Αναστασία περαστικά για το πόδι! Κούκλα η Γεωργία στη φωτό!

Βασιλική πώς είναι ο μικρός τώρα;ο γιατρός γιατί δν σας δίνει τίποτανα τον ανακουφίση?δν ξέρω άν κάνει αλλα λέω..

Άφρο παπάρα κάνει το ζυζί η Αννούλα!Άντε να φυτρώσει κανα δοντάκι μπας κ ηρεμήσετε.

Γιώργο πού είσαι βρε αγόρι?? Να γράφεις πού κ πού κανα νέο! Πάντως ο Χρυσοβαλάντης φαίνεται άντρακλας στη φωτό!! μ'αρέσει κ το μπλουζάκι σας!

Γωγώ ελπίζω να μείνει σταθερή η κύστη! Με παρακολούθηση σίγουρα αντιμετωπίζεται.

Αφροδίτη χαίρομαι που είναι καλά η Αθηνούλα!!Τώρα μένει να γίνεις κ εσύ καλά!

Δανάη με την δουλειά συνήθισες?

Βρε κορίτσια,ο δικός μου εδώ κ λίγες μέρες που πίνει ξένο τον πιάνει μια υπερκινητικότητα άλλο πράγμα.Μπορεί να είναι κομμάτια απο την κούραση κ μόλις πιεί το γάλα τον πιάνει τρέλα,χοροπηδάει,φωνάζει,χορεύει.. μπάς κ του βάζουν τίποτα εκει μέσα?? :roll: Κατα τ'άλλα είναι καλά,τελείωσε το σιρόπι του για το βήχα.τρώει σαν λυσσασμένο κ περιμένουμε τη Δευτέρα να πάμε παιδίατρο.

Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,περαστικά σου!

Ειρήνη,μπορείς να μου στείλεις στο darafgr@yahοo.com τις φωτο;ευχαριστώ!!!αναστασία μου κ εσύ όταν μπορέσεις!πώς είσαι σήμερα;πονάς;

Ανδρια,καλά να περάσετε!!

Σούλα,λες?!?!?!αντε με το καλό εύχομαι!περιμένουμε νέα!

Εννοείται ότι η μαμά εχει δυσκολία στο να απογαλακτιστεί κ οι μπαμπάδες!!τα παιδιά προσαρμόζονται πιο εύκολα.

Ελενα,συνηθισα αλλά βλέπω ότι όλο κ προκύπτουν έξτρα ώρες εκτός δουλειάς κ γίνομαι έξαλλη.θα κάνω μια κουβέντα...

Γωγώ να πάνε όλα καλά κ να μην αμελείς τις εξετάσεις!

Γεωργιάννα,φαε γιαουρτάκια!βοηθάνε στους μύκητες.αν είναι κολπίτιδα,βαλε travocort

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...